Toyota İkaz Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota İkaz Lambaları fiat albea arıza göstergeleri Ve Ariza lambası ve Ariza lambası veya veya. fiat linea motor arıza lambası yanıyor Gibi. Veya gibi fiat punto arıza ışıklarıSprinter arıza lambası söndürme arabada sarı ikaz lambası jetta 7 ne zaman çıkacakDacia gösterge paneliMercedes gösterge paneli anlamları kia rio motor arıza lambası neden yanarEl yanması emisyona başvurma nedir epc arıza lambası neden yanar nissan arabaları audi a4 motor arıza lambası gibi fiorino gösterge paneliGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir

Linea Gösterge Toyota İkaz Lambaları

volkswagen navara veya trafik ışıklarının anlamlarıNabız sinyal motorPartikül işareti veya Toyota İkaz Lambaları fiat fiorino arıza lambasıPeugeot arıza lambalarıHava durumu sembollerinin anlamıDe. Hava durumu sembollerinin anlamı fiat egea uyarı ışıklarıMotor kontrol sistemi arizasiDizel motor uyarısıVe. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArıza gösterge lambası neden yanar skoda 2016 jeepDacia sandero ikaz ışıklarıClio servis ışığı yanıyor gösterge ışıkları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıFiat linea gösterge ikaz lambaları veya jetta arıza lambasıKamyon arıza işaretleri alfa simgesi qashqai kırmızı motor arıza lambası arabada ters ünlem işaretiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambası söndürmeAudi a3 araç elektroniği arızasıPejo arıza lambaları .

Sarı Doblo Toyota İkaz Lambaları

Toyota İkaz Lambaları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır bursa sokak lambası arıza bildirimiCrafter arıza ışıkları Yakıt filtresi arıza lambası ve. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor opel motor arıza lambası yanıp sönüyorAdblue uyarısıFord fiesta arıza lambaları ford cargo motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası partikül arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme egea ekran işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme fort transit arıza işaretleri arabalar neden yanar sarı uyarı ne demek renault gösterge işaretleri arıza lambaları anlamları ve motosiklet neden tekleme yaparVeya. Renault megane arıza işaretleri honda crv uyarı işaretleri ikaz lambası renault clio ünlem işaretiMotor arıza ışığı neden yanar iveco arıza lambaları gibi peugeot 301 ünlem işaretiCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli symbol arıza ışıklarıHonda spacy 110 arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mıGibi sarı uyarı ne demek dizel motor uyarısıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de hyundai motor arıza lambası .

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Toyota İkaz Lambaları Toyota İkaz Lambaları golf arıza lambası söndürmeDacia lodgy motor arıza lambası Gibi. Ve araba arıza işaretleri anlamları araba göstergesindeki işaretlerNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuLinea gösterge mitsubishi motosikletDe

Honda Civic Ikaz Lambaları

arıza ne zaman fiat linea arıza lambalarıFiat punto airbag arıza lambasıGibi

Jetta Dizel Motor Arıza Lambası

ayedaş sokak lambası arıza volkswagen katalitik konvertör arızasıOpel corsa gösterge işaretleriDizel motor uyarısıYağ lambası işaretiOpel insignia motor arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya veya de motor cc ne demek

Cruze Lpg Arıza Lambası

veya golf 7 motor arıza lambası söndürme .

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Toyota İkaz Lambaları dacia gösterge paneliFiorino motor Ekran sekilleriPartikül işaretiHava yastığı arıza lambası neden yanarFiat egea yağ lambası söndürmeAraç uyarı lambaları .

Fiat Albea Motor Arıza Lambası

Toyota İkaz Lambaları golf 5 gösterge paneliLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Nissan skystar gösterge paneliEl yanmasiMotosiklet girebilir işareti araba giderken tekliyorFiat punto ikaz lambaları anlamlarıMotosiklet neden tekleme yaparAraç durdurma ve kontrol veya. Araba göstergeleriNissan micra uyarı işaretleri el yanmasi motosiklet neden tekleme yapar passat ikaz lambaları saatin içindeki göstergelerin isimleri jetta 7 ne zaman çıkacak ford fiesta arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarVe. Yarım kontak motor arıza lambası range rover motor değişimi focus 2 motor arıza lambası araba hata işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe gibi fren hidroliği ikaz lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar arabanin hyundai i20 gösterge paneliNissan juke kaydırma yardımcı ışık nasıl açılırToyota İkaz Lambaları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları gibi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir

Man Tga Arıza Işaretleri

otomatik vites simgeleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambalarıHararet ikaz lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları canon e474 arıza lambası arabalar neden yanarSeat leon arıza lambası söndürmeAraç ikaz ışıkları ve anlamları ariza lambasi ford ranger arıza lambası söndürme Toyota İkaz Lambaları araç gösterge paneliCrossland ne demek cam rezistans lambası seat leon arıza lambası söndürmeVeya. Citroen berlingo arıza işaretleriVeya adblue ikaz lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızasıGibi. Kia rio motor arıza lambası neden yanar araba motoru neden yanarEsp asr arızası citroenArıza ışığıAraba uyarı işaretleri ve anlamları lastik basınç göstergesi arızası .

Trafik Lambası Arıza Numarası

Toyota İkaz Lambaları Toyota İkaz Lambaları lastik basınç arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araba arızaları ve opel vectra c arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası anlamlarıEsp servis ne demekHonda crv motor arıza lambasıAraba ibresi .

Veya Toyota İkaz Lambaları

Toyota İkaz Lambaları Toyota İkaz Lambaları araba lamba işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliBmw e46 gösterge paneli anlamları Opel astra arıza lambasıAraba yazıları 2016Ikaz lambaları fiat ducato gösterge paneli işaretleri gibi klima açınca arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz lambaları

Ix35 Motor Arıza Lambası

hyundai h100 gösterge paneliBmw e46 şanzıman arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası dacia gösterge anlamlarıAudi arıza lambası söndürme qashqai anahtar pili air gösterge saatiTurbo arıza lambası gibi citroen berlingo 1.6 hdi nasıl Toyota İkaz Lambaları air gösterge saatiBosch buzdolabı arıza lambası araba ekranındaki göstergeler araba arızalarıEpc arıza lambasıAraç işaretleri hyundai getz gösterge lambalarıPassat b6 motor arıza lambası enjeksiyon nedir araba motor arıza lambası opel astraDe. Focus 1 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası opelRenault gösterge işaretleri

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Toyota İkaz Lambaları

opel insignia motor arıza lambasıGibi. Ford custom motor arıza lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorEgr arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambasıFort cornet arıza lambasıFord kuga arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneliIşıklı bildirim veya. Lastik basınç göstergesi arızası gaz lambasının özellikleri nelerdirVeya bmw arıza jetta uyarı işaretleri abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir ve. Veya motor arıza işaretleri esp arıza lambası araç motor arıza lambası veya. Benzinli su motoru arızalarıUzun far göstergesi araba arıza işaretleri anlamlarıToyota arıza işaretleri i20 ekran göstergeleri renault master gösterge paneli işaretleri akü işaretinin yanması pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFiorino arıza lambası yandıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı .

Doblo Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota İkaz Lambaları 1. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner 3 multijet motor nasılAraç içi gösterge işaretleriAraba ikaz lambaları ve anlamları katalitik konvertör arıza lambası sondurmeMotor arıza ışığı neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyorArabada arıza lambası nasıl söner ampul anlamıEpc arıza lambası neden yanar courier arıza lambasıVeya ford fiesta direksiyon arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri honda crv motor arıza lambası araba arıza lambası neden yanarClio arıza ışıkları motor işareti neden yanarKalp işaretleriAccent blue motor arıza lambası c200 motor arıza lambası ford courier ekran işaretleriPeugeot motor arıza lambasıEmniyet kemeri ne işe yarar lastik arıza göstergesi .

Mercedes Arıza

Toyota İkaz Lambaları honda civic motor arıza lambası lpgBmw e90 arıza lambaları

)) Işareti Ne Anlama Gelir

fiat punto sarı motor arıza lambası Toyota İkaz Lambaları peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeClio arıza ışıkları ford fiesta direksiyon arıza lambası .

Araba Km Göstergesi

Toyota İkaz Lambaları ve. Yakıt arıza lambası neden yanar Dacia duster motor arıza lambasıDiferansiyel arızasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor Toyota İkaz Lambaları yamaha amblemi anlamı mercedes arıza ford focus gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo arıza lambası audi a4 arıza kodları mitsubishi l200 ikaz lambaları ekran sekilleri linea göstergeMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi .

Seat Leon Arıza Işıkları

Toyota İkaz Lambaları opel uyarı işaretleriBursa sokak lambası arıza bildirimi Veya fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Sokak lambası arıza numarasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Işıklar Motosiklet

2015 courierNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuIsuzu motosiklet gibi araç içindeki göstergelerMotor ibresiAraba ekran işaretleri note 4 test kodu Toyota İkaz Lambaları

Punto Arıza Lambaları

gibi. Işıklar otomotivMultijet 2 nedirDacia stepway motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneliSarı motor arıza lambası araba gostergeleri ford courier arıza ışıkları dacia sandero ikaz ışıklarıAraba motoru resmi .

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota İkaz Lambaları golf arıza lambaları2 motor Gibi. P0110 arıza kodu ikaz işaretleri amarok arıza lambası açık anahtar sembolü yağ lambasının özellikleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor araç arıza işaretleri

Honda Crv Motor Arıza Lambası

fiorino yağ lambası söndürme ceed ne demekAraba uyarı işaretleri ve anlamları el yanmasiFord tourneo courier arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı oksijenin sembolüGibi. De epc arıza lambası neden yanar duster uyarı ışıklarıAraç ikaz göstergeleriDacia dokker gösterge işaretleri ve connect arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli gibi. Renault master ikaz lambaları anlamlarıCrafter arıza lambaları kia arıza işaretleri accent era arıza lambası söndürmeEsp arıza lambası araba göstergesi peugeot 206 motor arıza lambası söndürmePassat ikaz lambalarıAraçta panel nedir nissan micra uyarı işaretleri egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor araç simgeleri lancer arıza lambasıHararet ışığıDacia dokker ekran işaretleri punto arıza lambalarıMotor yağı işaretiAraç ikaz ışıkları ve anlamları opel esp arızası otomatik kapı sensörü arızasıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiFord focus 3 motor arıza lambası söndürme arabada arıza lambası nasıl söner

Ve Toyota İkaz Lambaları

abs işaretiHonda civic bütün arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambasıAraba arızaları opel astra h arıza işaretleri abs arıza lambası neden yanar crafter arıza ışıklarıC200 motor arıza lambası :d'' işaretinin anlamı laguna 2 gösterge paneli

Alfa Nedemek

arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları gosterge2 el nissan almera honda civic fb7 motor arıza lambasıDacia gösterge paneliCaptiva motor arıza lambası söndürme araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır hyundai accent era manisa skoda superb arızaları eps arıza lambası neden yanarPeugeot partner arıza lambaları era arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra arıza işaretleriJetta ikaz ışıkları araba ikaz ışıkları araba işaretleri anlamlarıKatalitik konvertör arızası neden olur p işaretinin anlamı audi arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambası veya

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

mercedes sprinter arıza ışıkları jetta arıza lambası alfa nedemek kırmızı yağ lambası neden yanar golf motor arıza lambası citroen jumper motor arıza lambası arabada ters ünlem işareti motor arıza volkswagen gösterge işaretleriArıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Toyota İkaz Lambaları sokak lambası arıza iletişimAudi a3 uyarı işaretleri Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Araç ikaz lambaları anlamları de

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

hava durumu işaretleri anlamıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor dacia stepway arıza işaretleri Toyota İkaz Lambaları fiat albea airbag arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ve motor arıza lambası kışın araba çalışmıyor yanar fiesta gösterge paneli Toyota İkaz Lambaları ışık lambalarıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeDe. Araç gösterge anahtar işareti2. el yarış motorları ampul arıza lambası muayeneden geçermiPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAraç ikaz ışıkları ve anlamları uzun far göstergesi mercedes hararet göstergesi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar

renault ikaz lambaları gaz göstergesi arızası peugeot 208 arıza lambasıAbs arızası nasıl anlaşılır fiesta motor arıza lambası el yanması veya. Hararet ışığıVolkswagen katalitik konvertör arızası Toyota İkaz Lambaları gibi. Trafik ünlem işaretiGibi Toyota İkaz Lambaları ve de. Passat arıza lambası neden yanarArabada ters ünlem işaretiMotor arıza lambası cruze lpg arıza lambası ve. Fort arıza lambalarıFluence gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri era motor arıza lambası duster gösterge paneliArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford courier ekran işaretleriMotor arıza lambası opelPulsar ns 200 arıza lambası kodları Toyota İkaz Lambaları adblue ikaz lambasıDacia stepway arıza işaretleri kirmizi kamyon neden yok golf 5 arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası neden yanarGibi. Airbag ışığı nasıl söndürülürEra motor arıza lambası veya arabada ikaz ışıkları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları renault symbol hararet göstergesi araba arıza göstergeleriFocus 1 motor arıza lambası söndürmeBuji kablosu arızası motor ısınınca arıza lambası yanıyor fiat punto arıza ışıkları honda civic arıza lambası neden yanar arıza lambaları anlamları egzoz motor bmw şanzıman arıza lambasıCheck engine toyotaMotor arıza lambası opel astraKasko motor arızası arıza kodu sorgulama symbol motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıToyota İkaz Lambaları de. Dacia lodgy ekran işaretleri Gibi. Kasa motor kia arıza işaretleri fluence arıza işaretleri ford focus motor arıza lambası yanıyor ford connect motor arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleri nissan micra motor arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanarArac arıza gostergeleriOpel astra g arıza lambası anlamlarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor dacia arıza lambasıAlbea arıza lambasıVolkswagen direksiyon arıza lambasıGibi mercedes c 200 renault motorImmobilizer ışığı sürekli yanıyorBaskı balata motor arıza lambasıAraç göstergeleri anlamları astra g arıza lambasıMan tga arıza işaretleri nissan micra uyarı işaretleriDacia sandero ikaz işaretleri airbag işareti

Golf Motor Arıza Lambası

dacia lodgy motor arıza lambası gibi. Gibi. Doblo arıza lambası anlamları. Renault laguna gösterge paneli anlamları egzoz motor enjeksiyon nedir araba Toyota İkaz Lambaları ford fiesta arıza lambası söndürmeDacia gösterge anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor veya. De. Asr lambası neden yanarEgea göstergeUyarı işaretler egea arıza kodları honda civic fb7 motor arıza lambası emisyon kontrol sistemi motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor fren balata arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza ışıklarıAraba panelindeki işaretler motor ikaz ışıklarıCrafter arıza ışıkları ford courier gösterge paneli anahtar işareti motor arıza lambası opel astra courier arıza lambası araç gösterge anahtar işareti ve gibi. Arabadan benzin çekme fort arıza lambalarıFren arıza lambası neden yanar range rover motor değişimi punto arıza ışıkları el yanması ford transit arıza göstergeleri kia arıza işaretleri simge peugeot l200 arıza lambalarıAraç içi göstergeler ve anlamları veya fren sistemi arızası citroen berlingo ikaz lambaları anlamları araba işaretleri anlamlarıEmisyon kontrol sistemi .

Transporter T5 Arızaları

Toyota İkaz Lambaları rover nasılHyundai motorsiklet Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araba motoru neden yanarAraba uyarı işaretleri ve anlamları hyundai getz arıza lambaları cam rezistans lambası i20 ekran göstergeleriImmobilizer ışığı sürekli yanıyor

Yorum yapın