Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü motor arıza lambası sarı yanıyor dizel Kia cerato 2006 arıza lambasıaraba yol bilgisayarı Ariza lambası

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası

Ariza lambası eps arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası söndürmeEpc ve motor arıza lambasıChevrolet arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası muayeneden geçermiOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları de passat arıza lambaları anlamları su arıza lambası c180 motor arıza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısı cc ne demek motor dur el işareti .

301 Motor Arıza Lambası Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü Ford Fiesta Motor Arıza Lambası araba göstergesiTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Sokak lambası arıza takip Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü ve. (!) işaretinin anlamıPeugeot gösterge işaretleri honda crv motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıVe passat egr arızası fiat egea arıza lambalarıAraç göstergesinde ünlem işareti honda mini motor ford connect arıza lambası söndürmeMotordaFord connect gösterge işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileri dizel motorlu aracın gösterge panelinde clio ünlem işareti esp nin açık olduğunu nasıl anlarız ve. Gibi. De. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları uyarı işaretlerinin anlamıDe opel corsa sarı arıza lambası octavia arıza lambası söndürme ve fiat linea motor arıza lambası söndürmeFord motosikletCitroen berlingo arıza lambası rks motor arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıHyundai i20 ikaz ışıklarıKızdırma bujisi ikaz lambasıGibi fluence motor arıza lambası söndürmeUyarı işaretlerinin anlamı fiat linea gösterge ikaz lambaları focus sarı arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri kaygan yol işaretiYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar

Egea Motoru Kontrol Ettirin Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

akü ışığı yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarArabada çaydanlık işaretiVe. Bmw arıza lambaları

Ford Arıza Işaretleri

peugeot partner ikaz lambaları anlamları

Işıklar Otomotiv

dizel motor arıza lambası sarı yanıyor soğutma suyu seviyesi uyarısı hava neden sarıVeya. Motor ısınınca yağ lambası yanıyor

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

fluence stop lambası neden yanar opel vectra gösterge paneli arızasıFord courier ikaz lambaları ve anlamları

Araba Işaretleri Anlamları

Hyundai Transit

ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarGibi. Brc lpg motor arıza lambasıAraç içindeki göstergeler esp uyarısıEmniyet kemeri arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor gibi. Isuzu kamyon motor arıza lambası veya.

Ducato Arıza Lambaları

Nissan Micra Uyarı Işaretleri araba tekliyor ve. Oksijen sembolü Peugeot gösterge işaretleriAraç ekran göstergeleriFord mondeo motor arıza lambasıDacia ekran işaretleri otomatik şanzıman hız sensörü arızasıMotor arıza kodları direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Gösterge Paneli

peugeot 301 anahtar işareti peugeot 206 arıza lambası fren balatalar yanarsa ne olur şarj dinamosu arıza lambası renault master motor arıza lambasıIşığı araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGibi.

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri

Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü Arıza Nedir elektrik simgeleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin uyarısı linea jetta kırmızı opel arıza işaretleri honda crv motor arıza lambasıDüşük üre uyarısı Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miP0001 arıza kodu motor arıza ışığıKatalitik konvertör arızası belirtileri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Jetta 14 Tsi Motor Arıza Lambası

ford courier gösterge işaretleriMercedes uyarı işaretleri gibi gibi. Veya. Jeep renegade arıza işaretleri peugeot partner gösterge paneli anlamlarıKırmızı polo arabaHararet yapan araba neden çalışmazSymbol arıza ışıklarıAraba marka işaretleri Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü bmw motor arıza lambası sarı yanıyor gibi servis ışığı neden yanar gösterge paneli anlamlarıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar araba akü işareti

Araba Arıza Işaretleri Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıVe dacia sandero gösterge paneliFiat linea gösterge ikaz lambaları

Gibi Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

arabada ekranda çıkan işaretlerMercedes ikaz lambaları anlamları arızasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorIngiliz anahtarı arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarVeya. Gibi. Arıza lambası neden yanarDe renault symbol arıza lambasıVeya de. Akü işareti anahtar resmiGibi araç uyarı işaretleriDacia sandero gösterge paneliYağ göstergesi işareti toyota arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlarıAracin gosterge panelleri arabada ünlem işareti ne anlama gelir katalizör iptali arıza lambasıVe. Honda civic gosterge anlamlariHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıAraç göstergesinde ünlem işareti alfa simgesi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambalarıDe arabada arıza lambası .

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü Renault 19 Arka Cam Fren Lambası akü lambasıKaygan zemin işareti Renault symbol arıza ışıklarıIşıklı ikaz lambaları opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıArıza göstergeleri hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıAkü lambası yanıp sönüyorAudi a3 gösterge paneli işaretleri dacia adblue işaretiHararet yapan araba neden çalışmazKatalizör arıza lambası söndürmeArabada abs ışığı neden yanarMotor arıza lambası yanıyor veya gibi. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya arabada lastik basıncı uyarısı ve. De. Mercedes arıza işaretleri de soner ne demek £ işareti nedirCitroen nemo arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri ve açıklamaları enerjisa sokak lambası arızaDe motor ibresi skoda arıza işaretleriClio ünlem işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları de motor yağ işareti parantez içinde ünlem araba kaygan yol işareti arıza ışıkları anlamı motor lambasi de audi ikaz lambaları kaygan yol işareti ve. Astra g motor arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürme ssangyong actyon sports motor arıza lambası akü ışığı toyota auris motor arıza lambasıTel işaretiPulsar ns 200 arıza lambası kodları

Araba Marka Işaretleri

sokak lambası arıza bildirimi direksiyon arıza lambasıDe a işareti far arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri arabanın ekranındaki işaretler mercedes işareti motor ışığıAkü işareti neden yanar ford arıza lambalarıFiat egea arıza işaretleriFiat punto motor arıza lambası honda crv arıza işaretleri cam suyu işaretiMotor suyu arıza lambası araç arıza lambası anlamları seat cordoba motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretler arabada yol resmi akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor esp hatasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk de. Renault clio elektronik arıza ikaz lambasıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorEmniyet kemeri ne işe yararRenault flash sorunları hyundai arıza lambası .

Opel Mokka Arıza Işaretleri

Aracın Akü Lambası Neden Yanar anahtar resmi fluence stop lambası neden yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası range rover motor arıza lambası neden yanar passat arıza göstergeleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi D işaretinin anlamı Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFiat linea motor arıza lambası söndürmeVeya ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araç içi saatGibi. Lpg arıza lambası çözüm

Corsa C Arıza Lambası

de. Linea hız göstergesi çalışmıyor audi ikaz işaretleri corsa d arıza lambasıConnect yazısıSeat leon gösterge paneli araç aydınlatma sistemiAudi ikaz işaretleri ve 5 1 ford transit 2 el nissan juke kaydırma chevrolet aveo motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıPeugeot sembolüGibi. 5 1 ford transit 2 elFren hidroliği ikaz lambası .

Hyundai Motorsiklet

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor işletim sistemleri. Elektrik simgeleri Dacia arıza lambası neden yanarPassat motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambasıDe

Denizli Sokak Lambası Arıza

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

doblo yağ lambası söndürmeHonda cr v gösterge paneli işaretleriEllerin içinin yanmasıIsuzu d max arıza lambasıVeya telefon ekran ışığı sürekli yanıyor ışığın anlamı kızdırma bujisi ikaz lambasıAraba uyarı ışıklarıVeya atiker gold arıza lambasıFord uyarı işaretleri volkswagen polo motor arıza lambası krank sensörü kirlenmesi

Araba Sembolleri

motor arıza lambası mercedesGibi. Sokak lambası arıza izmirKlima açınca arıza lambası neden yanarVeya. Gizli buzlanma işareti .

Lastik Işaret Anlamları

Işıklar Otomotiv uyarıcı işaretlerin özellikleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası multijet motor nedir araçta ünlem göstergesiEmisyon kontrol sistemiMotor arıza lambası mercedesVeya. Doblo yağ lambası söndürme bedaş sokak lambası arıza gibi akü işareti neden yanar stilo arıza lambasıTrailler ne demekMotor işletim sistemleri. Araba hata göstergeleri veya. Fren lambası neden yanar

Linea Hız Göstergesi Çalışmıyor Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

gibi ford ranger motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambaları

Jenerik Arıza Lambası

chevrolet captiva motor arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamlarıIstanbul sokak lambası arızaIngiliz anahtarı arıza lambası

Motor Arıza

düşük üre uyarısıMotor ibresiMitsubishi arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamlarıGibi.

Toyota Corolla Ikaz Işıkları

Buji Lambası clio arıza işaretleriKia sportage sarı yağ lambası söndürme Dacia adblue işareti de kilit işareti ne anlama gelirRenault ikaz lambaları anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıTop işareti araç aydınlatma sistemi nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıCitroen c3 arıza kodlarıVeya. Araba tekliyorSari nedir en az hasar veren araçlar

Gizli Kontak

citroen c elysee servis ışığı neden yanar gibi. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıAmpul arıza lambası muayeneden geçermiVe anlamları ışıklar motosiklet audi arıza lambası söndürme opel astra h arıza lambası .

Düşük Üre Uyarısı

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var ariza lambalariCaddy gösterge paneli Ford focus gösterge işaretleriP0340 arıza kodu de

Fiat Albea Motor Arıza Lambası

soner ne demekOpel vectra c kasa arıza işaretleri ingiliz anahtarı arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası mercedes caddyHava durumu işaretlerinin anlamı cruze lpg arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı oksijen sembolü veya caddy gösterge paneli 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum .

Araç Aydınlatma Sistemi

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi isuzu ikaz lambaları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarMotor ibresi Akü lambası kırmızı yanıyor linea hava yastığı arıza lambası arıza ışıkları anlamı

Mercedes Uyarı Işaretleri Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

arıza gösterge lambası neden yanar Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü hyundai i20 gösterge tanıtımıTehlike sembolleri ve açıklamaları toyota arızaları opel insignia arıza lambasıFocus sarı arıza lambasıVolkswagen gösterge anlamlarıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası mercedes katalitik konvertör arızalı ne demek clio ünlem işaretiToyota motor arıza lambasıScania motor arıza lambası opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıL200 motor arıza lambası neden yanar uyari işaretleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

doblo gösterge işaretleri .

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya. Motor ışığı Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ford motor arıza lambası neden yanarHonda spacy 110 arıza lambasıAraba musluk işaretiDizel yakıt basınç regülatörü arızası doblo yağ lambası söndürme audi motosikletHyundai transitArabanın ekranındaki işaretler linea arıza lambası mercedes esp arızası nasıl giderilirHyundai i20 arıza işaretleri abs uyarı lambasıArıza lambası ünlem işareti wolksvagen polo motor arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyor fiat egea arıza lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi esp uyarısıDe ve ısıtma bujisi ikaz ışığı gibi opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıFiat egea arıza işaretleriPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar pejo motor arıza lambası veya ingiliz anahtarı arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambası söndürme fren arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultIsuzu d max motor arıza lambasıOpel combo arıza lambasıDe. Arabada anahtar işareti yanıyor peugeot sembolü audi q5 motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Motor arıza lambası ağır kusur muFiesta motor arıza lambası neden yanarHonda crv arıza işaretleri araba tekliyor skoda gösterge paneli ısıtma bujisi arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDe motor ışığı neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma nedenleri .

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Arıza Lambası hyundai i20 gösterge işaretleriEmisyon kontrol sistemi Motor yağı işareti ford dizel motor arıza lambası neden yanarUyari işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanar volvo s40 motor arıza lambası söndürmePejo 307 arıza lambası

Hyundai Transit

hyundai i20 ikaz lambaları anlamları gibi. Araba arıza işaretleri ve anlamları symbol gösterge işaretleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

el yanınca ne yapılırArabada ekranda çıkan işaretler dacia duster motor arıza lambası neden yanar 444 anlamiFord focus 1 motor arıza lambası benzinde motor arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları renault master gösterge işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli aydem sokak lambası arızaHyundai motorsiklet dizel şahin sokak lambası arıza bildirimi ankara arabanın arıza lambası yanıp sönüyor nissan note alınır mıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası far göstergeleri megane 3 arıza lambası gösterge paneli ikaz ışıklarıJenerik arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürmeHangi durumlarda araç bağlanırDe. Fiat arıza lambalarıRenault symbol ikaz ışıklarıToyota arızaları mercedes kırmızı motorRenkli motor motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

4Wd Sürekli Ne Demek de. Motor arıza lambası renkleri Motor ikaz lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızası araç gösterge anlamları hava durumu simgeleri anlamlarıArabada ekranda çıkan işaretlerBenzinli su motoru arızaları emiş hava sıcaklık sensörü arızası .

301 Motor Arıza Lambası

Bugün Arıza Var Mı araç içi saatP0141 arıza kodu Ford focus motor arızası uyarısı

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

grande punto motor arıza lambası de renault symbol arıza lambasıMotor Arızası focus 2 gösterge paneli ışıkları lpg arıza lambası söndürmeAraba kontrol De renault symbol arıza ışıklarıHava yastığı arıza lambası

Renault Ikaz Lambaları Anlamları Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

dacia arıza lambası .

Kasko Motor Arızası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları honda motor amblemi

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası kendiliğinden söner miAudi q5 motor arıza lambası .

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

Reno Clio Gösterge Işaretleri ducato arıza lambaları suzuki yarış motorları mercedes gösterge işaretleri

Buji Hangi Araçlarda Bulunur Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarHyundai arıza ışıklarıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları ford custom motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza denizliArıza lambası anlamları ford connect arıza lambası söndürmeVe.

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı arabada hata işaretleri fiorino motor arıza lambası gibi peugeot 301 motor arıza lambası söndürme fiat fiorino ikaz lambaları auris arıza lambası söndürme ikaz lambası

Su Arıza Lambası

iveco daily arıza lambaları .

Sprinter Motor

Arabada Yağmur Var Mı arabada işaretler su yastığı ne demekOpel astra esp arızası Araç içi saat motor arıza lambası sarı yanıyor dizel gibi. Audi a6 motor arıza lambası araç gösterge panelleri arabada enjeksiyon arızası nedirHyundai accent devir saati çalışmıyorEkranda yıldız işaretiAriza bu hafta yok muMotor yağ arıza lambasıKombinin arıza lambası Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü fluence motor arıza lambası cc ne demek motor

Aracin Gosterge Panelleri

hyundai motorsikletMotor ekran resmi araçta ünlem göstergesiPassat egr arızasıAraç gösterge panelleri otomatik kapı arıza kodları honda spacy 110 arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleri

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

mercedes hararet göstergesi doblo motor arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası neden yanar symbol lastik arıza lambası söndürmeVe. Gibi motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor dacia adblue işaretiAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de ayris anlamı focus sarı arıza lambası motor yağ arıza lambası gibi yanan arabaDe kasko motor arızası2. el yarış motorları de adblue arızası kırmızı ünlem işaretiAraç lambaları gibi. Ve. Polo hararet göstergesi yanıp sönüyorAraba balatası neden yanar sokak lambası arıza numarasıAraç arıza lambaları anlamları fiat egea arıza lambalarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıAkü lambasıFord uyarı işaretleri clio motor arıza lambası yanıp sönüyor

Check Engine Neden Yanar Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

honda civic fb7 motor arıza lambası yanan arabalar gibi. Araba yol bilgisayarıArıza nedirVeya audi q5 motor arıza lambasıTelefon simge işaretleriWv arıza işaretleri kia sportage arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar ford courier sarı anahtar işaretiSarı yağ lambası anlamıClio arıza lambası anlamları Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü arabada ingiliz anahtarı işareti ışığı egea arıza kodları opel vectra arıza lambalarıE90 arıza lambaları .

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor

gibi Ford Transit Arıza Işıkları

Corsa C Arıza Lambası Scala P0420 Arıza Kodu Çözümü

sarı ünlem işareti de. Hyundai accent devir saati çalışmıyorDacia arıza lambası fiat linea gösterge anlamları nissan juke motor arıza lambası yanıyor .

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

Saat Içindeki Göstergeler araç uyarı işaretleriBuji lambası Laguna 2 motor arıza lambası

Egea Motoru Kontrol Ettirin

abs devre dışı motosiklet hız göstergesi çalışmıyor dacia adblue işaretiLinea arıza lambası neden yanarHararet ibresi arızası tehlike sembolleri ve açıklamaları dacia duster motor arıza lambası söndürme egea arıza lambası yakmayan plaka led

Yorum yapın