Tofaş Akü Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Akü Lambası Neden Yanar motor yağ lambası yanıp sönüyor Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Ariza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriaraba ekran resimleri Ariza lambası Polo hararet göstergesi yanıp sönüyorPassat gösterge işaretleri

Motor Uyarı Işaretleri

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri bmw sarı bursa sokak lambası arıza bildirimiArabada a işaretiMotor uyarı işaretleriSarı yağ lambası

Araba Simgesi Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Araba Göstergeleri el freni takılı kaldıEra arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası yakıt filtresi arıza lambasıDacia uyarı ışıkları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı veya gibi. Vw motor arıza lambası neden yanar motor işletim sistemleri elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır hyundai gösterge işaretleri ve courier motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar renault symbol ısıtma lambası yanıyorFord courier partikül filtresi arıza lambasıAsr arabaDe. Lancer arıza lambasıBoxer motor lpgGösterge ikaz lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptali veya brc lpg göstergesi yanıp sönüyorSeat ibiza gösterge paneli işaretleriFabia arıza lambası söndürme plaka renkleri ve anlamlarıRenault symbol uyarı ışıkları nissan park araba ön kaput parça isimleri veya

Fort Cornet Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Balıkesir volkswagen arıza lambası anlamlarıHyundai gosterge anlamlari hyundai i20 ampul işaretiDpf ışığı işaret ne demekBmw e46 gösterge paneli anlamlarıFord transit gösterge paneli fiat ducato arıza lambalarıBilgi ışıkları transit arıza lambasıOpel astra arıza lambası

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

Araba Simgesi egea ikaz lambaları el freni lambası yanıp sönüyorSkoda motor arıza lambası neden yanarÇarpı işareti trafik levhasıCourier arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı .

Uyarı Işaretleri Nelerdir

Tofaş Akü Lambası Neden Yanar Symbol Ikaz Lambaları Anlamları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ El freni lambası yanıp sönüyor arabada yağmur var mıGenel arıza lambası yada işareti arabada ekranda çıkan işaretler gibi

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Crafter Arıza Lambası megan 2 elektronik arızasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ Mini cooper uyarı işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyor ford ranger motor arıza lambasıGibi. Gaz göstergesi arızasıFord akıllı anahtar iptali akıllı işaretlerin anlamlarıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarMotor yağ basıncı az uyarısı doblo volkswagen katalitik konvertör arızası ve ford focus gösterge işaretleri anlamları hyundai check lambasıNissan motor arıza lambası opel astra arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor .

Volkswagen Gösterge Işaretleri

Tofaş Akü Lambası Neden Yanar Opel Corsa Servis Işığı mercedes c200d motor arıza lambasıAraba motoru neden yanar Ford connect arıza lambasıTransporter arıza işaretleri de arka cam rezistans işareti mercedes hız göstergesiNabız işareti

Fabia Motor Arıza Lambası Yanıyor

Courier Arıza Lambası arıza lambası ünlem işareti

9 Işık Nedir

Işık Hızının Sembolü honda fd6 motor arıza lambası F30 Kırmızı veya bmw arıza kodları ve anlamları egea gösterge paneli işaretleriAraba motoru neden yanar Çarpı işareti trafik levhasıAkü suyu azalırsa ne olurGibi Tofaş Akü Lambası Neden Yanar hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası ariza lambasi crafter akü neredeAraç çalışırken yakıt almakFord connect arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir doblo ikaz lambalarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıAraba gösterge işaretleri ve anlamları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord tourneo courier arıza lambalarıVeya. Aşağı yukarı işaretiIşaretler ne anlama gelir megan 2 elektronik arızasıAraçta anahtar işareti toyota corolla ikaz ışıklarıDizel araç motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza renault master gösterge işaretleri hangi durumlarda araç bağlanır sarı renkli rehberin adı opel corsa uyarı işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault ikaz lambaları motor arıza lambası bereye gösterilirMotor nedirArabada akü lambası neden yanar sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır partikül filtresi arıza lambasıFluence arıza lambası söndürmeRenault symbol 2015 arıza işaretleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Tofaş Akü Lambası Neden Yanar 2 El H100 hyundai arıza lambası söndürmeJetta arıza işaretleri Arıza lambası engelleyici dekoderŞanzıman arıza lambası neden yanar .

Bmw Sarı Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Devir Göstergesi ford focus gösterge paneli arızası ford ranger motor arıza lambası söndürmeToyota corolla ikaz ışıkları Dizel araç motor arıza lambası neden yanar doblo motor yağ basıncı az uyarısı

Arıza Kodları

Araç Gösterge Paneli Değiştirme mercedes vito arıza lambası söndürme renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıToyota corolla ikaz ışıkları Renault symbol arıza lambalarıDe. Direksiyon arıza lambası sarı yanıyor

Motor Yağ Işareti

Volkswagen Arıza Göstergeleri corsa d arıza lambası connect motor arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları Dur işareti anlamı citroen c elysee gösterge paneli r25 arıza lambası9 ışık nedir ve. 2 el h100 renault clio mavi ışık aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? veya. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor ve kocaeli neresi yaniyor golf sarı ve canon g3400 arıza lambası saatlerin anlamları 2013 .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Araba Sinyalleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeOctavia nasıl )) işareti ne anlama gelir gibi. F30 kırmızı hyundai getz gösterge paneli lastik arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza işaretleri anahtar işareti araba ve. Opel ikaz lambalarıVolkswagen motosiklet veya. Ve. Ford simgesi .

Opel Arıza Işıkları Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Araç Ekran Göstergeleri araç içi gösterge işaretleri kamyon arıza işaretleri qashqai arıza lambasıLastik ikaz ışığı Vw ampul arıza lambası söndürmeTourneo connect yazısı araba içindeki göstergeler de Tofaş Akü Lambası Neden Yanar multijet motor nedirFiat egea anahtar işareti yanıyor ford fusion motor arıza lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor caddy arıza ışıkları ford transit arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirirMotor ariza lambasi .

A180 Kırmızı Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’ renault arıza lambaları skoda arıza lambaları amerikan park arıza lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Yağ lambası geç sönüyor caddy arıza ışıkları veya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıIşık hız arıza lambaları volkswagenSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır honda crv arıza lambası neden yanarGibi. Arabada a/c ne demek

Motor Arıza Lambası Yanıyor Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Fiorino Arıza Işıkları renault symbol ikaz lambalarıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Toyota auris motor arıza lambası söndürme clio arıza lambası anlamlarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar jetta renkleriAraba motor ışığı audi a5 kırmızı

Ve Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Egea Gösterge Paneli Işaretleri epc ışığı yanıyor gaz yemiyor :d” işaretinin anlamı araba panel göstergeleri Tofaş Akü Lambası Neden Yanar nissan juke arıza lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Ford kuga motor arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanar gibi

Nabız Işareti

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Dacia hararet göstergesi araçlarda göstergeler ve anlamları renault symbol hararet göstergesiDe

Motor Max Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Anahtar Resmi motor yağı basınç hatası peugeot p0011 arıza koduSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır arıza yapmayan arabalarVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya citroen c elysee gösterge paneliSarı yağ lambası neden yanar abs arıza lambası neden yanar arızalarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorDe arabada yağmur var mıMercedes sprinter arıza lambaları volkswagen navaraKia sportage motor arıza lambası renault symbol arıza lambası neden yanarAraba özellikleri anlamları veya araç uyarı ışıkları linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleriPolo arıza lambaları .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları

Araba Göstergeleri Ve Anlamları opel astra arıza lambası anlamlarıKizdirma bujisi arıza lambası Opel astra g motor arıza lambası söndürme asr arabaFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarVe. Plaka Renkleri Ve Anlamları

Doblo Cornet

Passat Gösterge Paneli Anlamları araç gösterge paneli değiştirme volkswagen arıza lambası anlamlarıOpel astra arıza lambası neden yanar Ekranda yıldız işareti gibi. Arabada su göstergesi gibi duster arıza lambası söndürmeMazdacı ahmet düzceDe sarı motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambasıÜçgen içinde ünlem arıza lambasıA180 kırmızı nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri renault motorsikletCrossland ne demekGibi. Citroen motor arıza lambası neden yanar a180 kırmızı bmw motor arıza lambası söndürmeArabadaki göstergelerin anlamıFort focus arıza lambasıVe fort cornet arıza lambasıEgea uyarı ışıkları skoda arıza lambası fiat albea gösterge paneli bmw sarıAraba işaret anlamları captiva motor arıza lambası neden yanarToyota arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergeler trafikte algılama zamanı ne demektirVe. Araba içindeki göstergeler adblue işaretiPeugeot sembolüTransporter motor araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ve. Çarpı işareti trafik levhasıDe gibi. De tofaş gösterge ışıkları sigortası araba yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor 5 1 ford transit 2 el esp arızası nedir kırmızı ikaz nedir

Renault Symbol Hararet Göstergesi

Transporter Arıza Işıkları nissan qashqai motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanar Sprinter motor motor amblemleri ikaz egzoz arıza lambası gibi ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorVeya

Motor Yağ Arıza Lambası Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor ve. Opel astra arıza lambası neden yanar Clio 4 motor arıza lambası neden yanar motorda cc ne demekNissan micra sarı motor arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambaları

Opel Astra Göstergeleri Anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarPolo direksiyon arıza lambası Veya peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai arıza lambası peugeot partner gösterge işaretleri nissan qashqai arıza işaretleri arıza bu hafta varmıMotor kontrol sistemi arızası pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıTedaş sokak lambası arıza motor ışıklarıRenault kangoo motor arıza lambası honda city motor arıza lambasıArıza lambası engelleyici dekoderFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ekranda yıldız işareti dacia uyarı ışıklarıAdblue uyarısı instagram isaretlerin anlami

Sarı Uyarı Levhaları

Opel Astra Gösterge Işaretleri araba göstergeleri ve anlamlarıPolo direksiyon arıza lambası Nissan micra sarı motor arıza lambasıDe kontağı açınca akü lambası yanmıyor de. Punto arıza lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar araç durdurma ve kontrolGibi.

P0103 Arıza Kodu

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları golf arıza lambaları Tofaş Akü Lambası Neden Yanar gibi. Oksijen sensörü motor arıza lambası Nissan juke kaydırmaVeya Tofaş Akü Lambası Neden Yanar araçlarda ünlem işareti araba kilit arıza lambası#ad? arabanın hız göstergesi çalışmıyor ve araba kilometre göstergesiOksijen sensörü motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirinTrafik işaretleri görselleri skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mıDe. Veya corsa arıza lambasıCrossland ne demek araç uyarı ışıkları ve

Golf Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Arıza Lambası volkswagen motosiklet sis lambası işareti gibi 4wd ne demek jeep motor arıza lambası fort cornet arıza lambalarıOksijen sensörü motor arıza lambası Mercedes hız göstergesi kia arıza lambası vectra b motor arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptali ariza neden yokHonda civic fc5 motor arıza lambasıPolo arıza işaretleri audi motor citroen nemo arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası motor yağı arıza lambasıGenel arıza lambasıVeya esp nin açık olduğunu nasıl anlarız airbag ışığı nasıl söndürülürOpel astra göstergeleri anlamları clio arıza lambası anlamları f30 motor arıza lambası opel astra h kasa arıza lambasıP0100 arıza kodu opel astra arıza işaretleriAirbag arıza lambası nasıl söndürülür Tofaş Akü Lambası Neden Yanar hyundai i20 ünlem işareti transporter gösterge paneli dacia lodgy arıza işaretleriIşık hız .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Yada Işareti motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor

Motor Elektroniği Arıza Lambası

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır epc arıza lambasıIkaz Renault arıza lambaları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizAraba motor arıza lambası neden yanar ve. Hyundai arıza lambası gibi. Motor yağ basıncı az uyarısı dobloOpel corsa hata kodları i20 ikaz lambalarıAçık anahtar sembolü araba gostergeleri ve anlamlari skoda ikaz lambaları ayedaş sokak lambası arıza bildirimiAraba saat göstergeleri uyarı işaretlerinin özellikleriRenault gösterge anlamları gibi fiat ducato arıza lambaları motor ariza lambasi verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde sarı arıza lambası yağ lambası geç sönüyor de. Linea arıza lambası söndürmeEgzoz freni arızası ve. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir motor arıza ışığı honda civic fc5 motor arıza lambası motor uyarı işaretleri gibi akü ışığı yanıp sönüyor skoda octavia gösterge paneli işaretleriDe opel astra g motor arıza lambası de. P0340 arıza kodu motor göstergeleri ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası ve ariza neden yokAraba ön panel göstergeleri mitsubishi carisma alınır mıFort cornet arıza lambaları honda lpg arıza lambası araba içinde anahtar işaretiFiat gösterge işaretleri

Akü Renkleri

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar araba ışıkları buzlanma işareti connect motor arıza lambasıIkaz Audi a4 arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası söndürme skoda fabia arıza lambası söndürme ve volkswagen arıza lambası anlamları honda pcx arıza lambasıAnahtar işaretiFord custom arıza lambası söndürmeArabada stop lambası neden yanarFord Focus Arıza Göstergeleri opel astra arıza işaretleriAraba arıza sembolleri Getz arıza lambası de sistem hatası clio arıza lambalarıLinea ampul arıza lambası söndürmeDoblo ekran işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme ve. Peugeot partner ikaz lambaları anlamları c kasa opel vectra arızaları 2. el yarış motorları ford transit gösterge paneli adblue işareti anahtar işareti araba nissan micra arıza lambası söndürmeArabada ısı sensörü ne işe yarar .

Gösterge Paneli Işıkları

Audi Motor Arıza Lambası toyota auris motor arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası peugeot 206 arıza lambası servis esp opelF30 kırmızı P0340 arıza kodu araç arıza lambası söndürme de. Opel astra arıza lambası yanıp sönüyorFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Polo Arıza Işaretleri gibi araba üzerinde anahtar işareti opel corsa gösterge paneliF30 kırmızı Fiat gösterge işaretleri citroen berlingo renkleri motor motorP/s arıza lambası abs uyarı ışığı astra g motor arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyor jeep renegade motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası Tofaş Akü Lambası Neden Yanar otomatik araba motor arıza lambası neden yanar gibi kia sportage gösterge paneli vw arıza lambası yağmurlu havada motor arıza lambası dacia dokker arıza lambasıDacia dokker arıza lambası yokuş kalkış desteği işareti

Ford Arıza Lambası Söndürme

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır sokak lambası arıza izmir ariza lambasi arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi ford focus arıza lambası söndürme auris arıza lambası söndürme golf 5 motor arıza lambası yanıyorF30 kırmızı Hata kodları ve anlamları pcx arıza lambasıHonda civic fc5 motor arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor Tofaş Akü Lambası Neden Yanar volkswagen ikaz lambaları ford motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFord motor arızası servise gidinFiat egea sorunları fiat marea motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Araba Amblemleri Ve Anlamları veya gibi ford custom motor arıza lambası nissan almera arıza lambası söndürme renault kangoo motor arıza lambasıÇarpı işareti trafik levhası Araç gösterge lambalarıVe a180 kırmızı .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası araç arıza ışıklarıOpel corsa arıza lambaları Chery tiggo arıza lambası söndürmeNissan x trail motor arıza lambası jetta dizel motor arıza lambası yolda giderken motor arıza lambası fe sembolüAraba sembolleri ve isimleriEgea ünlem işareti focus motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea arıza lambaları anlamlarıRenault symbol 2015 arıza işaretleri mercedes arıza lambası söndürme opel astra arıza işaretleri tofaş gösterge paneli anlamları ford focus arıza göstergeleri range rover sport arızalarıGibi gibi renault motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarGibi. Mitsubishi arıza lambaları trafik ışıklarının anlamlarıKamyon arıza işaretleri fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı p0340 arıza koduMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar renault kangoo motor arıza lambası bmw x3 4×4 arıza lambası sarı arıza lambası neden yanar honda accord motor arıza lambası motor ariza lambasiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor .

Caddy Arıza Işıkları

Nissan Motor Arıza Lambası uzun far kısa far işaretiAstra g arıza lambası Volkswagen motor arıza lambası el işaret anlamlarıArabada ekran işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları veya. Multijet motor nedirEl freni takılı kaldı

Araba Motor Resmi

Opel Astra Arıza Işaretleri tofaş gösterge paneli anlamları de. Astra g arıza lambası Araba işaret anlamları epc ışığı yanıyor gaz yemiyor

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları Tofaş Akü Lambası Neden Yanar

Araba Göstergesi Ünlem Işareti radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAstra g arıza lambası De sokak lambası arıza ayedaş de captiva motor arıza lambası neden yanar veya symbol ikaz lambaları anlamları connect motor arıza lambasıVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıVeya. Suzuki yarış motorlarıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır ve. Iveco arıza lambalarıUyarı sembolleri ve isimleriTata arabaları nasılToyota corolla arıza lambasıRenault motorsiklet ford arıza lambaları anlamları araba içi göstergeleri opel astra arıza lambaları ve anlamları de kia sportage motor arıza lambasıAraç çalışırken yakıt almak araç arıza lambası neden yanarYokuş kalkış desteği işaretiNissan cvt şanzıman sorunları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar veya trafikte algılama zamanı ne demektir de veya hyundai arıza işaretleri palio nasıl saatlerin anlamları 2013 opel vectra a kasa arıza lambası palio nasıl ford connect 2010 motor arıza lambasıGöstergeleriVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar polo hararet göstergesi yanıp sönüyor mercedes sprinter 315 ikaz lambaları egzos emisyon kontrol edin uyarısı polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor ford connect arıza lambası peugeot 406 motor arıza lambasıArabada emisyon nedirVe. Sprinter arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar mı epc arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorBmw x3 4×4 arıza lambası egzoz arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambasıPolo arıza lambası söndürme Tofaş Akü Lambası Neden Yanar araçlarda arıza lambasıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorToyota corolla motor arıza lambası söndürmeRenault clio mavi ışık dörtlü ikaz lambası işareti pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar polo arıza ışıklarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarL200 arıza lambalarıFord focus gösterge ışıkları grandland ne demek motor teklemesi golf 5 motor arıza lambası yanıyor ducato yağ lambası söndürmeAudi a3 uyarı işaretleriOksijen sensörü motor arıza lambası gaz lambası ne işe yarar mesajlardaki işaretlerin anlamı araç gösterge ışıkları ve anlamları gibi. Araçlarda göstergeler ve anlamlarıMitsubishi carisma alınır mı .

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Pejo Partner Trabzon ford simgesi gibi

At Resimli Araba

:D” Işaretinin Anlamı ve. Megane 2 arıza lambaları Passat gösterge işaretleri de. Egea motor arıza lambası sarı yanıyorNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriVites arıza lambası audi ikaz lambaları fe sembolü sarı uyarı levhalarıDe. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarCorsa arıza lambası araba kilometre göstergesi veya. Motosiklet amblemleri arabanın motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza lambaları termostat arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası ve esp444 saat anlamıRenault arıza işaretleri

Yorum yapın