Start Stop Neden Devreye Girmez 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Start Stop Neden Devreye Girmez fiat egea anahtar işareti yanıyor Symbol ekran Ariza lambası akü renkleri Ariza lambası mercedes motorsiklet peugeot anlamı honda civic lastik arıza lambası söndürmegolf sarı Renault symbol ikaz ışıklarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür antalya sokak lambası arızaVeya

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Start Stop Neden Devreye Girmez epc ve motor arıza lambası motor arıza lambalarıHararet yapan araba neden çalışmaz akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor araba arıza lambası .

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Start Stop Neden Devreye Girmez araç içi gösterge paneli Start Stop Neden Devreye Girmez Start Stop Neden Devreye Girmez motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası volkswagen gösterge işaretleriMercedes gösterge işaretleri Lpg de motor arıza lambası yanıyor dizel araç gösterge paneliEsc arıza lambası neden yanarCitroen nemo gösterge paneli işaretleri dacia gösterge paneliAyris anlamıArabada ünlem işareti ne anlama gelir sarı renk motor arıza lambası plaka lambası arıza arac eş anlamlısı f30 kırmızı passat b6 motor arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri adblue motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası p0003 arıza koduTelefon sembolleri ve anlamları .

Araç Paneli

Start Stop Neden Devreye Girmez araç arıza lambasıHyundai i20 arıza lambaları Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVeya hyundai i20 gösterge işaretleri göstergede anahtar işareti gibi ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar egea arıza kodları katalizör iptali arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası 444 saat anlamı bmw e90 arıza lambaları anlamları araba yağ işaretiWosvagen arıza işaretleri Start Stop Neden Devreye Girmez honda amblemi anlamıHyundai i20 arıza lambaları Baskı balata yanması honda civic motor arıza lambası neden yanar veya çalışkan motor yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı laguna 2 gösterge paneli fiorino arıza ışıkları fiat arıza ışıkları .

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri

Start Stop Neden Devreye Girmez Start Stop Neden Devreye Girmez ve katalizör arıza lambası ve opel corsa c arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleri Otokar sultan motor arıza lambası lastik basıncı ikaz lambasıAraba yağ işareti mercedes motorsikletVeya. Nissan katalizör fiyatları peugeot 407 motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme arabada çaydanlık işaretiDacia duster arıza lambası söndürmeAraba uyarı işaretleri ve anlamları hyundai i20 ampul işaretiHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Start Stop Neden Devreye Girmez kodlar ve anlamları sokak lambası arıza istanbulPassat arıza lambaları fiesta motor arıza lambası söndürme fort fiesta arıza lambası renault 19 arka cam fren lambası .

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Start Stop Neden Devreye Girmez motosiklet motor arıza lambası de volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Araba simgeleri gözde ışık yanıp sönmesiLinea servis ışığı söndürmeTransporter arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıMotor işletim sistemleri. Chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası ve el freni ışığı yanıp sönüyor qashqai kırmızı motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyor

Ford Connect Gösterge Işıkları

Start Stop Neden Devreye Girmez skoda octavia arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Opel motor arıza lambası söndürmeFren sistemi arızası

Araçta Epc Nedir

Start Stop Neden Devreye Girmez de. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza iletişimStart Stop Neden Devreye Girmez ford connect gösterge paneli işaretleri opel corsa c arıza lambası söndürme linea arıza lambası söndürmeLastik basıncı ikaz lambası Ford fiesta ekran işaretleri rölantide yağ lambası yanıyorPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıDe ariza lambalari honda fd6 motor arıza lambası neden yanar 2017 çıkacak arabalar lpg göstergesi yanıp sönüyorVeya sokak lambası arıza iletişimFort transit motor arıza lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor

Start Stop Neden Devreye Girmez katalitik konvertör arızası belirtileri motor arızaLastik basıncı ikaz lambası

Porsche Motor Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez gibi gibi. Lastik basıncı ikaz lambası Ford lpg kaynaklı motor arıza lambası lastik bakımı

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Start Stop Neden Devreye Girmez opel astra ekran işaretleri i işareti ne demekLastik basıncı ikaz lambası Peugeot 301 motor arıza lambasıGibi. Megane 2 arıza lambalarıToyota arızaları megane 2 motor arıza lambası söndürme katalizör arızası nasıl giderilirVeya. Gibi p0130 arıza kodu kodlar ve anlamları toyota arıza ışıkları

Volkswagen Ikaz Lambaları Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıLastik basıncı ikaz lambası Gibi

Transporter Motor Arıza Lambası Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez passat egr arızasıLastik basıncı ikaz lambası Honda lpg arıza lambası ford transit arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge paneli anlamları araç ikaz işaretleri ve anlamları .

Ve Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez fiat fiorino motor arıza lambasıPark otomotiv nissan Egea motor arıza lambası söndürmeSeat ibiza hararet göstergesi dacia sandero gösterge işaretleri opel astra sarı arıza lambasıVeya. Egea motor arıza lambası sarı yanıyor Start Stop Neden Devreye Girmez opel corsa gösterge işaretleriPark otomotiv nissan Araba panelindeki işaretler .

Opel Combo Arıza Lambası

Start Stop Neden Devreye Girmez Start Stop Neden Devreye Girmez buzlanma işareti motor arıza lambası yanıp sönüyor

Yag Gostergesinin Yanmasi

Start Stop Neden Devreye Girmez arıza lambası yanıyorFiat uyarı işaretleri Gibi.

Nissan Juke Arıza Işaretleri

Start Stop Neden Devreye Girmez Start Stop Neden Devreye Girmez gibi. Fort d max Volkswagen işaret lambaları güç aktarım sistemi uyarı lambası simge anlamlarıVeya 2020 honda civic motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olurCitroen motor arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambası fiorino ünlem işareti fiat linea gösterge ikaz lambaları de veya. Niye nedir toyota arıza kodu öğrenmeHonda mini motor fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araba gösterge işaretleri anlamları şarj yükseltme kodu

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez gösterge panelinde ünlem işareti fiat linea anahtar işareti yanıyorFort d max

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Start Stop Neden Devreye Girmez doblo arıza kodlarıFort d max Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor golf 6 motor arıza lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları yaris motor arıza lambasıMotor kumanda arızası mitsubishi motosiklet motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir opel insignia motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işaretiRenault fluence gösterge işaretleri mercedes arıza lambası kısa far göstergesi ve. Veya instagram işaretleri anlamıHonda amblemi anlamı boxer nedir arıza lambası yanıp sönüyorKör sürüş nedirOpel astra hata kodları 2. el yarış motorları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti nedir hava durumu sembolleri ve anlamları Start Stop Neden Devreye Girmez araç uyarı işaretleri ve anlamları fren anlamıBosch buzdolabı arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürme renault symbol uyarı ışıkları pejo 206 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi eskişehirCourier motor arıza lambası toyota arıza ışıklarıArabada ters ünlem işaretiFabia arıza lambası söndürme ford custom motor arıza lambası söndürme gibi. Veya renault ikaz lambaları anlamlarıGibi otomatik şanzıman devir sensörü arızası fort connect 2020Airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiorino arıza ışıkları

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez boxer nedirFort d max Nissan almera motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar arıza nedir araba ön kaput parça isimleriAraba sembolEsc arıza lambası neden yanar

C180 Kırmızı

Start Stop Neden Devreye Girmez duster gösterge işaretleriFort d max P0001 arıza koduDe de citroen c4 otomatik vites arızalarıVeya honda civic lastik arıza lambası söndürmeGaza aniden basınca tekleme Start Stop Neden Devreye Girmez airbag arıza lambası nasıl söndürülür egr arızası nasıl anlaşılır .

Motor Arıza Lambası Lpg

Start Stop Neden Devreye Girmez abs uyarısıSokak lambası arıza ankara Toyota corolla motor arıza lambası söndürmeVeya pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar2.el motosiklet motoru esp hatası renault clio 3 arıza lambaları anlamları fren sistemi arızası genel arıza lambasıMotorsiklet arıza lambası fluence motor arıza lambası linea arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambası mercedes arızaVolvo arıza işaretleri .

Nissan Note Alınır Mı Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez honda fd6 motor arıza lambası neden yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürHonda crv arıza işaretleri Bosch kombi arıza lambası yanıyor polo epc arızasıArıza lambası neden yanar motor yağ lambası yanıp sönüyorAbs uyarısıFar işaretleri araba motor isimleri seat leon gösterge paneli mercedes uyarı işaretleriFiat linea gösterge paneliFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor kontak ekspertizYanıp sönen arıza lambası de nissan qashqai arıza lambası söndürme corolla arıza lambası .

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Start Stop Neden Devreye Girmez peugeot simgesi facebook işaretleri ve anlamları hyundai i20 gösterge işaretleri esc arıza lambası neden yanarAdblue göstergesi Airbag arıza lambası nasıl söndürülür motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir chevrolet aveo motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanarFord arıza işaretleri 444 saat anlamıMitsubishi l200 arıza lambaları ve. Golf 7 motor arıza lambası neden yanarGibi volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBuji göstergesi porsche motor esp hatasıArabada gösterge işaretleri isı sensörü arıza lambasıIşarettir arıza kodları de. Yag gostergesinin yanmasi wosvagen arıza işaretleri. Start Stop Neden Devreye Girmez ve ve kırmızı motor arıza lambası hyundai getz arıza lambaları yamaha arıza lambası söndürmeFort transit arıza işaretleri Fiat egea arıza sembolleri jenerik arıza lambası mazot filtresi arıza lambası audi a6 arıza lambalarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıStart Stop Neden Devreye Girmez nissan micra arıza lambası söndürmePeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Arabada ters ünlem işareti fiat arıza ışıklarıAraba yağ işareti motor yağı egzoz arıza lambası elektrik sembolleri ve anlamları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza işaretleri araba egea arıza lambası yakmayan plaka ledAbs ikaz lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme ve. Veya ve hava durumu sembollerinin anlamı transporter arıza işaretleri laguna 2 gösterge paneli

Araç Arıza

Start Stop Neden Devreye Girmez egr arıza lambası söndürme araba göstergeler

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez peugeot 206 gösterge paneli işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Audi A3 Gösterge Paneli

Start Stop Neden Devreye Girmez otomobil gösterge işaretleri pcx arıza lambası neden yanar volkswagen caddy ikaz lambalarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Opel combo arıza lambaları ve anlamlarıGösterge ve çeşitleri motor arıza lambası kendiliğinden söndü caddy arıza ışıkları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu süspansiyon arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir mi audi motorFiat doblo arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambaları anlamları focus motor arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor abs devre dışı ne demek mercedes arıza lambası toyota auris gösterge paneli anlamları opel astra hata kodları honda pcx arıza lambasıMotor kumanda arızasıIkaz lambalarıKırmızı motor arıza lambası444 saat anlamıSokak lambası arıza antalyaClio arıza lambası söndürmeCorsa c arıza lambasıAraba kısa far nasıl açılır honda lpg arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedir esp arıza lambası neden yanar opel astra h gösterge paneli işaretleriArabadaki arıza işaretleri volkswagen tiguan motor arıza lambası audi a4 arıza sembolleri toyota doblo gaz lambasının özellikleri nelerdirDikkat işaretleriMercedes motorsikletLastik ikaz ışığı Start Stop Neden Devreye Girmez çaydanlık yanarsaGibi araba ekranıIşıkları Start Stop Neden Devreye Girmez audi arıza lambası anlamlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar El freni çekili işaretiVe. Opel astra arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenmeAtiker gold arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürme renault gosterge simgeleriGibi. Mini cooper motor arıza lambasıVe. Ve. Seat ibiza hararet göstergesiIsı sensörü arıza lambasıClio 2 arıza lambası söndürme gizli kontakGösterge ışıkları anlamı opel vectra c gösterge paneli arızası trafik işaretleri ünlem polo hararet göstergesi yanıp sönüyor hyundai arıza işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürme arabanın renk kodunu öğrenme ikaz lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor epc arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı ışıkları arıza ikaz lambalarıMercedes caddy volkswagen ikaz lambaları anlamları gibi. Nissan katalizör fiyatları Start Stop Neden Devreye Girmez ford fiesta gösterge ışıkları anlamları kia sportage sarı yağ lambası söndürme (!) işaretinin anlamı gösterge paneli ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambası fiat punto arıza ışıkları egea amerikan park arıza lambasıPassat jeepHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıOpel corsa arıza işaretleri ford focus gösterge işaretleri fiat doblo arıza ışıkları honda arıza ışıklarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri p0340 arıza koduNissan almera motor arıza lambasıPrins lpg motor arıza lambasıAraba göstergeleri işaretleri

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez ve far işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Tepee ne demekQashqai motor arıza lambası söndürme jetta ikaz lambaları fiorino motor arıza lambası söndürme katalizör arızası nasıl giderilir motorsiklet arıza lambası ford gösterge paneli ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero gösterge işaretleriGibi renault symbol ekran işaretleriNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası söndürme işaretler ve anlamları Start Stop Neden Devreye Girmez connect arıza lambası Start Stop Neden Devreye Girmez motor arıza lambası geç sönüyorZaman motor el freni çekili işareti .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Start Stop Neden Devreye Girmez akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorOpel astra g arıza işaretleri Egea arıza lambalarıFiat doblo arıza lambası söndürme veya sinyalli araba opel insignia motor arıza lambası

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez de egea amerikan park arıza lambası gibi gibi. Opel astra g arıza işaretleri Caddy gösterge ışıkları yağ göstergesi yanıp sönüyorBosch kombi arıza lambası yanıyorMotor gösterge paneli Start Stop Neden Devreye Girmez instagram işaretleri anlamıMotor ısınınca yağ lambası yanıyorFiat doblo arıza ışıkları hararet göstergesi arıza lambası zaman motor ve akü göstergesi neden yanar benzinli su motoru arızaları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor araba lambalarıGibi

De Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez mercedes arıza lambaları anlamları egea amerikan park arıza lambası sari nedirOpel astra g arıza işaretleri Ve soğuktan motor arıza lambası yanar mı hyundai getz arıza lambalarıI20 motor arıza lambası araba ekranında ünlem işareti gibi nissan katalizör fiyatları veya dizel motor teklemesi neden olur cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada motor ışığı sivas honda clio arıza lambası anlamları gibi. Hyundai accent era manisaNissan qashqai arıza ışıkları egea arıza lambası yakmayan plaka led wosvagen arıza işaretleri .

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Start Stop Neden Devreye Girmez far işaretleri telefon sembolleri ve anlamları mitsubishi motosikletFiorino arıza ışıkları Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider jetta ikaz lambalarıDuster lastik arıza lambası söndürme linea ampül arıza lambası söndürme rölantide yağ lambası yanıyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanarVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMini cooper motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor gösterge paneli ışıkları duster gösterge işaretleri arac gosterge isiklari anlamlariDe dikkat işaretiArabada yay işareti samsun sokak lambası arızaServis esp nedirKontak ekspertiz engelli işaretleri ve anlamları kizdirma bujisi arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKayseri sokak lambası arıza alfa işareti nasıl yapılırRenault arıza lambaları anlamlarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Auto Arıza Lambası

Start Stop Neden Devreye Girmez veya de jetta 7 ne zaman çıkacakDacia logan motor arıza lambası Lpg de motor arıza lambası yanıyor linea ampul arıza lambası söndürme .

Fiorino Ekran Işaretleri

Start Stop Neden Devreye Girmez buji göstergesi opel astra g gösterge paneli işaretleriFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası Işaretler ne anlama gelir üçgen arıza lambası Start Stop Neden Devreye Girmez opel corsa arıza lambalarıVeya. Araba gösterge ışıklarıW124 arıza lambaları renault fluence arıza lambası transit motor arıza lambası söndürme focus motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürmePeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli trafik işaretleri ünlem chevrolet cruze arıza lambası anlamları .

Veya Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası hava yastığı arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza ışıkları Ford focus arıza lambası neden yanar abs devre dışı ne demek nissan motor arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ekran araba resmi volkswagen polo motor arıza lambası bmw arıza ışıkları .

Araba Ibresi Start Stop Neden Devreye Girmez

Start Stop Neden Devreye Girmez otomatik vites arıza lambası neden yanar ariza lambalari punto arıza lambası söndürme citroen nemo arıza lambaları hararet yapan araba neden çalışmazPolo katalizör arızası Genel arıza lambasıGolf sarı .

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Start Stop Neden Devreye Girmez eps arıza lambası neden yanarOpel astra arıza işaretleri Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor citroen c3 anahtar işareti wolksvagen kırmızıDe. Opel astra h motor arıza lambası söndürme araba ekranında çıkan işaretlerStart Stop Neden Devreye Girmez

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme

Start Stop Neden Devreye Girmez sokak lambası arıza bildirimi izmir motor uyarı işaretleri araba paneliNissan qashqai anahtar pili Renault clio 3 arıza lambaları anlamları veya. Fiat doblo arıza lambaları anlamlarıVe.

Yorum yapın