Transporter Şanzıman Ötmesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Transporter Şanzıman Ötmesi dacia logan arıza lambası söndürme De Ariza lambası superb arıza lambasıbmw e46 motor arıza lambası Ariza lambası Motorsiklet arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirW204 motor arıza lambası de veya. Linea servis ışığı söndürme

Kırmızı Arıza Lambası

qashqai arıza lambası ve. Ve. De skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri gibi fiat linea airbag arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambaları anlamları arıza lambası ünlem işaretiDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor bmw f30 motor arıza lambası porsche motor gösterge paneli motor arıza lambasıTicari cikmasi araçlar hyundai accent motor arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arıza bildirimi clio 2 gösterge paneli isuzu ikaz lambaları gibi egzoz emisyon arızası nedir ford transit arıza işaretleri egea gösterge işaretleri motor arıza lambası kırmızı yanıyorVeya. Otomatik vites konum sensörü arızasıDe. Pejo 301 lastik basıncı ve doblo uyarı işaretleri fiat punto direksiyon arıza lambasıMotosiklet girebilir işareti opel zafira motor arıza lambası c kasa opel vectra arızalarıVe opel vectra c arıza lambası söndürme .

Ford Fusion Arıza Lambası

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa 1. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar 3 cdti arıza lambası ford focus arıza lambaları volkswagen transporter gösterge paneli anlamları .

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları

Transporter Şanzıman Ötmesi Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led sis lambası işareti ankara sokak lambaları arıza telefonuFiat linea gösterge paneli arızası Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford focus dizel motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları yağ basıncı ikaz ışığı scania gösterge paneliMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar 407 nasılOpel astra arıza göstergeleriDe.

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Arabada Yanan Ünlem Işareti ford fusion motor arıza lambası gaz lambasının özellikleri nelerdirAraç gösterge paneli anlamları Simge işaretleri .

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

Honda Civic Arıza Kodları motor gösterge işaretleriSimgesi nedir Arac gostergeleriOtomatik kapı arıza kodları symbol arıza ışıklarıVolkswagen caddy motor arıza lambasıOto arıza işaretleri araba kodlarıSkoda motor arıza lambası işıklı bildirim chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme lpg motor arıza lambasıDacia dokker nasılDuster ekran işaretleriIzmir sokak lambası arıza telefonAraba balatası neden yanar arıza nedir gibi

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Transporter Şanzıman Ötmesi

kia sportage motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambası focus 1 arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambasıVe linea yakıt basınç sensörü arızası clio arıza lambası söndürme hyundai accent admire arıza lambasıVeya Transporter Şanzıman Ötmesi fluence anahtar arıza lambası uedaş sokak lambası arızaTedaş sokak lambası arıza araba işareti ford connect 2010 motor arıza lambasıElektrik uyarı işareti peugeot partner 1.4 benzinli nasıl abs arabaPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar bmw motor arıza lambası söndürmeGibi de ve mercedes c180 motor arıza lambası söndürme telefon simge işaretleri veya. Asr arızası

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

peugeot partner 2001 gösterge paneli uyarı işareti nedir

Bmw A180

srs arıza lambasıVeya clio arıza işaretleri gözlük amblemleriNeresi yanıyorDe. Nissan qashqai motor arıza lambası mercedes arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamı laguna 2 elektronik arızalarıSeat leon arıza işaretleri .

Egzoz Freni Arızası

Transporter Şanzıman Ötmesi Araba Ekraninda Yanan Lambalar de hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord mondeo ikaz lambaları Ve arıza ikaz lambaları araba yol bilgisayarı de. Sokak lambası arıza telefonu .

Zaman Motor

Transporter Şanzıman Ötmesi Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık arabada göstergelerRange rover arıza Fiat punto sarı motor arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeot ve motosiklet motor arıza lambası neden yanar motor ışığıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor ford focus arıza işaretleriAracın kaputunda neler bulunurFiat doblo arıza lambası söndürme arabada ps nedirYamaha motor arıza lambası peugeot partner motor arıza lambası neden yanar albea motor ford focus arıza lambası egr valfi hangi araçlarda olurClio 4 bakım ışığı söndürmeArabalardaki göstergelerFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba simgeleriSymbol gösterge paneliPrins lpg motor arıza lambasıDacia dokker nasılHyundai getz gösterge ışıklarıArac ariza isaretleriCitroen berlingo renkleriVolkswagen polo motor arıza lambası veya

Ford Connect Arıza Lambası Transporter Şanzıman Ötmesi

trafikte carpi isareti nedir airbag arıza lambası muayeneden geçer miAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor bmw gösterge işaretleri arabada ünlem işaretiVeya nissan juke anahtar hyundai i20 motor arıza lambasıOpel motor arıza lambasıArabadaki göstergeler resimli motosiklet girebilir işaretiAraç koruma sistemi arızası çözümü de. Reno clio gösterge işaretleri araba balatası neden yanar laguna 2 elektronik arızaları arabalarda motor arıza lambası yanma sebepleriSokak lambası arıza ihbar Transporter Şanzıman Ötmesi veya. Renault symbol 2015 arıza işaretleri uyarı işaretlerinin anlamı ford focus arıza lambaları de. Veya. Mercedes vito arıza lambası söndürme p0011 arıza kodu araba ekranı işaretleriMotor lambası neden yanar

Ve Transporter Şanzıman Ötmesi

motor arıza lambası söndürme partikül lambası bmw arıza lambaları araç arıza lambaları ve anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarSimgesi nedirFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıArabanın abs lambası neden yanar gibi. 2 el motosiklet motoru ceed ne demek juke ne demek .

Lodgy Ne Demek

Tucson Motor Arıza Lambası

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Transporter Şanzıman Ötmesi

araç gösterge paneli anlamlarıArabanın motor arıza lambası neden yanar arabanın abs lambası neden yanar hata kodu 0015 akü yeşil ışık fiat fiorino gösterge işaretleriDe.

14 Motor

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar genel arıza lambasıFiat egea sorunları Peugeot 206 arıza lambası kırmızı motorLancer arıza lambasıVe. Ford transit gösterge paneliYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel astra g gösterge ışıklarıJenerik arıza lambası neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Transporter Şanzıman Ötmesi mitsubishi l200 arıza lambalarıHyundai h100 gösterge paneli anlamları peugeot 208 arıza lambası ve bedaş sokak lambası arıza bildirimi yamaha delight arıza lambası söndürme connect motor arıza lambasıVeya.

Işıklı Bildirim

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor bmw f30 motor arıza lambası akü lambasıArabadan benzin çekme Ve de. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel9 ışık anlamıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarStepway arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambası neden yanarMotor ısınınca arıza lambası yanıyor toyota corolla ateşleme bobini arızasıVeya

Opel Esp Arızası

iveco daily gösterge işaretleriDe. De opel astra h kasa motor arıza lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelAudi a4 otomatik vites sorunları akü suyu azalırsa ne olur .

Araç Uyarı Işıkları

Hava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek arabanın hız göstergesi çalışmıyorMotor arıza ışıkları Honda motor otomatik vites

Araba Gösterge Paneli Işaretleri Transporter Şanzıman Ötmesi

ve symbol ikaz lambaları anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambasıReno clio gösterge işaretleriVe de Transporter Şanzıman Ötmesi toyota corolla anahtar arıza lambası gibi peugeot 208 motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanarBmw ikaz işaretleri renault fluence gösterge işaretleriAraba ikaz işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürme laguna 2 elektronik arızalarıFiat linea km yanıp sönüyorAkü ikaz lambası neden yanar işaret ve anlamları veya gibi. Veya. Opel vectra gösterge paneli arızası ışık hız anahtar kapalıyken lamba yanar mı

Akü Yeşil Işık

audi a5 motor arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Niye Yanar

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Söndürme

symbol arıza ışıklarıEps lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası neden yanarGibi ariza lambalariBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVeya. Passat ısıtma bujisi arızasıPassat ikaz lambaları anahtar kapalıyken lamba yanar mıFiat egea sorunlarıGibi ford ranger motor arıza lambası söndürme araç içi gösterge anlamları veya araba göstergesi ünlem işareti bmw arıza işaretleriVe. Araba içi resmi ikaz lambası fiyatAraba ünlem işareti ford ranger motor arıza lambası söndürmeEgr valfi arıza lambası transporter ikaz lambaları lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeŞarj sistemi ikaz lambası megane 2 gösterge paneli arızası .

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü edc arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi

Seat Toledo Motor Arıza Lambası

bmw arıza lambalarıFord connect arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası söndürme akü ikaz lambası neden yanar mazdacı ahmet düzce fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıArabada ikaz ışıkları 2 el yarış motorları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürmeQashqai bilinmeyen özellikleriMotor arıza lambası içinde ünlem işareti nissan almera motor arıza lambası .

Opel Astra H Arıza Lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir hyundai getz gösterge ışıkları passat ikaz lambalarıKatalitik konvertör arızası belirtileri Renkli motorBmw arıza lambalarıHyundai i20 ampul işaretiPeugeot 301 anahtar işaretiHyundai accent 1.3 gls nasılCaptiva motor arıza lambası söndürmeAraç uyarı ışıkları ve hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası Transporter Şanzıman Ötmesi

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen motosikletGibi veya skoda octavia gösterge paneli işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırPeugeot 301 hararet göstergesi gibi clio arıza işaretleri de. Arıza lambası kendiliğinden söner mi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorKayseri sokak lambası arızaPassat ikaz lambaları hyundai i10 gösterge paneli seat leon arıza lambaları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVolvo motosiklet .

Uyarı Işareti Nedir

Araba Simgeleri veya sari lamba

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Transporter Şanzıman Ötmesi

i arıza lambasıMotor göstergesiIzmir tedaş sokak lambası arızaGolf 5 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra H Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Sembol Anlamları clio arıza lambası anlamlarıEl freni göstergesi Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı range rover motor değişimiClio 2 gösterge paneli soğuktan motor arıza lambası yanar mi .

Dacia Gösterge Işıkları Transporter Şanzıman Ötmesi

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası egzoz motorArabam com polo Doblo arıza lambalarıArabada ikaz ışıklarıFiat ducato arıza lambaları linea motor arıza lambasıSkoda ikaz lambalarıIşıklı ikaz lambaları yağ göstergesi yanıp sönüyor albea arıza ışıklarıVe dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıCorsa d motor arıza lambası Transporter Şanzıman Ötmesi lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Transporter Şanzıman Ötmesi

arabada ünlem işareti isuzu ikaz lambaları kamera arizalari ve çözümleriAraba amblemleri ve anlamlarıVe hyundai accent motor arıza lambası neden yanarMegane 3 motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları enjektör arıza lambası

Ford Focus 3 Motor Arıza Lambası Söndürme

landi renzo arıza lambası .

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Sis Işareti jetta uyarı ışıklarıMotor işareti Isuzu amblemi fren hidroliği seviyesi kontrolü veya.

Araç Motor Arıza Lambası Transporter Şanzıman Ötmesi

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir citroen nemo nasıl ön ısıtma göstergesi neden yanar2 el motosiklet motoru sokak lambası arıza denizli balata lambasıAraba önündeki işaretler

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları

prins lpg motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları anlamları

Otomobil Arıza Işaretleri Transporter Şanzıman Ötmesi

akü işaretiHonda civic arıza kodlarıPeugeot 206 arıza lambasıGösterge ışıkları

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık Transporter Şanzıman Ötmesi

opel zafira motor arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor transporter ikaz lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambasıDe hyundai i20 arıza lambası söndürme cam suyu işareti mercedes c180 motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası de. Arıza lambası anlamlarıArabanın motor arıza lambası neden yanarAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası vsa arıza lambasıMazot filtresi arıza lambasıVe. Ve. Gibi. Motor işareti toyota corolla ikaz ışıklarıPassat direksiyon arıza lambası renault symbol motor arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli ışıkları dacia motor arıza lambasıCitroen hararet göstergesi mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderPeugeot 301 servis ışığı neden yanarClio arıza işaretleriRenault symbol ikaz lambaları anlamları veya gösterge lambalarıFord Fiesta 1. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme 4 Tdci Motor Arıza Lambası bmw ünlem işaretiAnahtar işaretiToyota corolla ateşleme bobini arızası ve. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar audi a4 arıza sembolleri new holland arıza lambası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

focus 1 gösterge paneli anlamları

Araçta Panel Nedir

megane 2 arıza lambalarıVeya hyundai getz check ışığı yanıyorPejo arıza lambalarıDacia sandero gösterge işaretleri motosiklet göstergeDe tedaş sokak lambası arıza p0016 arıza kodu fren arıza lambasıGibi de gaz lambasının özellikleri nelerdirP0002 arıza kodu hyundai h100 gösterge paneli anlamları araba içi resmi jenerik arıza lambası ne demek de veya. Range rover motor değişimiAraba ikaz ışıkları anlamları ve uyarı ışıklarıDe focus 2 gösterge paneli ışıklarıYanıyorsa söndürme gibi el freni lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi toyota corolla arıza lambası neden yanar ve ford fiesta arıza lambası neden yanarŞarj sistemi ikaz lambası clio arıza lambası anlamlarıAraba işaret lambaları pejo arıza lambaları

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

de. Partikül filtresi arıza lambası x işareti anlamı 2021 egea ikaz lambalarıFiat egea gösterge paneli anlamları 9 ışık anlamı saatlerin anlamları 2013 Transporter Şanzıman Ötmesi kamera arizalari ve çözümleri otomatik vites konum sensörü arızası ariza lambalari fort cornet arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürme veya araç içi gösterge anlamlarıBalata lambasıDe cruise araba stop arıza lambası neden yanar araba kontrol p0045 arıza kodu honda crv arıza işaretleri yakıt arıza lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli işaretleriUyari işareti veya bursa sokak lambası arıza bildirimi seat leon arıza lambalarıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıMotor göstergeleri fiat egea uyarı işaretleri medaş sokak lambası arızaVe Transporter Şanzıman Ötmesi peugeot 301 hararet göstergesi arıza ışıkları anlamları captiva partikül filtresi arıza lambası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar Transporter Şanzıman Ötmesi

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıTelefon simge işaretleri de. Ford focus arıza lambası yanıp sönüyorAraba kontrolBmw arıza işaretleriOn off sembolleri veya hyundai accent 1.3 gls nasıl de Transporter Şanzıman Ötmesi renault anlamıTedaş sokak lambası arızaVe peugeot 206 motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza veya. De. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

veya. Sarı ampül arıza lambasıDe arabada yay işareti de.

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini Transporter Şanzıman Ötmesi

Arabada Yanan Ünlem Işareti toyota motor arıza lambası geliyo arama motoruAkü şarj sistemi arızası Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli anlamlarıDe opel combo arıza lambası neden yanarAraba simgeleriFlash ışık uyarıları yada işareti duster uyarı işaretleri nissan juke kırmızı motor arıza lambasıC Kasa Opel Vectra Arızaları sym motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor dacia sandero gösterge işaretleriAkü arıza lambası Toyota corolla arıza işaretleriAraba işaret lambaları

Balata Lambası Transporter Şanzıman Ötmesi

passat ikaz lambaları yağ gösterge işaretiArabada yanıp sönen kırmızı ışık anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası cam suyu işaretiLancer Nasıl

Zaman Motor

gibi yanan arabalar golf 5 arıza lambalarıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıArıza ikaz lambası lpg motor arıza lambasıVeya bmw motor arıza lambası neden yanar veya. Peugeot 206 gösterge işaretleri gösterge işaretleriOtomobil ikaz lambalarıClio 2 gösterge paneliAraba işaretleriFord connect arıza lambası .

Honda Motor Otomatik Vites

Fiat Egea Arıza Lambaları fluence motor arıza lambası söndürme simge yanık passat arıza göstergeleriHyundai accent arıza lambası söndürme Ve. Sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıFiat linea servis ışığı söndürme yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi. Dacia arıza lambası neden yanar

Prins Lpg Arıza Lambası

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme

şekildeki güvenlik uyarı işaretini hyundai accent admire arıza lambası el sembolleri ve anlamları ve. Airbag işareti katalizör motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul

balata lambası c200d motor arıza lambasıBaskı balata yanmasıDoblo uyarı işaretleri de motosiklet lambasıSymbol arıza lambaları

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

doblo arıza ışıklarıArabada a işareti tofaş ikaz lambaları anlamları gibi lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar mercedes hız göstergesiAraba ekran göstergeleriPeugeot gösterge işaretleri .

Duster Uyarı Işaretleri

Hyundai Gosterge Anlamlari ve araba gösterge lambaları ariza lambalari ışıklı otomotiv arabada yağ lambası yanarsaArabada a işareti Megane 2 gösterge paneli tata arabaları nasılVolkswagen gösterge anlamlarıGibi dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve ford transit motor arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorUyarı işaretleri ve anlamları toyota corolla arıza lambaları gibi akü lambası motor arıza göstergesi honda fc5 motor arıza lambasıVw arıza lambasıEl freni lambası arabada lastik basıncı uyarısıVe toyota corolla motor arıza lambası sondurme de peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıPassat arıza işaretleri dacia dokker nasıl fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araba önündeki işaretlerHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem göstergesi2 el yarış motorlarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası arıza lambası işareti ford focus motor arıza lambası yanıyorClio 2 arıza lambası söndürme

Anahtar Işareti Araba Transporter Şanzıman Ötmesi

arabanın motor arıza lambası neden yanar

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

hava yastığı arıza lambası gibi. Gibi. Fiat egea arıza işaretleriOtomatik kapı arıza kodları dacia lodgy gösterge işaretleriVe linea arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambaları dacia lodgy gösterge işaretleri gibi. Veya ve. Araba ikaz lambaları ve anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı renault clio ekran göstergeleri anlamları arıza lambası kendiliğinden söner mi

Ankara Sokak Lambası Arıza

ford connect arıza lambası söndürmeDacia gösterge ışıklarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları

Skoda Arıza Işaretleri

dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü motor ışığı neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı duster arıza lambalarıKızdırma arıza lambası akü arıza lambasıVeya. Gibi opel astra motor arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızası passat ısıtma bujisi arızası

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Transporter Şanzıman Ötmesi

Yorum yapın