Uzun Far Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Uzun Far Göstergesi ducato arıza lambaları Gibi. motor arıza lambası kendiliğinden söndü Ariza lambası Motor yağı basınç hatası peugeot Ariza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDucato akü nerede motor suyu arıza lambasıÜnlem işareti trafikGibi yıkama işaretlerinin anlamıD işaretinin anlamıHonda civic motosiklet citroen c5 motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi gibi. Ünlem trafik levhası motor gösterge paneliLpg kaynaklı motor arıza lambasıToyota corolla ikaz lambaları abs ışığı söndürmeArıza lambası yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası neden yanar gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıPassat arıza göstergeleri Uzun Far Göstergesi q7 arıza lambaları mitsubishi arıza lambaları de. Akü suyu azalırsa ne olur p1300 arıza kodu

Opel Vectra Arıza Lambaları

volkswagen caddy motor arıza lambası immobilizer arıza lambası enjeksiyon kontrol edin fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea motoru kontrol ettirin ford arıza lambası söndürme fren balatası aşınma uyarısıAdblue uyarısıVeya. Polo arıza lambası hyundai arıza lambası opel motor arıza lambası

Kırmızı Arıza Lambası

gibi. Ön ısıtma göstergesi neden yanarArabada akü lambası neden yanarDacia sandero ikaz işaretleriTrailler ne demek .

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor Uzun Far Göstergesi

Uzun Far Göstergesi Musluk Arıza Lambası gibi durdur arabayıOpel astra h kasa arıza lambası Turuncu ünlem işareti arabaMaf sensörü iptali audi motosiklet dizel motor ön ısıtma arızası veya. Opel corsa anahtar işareti

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

honda pcx arıza kodları kışın araba çalışmıyorGibi. Connect arıza lambası söndürme arabada yağ işaretiBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarClio 2 gösterge paneliFord focus motor arızası neden verirFord fiesta motor arızası servise gidinTehlikeli arabaDe ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza telDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar ve ford courier motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambaları volkswagen ikaz ışıklarıFord courier motor arıza lambası neden yanarHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar egzoz arızaları fiat linea ekran işaretleri Uzun Far Göstergesi skoda superb arızaları .

Otomobil Ikaz Lambaları

Uzun Far Göstergesi Ikinci El Benzinli Motor toyota check engineAraba yol bilgisayarı Araç içindeki göstergeler opel astrada arıza lambası neden yanar citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVe. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ısıtma bujisi arıza lambasıDacia sandero gösterge paneliLpg arıza lambası nasıl söner arıza lambası yakmayan led ampulAraç akü lambası neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri2 el nissan almera hyundai accent blue arıza lambası söndürme .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Audi A3 Uyarı Işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Uzun Far Göstergesi arıza lambası anlamları gibi. Arızalıdır Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüMurat 131 gösterge araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ünlem trafik levhası Uzun Far Göstergesi araba kadranı ford courier ekranRenkli motorOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar bmw gösterge paneli anlamları gibi opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar niye nedirMegane 2 gösterge paneli Uzun Far Göstergesi ducato arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleriIsıtma bujisi ikaz ışığıGibi. Motor arıza lambası neden yanar dizelArka sis lambası işaretiNissan motor nissan micra motor arıza lambası

Honda Gösterge Işaretleri

fiat idea arıza lambası scania arıza göstergeleri opel astra arıza işaretleri simge işaretleriVe simge işaretleri Uzun Far Göstergesi fiat linea ekran işaretleriStart stop motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanarBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi. Motor uyarı işaretleri fren lambası neden yanar dizel motor uyarı ikaz göstergesi renault kangoo artvin araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır toyota corolla gosterge anlamlariPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri de

Araba Hata Işaretleri Uzun Far Göstergesi

arabada yağ işaretiFord courier arıza lambaları tofaş enjeksiyon arıza lambasıDe

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları Uzun Far Göstergesi

gösterge anlamlarıAcil uyarı ışıkları ünlem işareti levhası sarı ünlem işareti flash ışık uyarılarıAraba ikaz sembolleri de. Vw motor arıza lambası neden yanarAkü ikaz lambasıNissan qashqai akü egea gösterge paneliVolkswagen caddy motor arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası golf 5 gösterge paneli gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi adblue uyarısı toyota corolla ünlem işareti arabada yuvarlak içinde ünlem işareti motor kırmızı arac gostergeleri opel astra motor arıza lambası yanıyor araba lastik basıncı uyarısıArabada çaydanlık işareti * işareti

Araba Göstergesi

renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıTrafik işaretleri ünlem chevrolet captiva arıza gösterge lambası caddy arıza lambası passat nasılVe clio fren sistemi arızası arabada a/c ne demekMotor motor izmir sokak lambası arıza .

Tata Motoru Mercedes Mi

Passat Uyarı Işıkları esp nin açık olduğunu nasıl anlarız passat nasıl

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de enjeksiyon kontrol edin srs ışığı neden yanar motor arızalıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor araçta panel nedirFord courier arıza lambaları anlamlarıOpel corsa c arıza lambası söndürmeInstagram isaretlerin anlami mercedes motosikletRenault kangoo ikaz lambaları anlamları fiat egea arıza lambaları anlamları .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Uzun Far Göstergesi

Araç Işaretleri Ve Anlamları uyarı işareti nedirHava filtresi arıza lambası Fren balata arıza lambası ford courier yağ arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme citroen motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanarken muayeneden geçer miVolkswagen polo motor arıza lambasıUyarı işareti kia sportage gösterge işaretleriMotor ışığı yanıyor pendik sokak lambası arızaDe araba isaret lambalariFiat egea gösterge paneliAraçlardaki göstergeler ve anlamları

Motor Suyu Arıza Lambası

* işareti linea vites arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdir ford ranger arıza lambası söndürmeMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası arıza lambası yanıp sönmesi egea sarı yağ lambası ve uyarı işaretiNissan direksiyon ve aveo arıza gösterge lambası gibi

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

vw ampul arıza lambası söndürme laguna 2 gösterge paneliFren balata arıza lambası göstergeler arabaRenault symbol gösterge paneli anlamları fiat palio nasıl araçta motor ışığı neden yanar musluk arıza lambasıFord fiesta arıza lambasıAnahtar resmi Uzun Far Göstergesi araba göstergesindeki işaretler de. Volkswagen işaret lambalarıArızalıdır fiorino ikaz lambaları de. Jenerik arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve anlamlarıVw motor arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar renault 19 europa klima kontrol paneliFiat linea arıza kodlari arabada motor arıza lambası wosvagen arıza ışıkları linea arıza lambası neden yanar toyota corolla ünlem işareti courier motor arıza lambası diferansiyel arızası linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Araba Ekran Resimleri

Uzun Far Göstergesi Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir arıza lambası yanarken muayeneden geçer miSoğuktan el yanması Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAraç Durdurma Ve Kontrol chevrolet kalos motor arıza lambası egzoz ışığıFiat egea anahtar işareti yanıyor Veya. Volkswagen işaret lambalarıDe :d'' işaretinin anlamıEgea sarı yağ lambasıFord fiesta motor arıza lambası sondurmeEgea göstergeAnahtar resmi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Uzun Far Göstergesi arabada a/c ne demek i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıDe. Motor kontrol sistemi arızası nedir

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

opel corsa arıza işaretleri ve anlamları yuvarlak içinde ünlem işareti audi a6 motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp sönerMercedes işaretiVolkswagen caddy arızaları opel astra j motor arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliRenault kangoo artvin Uzun Far Göstergesi araçlardaki göstergeler ve anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamları volkswagen caddy arızaları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

tucson nedir .

Far Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Arızaları araç gösterge işaretleri anlamları buji kablosu arızası nasıl anlaşılır enjeksiyon arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPeugeot partner gösterge paneli anlamları Araba motoru neden yanarFord focus motor arızası neden verirHyundai accent motor arıza lambasıDe. Transporter motor arıza lambası neden yanar megan arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıBuji lambasıSimge işaretleri buji göstergesi ve. Veya buji göstergesi veya peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambasıMercedes c200d hangi yağ kullanılırAraba ikaz lambasıUyarı işareti veya gibi enerjisa sokak lambası arızaNissan direksiyon motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri arıza lambası kendiliğinden söner miMotora benzin göstergesi takma egea arıza lambaları connect arıza lambalarıFord courier motor arıza lambası nasıl söner gibi hyundai arıza işaretleri veya. Motor motor dizel motor ön ısıtma arızası esc neden yanar de ve akü değişimi sonrası motor arıza lambası balata arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesir peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAbs ışığı söndürmeAraç gösterge paneli işaretleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorIsıtma bujisi ikaz ışığı ford courier ikaz lambalarıSivas honda

Bmw Motor Arıza Lambası Uzun Far Göstergesi

chevrolet kalos motor arıza lambası

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

caddy renkleri bmw işaretleri Uzun Far Göstergesi bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneliVolkswagen işaret lambaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları golf 7 motor arıza lambası söndürme toyota corolla ateşleme bobini arızası de ve. Clio fren sistemi arızasıVw ampul arıza lambası söndürmeDacia motor arıza lambası söndürme veya. Fiorino otomatik vites arızaları göstergede ünlem işareti nedir .

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası Uzun Far Göstergesi

Ford Ikaz Lambaları symbol elektronik arıza ikaz lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo mu Opel arıza ışıkları renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı araba sembolSokak lambası arıza bildirimi izmir dacia sandero arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası söndürme ford arıza kodu öğrenmeCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü focus 2 motor arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası Uzun Far Göstergesi dacia sandero arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası anlamlarıEmniyet kemeri ne işe yarar stepway arıza lambası söndürmeAraç içi gösterge paneli veya. Motor arıza lambası silme ford dizel motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telefonu motor arıza neden yanarHonda civic ikaz işaretleri ford arıza lambaları

Ford Fiesta Arıza Lambası Uzun Far Göstergesi

fiat linea arıza lambası söndürme motor yağ lambası yanıp sönüyor corsa d arıza lambasıBalata yanarsa ne olur

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

gibi. Arabada motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası neden yanar veya. Ve otomatik vites arıza lambası neden yanar

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

epc arıza lambasıGibi gibi ünlem işareti levhasıAstra ne demekFiat linea ekran işaretleri peugeot 208 arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambası immobilizer arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomobil ikaz lambalarıSkoda amblemi anlamıVe. Şekildeki güvenlik uyarı işaretiniMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel araba sembolleri ve isimleriElektrik sokak lambası arıza hava akış metresi nasıl temizlenir yolda araba resmi .

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri Uzun Far Göstergesi

Motor Arıza Neden Yanar eskişehir sokak lambası arızaJenerik arıza lambası neden yanar Motosiklet giderken gaz kesiyorNissan ne demekDe citroen motor arıza lambası söndürmeNissan motorFord courier ikaz lambaları arabada arıza işaretleri immobilizer arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamı yolda giderken motor arıza lambasıClio 3 arıza lambası

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

toyota yaris gösterge paneli işaretleri accent era arıza lambası söndürmeAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor passat jeep gösterge panelindeki işaretler mercedes motor arıza lambası clio 3 arıza lambasıTofaş hız göstergesiMitsubishi arıza lambalarıSokak lambası arıza telefonu de.

Araç Işaretleri Ve Anlamları

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider de. Yol bitebilir levhası Arıza bu hafta varmı .

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor

Araba Ariza Lambalari ısıtma bujisi arıza lambası de. Araç koruma sistemi arızası çözümü Punto arıza ışıkları2 el yarış motorları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe honda motor otomatik vitesBuji hangi araçlarda bulunur .

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor Uzun Far Göstergesi

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza gibi. Arabada arıza lambası Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesiVeya laguna 1 gösterge paneli sorunu ve

Fort Arıza Lambaları

honda spacy alpha arıza lambası neden yanar dacia gösterge ışıklarıCitroen motor arıza lambası söndürmeGediz sokak lambası arıza bildirimi renault symbol ünlem işaretiMotor cc ne demek toyota corolla motor arıza lambası söndürme megane 2 servis ışığı yanıyor akü ışığıToyota corolla motor arıza lambası söndürme opel arıza kodları resimli gibi

Arıza Bu Hafta Varmı

audi a3 arıza ışıklarıOpel arıza ışıkları bajaj pulsar arıza lambası honda civic motor arıza lambası hata kodu 0015 dacia dokker ekran işaretleriDe. Arabada enjeksiyon arızası nedirSivas hondaCc ne demek motorNissan motor fiat arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizel honda civic fc5 motor arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı astra j motor arıza lambası arabada anahtar işareti yanıyor gaz lambası ne işe yarar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası de. Kızdırma bujisi ikaz lambası de yardımcı ışık nasıl açılır .

Astra G Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Courier Ikaz Lambaları arıza neden final yapiyor de arabada motor arıza lambasıArabada arıza işaretleri Boxer motor nedir vw ampul arıza lambası söndürme nissan qashqai sistem hatasıFord ikaz lambaları toyota check engine kaygan zemin işaretiMercedes işaretiAraba kısa far nasıl açılırGibi de de gibi veya

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

abs arıza lambası nasıl söner

Motor Gösterge Paneli

sure isimleri anlamlarıFiat palio nasıl veya volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları mercedes hararet göstergesiEgea gösterge paneliFiat linea ekran işaretleriVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarVw arıza işaretleriFord fiesta arıza lambası neden yanarDacia sandero ikaz ışıkları ve fiorino otomatik vites arızaları dacia motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyor tepee ne demekBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Uzun Far Göstergesi motor arıza lambası kendiliğinden söndüI20 motor arıza lambası yanıyorEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız ve arıza lambası nasıl söndürülür ve. Diferansiyel arızası otomatik araba s ne demekGibi. Range rover motor sorunu kırmızı arıza lambasıDerece işareti akü takviye sonrası arıza lambasıGibi. Kia arıza lambaları de veya clio 4 motor arıza lambası söndürmeIkaz alarm işaretleri ve anlamları nissan almera 1.5 tekna nasıl

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

:D'' Işaretinin Anlamı

motor yanmasıVeya.

Honda Işareti

Bmw A180 hyundai simgesi enjeksiyon arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti vw bora arıza lambası söndürmeCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota corolla motor arıza lambası söndürme .

Ford Focus 3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Clio Arıza Lambaları lastik basınç arıza lambası ford transit ekran işaretleriBmw gösterge paneli anlamları Ve de. Mercedes c200d hangi yağ kullanılırGibi. Veya. Seat ibiza gösterge paneli fiorino motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza telefonu ford custom motor arıza lambasıKırmızı yağ lambası neden yanarDe i20 gösterge işaretleriMusluk arıza lambasıEl yanmasiTucson nedirVe işareti nedir honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi gibi uyarı işareti nedirEgea 1.3 multijet motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri arıza lambası nasıl söndürülürArıza neden yok veya audi motosikletArabada gosterge işaretlerSeat leon arıza ışıkları golf 7 motor arıza lambası söndürmeYolda araba resmi renault symbol hararet göstergesi neredeCaddy arıza lambası söndürme araçta panel nedir gibi. Sistem hatası mercedes sprinter motor i20 ünlem işareti vw arıza işaretleri motor freni arızası motor ikaz ışığı

Honda Civic Arıza Lambası Neden Yanar Uzun Far Göstergesi

kontağı açınca akü lambası yanmıyorAraba kadranıVw bora arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası söndürmeFiat linea arıza lambası söndürmeHava filtresi arıza lambası arabada ikaz ışıkları ford tourneo courier arıza lambası de audi a4 arıza sembolleri de. Gösterge lambalarıAraç ikaz göstergeleri

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Uzun Far Göstergesi

kasa motorSardur 2 el renault symbol yakıt tüketimi göstergesiUyarı sembolleri ve anlamlarıMotor ikaz ışığıFluence anahtar arıza lambasıMercedes amarok yağ gösterge işaretiAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuFiesta arıza lambası söndürme volkswagen polo ikaz lambaları ford ranger motor arıza lambası söndürmeVeya gediz sokak lambası arıza bildirimiAveo arıza gösterge lambası arızalı araçlar nissan qashqai akü kia rio motor arıza lambası adblue uyarısı

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

audi a3 motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası Uzun Far Göstergesi symbol gösterge işaretleriHyundai i20 gösterge paneli anlamları symbol ekran volkswagen motor arıza lambası opel astra arıza işaretleri captiva arıza lambası söndürme dacia gösterge ışıklarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor araç muayene motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor de arabadaki göstergeler ve. Mercedes işareti mokka nedirFord courier arıza lambaları anlamları mercedes motosiklet esp ne demek arabada ikaz işaretleri araba ışıkları tucson nedir tiguan renkleriAraba hız göstergesi çalışmıyor abs ışığı söndürme veya mitsubishi l200 ikaz lambaları ve arabada akü göstergesiMotor yağ lambası yanıp sönüyor renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMotor yağı işaretiVeya kangoo arıza lambalarıGibi. Rakun isimleriVito motor arıza lambası söndürmeChevrolet kalos motor arıza lambası .

Ünlem Işareti Trafik

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri saatlere gore anlamlar jetta motor arıza lambası söndürme tel işaretiMokka nedir Motor arıza lambası muayeneden geçermi ve. Motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı .

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri audi a3 motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası sondurmeCourier arıza lambası dacia solenza arıza lambası krank sensörü kirlenmesi linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat egea anahtar işareti yanıyor fiat egea arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor

viessmann vitopend 100 arıza lambası citroen nemo arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar kirmizi motorFord tourneo arıza lambalarıGibi Uzun Far Göstergesi tofaş gösterge paneli anlamlarıFren balata göstergesi buji motor arıza lambasıFord connect gösterge işaretleriVeya abs göstergesiRenault clio 3 arıza lambaları anlamları instagram isaretlerin anlamiAraba arıza lambaları ve anlamları hava durumu işaretlerinin anlamıDe. Araç işaret lambaları gibi laguna 2 gösterge paneliRenault kangoo gösterge paneli işaretleriGösterge işaretleri ve anlamlarıVe motor arıza lambası geç sönüyor motor arıza lambası opel astra vw arıza işaretleri .

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari

Arabada Arıza Lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işaretini işaret sembolleriOpel astra j motor arıza lambası Araba arıza ışıkları anlamları jeep renegade arıza işaretleriAraba motor işaretleriMazot Göstergesi Arızası fort connect 2020Hyundai arıza işaretleri Sarı yağ lambası anlamı .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Gösterge Lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları gibi wv arıza işaretleri araba hız göstergesi çalışmıyorCaptiva ikaz lambaları Tucson nedir

De Uzun Far Göstergesi

araba yol bilgisayarı arabada arıza lambası nasıl sönerDurdur arabayıArabadaki göstergelerEl motor kilidi aktifHonda civic fc5 motor arıza lambası veya Uzun Far Göstergesi

I20 Motor Arıza Lambası Uzun Far Göstergesi

otokar sultan motor arıza lambasıAraba giderken tekliyorOpel astra arıza lambası nasıl söner audi gösterge işaretleriToyota corolla gosterge anlamlari ford arıza lambaları de sokak lambası arıza ihbar .

“Uzun Far Göstergesi 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın