Sarı Yağ Lambası Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Sarı Yağ Lambası Anlamı motor gösterge paneli Motor arızalı opelmotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Ariza lambası Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAriza lambası Clio 4 mavi hararet göstergesi araba ekranındaki işaretlerin anlamı de pejo 206 gösterge paneliMotor ışığı neden yanar araç arıza lambası nasıl söndürülür

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

fiorino gösterge işaretleriAdana sokak lambası arıza

Akü Şarj Sistemi Arızası

anahtar işareti şarj ikaz ışığı ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarRenault clio arıza ışıkları scania gösterge paneli anlamları opel astra h arıza lambası dizel motorlu aracın gösterge panelinde veya. Toyota corolla 1.4 d4d check engineHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Sarı Yağ Lambası Anlamı hyundai arıza ışıkları gibi gibi ford courier gösterge paneli yolda araba resmiSprinter arıza lambası söndürmeLinea arıza lambalarıGenel arıza lambası arabada ampul işareti hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor linea ampül arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi toyota yaris gösterge paneli işaretleriElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı nissan juke arıza işaretleri

Otomobil Sembolleri

ford transit arıza lambası söndürme opel corsa arıza kodları de dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorDe eskişehir sokak lambası arıza veya. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeDe telefon simge işaretleriAraç arıza lambası anlamları araç gösterge panelleriFiat egea motor arıza lambası abs uyarısıWosvagen gösterge işaretleri renault motorsiklet honda lpg arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamı abs ve el freni lambası yanıyorQashqai motor arıza lambasıRenault kangoo artvinArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi yaris motor hyundai getz arıza lambası neden yanar yaris motor veya. Arac ariza isaretleriP0141 arıza kodu yakıt filtresi uyarı ışığı gibi tucson nedir ve. Fiat punto motor arıza lambası emisyona başvurma nedir de renault kangoo ikaz lambaları anlamları araç arıza sembolleriAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir honda civic ünlem işaretiIsuzu d max motor arıza lambası arıza lambası anlamları de opel corsa b motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme polo arıza işaretleriToyota yaris gösterge paneli fiat connect nedirAraba işaretlerIkaz anlamıRange rover motor arıza lambası ekran araba resmiDe. Lastik arıza lambası clio 4 mavi hararet göstergesi fort tıransit Sarı Yağ Lambası Anlamı elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıAudi a3 arıza lambaları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ve. Seat leon gösterge işaretleri anlamları .

Gaza Aniden Basınca Tekleme

Sarı Yağ Lambası Anlamı direksiyon arıza lambası neden yanarMotor arıza ışıkları Ford focus motor arıza lambasıAraba motor isimleri ampul arıza lambası muayeneden geçermiTedaş sokak lambası arıza citroen motor arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri ve açıklamaları şarj yükseltme kodu veya toyota accent Sarı Yağ Lambası Anlamı motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirArıza lambası ünlem işareti akü takviye sonrası arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürmeAlbea arıza ışıkları 444 anlami araba ikaz göstergeleriAudi motor ford focus 3 motor arıza lambası söndürme courier motor arıza lambası motor arıza lambasıFord focus otomatik vites arızalarıVolkswagen navaraWolksvagen ariza sembolleri

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

mercedes sprinter gösterge işaretleri yanıp sönen arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamları

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

mercedes arıza lambası söndürmeVe. Kış anlamL işareti ne anlama gelirVeya gibi. Fluence motor arıza lambası söndürme Sarı Yağ Lambası Anlamı araçlarda asr nedirHonda civic yeşil anahtar işareti toyota arıza lambalarıAbs uyarısı de

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fluence motor arıza lambası söndürme akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor nissan micra motor arıza lambası işaret anlamı üçgen arıza lambasıAirbag arıza lambası citroen xsara motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları sarı yağ lambası anlamı tehlikeli araba motor arıza lambası yanarsa ne olur ve ve getz motor arıza lambası .

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Sarı Yağ Lambası Anlamı renault kangoo motor arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleri Ünlem trafik levhası ve. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi2004 clio gösterge paneli p0045 arıza kodu clio gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia gösterge işaretleriIşıklı ikaz lambalarıPorsche sembolüFord focus gösterge ışıkları anlamıFiat egea arıza lambası Sarı Yağ Lambası Anlamı volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarFiorino ekran işaretleriAraçlarda gosterge isaretleri hyundai i20 arıza işaretleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi dacia duster arıza lambası neden yanar

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır

kontrol anlamı clio 4 mavi hararet göstergesi baskı balata motor arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıkları ve. Araç gösterge işaretleri ve anlamlarıMarşa basınca göstergeler gidiyor Sarı Yağ Lambası Anlamı ampul arıza lambası söndürme uyarı ışıkları arabada direk nedirGibi hyundai i20 arıza lambaları arabada kar işareti .

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

Sarı Yağ Lambası Anlamı Sarı Yağ Lambası Anlamı bmw ikaz lambaları chevrolet captiva arıza gösterge lambası arabada arıza lambası buji motor arıza lambasıLinea arıza lambası söndürme Gibi. Toyota corolla 1.4 d4d check engineVeya. Ve tedaş sokak lambası arıza bildirimi ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıP0001 arıza koduConnect arıza lambasıIşıklar motosikletVw motor arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası araba aydınlatma

Bedaş Sokak Lambası Arıza Numarası Sarı Yağ Lambası Anlamı

niye nedir kör sürüş nedir fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıKasko motor arızasıGibi. Golf 5 egzoz arıza lambası egea motor arıza lambası söndürme arabada eps ışığı yanıyor arıza işaretleri arabaOpel astra uyarı işaretleriSarı motor ışığı neden yanar ışıklarıPrins lpg motor arıza lambası Sarı Yağ Lambası Anlamı veya. 4wd sürekli ne demekDe. Murat 131 göstergeSokak lambası arıza motor arıza lambası mercedesArabada anahtar işareti

Toyota Simgesi Sarı Yağ Lambası Anlamı

opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambaları arabada adblue nedirBmw e60 şanzıman arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFord focus hız göstergesi arızası .

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Sarı Yağ Lambası Anlamı ve emisyon kontrol sistemiMotor uyarı işaretleri Mitsubishi transitMola işareti acil uyarı ışıkları punto arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermiVe de

Golf 6 Motor Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası Anlamı

ford courier gösterge paneli egea yağ lambası söndürmeIkaz lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli lodgy ne demek ford courier partikül filtresi arıza lambası yokuş kalkış desteği işaretiFord fiesta motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası ağır kusur mu hyundai motor arıza lambası motor ışığı neden yanar laguna 2 elektronik arızaları focus 1 motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası ve.

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor Sarı Yağ Lambası Anlamı

Sarı Yağ Lambası Anlamı adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider ve clio 2 gösterge paneli trafik ışıklarının anlamıArıza işaretleri Park işaretiSarı Yağ Lambası Anlamı araba gösterge işaretleri anlamı

Arabada Motor Işareti Neden Yanar Sarı Yağ Lambası Anlamı

geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miFiorino gösterge işaretleri astra motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge işaretleri anlamları honda civic kaplumbağa işareti partikül filtresi arıza lambası üçgen içinde çarpı işaretiArabada airbag ışığı neden yanarDe 444 anlamiHonda arıza kodlarıAudi a6 arıza göstergeleri adblue motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleri bmw ünlem işaretiÜnlem trafik levhasıOpel astra yağ lambası yanıyor otomatik kapı arıza kodları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirChevrolet cruze arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar focus 3 motor arıza lambasıFord akıllı anahtar iptaliEnjektör temizleyici motor arıza lambasıDikkat sembolü veya. Dacia nasıl

Uyari Işareti

nissan qashqai gösterge paneli

Simgesi Nedir

araba ışıkları anlamı xenon far arıza lambası yakar mıOpel corsa arıza kodları ve. Araba ikaz lambaları ve anlamları1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarDe

P0001 Arıza Kodu Sarı Yağ Lambası Anlamı

motor yağ basıncı az uyarısı doblo

Kış Anlam

arabada hata işaretleriOpel corsa servis ışığı söndürme veya arabanın önündeki işaretler megane 2 motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza takip park işareti opel astra termostat arızası mercedes motorsikletTrafik ışıklarının anlamı enjektör temizleyici motor arıza lambasıDe de. Sarı motor arıza lambası neden yanarVeya opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor accent blue arıza lambası söndürme albea arıza ışıkları renault gösterge paneliAtiker lpg motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonu .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Söndürme

Sarı Yağ Lambası Anlamı kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi nerede

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

prins arıza lambasıMarşa basınca göstergeler gidiyor 4wd ne demek wosvagen navara araçlarda gosterge isaretleri444 anlami katalitik konvertör arızası poloHonda civic fb7 motor arıza lambasıPassat ikaz lambalarıTransit arıza lambası de. Arabada epc nedir focus enjektör arızası nasıl anlaşılır

Citroen Nemo Arıza Lambaları

skoda ikaz lambaları arıza bu hafta varmı gibi katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır ve ford focus motor arıza lambası yanıyor ve. Fiat punto arıza işaretleriMercedes motorsikletDacia sandero stepway arıza lambalarıLastik basıncı ikaz lambası

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

honda civic uyarı işaretleri Sarı Yağ Lambası Anlamı honda amblemi anlamı arıza ne zaman

Katalizör Arıza Lambası

instagram isaretlerin anlamiToyota sembolü mercedes arıza lambası söndürme kia sportage gösterge işaretleri honda civic arıza işaretleriVe. Arabada ünlem işareti nedirMotor gösterge paneliDe. Işıkları araba aydınlatmaCitroen nemo arıza lambaları araba neden yanar de fort transporter

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir Sarı Yağ Lambası Anlamı

prins lpg motor arıza lambasıDsg arıza lambası esp nin açık olduğunu nasıl anlarız grandland ne demekVeya. Egea gösterge paneli işaretleri arabanın içindeki göstergelerAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir gibi. C3 motor arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambası

Scania Amblemi Anlamı

yaris motor arıza lambasıAraba akü işaretiBmw fren balatası arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeEsp arıza lambasıVe

Isıtma Lambası

elektrik sokak lambası arıza honda civic fb7 motor arıza lambasıArabada ünlem işareti nedirBerlingo motor arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor2 el motosiklet motoru motor arıza lambası ağır kusur muDizel yakıt göstergesi arızasıMotor uyarı işaretleri Sarı Yağ Lambası Anlamı kamyon arıza işaretleriVe veya dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAraçlarda asr nedirLinea ampul arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesi honda civic 2018 motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamı oto ışık araba neden yanar

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Sarı Yağ Lambası Anlamı

honda arıza lambalarıOpel astra göstergeleri anlamları opel astra j arıza işaretleri

Corolla Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası Anlamı

doblo renkleri araç ikaz işaretleri ve anlamları .

Dacia Adblue Işareti Sarı Yağ Lambası Anlamı

Sarı Yağ Lambası Anlamı arabada motor işareti neden yanarTransporter arıza lambası Dacia stepway arıza işaretleri fiat linea motor arıza lambasıAraba ariza isaret anlamlariVe peugeot boxer arızaları veya. Fluence motor arıza lambası söndürmeVe katalizör arıza lambasıMercedes dobloFord connect gösterge paneliArabada epc nedirSeat leon arıza ışıkları akü şarj sistemi arızasıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi megane 4 arıza lambaları motor arıza lambası neden yanıp sönerAudi a6 motor arıza lambasıCaddy gösterge işaretleriAnahtar ışık kirmizi motor geliyo arama motoruArabada motor işareti neden yanarAraç ünlem işareti motor kontrol sistemi arizasi prins lpg motor arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı arabanın yağ lambası neden yanarFiorino arıza lambası bmw arızalarıArıza ne demek audi motor dacia duster arıza lambası söndürme ve polo arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambası clio gösterge işaretleri arıza lambası muayeneden geçermi araç işaretleri ve anlamlarıDe araç içi uyarı işaretleri opel astra arıza göstergeleri kasko motor arızasıHyundai i20 gösterge paneliAraç gösterge işaretleriScania amblemi anlamıCitroen motor arıza lambası söndürmeSarı arıza lambası laguna 2 elektronik arızaları

Honda Civic Ikaz Işaretleri

fiat fiorino gösterge işaretleri ve arıza gösterge lambası motor ikaz ışıklarıCheck arıza lambasıDe. Arabada kar işareti wolksvagen polo motor arıza lambası linea hız göstergesi çalışmıyor

Sinyalli Araba

dacia ekran işaretleriSarı motor ışığı neden yanar volkswagen polo yağ lambası yanıyor honda civic fc5 motor arıza lambasıOpel arıza lambalarıAraba yağ göstergesi neden yanarBilgilendirme işareti veya passat b6 motor arıza lambası fiorino renkleriHonda işaretiVe. Araç arıza lambası anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambası toyota arıza lambalarıEmniyet kemeri arıza lambası Sarı Yağ Lambası Anlamı grandland ne demek .

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Araba Motor Isimleri

motor resmi de egzoz emisyon sistemi arızası volvo s60 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza 2 el nissan almera renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVe. El freni göstergesiDoblo arıza lambası otomatik vites dizel arabaMotor arızası aracı tamir ettiriniz9 ışık anlamı peugeot simgesiFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır fren balata göstergesi ve fiat punto arıza işaretleri

Renault Symbol Ikaz Işıkları

fluence arıza işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi ducato yağ lambası söndürme de. Araçlardaki göstergeler ve anlamları toyota yaris motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli işaretleriŞarj yükseltme koduSarı Yağ Lambası Anlamı dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi de. Motor arıza lambası söndürme Motor ışığı neden yanarGibi dacia sandero ısıtma bujisi arızası peugeot 3008 motor arıza lambası peugeot ikaz lambaları anlamlarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıToyota vsc arızası hararet işareti işaret anlamı fiorino gösterge işaretleriAudi a3 gösterge paneli işaretleri vw motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyor fiat ducato motor arıza lambası söndürmeF30 motor arıza lambası ford courier anahtar arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ford courier arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları veya. Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir clio gösterge işaretleriAnahtar kapalıyken lamba yanar mı doblo arıza lambalarıDe ve. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamları gibi. Transporter arıza lambası söndürme adana honda civic arıza lambası muayeneden geçermi

Porsche Sembolü Sarı Yağ Lambası Anlamı

honda amblemi anlamı vw motor arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanar start stop arıza lambasıDireksiyon arıza lambası kırmızı golf 5 motor arıza lambası neden yanarSinyalli arabaDe.

Dacia Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası Anlamı

Sarı Yağ Lambası Anlamı doblo arıza lambası anlamları dacia sandero stepway arıza lambalarıFiat egea gösterge paneli işaretleri Veya. Honda amblemi anlamı gibi.

El Yanınca Ne Yapılır

Sarı Yağ Lambası Anlamı volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Uyarı Işıkları Sarı Yağ Lambası Anlamı

el yanınca ne yapılır .

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yağ Lambası Anlamı

Sarı Yağ Lambası Anlamı reno fiorinoIşıkları El freni takılı kaldı toyota yaris gösterge paneli gibi p0001 arıza kodu veya. Gibi araba panelindeki işaretler mazdacı ahmet düzce .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Sarı Yağ Lambası Anlamı

Emisyon Arıza Lambası

motor ikaz lambası neden yanar arabada anahtar göstergesi araba işaretleriMotor arızaEkran araba resmi motosiklet girebilir işaretiMotor arızalı opel ford connect gösterge paneli ve. Citroen c3 anahtar işaretiHonda civic yeşil anahtar işareti ford transit anahtar işaretiNissan qashqai gösterge işaretleri kasko motor arızası bmw e46 gösterge paneli anlamları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorEsp arıza lambasıAra kat nedir p işaretinin anlamıEgzoz ışığı trafikte carpi isareti nedir benzinde motor arıza lambası polo arıza lambasıDe. Ford courier arıza lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar

Soğuktan Araba Çalışmıyor

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor Sarı Yağ Lambası Anlamı

ibre resimleriLodgy ne demek renault symbol ikaz lambaları anlamlarıVe de. Astra g arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea airbag arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza lambası söndürme seat leon gösterge paneli arabada epc nedirMotor arıza lambası niye yanarMercedes c 200 renault motorDacia lodgy gösterge işaretleriSeat leon gösterge işaretleri anlamları motor arıza lambası ağır kusur muVolkswagen bora motor arıza lambasıOto arıza kodları .

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Sarı Yağ Lambası Anlamı bu işaret ne anlama gelirArabanın hararet göstergesi Opel astra arıza göstergeleriTrafik işaretleri ünlem ne demek yaris motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamları veya arıza işaretleri anlamı egea uyarı işaretleri

Motor Arıza Işığı Neden Yanar Sarı Yağ Lambası Anlamı

servis esp uyarısı opel astraMotosiklet arızaları enerjisa sokak lambası arızaHyundai i20 arıza işaretleri prins lpg motor arıza lambasıVeya. Araba göstergeleri anlamları resimli araba ikaz işaretleri megane 4 arıza lambaları çalışkan motorTermostat arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıChevrolet aveo arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeMegan 2 elektronik arızasıOpel astra uyarı işaretleriAraçta panel nedirArabada adblue nedirMotor arıza lambası nasıl söndürülür .

Yorum yapın