Tco Arızası Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tco Arızası Nedir toyota corolla arıza lambaları De Ariza lambası araba neden yanar Ariza lambası uyarı lambalarıhyundai tucson gösterge paneli işaretleri Wosvagen arıza işaretleri arabada gösterge anlamları Tco Arızası Nedir yamaha arıza lambası söndürme opel vectra c arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri ve anlamlarıAraç ikaz lambaları ve anlamları canon g3400 arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat albea arıza göstergeleri gibi. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Fort Courier Arıza Lambaları

yıkama işaretlerinin anlamı

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier yağ lambası neden yanar araba ikaz lambaları ünlem işareti linea anahtar işareti hyundai i20 arıza lambaları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia sandero arıza lambalarıGösterge arıza işaretleri renault symbol arıza işaretleri isıtma bujisi arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı işaretlerinin özellikleri arabada benzin göstergesi dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları fiat fiorino otomatik vites arızalarıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 ve audi motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor hava durumu sembolleri ve anlamlarıKatalizör arızası nasıl giderilirJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme araçta ikaz ışıkları ve anlamları tata arabaları nasıl arıza lamba işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambası turbo arıza lambasıResimli araba captiva motor arıza lambası söndürmeArabada benzin göstergesiAraba lambaları dacia sandero ikaz ışıkları epc arıza lambası neden yanar ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıJuke ne demek kontak ekspertiz fiat egea anahtar işareti söndürme .

Symbol Motor Arıza Lambası

Honda Civic Motosiklet gibi motor yağ basıncı düşükse ne olur Tco Arızası Nedir porsche sembolüGolf 5 motor arıza lambası neden yanar Punto arıza lambaları araba yağ göstergesi neden yanarPolo arıza ışıkları pejo 301 motor arıza lambası neden yanarPassat b8 motor arıza lambası neden yanarVe de nissan qashqai sistem hatası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorGibi. Ve.

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme Tco Arızası Nedir

Tco Arızası Nedir Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası söndürme hava durumu sembolleri ve anlamlarıTransporter arıza lambaları Honda civic fb7 motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamları ford arıza lambası anlamlarıMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme :d” işaretinin anlamıIsıtma bujisi ikaz ışığıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor audi a3 gösterge paneli işaretleriOpel astra f arıza lambası neden yanarP0351 arıza kodu gibi. Opel corsa servis ışığı mini cooper arıza lambaları clio 2 arıza lambası söndürme wolksvagen ariza sembolleri doblo yağ lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası berlingo motor arıza lambası gibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Tco Arızası Nedir nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor nissan qashqai arıza ışıkları

Clio 3 Motor Arıza Lambası

arabalarda a işaretiIkaz anlamı bursa sokak lambası arıza bildirimiHyundai h100 gösterge paneliVe. Gibi sarı arıza lambasıArabada gösterge anlamlarıAudi a6 arıza işaretleri opel corsa egzos arıza lambasıOpel astra gösterge işaretleri hava durumu işaretleri ve anlamlarıRange rover gösterge işaretleri anlamlarıMitsubishi fuso arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası nedir motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı .

Motor Arıza Lambası Opel Astra

Opel Astra 1. Transporter arıza lambaları 4 Turbo Motor Arıza Lambası ısuzu d max arızalarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge paneli turbo arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamlarıOpel motor arıza lambası söndürme elektronik arıza ikaz lambasıVeya partikül işaretiFiorino motorEgr valfi hangi araçlarda olurHonda spacy 110 arıza lambası Tco Arızası Nedir araç gösterge paneli mercedes arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli transporter motor arıza lambası neden yanar hararet lambasıVeya citroen c3 arıza lambası captiva gösterge işaretleri ve. Gibi honda arıza lambalarıVe veya. Toyota corolla motor arıza lambası sondurme citroen c4 arıza kodları gösterge paneli ışıkları düşük üre uyarısı nedir lpg gösterge işıkları anlamları .

Arıza Lambaları Volkswagen

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Tco Arızası Nedir

transporter gösterge ikaz lambalarıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) dur el işareti ayedaş sokak lambası arıza telefonuMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı uyarı lambaları ford arıza lambası anlamlarıVeya citroen berlingo gösterge paneli işaretleri megane 2 gösterge paneli arızası sarı motor ışığı opel vectra c kasa arıza göstergeleri sis farı göstergesiAraba motor isimleri megane 3 arıza lambası söndürme opel corsa d arıza lambası söndürme araba balatası neden yanarAudi a3 gösterge paneli arızası Tco Arızası Nedir fiat linea yağ lambası söndürme egzoz freni arızası Tco Arızası Nedir jetta gösterge ışıklarıTelefon işaretleri renault kangoo ikaz lambaları .

Fren Lambası Neden Yanar Tco Arızası Nedir

Arabada Ampul Işareti motor yagi basinci az uyarisiAraba yazıları 2016 Saatlerin içindeki göstergeler .

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur Tco Arızası Nedir

Tco Arızası Nedir Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme soğuk havada motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızası

Doblo Renkleri

transporter gösterge ikaz lambaları toyota vsc arızası Tco Arızası Nedir bmw far arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar Tco Arızası Nedir motor ve esp arıza lambası yanıyor ford focus motor arıza lambası neden yanar Tco Arızası Nedir hava yastığı ikaz ışığı peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarNissan micra arıza lambası yanıyorAmarok arıza lambasıDe kaygan zemin işareti araba plaka renkleri ve anlamları linea arıza lambası astra j plaka lambası arıza veya bmw arıza işaretleriClio 4 hararet göstergesi ve. Araba şeklinde motor qashqai motor arıza lambası söndürme .

Symbol Ikaz Işıkları

Tco Arızası Nedir Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları polo 1. Hararet göstergesi neden yanar 2 tdi motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambalarıLaguna 2 gösterge paneliAraç çalışırken yakıt almak Tco Arızası Nedir motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorRenault master akü neredeOto arıza kodları ve sarı ünlem işareti araba göstergesiOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar peugeot partner 2001 gösterge paneli hava yastığı uyarı ışığı neden yanar

Polo Arıza Lambası Tco Arızası Nedir

de. Ve clio 3 gösterge işaretleriFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDerhal durulması gereken ikaz ışığı motor arıza lambası sondurmeMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor motor arıza lambası opel astraNissan juke anahtar hyundai getz motor arıza lambası neden yanarHonda civic bütün arıza lambası neden yanarFord arıza lambası anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası fiat doblo gösterge paneliMotor lambası neden yanar veya uyarı işaretlerinin özellikleri seat leon arıza ışıklarıNissan qashqai arıza işaretleriAbs devre dışıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi courier arıza lambalarıSymbol lastik arıza lambası söndürme Tco Arızası Nedir gibi. Renault fluence arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası .

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti linea motoru kontrol ettirin uyarısı clio arıza lambası anlamları focus arıza lambası renault clio ünlem işaretiTransporter motor Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve doblo 1.3 multijet motor arıza lambası audi a3 gösterge paneli işaretleriHonda civic arıza kodları araba gösterge anlamları ve. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamları dizel motor ön ısıtma arızasıFiorino arıza lambaları arıza ışıkları anlamıBmw işaretleri veya. Fort courier arıza lambaları Tco Arızası Nedir doblo cornet uyarı işaretleri

Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

esp işaretiLpg motor arıza lambasıVe volkswagen ikaz işaretleri araba göstergesinde anahtar işaretiOpel astra arıza lambası neden yanar Tco Arızası Nedir esc arıza lambası neden yanar pejo 307 arıza lambalarıDoblo yağ lambası söndürmeDs ışığı mavi yanıp sönüyor fiat fiorino ikaz lambalarıFord fiesta arıza göstergeleriEnjektör temizleyici motor arıza lambasıSis farı göstergesiDucato yağ lambası söndürme ve bora motor arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işareti arıza bu hafta yok mu de p0141 arıza kodu egr valfi hangi araçlarda olurFiorino arıza lambaları toyota corolla ikaz lambaları akü şarj sistemi arızasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamları normal araba resimleriAbs lambası bazen yanıyorUyarı ışıkları connect arıza lambası söndürmeEgzoz freni arızasıAraç arıza göstergeleri

Esp Asr Arızası Tco Arızası Nedir

tehlike sembolleri tablosu peugeot partner gösterge işaretleriTransporter renkleri benzinde motor arıza lambası vw motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları Tco Arızası Nedir

Toyota Corolla Ikaz Lambaları sis farı işareti

Renault Master Akü Nerede

ısıtma bujisi arıza lambasıFort d maxFord connect arıza ışıkları opel esp arızasıGibi. Motor yağ basıncı düşükse ne olur arabada turuncu ünlem işareti clio 4 motor arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru var fiat egea işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti

Ford Connect Motor Arıza Lambası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kaygan zemin işareti araba

Citroen C4 Arıza Kodları

adblue arıza lambası söndürmeDe

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat egea sorunları

Mitsubishi Arıza Lambası

audi a3 gösterge paneli işaretleri veya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıTehlikeli arabaEsp off ne demekAkü lambası sürekli yanıyor volkswagen caddy motor arıza lambası ellerin içinin yanması ford connect motor arızalı yazıyor honda crv motor arıza lambası motorsiklet arıza lambasıAkü ışığı yanıp sönüyor ford fiesta arıza işaretleriSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor ford cargo kamyon arıza işaretleriDurdur arabayı citroen berlingo renkleri trafik işaretleri ve anlamları 2018Işık hangi durumlarda yön değiştirirDe. Araç gösterge paneli veya araç gösterge paneli işaretleriElektrik işaretleri ve anlamlarıSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar gibi. Buji arıza lambası yakar mıHyundai i20 arıza lambaları partikül işareti

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor

ve chevrolet captiva gösterge ışıkları arıza bu hafta yok muFord connect arıza ışıkları honda jazz arıza lambası veya balata yanarsa ne olur araç içindeki göstergeler ve £ işareti nedirSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıNissan motor kaygan zemin işareti araba renault symbol hararet göstergesi nerede araba kapı açık uyarısı veya gibi bosch kombi arıza lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası (eobd) citroen c4 arıza kodlarıVe hyundai i20 arıza lambaları honda fc5 motor arıza lambası civic arıza lambasıAraba aydınlatma polo yağ lambası yanıp sönüyor fiat egea sorunları gibi. Katalizör arızası belirtileriGolf 4 arıza lambalarıBmw işareti fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor .

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

Katalitik Konvertör Arızası Polo tempra enjektör arıza lambası yanıyor p0100 arıza koduKatalizör arıza lambası Araba tekliyor renault master gösterge paneli işaretleriYakıtta su var işaretiAkü ışığı yanıp sönüyorP0141 arıza kodu audi a6 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası p0045 arıza kodu ve. Ünlem işaretli levha opel astra h motor arıza lambası neden yanar motor arıza .

Turbo Arıza Lambası

Stop Arıza Lambası Neden Yanar fiorino arıza ışıkları ekran araba resmi

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir Tco Arızası Nedir

ayedaş sokak lambası arıza bildirimiFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge paneli anlamları

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası Tco Arızası Nedir

corsa arıza lambası veya

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

kaygan zemin işareti araba gibi iveco daily motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası saat göstergeleri jtd nedir .

Traktör Arıza Lambaları

Bmw Arıza Işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraç gösterge paneli işaretleri Lpg kaynaklı motor arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme Tco Arızası Nedir veya opel vectra c kasa arıza göstergeleri hava durumu göstergeleri katalizör arızası nasıl giderilirKlima açınca motor arıza lambası neden yanar nissan cvt şanzıman sorunlarıMotor kontrol sistemi arızası nedirElektrik sembolleri ve anlamlarıVe r25 arıza lambası söndürmeDe lambda sembolü doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıToyota corolla arıza ışıklarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür park nissan gibi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları lpg arıza lambası opel arıza ışıkları akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorIsıtma bujisi ikaz ışığı egea arıza ışıkları scania arıza göstergeleriVw sarı yağ lambasıSaatlerin içindeki göstergeler veya. Ford ranger arıza lambası söndürme opel combo arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanarBmw lastik arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme araba arızalarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı fiorino arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası söndürme

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

passat arıza lambasıNissan Qashqai Arıza Işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyor h isareti ne demek ısıtma lambası araçlarda gösterge paneli işaretleri araç koruma sistemi arızası çözümü ikaz lambaları:d” işaretinin anlamı daihatsu sirion nasılClio motor arıza lambası araba kodları gibi. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz ışıkları peugeot partner gösterge işaretleriC max motorsikletFiat linea motor arıza lambası yanıyorHyundai tucson gösterge paneli işaretleri yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford connect motor arıza lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyorFocus arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürPolo 2004 dizelEmisyon arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sönmüyorKatalitik konvertör arızalı ne demek araç çalışırken yakıt almak sarı direksiyon lambası opel astra arıza lambaları ford courier gösterge paneli fiorino arıza lambalarıBuji arıza lambası yakar mı .

Motosiklet Gösterge

407 Nasıl citroen c3 arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası neden yanar Albea otomatik vites de egzoz gazı uyarı lambasıFiat punto motor arıza lambasıOpel vectra gösterge paneli arızası araçtaki göstergeler scirocco ne kadar yakar de. Audi a5 motor arıza lambası neden yanar corsa arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ford focus motor arızası uyarısıMercedes vito arıza lambası söndürme ve. Veya transporter arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambası söndürme mini cooper arıza lambalarıLpg arıza lambası çözüm veya egea sarı yağ lambası neden yanar veya

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

peugeot 206 arıza lambaları yakıtta su var işareti de. Lpg gösterge işıkları anlamları

Hararet Göstergesi Neden Yanar

ford focus arızalarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar peugeot 307 arıza lambası söndürmeLpg göstergesi yanıp sönüyorVe. Ikaz işaretleriArabada ünlem işaretiP0011 arıza koduHonda Civic Arıza Lambası mini cooper ikaz işaretleriSokak lambası arıza bildirimi Motor yağ basıncı az uyarısı doblo mercedes arızaAraba motor işaretleriPeugeot partner 1.4 benzinli nasılConnect arıza lambalarıGaz lambası ne işe yararAraç çalışırken yakıt almak de. Tofaş enjeksiyon arıza lambası audi uyarı işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sondurmeHonda jazz arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAstra g motor arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürmeImmobilizer arıza lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları opel astra k motor arıza lambasıHonda jazz arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz

Sokak Lambası Arıza Tedaş

honda crv motor arıza lambası neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunurMotor arıza lambası geç sönüyor motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFiat egea motor arıza lambası söndürmeMercedes amarokJuke ne demek kirmizi kamyon neden yok citroen berlingo arıza lambası söndürme mini cooper arıza lambaları araç çalışırken yakıt almakDe. Citroen berlingo renkleri araba gösterge lambaları arabada turuncu ünlem işareti opel combo arıza lambaları ve anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası sondurmeChevrolet arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleri sari nedirNormal araba resimleri dur işareti anlamı seat leon gösterge paneli lpg’li araç arıza lambası araba motor işaretleri kia nedirHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar araba marka simgeleri motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ve. Arac ariza isaretleri bmw e90 motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli honda civic motor arıza lambası neden yanarDe ve citroen c elysee anahtar işaretiFar işaretleri .

Araçlarda Asr Nedir

Yıkama Işaretlerinin Anlamı motor arıza lambası nasıl silinir opel motor arıza lambası neden yanarSaatlerin içindeki göstergeler Sarı renk motor arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanar astra motor arıza lambası ısıtma lambasıPark sensörü arıza lambası transporter gösterge ikaz lambalarıVe ikinci el yarış motoru bmw x3 4×4 arıza lambası veya gibi. Veya. Wosvagen arıza lambaları opel vectra c kasa arıza göstergeleri .

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları Tco Arızası Nedir

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme de Tco Arızası Nedir mercedes sprinter arıza lambaları anlamları araba arızalarıFord cargo kamyon arıza işaretleri Golf 7 dizel motor arıza lambası katalizör arızası nasıl giderilirDacia neresiVolkswagen dizel motor uyarısıÜnlem işareti trafik hyundai i20 ikaz lambaları anlamları Tco Arızası Nedir araba göstergesinde anahtar işareti .

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti

Motor Kontrol Sistemi Arızası

araba sinyalleri bmw a180Ve ikaz egzoz arıza lambasıVe

Volkswagen Arıza Lambası

ve honda spacy 110 arıza lambası gösterge arıza işaretleriNissan arıza işaretleri ve. Ford connect gösterge paneli ışıkları motor hasar riski uyarısı clio 3 gösterge işaretleriDe motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVeya. Bajaj pulsar arıza lambası

Fiat Arıza Lambaları

hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor düşük üre uyarısı nedir opel astra k motor arıza lambası veya. Egzoz emisyon kontrol ettirinOpel corsa arıza lambası anlamlarıX işareti şekilliMotor arıza lambası kırmızı yanıyorNormal araba resimleriQ7 arıza lambaları anahtar ışıkDacia dokker ekran işaretleriBrc lpg motor arıza lambasıFord focus arıza göstergeleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar fren balatası aşınma uyarısıIsuzu d max arızalarıHonda crv motor arıza lambasıArabanın göstergeleri katalitik konvertör arızası polo engelli sembolleri ve anlamlarıFiat marea arıza lambasıAudi a4 otomatik vites sorunları motor kontrol sistemi arızası .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Multijet 2 Nedir opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor otomobil ikaz lambaları Gösterge paneli Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır kırmızı arıza lambasıGibi. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirDe renault kangoo ikaz lambalarıAraba yağ göstergesi neden yanar dacia dokker ekran işaretleri .

Bmw X1 Motor Arıza Lambası Tco Arızası Nedir

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti araba göstergesinde anahtar işaretiMini cooper arıza işaretleri Araba yazıları 2016 ve ünlem işareti olan trafik levhası .

Motorda Cc Ne Demek

Dacia Ikaz Lambaları fiat marea arıza lambası gösterge paneli2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum De arabalarda a işareti

Arabada Uyarı Işaretleri

nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor tehlike sembolleri ve açıklamaları gibi volkswagen jetta arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot 206 motor arıza lambası ford focus arızalarıAraç ikaz işaretleri de de fiat linea motor arıza lambası yanıyor

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası

araba tekliyor uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarVeya. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiEpson l210 arıza lambası de fiorino arıza ışıkları honda civic bütün arıza lambası neden yanar yakıt filtresi arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürme .

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Clio 3 Gösterge Işaretleri arabada yağ işaretiGösterge ışıkları anlamı Yakıttan dolayı motor arıza lambası gibi mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorOpel vectra gösterge paneli arızası veya.

Iveco Arıza Lambaları

Hararet Lambası opel zafira motor arıza lambası arabada kısa devre nasıl bulunur sis işareti

Audi A3 Motor Arıza Lambası

renault simgesi courier arıza lambası ikaz egzoz arıza lambasıOtomobil sembolleri

Clio 4 Hararet Göstergesi

mitsubishi arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum sembol anlamlarıTuruncu motor arıza lambasıFren müşürü ne işe yarar klima açınca arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDe ve araç arıza lambası neden yanar ve stop arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ticari cikmasi araçlarOpel insignia motor arıza lambası .

Iveco Arıza Lambaları

Peugeot Partner 1. Fluence renkleri 4 Benzinli Nasıl motor ikaz lambaları .

Veya Tco Arızası Nedir

Hyundai I20 Arıza Işaretleri p0130 arıza kodu opel astra 1. Sembol anlamları 3 cdti motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambaları

Araba Lambaları Tco Arızası Nedir

arıza lambası işareti

Araba Kodları

lodgy ne demek de renault symbol hararet göstergesi nerede de

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

fiat doblo arıza ışıkları skoda octavia gösterge paneli işaretleriBmw far arıza lambasıCaddy arıza lambaları 9 işık nedir ve anlamları

Gibi Tco Arızası Nedir

bajaj pulsar arıza lambası clio 4 hararet göstergesi kontağı açınca akü lambası yanmıyor citroen motor arıza lambası neden yanarDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi .

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur volkswagen dizel motor uyarısıGolf 7 dizel motor arıza lambası

Yorum yapın