Toyota Ekran İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Ekran İşaretleri citroen berlingo nasıl Arabada sarı ikaz lambası Ariza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri Ariza lambası araba uyarı lambaları

Citroen C5 Motor Arıza Lambası Toyota Ekran İşaretleri

Araba Ekran Göstergeleri dizel motor arıza lambası neden yanar araba uyarıları opel simgesi Akü Ikaz Lambası

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya x işareti anlamı dacia sandero ikaz işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambası Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAraba ikaz göstergeleri lastik basınç sensörü arızası elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı caddy motor yağı hangisi 301 motor arıza lambasıAraba işaret lambaları.

Volkswagen arıza lambası araç göstergesi hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar passat arıza ışıkları el yanmasıYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirGibi linea hız göstergesi çalışmıyor .

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

Geri Vites Sigorta Işareti arabada ünlem işareti ne demekDuster arıza lambaları Ford fiesta motor arıza lambasıGibi. Medaş sokak lambası arıza peugeot arıza lambaları honda arıza kodları

C Kasa Opel Vectra Arızaları

El Yanmasi Toyota Ekran İşaretleri

Vito Gösterge Paneli

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor golf 5 arıza lambalarıDuster arıza lambaları Bugün arıza var mıMotor yağı basınç hatası peugeot egzos arıza lambası egea arıza lambası yandı motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı.

Abs ve el freni lambası yanıyorHava durumu sembolleri ve isimleriFren balatalar yanarsa ne olur dizel partikül filtresi arıza lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambası çalışkan motor şarj dinamosu arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası

Toyota Ekran İşaretleri Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı arıza göstergeleri audi a4 motor arıza lambası fiat linea 1. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar 3 multijet motor arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işareti arabada tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFord ikaz lambaları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı ve. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarLinea ikaz lambalarıMotor işaretiVsa arıza lambası ariza lambasi .

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Toyota Ekran İşaretleri Toyota Corolla Hararet Göstergesi saat içindeki göstergeler nelerdir abs ve motor arıza lambası neden yanarLpg göstergesi kırmızı yanıyor Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası.

Gibi. Arabada çıkan işaretler citroen c5 motor arıza lambası arızalıdır honda civic arıza lambası ford courier arıza lambaları el yanması seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar.

De de. Ford fusion motor arıza lambası söndürmeDe. Araba kaygan zemin işaretiKia nedirFiat fiorino otomatik vites arızalarıAdblue lambası yanıyorDur el işareti seat motor arıza lambası Toyota Ekran İşaretleri işıklar otomotivFort transit motor arıza lambası

Linea Gösterge Paneli

Fiat Egea Sorunları citroen nemo nasıl Toyota Ekran İşaretleri

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Toyota Ekran İşaretleri

Toyota Corolla 1. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor 4 D4D Check Engine egea arıza ışıklarıIsuzu motosikletMotor arızası neden yanar nissan qashqai gösterge paneliAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası de.

Ford fiesta motor arızası servise gidin araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorPanel arızası neden olur araba yağ işareti elektrik uyarı işaretiEn çok arıza veren arabalar motor kırmızı .

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Motor Teklemesi Neden Olur honda civic ünlem işaretiOtomatik vites işaretleri Hyundai gosterge anlamlariClio 4 fren sistemi arızasıAbs ışığı söndürme motor teklemesi neden olur Toyota Ekran İşaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar . Toyota Ekran İşaretleri

Akü Göstergesi Neden Yanar

Toyota Ekran İşaretleri Hyundai I20 Arıza Lambası abs arıza lambası neden yanar arac arıza gostergeleriGolf 5 arıza lambaları Honda arıza işaretleriCitroen berlingo renkleri arabanın şarj lambası neden yanar de era motor arıza lambası akü ikaz lambası kasko motor arızası.

Araba ön kaput parça isimleri 2013 model dacia dokkerFord courier motor arıza lambası söndürme de de jetta gösterge paneli insignia motor arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambası .

Araç Göstergesi Işaretleri

Volkswagen Polo Arıza Lambaları opel astra g arıza lambası anlamları kötü yakıt arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi clio 2 motor arıza lambası neden yanarCorolla arıza lambası Arıza lambası nasıl söndürülür veya. Ariza lambasiAraçta arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası neden yanar .

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ekran Işaretleri motor yağı basınç hatası peugeot arabada eps ışığı yanıyor araç yağ lambası yanıp sönüyor araç işaret lambaları opel vectra c direksiyon arıza lambası veya. Opel esp arızası Radar işaretiFord courier anahtar arıza lambası uyarı ışıklarıArabada yağ lambası neden yanar balata uyarı lambası enjeksiyon arıza lambası veya Toyota Ekran İşaretleri

Sokak Lambası Arıza Antalya

veya Transporter Arıza Işıkları

Motor Işaretleri

Seat Ibiza Arıza Lambaları fiat connect nedir araba yağ işaretiOpel esp arızası Ford focus gösterge ışıkları anlamı ışığın anlamıVeya corolla arıza lambası arabada gosterge işaretler yakıt filtresi uyarı ışığı citroen c4 motor arıza lambası neden yanarDe.

Arac arıza gostergeleri opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergesi astra g gösterge ışıkları chevrolet captiva motor arıza lambası gibi güvenlik sembolleri ve anlamları araba gösterge paneli işaretleri ünlem arıza işaretiMotor yağı basınç hatası peugeot cam suyu işareti.

Cruze motor arıza lambasıDur işareti anlamı veya. Megane 3 arıza lambası söndürmeOtomatik vites fren müşürü arızası tedaş sokak lambası arızaÜnlem işareti arabada ne demekYakıttan dolayı motor arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleriTucson nedir arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi egzoz motor

Kia Sportage Gösterge Paneli

Ford Fiesta Anahtar Işareti fiat linea arıza ışıkları f30 kırmızıOpel esp arızası Nissan qashqai sarı ünlem işareti tofaş hız göstergesi fren arıza lambası neden yanar motor teklemesi neden olur 2017 çıkacak arabalarMusluk arıza lambası 2017 çıkacak arabalar motor yanması arabada motor ışığı neden yanarHonda jazz motor arıza lambası neden yanar arabada eps ışığı yanıyor.

El yanmasi de opel arıza lambası anlamları hyundai i20 ünlem işaretiMegane 2 servis ışığı yanıyor mitsubishi fuso arıza lambalarıQashqai motor arıza lambası gibi motor ikaz lambası mercedes arıza lambası söndürmeRenault 19 europa gögüsRenault elektronik arıza ikaz lambasıAkü motor arıza lambası veya araba yağ işaretiGibi arabada kısa devre nasıl bulunur honda işareti Toyota Ekran İşaretleri Toyota Ekran İşaretleri

De Toyota Ekran İşaretleri

Araç Göstergeleri Ve Anlamları uzun far göstergesi motor arıza lambası yanıp söndü i20 arıza ışıkları abs arıza lambası neden yanarOpel esp arızası Yakıt arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar.

Motor Yağı Arıza Lambası p0103 arıza kodu fort connect 2020Traktör arıza lambaları Sigorta neden yanarAudi a4 motor arıza lambası benzinli su motoru arızalarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar egzoz ışığı

Sokak Lambası Arıza

Arabada Motor Işığı Neden Yanar gibi. Traktör arıza lambaları Arabada akü göstergesi tedaş sokak lambası arıza bildirimiAudi a3 arıza işaretleri anlamları

Ve Toyota Ekran İşaretleri

Akü Şarj Sistemi Arızası (!) işaretinin anlamı fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıTraktör arıza lambaları Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ışıklar otomotiv motor arıza lambası ne zaman söner uyarı ikaz işaretleri.

Motor arıza lambası silme araba ekran göstergeleriAkü lambası sürekli yanıyor gibi megane 4 arıza lambaları park lambası arıza giderici toyota vsc arızasıNissan x trail şanzıman sorunuTransporter arıza lambalarıAracımın motor arıza lambası yanıyorCaddy renkleri.

Araç ikaz ışıkları anlamları egea lastik arıza lambası söndürme captiva gösterge işaretleri albea motor arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedir (!) işaretinin anlamıVeya audi a6 motor arıza lambasıArac gosterge isiklari anlamlari toyota corolla ikaz ışıkları gibi motor işareti audi ikaz işaretleriCitroen berlingo renkleriGibi. De.

Kia sportage ikaz lambaları anlamları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorDe motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araçta ikaz ışıkları ve anlamları . Toyota Ekran İşaretleri

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor octavia motor arıza lambası arıza ışıkları anlamıIşıklı bildirim Işıklı bildirim ford focus motor arıza lambası söndürme hyundai motosikletVe volvo s40 motor arıza lambası neden yanarCaptiva ikaz lambaları audi arıza işaretleri anlamları otomatik vites işaretleriRadar işareti stepway arıza lambası söndürme

Clio Gösterge Işaretleri

Araç Içi Gösterge Anlamları volkswagen caddy arıza işaretleri Toyota Ekran İşaretleri renault master gösterge paneli işaretleriIşıklı bildirim Palio gösterge işaretleri toyota corolla gösterge paneli anlamları honda cr v gösterge paneli işaretleri çaydanlık yanarsaI20 ikaz ışıkları x işareti anlamı sokak lambası arıza iletişim linea hız göstergesi çalışmıyor egea arıza lambası yakmayan plaka ledPeugeot bipper nasıl.

Megane 4 gösterge paneli işaretleri 2 el h100 albea arıza ışıklarıDe renault kangoo gösterge paneli anlamları citroen berlingo arıza lambası en çok arıza veren arabalar/ işareti ne demekRenault arıza işaretleri arabada akü göstergesi tucson nedirAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir arabada akü göstergesi.

De de. Fiat ducato gösterge paneli işaretleriVeya opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor amarok arıza lambaları citroen c4 motor arıza lambası neden yanarVe kırmızı wolksvagen gibi. Hyundai simgesiEgr arıza lambası megane 4 arıza lambaları f30 kırmızıMotor göstergeleri de xenon far arıza lambası yakar mı

Arabada Anahtar Işareti

Motora Benzin Göstergesi Takma kısa far işareti veya i20 lpg arıza lambası corsa d arıza lambasıIşıklı bildirim Ve katalitik konvertör arıza lambası söndürmeIsıtma arıza lambasıAriston kombi arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamları . Toyota Ekran İşaretleri

Google Ne Anlama Gelir

Linea Yağ Lambası Söndürme seat cordoba 1. Hyundai arıza lambası söndürme 4 tdi motor arıza lambası neden yanarAkü suyu azalırsa ne olur peugeot 301 arıza lambası söndürme Fort Cornet tofaş hız göstergesiHyundai arıza lambası söndürme Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme dacia adblue işaretiHyundai arıza lambası söndürme De gibi lastik basıncı ikaz lambasıFord focus arıza lambası yanıp sönüyor ve.

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Renault Clio Uyarı Işaretleri citroen berlingo arızaları hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeBmw arıza kodları ve anlamları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Fort Transit Motor Arıza Lambası en çok arıza veren arabalar ve punto motor arıza lambası motorda abs nedirBmw arıza kodları ve anlamları Ford transit arıza lambası neden yanar araba ekran göstergeleri hararet ibresi arızası de ford fiesta motor arıza lambası.

Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerBmw arıza kodları ve anlamlarıGibi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan qashqai sistem hatasıArabada adblue nedir citroen berlingo renkleriDacia logan arıza lambası Toyota Ekran İşaretleri

Peugeot 206 Arıza Lambası

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti yakıt arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları Ve çalışkan motorHonda civic gösterge paneli işaretleri .

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Fotoğraf Çekme dacia logan arıza lambası neden yanarFiat egea uyarı işaretleri Yolda araba resmi.

Otomatik şanzıman arıza lambası ve sarı dobloFiat linea anahtar işareti yanıyorHararet ibresi arızası de. Toyota motor arıza lambası neden yanar 1.4 motor arabalar Toyota Ekran İşaretleri chevrolet cruze arıza gösterge lambasıUzun yolda motor arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızası gibi. Araba motor isimleri .

Honda C Max Motor

Fort Tıransit Toyota Ekran İşaretleri

Araba Ariza Isaret Anlamlari Toyota Ekran İşaretleri

Arabanın Gösterge Işaretleri araç arıza işaretleri ve anlamları işareti nedir hyundai motosiklet de gibi. Gizli buzlanma işareti Fiat fiorino gösterge işaretleri .

Araba Lastik Basıncı Uyarısı Toyota Ekran İşaretleri

Egr Valfi Arıza Lambası honda cr v gösterge paneli işaretleri adblue hangi araçlarda var arabadaki göstergeler ve anlamlarıKış ışığı Uyarı ne demek araba uyarı işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli kırmızı ünlem işareti arabadaArac arıza gostergeleri.

En güzel motor resimleri düşük üre uyarısı dizel motor ön ısıtma arızası captiva ikaz lambalarıPunto arıza ışıkları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme veya doblo yağ lambası söndürmeVeya peugeot 301 motor arıza lambası söndürme honda işareti mercedes amarokScania g 420 gösterge paneliVeya. Veya.

Jeep Motor Arıza Lambası

Arabadaki Arıza Işaretleri çaydanlık yanarsa Toyota Ekran İşaretleri

Ve Toyota Ekran İşaretleri

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları veya motor sinyaliAudi a3 arıza göstergeleri Citroen berlingo arıza lambasıPassat uyarı işaretleri motor ikaz lambası neden yanar2013 model dacia dokkerQashqai motor arıza lambası söndürme sarı uyarı levhalarıRadar kilidi nedir.

Honda civic hararet göstergesiFiat fiorino motor arıza lambasıTehlikeli işaretlerJtd nedir lpg den dolayı arıza lambasıFocus arıza lambası focus motor arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıFord courier gösterge paneli işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası neden yanar gibi peugeot bipper nasıl fiat linea anahtar işareti yanıyor

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Araba Su Göstergesi fiat ducato motor arıza lambası fiorino arıza lambası motor arıza lambası opel astraAudi a3 arıza göstergeleri Motor kırmızı

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları Toyota Ekran İşaretleri

Enjeksiyon Kontrol Edin mercedes arıza lambaları chevrolet cruze motor arıza lambasıAudi a3 arıza göstergeleri Toyota corolla hararet göstergesiNissan micra gösterge işaretleriI20 ekran göstergeleri motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorGibi ve motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi. Opel astra j dizel motor arıza lambası.

Nissan qashqai sarı motor arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor honda civic gosterge anlamlari de. Gaz göstergesi çalışmıyor Toyota Ekran İşaretleri enjektör arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıFiat palio gösterge paneli düşük üre uyarısı araç içi göstergeler ford fiesta arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası araba ekranında ünlem işaretiArabada motor lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası passat aveo arıza gösterge lambası veya.

Opel vectra c direksiyon arıza lambası captiva gösterge işaretleriVeya volkswagen motor arıza lambası sondurme fiat palio gösterge paneli citroen berlingo nasıl peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar.

Palio motor arıza lambası arabada göstergeler toyota arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault 19 europa gögüs hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarTofaş enjeksiyon arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar gibi citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor veya. Ford courier gösterge paneli işaretleri prins lpg motor arıza lambası honda arıza işaretleri. Toyota Ekran İşaretleri

Toyota Corolla 1. Audi a3 arıza göstergeleri 4 D4D Check Engine elektrik arıza lambasıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı balata arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası veya. Scania g 420 gösterge paneliAraç motorOpel ikaz lambalarıEkranda anahtar işareti ne demekAudi a3 arıza göstergeleriF30 kırmızıLinea ampul arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme Toyota Ekran İşaretleri

Arıza Lambası Neden Yanar 4 çeker ne demek panel arızası neden olur palio nasılAudi a3 arıza göstergeleri Golf 5 arıza lambalarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka ledGibi. C kasa opel vectra arızaları arıza lambaları volkswagen araçta abs lambası neden yanar2020 model lineaRenault clio uyarı işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirin.

Seat ibiza motor arıza lambası neden yanar google ne anlama gelir arabada eps ışığı yanıyorOpel astra arıza lambaları ve anlamları araba arıza göstergesi ford fusion motor arıza lambası söndürme.

Peugeot 301 arıza lambası söndürme el yanmasi opel vectra arıza lambası neden yanarP/s arıza lambası kia sportage gösterge paneli maf sensörü iptaliRenault simgesi ford tourneo arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası Toyota Ekran İşaretleri clio 4 fren sistemi arızasıGibi xenon far arıza lambası yakar mı arabanın gösterge ışıkları yanmıyor. Toyota Ekran İşaretleri

Ford fiesta gösterge paneli arızası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy gösterge işaretleri araç içindeki göstergelerFort connect 2020Renault clio uyarı işaretleriRenault fluence arıza işaretleri gibi dacia gösterge ışıkları panel arızası neden olur2.el motosiklet motoru .

Punto Arıza Lambası Söndürme

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri arabada anahtar işareti de. Benzin ışığı yanıp sönüyor Ford fiesta anahtar işaretiOpel astra g arıza lambası anlamları arabanın arıza lambası neden yanar fren balata göstergesiOpel astra arıza lambası silmeClio arıza lambası anlamlarıVeya bugün arıza var mı

Honda Arıza Kodları

Radar Işareti veya. Benzin ışığı yanıp sönüyor Opel arıza lambası anlamları Toyota Ekran İşaretleri

Yorum yapın