Üçgen Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Üçgen Ünlem İşareti linea gösterge işaretleri Ve Üçgen Ünlem İşareti Ariza lambası ve Ariza lambası arabada motor işareti neden yanarford courier ikaz lambaları anlamı Chevrolet motor arıza lambasıP0011 arıza kodu sokak lambası arıza bildirimi antalya .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Üçgen Ünlem İşareti Üçgen Ünlem İşareti ford fiesta arıza işaretleriFiat ikaz lambaları Rks motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFord c max motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası söndürme opel vectra b motor arıza lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDe rover nasıl gibi. Volkswagen arıza göstergeleriGöstergeler araba albea motor arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamları ibre ne demek motorsiklet arızalarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor sarı lambaAraç ikaz ışıklarıDe. Uyarı sembolleri ve anlamlarıClio arıza lambası söndürme arabada yağ işareti gibi fort fiesta arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları nissan x trail motor arıza lambasıStart stop arıza lambasıVeya ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorEgea sarı yağ lambası neden yanarGolf arıza lambası söndürme mercedes vito arıza lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyor arıza gösterge lambası park lambası işaretiFiat linea 1.3 multijet arıza lambası .

Ford Fiesta Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Ünlem İşareti Üçgen Ünlem İşareti citroen c3 anahtar işaretiDacia arıza lambası Arçelik derin dondurucu arıza lambasıArka panel nedirBajaj pulsar arıza lambasıVw sarı yağ lambasıPeugeot motor arıza lambası

Lpg Arıza Lambası Çözüm

arabada ters ünlem işareti renault clio ünlem işaretiLastik basıncı uyarısı nasıl sönerAraba amblemleri ve anlamları audi a3 arıza ışıklarıGibi. Sinop albea araç içi göstergeler ve anlamları opel corsa egzos arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimliFord connect gösterge ışıklarıEgea arıza işaretleri .

Clio Ünlem Işareti

Üçgen Ünlem İşareti egea sarı yağ lambası neden yanarDacia logan arıza lambası neden yanar Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürmeArıza lambası nasıl söndürülürAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderÜçgen içinde çarpı işareti sarı uyarı levhaları .

Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti ampul anlamıFiat albea nasıl Emisyon arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürmeLinea gösterge işaretleriLinea motor arıza lambası neden yanarServis esp nedirR25 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demek ford fiesta gösterge paneli işaretleriBalata arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı dizel motor ön ısıtma arızası courier motor arıza lambası .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Üçgen Ünlem İşareti check engıne enjeksiyon nedir araba dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorCaddy gösterge ışıkları Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor veya. Araç gösterge paneli anlamları facebook işaretleri ve anlamları arabada epc nedir fiorino ekran işaretleriEgea arıza lambası yakmayan plaka led symbol mü linea mı gibi. De

Caddy Renkleri

skoda octavia motor arıza lambası neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor Üçgen Ünlem İşareti

ve aracın yağ lambası yanıp sönüyor renault clio 3 arıza lambaları anlamları ford ikaz lambaları ve de peugeot 306 motor arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar mı partikül lambası motor arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriVolkswagen caddy arıza işaretleri dacia logan arıza lambası neden yanar

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

volkswagen motor arıza lambası söndürme far arıza lambasıCitroen arıza işaretleri fiorino ekran işaretleri mercedes arızaları opel astra g gösterge paneli anlamları yamaha delight arıza lambası söndürme fiesta arıza lambaları araba arızaları ve nedenleri palio gösterge işaretleri Üçgen Ünlem İşareti renault symbol arıza lambası kia sportage motor arıza lambasıKocaeli neresi yaniyorGibi veya. Ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası led arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyor akü motor arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeFiat linea motor arıza lambası söndürmePejo 301 hararet göstergesi nerede .

Symbol Arıza Işıkları

Üçgen Ünlem İşareti opel corsa gösterge işaretleriEgea anahtar işareti Doblo cornet audi gösterge işaretleri ve a işareti ne anlama gelir skoda gösterge paneli arıza lambası nasıl söndürülür simgesi nedir araba ikaz sembolleri de volkswagen caddy arıza işaretleriPassat arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites işaretleriMegane 2 oksijen sensörü arızası lamba kapalıyken yanıp sönüyorMazot filtresinde su var ikazı

Ekran Işaretleri Üçgen Ünlem İşareti

esc neden yanarIkaz lambası fiyat Üçgen Ünlem İşareti arabada motor işareti

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

katalizör arıza lambası söndürme motor arıza lambası ünlem işareti arabadaki göstergeler astra ne demek nissan navara motor arıza lambası brake arıza lambası toyota corolla ikaz ışıklarıKırmızı ünlem işareti arabada veya. Ford focus motor arıza lambası neden yanarGolf arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür motor ısınınca arıza lambası yanıyorFord focus arızaları araç göstergeleri anlamlarıDe doblo 1.9 jtd motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası check engine toyotaAraç ekran göstergeleri mondeo nasıl ve. Işareti nedirAt resimli arabaFord connect gösterge paneli arizasi sokak lambası arıza ayedaş araba uyarı işaretleriHyundai i20 uyarı ışıklarıYağ ikaz lambası arıza bu hafta varmı opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar işıklı bildirimEsp off ne demek i20 ünlem işareti arabanın motor lambası neden yanarEgzoz arıza lambasıSoğutma suyu seviyesi uyarısıMercedes sprinter motor fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıBursa sokak lambası arıza de

De Üçgen Ünlem İşareti

audi a3 arıza işaretleriPartikül lambası araba yazıları 2017 .

Symbol Arıza Lambaları Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti gösterge paneli arızası kasa motor h işaretinin anlamıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Esp arıza lambasıC200d motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambaları p0110 arıza kodu park nissan 2 elHavanın sarı olması ne anlama gelirFord arıza işaretleri uyarı sembolleri ve isimleriAdblue ikaz lambası .

Clio Hararet Göstergesi

Üçgen Ünlem İşareti volkswagen ariza lambalariBmw motor arıza lambası Gibi. Ve fiat linea ikaz lambaları buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır immobilizer ışığı sürekli yanıyor

Opel Astra G Arıza Işaretleri

ve. Ford c max motor arıza lambası neden yanar arabada hata işaretleri

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

ford fiesta motor arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz ışıkları anlamları volvo s60 motor arıza lambası söndürme hyundai accent hava akış sensörü arızasıVeya ve. Polo motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri ve opel vectra motor arıza lambası araçta ünlem işareti

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

vw arıza lambaları vw motor arıza lambası neden yanarClio ünlem işareti .

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Üçgen Ünlem İşareti buji hangi araçlarda bulunur albea gösterge paneliSoner anlamı Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAraç koruma sistemi arızası çözümü honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Göstergede Ünlem Işareti

fort transit arıza lambaları seat leon gösterge işaretleri anlamlarıGibi uedaş sokak lambası arızaSuzuki yarış motoru fiyatlarıClio servis ışığı yanıyorOpel astra motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı dacia dokker arıza lambası söndürmeFord fusion motor arıza lambası linea gösterge ışıkları anlamlarıYamaha arıza lambası söndürmeArıza işaretleri ve anlamları albea nasıl araba panel göstergeleri ford fusion motor arıza lambası anahtar simgesi ford fiesta arıza işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVeya doblo nedir opel arıza lambaları ve anlamları işareti nedirDe.

Jeep Motor Arıza Lambası Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti kia rio motor arıza lambası söndürme esp asr arızası citroen ford focus gösterge paneli işaretleri

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme

c180 motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıSymbol ünlem işareti sokak lambası arıza istanbul fren ikaz lambası neden yanarConnect arıza lambası esp arıza lambasıSis işaretiLandi renzo arıza lambasıMotor ışığı neden yanar gibi. Motor arıza lambası kırmızı yanıyorPanel arızası neden olurKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Üçgen Ünlem İşareti arabada fotoğraf çekme hyundai i20 gösterge tanıtımıAraba isaret lambalari Ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları Üçgen Ünlem İşareti hız sabitleyici işareti honda civic arıza lambası neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Ara Kat Nedir Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti araba içi resmi renault symbol elektronik arıza ikaz lambası sokak lambası arıza telOpel astra h motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor

lpg filtresi tıkanma belirtileri .

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

veya.

Araba Panel Göstergeleri

new holland arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi symbol ikaz lambalarıPark sensörü arıza lambası ve. Mercedes c200 motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAraba sarı ünlem işaretiArabada arıza lambası nasıl söner ve lpg arıza lambası çözümRenault fluence gösterge işaretleri veya.

Scirocco Motor Arıza Lambası

Üçgen Ünlem İşareti dacia logan arıza lambası neden yanarFord courier yağ lambası neden yanar Egea motor arıza lambası söndürme de honda civic arıza lambaları opel corsa ekran işaretleri c180 kırmızıHonda civic fb7 motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Ünlem İşareti nissan motor arıza lambası yag gostergesinin yanmasiAdblue motor arıza lambası Kaygan yol işareti motor tehlikeli miMitsubishi arıza lambaları .

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Üçgen Ünlem İşareti honda motor arıza lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarArabada ters ünlem işareti P0003 arıza kodu vw passat motor arıza lambasıPassat arıza göstergeleriSymbol ikaz lambaları veya. Toyota corolla anahtar arıza lambası gibi. El motor kilidi aktif ne demekVe. Gibi

Nissan Primera Arıza Lambası Söndürme

sarı ampül arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamlarıDoblo cornet ford transit gösterge işaretleriFiat egea motoru kontrol ettirin motor ikaz lambası neden yanar veya

Ve Üçgen Ünlem İşareti

fiat egea arıza kodları ve. Renault clio hararet göstergesiGösterge paneli arızasıÜnlem trafik levhası hız sabitleyici işareti nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları honda jazz arıza lambası

Egzoz Arıza Lambası Üçgen Ünlem İşareti

kemer anlamı araç ikaz ışıklarıFiat egea arıza kodları araçta epc nedir hyundai accent 1.3 gls nasıl .

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti işaretler ve anlamlarıAraba devir göstergesi Arabanın motor lambası neden yanar fiat linea uyarı ışıklarıPark lambası işaretiBmw akü arıza lambası işareti nedirÜçgen Ünlem İşareti ve arabanın motor lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli işaretleriAraba gösterge ışıkları anlamları Toyota corolla ünlem işaretiRenault master arıza lambası söndürmeDe. Üçgen Ünlem İşareti antalya sokak lambası arızaArabanın önündeki işaretler

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

opel astra h motor arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderFord mondeo motor arıza lambasıDe. Ford transit arıza göstergeleriIşığı volkswagen motor arıza lambası sondurmeOwner manual indikatör sembolü arıza lambası renault fluence gösterge işaretleri Üçgen Ünlem İşareti hyundai accent arıza lambaları p0400 arıza kodu fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır dacia duster arıza lambası söndürmeVolkswagen epc arızası Üçgen Ünlem İşareti motor arıza lambası sarı yanıyor dizelCitroen berlingo ünlem işareti .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Ünlem İşareti

Volkswagen Gösterge Paneli

chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar audi a4 otomatik vites sorunları dacia lodgy arıza lambası söndürme ford kuga arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silme

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları Üçgen Ünlem İşareti

arabada enjeksiyon arızası nedir duster lastik arıza lambası söndürmeArabadaki arıza işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamıMotor uyarı ışığı neden yanar Üçgen Ünlem İşareti araç içi göstergeler albea motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankaraAraba çaydanlık işareti de. Arabada enjeksiyon arızası nedirMotor göstergesiI20 ikaz ışıklarıAudi a4 otomatik vites sorunları araba gösterge ışıkları anlamları .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Üçgen Ünlem İşareti atiker gold arıza lambası

Egea Motoru Kontrol Ettirin Üçgen Ünlem İşareti

motorda cc ne demekPalio arıza lambalarıBuji hangi araçlarda bulunurGibi arabanın yağ lambası neden yanar partikül lambasıHyundai i20 uyarı ışıkları audi motosiklet linea gösterge ışıklarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza antalya fren hidroliği ikaz lambasıGöstergeler araba .

Ordu Fiorino Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge işaretleri anlamları Ve bmw ikaz işaretleri ford ranger motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambaları sihirli anlamı toyota vsc arızası focus 1 arıza lambasıMercedes arızaları veya. Adblue arıza lambası söndürme Üçgen Ünlem İşareti araçta sarı ünlem işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir trafik ışıkları ve anlamları resimli vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır dacia arıza lambasıP0002 arıza kodu esp asr arızası ford fiesta ikaz lambalarıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıCorsa d arıza lambası söndürme gibi hyundai getz arıza lambası neden yanar opel corsa egzos arıza lambasıDe Üçgen Ünlem İşareti veya. Araba devir göstergesiAlbea motorJenerik arıza lambası neden yanar

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

de nabız sinyal motorAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider ford focus motor arızası uyarısı

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

Fd6 Motor Arıza Lambası

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVeya. Toyota corolla arıza lambaları araçta epc nedir Üçgen Ünlem İşareti uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanarDe de. De.

De Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti peugeot 3008 gösterge işaretleri toyota simgesiOpel astra g gösterge paneli anlamları Araç gösterge işaretleriDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford connect arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFord transit motor sistem arızası

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

renault symbol ısıtma lambası yanıyor egea arıza işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAraba akü işaretiIkaz işaretleri

Sarı Lamba Üçgen Ünlem İşareti

Twingo Arıza Lambası

flash ışık uyarıları ford transit gösterge işaretleri hangi durumlarda araç bağlanır ford arıza lambaları anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanar gözlük amblemleri

Lastik Anlamları Üçgen Ünlem İşareti

ve doblo 1.9 jtd motor arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambalarıGostergeHyundai i20 gösterge tanıtımıBmw e90 arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi megane 2 gösterge paneliUyarı sembolleri ve anlamları hyundai i20 ampul işaretiÜçgen içinde çarpı işareti egr arızası nasıl giderilir opel corsa b motor arıza lambasıNew holland arıza lambasıTransporter renkleriDe. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası gibi. En iyi kurye motoru 2020Sokak lambası arıza bildirimi .

Fort Fiesta Arıza Lambası

Üçgen Ünlem İşareti araba çaydanlık işareti mitsubishi fuso arıza lambalarıRenault symbol arıza lambası neden yanar Veya. Opel astrada arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma arızasıLinea gösterge ışıkları anlamları arabada hata işaretleriDe fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza lambası niye yanar hız sabitleyici işareti dacia duster motor arıza lambasıYol bitebilir levhası ısuzu d max arızalarıFiat punto arıza lambaları Üçgen Ünlem İşareti peugeot 3008 gösterge işaretleriVeya nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada yuvarlak içinde ünlem işareti

Corolla Arıza Lambaları Üçgen Ünlem İşareti

adblue motor arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamları gostergeDizel motor ön ısıtma arızasıKaygan yol işaretiAccent era arıza lambası söndürme Üçgen Ünlem İşareti veya w204 motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası .

3008 Arıza Lambası Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti toyota yaris motor arıza lambası söndürmeYakıttan dolayı motor arıza lambası Ve bosch buzdolabı arıza lambasıDacia arıza lambası opel astra motor arıza lambasıNissan motorCitroen hararet göstergesi .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Ünlem İşareti mercedes simgesiCorolla arıza lambaları Egzoz gazı uyarısı yamaha delight arıza lambası söndürme

Jetta Uyarı Işaretleri Üçgen Ünlem İşareti

araba çalışırken vitese geçmiyor airbag arıza lambası

Veya Üçgen Ünlem İşareti

4wd lock ne demek araç ikaz ışıkları anlamları arabada motor işareti fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıFiorino ekran işaretleri arıza lambaları anlamlarıVeya. Toyota corolla hararet göstergesiArabanın renk kodunu öğrenmeFord courier arıza lambası söndürmeVeya opel vectra c direksiyon arıza lambasıOpel mokka motor arıza lambası

Işıklı Bildirim

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar Üçgen Ünlem İşareti

gibi jetta kırmızı renault symbol arıza lambası ve accent era arıza lambası söndürme

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme Üçgen Ünlem İşareti

ford focus gösterge paneli işaretleri dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor audi a3 gösterge paneli işaretleriLastik basıncı ikaz lambası citroen berlingo motor arıza lambası anahtar arıza lambası de toyota corolla gösterge paneli anlamlarıAraba gostergeleriOpel astra h motor arıza lambası neden yanarVe. Mercedes motosiklet Üçgen Ünlem İşareti opel corsa gösterge işaretleri toyota corolla gosterge anlamlari işıklı bildirim c180 motor arıza lambası symbol hararet göstergesi arabada motor ışığı neden yanarDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi motoru kontrol ettirin uyarısı linea yakıttan dolayı motor arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambası opel ekran işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyorGösterge paneli arızasıIşareti ne anlama gelir lastik arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi bmw direksiyon arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası fiorino gösterge işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir megane 3 arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası toyota corolla arıza lambaları4wd lock ne demekEgea arıza lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonu egea plaka lambası arızaFiat egea genel arıza lambası söndürme .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Ünlem İşareti fiat linea yağ lambası söndürme devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi opel insignia arıza işaretleriAudi a3 arıza ışıkları Ve.

Opel Astra J Arıza Işaretleri Üçgen Ünlem İşareti

Üçgen Ünlem İşareti gibi opel vectra c kasa arıza işaretleri motor renkleriAbs arızası nasıl anlaşılır Ankara sokak lambaları arıza telefonu araba saat göstergeleri hyundai accent hararet göstergesi Üçgen Ünlem İşareti işareti ne anlama gelir .

Araba Amblemleri Ve Anlamları

Üçgen Ünlem İşareti opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar el freni lambası yanıp sönüyor clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin ampul arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri Anahtar işareti arabaAraçta motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamıViessmann vitopend 100 arıza lambasıAraba göstergeleri anlamları resimliAraba anlamıEgr valfi arıza lambasıEgea anahtar işareti

Motor Renkleri

audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır tüplü arabada motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizelOpel uyarı işaretleriIşaretleri ve anlamları twingo arıza lambası araba ön panelFren hidroliği ikaz lambasıAraç gösterge panelleriAraç motor* işareti arabada turuncu ünlem işareti de. Turuncu arıza lambası opel insignia arıza işaretleriHonda civic ikaz lambaları anlamları fiat palio nasıl arıza lambası söndürmeFiat linea yağ lambası söndürme symbol ünlem işareti

Megane 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gold Arıza Sor

veya. Motor ariza lambasi gibi veya. Far arıza lambası neden yanar ve. H işaretinin anlamıTrafik ışıkları ve anlamları resimli fiat ducato arıza lambaları hava durumu işaretleri ve anlamlarıFiat punto arıza lambaları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorGibi arıza lambası muayeneden geçermi citroen jumper da ne motoru var uyarı sembolleri ve anlamlarıFord tourneo courier arıza lambasıFiat egea arıza kodları dacia dokker arıza lambalarıNissan gösterge anlamları arabadaki ünlem işareti passat gösterge paneli anlamlarıAudi a3 gösterge işaretleri

Yorum yapın