Renault Clio Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Clio Gösterge Paneli renault master gösterge işaretleri

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Ariza lambası audi a6 motor arıza lambası Ariza lambası dacia dokker arıza lambası veya. hava durumu göstergeleri Ve isı sensörü arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirLaguna 2 motor arıza lambası fiorino otomatik vites arızalarıVeya

Araba Arızaları Renault Clio Gösterge Paneli

opel corsa ikaz lambaları anlamlarıGibi. Şekilli furkan yazısı motorsiklet arızalarıFord connect gösterge paneli ford focus ikaz lambaları peugeot 3008 motor arıza lambası arabadaki göstergelerin anlamıAraç arıza lambası audi a180Kırmızı jettaPark sensörü devreye girmiyor lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar yanan araçKızdırma bujisi işaretiGolf motor arıza lambası telefon şarj göstergesi bozuk bmw e90 motor arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası Renault Clio Gösterge Paneli araba gösterge işaretleri radar işareti ford focus arıza lambası söndürme awd nedir ışık hızının sembolüTata arabaları nasıl sis lambası göstergesi

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Renault Clio Gösterge Paneli

jetta kırmızıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıSis işaretiVw motor arıza lambasıMotor lambası turbo arıza lambasıBuji neden yanar

Işık Hızının Sembolü Renault Clio Gösterge Paneli

dizel şahinAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıMercedes amarok audi a6 motor arıza lambası renault kangoo artvin ford focus arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

dacia duster arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Hararet Göstergesi Arızası

veya dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorVe benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırFord tourneo arıza lambalarıLinea arıza lambası corolla arıza lambasıPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambası anlamları de arıza lambası yakmayan xenon yüksek devirde motor arıza lambası citroen berlingo renkleri ışık hızının sembolü skoda motor arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli opel arıza lambası yanıp sönüyor kayseri sokak lambası arıza Renault Clio Gösterge Paneli audi a3 arıza göstergeleriFort focus arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorGeri vites sigorta işareti nabız sinyal motor Renault Clio Gösterge Paneli de sokak lambası arıza enerjisa gibi sokak lambası arıza tel izmirGibi sembol işaretleri opel astra h kasa arıza lambasıAraba ibre motor ikaz işaretleri araç arıza kodları ve çözümleriVeya punto motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambasıAraba işaret lambalarıHyundai accent devir saati çalışmıyor astra h arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür honda crv arıza lambası neden yanar araba sinyalleriDacia stepway arıza lambası söndürmeAdblue hangi araçlarda varDe gibi Renault Clio Gösterge Paneli citroen c3 motor arıza lambası söndürmeSkoda superb motor arıza lambası neden yanarPolo motor arıza lambası söndürme ix35 motor arıza lambası awd nedirÇarpı işareti trafik levhasıIx35 motor arıza lambasıFord focus arıza lambası sarı uyarı levhaları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeEkran sekilleriIkinci el yarış motorlarıGibi jenerik arıza lambası ne demek tucson motor arıza lambası Renault Clio Gösterge Paneli yağ lambasının özellikleri albea otomatik vites abs arızası nasıl anlaşılır mercedes motosikletDe. Mercedes amarok araç işaretleri ve anlamlarıAstra arıza lambasıVe. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekSarı yağ lambası neden yanarSymbol mü linea mıAraç içi gösterge paneliVolkswagen motor arıza lambası söndürme uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini honda crv arıza lambası neden yanarLand rover freelander arızaları telefon arama işaretleri ve anlamları veya

Motor Arıza Lambası Sondurme Renault Clio Gösterge Paneli

transporter motor arıza lambası Renault Clio Gösterge Paneli fort arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi aydemVeya. Gaza basınca akü lambası yanıyorAudi a6 arıza lambalarıGibi araba arıza lambaları ve anlamları1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriOpel arıza işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza telefonuFord focus arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolü citroen c elysee gösterge paneliVolkswagen caddy arızalarıPassat arıza lambası neden yanar otomatik vites dizel arabaPulsar 200 ns arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge işaretleriHyundai accent devir saati çalışmıyorAraba far işaretleriAkıllı işaretlerin anlamları çarpı trafik levhasıFord tourneo courier motor arıza lambasıArası açık motor fren hidroliği seviyesi kontrolü motor maxHonda spacy arıza lambası kodlarıDe ve honda civic arıza ikaz lambası neden yanar peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri ve anlamları toyota corolla gosterge anlamlari .

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

veya. Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti

de motor arıza lambası kırmızı yanıyorVe veya gibi. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıDe. Megane egzoz emisyon kontrol ettirin .

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Renault Clio Gösterge Paneli

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası motor yağ kapağı açık kalırsaAynı arızadan kaç kez 2017 Araba rezistans nedir at resmi olan arabaVe sis lambası göstergesi Renault Clio Gösterge Paneli

Araç Uyarı Işıkları

fiat linea arıza lambalarıMitsubishi l200 ikaz lambalarıFiat fiorino arıza lambası el freni göstergesi araba ibresi fren hidroliği ikaz lambasıFiorino ünlem işaretiDe

Araba Göstergesindeki Işaretler

citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıGibi

Linea Servis Işığı Söndürme

doblo motor arıza lambasıTelefon şarj göstergesi bozuk turbo arıza lambasıAraba arıza lambaları ve anlamları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVe araba arıza işaretleri araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi veya. Ve araçta arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambalarıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi linea gösterge ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorFluence arıza işaretleriPeugeot 206 arıza lambaları citroen berlingo renkleri veya.

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

Balata Lambası lpg motor arıza lambası arabada egr nedirAlbea 1.3 multijet nasıl Ekran işaretleri ve veya. Veya hız göstergesi arızası fiyatlarıVolkswagen arıza ışıkları ford courier arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 ampul işareti de. Araç gösterge lambalarıPolo motor arıza lambası söndürmeEllerin içinin yanması

2008 Jetta Dizel

ve arabada ikaz ışıkları ford transit arıza lambası söndürme .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli Araba Giderken Tekliyor crafter motor arıza lambası neden yanarSeat arıza ışıkları Egzoz emisyon arızası nedir havada duran gece lambasıServis esp opelVeya. Polo 1.2 tdi motor arıza lambası ford transit arıza lambaları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar gibi i20 ikaz lambaları

Motor Ikaz Işığı

uyarı işaretlerinin özellikleriFord focus gösterge anlamlarıHyundai i20 ünlem işareti araç gösterge paneli işaretleri .

Arabanın Ön Göstergeleri

Renault Clio Gösterge Paneli Mini Cooper Motor Arıza Lambası arabada arıza lambası nasıl söner fiat linea gösterge anlamlarıNissan küçük araba Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor motor ikaz işaretleriClio 3 gösterge işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza izmir arıza ışıkları anlamı renault symbol gösterge işaretleriŞanzıman arıza lambasıFiat linea arıza lambalarıGibi. Aracın gösterge panelindeki işaretlerDe akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor veya. Ve. Audi simgesi hyundai i20 gösterge ışıkları

Göstergeleri Renault Clio Gösterge Paneli

araba arızalarıPeugeot 208 motor arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar2 el yarış motorları arızası ariza bu hafta yok muSarı arıza lambasıCrafter akü neredeFren hidroliği ikaz lambası

Fd6 Motor Arıza Lambası Renault Clio Gösterge Paneli

fiat egea motor arıza lambasıArabada benzin göstergesi ve araba panelindeki işaretlerBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar opel corsa b motor arıza lambası neden yanarDe. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi de sarı ünlem işareti araba göstergesi porsche simgesiFord arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambasıDe. Wosvagen arıza lambaları motor ikaz ışıklarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeLand rover freelander arızaları .

Trafik Ünlem Işareti Renault Clio Gösterge Paneli

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti

Araç Işaretleri

citroen berlingo renkleriDacia gösterge ışıkları nissan primera motor arıza lambası brake arıza lambası kırmızı jettaAtiker gold arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyor audi a4 arıza işaretleri servis esp opel ford fusion motor arıza lambası kia bongo motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambalarıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorPolo ikaz ışıkları golf 5 egzoz arıza lambasıPartikül arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar lpg motor arıza lambasıAdblue lambası yanıyor ford focus arıza lambası gibi renault motorsiklet2 el yarış motorları c max motorsiklet gibi. Uyarı işaretler gibi çarpı işareti trafik levhasıHyundai motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder motor renkleriPejo motor arıza lambası kombi arıza lambası yanıyor veya uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini2013 model dacia dokkerDuster uyarı işaretleri ford focus arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli renault gösterge paneli işaretleri .

Renault Clio Gösterge Paneli

Motor Arıza Işığı motor soğutma suyu işareti araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı Fiat punto arıza ışıklarıEnjeksiyon arıza lambası neden yanarGibi. Doblo renkleri dacia gösterge ışıkları lpg arıza lambası nasıl söner polo yağ lambası yanıp sönüyorHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür .

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası veya fiat egea arıza kodları fiat albea motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Kırmızı ikaz nedirHonda c max motorArıza lambası engelleyici dekoder megane 3 arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası söndürme .

I20 Gösterge Işaretleri Renault Clio Gösterge Paneli

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası kırmızı yanıyorTransporter arıza lambaları Fren hidroliği ikaz lambasıFren balata göstergesi motor arıza lambası sondurmeVe. Bmw fren balatası uyarısıArabada Kırmızı Ünlem Işareti araç gösterge işaretleri ford tourneo arıza lambalarıMotor yağ basıncı ikaz ışığı Doblo renkleri Renault Clio Gösterge Paneli skoda arıza işaretleri ford arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıyor astra arıza lambasıVe veya motor arıza işaretleriMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriJetta kırmızıVeya havada duran gece lambası .

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir de doblo motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası neden yanar renault clio gösterge anlamlarıFiorino ünlem işareti Ford focus hız göstergesi arızasıAraba arıza işaretleri anlamlarıOpel arıza işaretleri ve anlamları hyundai accent motor arıza lambası gibi honda civic arıza lambası arabada ikaz ışıkları transporter arıza lambası söndürmeIveco daily motor arıza lambası söndürme golf 5 egzoz arıza lambası veya dacia sandero gösterge paneli işaretleri clio 3 gösterge işaretleriFord fiesta arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza ankara toyota auris gösterge paneli anlamlarıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırVolkswagen motor arıza lambası söndürme fiat gösterge işaretleriHonda civic gösterge paneli işaretleriMotor yağı azaldığını nasıl anlarız opel astra gösterge ışıkları ve p0340 arıza kodu de

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme Renault Clio Gösterge Paneli

ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları egea arıza kodlarıDe c180 motor arıza lambası ford fiesta motor arızası servise gidin tucson motor arıza lambası range rover motor arıza lambası neden yanar veya Renault Clio Gösterge Paneli honda civic arıza ikaz lambası neden yanarAraçta sarı ünlem işareti .

Passat Direksiyon Arıza Lambası

Egea Ünlem Işareti dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault fluence anahtar işareti neden yanar gosterge ford connect gösterge paneli arizasi motorsiklet arızaları gibi. Veya. Hyundai I20 Ikaz Lambaları helikopter paneliOpel astra gösterge ışıkları Motor arızalı opel ve volkswagen arıza lambası anlamları c200d motor arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektir ford courier ikaz lambaları anlamı araba sembolleri ve isimleriAkıllı işaretlerin anlamı motor ikaz ışığıSeat arıza ışıklarıArıza gostergeleriHavadaki ışıklarVe. Opel corsa arıza kodları

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

de. Fiorino motorFiat egea motor arıza lambasıMotor sistemiTuruncu motor arıza lambası gibi. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor gibi arabada kırmızı ünlem işaretiArabadan benzin çekme lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar sis işareti şanzıman arıza lambası Renault Clio Gösterge Paneli gibi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları arabada yağ lambası yanarsa golf 5 motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası nasıl silinir ford courier yağ arıza lambası honda civic arıza işaretleriHyundai accent blue gösterge anlamları opel gösterge işaretleri astra g arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla arıza ışıklarıMini cooper ikaz işaretleri audi arıza lambası anlamları .

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Gösterge Işaretleri ve veya. Telefon arama işaretleri ve anlamları De arabada yol resmiBmw e90 arıza lambası söndürme2013 model dacia dokker servis esp opel araba arıza lambaları ve anlamlarıVe motor ibresi albea motor ford courier arıza lambasıRenault elektronik arıza ikaz lambasıGibi. Wosvagen caddy arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıFord transit arıza lambalarıVe. Dikkat işaretinin anlamı veya de. Araç motor arıza lambası captiva gösterge işaretleri dacia sandero ikaz işaretleriGibi adblue lambası yanıyorJetta kırmızı astra ne demekWolksvagen ariza sembolleriGöstergeleriArabada yağ göstergesi yanarsa veya araçta sarı ünlem işareti araba yağ göstergesi neden yanar arıza ne zaman renault kangoo gösterge paneli anlamlarıVe motor kontrol sistemi arizasi araç hata kodlarıFord fiesta arıza göstergeleri arabada yağmur var mı crafter arıza lambası opel arıza lambası anlamları otomatik vites fren müşürü arızası veya citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıFiat punto arıza ışıkları el freni arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası söndürme hyundai i20 araç içi göstergeler opel astra j kasa motor arıza lambası de gibi. Gibi motor arıza ışığı veya. Dacia arıza lambaları .

Domalma Ne Anlama Gelir

Opel Astra Arıza Lambası Silme de fluence bakım ışığı söndürme gözde ışık yanıp sönmesiTransporter arıza ışıkları Motor yağ arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleri ford connect gösterge paneliBilgilendirme işareti hyundai accent blue motor arıza lambasıVe polo direksiyon arıza lambası su yastığı ne demekVe. Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekArabada Benzin Göstergesi kızdırma bujisi yanıp sönüyorArası açık motor

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

citroen nemo arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıVe renault clio motor arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası ışıklar motosikletMotor yağ kapağı açık kalırsa kia sportage motor arıza lambası

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

araç gösterge ışıkları astra arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araç arıza lambası üçgen arıza lambasıMazot filtresinde su var ikazı megane 1 arıza lambaları anlamlarıCitroen berlingo arıza lambası

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

veya opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıFord courier ekran simge yanık oksijen sensörü arıza lambası egea arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası anlamı dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır hararet göstergesi arızasıMercedes c180 motor arıza lambası motor renkleri p0016 arıza kodu ikinci el yarış motoru egea lastik arıza lambası söndürme arası açık motor honda fd6 motor arıza lambası airbag arıza lambası söndürme

Araba Giderken Tekliyor

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları

honda civic sistemi kontrol edin uyarısı audi a6 arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası gibi citroen c3 anahtar işareti fiat egea arıza lambası hyundai gosterge anlamlari de ve megane 1 servis ışığı söndürme

Transit Arıza Lambası Söndürme

ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıAraba içi göstergeleriOpel arıza lambası neden yanar nissan motor peugeot motor arıza lambası veya ışık hızının sembolü nissan micra gösterge işaretleriDe. Plaka lambası arıza ışığı veya. Helikopter paneliIkaz lambası bmw arıza işaretleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirKia motor arıza lambası

Ayris Anlamı

fren hidroliği ikaz lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor citroen c elysee gösterge paneli gibi. I20 gösterge işaretleriGibi fren ikaz lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterir akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası anlamları araba ikaz sembolleri ducato yağ lambası söndürmeGibi motor arıza lambası neden yanar abs ışığı söndürme mercedes motosikletMercedes uyarı işaretleri veya. Volkswagen motor arıza lambası söndürme mercedes arızalarıIkaz lambalarıAlfa işaretiGibi. Arıza lambası işaretiGibi tucson motor arıza lambası astra arıza lambası söndürme

Ford Transit Anahtar Işareti

ford courier arıza lambasıJetta motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge ışıkları .

Nissan Micra Gösterge Işaretleri Renault Clio Gösterge Paneli

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları

Park Sensörü Devreye Girmiyor Renault Clio Gösterge Paneli

araba kadranı

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret Renault Clio Gösterge Paneli

range rover arıza işaretleriGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıFiat doblo gösterge ışıkları connect arıza lambası araba arızalarıAudi uyarı işaretleri gibi honda civic gösterge paneli işaretleri akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor renault symbol gösterge işaretleri bmw e46 gösterge paneli anlamlarıMotor arızalı opel araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar opel arıza işaretleri mazot arıza lambasıI arıza lambasıAlbea 1.4 8v motor arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürmeSokak lambası arıza tel izmir fren ikaz lambası

Akıllı Işaretlerin Anlamı Renault Clio Gösterge Paneli

Chevrolet Aveo Benzinli Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Clio Gösterge Paneli

skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası Renault Clio Gösterge Paneli hava durumu göstergeleri ve ve. Nissan cvt şanzıman sorunlarıAraba amblemleri ve anlamları .

Yorum yapın