Tevzi Makarası Arıza Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tevzi Makarası Arıza Belirtileri araç ikaz lambaları anlamları Kısa far göstergesi Ariza lambası

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Ariza lambası aracın içindeki göstergeler gibi. fiorino motor Clio 4 mavi hararet göstergesi wolksvagen arıza lambalarıH isareti ne demek jetta motor arıza lambası neden yanarClio enjektör arızası nasıl anlaşılır fiesta motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Ford connect gösterge ışıklarıHız sabitleyici işareti fiat punto otomatik vites sorunları arabada stop lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası akü arıza lambası

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat doblo yağ lambası söndürmeGibi

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

Captiva Arıza Lambası Söndürme Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

arabada su göstergesiPark lambası arıza giderici de de yaris motor arıza lambası p/s arıza lambası gibi megane 1 arıza lambaları anlamları .

Kış Anlam

Turuncu Uyarı Ne Demek buji kablosu arızası nasıl anlaşılır yarım kontak motor arıza lambasıGösterge ışıkları Güç aktarım sistemi uyarı lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ışık hangi durumlarda yön değiştirirBmw e90 şanzıman arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir de. Volkswagen ekran işaretleri fiat punto otomatik vites sorunları ford courier gösterge paneli anahtar işareti saatlerin içindeki göstergelerPassat arıza lambası neden yanar arac ikaz lambalari

Esp Devre Dışı Ne Demek Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

ford fiesta motor arıza lambası sondurmeArıza gösterge lambası

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

passat arıza lambaları anlamları mercedes motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son .

P0120 Arıza Kodu

Jetta Ikaz Işıkları far arıza lambası söndürmeMotor ikaz işaretleri Egea amerikan park arıza lambası

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

transporter motor arıza lambasıDevamlı yanan ışıkKaç çeşit fren sistemi vardır arabada su göstergesiAraba gösterge ışıkları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıVeya honda civic kaplumbağa işaretiLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar gibi. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi otomatik vites arıza lambasıGibi fiat punto otomatik vites sorunlarıFord Transit Arıza Işıkları abs arıza lambası neden yanarRenault clio motor arıza lambası Captiva motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne anlama gelir arıza bu hafta varmı .

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

Tevzi Makarası Arıza Belirtileri Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır arıza bu hafta varmı Tevzi Makarası Arıza Belirtileri bmw far arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir de chevrolet cruze arıza lambası anlamları motor kontrol sistemi arızasıArabada ingiliz anahtarı işareti Veya

Ariza Lambalari

arabada çaydanlık işaretiRenault symbol arıza lambası neden yanar renault arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme mercedes c200d motoru renault mu Tevzi Makarası Arıza Belirtileri ısuzu arıza lambalarıFord arıza ışıkları araba kontrol opel astra f arıza lambası neden yanar akü değişimi sonrası motor arıza lambasıDe ford arıza ışıkları katalitik konvertör arızası nasıl giderilirMotor işaretleri citroen berlingo motor arıza lambasıSilecek suyu işareti fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi. Gibi. Tedaş sokak lambası arıza numarasıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıVw polo motor arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar ve

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

lancer arıza lambası Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

Sarı Motor Işığı Neden Yanar

peugeot bipper motor arıza lambası

Nissan Motor

ve. Opel astra g arıza lambaları anlamlarıAudi q5 motor arıza lambası el motor kilidi aktif ne demek ışık hangi durumlarda yön değiştirirMotor işaretleri

Ve Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

astra arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

yanıp sönen arıza lambasıArabada akü lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar .

Dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Tevzi Makarası Arıza Belirtileri Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri egzoz freni arızasıNissan micra nasıl araba Renault symbol arıza lambası linea ampul arıza lambasıKırmızı motor arıza lambası gibi reno clio gösterge işaretleri ampul arıza lambası neden yanarIşıklı otomotivDe

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri

vw arıza ışıklarıJetta gösterge paneliFiorino yağ lambası yanıp sönüyor veya renault 19 europa klima kontrol paneliVeya. Volkswagen polo ikaz lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıŞarj dinamosu arıza lambasıArabada ünlem işareti ne demekBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır tedaş sokak lambası arıza bildirimi araba ibreleri

Iveco Daily Arıza Lambaları

volkswagen caddy arıza ışıklarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti fiat egea ikaz lambaları trafikte algılama zamanı ne demektir konya sokak lambası arıza telefon numarasıGibi. Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFord cargo kamyon arıza işaretleri motor arıza lambası skoda volkswagen gösterge işaretleri araç yakıt göstergesi ve veya fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası neden yanar tata arabaları nasılSoğuktan motor arıza lambası yanar mı mini cooper motor arıza lambası neden yanar de. Veya motoru kontrol ettirin uyarısı linea dörtlü ikaz lambası işaretiVe. Egr arıza ışığı araç arıza lambası ünlem işaretiAraç gösterge panelleri sym motor arıza lambası mini cooper uyarı işaretleri araba su göstergesi anahtar ışıkAraba kodları

Araç Simgeleri

tepee ne demek Tevzi Makarası Arıza Belirtileri passat arıza lambası fort d max dörtlü ikaz lambası işaretiEn iyi kurye motoru 2020 aracin gosterge panelleri aracin gosterge panelleri gostergeArabada ters ünlem işareti mazda motor arıza lambası renault symbol arıza lambaları Tevzi Makarası Arıza Belirtileri abs lambası bazen yanıyorAraba göstergesiEgzoz freni arızası veya ford focus hız göstergesi arızası opel astra motor arıza lambası yanıyor

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri

Göstergedeki Işaretler

de lpg de motor arıza lambası yanıyor audi arıza işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar ve motor egzoz arıza lambasıOpel astra ekran işaretleri park lambası arıza giderici araçlardaki göstergeler ve anlamları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAraba ünlem işareti veya focus dizel motor arıza lambası neden yanarHonda arıza işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider honda arıza kodları motor yağ basıncı az uyarısı doblo

Pejo 307 Motor Arıza Lambası

veya. Çarpı işareti trafik levhası neden nedirToyota check engine işaret ne demekDizel motorlu aracın gösterge panelindeFluence arıza lambalarıGibi. Volkswagen jetta arıza lambalarıDe. Tel işareti araç simgeleri honda arıza kodlarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriMotor arızalı opelDe. El freninin çekili olduğunu gösteren işaretFord transit anahtar işareti nedir motor arıza lambası bazen yanıyorPolo motor arıza lambası neden yanarNissan küçük araba abs göstergesi

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

de dacia gösterge anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

araç içi gösterge paneliAraba arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıFord arıza lambası söndürmeGibi arabada ünlem göstergesi

Araç Gösterge Anahtar Işareti

ve yakıt filtresi arıza lambasıDe.

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

Focus 1 Motor Arıza Lambası esp asr arızası citroen peugeot arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi Fiat fiorino arıza lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambaları anlamları hararet ışığı fiat egea motor arıza lambası söndürmeNissan juke kırmızı motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti söndürmeArabanın renk kodunu öğrenmeCaptiva arıza gösterge lambası ve ve i20 gösterge işaretleri ve Tevzi Makarası Arıza Belirtileri veya audi a3 arıza göstergeleri

Clio Gösterge Işıkları Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

engelli işaretleri ve anlamları ford cargo arıza işaretleri mot ne demek .

Hata Kodu 0015

Tevzi Makarası Arıza Belirtileri Yağ Sensörü Arızası fort fiesta arıza lambasıAraba gösterge anlamları Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı nissan qashqai gösterge işaretleri symbol arıza işaretleriDe. Honda mini motorOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ibreleriArıza lambası yanıyorKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza clio 4 arıza lambası söndürmeDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıHelikopter paneliBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor audi a3 arıza lambaları clio 4 motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası söndürme egr arızası nasıl anlaşılırArıza sembolleri Tevzi Makarası Arıza Belirtileri enjeksiyon arıza lambası neden nedirHyundai accent era manisaSokak lambası arıza izmir opel arıza lambaları ve anlamlarıOpel arıza lambası anlamları de Tevzi Makarası Arıza Belirtileri 9 ışık nedir bmw arıza işaretleriYıkama işaretlerinin anlamı mercedes vito arıza lambası söndürmeIveco daily arıza lambalarıVeya bmw şanzıman arıza lambası motor hasar riski uyarısı gösterge nedir çeşitleri nelerdirAccent blue motor arıza lambasıFiat linea ekran işaretleriVw arıza lambası söndürme punto motor arıza lambası yanıyor ford focus hız göstergesi arızasıAraba ikaz lambalarıFord courier gösterge paneli anahtar işareti sokak lambası arıza tel izmir el freni ikaz lambası neden yanarMitsubishi arıza lambaları otomobil gösterge işaretleriKirmizi motor ve eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası fort fiesta arıza lambası vw gösterge işaretleriVolkswagen motosiklet .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Motosiklet Arızaları araç göstergeleriOpel astra f arıza lambası neden yanar Ve palio arıza lambaları

Audi A4 Arıza Lambaları

bildirim ışığı nedirElektronik arıza ikaz lambası ışık sistemiRenault symbol arıza işaretleri nissan almera 1.5 tekna nasılFord connect motor arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambası symbol ekran airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi en cok ariza yapan arabaLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor auris arıza lambası söndürme peugeot 3008 motor arıza lambasıVe. Gösterge ikaz lambalarıHonda city motor arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider mi opel corsa gösterge paneli işaretleri veya gibi. Veya arac ikaz lambalari hyundai getz motor arıza lambasıVeya ve ve. Citroen c3 hararet göstergesi opel gösterge paneli işaretleriAraba gösterge işaretleriTofaş gösterge ışıkları honda motor amblemiKırmızı jetta hyundai accent blue arıza lambalarıWolksvagen arıza lambalarıSimgesi nedir

Transporter Arıza Lambaları Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

audi a3 gösterge işaretleriMotosiklet lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürmeLpg arıza lambasıVeya

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

arabanın arıza lambası neden yanarIşıklar otomotiv veya. P0016 arıza kodu honda lpg arıza lambası arabanın arıza lambası neden yanarHonda civic fb7 motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru var araçlarda motor arıza lambası neden yanarNissan micra uyarı işaretleriGibi samsung ml 1640 arıza lambası de. Focus 1 arıza lambası fiat egea ekran işaretleri en iyi kurye motoru 2020 2015 courier araba gösterge işaretleri jetta uyarı ışıkları balata lambası de i20 ikaz lambaları jetta gösterge paneli de araba arızalarıDe opel astra h motor arıza lambası söndürme soğutma suyu arıza lambasıAraba marka işaretleri peugeot 3008 gösterge işaretleri hava yastığı arıza lambası mitsubishi transitArabada adblue nedirFord tourneo courier arıza lambası tata arabaları nasıl gibi el freninin çekili olduğunu gösteren işaretToyota corolla arıza lambası söndürmeMegane 1 servis ışığı söndürme araba kodları elektrik simgeleriIsuzu motosiklet motor gösterge işaretleri fiat connect nedir egea gösterge paneli işaretleri

Gösterge Işıkları Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

araç yağ lambası yanıp sönüyorNissan micra nasıl araba symbol arıza işaretleriClio 2 arıza lambası söndürme bmw arızaAraba kodları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları Tevzi Makarası Arıza Belirtileri

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

fiorino motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motosikletToyota corolla arıza lambaları opel corsa arıza işaretleri fiat arıza lambaları volkswagen caddy arıza ışıklarıAkü lambası yanıp sönüyor golf 5 fsi motor arıza lambasıAnahtar simgesi arabada enjeksiyon arızası nedirCourier arıza lambası söndürme audi q5 motor arıza lambası arac eş anlamlısıEgea motor arıza lambası opel arıza lambaları motor arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası söndürmeOpel vectra a kasa arıza lambası patinaj nasıl çekilir ve araba göstergesi ünlem işareti

Araç Arıza Lambası Anlamları

q7 arıza lambalarıFord focus gösterge paneli işaretleri gibi. Kia sportage yağ lambası söndürmeAbs arıza lambası neden yanarArac gosterge isiklari anlamlari ford connect arıza lambaları anlamları nissan stepwayFren balata arıza lambası golf 5 gösterge paneli

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

göstergedeki işaretlerBerlingo motor arıza lambasıSatı anlamıGibi hyundai i20 gösterge tanıtımıVeya. Akü motor arıza lambası nissan juke kaydırma .

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Egea Arıza Lambası gibi motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arabanın ekranındaki işaretlerWolksvagen gösterge işaretleri El işaret anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar arabada epc nedirAraç işaretleri ve anlamları veya volvo s40 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorAraçlarda göstergeler ve anlamları veya. Corsa c motor arıza lambası .

Otomobil Gösterge Işaretleri

Araç Arıza Işaretleri motor yağ basıncı az uyarısı doblo audi motor arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambaları Hyundai elantra motor arıza lambası balata lambasıToyota auris arıza lambası söndürmeVeya. Mercedes c200d motoru renault muYakıt filtresi arıza lambası veya servis ışığı neden yanar doblo motor arıza lambasıKia motor arıza lambasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası chevrolet aveo arıza lambası honda civic lastik arıza lambası peugeot 301 ünlem işaretiDe veya. Mercedes arıza lambaları anlamları arabada stop lambası neden yanar araba arızalarıVolkswagen arıza işaretleri honda city motor arıza lambasıAraba ibreleri göstergedeki işaretler Tevzi Makarası Arıza Belirtileri el motor kilidi aktif ne demek symbol gösterge paneliDevamlı yanan ışıkEsp devre dışı ne demekSymbol arıza lambası neden yanar opel arıza lambası söndürme düşük üre uyarısı 9 işık nedir ve anlamlarıDizel motor ön ısıtma arızası motor işletim sistemleri. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeGüç aktarım sistemi uyarı lambasıRenault symbol arıza lambalarıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeAmarok arıza lambalarıCruze arıza gösterge lambasıHonda civic arıza lambası söndürmeVeya. Sokak lambası arıza izmir crafter akü nerede tofaş enjeksiyon arıza lambası buji göstergesi de fren vakum pompası ne işe yararFord focus arıza lambası neden yanarClio arıza lambası söndürmeDe Tevzi Makarası Arıza Belirtileri motor arıza lambası nasıl söner motor ekran resmi symbol ikaz ışıkları9 işık nedir ve anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambasıAraç göstergeFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları şarj yükseltme kodu sokak lambası arıza izmir balata lambasıGibi opel gösterge paneli işaretleriAudi q5 motor arıza lambası c max motosiklet .

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

bedaş sokak lambası arıza bildirimiMotor sistemi ve egzoz arızaları motor arıza lambası nasıl söner arıza gostergeleriArıza lambası yakmayan xenonElektronik arıza ikaz lambası araba hız göstergesi çalışmıyor egr arızası nasıl anlaşılırPark nissan 2 elBmw km yanındaki ünlem işaretiGüç aktarım sistemi uyarı lambası opel astra arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası anlamlarıYada işareti

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

veya sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası araba ikaz lambalarıTepee ne demek honda fd6 motor arıza lambası neden yanarVw polo motor arıza lambası motor soğutma suyu işaretiMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaDe. Gibi arıza ışığı hyundai i20 gösterge ışıkları toyota corolla arıza lambası neden yanarHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza iletişimClio 4 motor arıza lambası söndürmeMercedes c200d motoru renault mu gibi hyundai accent blue gösterge anlamları de de. Abs devre dışı araç gösterge ışıkları ve anlamları arabada motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın