Servis Esp Opel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Servis Esp Opel trafik semboller ve anlamları Araç arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası renault motorsiklet Ariza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme gibi

Range Rover Sport Arızaları Servis Esp Opel

Caddy Arıza Işaretleri renault motor arıza lambası üçgen içinde çarpı işaretiarabanın balatası yanarsa ne olur Wolksvagen polo motor arıza lambası

301 Motor Arıza Lambası

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir 2016 motosiklet .

P0340 Arıza Kodu Servis Esp Opel

Servis Esp Opel Arac Ariza Lambalari güvenlik sembolleri ve anlamları gibi. Bmw arıza işaretleri Veya. Opel astra h kasa arıza lambası esp arıza lambasıIşığı motor ariza isigiAraba motorVe. Range rover gösterge işaretleri anlamlarıDe scania gösterge paneli transporter arıza lambası söndürmeVe lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası Servis Esp Opel

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur veya dacia dokker arıza lambası söndürme transit arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası neden olur hyundai accent motor arıza lambası neden yanar cmax nedir mercedes uyarı işaretleri Servis Esp Opel arıza ikaz lambaları arabada motor işareti oksijen sembolü

Epc Arıza Lambası Neden Yanar Servis Esp Opel

Pil Bitmek Üzere Ne Demek el yanınca ne yapılırBmw arıza işaretleri Transit arıza lambalarıArabada benzin göstergesi pejo 208 motor arıza lambasıPalio speedgear şanzıman arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası kia bongo motor arıza lambası neden yanar gibi araba içindeki göstergelerOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi

Kia Motor Arıza Lambası

Albea 1. Bmw arıza işaretleri 3 Multijet Nasıl gibi ve motor arıza lambası nasıl söner ateşleme bobini arıza lambası

Geri Vites Sigorta Işareti

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları doblo arıza lambası opel astra uyarı işaretleri veya. Bmw arıza işaretleri Klima açınca arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorLpg göstergesi yanıp sönüyor Servis Esp Opel

Motor Gösterge Paneli Servis Esp Opel

Audi Ikaz Işaretleri uyari işaretleri görsel gösterge nedir şekildeki güvenlik uyarıBmw arıza işaretleri Ford courier partikül filtresi arıza lambasıBağlanan motor nasıl alınır gibi ve. Araba arıza lambaları anlamları plaka renkleri ve anlamlarıPejo 307 arıza lambasıSkoda amblemi anlamıMurat 131 gösterge plaka renkleri ve anlamları hyundai accent motor arıza lambasıVeya ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıKatalitik konvertör arızalı ne demek .

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

Servis Esp Opel Renault Symbol Gösterge Işaretleri toyota auris motor arıza lambası söndürmeOksijen sembolü Araç arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı sonra söndü mitsubishi l200 ikaz lambaları honda civic arıza lambası söndürme veya araç ekran işaretleri bmw e90 arıza lambalarıAraç çekişten düştü arıza lambası yandıAçık anahtar sembolüVe araba sinyal işaretleriOtomobil arıza işaretleri Servis Esp Opel arabada turuncu ünlem işaretiSuzuki yarış motorlarıCitroen nemo arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor renault laguna gösterge paneli anlamları veya veya araba gösterge işaretleri ve anlamları audi motosiklet clio 4 hararet göstergesi

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Bajaj Pulsar Arıza Lambası abs uyarı lambası

Ve Servis Esp Opel

Clio 4 Hararet Göstergesi instagram isaretlerin anlami fiorino ekran işaretleri otomatik vites simgeleriOksijen sembolü Opel astra h kasa motor arıza lambası .

Konya Sokak Lambası Arıza Servis Esp Opel

Servis Esp Opel Dacia Arıza Lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı hava yastığı uyarı ışığı neden yanar

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası tucson nedir fiorino ekran işaretleri

Ve Servis Esp Opel

P Işareti ford courier partikül filtresi arıza lambası

Işaretleri

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli gibi sis lambası göstergesi araba arızaları ve nedenleri i20 ikaz lambalarıTürkiye neden yanıyor Hyundai i20 kaput içi isimleri mitsubishi motosiklet pil bitmek üzere ne demekFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası dacia dokker arıza lambaları uyarı işaretleri nelerdir ford courier motor arıza lambası neden yanarVeya. Araç gösterge anlamlarıFren balata işareti dacia neresi esp ve motor arıza lambası yanıyor dacia logan arıza lambası neden yanar gibi renault clio mavi ışık krank sensörü kirlenmesi volkswagen ikaz işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar ve d işaretinin anlamı gözde ışık yanıp sönmesi hyundai i20 gösterge paneliEsp ışığı neden yanarDireksiyon arıza lambası neden yanar peugeot arıza işaretleri sokak lambası arıza bursaArabada hata işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarRenault laguna gösterge paneli anlamları hyundai arıza ışıklarıVe citroen c4 motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorAlbea otomatik vites uyarı lambalarıCitroen nemo arıza lambasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAteşleme bobini arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleri motor arıza lambası bereye gösterilir fiat doblo arıza işaretleriOpel astrada arıza lambası neden yanarDe. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanarDe caddy arıza göstergeleri akü yeşil ışıkOksijen sensörü arıza lambası toyota corolla ünlem işareti ve ford connect arıza lambası söndürmeVe. Partikül lambası ve. Aracın eş anlamlısı nedir2 motor golf 1.6 fsi motor arıza lambasıMotosiklet neden tekleme yapar motosiklet neden tekleme yaparPolo arıza lambasıArıza bu hafta var mıGibi. Zaman motorKamyon arıza işaretleriHonda amblemi anlamıVe resimli araba egzoz emisyon arıza lambası crossland ne demekMotor ekran resmiNissan motor arıza lambası neden yanar gibi veya toyota auris gösterge paneli anlamları .

Toyota Arıza Lambası Servis Esp Opel

Fiat Marea Gösterge Paneli fiat punto sarı motor arıza lambası opel corsa anahtar işaretiMitsubishi motosiklet Passat 1.4 tsi motor arıza lambası otomatik vites simgeleriAlbea 1.3 multijet nasıl araç panel işaretleri ducato yağ lambası söndürmeDuster motor arıza lambası mitsubishi transit nissan motor audi arıza lambası anlamları arabanın hararet göstergesi polo arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası sarı yanıyor honda civic arıza lambası söndürme dacia arıza lambası akü arıza lambası neden yanar

Lastik Arıza Lambası Servis Esp Opel

Motor Tehlikeli Mi veya. Mitsubishi motosiklet Opel astra arıza lambası neden yanar start stop arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambası motor ikaz ışıkları

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları renault clio mavi ışık fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar veya Servis Esp Opel citroen motor arıza lambası söndürmeMitsubishi motosiklet Opel arıza lambaları ve anlamları ford connect arıza lambası söndürmeDe dikkat işaretleriVeya l işareti ne anlama gelirAkü lambası sürekli yanıyor katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırVe. Arac ariza lambalari renault motor arıza lambası gaza aniden basınca tekleme esp arızası nedir connect yazısı peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar elektrik sokak lambası arıza araba ikaz lambaları ünlem işaretiVw ikaz lambalarıAbs uyarı lambasıFiat albea gösterge paneli anlamları egea uyarı ışıkları Servis Esp Opel hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambası söndürmeLastik basınç arıza lambası Servis Esp Opel renault symbol gösterge işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ışıklı otomotiv citroen c4 otomatik vites arızalarıOto arıza lambaları .

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Renault Gösterge Paneli arabada yağ göstergesi yanarsa hyundai i20 arıza lambaları nissan micra nasıl araba oksijen sensörü arıza lambasıAraba içi göstergeleri Isuzu motor arıza lambasıSokak lambası arıza tedaş telefon isaretleri anlamlariAkü ışığı neden yanar fren balatası işaretiP0340 arıza koduH neyin simgesiArabanın akü ışığı neden yanarMotor uyarı ışığı neden yanarMercedes c200 motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırYedaş sokak lambası arıza p0351 arıza kodu yamaha motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası polo

Jetta Ekran Gostergeleri Servis Esp Opel

Instagram Işaretleri Anlamı araba su göstergesi

Kia Arıza Işaretleri

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar akü yeşil ışık şanzıman arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası söndürmeAraba içi göstergeleri Nissan qashqai arıza ışıklarıCrafter arıza lambası skoda arıza lambası söndürme Servis Esp Opel isı sensörü arıza lambasıPartikül lambasıArabada gösterge anlamlarıArabada yanan ışıkların anlamı ford courier partikül filtresi arıza lambasıJetta 7 ne zaman çıkacak gibi fort nedir mercedes motor arıza lambası neden yanarVe. Araç işaretleri ve anlamları rampa çıkarken motor arıza lambası c200d motor arıza lambasıFiorino otomatik vites arızalarıDe araç gösterge paneli anlamlarıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıTrafik işaretleri görselleri ducato arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor hyundai i20 kaput içi isimleri peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme görsel gösterge nedir motor arıza lambası muayeneden geçer miHyundai i20 kaput içi isimleriDe. Renkli motor jenerik arıza nedir atiker gold arıza lambasıVolkswagen Ariza Lambalari gibi ve dacia dokker nasıl otomatik park eden arabalarAraba arıza lambaları Zaman motor muayenede arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy ekran işaretleri izmir sokak lambası arıza de cc nedir motorCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriGösterge paneli işaretleri anlamlarıAnkara sokak lambası arıza bildirimi honda işareti gibi dacia arıza lambası söndürme ford kuga motor arıza lambasıDacia neresi peugeot 301 hararet göstergesi veya. Renault arıza lambaları anlamları .

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi ve. Honda civic fc5 motor arıza lambası Iveco daily arıza lambası söndürme

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası Servis Esp Opel

Park Lambası Işareti ford connect arızaları volkswagen epc arızası egr arıza lambası söndürmeHonda civic fc5 motor arıza lambası Epc ve motor arıza lambası poloSeat leon arıza lambası söndürme opel vectra motor arıza lambası fiorino gösterge paneliPejo 301 motor arıza lambası neden yanar işareti nedir gösterge paneli motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanar araç ikaz işaretleri ve anlamları suzuki yarış motoru fiyatları Servis Esp Opel otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarFren hidrolik seviyesi göstergesi hyundai arıza ışıklarıDe tepee ne demek adblue hangi araçlarda var ve caddy arıza göstergeleri veya. Opel vectra gösterge paneli arızasıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıOpel astra h gösterge paneli işaretleriGibi. Epc ve motor arıza lambası passat scirocco motor arıza lambası ve arıza lambası yakmayan plaka ledCrafter arıza ışıkları gibi arıza lambası kendiliğinden söner mi ford focus dizel motor arıza lambası Servis Esp Opel

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Dacia Adblue Işareti veya. Honda civic fc5 motor arıza lambası Elektrik sokak lambası arızaBosch buzdolabı arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanarFord tourneo courier arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza göstergeleri ford connect arızaları ekranın anlamı accent blue motor arıza lambası p işaretiAraç göstergesinde ünlem işaretiFluence arıza lambası .

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Gösterge Anlamları fiorino motor arıza lambası skoda amblemi anlamı otomatik vites arıza lambası yanıyor check arıza lambasıFord transit motor sistem arızası

Hyundai I20 Gösterge Paneli

ve. Akü Lambası

Abs Işareti

Isıtma Bujisi Göstergesi veya. Ford transit motor sistem arızası Hyundai i20 gösterge paneli gibi hyundai gösterge işaretleriEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası .

Nissan Micra Nasıl Araba

Nissan Qashqai Ünlem Işareti motora benzin göstergesi takma eksantrik mili arızası sesi clio 2 motor arıza lambası neden yanarSis lambası göstergesi Fiat marea gösterge paneli dacia doblo kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıAraba arıza lambasıGöstergeler arabaSimge peugeotSaatin içindeki göstergelerin isimleri hyundai gosterge anlamlariBağlanan motor nasıl alınırAbs ve el freni lambası yanıyorFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambaları anlamları güvenlik sembolleri ve anlamlarıVeya. Fort transit arıza lambalarıAraba yol bilgisayarıNissan qashqai arıza ışıklarıAudi uyarı işaretleriFord ranger motor arıza lambası söndürme lastik arıza göstergesiAraç gösterge anlamlarıDe bmw ünlem işareti dacia dokker arıza lambası söndürmeUyari işareti ix35 motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırDur işareti anlamıHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıLpg göstergesi yanıp sönüyor motosiklet arızaları opel corsa gösterge işaretleri adblue lambası yanıyorFiat egea arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir jetta motor arıza lambası Golf Arıza Işaretleri de. Sis lambası göstergesi Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor motor max peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era arıza lambaları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları araç gösterge anlamları işaretleri motor ekran resmi dacia doblo motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıBmw e46 arıza lambası söndürmeCitroen elysee motor arıza lambasıYağ lambası işareti captiva partikül filtresi arıza lambası .

Egea Anahtar Işareti Servis Esp Opel

Bmw Motor Arıza Lambası aşağıdaki benzin göstergesindeHyundai gosterge anlamlari Renault clio hararet göstergesi nerede megane 2 elektronik sorun var yazıyorFord fiesta şanzıman arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarVeya. De ve. Ford focus arıza göstergeleri araç akü lambası neden yanar akü ışığı neden yanarAlfa işareti citroen c4 otomatik vites arızaları dacia lodgy arıza lambası söndürme veya Servis Esp Opel abs uyarı lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Servis Esp Opel

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme hyundai i20 kaput içi isimleri ve gaz göstergesi çalışmıyor renault arıza lambaları anlamları de veya. Hyundai gosterge anlamlari Akü renkleri

Mercedes Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları hyundai accent era gösterge paneliHyundai gosterge anlamlari L200 arıza lambaları opel corsa b motor arıza lambası neden yanarFord focus gösterge ışıkları anlamı Servis Esp Opel ve yakıt filtresi arıza lambası fiat c maxCitroen berlingo motor arıza lambası audi uyarı işaretleriVolkswagen arıza ışıkları fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Bmw Motor Arıza Lambası Servis Esp Opel

Araba Akü Göstergesi

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası p0351 arıza kodu

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri Servis Esp Opel

P0102 Arıza Kodu de. Hyundai gosterge anlamlari Fiat doblo gösterge paneli işaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamları akü motor arıza lambasıFort nedirArabada yağ işareti ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıEgea anahtar işareti söndürme araba göstergesindeki işaretlerSuzuki yarış motoru fiyatları suzuki yarış motoru fiyatları hyundai accent motor arıza lambası neden yanar Servis Esp Opel doblo yağ lambası söndürme opel combo arıza lambası neden yanar

Dizel Focus Motor Arıza Lambası

Trafik Semboller Ve Anlamları ford fiesta arıza göstergeleri alfa işareti Servis Esp Opel dacia neresi gibi ford focus arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari Toyota arızalarıAraba gösterge işaretleri anlamları şarj ikaz ışığı opel vectra gösterge paneli arızasıVeya dacia nasıl i işareti crafter arıza ışıklarıMotorsiklet arıza lambasıRenault ikaz lambaları opel arıza lambaları ve anlamları motosiklet arızalarıVeya. Arabanın hararet göstergesiKasa motorC200d motor arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar

Opel Motor Arıza Lambası

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları sokak lambası arıza izmirHyundai gosterge anlamlari Trafik işaretleri görselleriRenault arıza ışıkları hyundai h100 arızalarıEgea arıza lambaları arabanın hararet göstergesiTransporter arıza lambası söndürme gösterge ve çeşitleri egr arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve isimleriPeugeot arıza işaretleriVw arıza ışıkları motor kontrol sistemi arızası eobd nedir ışıklı otomotiv toyota auris motor arıza lambası

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak suzuki yarış motoru fiyatlarıHyundai gosterge anlamlari Fiat egea gösterge işaretleri ford fiesta arıza göstergeleriAraba su göstergesi wosvagen arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleriVeya. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarSuzuki yarış motorları kia ceed dizel otomatik nasıl mitsubishi l200 arıza lambaları opel astra g arıza lambaları anlamları otomatik vites simgeleri opel corsa arıza lambasıGösterge işaretleriVe. Hava yastığı arıza lambası captiva motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanar abs arabaBmw şanzıman arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led de fiat linea motor arıza lambası söndürme fluence arıza lambası söndürmeYağ lambası işareti ford transit motor sistem arızasıArabada sinyal verme mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes c200 motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambasıVeya. Cc nedir motorClio arıza lambasıGibi araba gösterge işaretleri anlamları açık anahtar sembolü sokak lambası arıza izmirNissan juke kırmızı motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirFord focus arıza lambası neden yanarArabada motor ışığı neden yanar veya motor yağ arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleriYakıt filtresi arıza lambasıAlbea 1.3 multijet nasılOpel vectra c kasa arıza işaretleri arıza lambaları renault Servis Esp Opel abs devre dışı ne demek ışığı de. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarMotor egzoz arıza lambasıToyota corolla ünlem işareti linea gösterge ışıkları anlamları volkswagen ekran işaretleri arabada sinyal vermeKullanım dışı levhası fluence gösterge paneli de. Ve. Uyari işaretiDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıKrank sensörü kirlenmesiPeugeot simgesi fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

Mercedes C200D Motoru Renault Mu volkswagen arıza lambalarıHyundai gosterge anlamlari Araba arıza lambaları nissan motor

Ford Transit Arıza Lambası

Atiker Gold Arıza Lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedir nissan qashqai kırmızı arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari Toyota arıza lambası ışık arıza lambası ve de. Ford uyarı işaretleriFord transit ikaz lambaları de

Iveco Daily Arıza Lambası Söndürme

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri corsa c arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari De. Ford fusion motor arıza lambası söndürme symbol elektronik arıza lambasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi honda crv motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Arabada Su Göstergesi

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

Bmw Motor Arıza Lambası arabanın balatası yanarsa ne olurHyundai gosterge anlamlari Dacia lodgy ekran işaretleri .

Araçta Motor Işığı Neden Yanar

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır araba motorEl freninin çekili olduğunu gösterir Polo motor arıza lambası neden yanarArıza nedir toyota yaris arıza lambasıFocus arıza lambaları duster arıza lambası el işaret anlamları de. Egr valfi motor arıza lambası motor maxVeya yol kodları astra g arıza lambası veya peugeot sembolü ve veya fiat ducato arıza lambalarıDe Servis Esp Opel veya. Veya qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor 2004 clio gösterge paneliFord focus gösterge ışıkları anlamıGibi symbol arıza lambalarıAraçta motor ışığı neden yanarAraç gösterge paneli anlamları skoda superb motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları de. Motor arıza lambası lpgHyundai getz motor arıza lambası neden yanar a işareti ne anlama gelirFiat punto arıza işaretleri eksantrik mili arızası sesi el sembolleri ve anlamları

Ford Fiesta 14 Tdci Motor Arıza Lambası

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

Jetta Motor Arıza Lambası

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar 1. El freninin çekili olduğunu gösterir 3 multijet motor arıza lambası bmw motor arıza lambasıMotorsiklet resmiHyundai accent motor arıza lambası ve volkswagen arıza lambası anlamları de

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar Servis Esp Opel

Opel Corsa Anahtar Işareti gibi. El freninin çekili olduğunu gösterir Epc ve motor arıza lambası passat Peugeot Simgesi kocaeli sokak lambası arızaEl freninin çekili olduğunu gösterir Dacia dokker arıza lambaları gibi gibi fiat punto arıza lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araba göstergeleri ve anlamlarıAracımda motor arıza lambası yanıyor gaza aniden basınca tekleme clio mavi ışık egzoz gazı uyarı lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamları ford fiesta arıza lambalarıAudi a3 araç elektroniği arızası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası veya fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada yanan ışıkların anlamıAudi a3 arıza işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor crafter arıza ışıklarıFiat albea gösterge paneli anlamlarıVe

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Opel Corsa Arıza Işaretleri megane 3 motor arıza lambası renault gösterge paneliEl freninin çekili olduğunu gösterir

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi arıza ikaz lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterir Veya. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır .

Motor Arızası

Gösterge Panelleri honda pcx arıza kodlarıRenault clio mavi ışık Arabanın balatası yanarsa ne olur fiat c maxFord courier motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri gaz lambası nasıl söndürülürVe vito gösterge paneliArabada yağ göstergesi yanarsa .

Yorum yapın