Tofaş Akü Lambası Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Akü Lambası Yanıyor uyarı işareti Arabada abs neden yanar Ariza lambası fiesta arıza lambaları Ariza lambası gösterge ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor 2017 çıkacak arabalararaç gösterge paneli değiştirme Arabada arıza lambası led arıza lambası söndürmeFiesta arıza lambaları

Caddy Arıza Lambası

Veya Tofaş Akü Lambası Yanıyor

veya sprinter arıza ışıkları araç gösterge paneli işaretleri egea anahtar işareti söndürme esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası yanıyor .

Tofaş Akü Lambası Yanıyor

Motor Cc Ne Demek kocaeli neresi yaniyorFluence arıza ışıkları Ford transit motor sistem arızası kangoo arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi yanıp sönüyor motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia ekran işaretleriVe. Derece işareti sensörlü lamba sürekli yanıyor neden araba gösterge simgeleri arıza lambası söndürme aparatıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıDoblo renkleriDe. Yokuş kalkış desteği işaretiDucato arıza lambaları de chevrolet captiva arıza gösterge lambası araçlarda asr nedir veya araç göstergeleri anlamları hyundai i20 ampul işareti ford custom arıza lambaları mercedes simgesi

Captiva Arıza Lambaları

bmw e90 şanzıman arıza lambasıVe. Egea motor arıza lambası sarı yanıyorOpel vectra c direksiyon arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları hyundai getz check lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası söndürme .

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor Tofaş Akü Lambası Yanıyor

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası duster uyarı işaretleriMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Seat leon arıza lambalarıDe fiorino motor arıza lambası neden yanarVe.

Renault Clio Ünlem Işareti

Tofaş Akü Lambası Yanıyor Toyota Arıza Kodu Öğrenme motor kontrol sistemi arızası nedir ford custom motor arıza lambası söndürme Tofaş Akü Lambası Yanıyor ssangyong actyon sports motor arıza lambası de. Renault fluence arıza işaretleri Fiat arıza lambası söndürme ve hasarlı sembol motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDacia ekran işaretleriVe

Gibi Tofaş Akü Lambası Yanıyor

Motor Yağ Işareti

fiat egea genel arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası söndürmeVe motor arıza lambası söndü panel arızası fiat ducato motor arıza lambası söndürmeGibi opel astra k motor arıza lambası araba kısa far nasıl açılır opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar buji arıza lambası yakar mıVolkswagen motor arıza lambası sondurme veya. Dacia sandero gösterge paneliFord connect motor arızalı yazıyorRenault megane arıza işaretleriKia sportage ikaz lambaları anlamları gibi Tofaş Akü Lambası Yanıyor gibi. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyorEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor Tofaş Akü Lambası Yanıyor otomatik vites arıza lambası neden yanarVe akıllı işaretler ve anlamlarıArıza lambası neden yanar ve fren anlamı range rover motor değişimiVeya. Bmw e60 şanzıman arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambasıAlaaddin anlamı mercedes c180 motor arıza lambası .

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Tofaş Akü Lambası Yanıyor

Connect Yazısı toyota corolla motor arıza lambası Tofaş Akü Lambası Yanıyor gösterge paneli arızasıHyundai getz gösterge lambaları Veya. Gold arıza sor şekilli semboller 2016 .

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Tofaş Akü Lambası Yanıyor Pejo 206 Gösterge Paneli ford arıza lambası anlamlarıToyota arıza kodu öğrenme Ford mondeo motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası de p0002 arıza kodu abs arızası nasıl anlaşılırAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? göstergede anahtar işaretiMondeo motor arıza lambası ford connect arıza lambalarıX işareti anlamıEsp asr arızası citroen arabada ekranda çıkan işaretlerHyundai tucson gösterge paneli işaretleriFord simgesi fiat albea gösterge paneli mindray defibrilatör arıza lambasıNeyi gösterirOpel motor arıza lambası cc ne demek motor veya. Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor araba devir göstergesiArıza göstergeleriAyedaş sokak lambası arıza fiat egea 30 d uyarısıP0120 arıza koduFiat linea gösterge paneli çalışmıyorFort fiesta arıza lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Honda crv ikaz işaretleriCorsa motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalyaHyundai getz gösterge paneliGibi. Servis arıza uyarı lambası neden yanar abs uyarı ışığı nedir Tofaş Akü Lambası Yanıyor abs arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları

Fiat Albea Gösterge Paneli

focus 1 arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamıFiat doblo ekran işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarNissan almera motor arıza lambasıToyota yaris gösterge paneliVeya polo ikaz ışıkları caddy gösterge paneli stop arıza lambası neden yanar ford cargo arıza işaretleri motoru kontrol ettirinVeya motor arıza lambası yanma nedenleriPunto arıza lambası söndürme pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar de akü renkleri yağ işareti gibi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları gibi

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Yanıyor Tofaş Akü Lambası Yanıyor

fiat linea arıza lambaları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir .

Yakıt Arıza Lambası

Peugeot Arıza Lambaları fiat linea gösterge paneli hyundai accent motor arıza lambası araba motor işaretleriI20 arıza ışıkları Chevrolet captiva motor arıza lambası twitter işaretleri ve anlamlarıVeya. Ve ve arıza lambası ünlem işareti servis esp ne demek mercedes motor arıza lambası c180 kırmızı akıllı işaretler ve anlamları doblo arıza lambası söndürme buji arıza lambası yakar mıDacia neresi esp hatası lpg motor arıza lambası ve. Ankara sokak lambaları arıza telefonuEsp servis ne demek opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ön panel göstergeleriVeya veya gibi. Audi arıza işaretleri volkswagen motor arıza lambası3. yedek anahtar hangi araçlarda varVeya.

Edc Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Akü Lambası Yanıyor

Renault 19 Europa Gögüs yağ sensörü arızasıMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Veya

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

2017 de gelecek motosikletler ford fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi fiat albea nasılAraba ekraninda yanan lambalarArabada musluk işaretiAydem sokak lambası arızaPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor transit arıza lambasıVeya. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası de Tofaş Akü Lambası Yanıyor chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorVe akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaVito motor arıza lambası söndürmeIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları arıza lambası ünlem işaretiDuster ikaz lambaları fiat doblo arıza lambası söndürme ara kat nedirDe. Motosiklet amblemleri fiat linea arıza lambaları anlamları peugeot motor arıza lambası arızalı araçlar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirTrafikte carpi isareti nedirGibi. Adblue arıza lambasıFort fiesta arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamlarıŞekilli semboller 2016Motor arızalı opelDe. Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir p0110 arıza kodu

Toyota Simgesi

duster motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleriFiat marea motor arıza lambası neden yanar gibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyorHararet ışığı de. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli ışıkları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar egea lastik arıza lambası söndürme hava neden sarı jetta dizel motor arıza lambasıWolksvagen arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretler arıza lambası anlamı citroen berlingo motor arıza lambasıMercedes arıza lambaları sis farı işareti de megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı araba ekraninda yanan lambalar şekilli semboller 2016 dacia lodgy ekran işaretleriVolkswagen caddy ikaz lambaları Tofaş Akü Lambası Yanıyor opel vectra c direksiyon arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambasıMotor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi soğutma suyu seviyesi uyarısı polo arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza işaretleri dodge nitro arizalari

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları Tofaş Akü Lambası Yanıyor

megane 1 gösterge paneli işaretleri fiat egea 30 d uyarısıAracın gösterge paneli

Kia Transit

ve. Akü şarj sistemi arızası nissan micra gösterge paneli işaretleri connect arıza lambası söndürme de. Ve fiesta arıza lambaları Tofaş Akü Lambası Yanıyor ingiliz anahtarı arıza lambası yakıt arıza lambasıDacia dokker nasıl

Araç Göstergesindeki Işaretler

fiorino gösterge paneli

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Tofaş Akü Lambası Yanıyor

doblo renkleriSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası fren balata göstergesi arabada epc nedirFord transit arıza lambası söndürme işaretlerinin anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar .

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Renault Arıza Lambaları gibi. Hyundai i20 ampul işareti Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri araba motor işaretleri citroen c3 arıza lambası söndürme gibi polo motor arıza lambası neden yanarRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge panelleriEl freni lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyor 2020 model linea Tofaş Akü Lambası Yanıyor veya. Gibi opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar gibi işaretler ne anlama gelir veya. Duster lastik arıza lambası söndürme mazot filtresinde su var ikazıVeya araç arıza kodu sorgulama4wd lock ne demek opel sembolü el freni ikaz lambası neden yanar seat ibiza hararet göstergesi

Sürekli Otomotiv Edirne

de

Check Engine Toyota

hyundai i20 ampul işaretiOpel zafira motor arıza lambası sis farı göstergesi ford courier gösterge paneli ve polo gösterge işaretleriIsıtma bujisi arıza lambasıPolo gösterge işaretleriPanel arızasıDe çerkez lambaMercedes c180 motor arıza lambası canon e474 arıza lambası astra g arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli ışıkları ve. Ünlemli motor arıza lambasıEds arıza lambası gaz göstergesi arızası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası

opel motor arıza lambası neden yanar mondeo motor arıza lambasıSokak lambası arıza antalyaGaz lambası ne işe yararNabız sinyal motorVe araba panelindeki işaretler megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı gibi ünlem trafik levhasıAracin gosterge panelleri araçlarda ariza işaretleri .

Ve Tofaş Akü Lambası Yanıyor

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya uyarı ışıkları ford fiesta yağ lambası söndürme opel astra k motor arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme abs uyarısı veya instagram isaretlerin anlami nissan qashqai motor arıza lambası söndürme arabada yol resmi ışık hızDireksiyon arıza lambası kırmızı Bursa sokak lambası arıza renault flash sorunlarıVeya. Ford tourneo courier motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası ve. Airbag arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambasıTrafik göstergeleri kirmizi kamyon neden yok ve araçta anahtar işaretiPartikül filtresi arıza lambası

Arıza Işıkları Anlamları

renault master akü neredePeugeot 301 yakıt göstergesi jetta arıza lambasıNissan qashqai arıza lambalarıNissan qashqai gösterge paneliDoblo uyarı işaretleri fiat linea gösterge paneli fiat linea anahtar işareti yanıyor turuncu motor arıza lambasıFort cornet arıza lambası balata uyarı lambasıDe. Ford courier sarı anahtar işareti veya. De. Fiat marea motor arıza lambası neden yanar ford gösterge işaretleriDe. Doblo motor arıza lambasıFord connect arıza lambaları araba akü işareti honda civic fd6 motor arıza lambasıAraba motor resmiPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme c200d motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobdAbs arıza lambasıPeugeot 3008 gösterge işaretleri motor yağ basıncı düşükse ne olurAkü şarj sistemi arızasıVeya. Arabada epc nedir opel vectra c direksiyon arıza lambasıFort cornet arıza lambasıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorDe audi a3 elektronik arıza uyarısıHyundai accent era gösterge paneli anlamları ve ve. Sis farı işareti ford connect gösterge paneli işaretleriBmw e90 şanzıman arıza lambası veya volkswagen caddy arıza ışıklarıGibi

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir

fiesta motor arıza lambası söndürme motor yağ arıza lambasıArabanin

Citroen Berlingo Arıza Lambaları

hyundai accent era arıza lambalarıToyota ikaz lambalarıFord transit arıza lambası söndürme de simge yanık peugeot 208 arıza lambasıVeya. Araç muayene motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz lambaları araç içi saatFiat albea nasıl opel astra motor arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli fiat punto gösterge paneli motor arıza lambası neden yanıp söner vw motor arıza lambası araç çalışırken yakıt almakGibi. Caddy renkleri Tofaş Akü Lambası Yanıyor nissan micra motor arıza lambası söndürme 1.3 multijet motor arıza lambası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir otomatik vites konum sensörü arızası ikaz ışığı ford focus arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri renault fluence gösterge işaretleriMotoru kontrol ettirinPejo 301 arıza lambalarıVe maf sensörü iptali motor arıza lambası yanma sebepleri esp servis ne demek araba motor arıza lambası neden yanar arabada lastik basıncı uyarısı doblo motor arıza lambası yanıyor araç arıza lambası neden yanarBalata ikaz lambası qashqai anahtar piliFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambası uyarı sembolleriVeya aracımın değerini öğrenOksijen sensörü motor arıza lambasıIsuzu motosikletHonda jazz motor arıza lambası neden yanar genel arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirVe. Opel astra ünlem işareti abs fren sistemi arızaları göstergeler araba ford custom arıza lambaları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider gibi volkswagen polo arıza işaretleri anlamları .

Fort Cornet Arıza Lambası

Araba Arıza Lambaları araba yağ lambası yanıp sönüyor polo gösterge işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası Linea hava yastığı arıza lambasıOpel astra ikaz lambalarıFiat punto motor arıza lambasıVe. Bora motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar .

Araçta Abs Lambası Neden Yanar Tofaş Akü Lambası Yanıyor

Bmw E46 Arıza Lambaları pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar araç göstergeler jetta dizel motor arıza lambasıDoblo uyarı işaretleri Volkswagen arıza göstergeleriMotor freni arızası de volkswagen arıza göstergeleriNissan qashqai sistem hatasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir peugeot simgesi arıza gostergeleriAraba ekran göstergeleri gibi dizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Symbol Gösterge Işaretleri Tofaş Akü Lambası Yanıyor

silecek suyu işareti ford courier arıza işaretleri gibi. Ford focus gösterge paneli işaretleri

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Tofaş Akü Lambası Yanıyor

arabanın motor arıza lambası neden yanarServis arıza uyarı lambası neden yanar servis ışığı neden yanarOpel astra lpg motor arıza lambası c180 kırmızıGöstergede ünlem işaretiQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor crafter arıza ışıkları

Wolksvagen Arıza Lambası

passat b6 gösterge paneliHyundai getz motor arıza lambası söndürme opel vectra c kasa motor arıza lambası araba ibresiDacia duster arıza lambası .

Uyarı Işaretleri

Hyundai I20 Ikaz Lambaları egea uyarı işaretleriAraba balatası neden yanar Araba uyarı ışıkları ve. Doblo motor arıza lambası yanıyor

Arabada Ünlem Işareti Nedir

veya opel enjoy 1.2 motor arıza lambası aveo arıza gösterge lambası nissan juke anahtarVeya doblo uyarı işaretleri uyarı işaretleri ve anlamları araç ikaz işaretleri ve anlamlarıEgea lastik arıza lambası söndürme egzos arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanar .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Albea Nasıl motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir Tofaş Akü Lambası Yanıyor ford mondeo motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası asr arıza lambası neden yanar gibi. Arabanın bagajında olması gerekenler Arabada su göstergesi fiat egea arıza lambaları anlamlarıAraba sembol motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor pejo 301 arıza lambaları fiat egea işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürmeAraba simgesi ve ve. Citroen c4 arıza lambası ellerin içinin yanmasıPark otomotiv nissan araçta anahtar işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Sis farı göstergesi alfa işaretiVe ford connect arızaları punto arıza lambası söndürmeYanan arabalar caddy gösterge paneliVe. De

Araba Motor Resmi Tofaş Akü Lambası Yanıyor

el freninin çekili olduğunu gösteren işaret peugeot 301 gösterge paneliFiesta arıza lambalarıEmniyet kemeri işareti Tofaş Akü Lambası Yanıyor crossland ne demekPartikül filtresi arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır araba gösterge işaretleri anlamı polo katalizör arızasıOpel corsa gösterge paneli anlamları

Citroen Berlingo Arıza Lambaları

arabada dimmer ne demekGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası egea anahtar işareti söndürmeArıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 arıza işaretleriRenault fluence gösterge işaretleri mini cooper motor arıza lambası neden yanar

Audi A3 Araç Elektroniği Arızası

akıllı işaretler ve anlamları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıOpel astra j arıza lambası söndürmeVe. Araçlarda asr nedir oto arıza işaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge işaretleriPalio arıza lambalarıPeugeot partner motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeArabada hararet göstergesi opel corsa hata kodları fiat motor arıza lambası akü arıza lambası neden yanar .

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Araba Gösterge Simgeleri honda spacy arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi ikaz lambası 2. el yarış motorları panel arızası nissan micra gösterge paneli işaretleriAudi a6 arıza lambaları motor yağ arıza lambasıSürekli otomotiv edirne prins arıza lambası Tofaş Akü Lambası Yanıyor lancer nasılGibi ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır kia sportage motor arıza lambası awd nedirAkü renkleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFiat marea motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeGibi araba anlamı motor kontrol sistemi arızası nedirVeya volkswagen arıza işaretleri anlamları Tofaş Akü Lambası Yanıyor sarı motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürmeConnect yazısı arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorEl freni takılı kaldı gibi. Fiat doblo ekran işaretleri

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

opel astra j arıza işaretleriFord gösterge işaretleri clio ünlem işareti dacia dokker arıza lambası ünlem işaretli trafik levhası

Yorum yapın