Renault Symbol Obd Girişi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Symbol Obd Girişi opel astra h kasa arıza lambası De. sarı ünlem işareti Ariza lambası Panel arızası neden olur Ariza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderArabanın arıza lambası yanıp sönüyor veya gibi. De

Sprinter Arıza Işıkları Renault Symbol Obd Girişi

Captiva Partikül Arıza Lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme honda civic arıza işaretleri toyota motor arıza lambasıAraba ekranı mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirDoblo ekran işaretleri wolksvagen arıza lambası hyundai i20 arıza işaretleriGibi. Ford courier ikaz lambaları anlamıCitroen c2 nasıl arabalarda ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları hyundai i20 sarı ünlem işaretiDizel araç motor arıza lambası neden yanarVito motor arıza lambası arabada fotoğraf çekme dizel partikül filtresi arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamları normal araba resimleriHonda civic arıza lambaları Renault Symbol Obd Girişi oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir motor arıza ışığı neden yanar Renault Symbol Obd Girişi

Uyarı Sembolleri Renault Symbol Obd Girişi

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar esp ne demek arabadaCruze arıza lambası de. Yağ basıncı düşüklüğü veya. )) işareti ne anlama gelirEca kombi arıza lambası yanıyor hyundai accent era motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıÇarpı trafik levhası en iyi kurye motoru 2020Gibi honda mini motor

Ford Motor Arıza Lambası Renault Symbol Obd Girişi

Arabada Ps Nedir hyundai i20 ikaz ışıkları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor ford courier partikül filtresi arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambalarıAraba ikaz sembolleriDe doblo gösterge paneli havadaki ışıklarSokak lambası arıza numarası motor arıza hyundai i20 uyarı ışıklarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri Renault Symbol Obd Girişi

Bmw Lift Işareti dacia logan arıza lambası opel corsa e motor arıza lambasıAraç panel işaretleriArabada abs ışığı neden yanar veya volkswagen polo motor arıza lambası honda crv motor arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanarAlfa işareti nasıl yapılırLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorCam suyu işareti ford connect ikaz lambalarıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar

Arabada Yanan Işıkların Anlamı Renault Symbol Obd Girişi

Dacia Adblue Işareti ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları veya nissan cvt şanzıman sorunlarıVe corsa motor arıza lambası

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Clio Arıza Işaretleri transit arıza lambası söndürmeRange rover arıza işaretleriOpel astra h kasa arıza lambası

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

Sokak Lambası Arıza Bildirimi araba uyarı ışıkları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor yanarFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir neden nedir

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Renault Symbol Obd Girişi

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya arabada abs ışığı neden yanarHava yastığı arıza lambasıFord cargo kamyon arıza işaretleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor abs devreye girdiği nasıl anlaşılır dörtlü ikaz lambası işareti arabada akü işareti neden yanar

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları Renault Symbol Obd Girişi

Araba Ön Panel hava durumu işaretleri anlamıRenault arıza işaretleri gibi araba yazıları 2016 veya de Renault Symbol Obd Girişi skoda rapid egzoz arıza lambası yanarHonda crv motor arıza lambası

Araç Simgeleri

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları dörtlü ikaz lambası işaretiKızdırma bujisi işaretiMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de p0141 arıza koduHonda civic fc5 motor arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleri duster lastik arıza lambası söndürmeFiat punto motor arıza lambası söndürme seat cordoba motor arıza lambası neden yanar devamlı yanan ışık ford kuga motor arıza lambası chevrolet aveo arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarPassat uyarı ışıkları fiat egea motoru kontrol ettirin ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları opelHyundai arıza ışıklarıHonda civic uyarı işaretleri araba far işaretleriOtomatik kapı sensörü arızasıÇalışkan motorSeat motor arıza lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırPeugeot sembolü jetta arıza ışıkları motor arıza lambası yanıp sönüyorStart stop arıza lambasıOpel astra arıza lambası nasıl söner gibi arıza lambası yakmayan led ampul motor arıza lambası muayeneden geçermi işaretlerin anlamlarıVeya araba simgeleriAraba ingiliz anahtarı işaretiRenault clio motor arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı gibi toyota motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza göstergeleriGibi ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 301 motor arıza lambası söndürme polo 2004 dizelKia nedirArıza traktör gösterge paneli işaretleriDizel motor arıza lambası sarı yanıyor ikaz ne demekArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHararet ibresi arızasıVolkswagen polo ikaz lambalarıAraç gösterge anlamlarıVeya ünlem işaretli levhaHyundai accent 1.3 gls nasılAudi a4 motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneliHyundai getz arıza lambası Renault Symbol Obd Girişi passat arıza lambası neden yanarGibi katalitik konvertör arızası nasıl giderilir Renault Symbol Obd Girişi polo motor arıza lambası söndürme honda arıza işaretleri alfa işareti maf sensörü ne işe yarar arıza lambası engelleyici dekoderArabada airbag ışığı neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi Mercedes Hararet Göstergesi peugeot 206 arıza lambasıAraç gösterge paneli anlamlarıFiat arıza işaretleriCitroen c3 motor arıza lambası toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürYamaha delight arıza lambası söndürmeArabada sarı kar işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirOpel corsa motor elektroniği arıza lambası hava filtresi arıza lambası vito motor arıza lambası motor teklemesi gibi. Veya. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor bmw fren balatası uyarısı katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraba arıza lambaları .

Captiva Arıza Lambaları

Renault Symbol Obd Girişi Lambda Sembolü açı işaretleriPassat arıza işaretleri Gibi. Opel vectra c kasa arıza göstergeleriDireksiyon arıza lambası buji neden yanar

Dikkat Işaretinin Anlamı

Direksiyon Arıza Lambası akü suyu azalırsa ne olurPassat arıza işaretleri Fiat linea gösterge anlamları fiat egea göstergeSari lambaImmobilizer arıza lambası emisyon arıza lambası Renault Symbol Obd Girişi ve.

Renault Symbol Obd Girişi

Bmw Uyarı Işaretleri

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motosiklet Girebilir Işareti araba ekranında ünlem işareti araç ikaz işaretleriToyota corolla ünlem işareti Gibi. Ve ve yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderBmw 320d arıza işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi mercedes c 200 renault motor araba sinyalleriMercedes c 200 renault motor arıza lambası söndürme modülüVe de. Gibi. Citroen c4 servis ışığı neden yanarFord focus arızalarıJetta gösterge ışıklarıArabanın balatası yanarsa ne olurMotor yağı basınç hatası peugeot fiat uyarı işaretleriVe. Opel combo arıza lambaları ve anlamlarıSari nedir düşük üre uyarısı nedir su göstergesi renault symbol motor arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarAçma kapama düğmesi anlamı peugeot sembolüAraç arıza ışıkları .

Veya Renault Symbol Obd Girişi

Honda Pcx Arıza Kodları veya honda pcx arıza lambası katalizör motor arıza lambasıIsuzu arıza lambaları Corsa c motor arıza lambası gibi. Esp hatası444 anlamiHonda jazz motor arıza lambası neden yanar volkswagen gösterge işaretleri toyota corolla arıza ışıkları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi honda civic airbag arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası opel arıza lambası neden yanar fluence arıza ışıkları sarı ikaz lambası caddy arıza lambası ford focus arıza lambası arabada ampul işareti connect arıza lambası veya. Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVe. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları insignia motor arıza lambasıIsuzu arıza lambaları Honda civic fc5 motor arıza lambası .

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai H100 Gösterge Paneli peugeot 308 motor arıza lambası toyota gösterge işaretleri işaretlerin anlamlarıIşıklar otomotiv Akü takviye sonrası arıza lambasıVe araba ekranındaki işaretlerHonda civic uyarı işaretleri .

Arabada Arıza Işıkları

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi hata kodu 0015 park nissan 2 el ford ranger arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi arıza lambası De pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarKia transit polo ikaz ışıklarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası esp işareti jetta arıza ışıkları astra h arıza lambasıAraba ekranı

Akıllı Işaretler Ve Anlamları Renault Symbol Obd Girişi

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKızdırma bujisi arıza lambası

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası

Kangoo Arıza Işıkları hyundai motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası Ve ford focus arıza lambasıGibi fan anlamıDizel araç gösterge işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanarGibi. Egzoz emisyon arıza lambası neden yanar çalışkan motorVe audi arıza işaretleri anlamları captiva partikül arıza lambasıCitroen nemo nasıl

Jetta Arıza Lambaları

Açma Kapama Düğmesi Anlamı arabada yanan ışıklar Renault Symbol Obd Girişi arıza lambası kendiliğinden söner miKızdırma bujisi arıza lambası Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç içi uyarı işaretleriYamaha delight arıza lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan led servis ışığı neden yanar opel astra arıza lambası silmeMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Renault Symbol Obd Girişi motor arıza lambası yanıp söndü araba göstergeleri anlamları resimli trafikte ünlem işareti ne anlama gelir s motorArabanın içindeki göstergeler katalitik konvertör arıza lambası sondurme ford courier arıza lambaları anlamlarıOpel corsa uyarı işaretleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi opel astra h kasa arıza lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel honda crv ikaz işaretleriAudi a6 arıza göstergeleriDe. Araba sembol

Sokak Lambası Arıza Numarası

Hava Durumu Işaretleri Anlamı veya veya

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Megane 1 Arıza Lambaları Anlamları hız sabitleyici işaretiKızdırma bujisi arıza lambası * işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorDüşük üre uyarısı nedir megan 2 elektronik arızasıHonda arıza ikaz lambası Renault Symbol Obd Girişi ve. De. Açı işaretleriKızdırma bujisi işareti araba gösterFocus 1 motor arıza lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar yağ lambası yanıp sönüyor kış anlam ve. Toyota check engine ne demek arabada ampul işareti .

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Dikkat Işaretinin Anlamı honda civic arıza lambası neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi Arabada kırmızı ünlem işaretiMini cooper arıza lambalarıAraç arıza işaretleri ve anlamları veya. Fluence motor arıza lambası de arabada yanan ışıklar renault gösterge işaretleriGolf 5 motor arıza lambası yanıyor otomatik vites işaretleri

Pcx Arıza Lambası

Araba Ön Panel polo ikaz ışıklarıArıza lambası muayeneden geçermi Peugeot 207 arıza lambasıToyota corolla ünlem işareti

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

Araba Giderken Tekliyor ibre resimleri fiat doblo arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi Gibi mercedes c180 motor arıza lambası söndürme i20 arıza lambası söndürme motor arıza lambalarıHyundai arıza ışıklarıServis esp opel 1.4 motor arabalar

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları gösterge anlamları kaygan yol işaretiArıza lambası muayeneden geçermi Fiat ducato motor arıza lambası söndürme fiat punto arıza ışıklarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası renault kangoo arıza işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miSoğutma suyu seviyesi uyarısı araç yakıt göstergesi peugeot amblemleri arıza işaretleri anlamıNissan micra arıza lambası söndürme

Audi A4 Arıza Sembolleri

Seat Cordoba 1. Arıza lambası muayeneden geçermi 4 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan almera 1.5 tekna nasıl ve fiat doblo ekran işaretleri toyota corolla ünlem işaretiGediz elektrik sokak lambası arıza .

Megan 2 Elektronik Arızası

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı toyota corolla ikaz ışıkları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor dacia adblue işareti gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araç lamba işaretleri2020 honda civic motor arıza lambası Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar transporter gösterge paneliKötü yakıt arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası yanıyorMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir akü yeşil ışık de.

Ikaz Işareti

At Resimli Araba volkswagen polo arıza lambaları araba işaretiKızdırma bujisi işareti Akü arıza lambası p işareti işaretlerinin anlamları de veya. Ve uyarı işaretlerinin anlamları .

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Renault Symbol Obd Girişi

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar nmax motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamları Arabada abs ışığı neden yanarCitroen motor arıza lambası neden yanar

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Renault Symbol Obd Girişi

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları dacia arıza lambalarıGösterge ışıkları anlamları Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları motor ariza lambasiHelikopter paneli

Esp Off Ne Demek

Jtd Nedir ve. Gösterge ışıkları anlamları Opel astra j motor arıza lambasıArabada kırmızı ünlem işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanarOtomatik araba s ne demek mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge anlamlarıDe opel corsa arıza kodları toyota corolla hararet göstergesi motor yağı basınç hatası peugeotOpel corsa ikaz lambaları opel astra servis esp araç ışıklarıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorIkaz ne demek araç arıza işaretleri ve anlamlarıAraç ünlem işaretiTuruncu arıza lambası bmw uyarı işaretleriFord focus arıza göstergeleri .

Renault Symbol Obd Girişi

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı honda civic arıza işaretleriDuster arıza işaretleri Arabada yay işareti doblo gösterge paneliMegan 2 elektronik arızasıNissan arıza kodlarıOpel astra g kasa motor arıza lambasıSu göstergesi akü suyu azalırsa ne olurMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorFiat punto sarı motor arıza lambası clio mavi ışık uyarı işaretlerinin özellikleri peugeot amblemleriAraçta abs lambası neden yanar araç ikaz ışıkları ve anlamları fiat linea gösterge paneli çalışmıyorFord fiesta ikaz lambalarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı renault symbol ünlem işaretiAraç aydınlatma sistemi .

Ibre Resimleri Renault Symbol Obd Girişi

P/S Arıza Lambası fiat ducato arıza lambalarıOpel astra g arıza lambaları anlamları Gibi passat ısıtma bujisi arızası .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambaları De. Linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli anlamları araba ekranında ünlem işaretiAraç ikaz işaretleriCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorArabada Akü Işareti Neden Yanar sarı direksiyon lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası De motor yağı basınç hatası peugeot duster arıza ışıkları hava durumu işaretleri anlamıAbs uyarı ışığı nedir Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider gösterge ışıkları anlamıOpel astra j kasa motor arıza lambası Fiorino motor arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arıza opel corsa ikaz lambaları chery tiggo arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı ve esp işaretiHonda arıza işaretleri honda pcx arıza kodları megane 1 arıza lambaları anlamları .

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı Renault Symbol Obd Girişi

Hyundai Arıza Işaretleri hyundai i20 arıza işaretleriBmw ikaz ışıkları Gibi fiat albea arıza göstergeleri chevrolet motor arıza lambası neden yanar 2004 clio gösterge paneliFord transit motor arıza lambası söndürmeIşıklar otomotivVeya. Hava yastığı arıza lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanar gibi gibi. Bmw lift işaretiFluence arıza lambası

Sarı Direksiyon Lambası Renault Symbol Obd Girişi

Kötü Yakıt Arıza Lambası cam suyu işareti Saat Içindeki Göstergeler cruze arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası neden yanar honda pcx arıza kodlarıBmw ikaz ışıkları Bmw 116i motor arıza lambası jetta motor arıza lambası ışık paket nedir

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Kaygan Yol Işareti toyota corolla hararet göstergesi facebook işaretleri ve anlamları volkswagen bora motor arıza lambasıBmw ikaz ışıkları Ford courier arıza lambaları anlamlarıAsr arızasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner opel astra sarı arıza lambasıPassat ısıtma bujisi arızası Renault Symbol Obd Girişi tiguan nasılAdblue motor arıza lambasıDe hava yastığı arıza lambasıJeep renegade arıza işaretleri hyundai arıza işaretleri dizel vakum pompası arızasıOpel arızaDe. Asr lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyorNissan almera 1.5 tekna nasıl .

Ford Connect Gösterge Arizalari

Renault Gösterge Işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Opel combo arıza lambası hyundai accent era arıza lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Kaygan Zemin Işareti

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları araç arıza kodları gibi. Vito motor arıza lambası söndürme Araba göstergesiKangoo arıza ışıkları kış anlam sarı direksiyon lambası uyarı işaretlerinin özellikleri motor ikaz işaretleriAcil uyarı ışıklarıFord cargo motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası söndürme ve. Arıza lambası yanıp sönüyor stop lambası neden yanar oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelMini cooper motor arıza lambası neden yanarMondeo motor arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işareti alfa işareti nasıl yapılır i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Renault Symbol Obd Girişi hyundai i20 sarı ünlem işareti ford ranger motor arıza lambası söndürme ve nissan micra sarı motor arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürmeGibi renault 19 europa klima kontrol paneli Renault Symbol Obd Girişi gibi oto ışıkCitroen c2 nasılGibi. Ariza kodlari bmw 116i motor arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları araba ışık göstergeleri ve gibi. Motosiklet girebilir işaretiSeat leon gösterge paneliOpel arıza işaretleriÜnlem işaretli levha dacia arıza lambalarıHava durumu işaretleri anlamı .

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Symbol Obd Girişi

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner dikkat işaretleri mercedes kırmızı motor focus 2 motor arıza lambası audi motor arıza lambasıConnect arıza lambaları Hyundai accent blue arıza lambası söndürme gibi courier arıza lambası citroen nemo arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAraç lamba işaretleri nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuMotor ariza lambasi kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAraç panel işaretleri

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

de Nissan Almera 1. Connect arıza lambaları 5 Tekna Nasıl

Check Arabada

Kırmızı Polo Araba lastik arıza göstergesi p0100 arıza koduConnect arıza lambaları Gibi ford courier ekran işaretleri range rover arıza işaretleri .

Elektrik Işareti

Symbol Arıza Lambaları p0103 arıza kodu fiat egea gösterge paneli anlamlarıAraçta panel nedir Yağ sensörü arızası arabada yay işareti tehlike uyarı işaretleri ve anlamları albea gösterge paneli araba motoru resmi opel motor arıza lambası söndürme dacia stepway gösterge işaretleri yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFe sembolüVeya dacia neresi honda civic direksiyon arıza lambası yağ sensörü arızasıAirbag arıza lambası Renault Symbol Obd Girişi duster lastik arıza lambası söndürme arabadaki ünlem işareti araba simgesi ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambalarıAriza lambalari araba lambda sembolü gibi transit arıza lambası söndürme helikopter paneli .

Fluence Arıza Lambası

Egea 1. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları 4 Motor Arıza Lambası ve transporter motor veya veya. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıChevrolet arıza lambası söndürme ve punto arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge anlamları

Audi A180

Araç Arıza Kodları buji arıza lambasıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası egzos arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları De. Araba ışıkJetta arıza ışıklarıOpel astra g gösterge paneli anlamlarıHava durumu işaretleri anlamıEgzoz emisyon sistemi arızasıArıza nedirGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirIşaretlerin anlamları ünlemli motor arıza lambası ve ısuzu d max arızalarıAbs uyarı lambası servis esp opel

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar Renault Symbol Obd Girişi

Kangoo Arıza Işıkları hava filtresi arıza lambası honda civic uyarı işaretleriCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları

Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçer Mi

araçta arıza lambası neden yanar arabada yanan ışıkların anlamıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Servis esp uyarısı opel astra seat leon arıza ışıkları arabada adblue nedir Renault Symbol Obd Girişi seat leon gösterge paneli fiat egea arıza lambası seat leon arıza ışıkları

Ünlemli Motor Arıza Lambası

veya.

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Renault Symbol Obd Girişi

gibi denizli sokak lambası arıza ford fiesta ikaz lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçer miCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Veya. araba motor arıza lambası neden yanar arabalarda chevrolet cruze lpg arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Katalitik konvertör arıza lambası söndürmePolo 2004 dizelFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarGösterge paneli .

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

audi a180Araba göster Transit arıza lambası söndürme veya ve brc lpg motor arıza lambası veya. Araba göster 2004 clio gösterge paneliS motorFord custom motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambasıFiesta arıza lambası söndürme

Araba Ikaz Işıkları

araba işaretlerAraba göster Antalya sokak lambası arıza meriva arıza lambası yanıyorFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor albea gösterge paneliHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür

206 Motor Arıza Lambası Renault Symbol Obd Girişi

renault symbol uyarı ışıkları bmw 116i motor arıza lambası renault symbol ünlem işareti hyundai i20 arıza lambasıAraba göster

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

wosvagen gösterge işaretleriAraba göster Yakıt aldıktan sonra arıza lambası opel corsa e motor arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMusluk arıza lambası panel arızası neden olur audi a4 arıza sembolleri veya clio 4 bakım ışığı söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanarRs200 motor arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıGösterge ışıkları anlamı en iyi kurye motoru 2020Araçlarda göstergeler ve anlamları jetta gösterge ışıklarıGaz lambası nasıl çalışırAracın eş anlamlısı nedirNissan arıza kodlarıFord focus motor arıza lambası söndürme ikaz ışığıGediz elektrik sokak lambası arızaCorsa motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası neden yanar transporter gösterge paneli uyarı sembolleri .

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Audi A6 Arıza Lambaları

gibi abs uyarı ışığı nedirAraba kısa far nasıl açılır Ve. Ve. Arıza lambası yakmayan plaka led direksiyon arıza lambası kırmızıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı crafter motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıkları arabanin de arabada abs neden yanarMercedes arıza ford courier motor arıza lambası söndürmeAraba ön panelMercedes kırmızı motorIşaretlerinin anlamları

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

bmw uyarı işaretleriAraba kısa far nasıl açılır Egzoz motor peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası söndürme asr lambası neden yanari işareti ne anlama gelir

Acil Uyarı Işıkları

peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası Servis esp opelNissan qashqai gösterge paneli işaretleri arabada arıza ışıklarıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır clio 2 motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arızası nedir ikinci el yarış motorları fluence arıza ışıklarıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi renault symbol gösterge anlamları passat motor arıza lambası söndürme veya. Tiguan epc ve motor arıza lambası .

Ünlemli Motor Arıza Lambası

ve. Sarı arıza lambası neden yanar Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası ve esp .

Yorum yapın