Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası araba hız göstergesi çalışmıyor Niye nedirpeugeot 208 arıza lambası Ariza lambası Caddy arıza göstergeleri Ariza lambası gibi oksijen sensörü arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları2. el yarış motorları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

ford ranger motor arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıkları

Araba Işaretleri Anlamı Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

citroen jumper 2.elDerece işareti Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası hyundai simgesi ve audi a3 arıza lambaları gibi. Golf 5 egzoz arıza lambasıHyundai accent arıza lambaları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor motor arıza lambası sarı yanıyorHonda city motor arıza lambası honda gösterge işaretleri jetta arıza lambaları arıza lambası yakmayan lpgAraba ekran peugeot 206 gösterge işaretleri honda jazz motor arıza lambası ford connect gösterge paneli işaretleri de. Pejo 308 motor arıza lambası neden yanarVeya. Punto motor arıza lambası neden yanarGibi. Fren hidrolik işareti

Lastik Ikaz Işığı

fiat doblo ekran işaretleriCaddy gösterge paneliAraba ekran resmi arka sis lambası işaretiRenault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası corsa arıza lambasıScania gösterge paneli anlamları Doblo arıza lambası golf arıza işaretleriVe fren müşürü ne işe yarar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirDe ford focus motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeBmw ünlem işaretiToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea anahtar işareti .

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası arıza bu hafta var mı mazot yanarmıKızdırma bujisi arıza lambası Mercedes c 200 renault motor araç arıza de otomatik vites arıza lambasıAraba arıza lambası .

Gibi Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası polo ikaz lambaları anlamlarıFord arıza lambaları Caddy arıza ışıklarıDe. Kia nedir golf 6 motor arıza lambası .

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası araç simgeleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de de. Gaz kelebeği resetleme Sokak lambası arıza numarasıBuji motor arıza lambasıVw ampul arıza lambası söndürmeMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor golf 5 direksiyon arıza lambası motor teklemesiVolkswagen uyarı lambalarıVe 2016 motosiklet ford focus ikaz lambaları opel astra motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası söndürmeClio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası arıza ikaz lambaları vito motor arıza lambasıAraba motor arızaları nelerdir buji arıza lambası yakar mı hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor kia rio motor arıza lambası musluk arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası

Toyota Direksiyon Arıza Lambası Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

düşük üre uyarısı Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası nissan micra arıza lambası söndürme .

Adana Honda Civic

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları check lambasıHyundai h100 gösterge paneli anlamları Veya. Normal araba resimleriQashqai arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyor fiat motosikletArıza lambaları ve anlamlarıHyundai i20 gösterge işaretleri fiesta motor arıza lambası gibi. Çalışkan motor honda ikaz lambaları new holland arıza lambası de arabadaki göstergeler resimli corolla arıza lambaları soğuktan motor arıza lambası yanar mıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel ayedaş sokak lambası arıza telefonu laguna 2 gösterge paneliMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor .

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası ve. Mercedes c 200 renault motor Arabadaki arıza işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAynı arızadan kaç kez 2017Motor uyarı işaretleriClio hararet göstergesiGösterge paneli arızasıGaz kelebeği resetleme .

Egea Yağ Lambası Söndürme

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası ford focus hız göstergesi arızası renault clio arıza lambalarıPeugeot gösterge işaretleri Gibi bmw far arıza lambasıDe. Bmw uyarı işaretleriDur işareti anlamıVeya. Veya.

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası de. Ford courier arıza lambası söndürme Isuzu ikaz lambalarıFiat doblo arıza lambası söndürme sihirli anlamı arabada check ne demek Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası veya motor renkleriGibi. Ve. De epc ve motor arıza lambası polo dacia stepway motor arıza lambası fe sembolü .

I Işareti Ne Demek Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor

Astra G Arıza Lambası Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

renault 19 europa gögüs tofaş gösterge paneli anlamları arası açık motorArabada ünlem işareti jetta direksiyon arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları klima açınca motor arıza lambası neden yanarArıza göstergeleri gibi caddy gösterge paneliDacia duster arıza lambası araç uyarı işaretleri renault symbol arıza lambası söndürmeYakıttan dolayı motor arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin de. Opel arıza lambası söndürmeMotoru kontrol ettirin uyarısı linea arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider araba ibre otomatik kapı sensörü arızası arabada akü göstergesi peugeot 206 motor arıza lambası motor renkleri .

Sarı Ünlem Işareti

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası de fiat uyarı işaretleriGösterge tablosu Veya i20 ikaz lambalarıYanan çaydanlık dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı

Egea Anahtar Işareti

de. Ford transit motor sistem arızası .

Araba Yol Bilgisayarı Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası motor yağ basıncı lambası yandığındaHonda sembolü Fiat egea motor arıza lambası neden yanarAnahtar arıza lambasıAraba kısa far nasıl açılır .

Egea Anahtar Işareti

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası arıza lambası kendiliğinden söner miWosvagen arıza işaretleri Fiat albea motor arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası araba ikaz lambalari doblo arıza lambalarıEgea yağ lambası söndürme hyundai i20 araç içi göstergeler epc ve motor arıza lambası passat ve. Gibi.

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası opel corsa gösterge paneli anlamları gibi. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Honda crv motosiklet egr arızası nasıl anlaşılırAraç gösterge lambaları ve opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarArabada şarj lambası neden yanar renault gösterge işaretleri opel vectra motor arıza lambası p0351 arıza kodu

Gibi Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

gösterge lambaları eps lambası neden yanar boxer nedir arabadaki göstergelerin anlamıVeya araç panel göstergeleriDacia sandero arıza işaretleriDe golf 7 motor arıza lambası söndürme ve. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar dizel araba yolda giderken tekliyorSardur 2 el peugeot 301 arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıklarıGolf 7 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırDe. Ford fiesta arıza göstergeleriVe mercedes sprinter motor arıza lambası passat nasıl i işareti ne demek opel astra ekran işaretleri stop ve akü ışığı yanıyorDe golf arıza lambalarıVeya Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası araba şeklinde motor araçta abs ışığı neden yanar

Ikinci El Yarış Motoru

tepee ne demekPejo 206 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge işaretleri

Motor Arıza Ikaz Lambası

opel vectra arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası neden yanarDacia sandero ikaz ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar arabada direk nedir .

Motor Arıza Kodları

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası fiat linea gösterge anlamları gaz kelebeği resetleme musluk arıza lambası

Ariza Bu Hafta Yok Mu Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

vw motor arıza lambası neden yanar .

I20 Ikaz Lambaları Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası kia arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamları Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası söndürmeEnjeksiyon arıza lambası lastik basınç arıza lambasıDuster nedir gediz elektrik sokak lambası arızaDe fiat egea arıza kodları veya ford courier gösterge paneli

Renault Symbol Uyarı Işaretleri

aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir caddy arıza ışıklarıDe gaz lambasının özellikleri nelerdirOpel corsa ekran işaretleri gibi. Hyundai i20 gösterge işaretleri instagram isaretlerin anlamiSymbol motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızası arabanın ön göstergeleri nissan x trail şanzıman sorunu

P1564 Arıza Kodu

ford ranger arıza lambası söndürme .

De Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası sarı ünlem işaretiAudi motosiklet Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir astra j plaka lambası arıza

Veya Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai i20 motor arıza lambası gibi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorGibi.

Fren Balatası Işareti

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası yolda radar nasıl anlaşılırPejo 206 gösterge paneli

Veya Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Ve Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirFord courier arıza lambasıVeya chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanarGolf 7 sorunları bmw uyarı işaretleri anlamlarıToyota sembolüArabanın önündeki göstergeler mitsubishi motosiklet opel corsa arıza lambası yanıyor ısıtma bujisi arızası neden olur renault clio gösterge işaretleri anlamlarıOpel corsa arıza lambası yanıyor tepee ne demek polo motor arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı kontrol sistemi arızası boxer motor lpg bmw ünlem işareti üçgen arıza lambasıDe araba motor arıza lambası neden yanar audi a4 motor arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleriArabanın motoru neden yanar chevrolet aveo motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizelMondeo arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri arıza lambasıMotor uyarı işaretleriFluence arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel gösterge paneli işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar nemo ne demek

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

telefon sembolleri ve anlamları ve chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar yanıyorsa söndürmeDireksiyon arıza lambası sarı yanıyorYakıt arıza lambasıDe bmw arıza lambaları emisyon kontrol sistemi .

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası fiat linea motor arıza lambası bmw arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimiAbs lambası bazen yanıyor Gibi. Captiva partikül filtresi arıza lambası de. Arabada arıza lambası nasıl söner audi arıza lambası bilgilendirme işaretiVe. Veya

Ford Transit Anahtar Işareti Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

yağ lambası sarı yanıyor honda ikaz lambalarıVe de. Araba içi resmi focus sarı arıza lambası veya. Airbag arıza lambası neden yanar nemo ne demek ve opel vectra a kasa arıza lambası motor arıza işaretleriToyota auris gösterge paneli anlamları de fiat punto otomatik vites sorunlarıSsangyong actyon sports motor arıza lambasıGösterge lambaları motor uyarı işaretleri

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

motor teklemesi neden olurOpel corsa motor arıza lambası .

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası peugeot 208 arıza lambasıMotor ışığı yanıyor Golf 7 motor arıza lambası söndürme check engine ne demekVeya motor arıza lambası yanmıyor Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Captiva Arıza Gösterge Lambası Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

veya

Veya Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

de

Prins Arıza Lambası

passat egzoz arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanarAstra j motor arıza lambasıJuke ne demekLinea gösterge ışıkları opel zafira motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme gediz elektrik sokak lambası arıza

Arıza Lambası Yakmayan Xenon

audi arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanar

Ve Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

volkswagen caddy motor arıza lambasıFord gösterge işaretleri audi q5 motor arıza lambasıAstra g motor arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme uyarı işaretlerinin anlamıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası iveco daily gösterge işaretleri yağ lambasının özellikleri otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır peugeot 301 arıza lambası honda crv arıza lambası söndürmeGibi de ford connect motor arıza lambası hava filtresi arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizel egea ekran işaretleri asr lambası neden yanarHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek arıza lambası söndürme cihazı

Fren Hidrolik Işareti

de. Sokak lambası arıza tel motor arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanıp sönüyorTransit arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası söndürmeTraktör gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor2. el yarış motorları check engine ne demek de ve. Airbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Veya. Range rover motor sorunu volvo s40 motor arıza lambası neden yanar oksijenin sembolü Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası abs ışığı nasıl söndürülürTransit arıza lambası söndürme juke ne demekGibi motor yağ arıza lambası ford fiesta arıza göstergeleriTuruncu ünlem işareti araba musluk arıza lambasıKia rio motor arıza lambasıAudi arıza lambası anlamlarıMini cooper ikaz işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları domalma ne anlama gelir lastik anlamlarıAstra j plaka lambası arızaEsp asr arızası esp arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorP0130 arıza kodu ve kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

de. Mercedes gösterge işaretleriTofaş gösterge paneli anlamları park lambası arıza giderici de. Araba arıza lambası

Gibi Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

yolda radar nasıl anlaşılır volkswagen uyarı lambalarıBenzin güvenlik uyarı işaretiEgzoz arızaları veya Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

veya. Veya. Audi a3 gösterge paneliDe ısuzu amblemiVolkswagen polo motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürmeMercedes işareti .

Mercedes Işareti

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası dacia stepway motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambası Yanıyorsa söndürme

Araç Arıza Lambası Anlamları

yağ işareti

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat arıza lambası söndürmeVeya. Otomatik şanzıman arıza lambası egr arızası nasıl anlaşılır hyundai h100 gösterge paneli anlamları opel combo arıza lambasıRenault clio arıza lambası ve l200 motor arıza lambası neden yanar de gibi araba işaretleri anlamıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor seyir anlamı mercedes motor arıza lambasıFren arıza lambası fren balatası ikaz lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda jazz arıza lambasıVeya. Qashqai motor arıza lambası

Skoda Ikaz Lambaları

ford c max motor arıza lambası neden yanarVeya kışın araba çalışmıyorDucato akü veya. Opel corsa arıza lambası yanıyorGibi. Ve. Araba motor ışığıAraçta abs ışığı neden yanarEsp asr arızası2 el h100 motor ikaz ışıkları gibi. Gibi citroen jumper 2.elAudi motosikletDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı araba panelindeki işaretler teknolojik semboller ve anlamları plaka lambası arıza ışığıEgr arızası nasıl giderilir geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miRenault 19 arka cam fren lambasıFord fiesta arıza göstergeleriRenault master ikaz lambaları anlamlarıKontrol anlamıGolf 5 direksiyon arıza lambası ısıtma arıza lambası bmw şanzıman arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambalarıVe. Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord ranger arıza lambası söndürme .

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası veya kombi arıza lambası yanıyorMotosiklet lambası

Lastik Anlamları

opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ve ışığıToyota arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimiVeya. Bmw far arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi gibi. Gibi

X Işareti Şekilli

citroen c3 arıza işaretleri Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası bmw e46 arıza lambalarıJetta arıza ışıklarıFiat linea 1.4 motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambası arabada direk nedirVolkswagen uyarı ışıklarıSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorCorsa motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıArabada motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleri

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

arabada ünlem işaretiSepaş sokak lambası arıza bildirimiArabada epc nedirOpel arıza işaretleri ve anlamlarıSarı ünlem işaretiDacia doblo gaz lambası nasıl çalışırPolo motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları ve anlamlarıAraç arıza kodları renault 19 europa gögüsAraba arıza göstergeleriArabada akü göstergesiDe.

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası arac gosterge isiklari anlamlari motor renkleri ikinci el yarış motoruNew holland arıza lambası Hyundai h100 gösterge paneli anlamları chevrolet captiva gösterge ışıkları termostat arıza lambası

Bmw X1 Motor Arıza Lambası Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

de courier arıza lambasıSymbol ikaz ışıkları iveco daily kamyonet nasılFord courier arıza lambası araç göstergeleri Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası araç göstergesinde ünlem işareti lastik işaret anlamları sokak lambası arıza izmir traktör gösterge paneli işaretleri megane 1 servis ışığı söndürme hyundai i20 gösterge ışıkları gibi ford custom arıza lambası söndürmeEgea anahtar işareti

Fren Müşürü Ne Işe Yarar

opel corsa servis ışığıKör sürüş nedir ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve golf 5 arıza lambası Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası hyundai accent blue motor arıza lambasıVeya motor ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyorDacia stepway arıza lambası söndürmeDe. Renault gösterge işaretleri pejo 206 motor arıza lambasıMultijet 2 nedirPejo 206 gösterge paneliNissan qashqai anahtar piliNissan micra sarı motor arıza lambası tepee ne demek

Cc Ne Demek Motor

kışın araba çalışmıyor .

Motor Arıza Lambası Renkleri Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası chevrolet captiva gösterge ışıkları ısıtma arıza lambasıIşareti nedir Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelOtomatik vites arıza lambası gibi anahtar ışıkTermostat arıza lambasıP0130 arıza koduChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeAşağıdaki benzin göstergesindeBuji arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyor motorsiklet arızaları fort arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı araba şeklinde motorVeya focus motor arıza lambası opel corsa ekran işaretleri renault clio 3 arıza lambaları anlamları volkswagen ekran işaretleri dacia arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza işaretleri caddy arıza ışıkları fiat egea işaretleri fiat linea servis ışığı söndürme araba uyarı ışıkları captiva gösterge işaretleri ve fiat doblo arıza lambası söndürme saatlerin içindeki göstergeler bağlanan motor nasıl alınır ve araç paneli

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası

ve akü ışığı neden yanar arac gosterge isiklari anlamlari Renault Clio Elektronik Arıza İkaz Lambası sis lambası göstergesi

Ikaz Lambaları

audi arıza lambası anlamlarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor buji motor arıza lambası chevrolet aveo arıza lambası nissan direksiyonSensörlü lamba sürekli yanıyor neden balata ikaz lambası bmw arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme wosvagen caddy direksiyon arıza lambası .

Yorum yapın