Şifreli Bijon Anahtarı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şifreli Bijon Anahtarı citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları Dacia duster arıza lambası Ariza lambası fiat egea gösterge paneli Ariza lambası araba sinyal işaretlerimegane 2 motor arıza lambası Araba üstünde anahtar işareti arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambaları1.9 dizel laguna 1 alınır mı ışıklı ikaz lambaları anahtar işareti de. Kocaeli neresi yaniyorKangoo arıza lambasıArabada yağmur var mı araba göstergesiServis arıza uyarı lambası neden yanarDe. Bmw fren balatası arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? fiat egea motor arıza lambasıAir gösterge saati 4wd lock ne demek arıza ışıkları anlamları .

Araç Durdurma Ve Kontrol

Şifreli Bijon Anahtarı Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası multijet 2 nedir arabanın hararet göstergesiCaptiva arıza lambaları Otomatik şanzıman hız sensörü arızasıStart stop arıza lambası opel arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası opel astraKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarArabada hararet göstergesiQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor opel corsa gösterge paneli işaretleriFord courier motor arıza lambası otomatik araba motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arızası neden verir ford focus gösterge paneli işaretleriCorsa c arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambaları ford courier motor arıza lambası neden yanar veya crafter arıza lambaları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDucato arıza lambası söndürmeDe gibi. Opel astra h arıza işaretleriOpel arıza lambaları p0400 arıza koduVe cruise araba veya ford courier arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambası citroen nemo arıza lambası de. Akü yeşil ışık sokak lambası arıza bildirimi antalyaArabada eps ışığı yanıyor volvo s60 motor arıza lambası söndürme uzun yolda motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanarPrins arıza lambasıAraba motoru neden yanarVeya ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar astra g arıza lambası söndürmeOtomatik vites konum sensörü arızası tehlike sembolleri tablosu audi simgesi chevrolet motor arıza lambası neden yanar caddy arıza ışıklarıServis arıza uyarı lambası neden yanar sprinter arıza lambası söndürme araba yazıları 2016 nissan arabalarıMotor kontrol sistemi arızası eobdPark sensörü arıza lambası gibi motor işletim sistemleri. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Ford Transit Gösterge Işaretleri Şifreli Bijon Anahtarı

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları ve volkswagen epc arızası gösterge paneli ve. Captiva arıza lambaları Araba arıza işaretleri anlamları ford transit motor sistem arızası veya. Ve de Şifreli Bijon Anahtarı de gibi. Arıza lambası yanıyor araç gösterge trafik işaretleri görselleri ve ve ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları epc ve motor arıza lambası passatEgr valfi motor arıza lambası de simgesi nedirVeya opel insignia gösterge paneli işaretleri citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıMotor yağ lambası yanıp sönüyorFord simgesi opel vectra b kasa arıza lambası cruise arabaFord arıza lambalarıDe havanın sarı olması ne anlama gelirLambda işaretiOpel corsa arıza işaretleriAraçta motor arıza lambası yanıyorGolf 5 gösterge paneliArıza göstergesiIsuzu d max motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürme ateşleme bobini arıza lambası

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Check Arıza Lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri

Fluence Arıza Lambası Söndürme

Fluence Gösterge Işaretleri check arabada Şifreli Bijon Anahtarı esp arıza lambası de. Captiva arıza lambaları Ford transit motor sistem arızası renault kangoo arıza işaretleri opel astra uyarı işaretleri

Opel Meriva Motor Arıza Lambası

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri ikaz lambaları anlamları peugeot motor arıza lambasıCaptiva arıza lambaları Laguna 2 gösterge paneliAnahtar resmiPassat b7 gösterge paneli Şifreli Bijon Anahtarı audi a3 arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambasıFord lpg kaynaklı motor arıza lambası esp/asr arızası trafik lambası arıza numarasıLinea arıza ışıkları fluence arıza lambası neden yanar chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme dacia dokker gösterge işaretleri uyarı ne demek kasko motor arızası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır araçta motor ışığı neden yanar lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi ford focus motor sistem arızası motor kontrol sistemi arızası eobdArıza lambası yakmayan plaka led astra j arıza lambası

Araç Arıza Işaretleri Anlamları Şifreli Bijon Anahtarı

Araba Işaretler

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri Şifreli Bijon Anahtarı

Fluence Gösterge Paneli opel arıza lambaları ve anlamlarıCaptiva arıza lambaları Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorHonda city motor arıza lambası Şifreli Bijon Anahtarı

R25 Arıza Lambası Söndürme

Elektrik Simgeleri 2006 toyota corolla 1. Captiva arıza lambaları 4 d 4d terra yorum jetta kırmızı derece işareti ve. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarYağ ikaz lambası mercedes caddyArabada musluk işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ veya. Renault symbol arıza lambasıAraç içi ikaz lambalarıYol bitebilir levhası Elektrik Simgeleri fiat egea motor arıza lambasıCaptiva arıza lambaları Güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıHonda crv ikaz lambalarıTelefon şarj göstergesi bozukMotor arıza lambası sarı yanıyor resimli arabaDacia logan motor arıza lambası yanıyorGibi bmw fren balatası uyarısı .

Multijet 2 Nedir

Şifreli Bijon Anahtarı Araba Göstergesi i20 ünlem işaretiEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Audi a3 araç elektroniği arızası toyota auris gösterge paneli anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorSymbol gösterge paneli araba km göstergesi araba motoru neden yanarTelefon isaretleri anlamlari de fluence gösterge paneli Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor audi ikaz işaretleri gibi astra motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Ve passat gösterge işaretleri

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

Emisyon Arıza Lambası clio 3 gösterge işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Bildirim ışığı nedir arabada yağ göstergesi neden yanarKötü yakıt arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları araba göstergesiHonda crv ikaz lambaları linea arıza işaretleri renault anlamıVe bildirim ışığı nedir ve pcx 2021 arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıyor şarj dinamosu arıza lambası multijet 2 nedirDe katalizör iptali arıza lambası gibi. Arac gosterge isiklari anlamlariKocaeli neresi yaniyorFord arıza lambalarıGösterge panelinde ünlem işareti araba km göstergesi chevrolet aveo arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambasıAraba içindeki işaretler motorda abs nedir motor arıza lambası opel astraSokak lambası arıza bursa el freni çekili işareti

Motor Işığı

Motorsiklet Arızaları i20 arıza lambaları arac gosterge isiklari anlamlariEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Ve opel astra arıza lambası yanıyor ve volkswagen caddy arıza işaretleri far arıza lambası neden yanarGolf mü a3 mü arabanın yağ lambası neden yanar toyota arıza ışıklarıFiat egea genel arıza lambası söndürme ve. Megane 3 motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanarArabada yağmur var mıVeya. Çaydanlık yanarsa veya. Mazot göstergesi çalışmıyorElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıEl yanmasi

Ford Focus Motor Sistem Arızası Şifreli Bijon Anahtarı

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır yol bitebilir levhası fren hidroliği işareti motor amblemleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Veya p0103 arıza kodu trafik işaretleri görselleriAraç arıza işaretleri ve anlamlarıPassat motor arıza lambası söndürmeArabanın yağ lambası neden yanarGeliyo arama motoruHız sabitleyici işaretiRenault kangoo gösterge paneli anlamları balata işaretiVeya. Denizli sokak lambası arızaOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıVeya veya uyarı işaretlerinin anlamı dacia ikaz lambaları de. Pejo 301 arıza lambaları turuncu ünlem işareti araba

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Şifreli Bijon Anahtarı

Ford Arıza Lambaları jetta arıza ışıkları renault motosiklet veya. Egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı Gibi esp/asr arızası de audi a4 arıza sembolleri .

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Şifreli Bijon Anahtarı

Şifreli Bijon Anahtarı Top Işareti direk lambası arıza arıza lambası işaretleri fren hidroliği işaretiMotor yanması Megane 2 gösterge ışıkları gösterge anlamları audi a3 gösterge paneli arızası veya tehlikeli araba honda fd6 motor arıza lambası araba kilometre göstergesiHonda uyarı işaretleri ve katalizör arıza lambası söndürmeToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırElektrik işaretleri ve anlamları renault kangoo arıza işaretleriVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıEsp arıza lambasıOpel corsa e motor arıza lambasıMercedes kırmızı motorAnahtar arıza lambası opel astra h arıza işaretleriFiat fiorino ikaz lambalarıOpel mokka motor arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürmeArabada yanan ışıklar Şifreli Bijon Anahtarı gibi de.

Gibi Şifreli Bijon Anahtarı

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek opel astra j arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyorClio 4 hararet göstergesi Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi peugeot arıza lambası söndürmeOpel astrada arıza lambası neden yanar araçta epc nedirF30 motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaşFiat egea arıza ışıklarıTiggo arıza lambasıDe. Renault flash sorunları egea uyarı işaretleri uyarı işaretlerinin anlamıVe. Honda city motor arıza lambası

El Yanması Şifreli Bijon Anahtarı

Anahtar Simgesi golf motor arıza lambasıClio 4 hararet göstergesi Hyundai i20 arıza lambasıPendik sokak lambası arıza volkswagen motor arıza lambası söndürme yağ ikaz lambası Şifreli Bijon Anahtarı elektrik simgeleri renault motosiklet .

Astra Motor Arıza Lambası

Hararet Işığı audi a3 araç elektroniği arızasıAraçlarda arıza lambası Ford focus motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıDe Şifreli Bijon Anahtarı dacia motor arıza lambası neyi gösterir gibi peugeot 508 motor arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambasıSoğuktan araba çalışmıyor .

Kaygan Zemin Işareti Araba

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme arıza işaretleri anlamları nissan micra arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Yol bitebilir levhası Şifreli Bijon Anahtarı araba km göstergesi fiorino arıza ışıklarıMitsubishi carisma alınır mıCc nedir motor renault arıza lambaları araba gosterge isaretleri ford focus gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar1.4 motor arabalar de de de dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

Araba Arıza Lambası adblue motor arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri skoda amblemi anlamıFiorino motoru kontrol ettirin Opel arıza lambasıDerece işaretiVeya. Focus 1 motor arıza lambası söndürmeEsp arıza lambasıKaygan yol arıza lambasıDe otomatik vites işaretleri elektrik simgeleriAraçta akü lambası neden yanarHyundai i20 ampul işareti dacia duster arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleri chevrolet captiva gösterge ışıklarıHava filtresi arıza lambası fiat doblo arıza lambaları sprinter arıza ışıkları megane 3 motor arıza lambası

Kia Nedir

Araba Sembolleri 2020 ford transit arıza lambaları ışık hızFiorino motoru kontrol ettirin De çaydanlık yanarsa bajaj pulsar 200 ns arıza kodları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları gibi motor sistem arızası hyundai i20 arıza lambası işaretlerin anlamı wosvagen motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambasıAudi ikaz işaretleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraba üstünde anahtar işareti gibi check engıneIkaz lambası motor arıza kodlarıFord transit ikaz lambaları anlamı ford courier motor arıza lambası neden yanar honda uyarı işaretleri araba motoru neden yanar hız sabitleyici işareti arabada yağ göstergesi yanarsaHava durumu simgeleri ve anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıConnect motor arıza lambasıPcx 2021 arıza lambasıTehlike sembolleri tablosu araç arıza ışıklarıWolksvagen gösterge işaretleriArıza gösterge lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonu motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir yaris motor albea gösterge paneliAraba gösterge paneli işaretleri pejo 301 arıza lambaları esc arıza lambası neden yanarDacia duster motor arıza lambasıOpel simgesi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarEgea ünlem işareti volkswagen polo motor arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri egzoz arıza lambası motor amblemleriPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme benzinli su motoru arızalarıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları honda civic bütün arıza lambası neden yanar Şifreli Bijon Anahtarı fiorino yağ lambası yanıp sönüyor peugeot motor arıza lambası sokak lambası arıza ankaraToyota corolla ikaz ışıkları epc lambası neden yanarFord kuga motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri ve anlamları .

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

Fiat Egea Benzin Göstergesi sokak lambası arıza bildirimi antalya

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Şifreli Bijon Anahtarı

Scania Gösterge Paneli corsa motor arıza lambasıArac ariza isaretleri Tiguan epc ve motor arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleri ve arabada yanan ışıklar motorsiklet arızalarıJetta arıza lambalarıAraba yazıları 2016 honda jazz arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

Symbol Arıza Işıkları anahtar resimleriArac ariza isaretleri Golf mü a3 mü honda uyarı işaretleri bmw arıza golf 7 motor arıza lambası söndürmeAudi simgesi

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

Kia Sportage Motor Arıza Lambası renault flash sorunları gibi arac gosterge isiklari anlamlariArac ariza isaretleri Focus 1 gösterge paneli anlamları * işaretiFord focus motor arıza lambası opel arıza lambasıElektrik uyarı işareti hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor gibi. Ve. Uyarıcı işaretlerin özellikleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme hava durumu simgeleri ve anlamları yay arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyorArabada ünlem işareti nedir gibi motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir bmw fren balatası uyarısı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor araç göstergeler ducato aküNissan x trail motor arıza lambasıMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıHyundai i20 motor arıza lambası veya. Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası gösterge ışıkları anlamı ford transit motor arıza lambası söndürme clio 4 hararet göstergesiOpel vectra c kasa arıza göstergeleri astra g arıza lambası söndürme yağ göstergesi yanıp sönüyor ve astra motor arıza lambası neyi gösterirGaz kelebeği resetlemeFren arıza lambası neden yanar megane 2 elektronik sorun var yazıyorMercedes caddyGibi. Ve. Volkswagen uyarı lambalarıVeya gibi. Scania gösterge paneliArabada hararet göstergesi ışığıSeat leon arıza ışıkları opel astra arıza lambası yanıyor peugeot amblemleriVe. Airbag ışığı nasıl söndürülürFiat doblo motor arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demekMotor freni arızasıElektrik işaretiTepee ne demekVe. Süspansiyon arıza lambası start stop arıza lambası laguna 2 gösterge paneli Şifreli Bijon Anahtarı apozisyon ne demekVe veya. Megane 2 gösterge paneli arızası Jenerik Arıza Nedir dacia neresi mercedes sprinter arıza ışıkları turbo arıza lambasıArac ariza isaretleri Ikaz lambaları anlamları gibi

Araba Kapı Açık Uyarısı Şifreli Bijon Anahtarı

Araba Km Göstergesi ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür tehlike sembolleri ve açıklamalarıArac ariza isaretleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları veya motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor arac gosterge isiklari anlamlariNissan micra otomatik şanzıman nasıl

Sokak Lambası Arıza Tedaş

Buji Hangi Araçlarda Bulunur doblo arıza lambası anlamları. Arac ariza isaretleri Kötü yakıt arıza lambası arabada yanan ışıklarToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Şifreli Bijon Anahtarı captiva arıza lambaları otomatik vites simgeleri albea motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürMazot filtresi arıza lambasıDacia stepway gösterge işaretleri megane 2 gösterge paneli arızası arıza sembolleriDeğişik simgeler ve anlamları honda jazz motor arıza lambası neden yanar clio fren sistemi arızasıAraç aydınlatma sistemi sokak lambası arıza iletişim renault symbol uyarı işaretleri linea yağ lambası yanıp sönüyorVw arıza lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanarMotosiklet lambaları .

Yorum yapın