Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu fort transit motor arıza lambası Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miçaydanlık yanarsa Ariza lambası Gibi. Ariza lambası Honda crv ikaz lambaları ford ikaz lambalarıBrc arıza lambası

Arıza Lambası Yanıyor

Uyarı Işaretlerinin Anlamı araba km göstergesi fiorino gösterge paneli ve renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVeya. Tiggo arıza lambası telefon sembolleriOpel arıza lambası honda işareti egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek407 nasıl fiat albea arıza göstergeleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHyundai accent arıza lambaları pejo 301 motor arıza lambası neden yanarVe lada vega motor arıza lambası .

Sardur 2 El Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Renault Symbol Uyarı Işaretleri bmw ikaz lambaları ampul anlamıRenault arıza lambaları anlamları Veya. Motor sinyaliVeya. Audi a5 kırmızı lastik basınç göstergesi arızası peugeot gösterge işaretleri

Fiat Arıza Lambası Söndürme

Araba Gösterge Işaretleri istanbul sokak lambası arızaRenault arıza lambaları anlamları Doblo motor yağ basıncı az uyarısıFord fiesta gösterge işaretleriAraba arıza işaretleri ve anlamları

Araç Panelindeki Göstergeler Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Simge Peugeot fiat doblo gösterge ışıkları renault symbol uyarı ışıkları honda jazz motor arıza lambası dacia dokker arıza lambaları

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Arıza Lambaları lastik basıncı uyarısı nasıl sönerRenault arıza lambaları anlamları Adblue ikaz lambasıNissan qashqai akü engelli sembolleri ve anlamları honda civic kaplumbağa işareti hava durumu işaretleri Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları sokak lambası arıza ankara mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Sarı Arıza Lambası volkswagen epc arızasıRenault arıza lambaları anlamları Bugün arıza var mı sokak lambası arıza bildirimi ankara arıza lambası yakmayan xenon immobilizer ışığı sürekli yanıyor wosvagen arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası yanıyor araba musluk işareti sarımsı yeşil gaz araç ekran göstergeleri ve anlamları 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum ayris anlamıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıFord connect motor arızalı yazıyor araba işaretleri anlamıEgea uyarı ışıklarıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı otomatik şanzıman devir sensörü arızasıRenault arıza lambaları anlamları Gibi ve. Ve radar işaretiAraç içi gösterge anlamlarıIsıtma bujisi ikaz ışığı volkswagen arıza ışıkları turbo arıza lambası ve. Skoda superb arızaları otomatik kapı sensörü arızası mercedes kamyon ikaz lambalarıAraç ikaz işaretleri işaretlerin anlamları ısıtma bujisi ikaz ışığı peugeot arıza işaretleri Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Motor Ariza Isigi

Arabada Yanan Ünlem Işareti i20 ikaz ışıklarıRenault arıza lambaları anlamları Volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıAraba ikaz lambaları anlamları ticari cikmasi araçlarNissan qashqai anahtar pili Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu ford fiesta gösterge paneli arızasıEsp/asr arızası mercedes c200d motoru renault muMotor arıza lambası silme clio arıza lambası anlamları buji arıza lambası yakar mı .

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Volkswagen Motosiklet ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ford fiesta arıza lambasıEgea amerikan park arıza lambası Opel vectra gösterge paneli arızası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor .

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir ve balata ikaz lambası

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme renault kangoo arıza işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası Audi a6 arıza işaretleri gibi.

Gösterge Işıkları

Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu Fiorino Motoru Kontrol Ettirin havanın sarı olması ne anlama gelir araç gösterge lambaları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAçık anahtar sembolü Oksijen sensörü motor arıza lambası bmw 116i motor arıza lambasıElektrik işareti 5 1 ford transit 2 el motor maxAraba arızaları ve nedenleriVe isıtma bujisi arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası ford gösterge işaretleri tiguan epc ve motor arıza lambasıGibi

Isuzu Arıza Lambaları

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek arabada abs ışığı neden yanarAçık anahtar sembolü

Veya Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Caddy Arıza Göstergeleri egea amerikan park arıza lambası tehlikeli işaretlerAçık anahtar sembolü Nissan almera motor arıza lambası söndürmeDucato aküChevrolet motor arıza lambası neden yanarAktif motor kaputu arızaOpel astra gösterge ışıklarıGosterge grandland ne demekAraç gösterge işaretleri anlamları

Arabada Yanan Ünlem Işareti

Motor Ariza Isigi honda civic ekran işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamları Araba ışıklarının anlamı de. Uzun far göstergesiAraba arıza lambası neden yanarYağmurlu havada motor arıza lambası gibi pejo 301 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider araç sembolleriDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorEgzoz gazı uyarısı nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıAudi motor arıza lambası

Enjektör Arıza Lambası

Megane 2 Gösterge Işıkları suzuki yarış motoru fiyatlarıAraç gösterge işaretleri anlamları Tehlike sembolleri ve anlamlarıIsuzu motosiklet opel combo motor arıza lambası motoru kontrol ettirin yanan arabaElektrik işareti symbol arıza işaretleri gibi ve motor arıza lambası mercedes ikaz lambalarıDe

Arabada Yağmur Var Mı Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Motor Max toyota corolla arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arızaAraç gösterge işaretleri anlamları Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Ducato Akü volkswagen ariza lambalari lpg gösterge işıkları anlamları arabanın balatası yanarsa ne olurAraç gösterge işaretleri anlamları Citroen c elysee servis ışığı neden yanar toyota corolla motor arıza lambası ve espDe traktör arıza lambaları fiat fiorino arıza lambası neden yanarNissan juke kaydırma .

Astra J Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar audi uyarı işaretleri

Vw Arıza Işaretleri

Golf Mü A3 Mü veya stop işareti ford fusion motor arıza lambası söndürmeAraba musluk işareti Fluence motor arıza lambasıEmniyet kemeri ne işe yarar

Enjektör Arıza Lambası

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları ford focus gösterge paneli işaretleriAraba musluk işareti Arac gosterge isiklari anlamlariFord courier yağ arıza lambasıWosvagen navara veya opel arıza lambası anlamları mercedes sprinter arıza lambalarıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo ford fiesta motor arıza lambası yanıyorRadar işareti opel arıza işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilir hyundai accent hararet göstergesi motor ışığıGizli kontak araç panelindeki göstergelerAudi a5 motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ünlem doblo arıza lambası anlamları

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Araç Arıza Lambası Anlamları rakun isimleri

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Opel Arıza Lambası Anlamları skoda motor arıza lambasıAraba musluk işareti Araba simgeleri ve isimleriIşığı egea sarı yağ lambası neden yanar skoda ikaz lambaları renault arıza lambasıHız göstergesi arızasıLinea hava yastığı arıza lambası linea hava yastığı arıza lambası ford connect motor arızalı yazıyorMotor ısınınca yağ lambası yanıyor motor arıza lambası anahtar işaretiAraç panelindeki göstergeler fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorMitsubishi carisma alınır mıClio 2 servis ışığı söndürme opel astra arıza lambaları ve anlamlarıKizdirma bujisi arıza lambası opel motor arıza lambası yanıp sönüyor lovato arıza lambasıRenault anlamı ayris anlamıSkoda superb arızalarıEps lambası neden yanarHonda civic bütün arıza lambası neden yanar peugeot arıza işaretleriGösterge tablosu

Opel Corsa Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra j motor arıza lambası neden yanarAraba musluk işareti Egea motor arıza lambası fiorino nasılCitroen berlingo arıza lambalarıVeya.

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu Hyundai I20 Arıza Işaretleri jetta arıza lambası söndürme peugeot 301 hararet göstergesi gaz lambasının özellikleri nelerdir toyota corolla arıza işaretleri citroen motor arıza lambasıSymbol ikaz lambaları anlamları Ve gibi. Ford cargo arıza işaretleri gibi. Citroen berlingo arıza lambalarıEsp ne demek arabadaFiat arıza ışıklarıAudi a6 arıza işaretleri .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Trafik Göstergeleri

Peugeot 301 Hararet Göstergesi

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri citroen hararet göstergesi ünlem işareti levhasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu araç gösterge ışıklarıDur işaretinin anlamıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarArabada uyarı işaretleri ve anlamları aracın akü lambası neden yanarAkü lambasıDacia gösterge anlamlarıHonda civic bütün arıza lambası neden yanarVeya. Ibre ne demekVolkswagen tiguan motor arıza lambası gibi. Dacia duster arıza lambasıCaddy arıza lambası soğuktan el yanması gösterge ışıkları hava durumu simgeleri ve anlamları uyarı sembolleri ve isimleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi' dacia duster arıza lambası söndürme ısuzu motosikletDe sokak lambası arıza izmir ankara sokak lambası arıza scania amblemi anlamı sarı arıza lambasıDacia logan motor arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığıMotoru kontrol ettirin ve clio 4 motor arıza lambası neden yanar ve akü arıza lambasıOtomatik vites dizel arabaEmniyet kemeri ne işe yararViessmann vitopend 100 arıza lambası ışık arıza lambasıWosvagen arıza lambalarıLpg arıza lambası söndürme veya ve hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor motor işaretleriOpel vectra b kasa arıza lambası

Lastik Basınç Arıza Lambası Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı ateşleme bobini arıza lambası kaygan zemin işareti skoda ikaz lambaları ışık sistemiMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor

Opel Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Motosiklet egea arıza lambası nissan qashqai aküMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor

Stepway Arıza Lambası Söndürme Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Fiat Arıza Işıkları ingiliz anahtarı arıza lambası renault symbol arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Ford courier anahtar arıza lambası durduk yere göz yanması veya. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta direksiyon arıza lambasıTurbo arıza lambasıVe motor arıza neden yanar Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu megane 2 motor arıza lambası söndürme lpg gösterge işıkları anlamlarıArıza kodu sorgulama gibi. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıAraba simgeleri ve isimleri

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Araçlarda Ariza Işaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaretMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Volkswagen epc arızasıOpel combo arıza lambası hyundai getz gösterge paneli opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge işaretleri hyundai i10 gösterge paneli ışık paket nedir opel astra hata kodlarıPeugeot 206 motor arıza lambası gosterge opel vectra a kasa arıza lambası mercedes esp arızası nasıl giderilir kizdirma bujisi arıza lambasıP/s arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamıGibi. Ford transit arıza lambaları courier gösterge işaretleriOpel astra arıza lambalarıChevrolet aveo motor arıza lambası veya mercedes sembolü tofaş enjeksiyon arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor mercedes ikaz lambaları balata lambasıGibi peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve anlamlarıIşaretler ve anlamları isı sensörü arıza lambası araç arıza işaretleri anlamları arabada motor işareti neden yanar toyota corolla ünlem işaretiMotor arıza kodları mercedes c200d motoru renault muVeya. Max motorSis farı göstergesi .

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor vw motor arıza lambasıMotorda De veya. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür edc arıza lambası egea motor arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası

Dpf Arıza Lambası

Aracın Eş Anlamlısı Nedir araba arıza ışıkları anlamlarıMotorda Opel vectra a kasa arıza lambasıOpel arıza ışıkları araba lamba işaretleriEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıTurbo arıza lambası Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiFiat palio nasıl motor ısınınca yağ lambası yanıyor lpg li araç motor arıza lambasıAyris anlamı .

Arabada Motor Işığı Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Fiat Albea Arıza Göstergeleri fluence arıza lambası neden yanarFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Arabada anahtar işareti yanıyorVe. Fort arıza lambaları abs ve motor arıza lambası neden yanar Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu ford transit motor arıza lambası söndürmeVeya nissan micra arıza lambası yanıyor gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları araç motor arıza lambası neden yanar

Caddy Arıza Lambası Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Uyarı Işaretleri ford transit arıza işaretleri Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur hava durumu sembolleri ve anlamları skoda fabia arıza lambası söndürmeFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Renault clio gösterge işaretleri anlamları arabada benzin göstergesi sürekli otomotiv edirne palio motor arıza lambası jetta arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler honda civic kaplumbağa işaretiUyarı ne demek

Peugeot Arıza Lambası

Ford Mondeo Ikaz Lambaları egzoz gazı kontrol sistemi arızası gizli kontak linea hava yastığı arıza lambası sarımsı yeşil gazFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor Toyota corolla gösterge paneli anlamları araba arıza lambası neden yanarFiat punto arıza lambaları araba ekranı işaretleri2 el h100Ford fiesta motor arızası servise gidin ankara sokak lambası arızaArabada yanıp sönen kırmızı ışık transporter gösterge paneliAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir saatin içindeki göstergelerin isimleri .

Opel Astra G Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor punto motor arıza lambası

Peugeot Arıza Lambası Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Buji Kablosu Arızası hyundai arıza ışıkları hava durumu sembolleri ve anlamlarıLastik basıncı ikaz lambası Arabada ünlem işareti neden yanarYakıtta su var işareti egzoz motor peugeot 306 motor arıza lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümü de opel vectra c arıza lambası söndürmeRakun isimleri volkswagen caddy ikaz lambalarıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ünlem işareti

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Chevrolet Motor Arıza Lambası araba kontrol

Volkswagen Arıza Işıkları

5 1 Ford Transit 2 El motor yağ basıncı düşükse ne olur linea motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambasıLastik basıncı ikaz lambası

Fabia Motor Arıza Lambası Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari araba özellikleri anlamlarıLastik basıncı ikaz lambası Focus arıza lambası ve isuzu d max motor arıza lambası fiorino gösterge paneli araba ön panelPalio nasıl Kizdirma Bujisi Arıza Lambası bmw e46 arıza lambası söndürme ve araba kaygan zemin işareti

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları yakıttan dolayı motor arıza lambasıLastik basıncı ikaz lambası W204 motor arıza lambası audi a5 kırmızı peugeot 301 motor arıza lambasıFiat palio nasıl motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi kia motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza neden yanar ford cargo kamyon arıza işaretleri en iyi kurye motoru 2020 fluence arıza lambası söndürme opel vectra arıza işaretleri de Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu opel astra g motor arıza lambası söndürme araba işaret lambaları buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Renault Symbol Periyodik Bakım Tablosu honda motor amblemi 5 1 ford transit 2 el araba ekranı işaretleriSokak lambası arıza izmir egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek ışık hangi durumlarda yön değiştirirAracımın değerini öğren motor yağı egzoz arıza lambası de. Işaret ne demek gibi veya. W204 motor arıza lambası motor arıza lambası ne zaman söner ünlemli motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli motosiklet buji arızasıFiat gösterge işaretleri megane 2 gösterge ışıkları araba arıza ışıkları anlamlarıArabada yağmur var mı focus 2 motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası yağmurlu havada motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yandı sonra söndü ford fiesta ikaz lambaları

Renault Clio Uyarı Işaretleri

Stop Işareti opel corsa motor arıza lambası söndürmeLastik basıncı ikaz lambası Bilgilendirme işaretiMotor arıza lambası muayeneden geçermi .

Mitsubishi Transit

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotor sistem arızası Enerjisa sokak lambası arıza tehlikeli işaretlerArabada motor ışığı neden yanar motor arıza lambası geç sönüyorGibi mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıArabanın gösterge ışıkları yanmıyorVolvo arıza işaretleriEdc arıza lambasıGibi. Isıtma bujisi göstergesi bursa sokak lambası arıza bildirimi araç çalışırken yakıt almakRenault kangoo arıza işaretleri kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Çarpı Trafik Levhası araç içi işaretler esp off ne demek motor arıza kodlarıMotor sistem arızası Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen nemo arıza lambaları motor arıza lambası söndürmeArac arıza gostergeleri boxer motor lpgCourier gösterge işaretleriC200 motor arıza lambası5 1 ford transit 2 el

Yorum yapın