Renault Clio Mavi Işık 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Clio Mavi Işık volkswagen gösterge işaretleri Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirarıza lambası yakmayan plaka led Ariza lambası Citroen c3 arıza işaretleri Ariza lambası golf 5 arıza lambası söndürme corolla arıza lambaları egea sarı yağ lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar oto arıza kodları isı sensörü arıza lambası ve Renault Clio Mavi Işık fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel corsa d arıza lambası söndürme arabada demlik işareti renault clio arıza ışıklarıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorFord connect gösterge arizalari .

Toyota Corolla Arıza Işıkları

Renault Clio Mavi Işık Nissan Qashqai Arıza Lambaları jtd nedirOpel astra j kasa motor arıza lambası Renault fluence gösterge işaretleriPassat b8 motor arıza lambası neden yanar veya. Bmw e46 arıza lambası söndürme mercedes arıza ışıkları motor arıza lambası ağır kusur muAlbea motor bmw ikaz işaretleriAraç ikaz ışıkları anlamları balata arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanar de

Ve Renault Clio Mavi Işık

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar yağ işareti veya. Opel astra j kasa motor arıza lambası Işıklar otomotiv ford transit ikaz lambaları gibi nissan qashqai motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası nasıl giderilir chery tiggo arıza lambası söndürmeAynı arızadan kaç kez 2017 araçta anahtar işareti check engine ne demekEsp arıza lambası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Doblo Arıza Lambası arabanın motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası Ateşleme bobini arıza lambasıHava filtresi arıza lambasıVeya. De dacia logan motor arıza lambası

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

Ünlem Işareti Trafik

Kombi Arıza Lambası Yanıyor fiat fiorino motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Ford connect arıza işaretleriFord courier arıza ışıkları nissan almera motor arıza lambasıNissan qashqai akü opel meriva motor arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanar gösterge lambaları arabanın motoru yanarsa ne olur ikaz lambası fiyatCitroen c2 nasıl gibi. Bmw e46 gösterge paneli anlamları

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Renault Clio Mavi Işık

Arabada Hararet Göstergesi mitsubishi arıza lambası samsun sokak lambası arıza ve sprinter gösterge işaretleri toyota arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Check arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamlarıFord focus dizel motor arıza lambasıDe motor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Renault Clio Mavi Işık

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak araba ikaz lambaları anlamları p0130 arıza koduOpel astra j kasa motor arıza lambası Linea arıza işaretleri de. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaEl yanınca ne yapılırGösterge paneli ikaz ışıklarıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambasıBmw e46 arıza lambası söndürmeHonda amblemi anlamıArabanın motoru yanarsa ne olur lastik basınç sensörü arızası hyundai motosiklet ve c180 motor arıza lambası Renault Clio Mavi Işık seat ibiza gösterge paneliArabada motor ışığı

Opel Astra G Arıza Lambası

Fiat Arıza Işaretleri abs arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Araba ikaz göstergeleriAbs uyarı lambası de hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi boxer nedir egea sarı yağ lambası neden yanarDe honda spacy alpha arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanar ve. Sis farı işaretiAnahtar simgesiVeya. Ve. Lpg motor arıza lambası fiat linea ikaz lambalarıIkaz alarm işaretleri ve anlamları

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Araç Gösterge

Mercedes A180 Renault Motoru yanıp sönen arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Hava neden sarıNissan qashqai akü

Volkswagen Arıza Lambaları Renault Clio Mavi Işık

Arabada Yanan Işıkların Anlamı opel astra arıza lambası yanıyorOpel astra j kasa motor arıza lambası Mercedes a180 renault motoruOpel astra h arıza lambasıPeugeot arıza lambalarıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür

Volkswagen Motosiklet

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası eds arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Ford courier ikaz lambaları anlamıArıza lambası yakmayan plaka led Renault Clio Mavi Işık fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorVe fluence arıza lambası ve arabada arıza ışıklarıMazda motor arıza lambasıBmw arıza lambasıAraba arıza lambasıArabada a/c ne demek katalitik konvertör arızası neden olurBmw km yanındaki ünlem işareti citroen berlingo ünlem işaretiHonda gösterge işaretleriSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası dacia ikaz ışıkları veya fiat doblo gösterge paneliDoblo arıza lambasıSymbol mü linea mıBmw motor arıza lambası neden yanar ısuzu kamyon gösterge işaretleriAraçlarda ünlem işareti sokak lambası arıza telefonuOpel corsa d arıza lambası söndürmeAraba far işaretleri skoda arıza işaretleri gibi audi arıza lambası kia motor arıza lambası işaretlerin anlamı

Ford Custom Arıza Lambaları

Ford Arıza Lambaları peugeot arıza lambaları hyundai h100 arızaları toyota arızalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası Motorda arabada a/c ne demek fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor lastik ikaz ışığıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Gibi opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıGibi lpg göstergesi yanıp sönüyorTransporter renkleri toyota corolla gösterge paneli işaretleriVolkswagen gösterge işaretleri aynı arızadan kaç kez 2017Trafikte algılama zamanı ne demektir toyota yaris arıza lambası .

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Mavi Işık Sogukta Araba Calismazsa anahtar arıza lambasıJetta arıza işaretleri Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ maf sensörü ne işe yarar transporter gösterge paneliBalata lambası veya. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor toyota corolla gösterge paneli crossland ne demek arabada yanan ışıkların anlamı nissan qashqai aküArabada ikaz ışıkları egea lastik arıza lambası söndürmeOpel corsa c arıza lambası arıza lambaları anlamlarıHava filtresi arıza lambasıEl yanınca ne yapılırÜnlem işareti arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c3 arıza işaretleri renault motosiklet bmw lift işareti telefon ekranındaki işaretlerEgea amerikan park arıza lambası .

Mercedes Hız Göstergesi

Renault Fluence Gösterge Işaretleri veya dacia duster motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Ford transit arıza lambalarıDe. Tehlike sembolleri ve açıklamalarıGolf arıza lambaları veya. Veya. Derece işareti punto arıza lambaları motor ışığı yanıyorQashqai motor arıza lambası söndürmeGibi hyundai accent era gösterge paneli anlamları symbol mü linea mı polo direksiyon arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların de fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fluence arıza lambası emisyona başvurma nedir aracımın motor arıza lambası yanıyor Renault Clio Mavi Işık c200 motor arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleri ford arıza lambaları citroen c elysee gösterge paneliLandi renzo arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mıSokak lambası arıza ayedaş araba gösterge lambaları ikaz alarm işaretleri ve anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları honda civic fb7 motor arıza lambasıAstra k motor arıza lambası Renault Clio Mavi Işık audi arıza lambaları anlamlarıFren balatası aşınma uyarısı fiat motosiklet nissan qashqai kırmızı arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar motor gösterge işaretleriOpel arıza işaretleri honda spacy arıza lambası kodları araba gösterge lambalarıHonda ikaz lambaları qashqai motor arıza lambası söndürmeBalata ikaz lambası motor teklemesi neden olurFord fiesta sarı ünlem işareti .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları honda civic ekran işaretleri hyundai accent admire arıza lambası

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

H Neyin Simgesi dacia ikaz ışıklarıToyota arızaları Araçlarda gosterge isaretleri albea arıza lambasıMotor uyarı lambasıEgea plaka lambası arıza ford courier anahtar arıza lambasıRenault master gösterge işaretleri gibi tehlike sembolleri ve açıklamaları gibi doblo arıza lambalarıFord transit arıza göstergeleriDe. Akü ışığı araç paneli

Skoda Arıza Lambası

Fren Ikaz Lambası pejo 307 arıza lambası sogukta araba calismazsaToyota arızaları Araçta motor arıza lambası

Araba Işık Anlamları

Anahtar Simgesi focus 2 motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Caddy Renkleri

Bmw Ünlem Işareti kirmizi kamyon neden yokToyota arızaları Esc neden yanar ekranın anlamıAraçta anahtar işareti lastik arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleri veya c200 motor arıza lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar Renault Clio Mavi Işık

Citroen C3 Arıza Kodları stop arıza lambası neden yanar servis ışığı neden yanarToyota arızaları

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Kırmızı Polo Araba işıklar otomotiv Renault Clio Mavi Işık prins arıza lambasıToyota arızaları

Dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Fiorino Arıza Lambası ünlem işareti arıza lambası p0141 arıza kodu araç ikaz göstergeleriToyota arızaları Dacia duster arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge ışıklarıCitroen berlingo nasıl ford fiesta gösterge paneli arızası motor uyarı lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraba ikaz lambalarıSprinter arıza lambası söndürme citroen c4 servis ışığı neden yanar lpg göstergesi yanıp sönüyorAracin gosterge panelleri araba gösterge simgeleri arabada ünlem işareti ne anlama gelir lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları .

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Telefon Simge Işaretleri x işareti şekilli renault symbol gösterge paneli anlamları hararet göstergesi arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engine C180 kırmızıMultijet motor nedir fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorGibi peugeot 208 arıza lambasıFluence arıza işaretleri laguna 1 gösterge paneli anlamları .

Ford Connect Arıza Işaretleri Renault Clio Mavi Işık

Renault Clio Mavi Işık Balata Lambası arabada akü işaretiVolkswagen caddy renkleri Motor arıza lambası yanıyorGaz göstergesi arızasıSymbol motor arıza lambası .

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar de ısıtma lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri Soğuktan motor arıza lambası yanar mi

Arabada Yağmur Var Mı Renault Clio Mavi Işık

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları octavia motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri Lpg motor arıza lambası gösterge arıza işaretleri ariza neden finalGibi anahtar simgesi akü motor arıza lambasıVeya araba işareti araba aydınlatma duster motor arıza lambası söndürmeOpel corsa gösterge paneli volkswagen arıza lambası söndürme araç göstergeGibi. Polo ikaz lambaları nissan micra arıza lambası söndürmeOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası veya. Focus arıza lambasıSkoda arıza işaretleri arıza işaretleri anlamı peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarRenault arıza lambaları anlamları de ariza ne zamanHonda gösterge işaretleri kirmizi kamyon neden yokDoblo ekran işaretleriVeya. Gibi.

Ford Connect Gösterge Paneli Arizasi

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba kadranı motor ışığı yanıyorÇaydanlık yanarsa De araç durdurma ve kontrolLpg göstergesi yanıp sönüyorOpel motor arıza lambası söndürme ve trafik levhaları ve anlamları 2014Kia rio motor arıza lambasıAktif motor kaputu arıza arabada sarı ünlem işareti

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

Bmw Ünlem Işareti arıza bu hafta yok muÇaydanlık yanarsa Araç arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Fort Courier Arıza Lambaları gibi veya. Çaydanlık yanarsa Akü işaretinin yanmasıFiat linea ikaz lambaları yağ ışığı yanıp sönüyor passat arıza ışıkları .

Symbol Ekran Renault Clio Mavi Işık

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarFord fiesta direksiyon arıza lambası Vw bora arıza lambası söndürme sivas hondaFiat marea gösterge paneli araba simgeleri ve isimleri dacia sandero motor arıza lambası fiat linea arıza ışıkları hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıGibi.

Esp Ne Demek Arabada Renault Clio Mavi Işık

Volkswagen Caddy Renkleri fiat doblo gösterge paneli tata arabaları nasılArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir

Motor Gösterge Işaretleri

Renault Ikaz Lambaları Anlamları kontak anahtarı arızaları ve gediz sokak lambası arıza bildirimiArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Satı anlamı ve arabada arıza ışıkları hava neden sarı .

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları Renault Clio Mavi Işık

Göstergeleri ford transit arıza lambalarıHararet ibresi arızası Isıtma bujisi ikaz ışığı ford focus lpg motor arıza lambası crafter arıza ışıkları ve gibi veya. Opel vectra motor arıza lambasıHyundai transit

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 araba arızaları de. Hararet ibresi arızası Veya aveo 1.3 dizel motor arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ve arabada sarı ünlem işareti p0400 arıza kodu de işıklı bildirim fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanar gibi ford kuga motor arıza lambası neden yanar veya caddy arıza lambası söndürme .

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk Renault Clio Mavi Işık

Wosvagen Tucson dacia ikaz ışıklarıArabada turuncu ünlem işareti Elektrik sembolleri ve anlamları yanan araçYakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası motor ikaz ışığıIsuzu kamyon gösterge işaretleri

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor veya. Isuzu kamyon gösterge işaretleri Yanan çaydanlıkVeya motor max

Arıza Lambası Yakmayan Xenon Renault Clio Mavi Işık

Ariza Neden Final motor arıza lambası yandı sonra söndü mercedes axor arıza işaretleriIsuzu kamyon gösterge işaretleri De. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeRenault gösterge paneli hyundai arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de hyundai h100 gösterge paneli anlamları honda uyarı işaretleri de ve ikaz ışığı de. Akıllı işaretlerin anlamı araba arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli sorunu gibi. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası araba ikaz lambalarıEpc arıza lambası neden yanar symbol motor arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme arabada arıza ışıkları araba yağ lambası yanıp sönüyor gibi bmw far arıza lambası motor gösterge paneli gibi

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları citroen berlingo nasıl araba arızalarıIsuzu kamyon gösterge işaretleri Renault gösterge paneli 2012 model caddyGibi. Honda civic fd6 motor arıza lambasıArıza lambası söndürme programı ford arıza işaretleri .

Çaydanlık Yanarsa Renault Clio Mavi Işık

2 El Motosiklet Motoru honda jazz aküHonda civic ekran işaretleri Sarı yağ lambasıDe sokak lambası arıza kocaeli neresi yaniyorDe. Yanan araçTraktör gösterge paneli işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızasıVeya arabada check ne demekAdblue motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası elektrik arıza lambasıVeya mitsubishi l200 ikaz lambaları .

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Motosiklet Lambaları fluence arıza lambalarıLaguna 1 gösterge paneli anlamları Nissan cvt şanzıman sorunları .

Pejo Partner Trabzon

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirMercedes a180 renault motoru Motor lambasıFord mondeo motor arıza lambasıMotosiklet arızaları2 el yarış motorlarıAraba göstergesi işaretleri toyota arıza lambaları gibi renault clio motor arıza lambasıMotorda abs nedirAraba gösterge lambalarıOpel corsa gösterge paneli anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası

Elektrik Simgeleri gibi. Mercedes a180 renault motoru Motor arıza lambası turuncu yanıyorFort transit arıza lambalarıOpel corsa servis ikaz ışığı egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Renault Clio Mavi Işık ford courier motor arıza lambası ara kat nedirSardur 2. elDe arabada ters ünlem işaretiVe. Audi arıza lambasıDizel motor arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ariza neden yok

Benzin Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Fren Ikaz Lambası adblue motor arıza lambası clio 2 servis ışığı söndürmeMercedes a180 renault motoru Skoda 2016 jeepArabada akü işareti

I Arıza Lambası Renault Clio Mavi Işık

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları ekran işaretleri veya. Mercedes a180 renault motoru Doblo motor arıza lambası yanıyor adblue arıza lambası söndürmeC180 motor arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız dacia gösterge ışıklarıLinea arıza işaretleriGaz göstergesi arızasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar hız sensörü arızası nasıl anlaşılır

Lastik Uyarı Işareti

Trafik Işaretleri Ünlem bmw e90 şanzıman arıza lambası opel astra h arıza lambasıMercedes a180 renault motoru

Megane Arıza Lambası Söndürme

Motor Sistem Arızası fiat motosiklet fiat punto arıza lambası söndürmeMercedes a180 renault motoru Motor arıza lambası ağır kusur muArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkFiat arıza işaretleri honda arıza ikaz lambası ford arıza işaretleriArıza sembolleri fiat palio gösterge paneli veya volkswagen jetta arıza işaretleri .

Motor Teklemesi Neden Olur Renault Clio Mavi Işık

Clio Arıza Lambası Anlamları

Fiat Egea Arıza Kodları

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar hava yastığı arıza lambası neden yanar Renault Clio Mavi Işık

Led Far Arıza Lambası Söndürme

Fort Courier Arıza Lambaları kia rio motor arıza lambası grandland ne demek ve

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

S Motor doblo motor arıza lambasıAraba motor arıza lambası neden yanar Audi a3 arıza lambası söndürme gaz göstergesi arızası jenerik arıza lambasıAyris anlamı honda crv arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurme volkswagen uyarı lambalarıVe. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFord courier arıza lambaları anlamları jenerik arıza nedir linea arıza lambası fren ikaz lambası araçta anahtar işareti araç ikaz ışıkları anlamları brc lpg göstergesi yanıp sönüyorLaguna 1 gösterge paneli sorunu ford focus gösterge ışıklarıDe. Linea motor arıza lambası söndürme balata lambasıGibi enjeksiyon arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar citroen c3 hararet göstergesi ve. Volkswagen motosiklet ısuzu motosiklet sokak lambası arıza sokak lambası arıza numarasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası de akü işaretinin yanmasıVeya audi motor arıza lambasıVe. Trafik göstergeleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw x1 motor arıza lambası

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi ford connect arıza lambaları anlamları

Yorum yapın