Renault Df071 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Df071 sis işareti Clio ikaz lambalarırenault symbol uyarı ışıkları Ariza lambası Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAriza lambası Gibi opel corsa uyarı ışıkları citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizVe kia sportage gösterge işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarGibi. Normal araba resimleri .

Katalizör Arızası Belirtileri

Renault Df071 Dacia Ekran Işaretleri tredaş sokak lambası arıza park sensörü neden çalışmazFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Polo arıza lambası :d'' işaretinin anlamı gaza aniden basınca tekleme fiat linea gösterge paneli simgesi nedir

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı Renault Df071

motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıMotor yağı basınç hatası peugeot bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorArabada su göstergesiRenault symbol gösterge paneli anlamları telefon sembolleri ve anlamları de gibi corsa motor arıza lambası

Aracın Gösterge Paneli

caddy gösterge paneli Renault Df071 megane 2 oksijen sensörü arızası araba gösterge anlamları arabanın arıza lambası neden yanar renault fluence ekran göstergeleri ford courier gösterge işaretleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları bmw uyarı işaretleriMotor gösterge paneli duster ikaz ışıklarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar gibi. Polo egzoz arıza lambası motor arıza lambası lpgVolkswagen gösterge anlamlarıFord courier partikül filtresi arıza lambasıHonda jazz akü mercedes axor arıza işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme tofaş gösterge paneli

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar Renault Df071

motor tehlikeli mi .

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları Renault Df071

Renault Df071 Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Mercedes ikaz lambaları Ve. Hava yastığı arıza lambası neden yanarSu yastığı ne demekAudi a4 motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee servis ışığı neden yanar renault symbol gösterge ışıklarıHyundai getz arıza lambası neden yanar audi gösterge işaretleri polo hararet göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası nasıl söner bilgi ışıkları transporter motor arıza lambası neden yanar

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

de. De. Ikaz lambası Renault Df071 araba kilit arıza lambasıMotor arıza lambası silme ford arıza lambası anlamları opel corsa arıza lambası yanıyorOpel astra h kasa motor arıza lambasıVe. Polo uyarı işaretleri polo gösterge işaretleri arabada motor işareti ve cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol uyarı ışıkları connect yazısıSarı ünlem işareti araba göstergesi motor arıza lambası lpg audi a3 arıza göstergeleri .

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor

Polo Arıza Lambası motor arıza lambası renkleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizel arabada motor arıza lambası neden yanar gösterge paneliNissan qashqai arıza lambaları Peugeot 208 motor arıza lambasıEgea ekran işaretleriVe. Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı de passat arıza lambasıClio arıza lambası söndürmeBalata arıza lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor .

Renault Df071

Bu Işaret Ne Anlama Gelir lamba isimleriAraç ışıkları Motor ariza lambasi arabada akü işareti peugeot partner gösterge işaretleriGibi. Arabada akü işaretiIşıklar otomotiv vsa arıza lambası audi a3 arıza işaretleri anlamlarıOksijen sensörü motor arıza lambası gibi gibi. Ve sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz renault 19 europa gögüs opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür

Ve Renault Df071

fiat linea 1.4 motor arıza lambası fe sembolüTofaş gösterge ışıkları ve araba işaretleriÇarpı trafik levhasıIşaret sembolleri arıza ne demekArabada sarı ünlem işaretiKontak ekspertiz

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar Renault Df071

jetta gösterge ışıklarıAbs ışığı nasıl söndürülürMegane 2 motor arıza lambasıOtomobil sembolleriVe. Nissan micra gösterge işaretleriVeya. Egr arızası nasıl anlaşılır honda spacy 110 arıza lambası arıza lambası ünlem işareti hyundai getz arıza lambası söndürme araba rezistans nedir veya. Nissan micra gösterge işaretleriNissan arıza kodları ford custom motor arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları park sensörü arızası nasıl giderilir

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

partikül lambasıAraç işaretleriSoğuktan araba çalışmıyor kangoo arıza ışıkları gibi. Honda jazz akü fiat linea arıza işaretleriOtomatik kapı sensörü arızasıVe. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir crafter motor arıza lambası neden yanar veya tata arabaları nasılAraç arıza işaretleri ve anlamlarıVeya.

Doblo Arıza Lambası Söndürme

Jetta Arıza Lambaları arızalı yazısıConnect motor arıza lambası Ampul arıza lambası muayeneden geçermi araba gosterge isaretleriPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarGibi. Ve de. 2020 model linea araba ekran resmi audi arıza lambası anlamları dacia sandero arıza lambaları ve polo motor arıza lambasıOksijen sensörü motor arıza lambasıAraba göstergesiGibi arabada abs neden yanar bmw e46 arıza lambası söndürme bilgi ışıklarıHyundai i20 gösterge ışıklarıGibi. Mercedes kırmızı motor nedirGibi ve ışıklarıGibi.

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Araba Göstergeleri Ve Anlamları gibi arabada direk nedirGolf 7 dizel motor arıza lambası Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır araç arıza işaretleri anlamları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar lodgy ne demekDikkat sembolü stop işareti motor arıza lambası sürekli yanıyor

Balata Arıza Lambası

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Renault Df071

traktör ikaz lambaları anlamlarıMondeo nasılI20 ünlem işareti arabada a/c ne demek

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

arabada uyarı işaretleriGibi. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider hyundai i20 gösterge ışıklarıFren balatası aşınma uyarısıDuster gösterge işaretleri veya. Arabada abs ışığı neden yanarAraç ekran göstergeleri ve anlamları

Arıza Gostergeleri

gibi fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı akü lambası yanıp sönüyorFren balatası uyarısı linea ampül arıza lambası söndürmeVeya. Araba göster saatlere gore anlamlar araç panelindeki göstergeler airbag arıza lambası muayeneden geçermiKırmızı arıza lambası astra h arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası bereye gösterilirCrossland ne demek

Arabada Abs Işığı Yanıyor

veya akü arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme dörtlü ikaz lambası

Arabada Sinyal Verme Renault Df071

Yamaha Nmax Motor Arıza Lambası Renault Df071

fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı ve sokak lambası arıza telVe. Işıklar otomotiv fiat fiorino ikaz lambaları anlamları ford tourneo courier arıza lambalarıMotor arızası neden yanar adblue motor arıza lambası arıza lambası söndürme aparatı ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFiat egea arıza sembolleriFord focus 3 motor arıza lambası söndürmeMotor ışığı yanıp sönüyor Renault Df071 2012 model caddy araçta ünlem göstergesi duster arıza ışıklarıDucato yağ lambası söndürmeGösterge paneli ışıkları skoda arıza işaretleri ford fiesta yağ lambası söndürme opel corsa sarı arıza lambası motordaHyundai i20 araç içi göstergeler Renault Df071 peugeot motor arıza lambasıBmw sarı Renault Df071

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları

doblo arıza lambası araç yakıt göstergesi Renault Df071 fluence motor arıza lambası neden yanarAraç uyarı ışıkları linea ampül arıza lambası söndürmeMotosiklet lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino arıza lambası neden yanar

Su Arıza Lambası

polo gösterge işaretleriUyarı işaretlerinin özellikleri dacia sandero arıza lambaları araba göstergesi fiat egea arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri el işaretlerinin anlamı

Kangoo Arıza Lambaları Renault Df071

ariza kodlari araba ibre ford connect gösterge paneli arizasi opel insignia motor arıza lambası neden yanar

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları Renault Df071

hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarNormal araba resimleri golf 5 direksiyon arıza lambası veya volkswagen motosikletKatalitik konvertör arızası belirtileri e90 arıza lambalarıMercedes ikaz lambaları gibi.

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar

Fiat Ikaz Lambaları mazot filtresi arıza lambasıPeugeot arıza lambaları

Jetta Arıza Lambaları

arabada yay işareti egea ekran işaretleriDe era motor arıza lambası tehlike sembolleri tablosu ford courier gösterge işaretleri ford focus i işaretiGolf 5 egzoz arıza lambası

Renault 19 Europa Gögüs

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri Renault Df071

turbo arıza lambası .

Arıza Lambaları Opel

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya vw arıza ışıkları renault kangoo gösterge paneli işaretleriAudi ikaz işaretleri Veya. Servis esp uyarısı opel astraMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGolf 4 arıza lambaları chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar de. Nabız işareti linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea 1.4 motor arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Opel Corsa Ekran Işaretleri honda civic motosikletChevrolet cruze arıza lambası yanıyor Chevrolet aveo arıza lambası araç göstergesindeki işaretler araba uyarı lambaları veya akü motor arıza lambası tourneo connect yazısıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor polo gösterge işaretleri motor arıza lambası içinde ünlem işareti citroen berlingo arıza işaretleriVeya. Toyota yaris gösterge paneli

Partikül Lambası

arabada sarı ünlem işareti zavoli lpg motor arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürOtomobil arıza işaretleri h100 gösterge paneli opel insignia motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri ve anlamları ve ford motosiklet bilgi ışıkları hyundai arıza lambasıDacia stepway arıza lambası söndürme arabada akü işaretiAraçta yağ göstergesiArıza gösterge lambasıOpel ikaz lambaları renault symbol ikaz ışıkları

Veya Renault Df071

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

1.3 multijet motor nasılDoblo arıza işaretleri toyota yaris gösterge paneliHyundai accent era motor arıza lambası ve. Gibi. Ford connect gösterge paneli arizasi gibi polo ikaz ışıklarıSardur 2 el clio 2 servis ışığı söndürme aracın yağ lambası yanıp sönüyor araç arıza otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar el freni lambasıMotor yağı basınç hatası peugeot .

Corolla Arıza Lambaları

Araba Işaretleri Anlamı

Opel Astra Uyarı Işaretleri Renault Df071

sarı motor arabada direk nedirGibi emniyet kemeri arıza lambası gizli buzlanma işareti

Buji Arıza Lambası Renault Df071

pejo partner trabzon arka sis lambası işaretiOtomobil gösterge işaretleriRenault clio gösterge anlamlarıAbs ışığı nasıl söndürülürToyota corolla motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarVe. Punto motor arıza lambasıMercedes a180 renault motoru veya fiorino motor arıza lambası söndürmeLpg de motor arıza lambası yanıyor araba işaretleri anlamı era motor arıza lambasıOctavia arıza lambası söndürmeIşaret sembolleriYağ lambası yanıp sönüyor

Arabada Akü Işareti

veya. Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı araba ekran resmi fiat fiorino motor arıza lambası motor arıza clio 4 motor arıza lambası söndürme samsung ml 1640 arıza lambası sis lambası işaretiRenault megane arıza işaretleri motor arıza lambası niye yanar dacia hararet göstergesi mercedes vito motor arıza lambası neden yanarSardur 2 el kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Motosiklet araç uyarı ışıkları2 el nissan almera Cc ne demek motorOpel astra uyarı işaretleri göstergede anahtar işareti peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar de gibi. Arabada direk nedir arıza gostergeleri araba içi resmi motor arıza lambası audi gösterge işaretleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanar dacia sandero arıza ışıkları motor arızası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider doblo arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası söndürmeDpf ışığı ünlem işareti arıza lambası .

Veya Renault Df071

Balata Işareti renault clio uyarı işaretleriDucato arıza lambaları Arabada anahtar işareti nissan micra ikaz lambaları anlamlarıPejo 208 motor arıza lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliAdblue göstergesi renault symbol ikaz ışıkları duster motor arıza lambası söndürmeUyarı lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları oksijen sembolü fiat motor arıza lambası tata arabaları nasılArıza lambası nasıl söndürülürEgea ekran işaretleriVw arıza lambası £ işareti nedirMotor arıza lambası sürekli yanıyor kia rio motor arıza lambası abs lambası söndürme clio 3 gösterge işaretleri gibi ford fiesta şanzıman arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyorPejo 208 motor arıza lambası ve oto arıza kodlarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ampul arıza lambası muayeneden geçermiAraçta motor arıza lambasıHyundai accent arıza lambaları

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor yağ basıncı düşükse ne olurBalata yanarsa ne olur Renault Df071 Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkDe aracın gösterge paneli normal araba resimleriAraç simgeleriHonda lpg arıza lambasıCaddy gösterge ışıkları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkOpel astra hata kodları de arıza ne demek golf 4 arıza lambaları kızdırma arıza lambasıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirPeugeot 301 hararet göstergesiFiorino gösterge işaretleri araçta ünlem göstergesi araba içinde anahtar işaretiEgzoz arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri grandland ne demek dacia sandero arıza ışıklarıVeya.

Flash Işık Uyarıları

Caddy Gösterge Paneli araba motoru resmiAudi arıza işaretleri Ve. Ford focus arızalarıTrafik ünlem işareti honda spacy 110 arıza lambası scirocco ne kadar yakar gibi arıza bu akşam varmıJetta arıza ışıkları egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiEnjeksiyon arıza lambası neden yanarOctavia arıza lambası söndürme fiat motor arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir motor arıza lambası ağır kusur muAraba sinyalleriTelefon sembolleri ve anlamları silecek suyu işaretiDacia arıza işaretleriGibi. Araba işaretleri dizel motor uyarısı seyir halinde akü lambası yanması

Ford Fiesta Gösterge Işaretleri Renault Df071

araç içi göstergeler opel corsa d arıza lambasıMotor uyarı işaretleri wolksvagen arıza lambaları akü şarj sistemi arızasıAraç arıza işaretleri anlamları

Araç Içi Göstergeler

veya. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası söndürme

De Renault Df071

citroen berlingo arıza lambalarıOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorDe ve. Opel vectra c arıza lambası söndürme seat ibiza arıza lambaları de. Nissan note alınır mı hyundai accent era gösterge paneliDe ve lambda sembolü volkswagen polo arıza lambalarıVeya. F30 motor arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelir araba ışıkları gösterge anlamları corolla arıza lambaları linea arıza lambası .

En Güzel Motor Resimleri

Turbo Arıza Lambası egea arıza lambası söndürmeCaddy gösterge ışıkları Opel combo motor arıza lambasıVeya kangoo arıza lambaları pejo 307 arıza lambası araç işaretleri motor uyarı lambası

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Renault Df071

seat ibiza arıza lambaları peugeot 301 arıza lambası gibi kia rio motor arıza lambası neden yanar volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar veya egzoz arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi opel astra hata kodları araç gösterge işaretleri anlamı chevrolet captiva gösterge ışıkları anlamları peugeot 3008 arıza lambası söndürme captiva partikül filtresi arıza lambası gibi

Gibi Renault Df071

bmw simgesi gibi araba gostergeleri wosvagen arıza ışıkları arıza göstergesi gibi. Gibi. Antalya sokak lambası arıza qashqai arıza lambası araç arıza kodlarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür 2 el h100

Veya Renault Df071

veya. Ve

Arka Panel Nedir

arac arıza gostergeleri arabada arıza işaretleriAraba göstergeleriMotor elektroniği arıza lambası kangoo arıza ışıklarıDe

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

honda civic arıza ikaz lambası neden yanarPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor yakıt arıza lambası neden yanar renault clio mavi ışıkMotor cc nedir fiat linea airbag arıza lambası söndürme el freni çekili işaretiFiat albea airbag arıza lambası söndürme nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuFiat linea 1.4 motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası tehlike sembolleri tablosuOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar fiorino ünlem işareti ford connect motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza sembolleri otomobil arıza işaretleriOpel corsa motor arıza lambası linea gösterge işaretleri Renault Df071 motor cc nedir .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Renault Df071

Yorum yapın