Sarı Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Sarı Ünlem İşareti hava neden sarı Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası soğuk havada motor arıza lambasıegea 1.4 motor arıza lambası Ariza lambası Gibi de

Gösterge Arıza Işaretleri

Sarı Ünlem İşareti Sarı Ünlem İşareti nissan qashqai ünlem işareti

Fiat Egea Arıza Sembolleri Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti muayenede arıza lambası Sarı Ünlem İşareti megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve sarı renkli rehberin adı ve. Yanıp sönen arıza lambasıMercedes arıza ışıkları simgesi nedir sepaş sokak lambası arıza bildirimi zaman motor

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

Sarı Ünlem İşareti opel astra g motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasiFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault laguna gösterge paneli anlamları ve ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar1.3 multijet motor nasılVeya. Passat b6 motor arıza lambasıMini cooper motor arıza lambasıMot ne demek araç içi gösterge işaretleri fiorino ikaz lambaları transit arıza lambalarıI20 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür ford tourneo arıza lambası söndürme de

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Sarı Ünlem İşareti airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraç içi gösterge işaretleriArıza işaretleri araba Sarı Ünlem İşareti genel arıza lambası veya focus sarı arıza lambası engelli sembolleri ve anlamları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası ve de crafter arıza ışıklarıToyota corolla gösterge paneli anlamlarıGolf 5 arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti gibi opel arıza işaretleri ve anlamları sis lambası göstergesiAudi a3 arıza lambalarıHonda dio arıza lambası araç gösterge paneliNissan micra sarı motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme nissan primera arızaları linea motor arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir de esp asr arızası citroen araç ikaz işaretleri ve anlamları el freni lambası neden yanar mazdacı ahmet düzce ikaz lambası yağ lambası işareti opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorYamaha arıza lambası söndürmeOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar honda arıza işaretleri işaretlerin anlamları sokak lambası arıza enerjisa opel astra h arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işareti arabada citroen c3 arıza kodlarıAdana sokak lambası arızaFord ikaz lambaları .

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Sarı Ünlem İşareti yağ ikaz lambasıArabanın ön göstergeleri Ellerin içinin yanmasıAudi a3 arıza lambalarıOpel arıza kodları resimli Sarı Ünlem İşareti sokak lambası arıza bildirimi ankara araba ışıkları araç arıza göstergeleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miÜnlem işareti trafikFiat linea gösterge paneli çalışmıyor mercedes arızaları2016 motosikletOpel corsa uyarı işaretleri ford connect gösterge ışıkları nabız sinyal motorGibi mercedes sprinter arıza lambası söndürme .

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti golf 7 motor arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son eskişehir sokak lambası arıza egr arızası nasıl giderilir Sarı Ünlem İşareti adblue lambası yanıyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Mondeo Motor Arıza Lambası

Sarı Ünlem İşareti fiat egea motor arıza lambası söndürme honda civic direksiyon arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

X Işareti Anlamı

Sarı Ünlem İşareti opel astra g kasa motor arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyor balata yanarsa ne olur gibi transporter ikaz lambaları transporter arıza işaretleri ve. Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Citroen berlingo arıza lambaları volkswagen navaraAstra h arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıyor linea hava yastığı arıza lambasıArıza ışıkları anlamıFord ranger motor arıza lambası söndürme hyundai era motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambasıCitroen hararet göstergesi veya. De. Opel astra j motor arıza lambası hyundai simgesiMazot arıza lambası jeep renegade motor arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

Sarı Ünlem İşareti mot ne demek ford courier motor arıza lambası niye yanarHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Ve. Volkswagen katalitik konvertör arızasıTrafik levhaları ve anlamları 2014 araba uyarıları .

New Holland Arıza Lambası Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti Sarı Ünlem İşareti de anahtar resimleriMercedes arıza ışıkları Dacia duster motor arıza lambası söndürme kocaeli neresi yaniyorFiorino ikaz lambaları el freni takılı kaldı arka cam rezistansı göstergesi motosiklet motor arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedirDe. Açık anahtar sembolüHonda spacy arıza lambası kodlarıGöstergede ünlem işaretiStart stop arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi motor arıza lambası yanıp söndüFord ranger arıza lambası söndürmeIşık hızının sembolü partikül arıza lambasıGibi kırmızı motor ford transit arıza lambası söndürme

Transporter Gösterge Paneli

Sarı Ünlem İşareti dacia dokker gösterge işaretleri de clio 3 arıza lambası söndürmeMercedes arıza ışıkları Nissan juke kaydırmaPejo 301 lastik basıncıHyundai accent era motor arıza lambasıDacia uyarı işaretleriArabada motor işareti suzuki yarış motoru fiyatlarıDe nissan juke kırmızı motor arıza lambası veya. Süspansiyon arıza lambasıMercedes arıza lambaları anlamları volkswagen polo ikaz lambaları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti Sarı Ünlem İşareti motor göstergesiAdblue ikaz lambaları Motor arıza lambası lpg araba gösterge lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmirMotor arıza işaretleri atiker gold arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeVe. Değişik simgeler ve anlamlarıGenel arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergelerMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliIsuzu kamyon gösterge işaretleri araç simgeleriFord focus ikaz lambaları anlamlarıFiat doblo arıza lambaları

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Ünlem İşareti veya w211 motor arıza lambasıAdblue ikaz lambaları Hyundai arıza ışıklarıSymbol motor arıza lambasıVw sarı yağ lambası sistem hatasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor caddy arıza göstergeleri insignia motor arıza lambası arabada abs neden yanar captiva arıza lambaları

Transit Arıza Lambası

Sarı Ünlem İşareti de ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları

Uyarı Sembolleri

Sarı Ünlem İşareti kocaeli sokak lambası arızaAdblue ikaz lambaları Nissan qashqai sistem hatasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor hata kodları ve anlamları dörtlü ikaz lambası işareti akü değişimi sonrası motor arıza lambası Sarı Ünlem İşareti i20 motor arıza lambası yanıyorAdblue ikaz lambaları Akıllı işaretlerin anlamlarıYağ ikaz lambası bugün arıza var mıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası hyundai simgesiFord tourneo courier arıza lambaları bmw arıza lambasıDacia dokker arıza lambaları araçlarda asr nedir clio 4 arıza lambası anlamları

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Sarı Ünlem İşareti işaret sembolleriAdblue ikaz lambaları Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar skoda arıza işaretleriFord arıza kodu öğrenme ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar .

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Sarı Ünlem İşareti bmw x3 4×4 arıza lambası marea motor arıza lambası trafik ışıkları ve anlamları resimli ve. Polo arıza göstergeleri Motor arıza lambası kendiliğinden söndü ford ranger arıza lambası söndürmeArabada egr nedir de. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıFord transit motor arıza lambasıTurbo arıza lambası araç arıza ışıkları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarHava yastığı arıza lambası neden yanarOpel astra ünlem işaretiAdblue motor arıza lambası motosiklet girebilir işaretiGibi linea hız göstergesi çalışmıyor hyundai tucson gösterge paneli işaretleri araba motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge ışıklarıSymbol ikaz lambaları citroen c4 servis ışığıAudi arıza lambasıOksijen sensörü arıza lambası honda civic uyarı işaretleri de. Arabanın abs lambası neden yanar

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Ünlem İşareti fiat fiorino ikaz lambaları anlamları mercedes gösterge paneli anlamları srs ışığı neden yanar hyundai arıza lambaları

Multijet Motor Nedir Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti volvo s40 motor arıza lambası arabada motor arıza lambasıPolo arıza göstergeleri Hava filtresi arıza lambası toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Sarı Ünlem İşareti otomatik vites işaretleri arabada ingiliz anahtarı işareti Sarı Ünlem İşareti nissan x trail şanzıman sorunuPolo arıza göstergeleri Arabada a işaretiMegane 1 servis ışığı söndürme abs arıza lambası .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Sarı Ünlem İşareti yağ lambası neden yanıp söner servis esp opel gösterge paneliŞekilli işaretler Veya arabada turuncu ünlem işaretiArası açık motor .

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Sarı Ünlem İşareti arabanın bagajında olması gerekenlerKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Gibi. Ve arızalıdır opel vectra c direksiyon arıza lambası

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

Sarı Ünlem İşareti ford transit arıza lambası söndürme volkswagen polo yağ lambası yanıyorKızdırma bujisi ve motor arıza lambası

Bmw A180

Sarı Ünlem İşareti motor arıza lambası lpg akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor veya. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası Fiat egea motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi linea yağ lambası söndürme c max motorsikletPassat motor arıza lambasıGibi jenerik arıza lambası ne demekAudi motor arıza lambası

Ikaz Işığı Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Sarı Ünlem İşareti fort arıza lambaları wosvagen motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambası De ford fusion arıza lambasıAbs arıza lambasıUyarı işaretleri nelerdir

Arabalardaki Göstergeler

Sarı Ünlem İşareti araba işaret anlamları opel vectra arıza lambası neden yanar symbol arıza işaretleri passat motor arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin arabada arıza ışıkları Sarı Ünlem İşareti ford connect gösterge paneli de opel corsa servis ikaz ışığı volkswagen motor arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası Era motor arıza lambasıEra motor arıza lambası caddy motor kapağı neden yok .

Honda Dio Arıza Lambası

Sarı Ünlem İşareti Sarı Ünlem İşareti fiat linea 1. H100 gösterge paneli 3 multijet arıza lambası tiguan renkleri gibi akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti lpg li araçta motor arıza lambası söndürme srs ışığı neden yanar otomatik vites fren müşürü arızası ve. H100 gösterge paneli Arabada abs ışığı yanıyor ve de. Gibi. Veya opel astra f arıza lambası neden yanar esp ne demek arabada clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero stepway arıza lambaları turuncu uyarı ne demek kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passatHyundai i20 ikaz ışıkları hyundai motor arıza lambası hararet ışığıKia ceed dizel otomatik nasıl toyota corolla hararet göstergesiOpel astra j motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmirYağ basıncı ikaz ışığı ford transit motor arıza lambası volkswagen arıza sembolleri mazdacı ahmet düzce de clio 3 gösterge işaretleriHyundai getz arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkRenault symbol gösterge ışıklarıJetta uyarı ışıkları araba arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası neden yanarAdblue arızası mercedes sprinter arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürme .

Golf 5 Arıza Lambaları Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Sarı Ünlem İşareti fiat linea 1. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar 3 multijet arıza lambasıEds arıza lambasıAraba gösterge ışıkları .

Motora Benzin Göstergesi Takma Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti pejo 208 motor arıza lambası dacia arıza lambasıArabadaki ünlem işareti Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 motor arıza lambası söndürme ve anlamları accent era arıza lambası söndürme golf 7 sorunları opel uyarı işaretleri de astra h arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürme opel vectra c arıza lambaları ve anlamları golf 7 sorunları .

Araba Ünlem Işareti

Sarı Ünlem İşareti citroen berlingo arıza işaretleri honda motor amblemiBildirim ışığı nedir Ford custom motor arıza lambasıMotor yıkamadan sonra arıza lambasıFort cornetAraç gösterge işaretleri anlamı Sarı Ünlem İşareti araba paneli Sarı Ünlem İşareti lamba kapalıyken yanıp sönüyorBildirim ışığı nedir Sis lambası göstergesi opel vectra c kasa arıza işaretleri trafikte ünlem işareti ne demekOpel astra h kasa arıza lambası2020 model linea lamba isimleri pulsar 200 ns arıza lambası neden yanarArabada ters ünlem işareti opel vectra c arıza lambası söndürmeArabada egr nedir citroen c4 servis ışığı neden yanarHonda civic motor arıza lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor fiesta motor arıza lambası

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti araç arıza işaretleri anlamları hyundai motorsiklet

Ve Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti opel astra h kasa arıza lambası fluence arıza lambası söndürme

Gibi Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti opel arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıBildirim ışığı nedir Araba arıza lambası gibi. Ve

Fluence Arıza Lambası Söndürme

Sarı Ünlem İşareti

Araba Paneli

Sarı Ünlem İşareti brc lpg motor arıza lambası Sarı Ünlem İşareti captiva servis arıza uyarı lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorBildirim ışığı nedir Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızasıAraç lamba işaretleri araba su göstergesiDoblo arıza lambaları hyundai arıza lambaları opel mokka mı nissan qashqai mi

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sarı Ünlem İşareti passat egr arızası motor yağ basıncı düşükse ne olurBildirim ışığı nedir Clio arıza lambası anlamlarıSari lamba arabada ingiliz anahtarı işareti Sarı Ünlem İşareti golf 7 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambaları

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Sarı Ünlem İşareti toyota auris motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamlarıBildirim ışığı nedir Dacia hararet göstergesiLaguna 1 gösterge paneli sorunu arac ariza lambalariMercedes arızaları de chevrolet arıza lambasıNissan micra nasıl arabaAraba üstünde anahtar işaretiFiorino motor arıza lambası söndürme isı sensörü arıza lambası

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti ışık hızının sembolüBildirim ışığı nedir Ford kuga arıza lambası söndürme .

Araba Arıza Lambası

Sarı Ünlem İşareti Sarı Ünlem İşareti ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası neden yanar Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbulAudi a3 direksiyon arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanarEl işaretlerinin anlamıAraç arıza işaretleri anlamları

Motosiklet Motor Arıza Lambası

Sarı Ünlem İşareti arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorFiat egea motor arıza lambası neden yanar Ünlem işareti trafikPejo 307 arıza lambaları arızası toyota arıza kodu öğrenme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti yanıyor veya Sarı Ünlem İşareti oksijen sensörü arıza lambası audi a4 motor arıza lambası değişik simgeler ve anlamları motor nedirFiat egea motor arıza lambası neden yanar Motor yağ işaretiAraba ikaz göstergeleri .

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

Sarı Ünlem İşareti xenon far arıza lambası yakar mı jetta uyarı ışıkları gaza aniden basınca teklemeFord ranger arıza lambası söndürme Benzinli su motoru arızaları bilgilendirme işaretiSokak lambası arıza ihbar gibi.

H100 Gösterge Paneli

Sarı Ünlem İşareti connect arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge paneli arızası Elektrik simgeleri .

Araba Işıkları Sarı Ünlem İşareti

Sarı Ünlem İşareti polo ikaz ışıklarıAraba lambaları Araba işaretleri ve anlamlarıArabanın ön göstergeleriAraç çekişten düştü arıza lambası yandı porsche simgesiAkü göstergesi neden yanarCheck engine toyota hyundai h100 gösterge ışıkları akü ışığı neden yanar ve. Peugeot partner gösterge paneliVe yakıt aldıktan sonra arıza lambası motor sistemi audi a3 arıza lambaları linea enjektör arıza lambasıGibi

Ford Connect Gösterge Arizalari

dacia dokker ekran işaretleriAraba lambaları Gibi motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ford fiesta motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorMotor tehlikeli miC200 motor arıza lambasıGösterge paneli ikaz ışıklarıOtomatik vites fren müşürü arızası audi arıza işaretleri gösterge paneliVe

Park Sensörü Arıza Lambası

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

ford mondeo motor arıza lambası neden yanarAraba lambaları Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza tel izmir dacia lodgy gösterge işaretleriYağ lambası işareti fiorino arıza lambası motor sistem arızasıVe ve ford connect arıza lambaları arka sis lambası işareti hararet göstergesi neden yanar aracın içindeki göstergeler mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirLinea gösterge işaretleri fiat doblo arıza lambaları anlamları .

“Sarı Ünlem İşareti 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın