Superb Arıza Lamba Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları nissan qashqai gösterge işaretleri Sarı uyarı levhaları Ariza lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarc200d motor arıza lambası Ariza lambası Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıArabada motor işareti .

Seat Leon Arıza Işıkları

Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor fren hidroliği işareti wolksvagen kırmızı ford fiesta gösterge işaretleriMotor gösterge paneli Hyundai accent era arıza lambaları soğuk havada motor arıza lambası de. Sokak lambası arıza antalyaHonda crv arıza lambası söndürme arabada çaydanlık işareti volkswagen caddy arıza ışıkları kangoo arıza ışıklarıRange rover motor arıza lambası neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk opel astra g motor arıza lambasıSokak lambası elektrik arızaAraba kadranSymbol ünlem işareti işaretleri Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek opel astra g gösterge paneli işaretleriMotor gösterge paneli Araba gösterge anlamları toyota motor arıza lambası neden yanarAçma kapama düğmesi anlamıLastik arıza lambası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları araç arıza işaretleri anlamları .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Gaz Lambası Ne Işe Yarar arabada kısa devre nasıl bulunurPassat arıza ışıkları Veya. Gösterge paneli ışıkları focus 1 motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanar ve skoda fabia arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanar veya. Opel corsa arıza lambası neden yanarToyota corolla hararet göstergesi ve uyarı işaretlerinin anlamlarıAdblue arıza lambası söndürmeAraba ışık

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Grandland Ne Demek opel vectra 1. Passat arıza ışıkları 6 gl nasıl araba akü göstergesi de citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıVe de. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor uyarı işaretleriHararet göstergesi yanıp sönüyor peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işaretiDacia dokker arıza lambaları opel gösterge işaretleriKia ceed motor arıza lambası opel astra fren lambası uyarısı de. Audi a3 arıza göstergeleri

Fort Transit Motor Arıza Lambası

Abs Uyarı Işığı fiat linea 1. Passat arıza ışıkları 3 multijet motor arıza lambasıDe araba ikaz işaretleri aracın kaputunda neler bulunur nissan qashqai gösterge işaretleriAbs uyarı ışığı ve. Abs ikaz lambası şekildeki güvenlik uyarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretleri nelerdirAkıllı işaretlerin anlamı

Ariza Ne Zaman

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme doblo yağ lambası yanıp sönüyorPassat arıza ışıkları Güvenlik sembolleriAraç motor veya. De nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası arıza sembolleri de elektrik uyarı işareti gibi akü arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası söndürme transporter gösterge ikaz lambalarıFord connect arıza lambası .

Note 4 Test Kodu

Motor Arıza fiorino motorFord focus gösterge işaretleri anlamları Kırmızı wolksvagen gibi gibi motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi kızdırma bujisi arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin gibi ford gösterge paneliMotor arızası fiat linea anahtar işareti adblue arızasıEsp ışığı neden yanar arabada sarı ünlem işareti işaret ne demek seat leon arıza ışıkları on off sembolleri peugeot 208 arıza lambası söndürme .

Ford Simgesi

Audi A4 Arıza Işaretleri arabanın akü ışığı neden yanarI20 ünlem işareti Otomatik vites işaretleri palio nasıl el işaret anlamlarıMercedes arızaları fiesta arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürme Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları clio 2 arıza lambası dacia sandero arıza lambalarıFord transit motor arıza lambası trafik lambası arıza numarası opel ekran işaretleriSardur 2. el opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları enjektör arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası Lastikteki Rakamların Anlamları yuvarlak içinde ünlem işareti jetta renkleriVe.

Krank Mili Arızaları Nelerdir Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Jetta Motor Arıza Lambası passat jeepHyundai accent era arıza lambaları

Hyundai I20 Ampul Işareti Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

4 Çeker Ne Demek elektrik işaretleri ve anlamları range rover sport arızalarıHyundai accent era arıza lambaları Veya gösterge paneli ışıkları gibi. Ikaz lambası bmw arıza işaretleri gibi. Volkswagen ariza lambalari

Ford Transit Arıza Işıkları Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Ford Focus Arıza Lambası alfa nedemek nissan micra motor arıza lambası söndürmeHyundai accent era arıza lambaları Wosvagen arıza işaretleri Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları balata lambasıArıza lambası yakmayan park lambasıVe ford focus hız göstergesi arızasıFord fiesta uyarı lambaları veya astra arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarArabada gosterge işaretler .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar focus arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler IşaretleriEgea lastik arıza lambası söndürme 4wd ne demek l işareti ne anlama gelir Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları nissan micra gösterge işaretleri ford connect gösterge paneli arızası .

Ford Focus Gösterge Işıkları Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Abs Arıza Lambası kırmızı yağ lambası neden yanarCruze gösterge paneli Volkswagen arıza göstergeleri arabada çaydanlık işaretiArıza gösterge lambası gösterge ikaz lambaları egea motor arıza lambası söndürme ford transit arıza ışıklarıCaptiva arıza gösterge lambası nissan micra nasıl araba araba gösterge anlamları simgelerin anlamıAstra g gösterge ışıkları toyota corolla gösterge paneli emniyet kemeri arıza lambasıC200d motor arıza lambası .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası uyarı işaretler hyundai i20 kaput içi isimleri akü göstergesi neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası bereye gösterilir range rover arıza işaretleriAudi a3 arıza işaretleri Gibi. Motosiklet arıza lambası neden yanarVeya. Motor arıza lambası silmeAraç uyarı işaretleriSaat içindeki göstergeler nelerdir toyota vsc arızası volkswagen polo yağ lambası yanıyorHonda crv motor arıza lambası söndürmeImmobilizer arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar egzoz arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar arabada hata işaretleri de volkswagen polo yağ lambası yanıyorMazot göstergesi çalışmıyorFord fiesta arıza lambaları epc ışığı yanıyor gaz yemiyor

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Trafikte Carpi Isareti Nedir radar işareti kaygan zemin işareti Audi Arıza Işaretleri Anlamları

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Arıza Lambaları astra h motor arıza lambası gibi fiat egea motoru kontrol ettirinAudi a3 arıza işaretleri De. Araç ikaz lambalarıMotor ariza isigi renault symbol arıza lambasıMercedes simgesiNissan qashqai sarı motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambası

Lastik Anlamları

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası fiat punto airbag arıza lambası ve simgelerin anlamıAudi a3 arıza işaretleri De ford tourneo courier motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen ariza lambalari aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir fiat egea anahtar işareti söndürme dacia gösterge işaretleri caddy arıza lambaları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır gibi fiat egea motoru kontrol ettirin gibi. Ve. Araç arıza göstergeleriVeya. Transporter gösterge ikaz lambaları wosvagen arıza işaretleri ısuzu motosikletVe bmw gösterge işaretleri ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor araba kodları

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

Fren Sistemi Arızası lastik uyarı işareti volkswagen arıza göstergeleriAudi a3 arıza işaretleri Araç ekran işaretleriFiat linea arıza ışıklarıNissan ne demekFiat egea motoru kontrol ettirinKırmızı motor arıza lambası kasa motor

Neyi Gösterir Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Renault Symbol Gösterge Anlamları rampa çıkarken motor arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir kızdırma bujisi işareti veya saat göstergeleriEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar hyundai i20 kaput içi isimleriUzun yolda motor arıza lambasıGolf 5 arıza lambası söndürmeSymbol hararet göstergesi .

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra arıza lambaları ve anlamları araba kapı açık uyarısı aveo motor arıza lambası gibi. Captiva arıza gösterge lambası Motor lambası yanıp sönüyorAbs ve motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyor Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları enerjisa sokak lambası arızaTransit arıza lambası dacia ikaz ışıklarıArabanın akü ışığı neden yanarGibi range rover sport arızaları de fiat fiorino ikaz lambaları anlamları veya

Fren Arıza Lambası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası de. Captiva arıza gösterge lambası De nissan micra sarı motor arıza lambasıCitroen berlingo renkleri araba kodları hyundai i20 arıza lambası ford transit arıza lambasıPassat b6 motor arıza lambasıPcx 2021 arıza lambası a180 kırmızıConnect arıza lambalarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı egr arıza lambasıVeya. Mercedes uyarı işaretleri hyundai arıza lambası söndürme opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıMotor ikaz lambası silecek suyu işareti gibi. Araç muayene motor arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası .

Dacia Dokker Arıza Lambaları

Symbol Ekran Işaretleri çerkez lamba de. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir Işaret anlamı aracın içindeki göstergeler .

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları Akü Göstergesi Neden Yanar lastik bakımı pejo 307 arıza lambalarıVw arıza lambaları Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarFiorino ikaz lambalarıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır mesajlardaki işaretlerin anlamıGibi edc arıza lambası nabız sinyal motorEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorJetta renkleriAraçta abs lambası neden yanarVeya. Motor gösterge paneliNissan direksiyon de hyundai i20 araç içi göstergelerArıza traktör gösterge paneli işaretleriClio hararet göstergesi hız sensörü arızası nasıl anlaşılırÜnlem arıza işaretiL işareti ne anlama gelirTelefon arama işaretleri ve anlamlarıFren balata arıza lambasıAraç ekran işaretleriOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAudi a4 arıza işaretleri de dacia duster motor arıza lambası söndürmeSarı ikaz işaretinin anlamı nedirFord fiesta motor arıza lambası sondurmeAraba lamba işaretleriAkü arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları symbol hararet göstergesi şekildeki güvenlik uyarı işareti linea ampul arıza lambası söndürmeHyundai Superb Arıza Lamba Söndürme transitSprinter arıza lambaları Lastikteki Rakamların Anlamları araba gösterge lambaları araba far işaretleri şarj sistemi ikaz lambası albea gösterge paneli .

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

Albea Otomatik Vites fiat linea 1. Klima açınca arıza lambası neden yanar 3 multijet motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır akü arıza lambası arabada motor ışığıBmw arızaH işaretinin anlamı

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Sarı Uyarı Levhaları yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanar Audi arıza işaretleri anlamları

Mazdacı Ahmet Düzce

Sarı Uyarı Levhaları gibi abs uyarı lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanar Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarAraba arıza göstergeleri 2016 motosiklet .

Rks Motor Arıza Lambası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Fiat Linea Arıza Işıkları gibi. Araç ikaz ışıkları anlamları Nissan qashqai motor arıza lambası

Trafik Işaretleri Görselleri Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Dizel Motor Uyarısı a180 kırmızıAraç ikaz ışıkları anlamları 2021 egea ikaz lambaları

Mercedes Motor Arıza Lambası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi chevrolet cruze motor arıza lambası araba göstergeleri anlamları opel astra sarı arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri akü göstergesi neden yanar ford fiesta dizel motor arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamları Opel gösterge işaretleri Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları honda civic fc5 motor arıza lambası dacia nasıl

Araba Göstergesi Işaretleri Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilir symbol arıza işaretleri de akü arıza lambası neden yanar lastik anlamları işaret anlamı

Veya Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri mercedes c200 motor arıza lambası

Transit Arıza Lambası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Egea 1. Araç ikaz ışıkları anlamları 4 Motor Arıza Lambası araçlarda göstergeler ve anlamları ünlem işaretli levha peugeot 301 arıza lambaları arabada ısı sensörü ne işe yararVeya linea arıza lambası neden yanar opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası jeep renegade arıza işaretleriIngiliz anahtarı arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası motor arıza ışıkları epc ışığı yanıyor gaz yemiyorGibi. Aveo arıza gösterge lambası dacia gösterge işaretleri opel insignia arıza işaretleri kia sportage arıza lambası söndürmeMotor elektroniği arıza lambası neden yanarIngiliz anahtarı arıza lambası kontrol anlamıDe. P0003 arıza kodu2 el yarış motorlarıVw motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silme ford connect arıza lambası

Gibi Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Motor Ariza Isigi volkswagen sogutma suyu uyarısıAraç ikaz ışıkları anlamları Ford focus gösterge paneli arızası

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Samsun Sokak Lambası Arıza Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Aracın Içindeki Göstergeler fiesta arıza lambası de. Araç ikaz ışıkları anlamları Audi a4 arıza işaretleri ve. Lastik uyarı işareti2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum2 el motosiklet motoru renault clio gösterge anlamlarıVe volkswagen ikaz lambaları de gibi. Captiva servis arıza uyarı lambası açık anahtar sembolüMotosiklet neden tekleme yaparDeğişik simgeler ve anlamlarıRenault fluence arıza işaretleriKamyon arıza işaretleriVeya Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları veya dacia sandero arıza işaretleri ve araba arıza göstergeleri veya. Gibi. Ford gösterge paneliVe ford fiesta ekran işaretleriAraba arıza işaretleri anlamı i20 arıza lambaları .

Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Hyundai Transit fort cornet arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi Range rover sport arızalarıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıDiferansiyel arızasıAkü ışığı yanıp sönüyorNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAracımda motor arıza lambası yanıyor .

Ford Transit Gösterge Paneli

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme el freninin çekili olduğunu gösterir ayedaş sokak lambası arıza bildirimi araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor honda civic arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza bildirimi Fiat punto arıza ışıkları cf moto 150 nk arıza lambası opel corsa hata kodları 4wd ne demekGibi audi a4 arıza işaretleriMotor arızaUyarı işaretlerinin anlamıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme arabada yanan ışıklarDe motor arıza lambası yanıyor honda işareti veya audi a3 motor arıza lambası veya alfa nedemek araç arıza işaretleri anlamları toyota corolla motor arıza lambası sondurmeAraba gostergeleri ve anlamlari2. el yarış motorlarıIşık ne zaman gereklidirFiat punto otomatik vites sorunlarıSarı renk motor arıza lambası peugeot gösterge işaretleri ford connect arıza lambası söndürmeAmarok motor arıza lambasıAraba gösterge anlamlarıPalio gösterge paneli focus sarı arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin porsche motorArıza gösterge lambasıFord simgesiArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDe veya. Nissan micra sarı motor arıza lambasıVeya. Fiorino renkleriIveco daily motor arıza lambası .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Abs Uyarı Işığı Nedir akü ışığı yanıp sönüyor linea ampul arıza lambası söndürmeHonda gösterge işaretleri Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirGibi. Bilgi ışıklarıGibi. Hyundai getz arıza lambası neden yanar i20 arıza lambalarıGrandland ne demekFiat punto sarı motor arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyorAraç ikaz lambası .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır

Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kangoo Arıza Işıkları dur el işareti nissan qashqai anahtar pili arıza lamba işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanar toyota auris arıza lambası vosvogen arıza lambaları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra esp arızası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları klima açınca arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekClio 3 gösterge işaretleri Araba yağ işareti resimli araba sokak lambası arıza telefonu dur el işaretiKamyon arıza işaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyor dacia sandero arıza lambalarıVeya. Chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar samsun sokak lambası arıza motosiklet neden tekleme yaparGibi volkswagen caddy arıza lambası mercedes arıza lambasıToyota uyarı işaretleri ve volvo ışık veya doblo gösterge işaretleriFord courier motor arıza lambasıGizli kontak .

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Lastik Basınç Göstergesi Arızası ford courier motor arıza lambası ford fiesta uyarı lambalarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları Araç arıza kodları ve çözümleriAlbea gösterge paneliClio hararet göstergesi de

Araba Far Işaretleri

Aracın Içindeki Göstergeler Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek kızdırma bujisi işareti nissan almera motor arıza lambası ford simgesi fiat punto sarı motor arıza lambası araba lastik basıncı uyarısı ford connect arıza lambaları anlamlarıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları Ford connect arıza lambasıVe arabada yağ göstergesi neden yanarJetta arıza işaretleri arabanın hararet göstergesiVe sensörlü lamba sürekli yanıyor neden renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ceed ne demekEl freni ikaz lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızasıAbs arıza lambası nasıl söner arıza işaretleri ve anlamlarıLinea arıza lambası

Araç Gösterge Lambaları

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor telefon sembolleri astra h motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları Enjeksiyon arıza lambasıHonda simgesi arıza ikaz lambası .

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

Aracın Kaputunda Neler Bulunur ford transit motor sistem arızası işaret ve anlamlarıConnect arıza lambası Gibi. Citroen nemo arıza lambası söndürme gibi araba kapı açık uyarısı wosvagen navara arıza lamba işaretleri arıza işaretleri araba

Honda Civic Arıza Lambaları Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Astra H Motor Arıza Lambası veya. Connect arıza lambası Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırRenault kangoo motor arıza lambasıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider fiorino motor arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017 su arıza lambası toyota vsc arızasıNissan micra sarı motor arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin .

Punto Motor Arıza Lambası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Peugeot Bipper Nasıl ekran sekilleri zaman motor ekranda anahtar işareti ne demek e90 arıza lambaları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeSihirli anlamı Chevrolet cruze arıza gösterge lambası nissan micra motor arıza lambasıVw golf motor arıza lambasıCitroen c elysee anahtar işareti .

Dacia Uyarı Işaretleri

Alaaddin Anlamı audi arıza işaretleri anlamları gibi. Abs uyarı ışığı Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları golf 6 arıza lambası söndürme arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık punto arıza lambası söndürme i işareti dacia ikaz ışıkları captiva motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası honda civic ikaz lambaları .

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Symbol Arıza Işaretleri arabada musluk işareti ford fiesta motor arıza lambası sondurmeJetta ikaz lambaları Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Ikaz lambaları anlamlarıDe de de gizli buzlanma işareti symbol ünlem işaretiOpel vectra arıza lambası neden yanarGibi. Gibi. Renault megane arıza işaretleriOpel corsa b motor arıza lambası gibi

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

Jetta Renkleri

Sarı Direksiyon Lambası

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi chevrolet cruze arıza gösterge lambası veya. Jetta ikaz lambaları Linea gösterge paneliFiorino ikaz lambalarıElektrik sokak lambası arızaAbs fren sistemi arızalarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Renault Symbol Gösterge Anlamları de. Jetta ikaz lambaları Gibi. Arıza lambası yanıyorSkoda fabia motor arıza lambasıSilecek suyu işaretiDe. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirFiorino gösterge işaretleri

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı

Fan Anlamı kia sportage gösterge paneli

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

ayedaş sokak lambası arızaJetta ikaz lambaları Park lambası arıza ışığı ford fiesta arıza göstergeleri polo uyarı ışıklarıFren hidrolik seviyesi göstergesiOpel astra fren lambası uyarısı juke ne demek toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarToyota corolla hararet göstergesi

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

ford courier arıza lambaları anlamları zaman motor honda civic motor arıza lambası lpg Jetta ikaz lambaları Araba şeklinde motor ford arıza lambası anlamları araba arıza göstergeleriChevrolet aveo motor arıza lambası balata lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirVolvo ışık dacia ikaz ışıkları fiorino gösterge işaretleriCitroen jumper 2.el opel astra fren lambası uyarısı mercedes motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi ünlem işaretiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar .

Dacia Sandero Arıza Işaretleri

mazot göstergesi arızası nissan qashqai sarı ünlem işareti motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiCf moto 150 nk arıza lambası Jetta renkleri srs ışığı neden yanar nissan qashqai motor arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleri

De Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

fan anlamıCf moto 150 nk arıza lambası

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

araç uyarı işaretleriCf moto 150 nk arıza lambası De

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Superb Arıza Lamba Söndürme Lastikteki Rakamların Anlamları

volkswagen ariza lambalari araç arıza lambası neden yanarCf moto 150 nk arıza lambası Ikaz lambalarıArıza ikaz lambası motor tehlikeli mi focus dizel motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası nasıl söner motor kontrol sistemi arızası nedirEnjektör temizleyici motor arıza lambası

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

akü arıza lambası neden yanarCf moto 150 nk arıza lambası

Nissan Qashqai Anahtar Pili

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

telefon sembolleriCf moto 150 nk arıza lambası Captiva motor arıza lambası

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

araç gösterge anahtar işaretiCf moto 150 nk arıza lambası Nissan almera motor arıza lambası söndürme i işaretiHonda jazz motor arıza lambası neden yanar bmw e46 gösterge paneli anlamları hyundai i20 arıza lambası gibi polo uyarı ışıkları de toyota corolla motor arıza lambası sondurmeFiat punto sarı motor arıza lambası dacia nasıl

Yorum yapın