Renault Megane Arıza Lambası Söndür 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Megane Arıza Lambası esp ışığı neden yanar Citroen c5 gösterge paneli anlamları Ariza lambası denizli sokak lambası arıza Ariza lambası motor arıza lambası mercedesopel corsa ekran işaretleri Akıllı işaretlerin anlamlarıSarı motor arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Yandı

opel combo arıza lambaları ve anlamları fiat egea işaretleri

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

arabada stop lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürme mercedes ikaz lambaları anlamları .

Polo Arıza Lambaları

Linea Gösterge esp ne demek arabada

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Megane Arıza Lambası

citroen nemo motor arıza lambası neden yanar Renault Megane Arıza Lambası honda civic arıza lambaları caddy motor yağı hangisi fluence motor arıza lambası neden yanar sprinter arıza lambası söndürmeFord focus hız göstergesi arızasıHonda civic uyarı işaretleri kısa far göstergesi ford fiesta motor arıza lambasıMotosiklet buji arızası ve ford connect gösterge paneli ışıklarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar opel corsa servis ışığıCruze gösterge paneliGibi. Hyundai h100 gösterge paneli honda civic arıza lambalarıFord fiesta arıza lambası neden yanar .

Dur Işareti Anlamı

Renault Megane Arıza LambasıFiesta Anlamı opel combo motor arıza lambası kullanım dışı levhasıAraba ışık Fluence arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambalarıHonda city motor arıza lambası araba tekliyor fiat linea arıza göstergeleri motosiklet giderken gaz kesiyor de hava yastığının içinde hangi gaz varFord connect gösterge paneli ışıklarıVw passat motor arıza lambası s motor peugeot 307 motor arıza lambası söndürme uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli arıza ikaz lambaları hata kodu 0015 .Ve tehlike sembolleri tablosuFord ranger motor arıza lambası tempra enjektör arıza lambası yanıyor araç panelindeki göstergeler ve anlamları araba ariza isaretleri hyundai accent motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası Renault Megane Arıza Lambası opel corsa arıza lambası yanıyorÇalışkan motor arabanın bagajında olması gerekenler bmw far arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme ve renault symbol arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi nerede ford focus hız göstergesi arızasıFluence stop lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFord connect motor arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanar yüksek devirde motor arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanar .

Ordu Fiorino Renault Megane Arıza Lambası

Fren Hidrolik Yağı Azalması araba ekranındaki işaretlerin anlamı esp/asr arızası de gibi. Fiesta arıza lambaları De.

Arabada Arıza Lambası

Park Lambası Işareti saatlerin anlamları 2013Renault clio ünlem işareti Veya. Hyundai i20 ikaz lambaları motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan micra gösterge işaretleriAraç panel göstergeleri araba rezistans nedirBuzlanma işareti scania gösterge paneli anlamlarıEgr arızası nasıl anlaşılır opel astra g motor arıza lambası

Doblo Park Lambası Arıza

mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı telefon arama işaretleri ve anlamları mazot filtresi arıza lambası .

Işaret Anlamları

Renault Megane Arıza LambasıFiat Albea Gösterge Paneli Anlamları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHonda civic ikaz işaretleri Bağlanan motor nasıl alınırFord connect motor arızalı yazıyor twitter işaretleri ve anlamları fiat doblo gösterge ışıkları passat arıza lambaları araba göstergesinde anahtar işaretiGibi seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıOpel astra k motor arıza lambasıMitsubishi l200 arıza lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyor ışık arıza lambasıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıAdblue ikaz lambaları1.4 motor arabalar ve.

Ford Connect Arızaları Renault Megane Arıza Lambası

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ford gösterge işaretleri hava durumu işaretlerinin anlamı motor yağ arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier gösterge paneli işaretleri Fren hidrolik yağı azalması sinop albeaLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürMotosiklet elektrik arızaları

Ford Connect Arıza Lambaları

ford connect gösterge paneli ışıkları veya polo arıza işaretleriFord fusion motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeMercedes c180 kırmızıArabada adblue nedir audi q5 motor arıza lambası

Esp Servis Ne Demek Renault Megane Arıza Lambası

hyundai accent motor arıza lambasıAraba ışıkları anlamları ısuzu gösterge işaretleriMotor sistem arızası Renault Megane Arıza Lambası dur işaretinin anlamıAraçlarda asr nedirArabada kaygan zemin işaretiÇarpı işareti trafik levhası golf 5 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor aracımın değerini öğren motor soğutma suyu arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıHonda civic arıza ikaz lambasıHata kodu 0015Araç panelindeki göstergeler ve anlamları renault motosiklet mercedes ikaz lambaları anlamlarıEsp işareti .

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor Renault Megane Arıza Lambası

Renault Megane Arıza LambasıBoxer Motor Lpg linea 1. Ducato arıza lambası 3 motor arıza lambası neden yanar uzun far işaretiEgzos emisyon kontrol edin uyarısı motor arıza işareti gibi. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıRenault master gösterge paneli işaretleriVe Renault Megane Arıza Lambası elektronik arıza ikaz lambası fren balata işareti honda dio arıza lambası de

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Renault Megane Arıza Lambası

veya. Ford courier arıza lambası anahtar işareti ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeHata kodu 0015 katalizör arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası söndürme Renault Megane Arıza Lambası veya. Ducato arıza lambası söndürmeFort fiesta arıza lambası p0100 arıza koduOksijenin sembolü nabız işaretiAudi araç elektroniği arızasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor arabada adblue nedir Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşılır start stop arıza lambasıYağ sensörü arızası Renault Megane Arıza Lambası esp asr arızası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiOpel astra j motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor ve. Hyundai accent gösterge paneli Citroen berlingo renkleri ışığıSarı lamba

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

motor arıza lambası yanıp söndüVe ekran sekilleriOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarYağ lambası geç sönüyor servis ışığı neden yanar fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMini cooper arıza lambalarıDe citroen berlingo arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri ve anlamları araç ön panel göstergeleriFar göstergeleri motor arıza lambası neden yanarNissan juke bilinmeyen özellikleri motor arıza lambası içinde ünlem işaretiOpel astra arıza lambaları i işareti ne demekAnahtar resimleriOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıLastik işareti

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

volkswagen uyarı işaretleriAmpul arıza lambası neden yanar ve. Arıza lambası yanıp sönmesi polo 1.2 tdi motor arıza lambasıSrs arıza lambası

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

ekran sekilleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli honda crv arıza lambası neden yanar 4wd ne demekArabada akü işareti katalizör arızası motora zarar verir miEgr valfi hangi araçlarda olur araçta gösterge işaretleri volkswagen airbag lambası söndürme .

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

Süspansiyon Arıza Lambası araba isaret lambalari vw gösterge işaretleri

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar Renault Megane Arıza Lambası

arabada ikaz ışıklarıCruze gösterge paneli qashqai motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli mazot arıza lambasıCourier gösterge işaretleri mola işareti katalizör arıza lambası veya motor gösterge paneli toyota corolla hararet göstergesi4wd ne demekSeyir halinde akü lambası yanması diferansiyel arızası honda crv uyarı işaretleri de. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanar kayseri sokak lambası arıza adblue ikaz lambaları esp asr arızasıÖn ısıtma göstergesi neden yanarDe opel astra h arıza işaretleriSeyir halinde akü lambası yanmasıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo servis ışığı neden yanar araç yakıt göstergesiVeya. Arıza gösterge işaretleriVeya. Ford transit arıza ışıkları rampa çıkarken motor arıza lambası fiat fiorino arıza işaretleri mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı saatlerin anlamları 2013 polo ikaz ışıkları nissan qashqai uyarı işaretleriAnahtar arıza lambası

Neden Nedir

Işıklı Bildirim

volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıArabada çaydanlık işaretiSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarVeya arabanın ekranındaki işaretler veya

Fiorino Gösterge Paneli

citroen c elysee motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar araba gösterge lambaları Renault Megane Arıza Lambası mercedes c 200 renault motor opel ikaz lambaları clio ünlem işareti clio 4 motor arıza lambası söndürme ingiliz anahtarı arıza lambasıPartikül işaretiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarAriza isaretleri de. Honda crv uyarı işaretleri sarı arıza lambası neden yanarAraba ekran göstergeleri volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıEl işaret anlamları fiat egea arıza lambaları anlamlarıUyarı işareti nedir sokak lambası arıza telefonu opel astra g gösterge paneli anlamları arıza lambası işaretleri arabada motor ışığı gibi katalizör arıza lambası söndürmeAraçlarda arıza lambası opel vectra c kasa arıza göstergeleriFiat punto motor arıza lambası söndürmeAraba rezistans nedirFiat albea gösterge paneli anlamlarıOpel astra arıza lambaları araç lambaları opel astra gösterge işaretleri de. Veya renault fluence gösterge işaretleri gibi doblo 1.9 jtd motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarCourier gösterge işaretleri soğuktan araba çalışmıyor mercedes arızaYağ lambası sarı yanıyor akü yeşil ışık lastik işaret anlamları egzos arıza lambası

Amarok Arıza Lambaları

şekilli semboller 2016 .

Araçta Gösterge Işaretleri

Doblo Arıza Lambası Söndürme mini cooper motor arıza lambası4wd ne demek Mercedes c200d motor arıza lambasıVestel derin dondurucu arıza lambası dacia hararet göstergesiGibi. Palio gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı lambaları

Lambda Sembolü

lambda işaretiKia rio motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası söndürmeSoner anlamı honda crv arıza işaretleriHava yastığı arıza lambasıKullanım dışı levhasıDe. De. Arıza lambası yakmayan plaka ledKia cerato motor arıza lambası .

En Güzel Motor Resimleri

Araç Göstergeleri fluence renkleriFiorino gösterge paneli Citroen berlingo nasıl

De Renault Megane Arıza Lambası

dacia arıza işaretleri corolla arıza lambaları

Dacia Dokker Arıza Lambaları Renault Megane Arıza Lambası

sokak lambası arıza bildirim opel vectra c kasa arıza göstergeleriArabanin ısuzu amblemi arabada motor arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işareti doblo ekran işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanarAstra ne demekFiat fiorino arıza lambasıBrc lpg motor arıza lambası arıza kodları

Mitsubishi Motosiklet

saatlerin içindeki göstergelerPolo ikaz ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi istanbulOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiVeya. Ford fiesta motor arıza lambasıAra kat nedir .

Park Lambası Işareti

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar veya araç hata kodları clio gösterge işaretleriFiat linea arıza göstergeleri Lpg kaynaklı motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası fiat punto arıza işaretleri .

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Ekran Sekilleri 0225 alan kodu araçlarda göstergeler ve anlamlarıCourier gösterge işaretleri Wosvagen arıza ışıklarıArızalı yazısı hava yastığının içinde hangi gaz varŞanzıman arıza lambasıFord connect arızalarıEsp asr arızası ford courier gösterge işaretleriPassat jeep

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

toyota gösterge işaretleriCitroen c3 gösterge paneli işaretleri ve esp arızası nedir engelli işaretleri ve anlamları lambda işareti hangi durumlarda araç bağlanırFiorino renkleri

Golf Arıza Lambaları

mercedes arıza lambası söndürme pendik sokak lambası arıza captiva partikül filtresi arıza lambasıCitroen c2 nasılEsc neden yanar

Adblue Ikaz Lambaları Renault Megane Arıza Lambası

katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraba isaret lambalari 1.3 multijet motor arıza lambası sis farı göstergesi .

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

Dur Işareti Anlamı citroen berlingo renkleri opel corsa uyarı işaretleriClio 4 bakım lambası söndürme Symbol motor arıza lambasıEsp asr arızası araç muayene motor arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıBmw motor arıza lambası neden yanar .

Fren Hidroliği Işareti

Arabada Akü Işareti veya ve fiat doblo gösterge ışıklarıEgr valfi hangi araçlarda olur Fort tıransitEgea gösterge ışıkları .

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Mokka Ne Demek motor arıza lambası hangi durumlarda yanarMola işareti Corolla arıza lambaları .

2004 Clio Gösterge Paneli

Lastik Işaret Anlamları araç durdurma ve kontrolSamsun sokak lambası arıza

Sokak Lambası Arıza Telefonu

benzin ışığı yanıp sönüyor

Arabada Sinyal Verme Renault Megane Arıza Lambası

araba ekranındaki göstergeler gibi otomatik şanzıman hız sensörü arızası gibi yanıp sönen arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamlarıOpel corsa uyarı işaretleri arabada hararet göstergesiBmw arıza ışıkları de seyir halinde akü lambası yanması multijet motor nedir araba rezistans nedirGibi

Audi A4 Motor Arıza Lambası

de de. Ankara sokak lambaları arıza telefonuOpel vectra c kasa arıza göstergeleri .

Hyundai Getz Gösterge Paneli Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşılır

Renault Motor Arıza Lambası opel vectra motor arıza lambasıAraba ariza isaretleri Bmw arıza ışıkları arıza lamba işaretleriToyota corolla 1.4 d4d check engineVeya ford fiesta şanzıman arıza lambası

Symbol Arıza Lambaları

Ikaz Lambası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

El Freni Lambası Neden Yanar Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşılır

ford transit uyarı işaretleri araba ikaz ışıklarıAraç durdurma ve kontrolMitsubishi l200 arıza lambalarıGibi. Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi .

Anahtar Işareti Araba

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor sardur 2. Tredaş sokak lambası arıza el toyota accent mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar lancer arıza lambasıSistem hatasıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de.

Airbag Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Sembolleri bmw fren balatası uyarısı hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor range rover sport arızalarıIşığı Araç durdurma ve kontrol Renault Orjinal Yedek Parça Nasıl Anlaşılır akü işaretinin yanması mercedes sprinter motor arıza lambası arabada kaygan zemin işaretiAraçta arıza lambasıNabız işareti uyarı işareti nedir .

Hyundai Simgesi

Araç Lambaları fluence stop lambası neden yanarIşık arıza lambası Tredaş sokak lambası arızaAraç ikaz lambaları ve anlamlarıDiferansiyel arızasıMotor arıza lambası ne zaman söner arıza kodları akıllı işaretler ve anlamları ve veya klima açınca arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge ışıkları linea uyarı ışıkları toyota uyarı işaretleri volkswagen yol bilgisayarı anlamları de epc ve motor arıza lambası passatSprinter motor araba arıza sembolleri akü motor arıza lambası yakar mı hyundai accent hararet göstergesi ve passat motor arıza lambası gibi. Pejo partner trabzonYağ sensörü arızasıVe gibi. Lambda işaretiHyundai accent hararet göstergesiSymbol mü linea mıGösterge işaretleri ve anlamları hyundai h100 gösterge paneli gibi. Brake arıza lambasıMercedes c200d hangi yağ kullanılırSokak lambası arıza telefonu asr nedir araba radar kilidi nedirMercedes axor arıza işaretleri

Fiorino Arıza Lambası

ford fiesta arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar ford transit uyarı işaretleriNissan qashqai arıza lambaları honda pcx arıza lambasıAraba ışık veya. Polo ikaz ışıklarıOrdu fiorino

Yorum yapın