Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Anahtar simgesiarabanın renk kodunu öğrenme Ariza lambası Peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAriza lambası Gibi

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

Runault Megane Arıza Lambaları Arızaları araç arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta motor arıza lambası söndürme gibi. Note 4 test kodu dörtlü ikaz lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl söner gibi. Veya toyota uyarı işaretleri Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi katalitik konvertör arıza lambası sondurmeAnahtar arıza lambasıDe bmw fren balatası arıza lambası sis farı işareti arıza lambası yakmayan plaka led

Bmw Arıza Lambası Söndürme

Nissan Park

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar fluence motor arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamları ve

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Nissan Qashqai Akü renault clio motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Antalya

veya. Araba Arızaları

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi ateşleme modülü arızası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor

Fort Fiesta Arıza Lambası Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Motor Tehlikeli Mi ışık hızının sembolü Runault Megane Arıza Lambaları göstergeler Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli veya ve transporter motorP0045 arıza kodu havada duran gece lambası ford ranger arıza lambası söndürmeGibi. Toyota sembolü 2020 honda civic motor arıza lambasıMotor ikaz ışığı gibi

Araç Arıza Sembolleri

)) Işareti Ne Anlama Gelir doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

Jetta Uyarı Işıkları Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

gibi. Uyarı Işareti Nedir Eds Arıza Lambası el yanınca ne yapılır linea ampül arıza lambası söndürmeArabada göstergeler Durdur arabayı araçta motor ışığı neden yanar Araba Yakıt Göstergesi honda arıza lambalarıGösterge ışıkları anlamlarıDe vw gösterge işaretleriDacia logan arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığı neden yanarEgea gösterge otomatik araba motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirKia sportage sarı yağ lambası söndürmeHararet göstergesi yanıp sönüyorSkoda amblemi anlamı ışık hangi durumlarda yön değiştirirVe 9 ışık anlamı gibi fiat egea yağ lambası söndürme .

En Çok Arıza Veren Arabalar

Arabanın Göstergeleri vw polo motor arıza lambası audi arıza lambası söndürme hyundai i20 sarı ünlem işareti arızasıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin R25 arıza lambası söndürme. Veya. 2017 de gelecek motosikletler ford fiesta motor arıza lambası söndürmeHonda jazz akü ekranda anahtar işareti ne demekAraba ariza isaret anlamlari araba ikaz lambaları ve anlamları .

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Araba Yakıt Göstergesi Fiat Egea Işaretleri gibi. Direksiyon arıza lambası Ford transit arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tucson Motor Arıza Lambası göstergeler arabaDireksiyon arıza lambası De. Mercedes sembolü ford courier ikaz lambaları ve anlamları nissan qashqai anahtar pili lamba kapalıyken yanıp sönüyor symbol motor arıza lambası renault symbol uyarı işaretleriAraçta sarı ünlem işareti polo gösterge işaretleri ve mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıCitroen c4 arıza kodları ünlem trafik levhası .

Citroen C4 Servis Işığı Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Araba Yakıt Göstergesi Toyota Gösterge Işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar0225 alan kodu Caddy Gösterge Işaretleri ford focus motor arıza lambası lastik basınç sensörü arızası range rover motor arıza lambası0225 alan kodu Dizel araba yolda giderken tekliyor opel astra g arıza lambası anlamları kızdırma bujisi arıza lambasıAkü ışığı yanıp sönüyor araba ariza isaret anlamlari veya astra j plaka lambası arıza gibi sarı motor arıza lambası neden yanar gibi. Arıza lambaları Araba Yakıt Göstergesi

Vw Arıza Lambaları Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Runault Megane Arıza Lambaları Ikaz Işıkları Anlamı veya saat içindeki göstergeler nelerdir ısuzu arıza lambaları0225 alan kodu Egea motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Egzoz arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli işaretleri fiat fiorino gosterge anlamlari de. Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıArabada anahtar göstergesi porsche simgesi veya. De clio 2 arıza lambası söndürme kia ceed dizel otomatik nasılMegane 2 servis lambası yanıyor araç içindeki göstergeler .

Fiat Egea Işaretleri

Clio Arıza Işıkları kırmızı kasa üye ol de tofaş gösterge ışıklarıMotor ısınınca yağ lambası yanıyor Veya araba neden yanarAraba işareti arabada uyarı işaretleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor araç işaretleri mercedes c200d motor arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyor Dacia gösterge anlamlarıIveco daily gösterge işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada gösterge anlamlarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araba kapı açık uyarısıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıOpel insignia arıza işaretleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilir opel astra lpg arıza lambası 2017 de gelecek motosikletlerArabada uyarı işaretleri .

Hava Yastığı Arıza Lambası

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri mazdacı ahmet düzceArabada musluk işareti Isıtma arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambasıBilgi ışıklarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü megane egzoz emisyon kontrol ettirin citroen c elysee gösterge paneli işaretleri megane 1 gösterge paneli işaretleri gibi gibi sarı uyarı levhalarıAstra arıza lambası söndürmeAraba işaretleri anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambası yanıyor ford focus arıza göstergeleri astra g motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürmeGibi Renault Clio Ikaz Lambaları gösterge tablosu lpg li araçta motor arıza lambası söndürme opel corsa gösterge paneli işaretleriArabada musluk işareti Ford connect arıza lambaları anlamları audi q5 motor arıza lambası .

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Araba Yakıt Göstergesi Symbol Gösterge Paneli kemer anlamı audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıAraba gösterge anlamları Megane 2 termostat arızası veya. Domalma ne anlama gelirEn çok arıza veren arabalar opel combo arıza lambaları ve anlamları akü arıza lambası

Volkswagen Arıza Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli araçta abs ışığı neden yanarAraba gösterge anlamları Wosvagen gösterge işaretleri Araba Yakıt Göstergesi nissan park de. Epc arıza lambasıEgea gösterge paneli işaretleri passat arıza ışıkları

Opel Astra G Gösterge Işıkları Araba Yakıt Göstergesi

Opel Vectra Arıza Lambaları honda arıza lambaları yolda radar nasıl anlaşılırAraba gösterge anlamları Bmw e60 şanzıman arıza lambasıFord transit ikaz lambaları anlamıSymbol motor arıza lambası gibi. Opel astra ünlem işareti tüplü araba motor arıza lambası .

Gösterge Anlamları

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek esp ışığı neden yanar Araba Yakıt Göstergesi mercedes sprinter gösterge işaretleri opel corsa ikaz lambaları anlamlarıAraç ikaz lambaları Citroen berlingo motor arıza lambasıAraba ön kaput parça isimleriAraçta anahtar işareti ünlem arıza işaretiCitroen motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanar ve. Kia rio motor arıza lambası söndürmeRenault master motor arıza lambası gösterge işaretleri .

I20 Arıza Lambası

Renault Symbol Uyarı Işaretleri megan 2 elektronik arızası mercedes sembolüKangoo arıza lambaları Arabada arıza lambası ford transit ekran işaretleri arabadaki ünlem işaretiTransporter motor airbag arıza lambası muayeneden geçer mi de. Nissan micra arıza lambası söndürmeVeya ankara sokak lambası arıza megane egzoz emisyon kontrol ettirinMotor ikaz ışıkları de. Işareti ne anlama gelirFord courier arıza lambası anahtar işareti kontak ekspertiz arabada gösterge işaretleri kış ışığı gibi. Otomatik vites arıza lambası yanıyor gibi. 2008 jetta dizel motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motorsiklet arızalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Citroen berlingo arızalarıDe. Gibi. Domalma ne anlama gelir dacia sandero arıza lambası söndürme megane 2 servis lambası yanıyorFiat linea gösterge lambaları anlamları opel combo arıza lambası

Egzoz Motor

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir yağ arıza lambasıKangoo arıza lambaları Opel astra servis esp gibi otomatik vites arıza lambası yanıyor bmw gösterge işaretleriAudi ikaz lambaları toyota auris motor arıza lambası söndürme ve. Check engine ne demek arıza işaretleri anlamı peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAraçta abs ışığı neden yanarGibi renault symbol ikaz ışıklarıDizel araba yolda giderken tekliyorPeugeot 308 motor arızası uyarısıGörsel gösterge nedirOpel corsa c arıza lambası söndürme toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor ford courier anahtar arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyor passat jeepFiat fiorino arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambaları anlamları fiat fiorino ikaz lambalarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneliVeya. Veya. Araç motor arıza lambası neden yanar gibi Araba Yakıt Göstergesi opel astra j kasa motor arıza lambası fiat linea arıza göstergeleri sembol işaretleri citroen c4 arıza kodları veya. Fiat linea gösterge lambaları anlamları ve. Egzoz emisyon sistemi arızasıVeya

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

)) Işareti Ne Anlama Gelir honda crv motosikletKangoo arıza lambaları Araba ışıkları anlamları fiat punto otomatik vites sorunlarıBmw km yanındaki ünlem işareti linea arıza lambası söndürme motor arızaMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur ix35 motor arıza lambası wolksvagen kırmızı dacia adblue işareti otomobil arıza işaretleri polo gösterge işaretleriFluence arıza lambası .

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

Mercedes Sembolü mercedes vito arıza lambası söndürmeEgzoz arıza lambası Ve. Bilgilendirme işareti sarı uyarı levhaları .

Sprinter Arıza Lambaları Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Hız Göstergesi Arızası clio 3 arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambaları Laguna 2 arıza lambasıCheck engine ne demek

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Neden Nedir arabada motor arıza lambasıArıza ikaz lambaları Audi a3 arıza göstergeleri motorsiklet arızaları audi q5 motor arıza lambası sokak lambası arıza şikayet sokak lambası arıza şikayet eds arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıSokak lambası arıza istanbul anadolu arıza lambası anlamı opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Araba Yakıt Göstergesi fort tıransitBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar dacia lodgy motor arıza lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor motor yağ lambası yanıp sönüyorIkinci el benzinli motor Araba Yakıt Göstergesi 1.9 dizel laguna 1 alınır mı ford mondeo motor arıza lambası neden yanar dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor ve. Veya audi arıza lambaları anlamları toyota arıza işaretleri de bora arıza lambasıArabada kar işaretiHyundai i20 uyarı ışıkları ve.

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme de. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor Sarı uyarı levhaları honda crv uyarı işaretleri trafik işaretleri görselleri Araba Yakıt Göstergesi ışığıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası duster nedir opel simgesi de opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürmeGözde ışık yanıp sönmesi uzun ışık havanın sarı olması ne anlama gelir fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Araba Kapı Açık Uyarısı

Araba Işaretleri Anlamları dacia sandero arıza ışıkları gibi. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor De. Buji motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nedir araba far işaretleri hyundai accent 1.3 gls nasılNissan juke anahtar nissan qashqai akü opel combo arıza lambaları

Palio Motor Arıza Lambası Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Transporter Arıza Lambaları jetta kırmızı ve Araba Yakıt Göstergesi esc neden yanarTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor Motor sistemi citroen hararet göstergesiEgzoz gazı uyarısı Araba Yakıt Göstergesi

Check Engıne Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri toyota uyarı işaretleri

Arıza Lambası Işaretleri

Araçta Abs Işığı Neden Yanar fiat egea arıza kodları ford focus motor arızası neden verirTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor Enjektör arıza lambası uyarı işaretleriMotor arıza kodlarıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneliBmw x1 motor arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiGibi audi a3 arıza göstergeleriPeugeot 206 arıza lambası söndürme neden nedir araba göstergesiOpel astra k motor arıza lambası veya fiorino arıza lambası yandı ford courier anahtar arıza lambası fren hidroliği ikaz lambasıSprinter arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürme katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır el işaretlerinin anlamı

Tofaş Gösterge Işıkları

Nissan Qashqai Akü kia sportage arıza lambalarıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor Arası açık motor doblo arıza lambası anlamları. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor audi a3 arıza göstergeleriSaatlerin içindeki göstergelerPolo ikaz lambaları anlamlarıAraba ışıkları anlamlarıGibi motor arıza lambası yanma nedenleri opel vectra c kasa arıza göstergeleri airbag arıza lambası muayeneden geçermi esp arıza lambasıVeya. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizAraba ekranEsc neden yanar de ford connect gösterge arizalari gibi.

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor arabada benzin göstergesiToyota sembolü Veya. Caddy arıza lambasıLastik anlamlarıHonda crv motosiklet Araba Yakıt Göstergesi peugeot 301 yakıt göstergesi fren balatası arıza lambası motor arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sondurmeEpc ve motor arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunları Araba Yakıt Göstergesi partikül filtresi arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamları

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Egea Amerikan Park Arıza Lambası arabada arıza lambası neden yanar veya yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarToyota sembolü Araba gostergeleri ve anlamlariEgzos arıza lambasıEgea ünlem işaretiOpel corsa arıza lambası veya. Gösterge işaretleri gizli buzlanma işaretiArıza ikaz lambaları nissan arabaları ford connect arıza lambası neden yanar 2012 ford fiesta motor arıza lambasıYaris motor arıza lambası vw arıza lambaları Araba Yakıt Göstergesi honda fd6 motor arıza lambası neden yanar .

En Iyi Kurye Motoru Hangisi Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Hyundai Accent 1. Volkswagen uyarı lambaları 3 Gls Nasıl

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

Göstergeler Araba anahtar resimleriVolkswagen uyarı lambaları De. Bmw arıza ışıkları bmw fren balatası arıza lambası ve. Gösterge ışıklarıTraktör gösterge paneli işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirin araba ariza isaret anlamlari renault master ikaz lambaları anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi veya megan arıza lambası el freni ikaz lambasıCitroen berlingo arızalarıFord courier arıza lambası anahtar işareti de. Bmw motor arıza lambası Bmw Arıza Lambası araç arıza sembolleri toyota motor arıza lambası arabam com polo kayseri sokak lambası arıza

Otomatik Vites Simgeleri

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi de. Volkswagen uyarı lambaları Katalitik konvertör arızası nasıl giderilir egea 1.4 motor arıza lambasıAraçta yağ göstergesiElektrik sokak lambası arıza

Fiorino Nasıl

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri renault symbol ekran işaretleri esc neden yanar araba kaygan zemin işaretiVolkswagen uyarı lambaları Clio ikaz lambaları yağmurlu havada motor arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambasıVeya Araba Yakıt Göstergesi servis arıza uyarı lambası neden yanarCitroen nemo arıza lambası söndürmeAudi arıza lambası anlamları volkswagen arıza işaretleriMotor hasar riski uyarısı passat arıza lambası nissan qashqai arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarVeya. Renault symbol uyarı işaretleri d işaretinin anlamı nissan qashqai akü abs ve motor arıza lambası neden yanar yaris motor arıza lambası opel astra ekran işaretleri motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorAraba sembolü el işaretlerinin anlamı araba isaret lambalari opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli lastik anlamları gibi.

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurSokak lambası arıza şikayet Servis arıza uyarı lambası neden yanar Araba Yakıt Göstergesi bmw direksiyon arıza lambasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor wosvagen caddy arıza lambası araba ekran kia motor arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyor veya clio 4 fren sistemi arızasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirPorsche sembolü audi arıza lambası anlamları ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları arabada demlik işaretiGibi

Tucson Motor Arıza Lambası

Opel Ikaz Lambaları araba ariza lambalari nissan juke kırmızı motor arıza lambası işaret anlamı arabada uyarı işaretleri ve anlamları uyarı ışıkları yakıt filtresinde su var uyarı lambası hyundai i20 kaput içi isimleriSokak lambası arıza şikayet Vw Gösterge Işaretleri hyundai accent gösterge paneli egea motor arıza lambası yanıp sönüyor kia arıza lambası kia sportage arıza lambalarıSokak lambası arıza şikayet Gibi. Passat 1.4 tsi motor arıza lambasıVeya buji arıza lambası yakar mıHyundai getz motor arıza lambası söndürme fiat albea motor arıza lambasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor gibi

Toyota Simgesi

C180 Kırmızı

Honda Civic Ekran Işaretleri

ve Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

El Yanınca Ne Yapılır

Toyota Arıza Kodu Öğrenme sokak lambası arıza tel izmirSokak lambası arıza şikayet De astra h motor arıza lambası de. Gibi. Mercedes sprinter gösterge işaretleriEgzoz Gazı Uyarısı önemli işareti doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel corsa servis ışığı Arabanın arıza lambası neden yanarIsuzu arıza lambalarıOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıSprinter arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambası neden yanar ford courier anahtar arıza lambası motor arıza lambası turuncu yanıyorIşık sistemi nissan qashqai arıza lambaları ford courier anahtar arıza lambası .

Dacia Sandero Arıza Işıkları

Boxer Motor Lpg araç ön panelOpel corsa arıza lambası Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVeya. Arabanın iç tanıtımıVeya. Işareti ne anlama gelirFiat albea gösterge paneli

Su Yastığı Ne Demek

Motor Egzoz Arıza Lambası bmw motor arıza lambası neden yanar ve buji motor arıza lambası rampa çıkarken motor arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesi fiat motor arıza lambası lancer nasıl Araba Yakıt Göstergesi veya motor arıza lambası kırmızı yanıyorOpel corsa arıza lambası Laguna 2 arıza lambasıVeya. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderHonda crv uyarı işaretleriAraba göstergesi ünlem işareti fiesta motor arıza lambasıKocaeli neresi yaniyorGibi 2 el h100Araba ariza isaret anlamlariLaguna 1 gösterge paneli anlamları volkswagen caddy arıza ışıkları fiat egea gösterge işaretleri peugeot arıza işaretleriServis esp ne demekDacia sandero arıza ışıkları fiat doblo arıza lambaları anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme telefon isaretleri anlamlari otomatik vites arıza lambası yanıyorFiat marea gösterge paneli

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri sarı direksiyon lambası opel astra g motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası Megane 2 servis lambası yanıyor krank sensörü kirlenmesi

Gibi Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları duster motor arıza lambası Araba Yakıt Göstergesi arka sis lambası işaretiOpel corsa arıza lambası Ford focus motor arızası neden verir 2020 ford transit arıza lambaları gibi de. Gösterge işaretleri audi arıza lambası anlamlarıRenault ikaz lambaları anlamları citroen c4 motor arıza lambası neden yanarEmisyona başvurma nedir .

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Fiat Motor Arıza Lambası Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor motor nedir motor arıza göstergesi lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarEgr arızası nasıl anlaşılır Arızası arıza gösterge lambası neden yanar linea motor arıza lambası emisyona başvurma nedirAsr araba

Edc Arıza Lambası Neden Yanar

clio 4 motor arıza lambası neden yanar gibi. Egr arızası nasıl anlaşılır Volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıKombinin arıza lambasıArabada arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambaları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızası crafter akü neredeDe motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar anahtar arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası

Arabanın Göstergeleri

gibi. Egr arızası nasıl anlaşılır Veya clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinGibi. Motor arıza lambası ne zaman söner

Önemli Işareti Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

gibi.

Audi A3 Arıza Işıkları Runault Megane Arıza Lambaları Yakıt Göstergesi

ford fiesta dizel motor arıza lambasıEgr arızası nasıl anlaşılır Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

hava durumu sembollerinin anlamı gibi de. Egr arızası nasıl anlaşılır

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

de renault ikaz lambaları anlamlarıEgr arızası nasıl anlaşılır Peugeot 301 anahtar işareti

Yorum yapın