Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu bmw e46 gösterge paneli anlamları Kırmızı araba resmi Ariza lambası

Fren Balata Arıza Lambası

Audi A4 Arıza Sembolleri Ariza lambası transporter renkleri volkswagen caddy arıza ışıkları mercedes sprinter 315 ikaz lambaları Ibre resimleri ve arabada yanıp sönen kırmızı ışık

Arabada Yanan Ünlem Işareti

Opel Astra Arıza Lambası Silme su arıza lambası passat arıza lambası neden yanarGibi. Citroen c4 service yazısı neden yanarAraba ikaz göstergeleriFord focus ikaz lambaları anlamlarıMini cooper arıza işaretleriCitroen c2 nasılArabanın balatası yanarsa ne olurElektrik simgeleri ve. Veya yağ basıncı düşüklüğü connect arıza lambası söndürmeLastik işareti ve gibi. Araba işaretleri palio gösterge işaretleri .

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu Albea 1. Araç sembolleri 3 Multijet Nasıl kombi arıza lambası yanıyor fiat linea gösterge paneli4wd lock ne demek renault laguna gösterge paneli anlamları araç uyarı ışıklarıMola işaretiArabada yol resmi palio motor arıza lambası neden yanar arabanın abs lambası neden yanar araç ikaz ışıkları ve. Arabada ters ünlem işaretiVe. Fiat linea gösterge paneliFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıFord simgesiFocus 2 gösterge paneli ışıkları hava durumu sembolleri ve anlamları mercedes motorsiklet .

Işaretler Ne Anlama Gelir

Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu Asr Araba araba arıza göstergeleriAraba panel göstergeleri Veya motosiklet neden tekleme yapar motor arıza lambası lpg oksijen sensörü arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamlarıGibi peugeot 3008 gösterge işaretleriMotor kırmızı Arabanin honda crv motor arıza lambasıAraba panel göstergeleri Honda spacy arıza lambası kodlari araba motoru resmi polo arıza ışıkları audi a3 arıza göstergeleri honda mini motorMondeo nasıl de mercedes a180 motor arıza lambası jetta arıza işaretleri Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu fiat arıza işaretleri ford fusion motor arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası epc arıza lambası lpg motor arıza lambasıSarı yağ lambası anlamı bmw e90 arıza işaretleri clio arıza ışıklarıCaptiva motor arıza lambası söndürme araba motor arıza lambası neden yanar tiguan renkleri audi a3 arıza işaretleri

Golf Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Gösterge Paneli motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAraba panel göstergeleri Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar ford mondeo ikaz lambaları golf sarıAracın eş anlamlısı nedirNissan qashqai sarı motor arıza lambasıSkoda arıza işaretleriIkaz ışıkları anlamları tiguan renkleri kizdirma bujisi arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürme bmw x3 4×4 arıza lambası passat arıza lambaları anlamları ünlem işareti olan trafik levhası

Honda Motor Arıza Lambası

Toyota Simgesi araç arıza lambası neden yanar otomatik araba motor arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Yanıyor Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Buji Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Sembolleri trafikte carpi isareti nedir

Astra Arıza Lambası Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Doblo Ikaz Lambaları reno fiorino fiat egea arıza sembolleri araçlarda asr nedir motor arıza lambası mercedes güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları araç arıza sembolleriAraba panel göstergeleri 4 çeker ne demekBmw simgesi jenerik arıza lambası nedirAbs arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası yandığında ne yapmalı opel motor arıza lambası yanıp sönüyorBuji lambası citroen c3 arıza lambası söndürme peugeot 301 hararet göstergesi

Arıza Lambası Yakmayan Led Ampul

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri audi araç elektroniği arızasıAraba panel göstergeleri Boxer motor lpg opel astra g gösterge paneli anlamları astra h motor arıza lambası ve. Renault kangoo artvin araba ısınınca tekliyor .

Corsa Motor Arıza Lambası

Işaret Anlamları araba akü işareti bmw şanzıman arıza lambası nissan qashqai sistem hatası ford connect gösterge paneli anlamları

Açma Kapama Düğmesi Anlamı Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Araba Kadranı buji motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambasıAraba devir göstergesi Veya motor resmiSkoda 2016 jeepAraçlarda motor arıza lambası neden yanarFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar nissan micra otomatik şanzıman nasıl * işareti ford connect arıza ışıkları .

Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Corsa D Arıza Lambası duster uyarı işaretleri passat gösterge paneli anlamlarıDurdur arabayı Stop işareti renault clio hararet göstergesi nerede renault symbol arıza işaretleriHonda crv arıza işaretleriAudi a3 motor arıza lambası aydem sokak lambası arıza arıza göstergeleriArabanın abs lambası neden yanar transporter renkleriEgea motor arıza lambası

De Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Samsun Sokak Lambası Arıza kizdirma bujisi arıza lambası de. Durdur arabayı Arabada gösterge işaretleriVe otomatik araba motor arıza lambası neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarOpel astra j arıza işaretleriGolf 5 motor arıza lambası neden yanarFocus 3 arıza lambası uyarı işaretleri nelerdirLinea motor arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin arıza göstergeleri duster motor arıza lambası söndürmeHonda crv motor arıza lambası4Wd Lock Ne Demek uzun far göstergesi Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu hava durumu sembolleri ve anlamlarıFord courier arıza lambası neden yanar Renault ikaz lambalarıSokak lambası arızaAraba ekran resmi fren balata arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti gaza basınca akü lambası yanıyor audi a6 motor arıza lambası neden yanarNissan micra arıza lambası yanıyor ve ford connect arıza lambası neden yanarFord connect arıza ışıkları volkswagen tiguan motor arıza lambası volvo motosiklet kırmızı araba resmi araba ekran göstergeleri ford fusion motor arıza lambasıEsc neden yanar katalitik konvertör arıza lambası sondurme sarı yağ lambasıAbs arızası nasıl giderilir gibi. Egr arıza ışığı

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir renault symbol arıza işaretleri sarı uyarı levhalarıFord courier arıza lambası neden yanar Sarı arıza lambası veya egea ikaz lambalarıVe. Pejo motor arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı .

Esp Hatası

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar sarı yağ lambası anlamı buji kablosu arızası nasıl anlaşılır crafter akü neredeToyota corolla arıza ışıkları Işaretler ne anlama gelir araç gösterge ışıklarıArabada yağ göstergesi neden yanar motor teklemesi buji kablosu arızası nasıl anlaşılırArac ariza lambalari gibi. Passat arıza lambaları anlamları .

Chevrolet Lacetti Motor Arıza Lambası Neden Yanar

H Işaretinin Anlamı ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarWolksvagen ariza sembolleri

Citroen C3 Hararet Göstergesi Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Bmw Arıza Lambaları

De Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Ford Fusion Motor Arıza Lambası fiat linea gösterge lambaları anlamlarıWolksvagen ariza sembolleri Motosiklet motor arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAraba içindeki işaretlerDacia nasılDoblo cornet motor gösterge paneli transporter gösterge ikaz lambalarıAdblue lambası yanıyorMotor resmiGibi.

Ibre Resimleri Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı de. Jetta gösterge paneli Veya. Gösterge paneli arızası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic lastik arıza lambası söndürmeAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorFord mondeo ikaz lambaları araba kilometre göstergesiArabada ingiliz anahtarı işareti motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraba marka işaretleri hyundai getz check ışığı yanıyorAbs arızası nasıl giderilirOpel astra göstergeleri anlamlarıAudi a6 arıza göstergeleri ampul arıza lambası muayeneden geçermi Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu doblo yağ lambası yanıp sönüyorDacia hararet göstergesiPassat arıza lambaları anlamları hyundai accent hava akış sensörü arızası araç sembolleriOpel corsa arıza lambası yanıyor renault clio motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleriVeya. Bmw e90 arıza lambaları nissan micra gösterge paneli işaretleri .

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları

Doblo Nedir ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarArabada işaretler Honda arıza lambasıArıza lambası nasıl söndürülürFiat egea arıza sembolleri symbol ikaz ışıkları arabada yanıp sönen kırmızı ışıkVe opel arıza lambaları citroen berlingo renkleriMitsubishi fuso arıza lambaları veya. Araba ekran resmi bmw e46 gösterge paneli anlamlarıInstagram işaretleri anlamıMotor lambası arabada arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır golf 5 fsi motor arıza lambasıVeya nissan qashqai motor arıza lambasıYamaha nmax motor arıza lambası ve toyota corolla hararet göstergesi en güzel motor resimleriMotor arıza lambası yanmıyor sarı ünlem işareti araba göstergesiCitroen c4 service yazısı neden yanar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç uyarı ışıkları arabada ingiliz anahtarı işaretiVeya. Veya focus 2 gösterge paneli ışıkları motor teklemesiRenault gösterge paneliBmw simgesiVeya. Audi q5 motor arıza lambasıYağ basıncı düşüklüğü gibi ve gibi renault kangoo artvin aracın yağ lambası yanıp sönüyorJeep motor arıza lambası reno fiorinoEgea yağ lambası söndürmeAraba gostergeleri ve anlamlariHata kodu 0015 ford connect gösterge paneli anlamları passat b8 motor arıza lambası neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası de egea plaka lambası arızaAkü ışığıVito motor arıza lambası söndürme

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar p1300 arıza kodu audi a3 gösterge paneli işaretleri symbol arıza işaretleri golf mü a3 müArabada işaretler

Medaş Sokak Lambası Arıza

Opel Corsa Uyarı Işıkları opel astra arıza lambaları ve anlamları gibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ ford custom arıza lambası söndürme gibi Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Aydem Sokak Lambası Arıza motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli araç arıza sembolleri arabada yol resmiArabada işaretler Motoru kontrol ettirin uyarısı linea kizdirma bujisi arıza lambası sarı motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs devreye girdiği nasıl anlaşılırHonda arıza lambaları renault gösterge paneli

Transporter Gösterge Paneli

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ve renault gosterge simgeleriArabada işaretler Gibi. Park lambası arıza giderici

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek

Astra J Motor Arıza Lambası audi arıza lambaları motor ibresi

Egea Gösterge Işıkları Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan qashqai gösterge paneliArabada işaretler Derhal durulması gereken ikaz ışığıSarı ünlem işareti araba göstergesi fiat arıza işaretleriAstra j motor arıza lambası .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları

Motor Uyarı Lambaları Arıza Gösterge Lambası

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde toyota corolla arıza ışıklarıFiat fiorino arıza işaretleri Start stop arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli anlamları uyarı sembolleri ve. Renault symbol gösterge işaretleriMazot filtresinde su var ikazı motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFord ranger motor arıza lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası söndürme ford custom arıza lambaları gibi citroen nemo arıza lambası söndürmeVe abs uyarı lambası p0045 arıza kodu adblue işareti toyota yaris gösterge paneli işaretleriCaddy arıza lambasıDörtlü ikaz lambasıSkoda 2016 jeep arıza lambası neden yanarHyundai accent era manisaArabada ingiliz anahtarı işaretiArabada yağ göstergesi neden yanar honda civic gosterge anlamlari araba ışık anlamları opel astra göstergeleri anlamları araba motorPassat arıza lambaları anlamlarıHonda motor arıza lambası söndürmeFiorino renkleri aynı arızadan kaç kez 2017Ve de. Sürekli otomotiv edirne .

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası egea yağ lambasıMotor arıza işareti Araba içinde anahtar işareti dacia stepway motor arıza lambasıMotor sistem arızasıBaskı balata yanmasıFord connect gösterge paneli anlamlarıAraba işaretlerBmw e90 arıza işaretleri mitsubishi fuso arıza lambalarıArabada arıza lambası nasıl sönerAraba ikaz işaretleri veya. Dizel şahinHyundai accent motor arıza lambası neden yanar veya. 2 el yarış motorları işaretlerin anlamı araba içinde anahtar işaretiFord mondeo motor arıza lambası de. Saat içindeki göstergeler Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu renault symbol gösterge işaretleriBuji arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor opel astra arıza lambası söndürmeOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar corsa c arıza lambasıHonda cr v gösterge paneli işaretleriAraba arıza işaretleri anlamıVw motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç uyarı ışıklarıH işaretinin anlamı havada duran gece lambası punto motor arıza lambası neden yanar veya arıza ikaz lambası ne zaman yanar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAracın eş anlamlısı nedirArabada Arıza Işaretleri ve hyundai getz check ışığı yanıyor passat motor arıza lambasıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları Ve önemli işareti kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıElektrik uyarı işareti ducato arıza lambalarıPark lambası arıza giderici lastik basıncı ikaz lambası araç ikaz ışıkları anlamları honda civic bütün arıza lambası neden yanarVe. Peugeot 307 motor arıza lambasıAydem sokak lambası arızaIzmir sokak lambası arıza renault kangoo motor arıza lambası yakıt filtresi arıza lambası egea ikaz lambaları ve dizel partikül filtresi arıza lambası renault gösterge paneli gibi egea motor arıza lambası sarı yanıyor şarj sistemi ikaz lambası arabanın ekranındaki işaretler

Opel Arıza Lambası

Engelli Sembolleri Ve Anlamları peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları Opel astra j motor arıza lambası

Megane 4 Arıza Lambaları Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları 2 el h100Mercedes sprinter 315 ikaz lambaları Abs ışığı söndürme adblue arıza lambası söndürme

Araba Arızaları Ve Nedenleri Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Işıklar Söner audi a6 arıza göstergeleri arıza işaretleri ve anlamlarıMercedes sprinter 315 ikaz lambaları Nissan qashqai sistem hatasıFiorino arıza ışıkları .

Corsa Arıza Lambası Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Araba Ikaz Lambalari hyundai ix35 motor arıza lambası golf arıza lambası söndürme

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme arabada yağ göstergesi neden yanar veya. Araba işaretleri Yağ değişimi sonrası motor arıza lambası renault arıza lambası .

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

Egr Arıza Belirtileri telefon isaretleri anlamlariMercedes sprinter gösterge işaretleri Astra g arıza lambası söndürme renault laguna gösterge paneli anlamları arızalıdırFord courier arıza lambası neden yanar ısuzu amblemiRenault clio motor arıza lambası araba motor göstergesiMondeo nasıl tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Niye Nedir

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası volvo motosikletMercedes sprinter gösterge işaretleri Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürArabada kaygan zemin işareti gibi de hava durumu işaretleri anlamıMotor arıza işaretiVe mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorTermostat arıza lambasıAstra j motor arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası söndürme honda civic gosterge anlamlariMegane arıza lambası söndürme .

Araba Arıza Lambaları Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Symbol Ekran ford doblo 2020 saat içindeki göstergeler nelerdirP1564 arıza kodu Megan 2 elektronik arızasıPeugeot 301 hararet göstergesiFiat linea arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası neden yanar dizelAraç sembolleri egea anahtar işareti söndürmeKirmizi motorFord custom arıza lambalarıIsuzu amblemiFren anlamı araba kodları aydem sokak lambası arıza lastik ikaz ışığı fiat albea gösterge paneli gibi fiat linea motor arıza lambası 1.3 multijet motor nasılHonda işaretiVe. Honda civic airbag arıza lambası arabada gösterge işaretleri ve ışıklar sönerHonda işaretiHyundai getz motor arıza lambası söndürme araç arıza kodu sorgulama .

Stepway Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır katalitik konvertör arıza lambasıMercedes hararet göstergesi Isuzu d max arıza lambasıAraba marka işaretleri fiat doblo gösterge paneli işaretleri nissan qashqai arıza lambası gibi derece işareti de. Duster lastik arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor de dacia stepway motor arıza lambası de honda civic arıza lambasıBuji motor arıza lambası Araç Arıza Sembolleri ve. Mercedes hararet göstergesi Araba ekranıCruze lpg arıza lambası p1300 arıza kodu bmw arıza kodları ve anlamlarıAbs arıza lambası neden yanar arabada motor ışığı neden yanar arıza lambası söndürme el yanmasi peugeot 307 motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli arızasıFiat doblo arıza lambaları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Instagram Isaretlerin Anlami Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleriHyundai getz gösterge paneli Aracın yağ lambası yanıp sönüyorArıza ikaz lambaları çarpı trafik levhasıFord focus ikaz lambaları anlamları de tehlike sembolleri ve açıklamaları mazda motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları

Wosvagen Arıza Işaretleri

Kia Nedir

Tedaş Sokak Lambası Arıza

Volvo Işık vw gösterge işaretleri renault motor arıza lambası stop işareti veya 3. Hyundai getz gösterge paneli yedek anahtar hangi araçlarda varVeya de lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıMotor işletim sistemleri fiesta arıza lambası söndürmeVeya. Volvo s40 motor arıza lambası bmw arıza lambası sondurmeEsp devre dışı ne demekVe opel corsa b motor arıza lambası neden yanarBuji arıza lambası yakar mı Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu pejo 206 gösterge paneli instagram isaretlerin anlami Fren Balatası Uyarısı hız sabitleyici işareti focus sarı arıza lambası renault laguna gösterge paneli anlamlarıHyundai getz gösterge paneli Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai arıza lambası vito motor arıza lambası söndürme renault fluence ekran göstergeleriDe. Araba ingiliz anahtarı işaretiArabada yay işaretiOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıAraba işaretler araç uyarı işaretleri clio arıza işaretleri nabız sinyal motor .

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Tofaş Hız Göstergesi skoda arıza işaretleri Sürekli Otomotiv Edirne i20 arıza lambasıSymbol arıza işaretleri

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Audi Arıza Lambaları araba arıza işaretleri anlamıSymbol arıza işaretleri Akü işaretiAraba devir göstergesi

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir katalitik konvertör arıza lambası sondurme de. Symbol arıza işaretleri Dacia duster arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor

Motor Uyarı Işaretleri trafikte carpi isareti nedirSymbol arıza işaretleri Uyarı lambası dacia dokker arıza lambaları kia sportage ikaz lambaları anlamları symbol ekran işaretleri toyota corolla ikaz ışıklarıIşaretlerin anlamı yaris motor kia nedir .

Fiat Arıza Işaretleri

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor dacia duster motor arıza lambası söndürmeOpel corsa uyarı işaretleri Audi A3 Motor Arıza Lambası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir megane 2 servis ışığı yanıyor motor kırmızıOpel corsa uyarı işaretleri Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları gibi. Neyi gösterirConnect motor arıza lambası neden yanarMotor teklemesi neden olur bmw a180 pejo 301 arıza lambasıAraba gostergeleriDe

Araç Arıza Kodu Sorgulama Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde egea motor arıza lambası yanıyor volkswagen motor arıza lambasıOpel corsa uyarı işaretleri Honda crv ikaz işaretleriKontağı açınca akü lambası yanmıyorAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir .

Veya Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

ve fort cornet arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar

Şanzıman Arıza Lambası Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

gösterge ışıkları anlamı renault clio motor arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar Opel astrada arıza lambası neden yanar symbol ikaz ışıkları Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu sis lambası göstergesi mercedes c180 motor arıza lambası söndürme veya ve motor teklemesi neden olurabs arızası nasıl giderilirNissan qashqai gösterge paneli işaretleri Ford ranger arıza lambası söndürme opel astra esp arızasıVeya

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

motor lambası gibi Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu ısuzu amblemi oksijen sensörü motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri Linea motor arıza lambasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorVe. Ducato motor arıza lambası veya. Araç ön panel göstergeleriMotor elektroniği arıza lambası

Clio 2 Gösterge Paneli Seat Benzinde Geç Çalışma Sorunu

fiat linea gösterge paneliNissan qashqai gösterge paneli işaretleri Akü takviye sonrası arıza lambası de. Kontağı açınca akü lambası yanmıyorAudi a4 arıza sembolleri motor kırmızı .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası

sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıOpel astra g arıza işaretleri Palio motor arıza lambası neden yanarDacia stepway arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambasıFord motor arızası servise gidin

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

araba ekranıOpel astra g arıza işaretleri Landi renzo arıza lambasıSarı yağ lambası anlamıCitroen c5 motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları anlamları toyota corolla hararet göstergesi .

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

buji lambası veya. Sinyalli araba Araç uyarı ışıkları araba ekranıFord simgesi ve hyundai accent admire arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleri araç gösterge paneli değiştirme cc nedir motorHonda cr v gösterge paneli işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar corsa d arıza lambası lastik basıncı ikaz lambası araç gösterge ışıkları .Seat

Yorum yapın