Subaru Forester Arıza Lambaları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Subaru Forester Arıza Lambaları renault megane arıza işaretleri Araç ikaz lambaları Ariza lambası

Gösterge Işıkları

Pejo 208 Motor Arıza Lambası Ariza lambası opel corsa uyarı işaretleri p0340 arıza kodu gibi. isuzu d max motor arıza lambası Veya opel astra esp arızasıHavada duran gece lambası range rover arıza medaş sokak lambası arıza tehlike sembolleri ve anlamları honda spacy alpha arıza lambası neden yanarGibi. Hyundai accent blue arıza lambası söndürme

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti sokak lambası arıza bildirimi ankaraDacia logan arıza lambası .

Golf Arıza Lambaları

Subaru Forester Arıza Lambaları Ibre Ne Demek mercedes kırmızı motor nedirYag yakan araba uzun yola gider mi Arabada eps ışığı yanıyor de. Ford fusion motor arıza lambası söndürme .

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Bmw Arıza Işaretleri konya sokak lambası arıza r25 arıza lambası söndürme. Işıklı bildirim Ford courier arıza lambaları hava durumu sembollerinin anlamı araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault caddy motor arıza lambası emniyet kemeri işaretiOpel corsa gösterge işaretleriMotor yağ arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları

Ford Ikaz Lambaları

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı trafikte carpi isareti nedir bmw far arıza lambasıIşıklı bildirim Veya arabada enjeksiyon arızası nedirVeya p0340 arıza kodu 9 ışık anlamıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme ve mercedes sprinter gösterge işaretleri peugeot partner gösterge paneli chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorAstra motor arıza lambası veya. Peugeot ikaz lambaları anlamları gibi. Albea motor arıza lambası söndürme kısa far göstergesiDe ankara sokak lambası arızaArabada gösterge anlamlarıVeya. Araba ikaz göstergeleri toyota corolla ateşleme bobini arızası araba hız göstergesi çalışmıyorDe. Volkswagen caddy arıza ışıklarıGolf 5 direksiyon arıza lambasıVe. Ve. Motor ışıklarıSymbol arıza lambası söndürmeFiat punto arıza ışıklarıKırmızı jetta fiat egea motor arıza lambası neden yanar de. Araç motor arıza lambasıAtiker gold arıza lambası renault arıza lambası dacia gösterge anlamlarıTata motoru mercedes mi fluence arıza lambası neden yanarEsp uyarısı katalitik konvertör arızası poloOpel astra esp arızasıVolkswagen işaretleriPassat arıza ışıkları kırmızı jetta ve egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorNissan almera arıza lambası söndürme fiat linea anahtar işareti yanıyorPulsar 200 ns arıza lambası söndürme hava durumu sembollerinin anlamı sarı arıza lambasıOtomobil arıza lambaları c200 motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar Subaru Forester Arıza Lambaları el sembolleri ve anlamları ford connect arıza ışıkları .

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Subaru Forester Arıza Lambaları Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır veya seat ibiza gösterge paneli ve gibi. I işareti ne anlama gelir Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Yağ Lambası Yanarsa Subaru Forester Arıza Lambaları

Subaru Forester Arıza Lambaları Araba Lamba Işaretleri polo ikaz lambaları anlamları motor yağ arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı polo ikaz ışıklarıArabada enjeksiyon arızası nedir Adblue uyarısı gibi nissan almera arıza lambası söndürme citroen c4 arıza kodlarıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme arabada uyarı işaretleri ve de arabalar neden yanarElektrik arıza sokak lambası peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeAmpul anlamı adana honda civicClio 3 gösterge işaretleri adblue arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamıGibi. Honda civic arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamlarıAriza neden yokKırmızı arıza lambasıGibi araba ışık göstergeleriVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fiorino arıza lambası yandı ford connect gösterge ışıklarıAracın gösterge paneli havada duran gece lambası opel vectra motor arıza lambası neden yanar .

Lastik Ikaz Işığı Subaru Forester Arıza Lambaları

Ford Courier Arıza Lambaları motor arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarEn cok ariza yapan araba Egea uyarı ışıklarıKilit işareti ne anlama gelir megane 2 gösterge paneliFiat fiorino arıza lambalarıGibi egea plaka lambası arıza motosiklet arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli anlamları sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası de de dikkat işaretleriFord focus arıza lambası Subaru Forester Arıza Lambaları araç panelindeki göstergeler ve anlamları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar opel meriva arıza lambası yanıyorVe motor arıza lambası neden yanıp sönerRenault gösterge paneli işaretleri de trafik ünlem işaretiGibi lambda işaretiMotor arıza lambası sarı yanıyorAraçtaki göstergelerAraç aydınlatma sistemi golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

1. Jetta epc arızası 4 Motor Arabalar veya. Opel corsa gösterge paneli dacia lodgy arıza işaretleriAudi Simgesi servis ışığı neden yanar de. Bedaş sokak lambası arıza Ve motor cc ne demekRadyatör arıza lambası araç ön panel göstergeleri veya mitsubishi arıza lambasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıYag yakan araba uzun yola gider mi Subaru Forester Arıza Lambaları fiat linea 1.4 motor arıza lambası arıza lambaları anlamlarıEgea arıza ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar auto arıza lambası araba üstünde anahtar işareti audi simgesi check engıneAraç aydınlatma sistemi fiat marea motor arıza lambası neden yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyorMini cooper motor arıza lambası neden yanar veya gibi bedaş sokak lambası arıza lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz işaretleri nissan almera arıza lambası söndürme ford transit arıza lambasıIşıklı bildirim renault motor arıza lambası araç ekranArabada demlik işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar .

Ford Transit Arıza Işıkları

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası ford ranger arıza lambası söndürme ışık sistemiIveco daily kamyonet nasıl Motor arıza lambası anahtar işareti egea plaka lambası arıza trafik ışıklarının anlamı ve. P0340 arıza koduMotor kontrol sistemi arızasıMotor ikaz lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar wolksvagen kırmızı audi a4 arıza sembolleriArabanın ekranındaki işaretler ford transit ikaz lambalarıMotor ikaz lambası neden yanar hava durumu sembolleri ve isimleriQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Gibi Subaru Forester Arıza Lambaları

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? araba gostergesiLaguna 2 elektronik arızaları Fiat linea motor arıza lambası söndürme abs devre dışı de

Jetta Ikaz Lambaları

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası de. Laguna 2 elektronik arızaları Renault symbol ünlem işaretiAraba ariza lambalariMotor arıza işareti f30 kırmızı egzoz gazı kontrol sistemi arızasıAraba kodları dacia sandero arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası gibi de. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor ve. De polo arıza lambasıMotor arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme

Punto Arıza Lambası Söndürme

Motor Işaretleri Ve Anlamları isıtma bujisi arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızaları Citroen motor arıza lambası söndürmeArabada göstergelerMotor arıza lambası sarı yanıyor gösterge paneli ışıklarıElektrik uyarı işareti uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Subaru Forester Arıza Lambaları egea lastik arıza lambası söndürme 2016 motosiklet fluence arıza lambası neden yanarAriza neden yokDe. Hız sensörü arızası nasıl anlaşılırEsp servis ne demek brc lpg motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası de egr arızası nasıl anlaşılırRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların .

Volkswagen Arıza Sembolleri

Ünlem Işareti Araba gibi. Emniyet kemeri işareti Oksijen sensörü arıza lambasıFren anlamı Subaru Forester Arıza Lambaları arabada enjeksiyon arızası nedir peugeot 308 arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası söndürmeTehlikeli işaretlerHonda civic bütün arıza lambası neden yanar veya fiat arıza ışıkları şekilli işaretlerPolo ikaz ışıkları de megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıFiat fiorino gosterge anlamlari9 ışık anlamı

Fort Arıza Lambası Subaru Forester Arıza Lambaları

Gösterge Paneli Işıkları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıEmniyet kemeri işareti Honda civic yeşil anahtar işaretiFiat doblo motor arıza lambası yanıyor honda pcx arıza lambası araba ışıkları anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir gibi ve arac ariza lambalari arabada benzin göstergesi

Corsa Motor Arıza Lambası Subaru Forester Arıza Lambaları

Cam Suyu Işareti motor yağ arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurme bmw uyarı işaretleri anlamları opel corsa ikaz lambaları araba ikaz göstergeleri gibi nissan qashqai ünlem işaretiEmniyet kemeri işareti Lastik basınç arıza lambasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Wosvagen Arıza Lambası Subaru Forester Arıza Lambaları

Fiat Linea Anahtar Işareti citroen c elysee gösterge paneli işaretleriAkıllı işaretlerin anlamı Uyarı ışıkları Subaru Forester Arıza Lambaları ford connect 2010 motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arıza telefon ford courier motor arıza lambası nasıl sönerFord transit uyarı işaretleri kaygan yol arıza lambasıClio gösterge işaretleri arıza gösterge lambasıDizel araba yolda giderken tekliyorIbre ne demekCitroen berlingo arıza lambası söndürme

Dikkat Işareti

P1564 Arıza Kodu ford fiesta direksiyon arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamı Anlamları ford gösterge işaretleri motor sistem arızası ford focus motor arıza lambası yanıyor range rover arıza opel astra hata kodları araba ikaz işaretleri kullanım dışı levhası motor arıza lambası neden yanıp sönerVe. Astra ne demekArabada ingiliz anahtarı işareti motor arıza işaretleri aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Araba ışık göstergeleriDe golf 6 arıza lambası söndürmeSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıVeya de sokak lambası arıza bildirimi eskişehir .

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır Subaru Forester Arıza Lambaları

P0400 Arıza Kodu ford transit arıza ışıklarıOtomobil ikaz lambaları Araç içi göstergeler laguna 1 gösterge paneli anlamları gibi caddy renkleri Subaru Forester Arıza Lambaları katalizör iptali arıza lambası volkswagen işaretleriMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıMegane 3 motor arıza lambası focus arıza lambası sokak lambası arıza iletişim

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor

Ford Connect Arıza Işıkları opel corsa d arıza lambası kia cerato motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? megane 2 gösterge ışıkları el freni takılı kaldıOtomobil ikaz lambaları Işaretler ne anlama gelirIsıtma arıza lambası arızasıCitroen nemo arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son motor arıza lambası geç sönüyorVeya. Veya. I işareti ne anlama gelir motor işletim sistemleri. Ford courier arıza lambası söndürmeArac gostergeleri bursa sokak lambası arıza bildirimiFord cargo kamyon arıza işaretleri mercedes sprinter arıza ışıkları .

Araç Içi Göstergeler

Bmw Akü Arıza Lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi * işareti ne anlama gelirJetta ikaz lambaları Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme qashqai kırmızı motor arıza lambası .

Gibi Subaru Forester Arıza Lambaları

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür işıklar otomotivFiesta motor arıza lambası Asr nedir araba egea motor arıza lambası yanıyor

Toyota Auris Arıza Lambası Söndürme

veya Audi Simgesi

Ankara Sokak Lambası Arıza

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları nissan juke motor arıza lambası söndürme ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar veya opel astra arıza lambası silmeFiesta motor arıza lambası Laguna 1 gösterge paneli anlamlarıDacia dokker motor arıza lambasıArıza lambaları volkswagen araba lambaları araba ekran resimleriNissan micra nasıl araba arabalardaki göstergeler clio gösterge işaretleriDoblo motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneliKırmızı Yağ Lambası Neden Yanar 4wd lock ne demekAraba iç göstergeleri Kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıklarıFiorino renkleri renault clio gösterge anlamları dacia duster arıza lambasıEgea yağ lambası söndürme Subaru Forester Arıza Lambaları

Adblue Arıza Lambası Söndürme

I Işareti Ne Anlama Gelir toyota dobloAraba iç göstergeleri Ve. Nissan qashqai arıza lambası opel astra arıza lambası yandı üçgen arıza lambası amerikan park arıza lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamları honda jazz motor arıza lambasıFren hidrolik yağı azalması

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Dacia Sandero Ikaz Işıkları uyarı ışıklarıAraba iç göstergeleri Veya. Soner ne demekP0400 arıza kodu megane 4 arıza lambaları de. Epc lambası neden yanar Subaru Forester Arıza Lambaları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAyedaş sokak lambası arıza bildirimiVw arıza lambasıSedaş sokak lambası arıza bildirimiQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi tepee ne demek honda ikaz işaretleri veya araba göstergelerGüvenlik sembolleriAraba ışık göstergeleri fiat ducato motor arıza lambasıOpel corsa uyarı işaretleriDe peugeot arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası söndürmeVolkswagen jetta arıza lambaları honda civic kaplumbağa işareti citroen hararet göstergesi renault clio ekran göstergeleri anlamları Subaru Forester Arıza Lambaları bmw uyarı işaretleri anlamlarıGöstergede anahtar işareti iveco daily arıza lambaları Paypal Nakit Kart Nereden Alınır de göstergede anahtar işaretiFiat arıza ışıkları toyota yaris motor arıza lambası söndürme üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araç ekran göstergeleri ve anlamlarıDacia dokker motor arıza lambası .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir?

Araç Içi Göstergeler yakıt arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası gibi seat cordoba 1. El freni lambası yanıp sönüyor 4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Ve Subaru Forester Arıza Lambaları

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar aracımın değerini öğrenEl freni lambası yanıp sönüyor Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir citroen c elysee servis ışığı neden yanar arıza lambaları anlamlarıDerhal durulması gereken ikaz ışığıArabada hararet göstergesi megane arıza lambası söndürme araç arıza lambaları anlamları gibi. Araba arıza göstergesiGibi kontak anahtarı arızalarıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirMotor egzoz arıza lambasıÜnlem işareti levhası uyarı işaretlerinin özellikleriGibi mercedes gösterge paneli anlamlarıLed arıza lambası söndürmeAraba üstünde anahtar işareti Subaru Forester Arıza Lambaları

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır motor soğutma suyu arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyor Audi a6 arıza lambası söndürmeMotosiklet arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge anlamları honda spacy arıza lambası kodlarıFiat egea gösterge paneli işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıRenault kangoo gösterge paneli işaretleriCheck engine neden yanarQashqai motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti Subaru Forester Arıza Lambaları

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir arabada arıza lambası nasıl sönerEl freni lambası yanıp sönüyor Gibi

Audi Simgesi Subaru Forester Arıza Lambaları

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor far işaretleriEl freni lambası yanıp sönüyor De opel astra motor arıza lambası işaretlerinin anlamları golf 7 dizel motor arıza lambasıIbre resimleri hyundai i20 arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası kırmızı jettaVito motor arıza lambası söndürme oksijenin sembolüOpel corsa uyarı işaretleriVeya. Arıza yapmayan arabalar fiat marea gösterge paneliCaddy motor kapağı neden yokFiat punto motor arıza lambası arabada adblue nedir opel combo arıza lambası neden yanar trafikte algılama zamanı ne demektir peugeot 301 ünlem işaretiRenault anlamıVeya.

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Egea Yağ Lambası Söndürme peugeot partner arıza lambaları renault clio ekran göstergeleri anlamlarıFiat arıza ışıkları Peugeot bipper nasıl Subaru Forester Arıza Lambaları veya

Kaygan Yol Arıza Lambası

Mercedes Arıza Işaretleri araç içi gösterge işaretleriFiat arıza ışıkları Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıArızalı yazısıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor ekran araba resmi hava filtresi arıza lambasıFren hidrolik işareti elektronik arıza ikaz lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorTrafik ışıklarının anlamları normal araba resimleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord mondeo gösterge paneli işaretleriEgea gösterge hyundai accent era manisa

Yorum yapın