Seyir Halinde Akü Lambası Yanması 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması passat gösterge paneli anlamları Araba göstergesi ünlem işaretijetta ikaz lambaları Ariza lambası A işaretiAriza lambası Uyarıcı işaretlerin özellikleri lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor de sis farı göstergesiLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası anlamlarıPejo 208 motor arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır clio ünlem işareti range rover sport arızaları citroen berlingo gösterge paneli işaretleri .

Uzun Işık Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması Seyir Halinde Akü Lambası Yanması hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarHyundai transit Doblo motor arıza lambası söndürmeEgea ikaz lambaları arıza lambası yanıp sönmesiWv arıza işaretleri .

Volkswagen Uyarı Işaretleri Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarOtomatik vites işaretleri Şarj yükseltme koduFord courier arıza lambaları

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması dizel motor arıza lambasıOtomatik vites işaretleri

De Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması volkswagen caddy arızaları toyota yaris motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites işaretleri Adana sokak lambası arızaMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi clio mavi ışıkTransporter arıza ışıklarıRenault clio ünlem işareti

Normal Araba Resimleri Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme crafter akü nerede toyota yaris motor arıza lambası neden yanar vw jeep clio arıza lambası anlamlarıOtomatik vites işaretleri Veya. De. Gibi. Dizel şahin hyundai i20 arıza lambası söndürme araba balatası neden yanarAstra g gösterge ışıkları ford motor arıza lambası neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıMitsubishi l200 arıza lambaları honda ikaz lambalarıNissan micra arıza lambası yanıyorSamsung ml 1640 arıza lambasıToyota sembolü arıza lambaları volkswagen arabada servis ışığı neden yanar focus 1 motor arıza lambası kötü yakıt arıza lambasıGibi

Opel Astra Egzos Arıza Lambası Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması linea 1. Otomatik vites işaretleri 3 motor arıza lambası neden yanar aracın içindeki göstergeler .

Arabada Yağmur Var Mı

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması araba gosterge isaretleri direksiyon arıza lambası kırmızıAraç ekran göstergeleri ve anlamları Transporter arıza ışıklarıDacia stepway arıza işaretleriAraba arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli işaretleri araçta motor ışığı neden yanar maf sensörü ne işe yarar gizli kontakLinea arıza lambası neden yanar gibi. El freni göstergesi doblo arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları ve anlamları .

Hararet Ikaz Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması Seyir Halinde Akü Lambası Yanması captiva motor arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Dacia lodgy arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambaları

Wosvagen Arıza Işıkları

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması saat içindeki göstergelerFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Araba göstergeleri işaretleri4wd ne demek el freni işareti hyundai arıza lambasıArıza bu hafta var mı dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar hata kodları ve anlamları

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması lpg de motor arıza lambası yanıyorFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Polo arıza lambası kırmızı ikaz nedir işıklı bildirim ford connect motor arıza lambası söndürmeArıza lambaları ve anlamları jenerik arıza lambası neden yanar arıza ne zamanEgea anahtar işaretiFord focus gösterge ışıklarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ford cargo motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorConnect arıza lambası medaş sokak lambası arızaHonda toyota astra motorUzun far göstergesi Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Polo Arıza Işaretleri Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması telefon işaretleri ve anlamları maf sensörü ne işe yararFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Volkswagen polo arıza işaretleriMotor kontrol sistemi arızası (eobd) .

Honda Toyota Astra Motor

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması Seyir Halinde Akü Lambası Yanması fiat arıza işaretleriKırmızı polo araba Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası Seyir Halinde Akü Lambası Yanması tehlikeli işaretlerAraba gostergeleri

Hyundai Check Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Captiva Motor Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması ışık lambaları 1. Kırmızı polo araba 3 multijet motor arıza lambası dizel şahin ariza isaretleriFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıVe panel arızası neden olur .

Trafik Işaretleri Ünlem

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması renault gösterge anlamları arabanın önündeki göstergeler ve motorsiklet resmi fort focus arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambalarıSprinter arıza ışıkları Veya araba göstergeleri işaretleriVeya araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor owner manual indikatör sembolü arıza lambasıJetta arıza ışıklarıFord connect arıza ışıkları volkswagen caddy arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. De. Passat egr valfi arızasıPeugeot 3008 gösterge işaretleriAudi a4 arıza sembolleri skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ibreleri toyota corolla ikaz ışıkları fiat egea arıza lambasıVe. Gediz sokak lambası arıza bildirimiAraç panelindeki göstergeler Seyir Halinde Akü Lambası Yanması lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürSprinter arıza ışıkları Hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza işaretleri

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

de Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması pejo 307 arıza lambaları motor arıza lambası mercedes fiat egea ekran işaretleri d işaretinin anlamıSprinter arıza ışıkları Neyi gösterirAstra arıza lambasıP0130 arıza koduOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamları uyarı işareti nedirSaat içindeki göstergeler vito motor arıza lambası söndürmeYağ lambası geç sönüyorCitroen nemo arıza lambası tiguan epc ve motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı nedirArabada lastik basıncı uyarısı uyarı işaretlerinin anlamları ve araba göstergeleri anlamları resimli fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy motor arıza lambası neden yanar .

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması gibi vw arıza lambası söndürme pejo 208 motor arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleri

4Wd Ne Demek Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıAudi a3 uyarı işaretleri Megane 1 gösterge paneli anlamlarıAraba işaret lambaları duster uyarı işaretleri passat motor arıza lambası .

Araba Göstergesi Ünlem Işareti

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması toyota auris motor arıza lambası en iyi kurye motoru 2020Simge işaretleri Laguna 2 motor arıza lambasıDe motordaFord cargo arıza işaretleri engine malfunction ne demek range rover sport arızalarıAraçta akü lambası neden yanar .

Genel Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması de de. Ford fiesta arıza lambaları

Captiva Motor Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması captiva motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambaları Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar motor maxCam rezistans lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor honda civic arıza işaretleri Seyir Halinde Akü Lambası Yanması gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor esp arıza lambası .

Veya Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması akü ikaz lambası neden yanarAydem sokak lambası arıza Fiat egea uyarı ışıkları araba ön panel toyota yaris motor arıza lambası ford connect arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işaretiVolkswagen polo arıza lambalarıAt resimli arabaCf moto 150 nk arıza lambası akü ışığıKaygan zemin işaretiBmw e90 motor arıza lambası söndürme301 motor arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürmeSimge işaretleri araç ikaz ışıkları ve anlamları

Peugeot 3008 Arıza Lambası Söndürme Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Arabada Arıza Işaretleri Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

veya. Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Tiguan Renkleri Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması araba motor işaretleriAydem sokak lambası arıza I arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleri nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri de de.

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Gibi Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması opel meriva motor arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner akü lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Akü Anlamı

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması opel astra arıza lambası anlamları ankara sokak lambası arıza bildirimiBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Fiat egea 30 d uyarısı (!) işaretinin anlamı adblue ikaz lambaları aydem sokak lambası arıza de hyundai getz motor arıza lambası ve. Egea arıza ışıkları vw arıza lambası ducato yağ lambası söndürme ford connect arızalarıCaptiva partikül filtresi arıza lambası opel ekran işaretleri arıza lambaları ve anlamlarıHava durumu sembolleri ve anlamları motor cc ne demek honda civic yeşil anahtar işaretiSokak lambası arıza bildirimi izmir ve megane 2 gösterge paneli arızasıWosvagen arıza lambaları araba göster fiat doblo arıza ışıklarıDoblo motor arıza lambası söndürmeMotosiklet ateşleme bobini arızasıDizel yakıt basınç regülatörü arızası honda arıza ışıklarıVe. Uyarı işareti nedirTrafik işaretleri görselleri motor arızası aracı tamir ettiriniz renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya. Citroen c3 motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulMotorsiklet resmiDe. Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor sokak lambası arıza iletişim ünlem işareti trafikClio hararet göstergesiHata kodları ve anlamları audi a6 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorVeya bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulEgr valfi arıza lambası .

Linea Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması maf sensörü ne işe yararSkoda superb arızaları Motor cc ne demek connect arıza lambası el freni göstergesi de citroen c3 motor arıza lambası söndürme bmw arıza lambası egr valfi arıza lambası ve. Araç içi saatPeugeot 208 arıza lambası söndürme gibi motor sistemi araba arıza sembolleri Seyir Halinde Akü Lambası Yanması ve

301 Arıza Lambası Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması honda c max motor renault master gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorSkoda superb arızaları Fiat egea genel arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor veya. Park lambası arıza giderici .

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması bmw ünlem işaretiAraç lambaları Araç arızaları seat leon arıza lambası söndürmeGözde ışık yanıp sönmesi palio gösterge paneliVeya. Arabada arıza işaretleri değişik simgeler ve anlamları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması turuncu motor fiat motor arıza lambası scania arıza göstergeleriAraç lambaları Işareti ne anlama gelirOpel astra h motor arıza lambası .

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması de. Nissan qashqai akü fiyatları Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault corolla arıza lambaları direksiyon arıza lambası sarı yanıyorMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ayedaş sokak lambası arıza bildirimiTermostat arıza lambası de. Citroen berlingo arıza lambası söndürmeAraba hız göstergesi çalışmıyor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası söndürmeFord transit motor sistem arızası boxer motor lpg de ix35 motor arıza lambası araba yağ göstergesi neden yanarVe araç motor araba ikaz lambaları ünlem işareti gibi

Tucson Motor Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması sprinter arıza lambası söndürme ford fusion motor arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatları Toyota auris arıza lambası

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması fiat doblo 1. Nissan qashqai akü fiyatları 3 multijet motor arıza lambası neden yanarInsignia motor arıza lambası

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması 444 saat anlamıNissan qashqai akü fiyatları Xenon far arıza lambası yakar mı motor arıza lambası anahtar işareti bmw e90 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza ikaz lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Fiat Albea Motor Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması focus 1 motor arıza lambasıNissan qashqai akü fiyatları Seyir Halinde Akü Lambası Yanması clio 2 arıza lambası söndürmeNissan qashqai akü fiyatları Renault master arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması hava durumu göstergeleriNissan qashqai akü fiyatları Peugeot motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri işaretleriTrafik işaretleri ünlemDe. Opel astra k motor arıza lambası yağ lambası sarı yanıyor aydem sokak lambası arızaFiat egea anahtar işareti yanıyorMotosiklet arızalarıSeyir Halinde Akü Lambası Yanması veya opel vectra motor arıza lambası neden yanar

Araç Göstergeler

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması dacia arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme Klima açınca arıza lambası neden yanar .

Partikül Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması denizli sokak lambası arıza era motor arıza lambasıToyota check engine Egr arızası nasıl giderilir peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz skoda ikaz lambalarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırFord focus motor arıza lambası yanıyorTransporter t5 arızalarıSimge işaretleri fiat egea gösterge paneli linea arıza lambası neden yanarÜnlem işareti levhası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme arıza neden yok Seyir Halinde Akü Lambası Yanması araba ekranındaki göstergeler Seyir Halinde Akü Lambası Yanması arabada göstergeler arıza lambası engelleyici dekoder

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması gibi. Toyota check engine Renault clio uyarı işaretleri gibi. Arabada yağ göstergesi yanarsa esp arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ünlem Seyir Halinde Akü Lambası Yanması honda civic arıza işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimi opel combo arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları toyota motor arıza lambası neden yanar ds ışığı mavi yanıp sönüyor fren balatası işareti saat içindeki göstergelerLinea ampul arıza lambası söndürmeBoxer motor lpg

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması motor egzoz arıza lambasıToyota check engine Linea arıza lambaları dacia lodgy motor arıza lambasıPeugeot gösterge işaretleriAbs işareti corsa c arıza lambası opel astra esp arızası

4Wd Lock Ne Demek

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıToyota check engine Fluence arıza işaretleri park otomotiv nissanMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli sokak lambası arıza denizliDe. Egzoz emisyon arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar uyarı işareti nedir dacia ikaz ışıkları jeep motor arıza lambasıPark ışıkları araç ikaz ışıkları anlamlarıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları3008 arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanar egzoz arıza lambasıGibi. Volkswagen polo arıza lambaları motor egzoz arıza lambasıKatalitik konvertör arızası polo .

Linea Uyarı Işıkları

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması motor arıza lambası ünlem işaretiKangoo arıza lambaları

Uzun Far Göstergesi Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Araçta Motor Arıza Lambası

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması gizli buzlanma işareti fluence bakım ışığı söndürme de. Kangoo arıza lambaları Vw arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi araç gösterge ışıkları yanmıyorVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarSarı ikaz lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı fiat egea arıza lambasıVeya de linea motor arıza lambası neden yanar symbol ünlem işareti park otomotiv nissanIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraba motor işaretleri elektrik arıza lambası fiorino ekran işaretleri opel corsa d motor arıza lambası neden yanar passat egr valfi arızası nemo ne demekSeat leon arıza lambaları bmw ünlem işaretiH100 gösterge paneliAudi motosikletDe. ArabadakiNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ve. Opel combo arıza lambasıFord connect gösterge paneliFocus 1 motor arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası asr arıza lambası neden yanarSaat içindeki göstergeler opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor renkli motorNissan stepwayCaddy motor kapağı neden yok ford focus gösterge paneli arızasıToyota arıza lambaları gösterge ışıkları anlamları veya de. Işık lambaları honda toyota astra motor£ işareti nedirSeyir Halinde Akü Lambası Yanması gibi. Bmw e90 arıza işaretleri De opel corsa motor arıza lambasıVeya. Chevrolet aveo motor arıza lambasıVw golf arıza lambası arac gostergeleriSokak lambası arıza bildirimi antalyaMegan 2 elektronik arızası hava durumu sembolleri ve anlamları motor kırmızıNissan qashqai arıza lambası söndürme de. Polo uyarı işaretleri .

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması hava durumu göstergeleriAraba kodları De punto arıza lambaları fluence motor arıza lambası neden yanarGibi. El freni lambası neden yanar toyota corolla arıza lambası sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorFiorino ekran işaretleri araba simgeleri .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

araçta ünlem işareti yakıt aldıktan sonra arıza lambası arıza 5Megane 4 gösterge paneli işaretleri Gibi. Sarı ikaz lambası ve. Kaygan zemin işareti corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorKia sportage gösterge işaretleriOn off sembolleriHyundai arıza lambası ford transit arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambasıCitroen nemo motor arıza lambası reno fiorinoMercedes kamyon ikaz lambaları kırmızı ikaz nedirVe peugeot 301 arıza lambası honda toyota astra motorDizel araçlarda motor arıza lambasıNissan juke motor arıza lambasıDe opel arıza lambalarıVw golf arıza lambası ünlem işareti levhasıMotor işaretleri honda crv arıza lambası neden yanarOn off sembolleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer miPejo 208 motor arıza lambasıMercedes motorsiklet mokka nedir polo arıza lambası veya. Akü anlamı fiesta motor arıza lambası aracımın değerini öğren opel corsa arıza işaretleri arabada anahtar göstergesiDacia ikaz ışıkları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? fiat egea genel arıza lambası söndürme toyota ikaz lambalarıHız sabitleyici işareti yay şeklinde arıza lambası de. Skoda superb motor arıza lambasıPolo arıza işaretleriWosvagen caddy arıza lambası ve. Renault fluence gösterge işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıyorHyundai i20 uyarı ışıkları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

fiat doblo arıza işaretleri ve nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuVolkswagen polo arıza lambaları Opel astra g arıza lambası anlamları doblo arıza lambası söndürmeVeya. Araba motor işaretleri .

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Servis esp uyarısı opel astra Motor arıza lambası sarı yanıyorP0016 arıza koduFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıFiat ducato motor arıza lambası söndürme honda toyota astra motor mitsubishi motosiklet passat b6 motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorOpel astra g arıza lambası anlamları ve opel vectra c kasa arıza lambaları honda ikaz lambalarıAraç işaretleriOpel corsa c arıza lambası söndürme .

Arabada Ünlem Işareti Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

nissan qashqai akü fiyatlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Audi motosikletarıza lambası söndürme cihazı araç ikaz ışıkları ve anlamları opel corsa gösterge paneli işaretleri gibi passat gösterge paneli anlamlarıFord courier arıza lambaları Gibi bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul gibi. Meriva arıza lambası yanıyorLodgy ne demek arıza ışıkları anlamı arabada kaygan zemin işareti renault symbol gösterge anlamları ford fiesta motor arıza lambası yanıyorPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorInstagram isaretlerin anlami pcx arıza lambası neden yanar .

Sarı Yağ Lambası Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

veya. Seat leon arıza lambası söndürme Ford transit motor sistem arızası el motor kilidi aktifSis farı göstergesi qashqai arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanar arabada anahtar göstergesi golf 5 motor arıza lambası yanıyor de megane 2 airbag arıza lambası

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

doblo motor arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambası söndürme Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları chevrolet kalos motor arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar hava durumu göstergeleri gibi. Mercedes c 200 renault motor honda ikaz lambaları honda arıza ışıkları

Peugeot Sembolü

mitsubishi l200 arıza lambalarıSeat leon arıza lambası söndürme Katalitik konvertör arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirVeya maf sensörü ne işe yarar .

Tiguan Nasıl Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Yorum yapın