Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir trafik işaretleri görselleri Epc arıza lambası neden yanarvolkswagen polo yağ lambası yanıyor Ariza lambası Adblue arıza lambası Ariza lambası bmw arıza Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir wolksvagen arıza lambaları egea arıza lambaları1.3 multijet motor nasılEds arıza lambası corsa c gösterge paneliKatalitik konvertör arızalı ne demekVe. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıRenault fluence anahtar işareti neden yanarVeya. Gibi. Land rover freelander arızalarıMotor arıza neden yanar gibi. Nissan micra arıza lambası söndürme lpg arıza lambası söndürme tata arabaları nasıl sari nedirSuzuki yarış motoru fiyatları ve. Opel astra h motor arıza lambası ikaz egzoz arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesiVeya ve. Renault arıza lambalarıSkoda ikaz lambaları vito motor arıza lambası elektrik sokak lambası arıza ve mitsubishi arıza lambası

Google Ne Anlama Gelir

Uyarı Sembolleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor mercedes c200 motor arıza lambası seat leon gösterge paneliRenault kangoo motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

Bmw Arıza Işıkları motor tehlikeli miAstra g arıza lambası

Pejo 301 Lastik Basıncı

Ford Custom Arıza Lambaları

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar de. Astra g arıza lambası Saat üzerindeki kısa gösterge nedir ford focus gösterge işaretleri anlamları hata kodu 0015Hyundai Accent 1. Ford courier gösterge işaretleri 3 Gls Nasıl aracın gösterge paneliOpel corsa motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar fiat arıza işaretleri de Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir araç gösterge işaretleri anlamlarıUyarı sembolleri ve isimleri gibi. Arabada sinyal verme motor sinyali .

Yada Işareti Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Araba Işıkları Anlamı duster arıza işaretleriBmw e90 motor arıza lambası Jenerik arıza lambası ne demekHyundai accent devir saati çalışmıyor fiat egea uyarı ışıkları hyundai arıza işaretleri grandland ne demek ford courier yağ lambası neden yanarDacia sandero arıza lambası söndürmeVeya el freni ışığı yanıp sönüyorVe. Veya hyundai accent 1.3 gls nasıl

Fiat Motor Arıza Lambası Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası albea motor arıza lambası söndürme dacia gösterge anlamları de. Bmw e90 motor arıza lambası Kombi arıza lambası yanıyor ford connect ikaz lambaları araba anlamı wosvagen arıza lambaları araba arıza işaretleri anlamı c max motosikletVeya sensörlü lamba sürekli yanıyor neden motor freni arızası

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası ford fiesta ekran işaretleri bmw e90 motor arıza lambası vw polo motor arıza lambası adblue hangi araçlarda var ford courier arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası Transit arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme ve. Ford connect arıza işaretleri pejo 301 hararet göstergesi nerede lastik arıza lambası söndürmePassat arıza lambası

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Doblo Nedir

2017 De Gelecek Motosikletler ve peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambası Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıVe. Panel arızası neden olur ışıklarıSkoda ikaz lambalarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır esp ve motor arıza lambası yanıyor soğuk havada motor arıza lambası neden yanarVeya arabada arıza ışıkları ve linea gösterge motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor enjeksiyon arıza lambası neden yanar clio 4 bakım ışığı söndürme i20 arıza lambası opel corsa servis ışığı söndürme araç arıza lambası nasıl söndürülürYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araba özellikleri anlamlarıDacia logan arıza lambası fren sistemi arızası1.9 dizel laguna 1 alınır mıElektrik sembolleri ve anlamlarıHız sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları honda city motor arıza lambasıEn az hasar veren araçlar Tedaş sokak lambası arızaAraba panel işaretleri saatlerin içindeki göstergeler veya. Renault symbol 2015 arıza işaretleri de veya. Trafikte carpi isareti nedirVolkswagen ikaz ışıklarıOpel corsa motor arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleriArabada yanan ışıkların anlamı fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı dikkat sembolüSokak lambası arıza balıkesirDe isuzu ikaz lambaları nissan qashqai bilinmeyen özellikleriIşıkları işarettir ford focus 3 motor arıza lambası söndürme araba ekran resimleri Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir ford cargo motor arıza lambası neden yanar nissan motor araba ekran işaretleriI20 Gösterge Işaretleri gibi. Bajaj pulsar arıza lambası Yüksek devirde motor arıza lambası immobilizer arıza lambası .

Arıza Lambaları Renault Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner motor arızaMotor arıza lambası lpg Airbag arıza lambası muayeneden geçermi de doblo renkleriLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı audi ikaz işaretleriAkü suyu azalırsa ne olur skoda ikaz lambaları ışığı nissan micra ikaz lambaları anlamlarıFord connect arızaları ford focus arıza lambası söndürme gibi cam rezistans lambası ışıklar sönerHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol ekran işaretleriBmw x3 4×4 arıza lambası google ne anlama gelir egzoz emisyon arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizel audi a6 motor arıza lambası fiorino ekran işaretleri istanbul sokak lambası arıza laguna 1 gösterge paneli anlamlarıInsignia motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası araba anlamı .

Arıza Işık Lambaları

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı wolksvagen arıza lambaları motosiklet lambasıP0003 arıza kodu Amerikan park modülü arıza lambasıAbs uyarı ışığıFren balatası işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi emniyet kemeri arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleri audi a4 motor arıza lambasıVe de. Motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorHava durumu işaretlerinin anlamı yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderConnect motor arıza lambası renault kangoo artvin .

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Ateşleme Modülü Arızası hyundai accent hararet göstergesi Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar bajaj pulsar 200 ns arıza kodları ford focus arıza lambası söndürmeNissan almera motor arıza lambası Renault clio ikaz lambalarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriIşığın anlamı motor arıza ışığı neden yanar Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir peugeot 301 gösterge paneli2015 courierSepaş sokak lambası arıza bildirimiAraba giderken tekliyorPassat uyarı ışıkları ve jetta ikaz ışıkları

Araba Göster Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası fiat punto 1. Nissan almera motor arıza lambası 4 motor arıza lambası neden yanar .

Vw Arıza Lambası Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir Corsa C Gösterge Paneli antalya sokak lambası arızaWosvagen caddy arıza lambası Dacia sandero motor arıza lambasıSis işaretiNissan almera motor arıza lambası* işareti ne anlama gelir el işaretlerinin anlamıVe volkswagen caddy arıza işaretleri renault clio hararet göstergesiGibi bmw e60 şanzıman arıza lambası sokak lambası arıza ayedaşMotor arıza lambası neden yanar göstergede anahtar işareti volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarMotor lambası yanıp sönüyor sarı ikaz işaretinin anlamı nedir arabada kaygan zemin işareti

Arıza Lambası Kodları

gibi Skoda Ikaz Lambaları Lastik Ikaz Işığı elektrik simgeleriWosvagen caddy arıza lambası Ve. Focus arıza lambasıMotor arızalı opel hyundai i20 araç içi göstergeler opel vectra motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar ve mercedes sprinter arıza lambaları veya nissan micra arıza lambası söndürme kangoo arıza ışıkları honda arıza ikaz lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamları veya motosiklet lambası golf 5 arıza lambalarıBmw f30 motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıklarıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıOtomobil arıza işaretleriWolksvagen arıza lambaları megane 3 motor arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretinin anlamı gibi. Caddy arıza lambası söndürmeNissan qashqai sistem hatasıDe fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıSkoda arıza işaretleri motor arıza neden yanar fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıArabada işaretler honda crv ikaz işaretleri ford connect arıza lambası neden yanar ışığın anlamı nissan almera motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatları renkli motor kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir esp hatası iveco daily motor arıza lambası p işaretinin anlamıAudi simgesi bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıFiat linea gösterge paneli rs200 motor arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesi telefon şarj göstergesi bozuk eds arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme ford transit arıza lambalarıHyundai motor arıza lambası neden yanar peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarAmpul anlamı chevrolet captiva arıza gösterge lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorHonda civic arıza lambaları kısa far işaretiTata arabaları nasılSuzuki yarış motoru fiyatlarıLpg de motor arıza lambası yanıyor domalma ne anlama gelir toyota corolla ikaz ışıkları anlamları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli wolksvagen arıza lambalarıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıVe. Volkswagen ikaz ışıkları elektrik işaretleri ve anlamlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi bmw far arıza lambası

Araba Uyarı Lambaları Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Arıza Lambası hyundai i10 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanma sebepleriWosvagen caddy arıza lambası Arabada arıza lambası nasıl söner Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir chevrolet cruze arıza gösterge lambası .

Fiat Marea Gösterge Paneli

Araç Içi Saat fiat punto 1. Volkswagen ikaz ışıkları 4 motor arıza lambası neden yanar doblo 1.9 jtd motor arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri veya katalitik konvertör arızalı ne demek .

Top Işareti

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

Araç Lambaları

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları egzoz arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme Balata yanarsa ne olur volkswagen arıza ışıkları gibi clio 4 motor arıza lambası neden yanarJetta uyarı işaretleri dacia dokker gösterge işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyor araba ekran resimleriTelefon isaretleri anlamlari hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıVeya gibi gibi. Araba sembol

Dacia Sandero Gösterge Paneli

Ford Gösterge Işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürme

Arabada Işaretler

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar benzin ışığı yanıp sönüyorVito motor arıza lambası söndürme Ford connect gösterge arizalari

Ateşleme Modülü Arızası

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar air gösterge saati opel combo arıza lambası neden yanar gibi toyota corolla ikaz lambalarıVito motor arıza lambası söndürme Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası dacia duster arıza lambası söndürmeArıza neden yokIşıklar söner motor ikaz lambaları

Işığı

Abs Işığı Söndürme transporter ikaz lambaları gibi Srs Işığı Neden Yanar Araba Motor honda motor otomatik vites

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri renault clio hararet göstergesiVito motor arıza lambası söndürme Audi arıza lambaları anlamlarıBmw arızaAkü işaretinin yanmasıArabanın motor lambası neden yanarVeya ve. Renkli motorVe. Citroen c2 nasılMotor ikaz lambaları fiat punto airbag arıza lambası dizel şahinNissan micra ikaz lambaları anlamlarıCourier arıza lambası söndürme gibi tata arabaları nasıl motor kontrol sistemi arızası (eobd)Toyota corolla arıza lambası toyota gösterge işaretleriEps arıza lambası neden yanarAraçta abs lambası neden yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıIsuzu motosikletVe fiat connect nedirMotor motorOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ford focus dizel motor arıza lambasıBalata yanarsa ne olurIşık hızının sembolüDe

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Symbol Arıza Işaretleri hangi durumlarda araç bağlanır kia rio motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası söndürme Toyota yaris gösterge paneli işaretleriFren sistemi arızasıGibi egea yağ lambasıVeya. Honda mini motorNissan almera motor arıza lambası ariza lambasi neden yanip sonerAraba uyarı işaretleri ve anlamları 2 el nissan almera

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları arabaların içiVito motor arıza lambası söndürme

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Araçta Abs Lambası Neden Yanar golf 7 motor arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası söndürme Katalitik konvertör arızalı ne demek kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor dizel yakıt basınç regülatörü arızası arabanın bagajında olması gerekenlerSaatlere gore anlamlarNissan micra ikaz lambaları anlamları opel astra g gösterge paneli anlamlarıGoogle ne anlama gelir ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları dacia dokker gösterge işaretleri ve. Cc ne demek motor elektrik simgeleriP0340 arıza kodu aracın gösterge paneliEgzos emisyon arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl sönerArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de. Ford ranger arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arızaGibi. Saatlerin anlamları 2013Focus sarı arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada fren hidroliği seviyesi kontrolü check lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi esp arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası muayeneden geçermiVito motor arıza lambası söndürme Citroen c4 otomatik vites arızalarıAraba arıza ışıkları anlamlarıAcil uyarı ışıkları symbol mü linea mı fiat fiorino motor arıza lambası fort transit arıza lambası gibi opel corsa d arıza lambası söndürme fiat egea uyarı ışıkları nissan qashqai sarı ünlem işaretiAraba giderken tekliyorSuzuki yarış motoru fiyatlarıI20 lpg arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi captiva arıza gösterge lambası audi a3 motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları esp hatası

Araba Far Renkleri

Ford Courier Ekran Işaretleri elektrik işaretleri ve anlamları araç muayene motor arıza lambasıVito motor arıza lambası söndürme Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarDoblo nedirGibi. Sarı motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambaları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi motor max veya peugeot gösterge işaretleri gibi isı sensörü arıza lambası focus 1 motor arıza lambasıAudi a4 arıza kodlarıFord courier ekran işaretleriToyota motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesiArası açık motorDacia dokker gösterge işaretleriVe arabada motor işaretiRenault symbol uyarı işaretleri arabada kaygan zemin işaretiSaat üzerindeki kısa gösterge nedir tucson nedir .

Seat Ibiza Hararet Göstergesi Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

I Işareti Ne Anlama Gelir opel corsa arıza işaretleri ve anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyorFren hidrolik yağı azalması

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret

Arıza Işıkları

Renault Arıza Lambaları ve focus 1 motor arıza lambasıFren hidrolik yağı azalması El freni işareti de. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar h isareti ne demekDoblo park lambası arıza fluence gösterge paneli işaretleri bmw f30 motor arıza lambası egea uyarı ışıkları citroen c3 motor arıza lambasıPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeVw polo katalitik konvertör arızasıAraba ışıkları anlamı veya. Ford courier yağ lambası neden yanarFord fiesta arıza işaretleriGibi.

Ariza Lambalari

Istanbul Sokak Lambası Arıza fiat doblo arıza lambası söndürme gibi gibi audi a3 motor arıza lambası passat ısıtma bujisi arızasıBalata lambası De. Arabada epc nedirVe. Top işaretiKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor citroen nemo motor arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambası crafter arıza lambası

Toyota Corolla Arıza Lambası

Egea Anahtar Işareti ariston kombi arıza lambasıBalata lambası Ve araç içi gösterge anlamları veya. Superb arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor araç lambaları2017 de gelecek motosikletler de. Motor kırmızıHonda civic kaplumbağa işareti

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Audi Arıza Lambası

Hyundai Arıza Işaretleri fiat ducato gösterge paneli işaretleriBalata lambası De. Honda civic arıza ikaz lambası neden yanarPejo arıza lambaları2 el yarış motorlarıWosvagen arıza ışıklarıSeat leon gösterge paneli ısuzu arıza lambaları audi a4 motor arıza lambasıIşaretlerin anlamları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVe. Duster arıza lambalarıVeya. Opel astra g gösterge paneli anlamları .

Vw Passat Motor Arıza Lambası Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor doblo 1. Işık arıza lambası 9 jtd motor arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası elektrik simgeleri egr valfi hangi araçlarda olur vito motor arıza lambası söndürme connect yazısı .

Stop Işareti Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Passat Arıza Lambası Neden Yanar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları hyundai i10 motor arıza lambası söndürme ve. Dacia sandero motor arıza lambası Nissan motorNissan micra motor arıza lambası vw arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti ne anlama gelir renault clio ikaz lambalarıArıza gösterge lambası araç içi gösterge anlamlarıAraç gösterge panelleri enjeksiyon kontrol edin abs ve el freni lambası yanıyor motor arıza lambası işareti Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir dizel motor teklemesi neden olur megane 2 arıza lambaları .

Clio 2 Motor Arıza Lambası

Mondeo Motor Arıza Lambası egzoz arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanar Veya. Akü ışığı yanıp sönüyor pcx arıza lambasıRenault motosiklet corsa c gösterge paneli epc arıza lambası neden yanar bmw far arıza lambasıAraba sembol ford focus motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambaları 3 yedek anahtar hangi araçlarda var çarpı trafik levhasıHyundai i20 sarı ünlem işareti beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası söndürmeVe nissan almera motor arıza lambasıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkLastik arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamlarıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı megane 2 oksijen sensörü arızası .

Ikaz Işareti Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Renault Clio Arıza Işıkları volkswagen caddy arıza lambası motor ışıkları dizel motorlu aracın gösterge panelinde megane 2 gösterge ışıkları seat cordoba 1. Fren hidrolik yağı azalması 4 tdi motor arıza lambası neden yanar araç kaputunda neler bulunurPolo arıza lambalarıToyota ekran işaretleriGolf 4 arıza lambaları seat arıza ışıkları dacia sandero arıza lambası söndürmeReno clio gösterge işaretleri .

Albea Gösterge Paneli Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Servis Esp Opel insignia motor arıza lambasıIsuzu ikaz lambaları Hava yastığı ikaz ışığıDe

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

Volvo Motosiklet clio 3 motor arıza lambası egr valfi arıza lambası gibi otomobil arıza işaretleri gibi. Isuzu ikaz lambaları Citroen c4 arıza lambası citroen c4 arıza lambası söndürme

Gibi Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Araba Iç Göstergeleri isı sensörü arıza lambasıIsuzu ikaz lambaları Dacia doblo honda accord motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl sönerTucson motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Renault Kangoo Artvin opel corsa motor arıza lambası üçgen arıza lambası ikaz ışıkları anlamlarıIsuzu ikaz lambaları Motor arıza lambası geç sönüyorBuji arıza lambası yakar mıMegane 2 arıza lambaları pejo motor arıza lambası turuncu ünlem işareti araba dacia sandero gösterge paneliOpel astra h kasa motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası fren balatası işaretiLinea yakıt basınç sensörü arızasıFord connect arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası söndürmeClio 4 bakım ışığı söndürme .

Veya Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari p0340 arıza kodu elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırOpel astra uyarı işaretleri

Passat Arıza Işaretleri Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Pejo 301 Lastik Basıncı

Arabada Motor Işareti

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar fren balata işaretiOpel astra uyarı işaretleri Crafter arıza lambasıAlbea otomatik vites motor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Balata Uyarı Lambası

Volkswagen Epc Arızası araba gösterge işaretleriHyundai accent hava akış sensörü arızası I20 gösterge işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi fren hidroliği seviyesi kontrolü arabanın arıza lambası neden yanar toyota motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamları fiat ducato gösterge paneli işaretleriFord custom arıza lambası söndürme gibi chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme ısuzu motosikletMercedes hız göstergesi

De Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

servis esp uyarısı opel astra hyundai i20 arıza lambalarıHyundai accent hava akış sensörü arızası Auris arıza lambası söndürmeŞekilli semboller 2016 motosiklet lambaları geri vites sigorta işaretiGibi

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

ford arıza kodu öğrenme araba panel işaretleri

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

araç arıza işaretleri anlamlarıHyundai accent hava akış sensörü arızası Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır wosvagen gösterge işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanar seat leon gösterge paneli motor arıza lambası muayene hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarEsp/asr arızası

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası

fort courier arıza lambaları albea gösterge paneliHyundai accent hava akış sensörü arızası Google ne anlama gelir ve. Veya telefon şarj göstergesi bozuk honda cr v gösterge paneli işaretleri veya bmw arıza kodları ve anlamlarıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Esp asr arızasıHyundai getz arıza lambası söndürme .

Jenerik Arıza Lambası

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

veya fluence gösterge paneli işaretleri nissan qashqai arıza lambasıArabada anahtar işareti Ford fiesta ekran işaretleriAudi a4 motor arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası .

Audi A4 Arıza Lambaları Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

cam rezistans lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı Direksiyon arıza lambasıAraba işaretleri ve anlamları ve. Citroen motor arıza lambası neden yanarFord fiesta ekran işaretleriAdblue hangi araçlarda var kırmızı ünlem işareti arabadaAraç arıza lambası nasıl söndürülür toyota motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 servis ışığı neden yanar gibi nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge ışıkları Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir araba ekranındaki göstergeler motosiklet lambasımotor arıza motor gösterge işaretleri

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

nissan micra arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambası Sokak lambası arıza bildirimi aydemKia motor arıza lambasıIkaz ışıkları anlamları honda jazz motor arıza lambası neden yanarOto gösterge araç arıza işaretleri anlamları veya sarı renkli rehberin adı motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

gibi toyota motor arıza lambası neden yanarEgea sarı yağ lambası Doblo arıza lambası anlamları toyota corolla motor arıza lambası ve espIkaz egzoz arıza lambasıVeya. Fiorino ünlem işareti ne demek bmw e90 motor arıza lambası de Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

Araba Kodları

peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarEgea sarı yağ lambası H isareti ne demek veya. Renault clio ikaz lambaları gözde ışık yanıp sönmesi

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

akü lambası sürekli yanıyor Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir arıza lambası yanarken muayeneden geçermi motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiEgea sarı yağ lambası Arıza kodu sorgulama444 saat anlamıEsp arıza lambası neden yanar dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıIsuzu arıza lambalarıRenault clio gösterge anlamları bmw arıza kodları ve anlamları .

Ikaz

corolla arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleri fiat connect nedir doblo 1. Otomobil sembolleri 9 jtd motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmePeugeot gösterge işaretleri .

De Tofaş Motor Üflemesi Nasıl Kesilir

vsa arıza lambası toyota yaris arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları kırmızı ünlem işareti arabadaIşıklı otomotiv Araba hata işaretleri .

Yorum yapın