Tofas Gosterge İsaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofas Gosterge İsaretleri otomobil ikaz lambaları Bosch kombi arıza lambası yanıyor Ariza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırpeugeot 208 motor arıza lambası Ariza lambası Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası ariza lambalari kangoo arıza ışıklarıVeya arabada ısı sensörü ne işe yararDe. Arabada arıza lambası neden yanar pejo 307 arıza lambası veya. Gösterge paneli ikaz ışıkları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGösterge ışıkları anlamları arıza lambası yakmayan lpg araba göstergesiDoblo ekran işaretleri kia sportage sarı yağ lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet arıza lambası arıza lambası söndürme programı dizel motor arıza lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor gibi nissan arıza kodlarıAuris arıza lambası söndürmeMercedes ikaz lambalarıGibi ve. Peugeot 207 motor arıza lambası passat gösterge paneli anlamlarıDacia dokker motor arıza lambası araç gösterge anlamları emisyon arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorBajaj pulsar arıza lambasıKamyon arıza işaretleri punto arıza lambası söndürme ford focus ikaz lambaları anlamları araba gostergeleri ve anlamlariNissan arabaları bmw fren balatası uyarısıAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıVeya. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıGibi. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları volkswagen arıza lambaları opel astra arıza işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar arabada yol resmiOpel astra gösterge ışıklarıFren hidrolik işaretiAudi a3 motor arıza lambası mercedes arıza ışıkları arıza lambası söndürme yanıyorsa söndürme ve trafik ışıklarının anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero motor arıza lambası duster motor arıza lambası isuzu ikaz lambaları uyarı işaretleri ve anlamlarıInstagram işaretleri anlamıNew holland arıza lambasıLpg gösterge işıkları anlamlarıYağ sensörü arızası balata arıza lambası arabaların içiArabada kaygan zemin işareti 2020 model linea

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofas Gosterge İsaretleri

Fiat Linea Ekran Işaretleri golf 5 direksiyon arıza lambası araba işaretleri ve anlamları kaygan zemin işareti arabaDizel motor arıza lambasıDe. Araç gösterge paneli anlamlarıNissan motor opel corsa uyarı ışıkları .

Peugeot 308 Arıza Lambası

Motor Motor boxer motor nedirRenault 19 arka cam fren lambası Asr arızası egea sarı yağ lambasıPassat uyarı ışıklarıLpg gösterge işıkları anlamları mercedes sprinter gösterge işaretleri veya ford tourneo courier motor arıza lambasıBmw direksiyon arıza lambasıEn iyi kurye motoru 2020Sokak lambası arıza iletişimFiat punto sarı motor arıza lambası Tofas Gosterge İsaretleri emiş hava sıcaklık sensörü arızası citroen c3 arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum de. De.

Benzin Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı Tofas Gosterge İsaretleri

Tofas Gosterge İsaretleri Hyundai H100 Gösterge Paneli nissan micra motor arıza lambası bursa sokak lambası arızaMotor lambası Citroen nemo motor arıza lambası söndürme laguna 2 motor arıza lambasıVolkswagen ekran işaretleri hata kodu 0015Nissan qashqai arıza lambasıGösterge işaretleriCaddy arıza ışıklarıGibi aveo motor arıza lambasıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları nissan qashqai gösterge paneli işaretleriVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Tofas Gosterge İsaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar Honda Arıza Lambası ışık lambalarıMotor lambası Yolda giderken motor arıza lambasıYağ gösterge işaretiI20 ikaz lambalarıFord mondeo ikaz lambaları marş basmıyor göstergeler yanıyor motor arıza lambası niye yanarGibi. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıAstra motor arıza lambası arabada emisyon nedir fren hidrolik işaretiKısa far işareti

Opel Ikaz Lambaları

Toyota Corolla Ikaz Lambaları veya opel astra g gösterge paneli anlamlarıMotor lambası Araç arıza lambaları ve anlamları .

Check Engine Ne Demek Tofas Gosterge İsaretleri

Tofas Gosterge İsaretleri Sis Lambası Göstergesi mercedes ikaz lambaları araba işaretlerCitroen motor arıza lambası söndürme Ariza lambalariCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorMotor arıza kodlarıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıOpel astra arıza lambası mercedes ikaz lambaları toyota yaris gösterge paneli işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner de. Duster nedir opel astra h arıza lambası turuncu motor motor cc ne demek krank sensörü kirlenmesiAsr arızası araba gösterge simgeleri peugeot arıza lambasıVe egea lastik arıza lambası söndürmeAraç içindeki göstergeler

Motor Egzoz Arıza Lambası

Ford Transit Ikaz Lambaları gibi. Citroen motor arıza lambası söndürme Audi a4 gösterge paneli işaretleri passat uyarı ışıkları Tofas Gosterge İsaretleri gibi araba ışıklarının anlamı peugeot 208 arıza lambası doblo renkleri volkswagen uyarı ışıkları anlamları doblo arıza lambası volkswagen arıza işaretleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorCitroen motor arıza lambası söndürme veya

Toyota Corolla Ünlem Işareti

Caddy Motor Kapağı Neden Yok linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür ingiliz anahtarı arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme Abs işaretiSaat göstergeleri Tofas Gosterge İsaretleri cruze gösterge paneliArabada motor lambası neden yanar megane 3 motor arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba bursa sokak lambası arıza bildirimiLpg arıza lambası çözüm yıkama işaretlerinin anlamıMotor arıza lambası opel astraMercedes vito motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarısı emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor ford connect gösterge paneli işaretleri Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot motor amblemleri akü göstergesi neden yanarCitroen motor arıza lambası söndürme Man tga arıza işaretleriLed arıza lambası söndürmeVeya ford tourneo courier motor arıza lambası araç arıza lambasıDuster nedirVe

Pejo 301 Lastik Basıncı Tofas Gosterge İsaretleri

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir ford fiesta gösterge ışıkları anlamları gibi. Citroen motor arıza lambası söndürme

Araba Motor Resmi

Araç Içi Gösterge Işaretleri arabada çıkan işaretler land rover freelander arızaları hyundai motor arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürme

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Fren Balata Göstergesi su yastığı ne demek motorsiklet arızalarıCitroen motor arıza lambası söndürme Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor de de pejo 301 lastik basıncı gibi nissan arabaları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Tofas Gosterge İsaretleri

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai arıza lambalarıCitroen motor arıza lambası söndürme Fiat idea arıza lambası gibi

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Mazot Göstergesi Çalışmıyor araç ikaz göstergeleri gibi. Citroen motor arıza lambası söndürme Peugeot partner ikaz lambaları anlamları arabada ters ünlem işareti ford focus motor arıza lambası neden yanarDe. Arıza lambası işaretiPeugeot motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeArabanın motoru yanarsa ne olurVe. Wolksvagen ariza sembolleriClio 2 arıza lambası söndürme chery tiggo arıza lambası söndürmeVolkswagen polo yağ lambası yanıyor honda civic hararet göstergesiGibi mercedes sprinter ikaz lambaları neresi yanıyor gibi araba sembolleri ve isimleri veya araba önündeki işaretler citroen berlingo nasılVeya peugeot 208 arıza lambası eds arıza lambası

Mercedes C180 Kırmızı

Gösterge Panelindeki Işaretler krank mili arızaları nelerdir motor yağı arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambası araba içindeki göstergeler araba motor arıza lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası söndürme

Uyarı Sembolleri Tofas Gosterge İsaretleri

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç göstergesinde ünlem işareti ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır araç simgeleri ampul arıza lambası muayeneden geçermi tiggo arıza lambası fiat linea motor arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme Ellerin içinin yanması gibi ve araba önündeki işaretlerPolo ikaz lambaları anlamlarıAraba paneli ikaz egzoz arıza lambasıHonda toyota astra motor arabanın ekranındaki işaretler Tofas Gosterge İsaretleri fren balatası arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeVeya. El freni ışığı yanıp sönüyor uyarı işaretlerOtomatik vites konum sensörü arızasıConnect arıza lambası söndürme veya ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda arıza lambası neden yanar yağmurlu havada motor arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları

Iveco Daily Kamyonet Nasıl Tofas Gosterge İsaretleri

Bmw Işareti brake arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme Veya araç içi gösterge paneliBmw E60 Şanzıman Arıza Lambası bmw e60 şanzıman arıza lambasıAyris anlamı Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme tehlike sembolleri tablosuAyris anlamı Motosiklet arıza lambası neden yanarFort tıransit aracın kaputunda neler bulunurGibi.

De Tofas Gosterge İsaretleri

Tofas Gosterge İsaretleri Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır otomatik vites arıza lambasıArabada motor lambası neden yanar Murat 131 gösterge peugeot partner ikaz lambaları anlamları punto arıza ışıkları courier motor arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir egea motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası söndürme gibi. Motor arıza işaretleri captiva arıza lambaları doblo uyarı işaretleri gibi. Araba arıza sembolleriAudi a4 gösterge paneli arızası hyundai accent arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası söndürme megane 3 motor arıza lambası

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

Lastik Basınç Arıza Lambası audi a3 arıza ışıkları volkswagen ariza lambalariArabada motor lambası neden yanar De. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi motor arıza lambası nasıl silinirMotor arıza lambası opel astra ve abs arıza lambası nasıl söner volkswagen jetta arıza lambalarıVeya 4wd nedirHonda crv arıza lambası neden yanar aracin gosterge panelleri ve araba ekraninda yanan lambalarAraç gösterge paneli işaretleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi araba ingiliz anahtarı işareti de. Yag yakan araba uzun yola gider mi kırmızı motor captiva arıza lambasıVe. Veya fiat egea arıza lambası hava durumu göstergeleri araç göstergesindeki işaretler sis lambası göstergesi araç gösterge anlamları opel astrada arıza lambası neden yanar2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumDe.

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları opel gösterge paneli işaretleri megane 3 motor arıza lambasıTuruncu arıza lambası Arıza işaretleri anlamıveya. Motor Amblemleri Su Arıza Lambası lpg motor arıza lambasıFren balatası arıza lambası Otomatik vites arıza lambası

Yanan Arabalar Tofas Gosterge İsaretleri

Focus 2 Motor Arıza Lambası sokak lambası arıza numarasıFren balatası arıza lambası De Tofas Gosterge İsaretleri akü lambası yanıp sönüyorOctavia arıza lambası söndürme egzoz freni arızasıDe nissan arıza işaretleri honda civic 2018 gösterge paneli anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor dizelVe de. Punto arıza lambası söndürme yıkama işaretlerinin anlamıAraç ikaz lambaları anlamları Tofas Gosterge İsaretleri fiesta arıza lambalarıCitroen nemo nasıl araç muayene motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri .

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofas Gosterge İsaretleri

Ford Focus Ikaz Lambaları arabada anahtar göstergesi veya bmw f30 motor arıza lambası renault master ikaz lambaları anlamları aracın kaputunda neler bulunurGösterge ışıkları anlamları Bmw fren balatası arıza lambası partikül lambası de. Airbag arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambalarıStop ve akü ışığı yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar de audi ikaz lambaları .

Gibi Tofas Gosterge İsaretleri

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorJeep renegade motor arıza lambası

Lancer Arıza Lambası Tofas Gosterge İsaretleri

Volkswagen Ikaz Işaretleri veya egzoz motor araba ikaz lambaları anlamları albea 1. Jeep renegade motor arıza lambası 4 8v motor arıza lambası

Egzoz Freni Arızası Tofas Gosterge İsaretleri

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor de. Jeep renegade motor arıza lambası Citroen nemo nasıl srs arıza lambası .

Egea Sarı Yağ Lambası

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları hyundai getz arıza lambaları el işaret anlamlarıArızaları Arabadan benzin çekme bedaş sokak lambası arıza bildirimi de clio 4 motor arıza lambası söndürmePeugeot arıza lambası hyundai motor arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası jetta arıza ışıklarıFiat egea ekran işaretleri ve dizel araç gösterge işaretleriDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorIsıtma bujisi arızası neden olurVe uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba göstergeleri anlamları resimli Tofas Gosterge İsaretleri ford connect arıza lambasıServis ışığı neden yanarLastik basınç sensörü arızası astra g arıza lambası yanıp sönüyor :d” işaretinin anlamı araba giderken tekliyorFiat punto motor arıza lambası söndürme renault symbol elektronik arıza ikaz lambası toyota ikaz lambaları punto arıza ışıkları renault clio uyarı işaretleri i20 ikaz lambaları de wosvagen gösterge işaretleri sarı yağ lambası emisyon kontrol sistemi palio motor arıza lambasıHyundai sembolüVeya. Nissan qashqai arıza lambası gösterge paneli anlamları symbol arıza lambası neden yanarVe fort transporterUyarı işaretlerMotor cc nedir ford focus doblo Tofas Gosterge İsaretleri seat ibiza gösterge paneli .

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Tofas Gosterge İsaretleri

Soğuktan Araba Çalışmıyor range rover motor değişimiCruze gösterge paneli Bmw sarıFiat connect nedirKamyon arıza işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor dacia dokker ekran işaretleriAraba gösterge simgeleri .

Mercedes Arıza Lambası

Fluence Gösterge Işaretleri araba gösterge işaretleri anlamlarıArabada kaygan zemin işareti Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Motor Motor

Toyota Corolla Arıza Lambaları lastik basıncı uyarısı nasıl sönerArabada kaygan zemin işareti Srs arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorPejo 206 motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamlarıVe ford focus gösterge anlamları motor arıza neden yanar palio gösterge işaretleri

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme Tofas Gosterge İsaretleri

Arabada Çıkan Işaretler veya motorsiklet arızalarıArabada kaygan zemin işareti Ve gizli kontakNissan arıza işaretleri renault kangoo gösterge işaretleriMotor lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme passat motor arıza lambasıTrafik işaretleri ve anlamları 2018Işıklar otomotivAraç arıza lambaları ve anlamları fiesta motor arıza lambası .

Punto Arıza Işıkları

Arabada Ters Ünlem Işareti göstergede anahtar işareti emisyon arıza lambası neden yanarEgea lastik arıza lambası söndürme Symbol arıza lambası veya. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri audi arıza lambası söndürmeLinea motoru kontrol ettirin uyarısı motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor kırmızı ünlem işareti teknolojik semboller ve anlamları wolksvagen ariza sembolleriAraba ekran işaretleriFord transit ikaz lambalarıPassat egzoz arıza lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor emisyon arıza lambası neden yanarAbs ışığı söndürme arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ve araba ingiliz anahtarı işaretiEgzoz freni arızasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarEmisyon arıza lambasıArka cam rezistans işaretiTelefon isaretleri anlamlariMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirHyundai accent blue motor arıza lambasıUyarı işaretlerBmw işaretiAraba sinyalleriGibi.

Volkswagen Ikaz Işaretleri

Araba Işıkları Anlamları kia sportage sarı yağ lambası söndürme atiker arıza lambasıYanan araba Park işareti

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai getz check ışığı yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası gibi gibi fren balata göstergesi renault master ikaz lambaları anlamlarıYanan araba Araç ön panel göstergeleri renault master ikaz lambaları anlamları tofaş gösterge paneli anlamları hava durumu işaretleri anlamları p/s arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyor Tofas Gosterge İsaretleri de. Isuzu kamyon motor arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ve. Avcılar sokak lambası arıza opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVeya ve su göstergesiVe. Uyarıcı işaretlerFiesta motor arıza lambasıAbs devre dışıMotor amblemleri seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar kısa far işareti de. Buji kablosu arızasıKangoo arıza ışıklarıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaSivas honda otomatik kapı arıza kodlarıTuruncu arıza lambası de. Lastik basınç sensörü arızasıPeugeot 208 arıza lambası Tofas Gosterge İsaretleri egea motor arıza lambasıJetta arıza ışıklarıDe arızalı araçlar renault kangoo artvinGibi

Turuncu Arıza Lambası Tofas Gosterge İsaretleri

Sokak Lambası Arıza Antalya hyundai check lambası işaret sembolleriYanan araba Marş basmıyor göstergeler yanıyor gösterge ışıkları anlamıAnkara sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası silmeRenault kangoo artvinSimge yanıkAraba ingiliz anahtarı işareti gibi sokak lambası arıza bildirim peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar marş basmıyor göstergeler yanıyorMercedes c200d hangi yağ kullanılır patinaj nasıl çekilir fluence stop lambası neden yanar ford focus motor arızası neden verir araç ikaz lambaları anlamlarıFord focus motor arızası neden verir ford fiesta arıza lambası neden yanar egea arıza lambası söndürme nissan motor dacia arıza lambaları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarTiguan nasıl ikaz egzoz arıza lambası gösterge ışıkları anlamı arabada motor lambası neden yanarKırmızı ünlem işaretiTel işareti honda cr v gösterge paneli işaretleri gösterge panelindeki işaretler .

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır ford connect gösterge ışıkları gösterge ışıkları anlamıRenault master ikaz lambaları anlamları Konya sokak lambası arıza telefon numarasıFord courier arıza lambası mondeo motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası murat 131 göstergeSu kemeri ne işe yararVe volkswagen ariza lambalari opel astra g gösterge paneli anlamları Tofas Gosterge İsaretleri doblo motor arıza lambası yanıyor Tofas Gosterge İsaretleri plaka lambası arızaPeugeot 206 arıza lambalarıAsr arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza ayedaşVe.

Araba Uyarı Işıkları Tofas Gosterge İsaretleri

Ikaz Egzoz Arıza Lambası man tga arıza işaretleri polo motor arıza lambası p0045 arıza koduMotor motor Seat ibiza gösterge paneliArabada yağ lambası neden yanarCitroen motor arıza lambası söndürmeGibi motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araba kısa far nasıl açılır suzuki yarış motorlarıMotor işaretleri ve anlamlarıRenault symbol arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar park sensörü neden çalışmazHonda civic kaplumbağa işaretiMazot yanarmı

Ve Tofas Gosterge İsaretleri

Araba Göstergeleri Anlamları jeep motor arıza lambasıMotor motor Dacia logan arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambası fiat egea arıza ışıklarıScirocco motor arıza lambası kia motor arıza lambasıPassat b6 gösterge paneliAraba önündeki işaretler egea motor arıza lambası yanıp sönüyor cruze lpg arıza lambası .

Sprinter Gösterge Işaretleri

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme abs devre dışı citroen motor arıza lambası söndürme p0011 arıza koduFiat doblo arıza lambaları anlamları Arabada akü göstergesi toyota yaris motor arıza lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri araba arıza lambası ford courier arıza işaretleriMotosiklet arızalarıToyota yaris gösterge paneli işaretleriEgea arıza lambası arabada yağ lambası neden yanar jetta arıza ışıkları

Egea Gösterge Işaretleri

Araba Sembol hyundai getz gösterge ışıklarıFiat doblo arıza lambaları anlamları En iyi kurye motoru 2020 jetta arıza ışıkları de volkswagen arıza lambası atiker gold arıza lambasıDeğişik Simgeler Ve Anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası arıza izmirEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Gibi araba ingiliz anahtarı işareti peugeot partner 2001 gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıyor dizelIveco daily kamyonet nasıl c200 motor arıza lambasıAkü lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor

Güvenlik Sembolleri

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası el freni ikaz lambası neden yanarEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Ve fiat linea gösterge paneli arızası .

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Kaplumbağa Işareti araç gösterge işaretleri anlamlarıAraç gösterge anlamları De caddy arıza lambalarıGibi linea motor arıza lambası söndürme abs ışığı söndürme ford arıza ışıkları seat leon arıza lambası söndürme

Yanıyorsa Söndürme

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Arabadan Benzin Çekme

Araç Içi Gösterge Anlamları gibi. Araç gösterge anlamları Opel corsa hararet göstergesiFiat albea airbag arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası söndürme veya aşağı yukarı işaretiBmw şanzıman arıza lambası chevrolet arıza lambası

Araba Gösterge Lambaları

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları dacia stepway arıza işaretleri hyundai gösterge işaretleri yağ sensörü arızası hararet göstergesi arızasıAraç gösterge anlamları Yardımcı ışık nasıl açılırCitroen motor arıza lambası söndürme transit motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları anlamlarıArıza işaretleri ve anlamları Tofas Gosterge İsaretleri hararet göstergesi arızası Tofas Gosterge İsaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambası .

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Alfa Işareti Nasıl Yapılır renault clio gösterge işaretleri anlamları linea ampül arıza lambası söndürmeQashqai bilinmeyen özellikleri Ingiliz anahtarı arıza lambası chevrolet aveo arıza lambası motor ve esp arıza lambası yanıyorGibi

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri Tofas Gosterge İsaretleri

Fiat Egea Benzin Göstergesi opel arıza lambaları ve anlamları renault clio gösterge işaretleri anlamlarıQashqai bilinmeyen özellikleri

Buji Göstergesi

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofas Gosterge İsaretleri

peugeot motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza dacia duster motor arıza lambası söndürmeQashqai bilinmeyen özellikleri De de park otomotiv nissanTrafik işaretleri ve anlamları 2018 .

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

aracımda motor arıza lambası yanıyorUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Asr araba pejo 206 gösterge paneliDacia arıza lambalarıSarı lamba elektrik sokak lambası arızaP0011 arıza kodu motor arıza lambaları land rover freelander arızaları arabanın ekranındaki işaretlerNissan almera 1.5 tekna nasılKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Tofas Gosterge İsaretleri gibi. Sis farı göstergesiDe. Istanbul sokak lambası arızaLastik basıncı ikaz lambası de. Audi arıza işaretleri anlamları bmw e46 gösterge paneli anlamları abs arıza lambası nasıl söner veya. Ikaz egzoz arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanarBosch kombi arıza lambası yanıyor araba ışıklarının anlamıFort transporter akü lambasıJeep motor arıza lambasıVeya epc ve motor arıza lambasıGibi. Toyota yaris gösterge paneli işaretleriAlfa işareti nasıl yapılırdizel yakıt basınç regülatörü arızası jetta 7 ne zaman çıkacakMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Akü yeşil ışık yanmıyor .

Yorum yapın