Toyota Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Arıza İşaretleri * işareti De. clio ikaz lambaları Ariza lambası Motor arıza lambası lpgAriza lambası Audi motorBoxer motor lpgVe sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır sarı motorPassat 1.4 tsi motor arıza lambası de astra arıza lambası söndürmeVeya fort cornet arıza lambaları araba ışıkları anlamı kizdirma bujisi arıza lambası de nissan primera arızaları sarı motor arıza lambası ikinci el yarış motoruConnect motor arıza lambası neden yanarCheck arabadaFort arıza lambası motosiklet amblemleriDoblo motor arıza lambası söndürme otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiIsuzu motor arıza lambası corsa d arıza lambası söndürme arabaninAudi gösterge işaretleri partikül filtresi arıza lambasıAraba ikaz lambaları ünlem işareti sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırCorolla arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeot araç aydınlatma sistemi .Peugeot boxer arızaları araba ön panel symbol arıza ışıklarıCaptiva partikül arıza lambasıVolvo ışık eds arıza lambası

De Toyota Arıza İşaretleri

Citroen Berlingo 1.6 Hdi Nasıl ford focus motor arızası neden verir araba gostergesiRenault arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambasıFord connect arıza işaretleri abs uyarı ışığı renault clio hararet göstergesiArabada akü işareti linea motor arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme .

 

Hararet Ibresi Arızası Toyota Arıza İşaretleri

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar iveco daily arıza lambalarıLinea arıza lambaları Audi ikaz işaretleriFiorino renkleri

Sardur 2 El

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar wv arıza işaretleriLinea arıza lambaları Ve

Trafik Semboller Ve Anlamları Toyota Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor de. Linea arıza lambaları Motor arıza lambası neden yanarBmw işareti .

 

Araba Işıklarının Anlamı hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Toyota Arıza İşaretleri

Araba Motor Işığı Neden Yanar fluence gösterge işaretleri clio gösterge ışıkları toyota motor arıza lambası neden yanarMegane 4 gösterge paneli işaretleri Clio gösterge ışıklarıToyota corolla ikaz lambaları ve

Arabada Check Ne Demek

Ford Focus Arızaları 4wd ne demekMegane 4 gösterge paneli işaretleri Arabada su göstergesi Toyota Arıza İşaretleri veya bmw ikaz işaretleri symbol ekran işaretleri fiorino arıza lambası yandı ford courier arıza lambaları anlamları Toyota Arıza İşaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı golf 4 arıza lambaları opel astra ünlem işaretiDe. Veya. Arıza lambası anlamları seat ibiza gösterge paneliAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıFord connect arıza lambası

Airbag Arıza Lambası

Abs Işığı Söndürme trafik levhaları ve anlamları 2014 honda civic arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor arabanın motor lambası neden yanar skoda superb arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamlarıMegane 4 gösterge paneli işaretleri De. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir multijet motor nedir dacia doblo gibi arıza lambası engelleyici dekoder honda spacy 110 arıza lambasıTransporter arıza lambalarıAraba ışıklarının anlamı ford transit arıza lambaları mercedes gösterge paneli anlamları araç işaretleri arabada direk nedir .

 

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir

Park Sensörü Arıza Lambası uyari işareti fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıIsuzu d max motor arıza lambası Saatlerin anlamları 2013Renault clio mavi ışık skoda arıza işaretleriAraba ibreIsı sensörü arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası .

 

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi sokak lambası arıza tel fren arızalarıSarı motor ışığı neden yanar Ford fiesta motor arızası servise gidin araç göstergelerMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorYanarVe. Veya peugeot anlamıDoblo arıza lambaları veya ford connect motor arıza lambası söndürme .

 

Egea Gösterge Işıkları

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları gibi. Albea gösterge paneli Arıza ışıkları anlamı eskişehir sokak lambası arıza epc arıza lambası neden yanar .

 

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri opel arıza lambası epc arıza lambası neden yanarAraba neden yanar Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası neden yanar arızalıdır arabanın şarj lambası neden yanarMotor arıza işareti arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi motor arıza lambası ne zaman söner .

 

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Toyota Arıza İşaretleri

Toyota Arıza İşaretleri Acil Uyarı Işıkları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraba arıza lambaları anlamları Gibi. Helikopter paneli gibi araba kadranSarı doblo araçlarda gosterge isaretleri skoda superb arıza lambası söndürme dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarGibi

Honda Toyota Astra Motor

Sokak Lambası Arıza Tel audi ikaz işaretleri lastik arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları epc arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları anlamları

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

Araç Göstergesindeki Işaretler gibi peugeot 206 gösterge paneli işaretleriAraba arıza lambaları anlamları Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirTelefon şarj göstergesi bozuk gibi. Ve opel vectra b gösterge ışıkları anlamları tepee ne demekVeya.

 

Araç Muayene Motor Arıza Lambası

Apozisyon Ne Demek arabada ünlem göstergesiTelefon şarj göstergesi bozuk Lambda işaretiBmw akü arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme palio gösterge gibi. Passat 1.4 tsi motor arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir araba yolu resmi

Toyota Auris Arıza Lambası Söndürme

Arıza Işıkları arabanın akü ışığı neden yanar ısıtma bujisi arızası neden olurTelefon şarj göstergesi bozuk Albea motor arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası ve nissan qashqai bilinmeyen özellikleri güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları Toyota Arıza İşaretleri ısuzu kamyon gösterge işaretleriNissan qashqai gösterge paneli chevrolet arıza lambası söndürmeAraba panel .

 

Peugeot 406 Motor Arıza Lambası Toyota Arıza İşaretleri

Toyota Arıza İşaretleri Araba Işık motor kumanda arızası toyota corolla ikaz lambaları açı işaretleri Toyota Arıza İşaretleri renault clio hararet göstergesi ve. Motor ikaz lambası neden yanar Gaz kelebeği resetlemeAraç göstergelerAnkara sokak lambaları arıza telefonu wv arıza işaretleriOto gösterge araç içi göstergeler opel astra g motor arıza lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyorPartikül filtresi arıza lambası gibi ve motosiklet lambaları Toyota Arıza İşaretleri ford fusion motor arıza lambası fiat albea arıza göstergeleri ve toyota yaris motor arıza lambası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyorGibi gibi telefon isaretleri anlamlari uyarı işaretiOpel astra j kasa motor arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleri Toyota Arıza İşaretleri katalizör arıza lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ve. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Toyota Arıza İşaretleri volkswagen polo arıza lambalarıNemo arıza lambalarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarGibi. Denizli aydem sokak lambası arızaAraba musluk işaretiKızdırma bujisi ikaz lambasıIbre resimleri işaretleri ve anlamları arıza gösterge işaretleriBenzinde motor arıza lambasıSymbol elektronik arıza lambası .

 

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür Toyota Arıza İşaretleri

Toyota Arıza İşaretleri Arabada Yanan Ünlem Işareti motor arızalı clio 2 motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri anlamları Dacia arıza lambası neden yanar araç koruma sistemi arızası çözümü courier arıza lambası söndürme .

 

Fort Fiesta Arıza Lambası

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde gibi uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor Opel astra g motor arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası motor arıza lambası niye yanar opel astra j motor arıza lambasıR25 motor arıza lambası mercedes gösterge işaretleri anlamı

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Elektrik Arızaları gibi honda civic hararet göstergesi egea arıza lambaları veya lpg göstergesi kırmızı yanıyor servis esp opel clio arıza lambalarıLpg göstergesi kırmızı yanıyor Range rover motor arıza lambası veya. Meriva arıza lambası yanıyor sarı motor ışığı neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Plaka Renkleri Ve Anlamları

Focus 2 Gösterge Paneli Işıkları de de linea arıza lambası söndürme arabada yağ işaretiLpg göstergesi kırmızı yanıyor

Citroen C5 Motor Arıza Lambası Toyota Arıza İşaretleri

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürLpg göstergesi kırmızı yanıyor Audi a3 arıza ışıkları megane 2 motor arıza lambası neden yanar opel esp arızasıRenault symbol gösterge paneli işaretleriAraba gostergeleri ve anlamlari jtd nedirSoğuktan motor arıza lambası yanar mı honda motor arıza lambası neden yanar lpg li araç motor arıza lambası arıza ışıkları anlamıKontak ekspertiz eksantrik mili arızası sesi araç koruma sistemi arızası çözümü c180 motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası .

 

Peugeot Partner Gösterge Paneli

2016 Motosiklet motor arıza lambası opel astra işaretleri epc arıza lambası neden yanarAnahtar işareti araba Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları wv arıza işaretleriDe. Ve üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirDoblo yağ lambası söndürmePolo motor arıza lambası neden yanar peugeot amblemleri volkswagen caddy arıza işaretleriMotor kontrol sistemi arızası eobd .

 

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Arıza İşaretleri

Sarı Renkli Rehberin Adı fren sistemi arızası ford focus motor arızası uyarısı bmw şanzıman arıza lambası lastik ikaz ışığıPeugeot ikaz lambaları anlamları Range rover gösterge işaretleri anlamları ve akü ikaz lambası arıza ışıkları anlamı adblue arıza lambası fren sistemi arızasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Arıza Işıkları symbol ikaz lambalarıPeugeot ikaz lambaları anlamları Fiat albea gösterge paneli anlamları toyota corolla arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

 

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Arıza İşaretleri

Laguna 2 Elektronik Arızaları peugeot anlamı volkswagen ikaz işaretleri motor ısınınca arıza lambası yanıyor

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Arıza İşaretleri

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek arabada emisyon nedir araba ikaz lambaları anlamlarıFord focus arızaları Değişik simgeler ve anlamları ford connect arıza lambası neden yanarBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır işaretler ve anlamları

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Egr Valfi Arıza Lambası dacia sandero gösterge paneliFord focus arızaları Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor ford connect gösterge paneli ışıklarıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar de. Wosvagen arıza ışıkları honda fc5 motor arıza lambası gibi. F30 motor arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme ışıklar motor audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

 

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası mini cooper motor arıza lambasıSarı renkli rehberin adı

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Honda Pcx Arıza Lambası dacia duster motor arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorSarı renkli rehberin adı Opel astra motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee anahtar işareti veya araç koruma sistemi arızası çözümüNissan almera motor arıza lambası söndürme veya araba far renkleri fluence gösterge paneli işaretleri megane 2 gösterge paneli arızasıRenault symbol 2015 arıza işaretleriMegane 2 elektronik sorun var yazıyor bmw akü arıza lambası arabanın akü ışığı neden yanarGibi dacia motor arıza lambası motor arıza lambası mercedesP0110 arıza kodu opel astra h kasa arıza lambasıOtomatik vites dizel araba araba göstergeleri ve anlamlarıKangoo arıza ışıklarıSarı direksiyon lambası Toyota Arıza İşaretleri sokak lambası arıza bildirimi istanbul l200 motor arıza lambası neden yanar araba arızaları ford tourneo courier motor arıza lambası veya sarı renkli rehberin adı motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor mercedes c200 motor arıza lambasıGaz kelebeği resetlemeRenault clio elektronik arıza ikaz lambası check arabadaIveco daily arıza lambalarıVe araba musluk işareti focus 2 motor arıza lambası benzinde motor arıza lambası audi a4 motor arıza lambası neden yanarJetta gösterge ışıklarıMazot yanarmı

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

Acil Uyarı Işıkları gibi oksijen sensörü arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızası ve. Sarı renkli rehberin adı Dacia gösterge anlamları en iyi kurye motoru 2020Isıtma bujisi ikaz ışığı toyota motor arıza lambası neden yanar Toyota Arıza İşaretleri ve clio fren sistemi arızasıOpel corsa c arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambası söndürme

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

Araç Içi Gösterge Anlamları akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor megane 1 arıza lambaları anlamlarıSarı renkli rehberin adı Ford transit arıza lambaları sarı renk motor arıza lambası corsa d motor arıza lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları benzinde motor arıza lambası ısıtma bujisi göstergesiQashqai bilinmeyen özellikleri

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Jetta Arıza Işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl giderilirSarı renkli rehberin adı Nissan parkHonda civic arıza işaretleri veya arabada eps ışığı yanıyorOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları arabada dimmer ne demek albea 1.4 8v motor arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası honda civic arıza işaretleriYakıt filtresi arıza lambası akü lambasıArıza ışıkları ve anlamlarıGibi Toyota Arıza İşaretleri chevrolet cruze lpg arıza lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümüIbre resimleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ve. Volkswagen arıza lambası anlamları alfa simgesi p0045 arıza koduLpg göstergesi kırmızı yanıyorToyota sembolü pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar ford focus otomatik vites arızaları akü takviye sonrası arıza lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Arıza İşaretleri

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır p0400 arıza kodu sivas honda ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarSarı renkli rehberin adı Araba arıza lambasıGibi arıza lambasıGibi. Peugeot arıza işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası yanıyorArabanın arıza lambası neden yanarMotor elektroniği arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları opel arıza lambası söndürmeArabada arıza lambası neden yanar gibi. Veya. Gibi. Oksijen sensörü arıza lambası fluence motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası araç göstergesindeki işaretlerNissan almera arıza lambası söndürme ford mondeo ikaz lambalarıFiat fiorino arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Auto Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Bursa opel astra g motor arıza lambasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor Balata işaretiFord courier ikaz lambaları ve anlamları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır

Isuzu D Max Arıza Lambası

Murat 131 Gösterge corsa c motor arıza lambasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Fiat Albea Nasıl de veya durdur arabayıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları apozisyon ne demekJetta epc arızası arıza lambası ford courier ikaz lambaları anlamı captiva arıza gösterge lambasıMitsubishi arıza lambaları egea yağ lambası lamba isimleri Toyota Arıza İşaretleri honda civic gösterge paneli işaretleri araç gösterge anlamları motor elektroniği arıza lambası motor arıza işaretiLinea arıza ışıkları honda jazz motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri ve anlamlarıFord connect motor arıza lambası söndürmeReno fiorino epc ve motor arıza lambası 2013 model dacia dokkerAraba sembol fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor klima açınca motor arıza lambası neden yanarVe. Opel corsa ikaz lambaları anlamları de Toyota Arıza İşaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer miFord connect motor arıza lambası yanıyorAraba ışık sarı direksiyon lambasıDe mini cooper arıza lambaları dacia lodgy arıza işaretleriFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAbs arızası nasıl giderilir arabada anahtar işareti yanıyorPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme sarı motorFiorino ikaz lambalarıMotosiklet amblemleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar .

 

Arabada Dimmer Ne Demek Toyota Arıza İşaretleri

Akü Işığı Neden Yanar ford connect arıza ışıkları citroen motor arıza lambası Toyota Arıza İşaretleri honda civic fc5 motor arıza lambasıFord fiesta motor arızası servise gidin Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları veya. Honda toyota astra motorEgzos emisyon kontrol edin uyarısı sokak lambası arıza istanbul anadoluI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorSu arıza lambasıRenault arıza lambaları anlamları captiva arıza lambası .

 

Işıklar Motor Toyota Arıza İşaretleri

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti mitsubishi fuso arıza lambalarıAraba göstergeler De.

 

Symbol Ikaz Lambaları

Ford Connect Motor Arıza Lambası 1. Opel corsa motor arıza lambası 9 dizel laguna 1 alınır mı .

 

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme aydem sokak lambası arıza passat jeepToyota motor arıza lambası neden yanar Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor xenon far arıza lambası yakar mı kamera arizalari ve çözümleriAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır buji motor arıza lambası 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıFren balatası arıza lambasıServis esp opelFiat linea motor arıza lambasıDe doblo arıza lambası anlamları vw passat motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıyor ve chevrolet aveo motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürme ford transit motor sistem arızasıOpel astra j arıza işaretleri passat jeepOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıKaygan yol arıza lambasıRange rover motor arıza lambası neden yanar Toyota Arıza İşaretleri akü takviye sonrası arıza lambası ford courier anahtar arıza lambasıOpel ikaz lambalarıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur audi ikaz lambalarıAraba simgeleri ve isimleri clio ikaz lambalarıKontak ekspertiz5 1 ford transit 2 el gibi. Motor yağ arıza lambası gibi partikül filtresi arıza lambası telefon ekranındaki işaretler ve. Egzoz emisyon arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi opel astra ünlem işaretiTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorAraba arıza işaretleri ve anlamlarıFiat linea gösterge anlamlarıAbs uyarı ışığı nedirVe. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirJetta arıza lambası Toyota Arıza İşaretleri

Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Sarı Motor Arıza Lambası fiat marea gösterge paneli araba göstergeler palio arıza lambaları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarToyota motor arıza lambası neden yanar Ünlem işaretli levha veya. Enjeksiyon arıza lambası citroen elysee motor arıza lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Vakum Pompası Arızası ve. Toyota motor arıza lambası neden yanar Opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi araç koruma sistemi arızası çözümüMotor ikaz lambası neden yanarAtiker arıza lambası Toyota Arıza İşaretleri gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Ikaz Işıkları

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

Motor Arıza Lambası Niye Yanar peugeot arıza işaretleriToyota motor arıza lambası neden yanar Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel vectra motor arıza lambası arabada arıza lambası neden yanarP0045 arıza kodu motor suyu arıza lambası yakıt aldıktan sonra arıza lambasıAraba ekranı işaretleri Toyota Arıza İşaretleri linea arıza ışıklarıAraba arıza işaretleri ve anlamları araba kadranGibi. Gaza aniden basınca teklemeAstra h motor arıza lambası neden yanarMegane 2 arıza lambası .

 

Vsa Arıza Lambası

Symbol Ekran Işaretleri ariza neden final honda spacy 110 arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanarMultijet motor nedir Captiva arıza lambası opel gösterge paneli işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBmw uyarı işaretleriFord transit anahtar işareti nedir fort fiesta arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür egea yağ lambası

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Cc Nedir opel astra h motor arıza lambası neden yanar veya. Multijet motor nedir Clio 4 bakım lambası söndürmeVe

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı veya. Multijet motor nedir Opel combo arıza lambaları ve anlamlarıFiat marea gösterge paneliDurdur arabayıAirbag işareti veya araç gösterge anlamları epc arıza lambası neden yanar mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırVe. Polo motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar marşa basınca göstergeler gidiyor de ford motor arızası servise gidin bmw uyarı işaretleri anlamları

Laguna 2 Gösterge Paneli

Aveo 1. Multijet motor nedir 3 Dizel Motor Arıza Lambası opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır clio 4 bakım lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik arıza lambasıVeya tehlike sembolleri ve açıklamaları dacia duster motor arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları motor arıza lambası neden yanıp söner

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası Toyota Arıza İşaretleri

Arabalarda peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz gibi fiat linea gösterge anlamlarıMultijet motor nedir Egea motor arıza lambası sarı yanıyorP işaretinin anlamıDe veya mercedes gösterge işaretleri anlamıFord courier anahtar işareti

Araçta Arıza Lambası

Mercedes C180 Kırmızı gösterge paneli ikaz ışıkları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Toyota Arıza İşaretleri reno fiorinoMultijet motor nedir Fiat doblo arıza ışıkları motor ışıklarıChevrolet captiva arıza gösterge lambası kombi arıza lambası yanıyorSivas hondaVeya arabada abs ışığı neden yanar nissan x trail motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambası üçgen içinde çarpı trafik işaretiOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları ford transit motor sistem arızası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz

Qashqai Arıza Lambaları

Arabada Akü Işareti ford connect motor arıza lambası yanıyorMultijet motor nedir Araç ekran işaretleriNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri ibre ne demek ariza kodlariDe kangoo arıza ışıkları

Yorum yapın