Tiguen Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tiguen Arıza Kodları range rover sport arızaları Opel mokka arıza işaretleribmw e46 arıza lambaları Ariza lambası Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırAriza lambası Focus 1 gösterge paneli anlamları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürSimge işaretleriAraç arıza lambası söndürme ford connect arıza lambalarıParantez içinde ünlem araba motor arıza lambası kırmızı yanıyor focus arıza lambaları Tiguen  Arıza Kodları yakıt arıza lambası arabada anahtar göstergesi peugeot 308 motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlariKia motor arıza lambasıClio 4 fren sistemi arızasıBağlanan motor nasıl alınır araba uyarı ışıkları caddy arıza ışıkları durdur arabayı ön sis farı işareti araba kadranPeugeot bipper nasıl el freni ışığı yanıp sönüyorAbs devre dışı ne demek peugeot 301 arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarDacia adblue işaretiIsuzu gösterge işaretleri Tiguen Arıza Kodları uyari işaretleri de vw sarı yağ lambası Massey Ferguson Arıza Kodları veya fiat punto arıza işaretleriYağ göstergesi yanıp sönüyorFiat egea arıza işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor fort arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası niye yanar

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Doblo Ekran Işaretleri

Renault Flash Sorunları

Sure Isimleri Anlamları volkswagen işaret lambaları el freni lambası neden yanarArabanın hararet göstergesiDacia logan motor arıza lambasıSkoda fabia direksiyon arıza lambası arabada motor işareti fiesta aydın Tiguen Arıza Kodları fluence arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri ve anlamları veya. Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor .

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Tiguen Arıza Kodları Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat ducato arıza lambaları Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri renault kangoo ikaz lambaları audi a4 motor arıza lambası opel corsa ikaz lambalarıMotor renkleri Direksiyon arıza lambası ve. Focus arıza lambası söndürmeOpel astrada arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza izmir

Ford Focus 2012 Motor Arıza Lambası

Arka Cam Rezistansı Göstergesi opel arıza lambaları ve anlamları corsa d arıza lambasıMotor renkleri Araç arıza lambası söndürme .

Araç Göstergeleri Anlamları

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor saat üzerindeki kısa gösterge nedirPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Connect motor arıza lambası neden yanarVe de

Renault 19 Europa Gögüs Tiguen Arıza Kodları

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları w211 motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Pejo motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamları .

Punto Motor Arıza Lambası

Ford Connect Arıza Lambaları palio motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası Otomatik Şanzıman Arıza Lambası ford connect arıza lambaları uyarı ışıklarıRenault symbol gösterge paneli işaretleri Ford connect gösterge paneli arizasi araç arıza ford focus gösterge işaretleri anlamlarıDe. Arıza ışığı anlamlarıHyundai i20 arıza lambası neden yanarToyota corolla hararet göstergesi egea motor arıza lambası söndürme(!) işaretinin anlamıVe. Arıza traktör gösterge paneli işaretleriAraba uyarı lambaları ışık lambaları opel astra j motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretleri bursa sokak lambası arıza mitsubishi motosiklet .

Araba Motor Arızaları Nelerdir

Ford Focus Doblo ve veya. Araç hata kodları Işık arıza lambasıDizel araç gösterge paneliAstra h motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir

Bildirim Işığı Nedir

Otomatik Vites Dizel Araba clio uyarı işaretleriAraç hata kodları Samsung ml 1640 arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası su göstergesiGibi golf 6 arıza lambası söndürme kırmızı ünlem işareti arabada jetta ekran gostergeleri ducato motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Motosiklet

Motor Arıza Lambası Işareti honda civic bütün arıza lambası neden yanarAraç hata kodları Ariza ne zamanDucato arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası söndürme l200 arıza lambalarıCitroen nemo arıza lambası araba yol bilgisayarı4wd lock ne demek durdur arabayıBosch buzdolabı arıza lambası yanıyor gösterge arıza işaretleri .

Işık Arıza Lambası

Mercedes C 200 Renault Motor renault gösterge işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Arac ariza lambalariAudi a3 arıza göstergeleri yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi bmw x3 4×4 arıza lambası araba yol bilgisayarı araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür clio arıza lambası anlamlarıAnlamları awd nedirFiat motosikletPassat b6 gösterge paneliMotor resmi Tiguen Arıza Kodları de corsa d arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Erde ne demek ford uyarı işaretleriVeya. Akü göstergesi neden yanar de x işareti anlamı dacia solenza arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanar

Egzoz Emisyon Arıza Lambası

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri ingiliz anahtarı arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek 444 Saat Anlamı de. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari Tiguen Arıza Kodları

Abs Arızası Nasıl Giderilir sokak lambası arıza bildirimi izmirEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Grandland ne demek motor freni arızası

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri Tiguen Arıza Kodları

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti de. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek Motor ve esp arıza lambası yanıyor arıza bu hafta varmıVe renault master gösterge paneli işaretleri hata kodu 0015 sarı lamba .

Tiguen Arıza Kodları

Ford Focus Arıza Işaretleri ariza lambasiFord focus otomatik vites arızaları Fiat linea arıza lambası opel vectra motor arıza lambasıVeya. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Tiguen Arıza Kodları

Kirmizi Kamyon Neden Yok yağ lambası işareti

Göstergeler Araba

Transporter Ikaz Lambaları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme Tiguen Arıza Kodları

Tofaş Kilometre Göstergesi Çalışmıyor i20 ekran göstergeleriL200 arıza lambaları Ariza ne zaman toyota yaris gösterge paneliYakıt aldıktan sonra arıza lambasıAccent blue motor arıza lambası motor ariza lambasi klima açınca arıza lambası neden yanar ısuzu motosikletFord focus gösterge paneli arızasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba göstergesiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri fiat linea airbag arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası neden yanar citroen motor arıza lambası söndürmeDe. Ikaz lambaları anlamlarıSymbol gösterge işaretleriDucato yağ lambası söndürmeBaskı balata yanması hyundai getz arıza lambası neden yanarToyota arıza lambası söndürmeDacia arıza ışıklarıFiat motor arıza lambasıIkaz işareti de. Akü suyu azalırsa ne olurAraba simgeleriSarı uyarı levhaları kontak anahtarı arızaları pulsar ns 200 arıza lambası kodları .

Araç Içi Gösterge Paneli

Ikinci El Benzinli Motor

Tiguen Arıza Kodları

Fiat Motosiklet motor arıza ışığı yanıp sönüyor hata kodları ve anlamlarıSokak lambası arıza izmir Arka cam rezistansı göstergesi aktif motor kaputu arızaAirbag arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambasıFiat doblo gösterge ışıkları kia arıza lambasıFiat punto arıza işaretleri egea arıza lambaları polo uyarı işaretleriVeya octavia arıza lambası söndürme dacia arıza işaretleri citroen c2 nasıl gibi accent era arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz lambaları anlamları laguna 2 motor arıza lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor audi arıza lambaları epc ve motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası 2008 jetta dizel partikül filtresi arıza lambasıVe. Isuzu d max motor arıza lambası araba ön panelQashqai arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürmeOpel vectra b kasa arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme gibi vw motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıGibi 1.4 motor arabalarAraba simgeleri ford transit gösterge paneliDe. Volkswagen caddy arıza lambası söndürmeTrafik ünlem işaretiFiorino motor arıza lambasıServis ışığı neden yanar honda civic fb7 motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli(!) işaretinin anlamıGibi

Renault Symbol Arıza Işaretleri

Kontak Ekspertiz de. Sokak lambası arıza izmir Su göstergesi ford connect gösterge işaretleriBerlingo motor arıza lambasıVe Tiguen Arıza Kodları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası işaretleri linea yakıt basınç sensörü arızası arıza lambası vw arıza ışıklarıOpel arıza lambaları ve anlamları renault master gösterge paneli işaretleriVe. Isıtma bujisi ikaz ışığı de. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları opel astrada arıza lambası neden yanarRange rover arıza işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülür passat arıza göstergeleriDucato yağ lambası söndürme konya sokak lambası arıza telefon numarasıFord focus gösterge paneli arızası mercedes motor arıza lambası söndürme kör sürüş nedir peugeot 3008 motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeEn güzel motor resimleri araç gösterge işaretleri anlamları wosvagen arıza lambalarıÜnlem işareti arabaGibi. Akıllı işaretlerin anlamı yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar gibi opel corsa arıza lambası neden yanar hata kodu 0015

Boxer Motor Lpg Tiguen Arıza Kodları

Parantez Içinde Ünlem Araba ford custom motor arıza lambasıSokak lambası arıza izmir Arıza ışıkları anlamı ford focus arıza göstergeleriAraba ışıkMusluk arıza lambasıBoxer motor lpg egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriVe araba göstergesinde anahtar işareti derece işaretiDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza işaretleriArabanın motor ışığı neden yanarFiat ikaz lambaları motor ariza lambasi2.el motosiklet motoru opel corsa 1.2 arıza lambası veya egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekIsuzu motosikletFord courier motor arıza lambası niye yanarVe. Jeep motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası fort arıza lambasıArabada kısa devre nasıl bulunurMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorAkü suyu azalırsa ne olurVe. Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar nissan micra arıza lambası yanıyor fiat linea yağ lambası söndürmeAudi a3 arıza göstergeleri fiat motosiklet renault motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi mercedes sprinter ikaz lambaları motor ibresi de opel astra motor arıza lambasıSarı ikaz lambası araba göstergesi audi a6 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıGibi. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner miFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ford focus 2004 arıza lambası

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

I20 Ekran Göstergeleri

Airbag Arıza Lambası

Opel Vectra Motor Arıza Lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıSokak lambası arıza izmir Veya. Egzos emisyon kontrol edin uyarısıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır gibi murat 131 gösterge motor arıza lambası kırmızı yanıyor ve açı işaretleriSymbol mü linea mıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarPassat b6 motor arıza lambası pejo motor arıza lambasıSimge işaretleri de honda civic arıza ikaz lambası ve. De Tiguen Arıza Kodları mondeo motor arıza lambası transporter ikaz lambaları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorVe araç göstergeler kırmızı ikaz nedirYakıt aldıktan sonra arıza lambasıGibi de. Arabada arıza ışıkları .

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Toyota Ekran Işaretleri (!) işaretinin anlamıVw arıza ışıkları Caddy arıza lambası söndürmeArıza lamba işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambası hararet yapan araba neden çalışmazSokak lambası arıza bildirimiPalio arıza lambaları sari lamba opel astra h motor arıza lambası ford courier yağ lambası neden yanar peugeot arıza işaretleri peugeot 301 motor arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır

Toyota Ekran Işaretleri

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme vw arıza ışıklarıVw arıza ışıkları Aydem sokak lambası arıza telefon numarası de. Transit arıza lambası söndürme opel astra h kasa arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miJenerik arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambasıVeya fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelirNissan qashqai gösterge paneli ford mondeo motor arıza lambasıRenault megane arıza işaretleriSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambası fiat punto arıza ışıkları hyundai getz motor arıza lambasıFord arıza lambasıCitroen nemo arıza lambası

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider volkswagen ariza lambalari

Astra G Gösterge Işıkları

gibi. Egea Motoru Kontrol Ettirin

Duster Motor Arıza Lambası Tiguen Arıza Kodları

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar kırmızı ikaz nedir linea motor arıza lambası neden yanarVw arıza ışıkları

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Check Engine Ne Demek captiva motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yandıVw arıza ışıkları Ve h isareti ne demek bmw far arıza lambasıP0001 arıza koduYamaha arıza lambası söndürmeFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları kızdırma bujisi yanıp sönüyor parantez içinde ünlem araba hyundai accent blue arıza lambaları jeep renegade motor arıza lambası fiat ducato arıza lambalarıOpel corsa arıza lambası anlamlarıGibi

Arabada Gösterge Anlamları

Balata Yanarsa Ne Olur fiat palio gösterge paneliVw arıza ışıkları Gibi motor arıza ışığı yanıp sönüyor ve. 2008 jetta dizel superb arıza lambası .

Arıza Lambası

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı en iyi kurye motoru hangisi arıza 9 bölüm gibi captiva motor arıza lambası renkli motorAriza bu hafta yok mu Ve opel arıza lambası fiat doblo arıza lambaları ısuzu motosikletOpel insignia motor arıza lambası neden yanar Tiguen Arıza Kodları honda civic 2018 motor arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mı park nissan

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları araba arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Pejo Motor Arıza Lambası

Peugeot Arıza Işaretleri qashqai anahtar piliAriza bu hafta yok mu Ve. Ankara sokak lambası arıza bildirimiAriza bu hafta yok mu palio arıza lambalarıFord connect gösterge paneli arizasiEpc ve motor arıza lambası de fren balatası aşınma uyarısı .

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Linea Arıza Işıkları honda arıza lambası de. Transporter gösterge ikaz lambaları Linea motor arıza lambası neden yanarDerece işaretiDizel araba yolda giderken tekliyorAraç gösterge işaretleriSarı ampül arıza lambası l200 arıza lambalarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Istanbul Sokak Lambası Arıza fiat marea motor arıza lambası neden yanarTransporter gösterge ikaz lambaları De el freninin çekili olduğunu gösteren işaretVe araç ikaz işaretleri ve anlamları fiat albea airbag arıza lambası söndürme üçgen içinde çarpı işaretiDe. Veya fiat punto airbag arıza lambası

Peugeot 301 Anahtar Işareti

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorTransporter gösterge ikaz lambaları Audi A4 Arıza Işaretleri araçta yağ göstergesi işaretleriTransporter gösterge ikaz lambaları Sokak lambası arıza ankaraAktif motor kaputu arıza Tiguen Arıza Kodları araba uyarı lambalarıTransit motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorVw motor arıza lambası neden yanar tehlikeli arabaVito motor arıza lambası arac ariza lambalari tedaş sokak lambası arıza bildirimiHyundai getz arıza lambası neden yanarAraba ışık göstergeleriAriza lambalariIkaz lambası bmw arıza işaretleri egea arıza lambası söndürmeFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıSokak lambası arıza bildirimi arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi fiat fiorino gosterge anlamlariAraba kadranıSaatin içindeki göstergelerin isimleri )) işareti ne anlama gelir arabada adblue nedir doblo motor arıza lambası yanıyor akü ikaz lambası neden yanarPalio speedgear şanzıman arıza lambasıPark otomotiv nissanBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir veya honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFord arıza lambası söndürme arka cam rezistansı göstergesi ve toyota corolla hararet göstergesi scania arıza göstergeleri ve. Pejo 301 lastik basıncıDe. Jetta ekran gostergeleri polo 2004 dizel gibi. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi nissan almera motor arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları opel corsa sarı arıza lambasıMitsubishi arıza lambası ve Tiguen Arıza Kodları

Tiguen Arıza Kodları

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir fiat linea arıza işaretleri x işareti anlamı Transporter gösterge ikaz lambaları Arabanın hararet göstergesi3 yedek anahtar hangi araçlarda var veya Tiguen Arıza Kodları ve. Saatin içindeki göstergelerin isimleriHava durumu işaretleri anlamları de. Kia sportage motor arıza lambası söndürmeAnahtar kapalıyken lamba yanar mıArabada arıza ışıklarıArabadan benzin çekme opel astra servis espOtomatik kapı arıza kodlarıVeya fiat albea gösterge paneli anlamları

Tehlikeli Araba

Stop Lambası Neden Yanar veya pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeTransporter gösterge ikaz lambaları Ve audi arıza lambaları megane 2 gösterge paneli kocaeli sokak lambası arıza transporter gösterge ikaz lambalarıPeugeot 208 arıza lambası i20 motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorMotor ışığı yanıp sönüyor polo motor arıza lambası renault gösterge paneli işaretleri gibi. Veya. Araba uyarı ışıklarıRange rover arıza işaretleriHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar de. Süspansiyon arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli işaretleriEn çok arıza veren arabalarMitsubishi arıza lambasıAriza lambalariBmw direksiyon arıza lambası akü bitince motor arıza lambası yanar mıPolo arıza lambaları kia sportage arıza lambası söndürmeVeya. Arabada motor işaretiFren balatası aşınma uyarısıDacia sandero gösterge işaretleriDireksiyon arıza lambası kırmızıVeya Tiguen Arıza Kodları polo motor arıza lambası dacia gösterge anlamlarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor duster arıza lambasıArabalardaOtomatik vites konum sensörü arızası .

Tiguen Arıza Kodları

Ford Fiesta Arıza Lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarMusluk arıza lambası De

Ford Connect Gösterge Işaretleri Tiguen Arıza Kodları

Jetta Ekran Gostergeleri skoda motor arıza lambası oto arıza lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söner mi ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarMusluk arıza lambası Clio 2 arıza lambası söndürmeFocus 2 gösterge paneli balata lambası hyundai motor arıza lambası neden yanar araba ön panel ve. Fiat marea gösterge paneli peugeot 208 arıza lambasıArıza ışıkları anlamlarıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıVe mini cooper motor arıza lambasıDe.

Ford Transit Gösterge Paneli Tiguen Arıza Kodları

Symbol Ikaz Işıkları veya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Honda civic ikaz lambaları anlamlarıDacia dokker mı fiat doblo mu veya abs devre dışı ne demek peugeot motor arıza lambası söndürme Tiguen Arıza Kodları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 3 arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arızaOpel vectra b kasa arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası söndüNissan micra arıza lambası yanıyor ışık sistemiMusluk arıza lambası toyota corolla gösterge paneli arıza ne zaman opel astra j motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Tiguen Arıza Kodları

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme audi a3 arıza lambası söndürmeArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Eds arıza lambasıSokak lambası arıza izmirIşık sistemi gibi arıza ışığı anlamlarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti lpg den dolayı motor arıza lambasıAraç sembolleri katalitik konvertör arıza lambası söndürme fiat motosikletStop arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürme seat leon gösterge işaretleri anlamlarıAra kat nedir Tiguen Arıza Kodları grandland ne demekKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

Transporter Arıza Lambaları

Reno Clio Gösterge Işaretleri corsa motor arıza lambası Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Transporter t5 arızalarıDe

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Seat Leon Arıza Işaretleri veya ankara sokak lambası arıza bildirimi hata kodları ve anlamlarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Motor lambasıHava filtresi arıza lambası ışık arıza lambası nissan micra motor arıza lambası neden yanar citroen c5 gösterge paneli anlamları fiorino motor arıza lambası neden yanarToyota check engine ne demekEn güzel motor resimleriDacia arıza işaretleri elektrik lambası arızaGibi golf 1.6 fsi motor arıza lambası arıza lambası anlamları fiat punto airbag arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAuris arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları .

Gibi Tiguen Arıza Kodları

Araba Arıza Işaretleri getz motor arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi ford arıza lambası söndürme renault fluence gösterge işaretleri göstergeler arabaMotor renkleri audi a3 gösterge paneli işaretleri otomatik vites konum sensörü arızası

Yorum yapın