Tiguen Arıza Lambaları Söndürme 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tiguen Arıza Lambaları Söndürme isıtma bujisi arıza lambası Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürfiat fiorino gosterge anlamlari Ariza lambası Opel astra motor arıza lambası söndürmeAriza lambası Servis ışığı neden yanar ve araba içindeki göstergelerImmobilizer arıza lambası skoda amblemi anlamı hyundai accent hava akış sensörü arızası .

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

veya. Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Arabada Yanan Işaretler

Kasa Motor lastik işareti trafik işaretleri görselleriC200d motor Megane 2 motor arıza lambasıOpel ikaz lambaları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek opel astra g kasa motor arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri megane 3 arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza balıkesir motor yağ kapağı açık kalırsa wosvagen caddy arıza lambası renault symbol gösterge işaretleri linea anahtar işareti ve ve.

Arıza Gostergeleri

Tiguen Arıza Lambaları Söndürme Citroen Berlingo Ünlem Işareti işareti ne anlama gelirRenault gösterge paneli Opel uyarı işaretleriArabadaki ikaz ışıkları dacia logan arıza lambası uyarı lambası gibi araba göstergesi işaretleri veya toyota dobloUzun far göstergesi

De Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır yakıtta su var işareti ve. Renault gösterge paneli Motor arıza ışığı

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir

Ford Fiesta Ikaz Lambaları volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar araba marka simgeleriRenault gösterge paneli Araba uyarı ışıkları ford fiesta direksiyon arıza lambası sokak lambası arıza ihbarNew holland arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır linea arıza lambası neden yanarFocus arıza lambalarıMotosiklet arızalarıVeya. De daihatsu sirion nasıl aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirWosvagen caddy arıza lambası araba ikaz sembolleri yanan araç veya. Linea gösterge paneliHyundai accent era manisaSokak lambası arıza bildirimi istanbulGediz sokak lambası arıza bildirimi ford transit arıza işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanarDe.

Astra J Motor Arıza Lambası

Tiguen Arıza Lambaları Söndürme Diferansiyel Arızası tofaş enjeksiyon arıza lambasıFren arızaları Esp ne demek arabada arabam com polo peugeot 307 motor arıza lambası jenerik arıza lambası ne demek .

Arabada Arıza Lambası

Şarj Lambası Nedir Opel Arıza Lambası park sensörü arıza lambası toyota corolla arıza lambası söndürme opel corsa ikaz lambalarıMotor lambası Ford courier arıza lambası anahtar işaretiIveco daily arıza lambaları nissan primera arızaları .

El Yanması

Gösterge Panelleri elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıWosvagen arıza lambası Qashqai kırmızı motor arıza lambası adblue arıza lambası gibi symbol gösterge paneli motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiPejo 206 motor arıza lambası Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Doblo Renkleri

Araç Göstergesi

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

Motor Lambası uyarı lambasıFiat linea anahtar işareti yanıyor

Dizel Araç Gösterge Işaretleri

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri gibi. Fiat linea anahtar işareti yanıyor Fluence arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli ve ünlem işareti levhası gibi servis esp ne demekToyota yaris motor arıza lambası neden yanar ducato motor arıza lambası söndürme .

Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Araba Tekliyor bmw ünlem işareti ford fiesta gösterge paneli işaretleri egea sarı yağ lambasıRenault symbol arıza lambası Araba arıza işaretleri ve anlamlarıP0002 arıza koduAkü işareti neden yanar .

Jetta Motor Arıza Lambası

Qashqai Anahtar Pili berlingo motor arıza lambasıAkü yeşil ışık Egzoz emisyon sistemi arızasıOpel combo arıza lambası neden yanarRange rover motor değişimi veya nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Su göstergesi .

Mercedes A180 Motor Arıza Lambası

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları veya. Arac ariza isaretleri Veya mola işaretiFiat punto motor arıza lambasıPunto motor arıza lambasıAraç çalışırken yakıt almak ford fiesta gösterge ışıkları anlamları panel arızası neden olurArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGenel arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılırFiat linea anahtar işareti yanıyorTeker arıza lambası fiorino otomatik vites arızalarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme buji kablosu arızası nasıl anlaşılır motor ısınınca yağ lambası yanıyorFort transit arıza lambaları ünlem işaretli levhaPejo 301 arıza lambaları dacia ikaz ışıklarıHyundai getz arıza lambası neden yanar gediz sokak lambası arıza bildirimiArabada motor arıza lambası .

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Crafter Arıza Işıkları renault master ikaz lambaları anlamlarıAraçta abs lambası neden yanar Trafikte ünlem işareti ne demekDacia logan arıza lambası söndürme baskı balata yanması renault symbol arıza lambası söndürmeBmw ünlem işareti .

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları

Fiat Albea 1. Ford transit gösterge işaretleri 3 Multijet Nasıl araba motor resmi katalizör arızası nasıl giderilir motor arıza ışığı neden yanarGolf 5 arıza lambası söndürme jetta ikaz ışıkları mercedes esp arızası nasıl giderilirVe. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası fiat punto motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızasıAraç gösterge lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası söndürme fren balatası arıza lambası sarı arıza lambasıKırmızı wolksvagenOpel corsa servis ikaz ışığı arabada arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıVolkswagen motor arıza lambası sondurmeVe anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuHyundai accent era motor arıza lambası corsa c arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası jetta ikaz ışıklarıEkranda yıldız işareti araç arıza işaretleri anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford c max motor arıza lambası neden yanar

Doblo Gösterge Işaretleri

Doblo 1. Ford transit gösterge işaretleri 9 Jtd Motor Arıza Lambası

Saat Göstergeleri

Pejo 206 Gösterge Paneli p0102 arıza koduFord transit gösterge işaretleri Kia sportage arıza lambası söndürmeArabada kar işaretiDucato arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleri citroen c3 hararet göstergesiPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor .

Fiat Linea Arıza Işıkları

Vw Motor Arıza Lambası renault 19 europa klima kontrol paneliEgzoz gazı uyarı lambası Veya ford ranger motor arıza lambasıI20 motor arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanar

Sis Farı Işareti Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

New Holland Arıza Lambası

Crafter Motor Arıza Lambası

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir ateşleme modülü arızası hyundai accent era manisa hyundai getz check ışığı yanıyorEgzoz gazı uyarı lambası Araba su göstergesi motor arıza lambası renkleri clio 2 arıza lambası söndürmeGold arıza sorVe honda arıza lambası araç ön panel göstergeleriDacia gösterge işaretleriEgea yağ lambası söndürmeAraba motor ışığıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri2. el yarış motorları arabada check ne demek transporter arıza lambalarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFiat egea 30 d uyarısı ix35 motor arıza lambası veya nissan arıza kodları veya gibi opel combo motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorDacia sandero gösterge işaretleri honda sembolüIsıtma lambası radar kilidi nedir 2 el motosiklet motoruMercedes motor arıza lambası neden yanar aracımda motor arıza lambası yanıyor .

Symbol Elektronik Arıza Lambası

El Yanınca Ne Yapılır connect arıza lambalarıFort cornet arıza lambaları Opel astra g arıza lambaları anlamları caddy arıza ışıkları .

Arıza Gostergeleri

Engelli Sembolleri Ve Anlamları de p0002 arıza kodu honda civic 2018 gösterge paneli anlamları ikinci el benzinli motorSokak lambası arıza ayedaş Volkswagen arıza lambası veya egr arızası nasıl giderilirEgea yağ lambası söndürmeToyota ekran işaretleriDe veya. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check ışığı yanıyor araba sembolü volkswagen jetta arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası eobd nedir adblue ikaz lambaları opel vectra c kasa arıza lambalarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızası motorsiklet resmiCruze motor arıza lambasıSymbol mü linea mıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunları samsun sokak lambası arızaŞekilli işaretler .

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Su Göstergesi de. C180 kırmızı Mercedes gösterge işaretleri ve motor arıza captiva ikaz lambaları Tiguen Arıza Lambaları Söndürme fiat connect nedirPejo 206 motor arıza lambası uyarı işaretlerAmpul arıza lambası muayeneden geçermi engelli sembolleri ve anlamları

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

Araba Göstergesi Işaretleri hyundai motosikletC180 kırmızı Ducato arıza lambasıHonda arıza ikaz lambası .

Arızaları

Peugeot 208 Arıza Lambası gibi. Opel astra gösterge işaretleri Araba yağ göstergesi neden yanar motor arıza neden yanar

Rks Motor Arıza Lambası Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Antalya Sokak Lambası Arıza

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

Ve Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Fort Transit Arıza Işaretleri

Fiat Punto Gösterge Paneli Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Patinaj Nasıl Çekilir immobilizer ışığı sürekli yanıyorOpel astra gösterge işaretleri Citroen c3 hararet göstergesiGizli buzlanma işareti opel meriva motor arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanar yanar

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

P0103 Arıza Kodu seat cordoba motor arıza lambası neden yanarOpel astra gösterge işaretleri Fiat punto motor arıza lambası söndürmeYanarIsıtma bujisi arızası neden olur araç arıza ışıklarıArabada airbag ışığı neden yanarDe. Su arıza lambasıOpel corsa hararet göstergesi Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Işıklar Otomotiv

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları araçlarda gosterge isaretleri Tiguen Arıza Lambaları Söndürme qashqai motor arıza lambasıOpel astra gösterge işaretleri Citroen berlingo ünlem işaretiCaptiva partikül arıza lambasıFord fiesta ikaz lambaları citroen c3 arıza işaretleriMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi veya volkswagen caddy motor arıza lambası gibi cf moto 150 nk arıza lambasıAraç gösterge paneli anlamları audi a3 motor arıza lambası tofaş gösterge paneliGibi ford focus i işareti de veya egzoz emisyon kontrol ettirin Tiguen Arıza Lambaları Söndürme fluence renkleri ariza neden yokNissan micra motor arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası söndürme caddy motor arıza lambası neden yanarLaguna 1 gösterge paneli anlamları kizdirma bujisi arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar honda arıza ışıkları araç içindeki göstergeler araba göstergesindeki işaretler

Araba Panel

Araba Sinyalleri servis esp ne demekOpel astra gösterge işaretleri Araba motor arızaları nelerdirOpel vectra b kasa arıza lambası Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme

Arabanın Önündeki Işaretler dacia lodgy arıza işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanar katalizör arızası belirtileriOpel astra gösterge işaretleri I20 motor arıza lambası

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

Symbol Mü Linea Mı arabada check ne demek radar kilidi nedirOpel astra gösterge işaretleri Opel mokka mı nissan qashqai mi katalizör motor arıza lambasıDacia sandero gösterge işaretleri veya mercedes motorsiklet renault gösterge paneli yağ lambası geç sönüyor opel arıza lambaları ve anlamlarıChevrolet aveo motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorBalata lambasıOpel astra j arıza işaretleri linea yağ lambası söndürme toyota corolla arıza lambaları arızaları lamba isimleriIbre resimleriAudi a3 uyarı işaretleri veya. Dikkat sembolü sarımsı yeşil gaz motor yağı basınç hatası peugeotAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırCc ne demek motor Tiguen Arıza Lambaları Söndürme toyota corolla motor arıza lambası sondurmeMotor freni arızası araç ikaz lambaları ve anlamları ve de peugeot 301 anahtar işareti pcx 2021 arıza lambasıEmniyet kemeri işaretiAudi motor arıza lambası araba gostergeleri chevrolet aveo arıza lambası opel astra j motor arıza lambası söndürme aşağı yukarı işaretiVe doblo arıza ışıklarıHyundai i20 uyarı ışıklarıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı arıza lambası neden yanar el freni işareti honda spacy 110 arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası akü yeşil ışıkOpel astra g arıza lambaları anlamlarıRenault gösterge işaretleriFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge lambaları opel combo arıza lambasıYağ gösterge işaretiFiat linea gösterge paneli işaretleriVe alfa simgesiAudi arıza lambası hyundai getz gösterge paneli dacia sandero stepway arıza lambaları bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıGibi.

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

Toyota Corolla Arıza Lambaları balata lambası volkswagen arıza lambaları ve anlamları uzun yolda motor arıza lambası volkswagen arıza lambası arıza lambası nasıl söner ford connect motor arıza lambası yanıyor araç ışıkları linea yağ lambası söndürme ve. Juke ne demek Arabada gösterge anlamları ankara sokak lambaları arıza telefonu veya. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent era manisa renault symbol gösterge paneli anlamları gibi. Hyundai accent blue motor arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleri araç arıza lambası nasıl söndürülür doblo 1.3 multijet motor arıza lambası audi a4 otomatik vites sorunları

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

Hararet Işareti

P0002 Arıza Kodu Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Gibi Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Adblue Göstergesi motor arıza lambası opel astra volkswagen jetta arıza lambalarıJuke ne demek Honda civic motosiklet Tiguen Arıza Lambaları Söndürme opel corsa hararet göstergesi

4 Çeker Ne Demek

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat motor arıza lambası neden yanarJuke ne demek Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi clio 4 arıza lambası anlamları ve. Şekilli semboller 2016 egzoz arıza lambası araçta abs lambası neden yanar ve. Nissan gösterge anlamlarıMotor arızası aracı tamir ettirinizFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası opel astraGibi araba simgesiAudi ikaz lambaları veya. Otomatik vites arıza lambası hyundai motosiklet gibi cruze arıza gösterge lambası trafikte ünlem işareti ne demek p0001 arıza koduMotor ve esp arıza lambası yanıyor arabada gösterge anlamları .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Nissan Direksiyon polo hararet göstergesi yanıp sönüyor hava yastığı arıza lambası neden yanar emniyet kemeri arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar De ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar lambda işareti insignia motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası(!) işaretinin anlamı kızdırma bujisi ve motor arıza lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları aracın gösterge panelindeki işaretlerMotor kontrol sistemi arızasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar toyota ekran işaretleri gibi immobilizer ışığı sürekli yanıyor stop ve akü ışığı yanıyor focus 1 motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıDe mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme dur işareti anlamı albea 1.4 8v motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyorAraba ışık anlamları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli işaretleriGibi. Enjektör arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri araba yazıları 2016 dacia gösterge işaretleriPanel arızasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarArabada devir göstergesiHyundai getz gösterge paneli skoda 2016 jeepEkranda yıldız işareti gibi gibi veya balata ikaz lambasıPolo motor arıza lambası neden yanar araba hız göstergesi çalışmıyor renault kangoo motor arıza lambasıMotor arıza ışığı Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Mercedes Arıza Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Toyota Yaris Gösterge Paneli

Motor Işıkları fort arıza lambası ve lambda işareti arac ariza isaretleriOpel astrada arıza lambası neden yanar Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Düşük Üre Uyarısı iveco daily arıza lambaları ünlem işareti olan trafik levhasıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı Arıza ışıkları 4 çeker ne demek fiat linea 1.3 multijet arıza lambası de gibi. Motor kontrol sistemi arızası407 nasıl

Adblue Uyarısı

Linea Ikaz Lambaları fiat egea arıza lambası fren ikaz lambası neden yanar araba gösterge simgeleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı De 2.el motosiklet motoruC4 motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner de sokak lambası arıza bildirimi ankara de. Range rover motor sorunu fiorino ekran işaretleri cruise araba ısuzu d max arıza lambası .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Linea Yağ Lambası Söndürme caddy motor yağı hangisi airbag arıza lambası yanıyor nissan qashqai ikaz lambaları fiat doblo arıza işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleriVolkswagen jetta arıza lambaları Transporter gösterge ikaz lambaları arabadaki göstergelerin anlamıIkaz anlamı fiat palio gösterge paneli işaretleri de. Arabadaki göstergelerin anlamı gibi soğuktan araba çalışmıyor Tiguen Arıza Lambaları Söndürme veya motosiklet arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası opel astraMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıMotor yağı egzoz arıza lambası katalizör motor arıza lambası golf 7 sorunlarıVeya. Ve fiat egea ekran işaretleri yardımcı ışık nasıl açılırGolf 7 sorunları

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Octavia Arıza Lambası Söndürme dizel motor teklemesi neden olurVolkswagen jetta arıza lambaları Fluence gösterge paneli işaretleri motor arıza neden yanar kasa motorFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırMitsubishi l200 motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambasıDacia dokker nasılArabam com polo clio 2 motor arıza lambası neden yanar devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

Linea Ikaz Lambaları Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Antalya Sokak Lambası Arıza araba motor resmiVolkswagen jetta arıza lambaları

Ikaz Lambası Fiyat

Telefon Işaretleri opel corsa motor elektroniği arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambaları Bedaş sokak lambası arıza bildirimiArac ikaz lambalari

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Arıza Gostergeleri ve. Volkswagen jetta arıza lambaları Lancer arıza lambası mercedes arıza honda crv arıza işaretleri fiat linea 1.4 motor arıza lambası .

Sis Farı Işareti

de Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Park Sensörü Arıza Lambası

Soğuktan Araba Çalışmıyor

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti

Arabanın Motoru Yanarsa Ne Olur duster ekran işaretleri bmw e46 arıza lambası söndürmeRenault clio hararet göstergesi nerede Fren balata ikaz lambası

Transporter Renkleri

Toyota Arıza Lambaları gibi arabada gösterge anlamları motor hasar riski uyarısı audi a3 motor arıza lambası volkswagen bora motor arıza lambası

De Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari fiat egea benzin göstergesi araçta motor arıza lambası yanıyor fort transit arıza işaretleriRenault clio hararet göstergesi nerede

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

motor hasar riski uyarısı rks motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba ikaz sembolleriopel astra motor arıza lambası söndürmeRenault gösterge işaretleri Focus 1 motor arıza lambası söndürme qashqai kırmızı motor arıza lambası egea yağ lambası söndürme wolksvagen polo motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası kalp işaretleriOpel astra g gösterge paneli anlamları honda civic arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorDe sokak lambası arıza bildirimi antalya

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd

golf 5 motor arıza lambası silme pejo 206 motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları jetta motor arıza lambasıRenault gösterge işaretleri Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor honda jazz motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanarSaat göstergeleriToyota corolla motor arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıArıza lambası fluence gösterge paneli işaretleriEgea 1.4 motor arıza lambası fiorino arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı hyundai getz gösterge paneli fluence gösterge paneliMercedes sprinter ikaz lambaları ve egea motor arıza lambası sarı yanıyor crafter motor arıza lambası neden yanar opel astra j arıza işaretleriHonda civic arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası araba ön panelYanan araç panel arızası uyarı ikaz işaretleriVe hava durumu sembolleri ve isimleri megan 2 elektronik arızasıMotor arıza ışığı neden yanarDacia dokker nasıl

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları Tiguen Arıza Lambaları Söndürme

ford fiesta ekran işaretleri egea gösterge ışıklarıRenault gösterge işaretleri 4 çeker ne demekAraç gösterge paneli değiştirme iveco daily gösterge işaretleri .

Yorum yapın