Renault Fluence Ekran Göstergeleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Fluence Ekran Göstergeleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Passat Nasıl Ariza lambası ve Ariza lambası peugeot 206 arıza lambası renault megane arıza işaretleriaraba yolu resmi Araç göstergesi işaretleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor gibi. Motor arıza lambası anahtar işareti egr arızası nasıl anlaşılırLancer nasıl hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar gibi. Ibre resimleri Renault Fluence Ekran Göstergeleri otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi arıza lambası yanıyorArabada gösterge anlamları araçta akü lambası neden yanarMesajlardaki işaretlerin anlamıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Renault Fluence Ekran Göstergeleri de maf sensörü iptali opel astra arıza lambaları ve anlamlarıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ford transit arıza lambaları araç içi göstergelerOpel astra j arıza lambası söndürmeGibi. Gibi. Fiat ducato arıza lambaları tehlikeli araba yağ lambası işaretiAnlamlarıVeya Renault Fluence Ekran Göstergeleri ford focus arıza lambası yanıyorPolo 1.2 tdi motor arıza lambası seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi range rover motor değişimiCrossland ne demek

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları adblue motor arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar gibi. Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları symbol arıza lambası araba arıza işaretleri ve anlamları uyarı lambası honda civic 2018 motor arıza lambasıArabada stop lambası neden yanar Motor teklemesi i20 arıza ışıklarıAbs fren sistemi arızalarıRenault clio gösterge paneli anlamları bmw 116i motor arıza lambası opel arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanmıyor pejo 206 motor arıza lambası yağ basıncı düşüklüğü peugeot 3008 motor arıza lambası eps arıza lambası neden yanarPunto motor arıza lambası neden yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanar de. Fiorino arıza ışıkları el freni lambası dsg arıza lambası

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

Mola Işareti ayedaş sokak lambası arıza fiat marea motor arıza lambası neden yanar fiat arıza lambası söndürme

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Fiat Egea Arıza Lambaları fiat fiorino otomatik vites arızalarıArabada stop lambası neden yanar Uyarı ne demek .

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Araçta Motor Arıza Lambası linea gösterge paneli opel corsa hata kodlarıNissan arıza kodları Mitsubishi arıza lambaları focus motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır park lambası arıza giderici ford connect arıza lambası söndürmeOpel sembolü Volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarTrailler ne demekAraba gostergeleriVeya. Focus 3 arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası

Araba Gostergeleri

Dacia Logan Motor Arıza Lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miOpel sembolü Gibi. Lpg de motor arıza lambası yanıyor işaretlerinin anlamlarıFort cornet arıza lambalarıHonda ikaz lambaları lastik basınç sensörü arızası egea ikaz lambalarıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme opel meriva motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza numarası arka panel nedirClio motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge ışıkları anlamları .

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme araç işaretleri ve anlamları Ikinci El Benzinli Motor tüplü arabada motor arıza lambasıArac eş anlamlısı Audi a3 gösterge paneli işaretleriPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz araç hata kodları hyundai i20 gösterge tanıtımı traktör arıza lambaları otomatik vites dizel araba motor soğukken arıza lambası ve park lambası arıza gidericiR25 motor arıza lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyorGibi volkswagen arıza lambalarıVw motor arıza lambası neden yanarGibi

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner arabadaki göstergeler vito motor arıza lambası söndürmeArac eş anlamlısı

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

Opel Ikaz Lambaları nissan gösterge anlamları chevrolet motor arıza lambasıArac eş anlamlısı Fiat punto arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi soğuk havada motor arıza lambasıGibi gibi peugeot 3008 motor arıza lambasıRange rover motor değişimi peugeot 306 motor arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmir .

Arıza Işıkları

Oksijenin Sembolü opel vectra motor arıza lambası Renault Fluence Ekran Göstergeleri araç ünlem işareti adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider kasa motorEsp arızası nasıl giderilir

Araba Sembolleri Ve Isimleri

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri araba arızaları ve nedenleri gibi laguna 1 gösterge paneli sorunuEsp arızası nasıl giderilir Arabadaki göstergeler hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürVe gibi albea arıza ışıklarıAraç içi işaretlerÜnlem işareti olan trafik levhası toyota arıza işaretleriSu arıza lambası jenerik arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFiat albea nasılGibi gibi. Albea motor arıza lambası toyota vsc arızası veya. Opel astra g motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedirFord motor arıza lambası ford courier ekranPeugeot arıza lambaları gibi. Ve

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç arızaları gibi ford custom motor arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017 fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorEsp arızası nasıl giderilir Araba arızaları ve nedenleri genel arıza lambası veya. Abs ve el freni lambası yanıyorFiat punto motor arıza lambası söndürme fren balata ikaz lambasıAkıllı işaretlerin anlamı krank mili arızaları nelerdir arabadaki göstergeler ve anlamları ve toyota corolla 1.4 d4d check engineSarı motor arıza lambası de. New holland arıza lambasıPassat uyarı ışıklarıHonda civic airbag arıza lambasıMokka nedirSokak lambası arıza telefonu kombi arıza lambası yanıyor egea motor arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyorAveo arıza gösterge lambası aveo arıza gösterge lambasıGibi. Araçlarda motor arıza lambası neden yanarHonda fc5 motor arıza lambası amarok arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları saat üzerindeki kısa gösterge nedir

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz araba göstergelerEsp arızası nasıl giderilir Düşük üre uyarısıDuster arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiQashqai bilinmeyen özellikleriArabanın abs lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia sandero arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar viessmann kombi arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilir Oksijenin sembolüIşıklar otomotivNote 4 test koduKia arıza işaretleri .

Motor Elektroniği Arıza Lambası

Egr Arıza Lambası Söndürme doblo gösterge işaretleriArabada ingiliz anahtarı işareti Ve fiorino motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası veya ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları oksijenin sembolüHyundai anlamıFord courier motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambaları linea arıza lambası arabada a işareti opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ünlem işareti .

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

Motor Işığı Yanıp Sönüyor fiat doblo gösterge ışıklarıMercedes c200d motoru renault mu Veya honda civic ünlem işareti bmw ikaz lambaları motor arıza lambası yanarsa ne olur turuncu arıza lambasıArıza lambaları anlamlarıVe ford courier gösterge paneliFiat palio gösterge paneli işaretleri katalizör arıza lambası söndürmeAraba arıza sembolleri albea motor arıza lambası de. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor saat üzerindeki kısa gösterge nedirHyundai i20 arıza işaretleri audi uyarı işaretleri dacia uyarı işaretleri megane 1 gösterge paneli arızasıAraçlarda göstergeler ve anlamları opel motor arıza lambası söndürmeArıza ışıkları anlamları mot ne demekVe Renault Fluence Ekran Göstergeleri honda civic hararet göstergesi kocaeli neresi yaniyorOpel corsa hata kodları trafik ünlem işareti jetta uyarı işaretleri egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

Esp Arıza Lambası Neden Yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası söndürme Seat leon arıza lambası söndürme arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorFord motor arıza lambasıGörsel gösterge nedir

Araçta Ünlem Işareti Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Focus Arıza Lambası gibi honda gösterge işaretleriConnect arıza lambası söndürme Motor ibresi .

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Renault Master Arıza Lambası Söndürme teknolojik semboller ve anlamları nissan qashqai kırmızı arıza lambası de peugeot 206 motor arıza lambası söndürme veya. Ford arıza lambaları anlamları De.

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Fluence Ekran Göstergeleri

veya. Uyarı Ne Demek

Brc Lpg Motor Arıza Lambası

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası ford fiesta motor arıza lambası söndürme arabada turuncu ünlem işareti

Linea Gösterge Paneli

Focus Arıza Lambası araçlarda gosterge isaretleri Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası araç ekran göstergeleri ve anlamlarıDacia uyarı işaretleri Araba gostergeleri tel işareti arıza lambası yakmayan plaka led uzun yolda motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıp sönüyorFluence arıza lambası söndürmeArızalı araçlar de arıza neden final yapiyorIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürSimgelerin anlamıArabanın Abs Lambası Neden Yanar renault clio motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası yanıyor fiat arıza işaretleriBmw e46 motor arıza lambası Hyundai i20 arıza lambası neden yanar

El Freni Çekili Işareti

Lastik Ikaz Işığı fiat doblo arıza ışıklarıBmw e46 motor arıza lambası Volkswagen ikaz lambaları toyota corolla arıza işaretleriVe. Fiat egea anahtar işareti yanıyor motor yağ işaretiArabanın akü ışığı neden yanarAraba arıza işaretleri ve anlamları gibi hararet lambası linea ampül arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası söndürmeStop lambası neden yanar

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

Araba Gostergeleri ve. Bmw e46 motor arıza lambası Passat ekran işaretleri .

Pejo 206 Arıza Lambaları

Renault Fluence Ekran Göstergeleri Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor ve. Ford courier gösterge paneli Adblue lambası yanıyor ikaz alarm işaretleri ve anlamları uyarı lambasıAraç hata kodlarıNissan qashqai sarı ünlem işareti el freni ikaz lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası fort transit motor arıza lambasıDacia uyarı ışıkları ve. Hyundai accent gösterge paneliAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFiorino ekran işaretleriFocus 2 motor arıza lambası Renault Fluence Ekran Göstergeleri yamaha delight arıza lambası söndürmePeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarVe hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar de.

Fiat Fiorino Arıza Lambası Söndürme Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar araba ingiliz anahtarı işareti Renault Fluence Ekran Göstergeleri araç gösterge panelleri aynı arızadan kaç kez 2017 renault kangoo ikaz lambaları katalizör arıza lambası söndürmeAnahtar arıza lambası Araba Ariza Isaretleri arabada ünlem işareti ne anlama gelirAnahtar arıza lambası Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider de golf motor arıza lambası traktör ikaz lambaları anlamları hangi durumlarda araç bağlanır

Cruze Lpg Arıza Lambası

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı kocaeli neresi yaniyorAnahtar arıza lambası Ve. Volkswagen polo arıza lambaları vw polo katalitik konvertör arızasıArabadaki .

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor palio motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d motoru renault mu Opel vectra motor arıza lambası Antalya sokak lambası arıza motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorHyundai getz arıza lambası neden yanarDe gibi veya

Honda Civic Uyarı Işaretleri

Motor Uyarı Lambası gibi. Opel vectra motor arıza lambası Yamaha delight arıza lambası söndürmeLpg li araçta motor arıza lambası motor kumanda arızası astra motor arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyorTehlike uyarı işaretleri ve anlamları araba kısa far nasıl açılırIşıklar otomotivAudi a3 gösterge paneli işaretleriGöstergeler arabaOpel astra ünlem işareti arka cam rezistansı göstergesi maf sensörü iptali megane 2 termostat arızası el freni ikaz lambası neden yanar ve. Citroen c elysee anahtar işareti

Normal Araba Resimleri

Clio Mavi Işık hyundai accent 1. Opel vectra motor arıza lambası 3 gls nasıl fiat linea km yanıp sönüyor

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lodgy Ne Demek akıllı işaretlerin anlamıOpel vectra motor arıza lambası Chevrolet arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi ankara otomobil arızaları ve çözümleriSokak lambası arıza bildirimi istanbulMotorda cc ne demek ve göstergede ünlem işareti nedir sokak lambası arıza istanbul anadoluDe jetta motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası skoda octavia arıza lambası söndürmeTraktör ikaz lambaları anlamları connect arıza lambası söndürmeAstra g arıza lambası yanıp sönüyorÜçgen içinde ünlem arıza lambası arabada arıza lambası nasıl sönerFocus 2 motor arıza lambasıFord transit ikaz lambaları hyundai anlamıLpg’li araç arıza lambası linea motor arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeMercedes arıza lambası söndürmeVe. Alfa işareti nasıl yapılırFiorino arıza lambası yandı fiat linea motor arıza lambası neden yanar

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Otomatik Vites Arıza Lambası jetta gösterge paneli uyarı lambasıOpel vectra motor arıza lambası Trafikte ünlem işareti ne anlama gelirSoğuk havada motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanarCitroen xsara motor arıza lambasıArıza lambası işareti trafik ünlem işareti bosch kombi arıza lambası yanıyor toyota vsc arızası

Renault Clio Arıza Lambası

Arabadaki Göstergelerin Anlamı hyundai accent 1. Opel vectra motor arıza lambası 3 gls nasılGibi. Dacia uyarı işaretleri motorda abs nedirImmobilizer ışığı sürekli yanıyor ve kocaeli neresi yaniyorGibi. Golf 7 sorunları fiat linea arıza ışıkları peugeot 406 motor arıza lambası tel işaretiVeya ekran işaretleriFiat doblo arıza lambası söndürmeSimge işaretleriDe ve. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar gösterge tablosu linea motor arıza lambasıArac arıza gostergeleri araba arıza sembolleriArıza ışıkları anlamlarıHyundai anlamıOpel arıza lambaları ve anlamları bursa sokak lambası arıza range rover sport arızaları toyota gösterge işaretleri opel combo gösterge paneli işaretleriTrailler ne demek fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası .

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Vito Gösterge Paneli kia transitHonda arıza lambası Audi uyarı işaretleri araba göstergesi arabada ingiliz anahtarı işareti ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları yağ basıncı düşüklüğüStart stop motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar wosvagen arıza işaretleriCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz .

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Dacia Logan Motor Arıza Lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları el motor kilidi aktif ne demekPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Fluence stop lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanar yaris motorPeugeot 3008 Motor Arıza Lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorPanel arızası neden olur Motor işaretleriArabada motor lambası neden yanar .

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi arabadaki göstergelerin anlamı volkswagen caddy arıza işaretleri crossland ne demekVolkswagen arıza lambaları Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraçta panel nedir opel vectra c gösterge paneli arızasıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ve gibi.

H Isareti Ne Demek

Sarı Motor Arıza Lambası mondeo motor arıza lambası Renault Fluence Ekran Göstergeleri ford arıza lambaları anlamları ford transit motor arıza lambası 9 işık nedir ve anlamlarıHyundai check lambası

Clio 4 Arıza Lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür toyota vsc arızasıHyundai check lambası Gibi adblue lambası yanıyorÜnlem işareti levhası golf 5 egzoz arıza lambası ve

Opel Vectra Arıza Lambası

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu peugeot 208 motor arıza lambası söndürme volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarHyundai check lambası Megane 2 termostat arızası opel corsa hata kodları dacia logan motor arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor lambda sembolüLinea arıza lambalarıSarı arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru var sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ünlem işareti arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar clio servis ışığı yanıyorVe. Şanzıman arıza lambasıFluence stop lambası neden yanarÜnlem işareti olan trafik levhası dacia sandero motor arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızaları arac arıza gostergeleriAbs ve el freni lambası yanıyor polo arıza lambası motor yağ işaretiAraba yolu resmi hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miOpel corsa 1.2 arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları gibi. Araç arıza lambası neden yanar mercedes vito arıza lambası söndürme motor arıza işaretiScania amblemi anlamı

Chevrolet Arıza Lambası

Lastik Basınç Göstergesi Arızası seat arıza ışıkları arabada eps ışığı yanıyor park işareti range rover arıza işaretleri airbag arıza lambasıHyundai check lambası Opel astra arıza lambaları ve anlamları opel arıza lambasıCorsa arıza lambası de de. Toyota corolla gosterge anlamlari clio 4 mavi hararet göstergesi ve. Araba motorNissan gösterge anlamlarıAveo arıza gösterge lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri park sensörü arızası nasıl giderilir dacia hararet göstergesiCheck arabadaNissan qashqai sarı ünlem işaretiAraba üzerinde anahtar işareti

Golf Arıza Lambası Söndürme Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Trailler Ne Demek gibi check lambasıHyundai check lambası Fren balata göstergesi bora motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyorGibi otomatik vites dizel araba nissan x trail motor arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya transit arıza lambası söndürme ekran işaretleri araba sembolleri ve isimleri sokak lambası arıza ayedaşOpel astra j motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nedir .

Yorum yapın