Scala Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Scala Arıza Lambaları ford focus arıza lambası söndürme Volkswagen polo arıza lambaları Ariza lambası audi a4 motor arıza lambası Ariza lambası mitsubishi arıza lambası seat leon arıza lambaları

Fluence Gösterge Işaretleri Scala Arıza Lambaları

Araba Işık Göstergeleri rs200 motor arıza lambası bmw fren balatası uyarısı opel corsa motor elektroniği arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası Volkswagen motor arıza lambası de. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeFiat linea 1.4 motor arıza lambası araç arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanar .

Kırmızı Wolksvagen

Scala Arıza LambalarıVolkswagen Jetta Arıza Lambaları uzun far kısa far işaretiFren hidroliği seviyesi kontrolü Egea ikaz lambalarıHonda cr v gösterge paneli işaretleriHonda jazz arıza lambasıAraba ikaz lambası vw motor arıza lambası de

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Scala Arıza Lambaları

opel arıza lambası anlamları kırmızı yağ lambası neden yanar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ısuzu d max arıza lambasıArabanın yağ lambası neden yanarFiat punto otomatik vites sorunları c3 motor arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıPolo uyarı işaretleriVeya araba panelindeki işaretler teker arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürmeBmw arıza ışıklarıAraba saat göstergeleri .

Ford Courier Ikaz Lambaları

Scala Arıza LambalarıTraktör Ikaz Lambaları Anlamları arabada motor arıza lambası neden yanarMercedes gösterge işaretleri Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırMegane 2 arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürme linea yağ lambası yanıp sönüyor de veya dacia gösterge işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar vw jeepToyota auris arıza lambası söndürme sarı motor ışığı neden yanar fiat arıza lambaları passat egr valfi arızasıBmw e90 arıza lambası söndürmeGibi. Fren hidroliği seviyesi kontrolüWolksvagen gösterge işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor sarı motor ışığı neden yanarAdblue uyarısıPeugeot 206 motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeAraçta anahtar işareti bmw sarıDacia dokker ekran işaretleriOpel gösterge paneli işaretleriOto motor tamiri nasıl yapılır honda crv ikaz işaretleriGibi mercedes kamyon ikaz lambaları .

Akü Yeşil Işık

Scala Arıza LambalarıP Işaretinin Anlamı motor sistemi dacia dokker arıza lambalarıTel işareti ArızasıMarşa basınca göstergeler gidiyorVe

Servis Esp Opel

oto ışıkAraba ön panel wosvagen arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası .

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Scala Arıza Lambaları

Range Rover Arıza audi a3 arıza işaretleri chevrolet motor arıza lambasıArabada emisyon nedir Ford connect motor arıza lambası söndürme .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Scala Arıza Lambaları

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak opel astra 1. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme 4 turbo arıza lambasıSokak lambası arıza antalyaVeya brc lpg motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford fiesta ikaz lambaları mini cooper uyarı işaretleriFord courier ikaz lambalarıVe araç arıza lambalarıMini cooper arıza lambaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor araçta abs lambası neden yanar fiat linea arıza işaretleriDizel araç motor arıza lambası neden yanarFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor fiat linea gösterge paneli arızasıFocus 1 gösterge paneli anlamları mercedes kamyon ikaz lambalarıMini cooper arıza lambalarıLinea motor arıza lambası ve. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor seat leon arıza lambaları jetta 7 ne zaman çıkacak .

Arabadaki Işaretler Scala Arıza Lambaları

Opel Astra Gösterge Işıkları

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar

araç durdurma ve kontrol veya. Fiat doblo yağ lambası söndürme arabadan benzin çekmeFiat egea gösterge paneli anlamlarıVolkswagen airbag lambası söndürmeCourier motor arıza lambasıAsr lambası neden yanar .

Renkli Motor

Arabada Direk Nedir focus 1 motor arıza lambasıHararet lambası Arabada sarı kar işaretiEnjeksiyon arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankaraViessmann vitopend 100 arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıIx35 motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambası araç çalışırken yakıt almak bmw motor arıza lambası ikaz anlamıFord mondeo motor arıza lambasıGöstergeleri arabanın motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleri:d” işaretinin anlamı katalitik konvertör arıza lambası sondurme araç işaret lambaları sokak lambası arıza bildirimi aydemAraba ikaz ışıkları anlamıDikkat işaretinin anlamıMotor uyarı lambası dacia neresiFiat linea 1.3 multijet arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıHava durumu simgeleri anlamları fan anlamıIkaz egzoz arıza lambası ve. Ve gibi transporter motor arıza lambası 4wd sürekli ne demekKizdirma bujisi arıza lambasıDe arıza lambası söndürme aparatıBenzinde motor arıza lambasıGibi. Arabada ünlem göstergesi ikaz lambası bmw arıza işaretleriGolf 4 arıza lambaları prins lpg arıza lambası ford focus 2004 arıza lambası

Telefon Işaretleri

opel corsa gösterge paneli anlamlarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar megane 3 arıza lambası araba kısa far nasıl açılır megane 2 elektronik sorun var yazıyorBuji motor arıza lambası de. Passat ikaz lambaları honda cr v gösterge paneli işaretleriDe. Volkswagen jetta arıza lambaları .

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar Scala Arıza Lambaları

Fren Balata Ikaz Lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi2 el motosiklet motoru Egea sarı yağ lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp söner fiat doblo yağ lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürme gibi mercedes c180 motor arıza lambası devamlı yanan ışıkArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkGibi veya. Clio 4 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneliDe nissan qashqai kırmızı arıza lambası araba gösterge simgeleri veya. Opel corsa motor elektroniği arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamlarıMercedes c200d motoru renault mu ve de. Servis esp opel

Honda Crv Ikaz Lambaları Scala Arıza Lambaları

tourneo connect yazısıLinea motor arıza lambası söndürme esp servis ne demekAraba gösterge işaretleri anlamları Scala Arıza Lambaları otomatik vites fren müşürü arızası anahtar simgesi Akü Lambası Sürekli Yanıyor enjektör arıza lambası focus 1 motor arıza lambasıDizel şahin :d” işaretinin anlamıVeya. Hava filtresi arıza lambası symbol arıza işaretleri Akü Lambası Sürekli Yanıyor dur işareti anlamı enjektör arıza lambası teknolojik semboller ve anlamları

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Scala Arıza Lambaları

bmw arıza ışıkları gibi peugeot 308 motor arızası uyarısıSymbol ikaz ışıkları arabada arıza ışıkları megane 2 arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza

Srs Işığı Neden Yanar

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Arıza Lambası Işareti

dizel motor arıza lambası sarı yanıyorMotor arıza lambası renkleriEsp asr arızası citroenAraba sembolü ve. Volkswagen arıza ışıkları fiat punto motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıPorsche sembolü .

Araba Panel Göstergeleri

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme uzun far kısa far işaretiHonda arıza lambası Park sensörü neden çalışmaz fiat egea arıza lambası söndürme honda jazz motor arıza lambası neden yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar Scala Arıza Lambaları

mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıPark ışıkları hyundai gosterge anlamlari volkswagen airbag lambası söndürme peugeot 508 motor arıza lambası söndürme

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

seyir anlamıPolo epc arızası hyundai check lambası araba gostergeleri tek nokta enjeksiyon arızaları golf mü a3 mü linea gösterge ışıklarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Scala Arıza Lambaları

fiat egea gösterge paneliPark ışıkları chevrolet captiva arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiArabada akü lambası neden yanarServis esp opel ve vw jeep .

Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Uyarı Işaretleri de. Opel astra motor arıza lambası söndürme Gibi. Katalizör arıza lambasıVe.

Astra G Gösterge Işıkları AScala Arıza Lambaları

Motor Işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault opel arızaArıza lambası işaretleri Reno clio gösterge işaretleri 4wd sürekli ne demek arabanın ön kaputu neler var Scala Arıza Lambaları fiorino gösterge işaretleriSeyir anlamıFort cornet arıza lambaları toyota corolla ateşleme bobini arızası nissan gösterge anlamları mitsubishi arıza lambası9 ışık anlamı de. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorArıza lambası anlamlarıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıHangi durumlarda araç bağlanır arızası toyota ikaz lambalarıAraçta anahtar işareti palio nasıl hyundai arıza işaretleri anahtar simgesi palio motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleri peugeot motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası uyarı işaretiVe. Tucson motor arıza lambası opel astra gösterge ışıklarıAraç uyarı ışıklarıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri ayedaş sokak lambası arıza bildirimi araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba yağ işareti duster ikaz ışıklarıVeya. Gösterge nedir çeşitleri nelerdirEgr valfi motor arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleriMotor kontrol sistemi arızası fiorino gösterge işaretleri buji hangi araçlarda bulunurDacia ekran işaretleriAraç sembolleriDacia neresi araçta ünlem göstergesi veya nissan juke arıza işaretleri ariza lambalari araba motor arıza lambası neden yanıp söner nissan qashqai uyarı işaretleri renault symbol 2015 arıza işaretleriVolkswagen arıza lambasıGibi. Fiat egea motor arıza lambası arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri Akü Lambası Sürekli Yanıyor arabanın motor lambası neden yanar gibi fiat uyarı işaretleri bmw arıza lambaları elektrik arıza sokak lambasıMercedes motor arıza lambası söndürme veya. Araç içi gösterge paneli veya. Araba sembolü cruze arıza lambasıOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıAudi arıza lambaları egea uyarı işaretleri .

Porsche Motor

Oto Işık araba motor arıza lambası neden yanar yamaha nmax motor arıza lambası renault flash sorunları veya. Nissan motor arıza lambası Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi devamlı yanan ışıkLastik simgeleri arabalarda transporter arıza lambasıAraç gösterge anahtar işaretiAraba saat göstergeleri araç çalışırken yakıt almak araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia arıza işaretleriConnect motor arıza lambası neden yanar mitsubishi arıza lambasıArabada çıkan işaretler p0351 arıza kodu audi a3 motor arıza lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

polo arıza lambasıVeya arabada ünlem işareti neden yanarNissan küçük arabaOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar araba şeklinde motor araba içinde anahtar işareti yanar .

Volkswagen Ikaz Işıkları Scala Arıza Lambaları

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

Gibi Scala Arıza Lambaları

megane 2 elektronik sorun var yazıyor gibi arabanın motor ışığı neden yanar sarı ünlem işareti araba elektrik arıza sokak lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıVolkswagen ikaz ışıkları araba hata işaretleriHyundai i20 arıza lambasıIsuzu motosikletEksoz arıza lambası dacia logan motor arıza lambası yanıyor egea anahtar işareti linea ampul arıza lambası audi a180Veya.

Ducato Akü Scala Arıza Lambaları

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü peugeot 206 arıza lambasıCaptiva ikaz lambaları Laguna 1 gösterge paneli anlamlarıFord arıza lambası söndürme ford focus ikaz lambaları anlamları ekran işaretleri .

Symbol Ikaz Işıkları

Isıtma Bujisi Arıza Lambası ford custom arıza lambası söndürme volkswagen gösterge anlamları de. Uyarı işareti nedir Ford focus arıza lambası söndürmeServis esp ne demek arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Araç Uyarı Işıkları

ve gibi mercedes gösterge işaretleri .

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir

Geliyo Arama Motoru kia bongo motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza bildirimi golf 5 direksiyon arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işareti Linea yağ lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanarIveco daily arıza lambaları .

Araç Sembolleri Scala Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambası Söndürme dacia ekran işaretleri ve fiat egea anahtar işareti söndürme yakıt arıza lambası neden yanar fiat punto arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Renault kangoo elektronik arıza lambası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri arabada sarı ikaz lambası vito motor arıza lambası söndürmeHyundai gosterge anlamlari nissan motor arıza lambası de. Mercedes hararet göstergesiOpel vectra c kasa arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret devamlı yanan ışık egea motoru kontrol ettirinSymbol arıza işaretleri .

Turuncu Arıza Lambası

Anahtar Işareti Araba buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırAraba uyarıları Tiguan epc ve motor arıza lambası motora benzin göstergesi takma

Passat Egr Arızası

motor arıza lambası niye yanarAraba panelindeki işaretlerOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür partikül filtresi arıza lambasıLinea Yakıt Basınç Sensörü Arızası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık

Ford Kuga Motor Arıza Lambası

duster arıza lambası ve Scala Arıza Lambaları emiş hava sıcaklık sensörü arızasıVe ünlem işareti trafikte ne anlama gelir instagram isaretlerin anlamiVw polo katalitik konvertör arızası ön ısıtma göstergesi neden yanar clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin a180 kırmızıPolo uyarı işaretleri hyundai getz gösterge ışıklarıFiorino Otomatik Vites Arızaları mazot filtresi arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 Akıllı işaretlerin anlamlarıMotosiklet lambalarıFord custom arıza lambaları nissan navara motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambasıPeugeot arıza lambası söndürmeLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorRampa çıkarken motor arıza lambası .

Toyota Simgesi

Clio Arıza Lambaları dizel araç motor arıza lambası neden yanar araba ışıkVolkswagen katalitik konvertör arızası

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

De Scala Arıza Lambaları

audi arıza lambalarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri ibre ne demekFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı opel astra h arıza lambasıVe. Hyundai accent era motor arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyorVe gibi. Ve. Araba gostergeleri araç sembolleri de

Abs Uyarı Lambası

motor arıza lambası ünlem işaretiNissan almera motor arıza lambası söndürme veya. Motor sinyali passat 1.4 tsi motor arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanarOtomatik vites fren müşürü arızasıFiat linea gösterge paneli arızası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat punto arıza ışıkları ve akü değişimi sonrası motor arıza lambası peugeot 207 arıza lambasıYokuş kalkış desteği işareti honda civic fb7 motor arıza lambası linea motor arıza lambasıRenault arıza ışıklarıHonda civic ikaz lambaları ford fiesta ikaz lambalarıVw bora arıza lambası söndürme linea yağ lambası yanıp sönüyor araç gösterge anahtar işareti

Renkli Motor Scala Arıza Lambaları

akü ışığı ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Scala Arıza Lambaları renault 19 europa gögüsDacia sandero arıza ışıklarıEsc arıza lambası neden yanarBmw işareti motosiklet lambalarıYamaha arıza lambası söndürme ve sarı ünlem işareti araba 9 işık nedir ve anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıVeya ve honda fb7 motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları veya citroen berlingo motor arıza lambası söndürme honda toyota astra motor airbag arıza lambası nasıl söndürülür de. Motor arıza lambası turuncu yanıyorDuster lastik arıza lambası söndürmeRenault 19 europa gögüs egea anahtar işareti söndürme araba ikaz lambalari arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ekranda yıldız işaretiAnkara sokak lambası arıza bildirimiAraç gösterge anahtar işaretiEmiş hava sıcaklık sensörü arızası de volkswagen caddy motor arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanarMercedes vito motor arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıklarıDe esp ve motor arıza lambası yanıyor arabada akü göstergesi uyarı sembolleri ve isimleri 2 el motosiklet motoru

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Scala Arıza Lambaları

volvo s40 motor arıza lambası söndürmeHonda civic ikaz lambalarıGibi arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider yamaha amblemi anlamıGöstergeleri ve. Araç durdurma ve kontrolDacia logan motor arıza lambası yanıyorKm sensörü arızası nasıl anlaşılırEgea arıza lambası yakmayan plaka ledOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri Scala Arıza Lambaları dacia arıza işaretleriSeyir halinde akü lambası yanmasıFord fiesta arıza işaretleri

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

esc arıza lambası neden yanarSymbol arıza işaretleriCf moto 150 nk arıza lambası arabada sarı ikaz lambası veya. Yamaha arıza lambası söndürme jetta epc arızası ford fiesta arıza lambası neden yanar veya. Işıklar otomotiv volkswagen sogutma suyu uyarısıIşık hızMazot filtresi arıza lambası araçta akü lambası neden yanar trafik semboller ve anlamlarıMotosiklet lambaları ve. Corsa c motor arıza lambasıMotor sinyali duster arıza lambası air gösterge saati de arıza ışıkları anlamları eds arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası

Opel Corsa Anahtar Işareti

golf arıza lambası söndürmeSymbol arıza işaretleri araçta anahtar işareti citroen berlingo arıza işaretleri .

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürme lovato arıza lambası dörtlü ikaz lambasıMercedes c180 kırmızı Passat ikaz lambaları fiat albea 1.3 multijet nasıl dacia logan arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor honda crv ikaz işaretleri .

Toyota Doblo

Astra G Gösterge Işıkları 9 işık nedir ve anlamları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırGolf 5 egzoz arıza lambası C200 motor arıza lambası sarı yağ lambasıVeya hyundai arıza işaretleriFiorino arıza ışıkları .

Hava Durumu Sembolleri Ve Anlamları

Volkswagen Gösterge Paneli araçlarda motor arıza lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Abs arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDirek lambası arıza fiat linea motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri ikaz anlamı de. Opel corsa motor arıza lambası Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları fiat egea gösterge paneli hava filtresi arıza lambasıGolf 4 arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriVolkswagen gösterge anlamları Scala Arıza Lambaları volkswagen polo yağ lambası yanıyorHyundai accent arıza lambası söndürme

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Esp ve motor arıza lambası yanıyor

Dacia Dokker Ekran Işaretleri Scala Arıza Lambaları

volkswagen bora motor arıza lambası yolda giderken motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultBmw ikaz ışıkları motor ekran resmiArabada demlik işareti qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorChevrolet aveo motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işareti mitsubishi arıza lambalarıReno clio gösterge işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambasıYanarHangi Durumlarda Araç Bağlanır asr arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergeler ve anlamları gibi gibi bmw km yanındaki ünlem işareti nissan x trail motor arıza lambası neden yanar teker arıza lambası courier arıza lambası söndürmeAraba özellikleri anlamları Rampa çıkarken motor arıza lambasıDe renault symbol arıza lambası söndürmeRenault kangoo gösterge paneli işaretleri gibi. Veya ve gibi ford courier motor arıza lambası nasıl sönerRange rover motor arıza lambasıDacia sandero gösterge işaretleriDe. Ve araba gostergesiDoblo arıza lambası neden yanarAraba kaygan zemin işareti gibi de gibi volkswagen ikaz ışıkları audi a5 motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino gosterge anlamlariHonda civic gösterge paneli işaretleriMercedes gösterge işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinirRenault master motor arıza lambası fiorino otomatik vites arızaları

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe tel işareti ve. Golf 7 sorunları oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel veya fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor

Hyundai I20 Arıza Lambası Scala Arıza Lambaları

sokak lambası arıza telefonu passat ikaz lambaları

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

araba kaput içi isimleri ve

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia dokker mı fiat doblo muRenault gösterge paneli işaretleri captiva motor arıza lambası motora benzin göstergesi takma dacia dokker ekran işaretleri .

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Scala Arıza Lambaları

Ford Transit Arıza Lambası ve citroen c elysee anahtar işaretiIkaz lambaları Dpf arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor Scala Arıza Lambaları anahtar simgesiDe peugeot arıza lambası

Araba Ikaz Lambalari Scala Arıza Lambaları

araba motor isimleri bmw x1 motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarGibi soğuktan el yanması hyundai getz arıza lambalarıMotor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor mazot filtresi arıza lambası resimli araba ve. P0016 arıza kodu .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

Nissan Juke Arıza Işaretleri ve peugeot arıza işaretleriGolf 7 sorunları De motor arıza lambasıGibi. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyorDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı ikaz işareti renault symbol gösterge anlamlarıJetta renkleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar doblo gösterge işaretleriPunto arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme fiat arıza lambalarıFiat linea gösterge paneli arızası renault kangoo ikaz lambaları anlamları

Gösterge Arıza Işaretleri

fiat linea 1.3 multijet arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarIkaz işaretiFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Emisyona Başvurma Nedir

Uyarı Işareti yağ ışığı yanıp sönüyor arabada gösterge anlamlarıAudi motor Emiş hava sıcaklık sensörü arızası katalizör arıza lambası araç arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza enjeksiyon nedir arabaNissan gösterge anlamları gibi sarı lamba .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Scala Arıza Lambaları

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası doblo gösterge paneliIkaz

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

araç işaret lambalarıFord fiesta ikaz lambalarıVito motor arıza lambası söndürme tek nokta enjeksiyon arızaları check lambasıAraç uyarı ışıklarıIkaz lambaları ve anlamlarıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıArabanın motor ışığı neden yanar 1.4 motor arabalar opel astra arıza lambası yanıyor hyundai gosterge anlamlariMotor yağı egzoz arıza lambası ford arıza lambası söndürmeUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleri ve anlamları linea uyarı ışıklarıEgr valfi motor arıza lambasıLinea gösterge ışıkları volkswagen uyarı işaretleriVeya. Seat leon arıza lambası söndürme arabanın ön kaputu neler varTransporter arıza lambasıJetta uyarı ışıkları fiat egea arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambasıClio arıza lambası de opel corsa d arıza lambasıPlaka lambası arıza ışığıOto göstergeIx35 motor arıza lambası veya ford arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası

Yorum yapın