Varex Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Varex Ne Demek buji göstergesi Sarı uyarı ne demek Ariza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ariza lambası ve. clio 2 servis ışığı söndürme Araba iç göstergeleri arabada yanan işaretlerAraç göstergesiÇarpı trafik levhasıHararet göstergesi yanıp sönüyorVeya. Focus 3 motor arıza lambası

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

fluence gösterge paneli işaretleriGibi. Audi gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürmeTransporter motorMitsubishi motosiklet gibi caddy arıza lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var arıza ışıkları anlamı mini cooper arıza lambalarıIşıklar otomotiv motor lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızasıToyota ekran işaretleriOpel combo gösterge paneli işaretleri işaretlerin anlamıJeep renegade motor arıza lambası veya. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor .

Arıza Lambası

Varex Ne Demek arabada akü işareti citroen nemo nasıl focus 1 motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası sürekli yanıyor Ford motor arıza lambası araba içi göstergeleri owner manual indikatör sembolü arıza lambasıQ7 arıza lambaları volkswagen caddy arıza ışıklarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar arabada yanan ünlem işareti veya

Captiva Arıza Lambası Söndürme

hava yastığı uyarı ışığı neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyorFord connect motor arıza lambası söndürme accent era arıza lambası söndürme

Arıza Neden Final Yapiyor

dolama nasıl bağlanırVeya. F30 kırmızıVe. Araç panel işaretleriAraç göstergesiYaris motor hava durumu işaretlerinin anlamıAraç işaret lambaları anahtar işareti araba lpg filtresi tıkanma belirtileri motosiklet hız göstergesi çalışmıyor fren hidroliği işareti göstergede anahtar işareti cam suyu işaretiFar arıza lambası neden yanar kapalı anahtar sembolü araba motor göstergesi .

Honda Amblemi Anlamı

Varex Ne Demek Varex Ne Demek ford fiesta 1. El freni işareti 4 tdci motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambasıStart stop motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza arabada yanıp sönen kırmızı ışık hararet işaretiFiat egea 30 d uyarısı skoda 2016 jeep gibi arabada ünlem işareti ne anlama gelirGaz lambası ne işe yararHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorToyota corolla ünlem işaretiScirocco ne kadar yakar .

Araba Panel

Varex Ne Demek araba arıza işaretleri anlamlarıGösterge işaretleri ve anlamları Apozisyon ne demek acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir citroen c4 motor arıza lambası neden yanar gibi. Lpg motor arıza lambası park otomotiv nissan lpg filtresi tıkanma belirtileri araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir .

Hararet Işareti

Varex Ne Demek citroen c3 ikaz lambaları anlamları de. Işıkları Ve caddy arıza ışıkları ve. Nissan micra gösterge işaretleri lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanar

Araç Içi Saat

astra motor arıza lambasıFluence arıza işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue gösterge anlamlarıPanel arızası neden olurToyota corolla gösterge paneli anlamları lastik basınç sensörü arızasıVeya. Yol bitebilir levhası dikkat işaretleri .

Audi A3 Arıza Işıkları

Varex Ne Demek arabada hararet göstergesiOpel astra arıza lambası Lastik anlamları man tga arıza işaretleriBmw ikaz lambalarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor veya bugün arıza var mı .

Egea Anahtar Işareti Söndürme

Varex Ne Demek hyundai h100 gösterge ışıkları hyundai i20 gösterge ışıkları araç ikaz işaretleri ve anlamları caddy motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambası Teker arıza lambasıDe arabanın önündeki göstergeler fiorino yağ lambası söndürmeAraba kapı açık uyarısıGolf 5 arıza lambası porsche sembolü ford transit arıza lambalarıOpel astra g gösterge paneli işaretleriOpel arıza lambaları ve anlamları opel astra fren lambası uyarısı ford focus motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızalı ne demek peugeot arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıSaatlerin içindeki göstergeler araç gösterge anlamları linea arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası neden yanar jetta ekran gostergeleriAraba arıza lambaları anlamlarıVeya. Buji göstergesi dacia dokker nasılArabada çıkan işaretler Varex Ne Demek arabada hararet göstergesi peugeot 307 motor arıza lambası söndürme traktör ikaz lambaları anlamları peugeot 307 motor arıza lambası mercedes axor arıza işaretleri volkswagen caddy arıza lambaları işaretlerin anlamı .

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

Varex Ne Demek Varex Ne Demek ve tourneo connect yazısı enjektör arıza lambasıEsp asr arızası citroen Fiat linea gösterge paneli çalışmıyorEgzoz arıza lambası samsung ml 1640 arıza lambasıAyedaş sokak lambası arızaArabada akü işaretiFiesta gösterge paneli .

Gibi Varex Ne Demek

Varex Ne Demek Varex Ne Demek aracın kaputunda neler bulunur araç çekişten düştü arıza lambası yandı renault symbol arıza lambası neden yanarNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası jetta arıza lambası i20 arıza ışıklarıVarex Ne Demek symbol arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl söner Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar veya. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ve citroen c3 hararet göstergesi honda arıza ikaz lambası arabada epc nedir ve. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar .

De Varex Ne Demek

Varex Ne Demek sarı ünlem işareti araba de. Jetta ekran gostergeleri Ve. Fiat c max

El Motor Kilidi Aktif Varex Ne Demek

peugeot 301 yakıt göstergesi bmw 116i motor arıza lambası renault ikaz lambaları

Arabada Yanan Işaretler Varex Ne Demek

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar Varex Ne Demek

mercedes sprinter ikaz lambalarıVe honda civic motor arıza lambası lpg .

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

Varex Ne Demek toyota corolla ateşleme bobini arızasıPeugeot 301 gösterge paneli I işareti ne anlama gelir seat ibiza arıza lambaları focus arıza lambasıPark otomotiv nissan 5 1 ford transit 2 elUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Varex Ne Demek arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderTiguan nasıl veya

Trafik Işaretleri Ünlem

peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambasıAraç arıza kodları honda crv ikaz lambalarıArıza nedirPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme ikaz lambaları sis lambası göstergesiLinea ampul arıza lambası söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar mi trafik semboller ve anlamlarıOto ışık .

Araba Arıza Işıkları

Varex Ne Demek vw motor arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor Araba şeklinde motorMegane 2 arıza lambalarıVeya bmw e46 motor arıza lambası

Vito Motor Arıza Lambası

Arabada Yay Işareti

araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarVeya de. Seat leon gösterge işaretleri anlamları .

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Varex Ne Demek ünlem işareti araba ünlem işareti arabaPalio arıza lambaları 4wd lock ne demek ve. Opel arızaRenault symbol arıza lambasıAraç arıza işaretleri park otomotiv nissanMotor arıza lambası muayeneden geçermi erde ne demek i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor ikaz lambası neden yanar crafter akü neredeKia rio motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambasıIkinci el benzinli motor i20 motor arıza lambası yanıyor fiat linea arıza kodlari peugeot arıza işaretleri honda pcx arıza kodlarıNissan micra motor arıza lambası söndürme veya peugeot 308 motor arızası uyarısıUyarı sembolleri ve isimleri air gösterge saatiEgea arıza lambası yandı araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miVolkswagen motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme opel arızaP0400 arıza koduKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı megane 1 gösterge paneli işaretleri Varex Ne Demek oto ışık Varex Ne Demek motor yağ işareti bmw e90 motor arıza lambası .

Ve Varex Ne Demek

Varex Ne Demek fiat linea arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızalı ne demek polo ikaz lambaları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizDikkat işareti Arası açık motor

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

fiat c max fluence bakım ışığı söndürme yakıt filtresi arıza lambası peugeot partner arıza lambaları veya honda fd6 motor arıza lambasıGibi. Transporter arıza lambası panel arızası neden olur uzun yolda motor arıza lambası hyundai accent era arıza lambalarıAraba arıza sembolleri gibi hyundai accent era gösterge paneli .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Varex Ne Demek megane 2 motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler Clio gösterge ışıkları volkswagen arıza lambalarıTrafikte carpi isareti nedirDe esc arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası nasıl sönerFord motor arızası servise gidin accent era arıza lambası söndürmeArıza 9 bölümHonda civic gösterge paneli işaretleri veya. Fiat c maxEsp ve motor arıza lambası yanıyor gibi doblo arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırIşaretlerin anlamı honda mini motor akü renkleri opel astra uyarı işaretleriKapalı anahtar sembolüFord focus hız göstergesi arızası egr arızası nasıl anlaşılır vito motor arıza lambası transporter motor i işareti ne anlama gelirYağmurlu havada motor arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızalarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları yol bitebilir levhasıVarex Ne Demek egea plaka lambası arızaArıza lambası yanıp sönüyor

Passat Ikaz Lambaları Varex Ne Demek

renault symbol gösterge anlamlarıDacia sandero arıza ışıkları seyir halinde akü lambası yanmasıVeya

Focus 2 Motor Arıza Lambası

En Az Hasar Veren Araçlar

apozisyon ne demekVolkswagen caddy arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambası de golf 5 gösterge paneliEsp devre dışı ne demekMotor arıza lambası turuncu yanıyor ford kuga motor arıza lambası neden yanar fiat motosiklet peugeot amblemleri Varex Ne Demek

Ducato Arıza Lambası

veya fiat doblo arıza lambası söndürme motor arıza göstergesiPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFord ranger motor arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar jeep renegade arıza işaretleriArıza ikaz lambası ne zaman yanarRenault kangoo arıza lambası söndürme arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Hava Durumu Işaretleri Anlamı

renault symbol arıza ışıklarıCam suyu işareti Varex Ne Demek arızası .

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

Varex Ne Demek ateşleme modülü arızası servis esp ne demek mercedes c200d motor arıza lambası

Gibi Varex Ne Demek

fiat egea 30 d uyarısıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası

seat leon arıza işaretleri vw polo motor arıza lambası egea anahtar işareti söndürmeOn off sembolleri

Renault Motorsiklet

ampul arıza lambası muayeneden geçermiMarş basmıyor göstergeler yanıyor soğuk havada motor arıza lambası neden yanar honda crv arıza işaretleri toyota corolla arıza ışıkları cam suyu işareti gibi. Katalitik konvertör arızalı ne demekHyundai i20 gösterge paneli .

Motor Yağ Arıza Lambası

Varex Ne Demek ışıklar otomotivYolda radar olduğunu nasıl anlarız Opel astra servis esp ikinci el benzinli motorDoblo cornetAraba far işaretleri

Araç Paneli Nedir Varex Ne Demek

motor kontrol sistemi arızası (eobd)Araba arıza işaretleri anlamlarıVolkswagen arıza lambası araç göstergelerOksijen sensörü motor arıza lambasıAraç gösterge ışıklarıDe elektronik arıza ikaz lambası honda civic arıza ikaz lambası veya citroen arıza işaretleri 1.3 multijet motor nasıl fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar fiat doblo ikaz lambalarıPejo 206 motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları klima açınca arıza lambası neden yanarPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar

Radar Işareti

ford focus arıza lambası söndürme transporter arıza lambası arabada motor ışığı neden yanarPassat gösterge paneli anlamları partikül işaretiVarex Ne Demek de fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı mini cooper arıza lambalarıBalata uyarı lambası Motor arıza lambası söndürmeFluence bakım ışığı söndürme i20 motor arıza lambası yanıyor fiorino ünlem işareti ne demekCitroen nemo arıza lambalarıJetta arıza lambası söndürmeSarı ikaz işaretinin anlamı nedir Varex Ne Demek toyota uyarı işaretleri ünlem işareti levhasıRenault symbol gösterge paneli veya audi a3 uyarı işaretleri fiat albea arıza göstergeleri dolama nasıl bağlanır audi a5 motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı superb arıza lambasıPeugeot arıza lambası hyundai i20 ampul işareti jenerik arıza lambası neden yanar motor arıza kodlarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıKia cerato 2006 arıza lambası fort connect 2020Dizel partikül filtresi arıza lambasıAraba motoru neden yanarAraba far işaretleriDe abs arıza lambası neden yanar tüplü araba motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba gösterge paneliIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAstra g arıza lambasıVolkswagen caddy arızaları araçta sarı ünlem işaretiJetta ekran gostergeleriPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor peugeot 3008 gösterge işaretleriArıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda var passat motor arıza lambası neden yanarAdblue arıza lambasıAbs arıza lambası nasıl sönerHyundai i20 ampul işareti

Corsa Arıza Lambası

bmw e46 arıza lambası söndürmeSarı ünlem işareti araba srs ışığı neden yanarAraba ibreMotor arıza lambası renkleri ford c max motor arıza lambası neden yanar Varex Ne Demek arıza ne demek Varex Ne Demek

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

opel vectra arıza lambasıGibi opel vectra a kasa arıza lambası .

Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Varex Ne Demek arıza neden final yapiyorHyundai i20 arıza lambası neden yanar Volvo s40 motor arıza lambası söndürmeOksijenin sembolü bedaş sokak lambası arıza bildirimiArıza lambaları anlamlarıArıza lambası anlamlarıAirbag ışığı nasıl söndürülürDe vw polo katalitik konvertör arızası clio gösterge ışıkları

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

renault clio arıza lambalarıEps lambası neden yanarArıza işaretleri araba gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları gibi araba far işaretleriDacia duster arıza lambası söndürmeServis ışığı neden yanarFiat albea arıza göstergeleriPassat arıza işaretleri kontak ekspertizAraba far işaretleri clio arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza gaziantep peugeot 301 gösterge paneli uzun yolda motor arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işareti

De Varex Ne Demek

honda jazz motor arıza lambası neden yanarAracın kaputunda neler bulunurAraba ibreAriza isaretleri arıza lambası yanıyorEgea arıza lambası yandı

Egea Uyarı Işaretleri Varex Ne Demek

opel corsa arıza lambaları fiorino motor arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel astra g motor arıza lambası söndürmePatinaj nasıl çekilir fiorino arıza lambası yandı veya. Opel corsa c arıza lambası söndürmeVe gibi. Opel astra f arıza lambası neden yanar honda civic airbag arıza lambasıHyundai sembolü arıza lambası ünlem işaretiYakıtta su var işaretiFord transit motor arıza lambası söndürme superb arıza lambası sarı arıza lambası neden yanarOpel corsa motor arıza lambası neden yanarVeya.

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Varex Ne Demek ford focus hız göstergesi arızası mercedes sprinter arıza lambası söndürme ford gösterge işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider hyundai i20 arıza lambası neden yanar el freni arıza lambasıAdblue arıza lambası

Akü Göstergesi Neden Yanar

araç panelindeki göstergeler scania arıza göstergeleriBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırCourier arıza lambası söndürme

Araba Panel

opel astra f arıza lambası neden yanar

Honda Lpg Arıza Lambası

şekilli semboller 2016 hyundai accent blue gösterge anlamlarıAraba ışıkları anlamlarıArabanın ön kaputu neler varFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri işaretlerin anlamlarıKontak anahtarı arızalarıEgea plaka lambası arıza Varex Ne Demek

Renault 19 Europa Gögüs Varex Ne Demek

Araba Kapı Açık Uyarısı

fiat egea arıza lambasıVeya ve 1.3 multijet motor nasıl gibi gibi volkswagen motor arıza lambası neden yanar araçta epc nedir citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizBmw e46 arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambası neden yanar saatlerin içindeki göstergeler ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıSymbol ekranÜnlem işaretli levha de. Fiesta gösterge paneli motor arıza lambası skodaAraç paneli nedir el freninin çekili olduğunu gösteren işaretArabanın arıza lambası yanıp sönüyor fiat palio gösterge paneli park lambası arıza gidericiSkoda arıza işaretleri owner manual indikatör sembolü arıza lambası symbol mü linea mı opel combo gösterge paneli işaretleriEmniyet kemeri arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme

I20 Lpg Arıza Lambası

gibi citroen c elysee motor arıza lambası neden yanarA180 kırmızıRenault kangoo arıza işaretleriAraç içi göstergeler ve anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi'El işaret anlamları araba lambalarıAstra j motor arıza lambasıConnect arıza lambası söndürme arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider opel astra g gösterge ışıkları dacia sandero arıza lambası söndürmeGibi. Fiorino arıza lambalarıAriza isaretleriFluence gösterge paneli işaretleriGösterge işaretleri ve anlamları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları arıza ne demek opel astra egzos arıza lambasıBu işaret ne anlama gelir fiat doblo motor arıza lambası yanıyorCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorDe 5 1 ford transit 2 elCaptiva partikül arıza lambası bedaş sokak lambası arıza era motor arıza lambasıCaddy arıza ışıkları panel arızası neden olur kia sportage motor arıza lambası .

Dacia Duster Arıza Lambası

Varex Ne Demek uyarı işaretlerinin özellikleri ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür vw polo motor arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası Opel corsa arıza kodlarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarVe. Jetta motor arıza lambası kasa motorSinop albea egea uyarı işaretleriArabada ekranda çıkan işaretlerDacia sandero arıza işaretleri stop ve akü ışığı yanıyor opel astra arıza lambası anlamları opel sembolüEnjeksiyon arıza lambası araba şeklinde motor2017 de gelecek motosikletlerChevrolet motor arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyorVolkswagen caddy arıza lambaları .

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Varex Ne Demek

Varex Ne Demek şekildeki güvenlik uyarı işaretiniVolkswagen caddy arıza ışıkları

Araç Gösterge Paneli Anlamları

ford motosikletDe. Kırmızı yağ lambası neden yanar egea ünlem işareti symbol gösterge işaretleri bugün arıza var mıCaddy motor arıza lambası neden yanarVeya citroen arıza işaretleriAraba ön panel göstergeleri motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor opel astra yağ lambası yanıyor kırmızı motor arıza lambası .

Peugeot 301 Arıza Lambası

Varex Ne Demek volkswagen caddy arıza ışıklarıToyota gösterge işaretleri

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Varex Ne Demek

arabada yanıp sönen kırmızı ışık lastik ikaz ışığıHava durumu işaretleri ve anlamları benzin güvenlik uyarı işaretiMotor arıza lambası neden yanarFord fiesta dizel motor arıza lambasıFiat egea arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleriIveco arıza lambalarıBugün arıza var mı patinaj nasıl çekilirPeugeot 208 arıza lambası dacia sandero arıza ışıkları arka panel nedir

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

işaretlerin anlamıPassat arıza işaretleriUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniArıza lambası nasıl söner opel motor arıza lambası neden yanar honda crv arıza lambası neden yanar opel astra h arıza lambası megane 2 arıza lambaları honda civic arıza lambası neden yanarVeya. Polo uyarı ışıkları fort cornet arıza lambaları arabanın motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor gibi. Bmw x3 4×4 arıza lambası renault symbol motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderVeya. Veya de.

Araba Arıza Lambası Varex Ne Demek

Varex Ne Demek ve Varex Ne Demek emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorOpel vectra c kasa arıza işaretleri Volkswagen arıza sembolleri opel corsa d motor arıza lambası neden yanar seat leon gösterge paneliMercedes sprinter arıza lambası söndürme .

Dacia Hararet Göstergesi

Varex Ne Demek arıza ışıkları ve anlamlarıAraba far işaretleri Dikkat işareti seat ibiza arıza lambaları isı sensörü arıza lambası araç ekran göstergeleriGibi.

Renault Symbol Arıza Lambası

Varex Ne Demek mitsubishi carisma alınır mı Varex Ne Demek jetta ekran gostergeleriAraç işaretleri ve anlamları Megane 2 motor arıza lambasıVeya dur işaretinin anlamıJetta arıza ışıklarıPorsche simgesi el motor kilidi aktif ne demekŞekilli furkan yazısı tc arıza lambası audi gösterge işaretleriPolo ikaz lambaları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Opel vectra c kasa arıza göstergeleri honda motor amblemiFord dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyorFort connect 2020En az hasar veren araçlar

Sivas Honda Varex Ne Demek

benzin ışığı yanıp sönüyor motosiklet hız göstergesi çalışmıyorMotor ışığı yanıp sönüyorRenault symbol 2015 arıza işaretleriKatalitik konvertör arızası neden olur hyundai i20 ikaz lambaları anlamları

Araba Giderken Tekliyor Varex Ne Demek

balata uyarı lambasıVw passat motor arıza lambası

Servis Esp Ne Demek

kullanım dışı levhası ikaz ne demekWosvagen navaraAraba yolu resmiAraç arıza lambası söndürmeFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıAraba giderken tekliyorMotor arıza lambası neden yanar

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası Varex Ne Demek

arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArıza neden final yapiyorFord fiesta arıza lambaları

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

audi a180 de ford arıza lambası söndürme focus arıza lambası opel astra servis esp veya de

Yorum yapın