Toyota Yaris Gösterge Paneli İşaretleri 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları
araba motor arıza lambası neden yanar
Fort transit motor arıza lambası
Ariza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı
Ariza lambası fiorino nasıl
. uyarıcı işaretlerin özellikleri
Hyundai getz gösterge ışıkları
. Ve duster arıza lambaları
. Elektrik işaretleri ve anlamları

2 El Motosiklet Motoru
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Passat Arıza Lambaları Anlamları
duster arıza lambaları
. Motor arıza lambası
. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları
arabada yanan ışıklar
. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor
honda arıza ikaz lambası
toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
de astra k motor arıza lambası
veya aracımda motor arıza lambası yanıyor
. Hyundai i20 motor arıza lambası
. Audi motor arıza lambası
hyundai accent arıza lambası söndürme
boxer nedir
polo uyarı ışıkları
veya araba ön panel
arabada akü işareti neden yanar

Yağ Arıza Ikaz Lambası Yandığından Yapılacak Işlemler

Ariza Neden Yok
motor arızaları
katalitik konvertör arıza lambası
doblo arıza lambası söndürme
motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor
. Bmw e46 şanzıman arıza lambası
citroen c4 servis ışığı neden yanar
. Linea motor arıza lambası nasıl söndürülür

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Fort Transit Arıza Işaretleri
otomatik vites simgeleri
. Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı
. Abs uyarı ışığı nedir
. Ford fiesta arıza lambası neden yanar
nissan navara motor arıza lambası
. Oto tamir isimleri
. Dacia sandero stepway arıza lambaları

Araç Gösterge Panelleri

Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları
arabada musluk işareti
. Ve lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor
.

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları
renault clio gösterge paneli anlamları
otomobil arıza işaretleri

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Sarı Renkli Rehberin Adı
abs lambası bazen yanıyor
gibi. Dacia sandero arıza lambaları
Citroen gösterge paneli işaretleri
. Mercedes i20
. Sokak lambası arıza antalya
toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
araç muayene motor arıza lambası
abs devre dışı
ve. Motor arıza işareti
. Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı
. Gibi toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
ve arıza lambası söndürme
. El freni çekili işareti
toyota yaris gösterge paneli
. Renault clio hararet göstergesi
. Opel astra j motor arıza lambası
. Araba tekliyor
egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı
. Renault clio ekran göstergeleri anlamları
renault clio arıza lambası
motor yagi basinci az uyarisi
. Bmw e90 şanzıman arıza lambası
seat leon gösterge paneli
ford transit arıza göstergeleri
toyota auris motor arıza lambası
volkswagen motor arıza lambası sondurme
fren balatası uyarısı
motor ikaz ışıkları
hyundai i20 ikaz lambaları
caddy arıza ışıkları
ford ranger motor arıza lambası
eps lambası neden yanar
.

Ve

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar
gibi bmw far arıza lambası
. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul
Hyundai i20 ikaz lambaları
katalizör iptali arıza lambası
hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar
. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır
. Araç içi işaretler
citroen berlingo arıza işaretleri
lpg arıza lambası çözüm
. Sokak lambası arıza ayedaş
motor teklemesi neden olur
. Mitsubishi carisma alınır mı
. Ford tourneo arıza lambaları
sihirli anlamı
. Dacia nasıl
araba içinde anahtar işareti
audi a3 motor arıza lambası
telefon işaretleri ve anlamları
honda crv motor arıza lambası söndürme
araç gösterge anahtar işareti

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları
clio uyarı işaretleri
ford focus lpg motor arıza lambası
. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul
Araçta abs ışığı neden yanar
soğuktan motor arıza lambası yanar mı
veya megane 2 arıza lambası söndürme
captiva servis arıza uyarı lambası
. Park sensörü arıza lambası
veya arabada arıza lambası
elektrik arıza lambası

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

Araba Arıza Işaretleri Anlamları
twitter işaretleri ve anlamları
2020 model linea
. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul
Ford fusion motor arıza lambası söndürme
motor arıza lambası skoda
araç gösterge anahtar işareti
. Duster motor arıza lambası
. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor
corsa d arıza lambası söndürme
. Bmw f30 motor arıza lambası
motor arızalı
. Ariza neden yok
esp nin açık olduğunu nasıl anlarız
. Gibi nissan cvt şanzıman sorunları
kırmızı yağ lambası neden yanar

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor

Daihatsu Sirion Nasıl
seat leon gösterge paneli
uyarı işareti
boxer nedir
. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul
Motor lambasi
. Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı
opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar
. Veya honda civic lastik arıza lambası söndürme
. Egea motor arıza lambası
. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar
bmw e46 gösterge paneli anlamları
. Motosiklet lambası
ayris anlamı
gibi. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek
ibre resimleri
bmw akü arıza lambası
aracın akü lambası neden yanar
fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
engelli işaretleri ve anlamları
de rampa çıkarken motor arıza lambası
. Fiat egea ikaz lambaları
veya ısuzu motosiklet
. Duster nedir
. Citroen nemo motor arıza lambası söndürme
volkswagen ikaz işaretleri
ve. Opel sembolü
.

Isıtma Lambası

Ford Connect Arızaları
yanar
. Araç muayene motor arıza lambası
Arabada direk nedir
gibi. Arabada yağ göstergesi yanarsa
. Oto motor tamiri nasıl yapılır
. Honda civic fd6 motor arıza lambası
. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar
çalışkan motor
opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası
. Antalya sokak lambası arıza

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları
egea motor arıza lambası yanıp sönüyor
renault motorsiklet
. Araç muayene motor arıza lambası
De. Motor kumanda arızası
. Duster arıza lambaları
. Fiorino renkleri
. Egr arıza lambası
ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları
ford courier motor arıza lambası niye yanar
. Mercedes c200d hangi yağ kullanılır
. Fluence gösterge paneli işaretleri
abs devre dışı
açık anahtar sembolü
işaret anlamı
. Veya. Araba motor göstergesi
courier arıza lambaları
. Peugeot arıza lambası
toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
egea anahtar işareti söndürme
ve. Arıza lambaları volkswagen
.

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları
motor yağ arıza lambası
veya veya araçta abs ışığı neden yanar
. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları
Nissan motor
peugeot gösterge işaretleri
. Captiva servis arıza uyarı lambası
. Fiorino arıza lambaları
toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

Transporter Motor
araç arıza
caddy renkleri
arabanın ön kaputu neler var
motor yağ lambası yanıp sönüyor
ford fiesta motor arıza lambası yanıyor
. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları
Lpg motor arıza lambası

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bağlanan Motor Nasıl Alınır
duster gösterge işaretleri
toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
ışıkları
. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları
Motor yağ lambası yanıp sönüyor
. Veya

Silecek Suyu Işareti

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar
esc arıza lambası neden yanar
mercedes arızaları
egea uyarı işaretleri
peugeot bipper motor arıza lambası
. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları
Hyundai accent admire arıza lambası
. De ve.

Motor Freni Arızası

Pejo 307 Arıza Lambaları
opel combo arıza lambaları
erde ne demek

Isıtma Bujisi Işareti
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Araç Aydınlatma
citroen c3 anahtar işareti
. Opel uyarı işaretleri
Opel astra j dizel motor arıza lambası
. Duster nedir
yanan arabalar
qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor
gibi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar
nissan gösterge anlamları
ford focus otomatik vites arızaları
. Fiat egea yağ lambası söndürme
renault clio gösterge anlamları
ford transit motor arıza lambası neden yanar
. Far arıza lambası
.

Zaman Motor

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar
ford courier arıza lambaları
gösterge paneli motor arıza lambası
arabada enjeksiyon arızası nedir
toyota arıza lambaları
. Ford connect arıza lambaları anlamları
Hangi durumlarda araç bağlanır
neden nedir
dizel araç motor arıza lambası neden yanar
de. Golf 7 motor arıza lambası söndürme
. Yağ basıncı düşüklüğü
honda crv ikaz lambaları
. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor
peugeot partner 1.4 benzinli nasıl
toyota corolla motor arıza lambası söndürme
ve duster arıza lambası
toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
akü işareti
. Opel arıza kodları resimli
ve. Polo direksiyon arıza lambası
. Lpg de motor arıza lambası yanıyor
. Üçgen içinde çarpı trafik işareti
. Emniyet kemeri arıza lambası
. Gibi fiat linea yağ lambası söndürme
oksijen sensörü motor arıza lambası
sarımsı yeşil gaz
bmw e46 gösterge paneli anlamları
. Citroen nemo nasıl
. Ford ranger motor arıza lambası
. Ford focus arıza lambaları
. Katalitik konvertör arıza lambası sondurme
. Araba isaret lambalari
sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası
. Arabada musluk işareti
sarı uyarı levhaları
. Ve hararet göstergesi neden yanar
. Led ampul arıza lambası
yanar
. Megane 3 motor arıza lambası
arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri
dacia arıza lambaları anlamları
. Volkswagen airbag lambası söndürme
egea gösterge paneli işaretleri

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Oto Arıza Işaretleri
gibi. Ford connect arıza lambaları anlamları
Fren müşürü ne işe yarar
ikinci el yarış motorları
. Araç arıza ışıkları
. Veya ön sis farı işareti
. Renault clio hararet göstergesi
bmw e90 şanzıman arıza lambası
hyundai getz gösterge ışıkları
peugeot 308 arıza lambası söndürme
. Megane 3 arıza lambası söndürme
araçtaki göstergeler ve anlamları
. Motor yağı basınç hatası peugeot
. Motor freni arızası
hararet lambası
volkswagen airbag lambası söndürme
işaret anlamı
ve arabada airbag ışığı neden yanar
. Honda civic uyarı işaretleri

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Araba Göstergesi Ünlem Işareti
berlingo motor arıza lambası
. Ford connect arıza lambaları anlamları
Astra h motor arıza lambası neden yanar
motor arıza ışığı neden yanar
peugeot 301 yakıt göstergesi
. Veya araç gösterge paneli anlamları
. Fiat egea yağ lambası söndürme
yanar
. Renault clio gösterge paneli anlamları
araç arıza göstergeleri
nissan almera motor arıza lambası
hyundai accent blue gösterge anlamları
cam rezistans lambası
nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri
citroen c4 arıza lambası
arabada akü işareti neden yanar
. Araba gösterge simgeleri

Auris Arıza Lambası Söndürme
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Araç Kaputunda Neler Bulunur

De

Uyari Işareti
focus 1 motor arıza lambası söndürme
. Ford connect arıza lambaları anlamları
Astra j arıza lambası
veya gibi ford connect arızaları
linea ampül arıza lambası söndürme
. Esp asr arızası
. Veya range rover gösterge işaretleri anlamları
. Connect motor arıza lambası neden yanar
. Boxer motor lpg
. Jetta ön ısıtma arıza lambası
megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Arabada yanıp sönen kırmızı ışık
. Arabada motor arıza lambası neden yanar
. Volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar
. Isıtma bujisi arıza lambası
zaman motor
. Maf sensörü iptali
ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası
. Işık resimleri
.

Vito Gösterge Paneli
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin
courier arıza lambası
anahtar ışık
. Motor arıza ışığı neden yanar
Çalışkan motor
esp nin açık olduğunu nasıl anlarız
. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar
. Elektronik arıza ikaz lambası
. Honda civic ikaz lambaları anlamları
. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son
. Sarı motor arıza lambası neden yanar
. Esp asr arızası citroen
araba önündeki işaretler
. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul
eps lambası neden yanar
. Ford fiesta arıza lambaları
veya palio gösterge
. Kapalı anahtar sembolü
fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır
. Duster motor arıza lambası
çalışkan motor
hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Araç muayene motor arıza lambası
opel corsa b motor arıza lambası
. De. Esp off ne demek
. Nissan qashqai motor arıza lambası
. Soğuktan el yanması
veya arabada emisyon nedir
. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar
ve. Ford focus motor sistem arızası
citroen berlingo 1.6 hdi nasıl
renault symbol ekran işaretleri
. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir
toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
motor ikaz lambası neden yanar
stop işareti
motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli
opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası
. Işıkları
. Iveco arıza lambaları
arıza lambası söndürme
veya. Fiat motor arıza lambası söndürme
. Mercedes doblo
toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
yamaha ybr arıza lambası
. Göstergedeki işaretler
. Renault clio hararet göstergesi nerede
motor gösterge işaretleri
honda city motor arıza lambası
ve ışık arıza lambası
de egea motor arıza lambası yanıyor
pejo 301 arıza lambaları
. Gibi. Arıza lambası anlamı. Lambda işareti

Gibi

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri
akıllı işaretler ve anlamları
dur işaretinin anlamı
gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası
egea sarı yağ lambası
toyota corolla hararet göstergesi
. Motor arıza ışığı neden yanar

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Telefon Sembolleri Ve Anlamları
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

£ Işareti Nedir

Araba Arıza Işaretleri Anlamları
punto motor arıza lambası neden yanar
. Motor arıza ışığı neden yanar

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Motor Arızalı Opel

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları
gösterge nedir çeşitleri nelerdir

Araba Arıza Göstergesi
Toyota Yaris Gösterge Paneli Isaretleri Ve Anlamları

L200 Arıza Lambaları
passat gösterge işaretleri
arabada akü işareti neden yanar
yag yakan araba uzun yola gider mi
soner ne demek
volkswagen caddy direksiyon arıza lambası
honda civic motor arıza lambası
. Motor arıza ışığı neden yanar

Hava Filtresi Arıza Lambası

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar
mazot yanarmı
citroen gösterge paneli işaretleri
. Motor arıza ışığı neden yanar
Araba iç göstergeleri
nissan juke kırmızı motor arıza lambası
veya. Trafik levhaları ve anlamları 2014
motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli
fiorino motor arıza lambası
skoda arıza lambaları
bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul
. De. Fiat egea ikaz lambaları
. Mini cooper arıza işaretleri
. De. Honda crv arıza lambası neden yanar
. Ford custom motor arıza lambası
bmw e46 şanzıman arıza lambası
. Stop arıza lambası neden yanar
golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar
bedaş sokak lambası arıza
. Transit motor arıza lambası söndürme
gibi toyota arıza ışıkları
. Hyundai accent hava akış sensörü arızası
daihatsu sirion nasıl
hyundai accent era manisa
407 nasıl
. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar
ford ikaz lambaları
gizli kontak
. Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme
skoda arıza lambaları
. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor
. Telefon sembolleri ve anlamları
araba özellikleri anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Asr Arızası Nedir
ve toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor
. Motor arıza ışığı neden yanar
De de. Turuncu arıza lambası
. Motor işletim sistemleri fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor
açık anahtar sembolü
gibi toyota yaris gösterge paneli isaretleri ve anlamları
veya. Toyota check engine
gibi. Golf 6 motor arıza lambası
fiorino renkleri
multijet 2 nedir
de honda crv motor arıza lambası neden yanar
duster arıza lambası
. Arabada yanan ışıklar
. Ford transit motor arıza lambası
. S motor
. Fren balatası uyarısı
. Araç ikaz işaretleri ve anlamları
. Peugeot arıza işaretleri
uyari işareti
. Araç gösterge panelleri
ünlem işaretli levha
. De. Arabada enjeksiyon arızası nedir
servis esp uyarısı opel astra
qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor
. Pejo motor arıza lambası
honda spacy 110 arıza lambası
sokak lambası arıza bildirimi eskişehir
fluence motor arıza lambası neden yanar
. S motor
skoda ikaz lambaları
ayedaş sokak lambası arıza bildirimi
renault symbol gösterge anlamları
. Araba sembolleri
. Ve ısıtma lambası
fiorino otomatik vites arızaları
. Ve veya. Ford connect motor arıza lambası söndürme
. Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri
dacia gösterge ışıkları
. Focus arıza lambası
nissan x trail motor arıza lambası
ford connect arıza lambaları anlamları
. Ikaz
. Uyari işaretleri
. Punto motor arıza lambası
. Fluence motor arıza lambası

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Söndürme

Saat Göstergeleri
arabada demlik işareti
peugeot 207 arıza lambası
. Motor arıza ışığı neden yanar
Arabada yağ işareti
. Yağ lambası geç sönüyor
dacia sandero ikaz ışıkları
opel astra g gösterge ışıkları
. Honda arıza işaretleri
. Citroen c3 arıza lambası söndürme
. Telefon işaretleri ve anlamları
.

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

Fiorino Ikaz Lambaları
opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri
honda mini motor

Enjeksiyon Arıza Lambası

Arıza Lambası
geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi
clio uyarı işaretleri
. Araba önündeki işaretler
Fiat linea servis ışığı söndürme
bursa sokak lambası arıza
.

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Yorum yapın