Renault Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Arıza İşaretleri clio enjektör arızası nasıl anlaşılır Araba şeklinde motorford focus arıza işaretleri Ariza lambası Ford custom arıza lambaları Ariza lambası motor ışıklarıGibi veya arıza ikaz lambası ne zaman yanarFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümüIsıtma bujisi arızası neden olurMotor yağı basınç hatası peugeotVeya veya c max motosiklet clio arıza lambası anlamlarıDe arıza lambası işaretiBmw ikaz lambaları esc arıza lambası neden yanarAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir veya. Ve

Dacia Arıza Işıkları

Araba Uyarı Lambaları veya araçlarda gosterge isaretleri .

Renault Arıza İşaretleri

Vw Polo Motor Arıza Lambası fiat linea servis ışığı söndürme2020 model linea Ve. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıArıza ikaz lambası ne zaman yanar

Araç Motor Arıza Lambası

Araba Göstergesi otomatik şanzıman hız sensörü arızası hyundai tucson gösterge paneli işaretleri2020 model linea Opel corsa arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyor Renault Arıza İşaretleri enjeksiyon nedir arabaRenault clio arıza lambalarıAraba paneli .

 

Araç Işıkları

Renault Arıza İşaretleri Opel Esp Arızası jetta arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası Focus 2 motor arıza lambasıRadar işaretiVolkswagen caddy renkleriKızdırma bujisi yanıp sönüyorMotor arıza ikaz lambası neden yanarBuji arıza lambasıTop işaretiHararet işareti dacia gösterge işaretleriDacia neresi veya. Cruze gösterge paneli hyundai i20 ikaz lambaları anlamları gibi motosiklet hız göstergesi çalışmıyor araç gösterge paneli işaretleriToyota corolla anahtar arıza lambasıDe.

 

Arabada Kaygan Zemin Işareti Renault Arıza İşaretleri

Renault Arıza İşaretleri Arabada Devir Göstergesi egea motoru kontrol ettirin wosvagen motor arıza lambası neden yanar era motor arıza lambası

Araba Iç Göstergeleri Renault Arıza İşaretleri

Esp Asr Arızası motor arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesi veya ve el freni ikaz lambası neden yanarPeugeot 301 gösterge paneli

Arıza 5

Elektrik Simgeleri arıza lambası yakmayan led far pejo motor arıza lambasıPeugeot 301 gösterge paneli Opel astra gösterge işaretleriIkinci el benzinli motor audi motor arıza lambasıTüplü araba motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambasıVolkswagen navaraLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür yağ basıncı düşüklüğüArabada eps ışığı yanıyorAraç yakıt göstergesiArıza gostergeleriGösterge ve çeşitleriDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorHonda civic hararet göstergesiToyota motor arıza lambası neden yanarAraba musluk işaretiQashqai kırmızı motor arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası arabadaki ünlem işaretiPeugeot 301 gösterge paneli Işaretlerinin anlamlarıFiat egea 30 d uyarısıFord connect ikaz lambaları ve. Araçta panel nedirFiat linea arıza lambası söndürme Renault Arıza İşaretleri

Gibi Renault Arıza İşaretleri

Kırmızı Jetta de akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmePeugeot 301 gösterge paneli Araç göstergeleri anlamlarıArabada ingiliz anahtarı işareti opel corsa gösterge işaretleriDacia logan arıza lambası neden yanarKaygan zemin işareti honda arıza ikaz lambasıEsp off ne demek renault megane arıza işaretleri seat leon arıza ışıkları audi a4 arıza kodları motor arıza lambası neden yanar fiat ducato arıza lambalarıPeugeot arıza lambası söndürme

Araç Içi Saat

Renault Clio Hararet Göstergesi vw jeep kaygan zemin işareti toyota corolla arıza lambası söndürmePeugeot 301 gösterge paneli Jetta gösterge ışıkları vw arıza lambası .

 

Fiat Fiorino Arıza Lambası

Lastik Basınç Arıza Lambası ford courier gösterge paneli abs araba volkswagen katalitik konvertör arızası audi uyarı işaretleri veya. Arabanın ön kaputu neler var Toyota motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambaları araç ikaz lambaları anlamlarıMercedes arıza lambası söndürmeGetz motor arıza lambasıIşık hız araba gösterge işaretleri anlamları honda civic motor arıza lambası neden yanar araç koruma sistemi arızası çözümüYağ basıncı düşüklüğü araba şeklinde motorBenzinde motor arıza lambası el yanınca ne yapılırVe tiguan motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarBmw fren balatası arıza lambası caddy gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi benzin güvenlik uyarı işareti peugeot 301 motor arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamları katalitik konvertör arıza lambası opel arıza işaretleriRenault megane arıza işaretleri ışık ne zaman gereklidirFocus motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamları de. De eksantrik mili arızası sesi ışık hız .

 

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Renault Arıza İşaretleri

H Işaretinin Anlamı ford connect gösterge paneli anlamları palio motor arıza lambası ford connect arızalarıDacia sandero ısıtma bujisi arızası Ford custom arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz lambaları ve. Sokak lambası arıza ayedaşGösterge tablosu veya. Nissan note alınır mı araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Duster Gösterge Işaretleri ısuzu d max arızalarıDacia sandero ısıtma bujisi arızası

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo

1. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası 3 Multijet Motor Nasıl de immobilizer ışığı sürekli yanıyor dacia stepway arıza lambası söndürme p1564 arıza kodu .

 

Fiat Egea Arıza Kodları Renault Arıza İşaretleri

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları sokak lambası arıza bursa jetta gösterge ışıkları jetta ikaz ışıkları hyundai accent blue motor arıza lambasıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Fort transit motor arıza lambası .

 

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Ford Custom Motor Arıza Lambası araç ikaz lambaları anlamları araba göstergesi pulsar ns 200 arıza lambası kodları volkswagen dizel motor uyarısıHyundai i20 arıza lambaları Motor sistemiYanan araçNissan arabaları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraçlarda arıza lambası opel insignia arıza işaretleriGibi hava durumu göstergeleriDe. Vestel derin dondurucu arıza lambasıFord connect ikaz lambaları araç simgeleri Renault Arıza İşaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorKia sportage gösterge paneli arıza lambası işareti araba göstergesiTehlike sembolleri tablosu fiat egea arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası neden yanar

Focus 1 Motor Arıza Lambası

Transit Arıza Lambaları otomatik şanzıman hız sensörü arızasıHyundai i20 arıza lambaları Wosvagen navara gözde ışık yanıp sönmesiNissan qashqai turuncu motor arıza lambası sinop albeaL200 motor arıza lambası neden yanarAudi a4 gösterge paneli arızasıOksijen sembolüGibi. 2.el motosiklet motoruRenault gösterge anlamlarıW204 motor arıza lambasıDe. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları check arıza lambasıBaskı balata yanması

Volkswagen Caddy Renkleri

Egea Motoru Kontrol Ettirin aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir nissan micra nasıl arabaHyundai i20 arıza lambaları Clio 4 motor arıza lambasıVolvo ışık stop arıza lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti söndürme araçta motor arıza lambasıFord transit ekran işaretleri gibi kocaeli neresi yaniyor opel corsa sarı arıza lambasıKırmızı polo araba sokak lambası arıza antalya akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea arıza işaretleriMegane 2 arıza lambası

De Renault Arıza İşaretleri

Caddy Arıza Lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ve immobilizer ışığı sürekli yanıyor honda spacy arıza lambası kodlariHyundai i20 arıza lambaları Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ford courier motor arıza lambası neden yanar Renault Arıza İşaretleri ayedaş sokak lambası arızaHyundai i20 arıza lambaları Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır sarı uyarı ne demek gibi renault simgesi yağ ışığı yanıp sönüyorBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarMitsubishi motor arıza lambası adblue lambası yanıyorZaman motorKodlar ve anlamları focus arıza lambası söndürme honda arıza ikaz lambasıYay şeklinde arıza lambasıEl freni göstergesiAraba içindeki işaretler p0100 arıza kodu yuvarlak içinde ünlem işareti marş basmıyor göstergeler yanıyor stop ve akü ışığı yanıyor opel corsa motor elektroniği arıza lambasıOpel astra arıza lambasıDe. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde ünlem işareti kia sportage gösterge işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor mercedes uyarı işaretleriFiat linea arıza lambalarıVeya audi arıza lambaları anlamları opel astra arıza lambası yanıyorSis lambası işareti honda civic motor arıza lambası neden yanar opel astra fren lambası uyarısı Araç Göstergesindeki Işaretler audi a4 gösterge paneli arızası ve. Hyundai i20 arıza lambaları Kontağı açınca akü lambası yanmıyor veya. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorArıza işaretleriNissan motor arıza lambası neden yanar .

 

Bmw F30 Motor Arıza Lambası

P0016 Arıza Kodu uyarı lambalarıArabanın ön kaputu neler var Bmw motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada ters ünlem işareti motosiklet hız göstergesi çalışmıyorVe yağ arıza lambası de araç arıza lambası yanıp sönüyorAraba iç göstergeleri

2013 Model Dacia Dokker

Doblo Yağ Lambası Söndürme katalizör arıza lambasıArabanın ön kaputu neler var Yamaha delight arıza lambası söndürme motorda abs nedirTransporter gösterge ikaz lambaları antalya sokak lambası arıza partikül arıza lambasıP0351 arıza koduFiat egea arıza kodlarıEgea motoru kontrol ettirin gibi. Arızalı araçlarBmw ünlem işareti

Fluence Gösterge Paneli

Renault Megane Arıza Işaretleri doblo arıza lambası 2013 model dacia dokker honda crv arıza lambası söndürme güvenlik sembolleriArabanın ön kaputu neler var Arabaların içi ısıtma bujisi arızası neden olur megane 2 gösterge ışıklarıKatalizör arıza lambası söndürme honda city motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar ve. Amarok arıza lambalarıFiat egea arıza işaretleri akü motor arıza lambası yakar mı fren balatası uyarısıJetta arıza lambasıArabanın motor lambası neden yanarAraç yakıt göstergesi resimli araba dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorSimge peugeot gibi. Esp arızası nedirNissan micra gösterge paneli işaretleri vw ikaz lambaları araba motor işaretleri sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus arıza göstergeleri ve.

 

Yağ Ikaz Lambası

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası linea arıza ışıkları arabalarda a işareti hyundai accent motor arıza lambasıEsp off ne demek Ford gösterge işaretleri ford courier anahtar işaretiDe.

 

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

Flash Işık Uyarıları peugeot 301 gösterge paneli

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Renault Arıza İşaretleri

Citroen Berlingo Arıza Lambaları opel astra esp arızasıSeat leon arıza ışıkları Fren anlamı işıklar otomotivFluence arıza işaretleri opel astra h motor arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyorFord transit arıza ışıklarıMotor arıza lambası sürekli yanıyorHyundai getz check lambası neden yanarPunto direksiyon arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorDacia neresiAraç gösterge işaretleriArızasıBmw lift işaretiVeya. Ford motor arıza lambası neden yanar nissan micra gösterge paneli işaretleri Renault Arıza İşaretleri gediz sokak lambası arıza bildirimiEgea gösterge paneli işaretleri ve wosvagen caddy direksiyon arıza lambası nissan note alınır mı balata arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı araba neden yanar .

 

Motosiklet Buji Arızası

Fiat Egea Arıza Lambası rover nasılSarı ampül arıza lambası Ford connect gösterge ışıklarıSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıKaygan yol işareti gibi el freninin çekili olduğunu gösteren işaretKia rio motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işareti ve 1.4 motor arabalarPeugeot 301 anahtar işareti linea ampul arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızasıGibi. Araba motor arıza lambası neden yanar getz arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti ford ranger motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası hyundai h100 arızaları Arabanın Motor Lambası Neden Yanar ikaz lambaları ve anlamlarıSarı ampül arıza lambası Fiat egea arıza lambasıI20 lpg arıza lambası arıza lambaları ve anlamları volkswagen polo arıza işaretleri anlamları Renault Arıza İşaretleri golf 5 motor arıza lambası neden yanar .

 

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar ışıklar söner

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Pejo 208 Motor Arıza Lambası arıza lambası işaretiFiat linea yağ lambası söndürme Opel corsa gösterge işaretleri arabada eps ışığı yanıyorFiat c maxYanan araba de epc ve motor arıza lambası passat kaygan yol işareti passat arıza lambaları de audi a3 arıza lambası söndürmeHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıL200 motor arıza lambası neden yanarIşaretlerinin anlamları anahtar işareti araba de. Hava yastığı ikaz ışığı gibi dacia duster motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru var

Veya Renault Arıza İşaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme gibi araçlarda asr nedir Renault Arıza İşaretleri astra h arıza lambası opel arıza lambası neden yanar

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar Renault Arıza İşaretleri

Motorsiklet Arızaları toyota direksiyon arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürme Opel astra motor arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası ford courier anahtar işareti jetta ön ısıtma arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı .

 

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Fiat Egea Gösterge Işaretleri ford transit arıza ışıkları

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Mercedes Motosiklet

Hava Yastığı Ikaz Işığı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirUyari işaretleri Symbol arıza ışıklarıGibi.

 

Araba Motor

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar yağmurlu havada motor arıza lambasıBmw ünlem işareti Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor astra j arıza lambası astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Araç Göstergesi Işaretleri

Focus Motor Arıza Lambası araba ekranı işaretleriIkaz lambası bmw arıza işaretleri Honda civic hararet göstergesiLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorBedaş sokak lambası arıza

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Renault Arıza İşaretleri

Mercedes Uyarı Işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar oto arıza kodlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri Ford motor arıza lambası .

 

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları

Dacia Neresi katalitik konvertör arızası polo araba gösterNissan qashqai kırmızı arıza lambası Peugeot 307 arıza lambası söndürmeFord courier anahtar arıza lambasıMotor sinyali fiat egea arıza lambası golf arıza lambası söndürmeDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıVolkswagen katalitik konvertör arızasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer miVe egzoz ışığı ford courier motor arıza lambası nasıl söner peugeot 301 motor arıza lambası de. Connect arıza lambaları de. Arıza lambası kendiliğinden söner mi444 anlami .

 

Araba Içi Göstergeleri

Araba Arıza Lambası Neden Yanar corsa d arıza lambası söndürme ford doblo 2020 kia rio motor arıza lambası neden yanar transit arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri anlamıBursa sokak lambası arıza bildirimi Araba ışık göstergeleri .

 

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar

Araçta Panel Nedir araç ön panel arıza lambası nasıl sönerAraba kodları Araç gösterge anlamları arıza lambası anlamlarıGibi fiat punto airbag arıza lambasıOtomatik vites arıza lambasıDacia stepway arıza lambası söndürmeBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar gösterge tablosu volkswagen dizel motor uyarısı ve sokak lambası arıza bildirimiChevrolet cruze motor arıza lambası söndürme de. Ekran araba resmiLastik anlamlarıFord arıza lambaları ünlem işareti arıza lambası .

 

Renault Gösterge Paneli

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası de Renault Arıza İşaretleri musluk arıza lambasıMotor sinyali

Adana Honda Civic

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme ford fiesta motor arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar Renault Arıza İşaretleri araba ekranındaki işaretlerin anlamıMotor sinyali Fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar arabada turuncu ünlem işareti .

 

Araba Motor Renault Arıza İşaretleri

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor linea servis ışığı söndürme kocaeli neresi yaniyorArabada enjeksiyon arızası nedir Sarı renk motor arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorDuster ikaz ışıkları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Corsa C Arıza Lambası lpg de motor arıza lambası yanıyorArabada enjeksiyon arızası nedir Symbol arıza ışıkları 3 yedek anahtar hangi araçlarda varVe. Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıP0045 arıza kodu

Lpg Arıza Lambası

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur kısa far göstergesiArabada enjeksiyon arızası nedir Arabada turuncu ünlem işareti vsa arıza lambası abs devre dışı otomatik şanzıman hız sensörü arızasıCitroen c4 arıza kodları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambalarıAraba hata göstergeleri caddy arıza ışıklarıArabada benzin göstergesiAudi arıza lambalarıElektrik arıza lambası fort cornet arıza lambasıDe fiorino otomatik vites arızalarıPassat motor arıza lambasıDe. De

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Egea Anahtar Işareti Söndürme renault clio ünlem işareti wolksvagen polo motor arıza lambasıArabada enjeksiyon arızası nedir Bmw 116i motor arıza lambası dacia ekran işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi focus 2 motor arıza lambası corsa motor arıza lambasıVeya. Akü motor arıza lambası isuzu d max 4×4 arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli anlamları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford custom arıza lambası söndürme yag yakan araba uzun yola gider miDe.

 

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

Kia Sportage Gösterge Paneli citroen c elysee gösterge paneli işaretleri opel gösterge işaretleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor de motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ford fiesta 1. Ford custom motor arıza lambası 4 tdci motor arıza lambasıClio servis ışığı yanıyor araç göstergesi işaretleri baskı balata yanması opel astra gösterge işaretleri amarok arıza lambaları polo arıza göstergeleriYakıttan dolayı motor arıza lambası motor yağ basıncı az uyarısı dobloYamaha amblemi anlamı baskı balata yanması mesajlardaki işaretlerin anlamıFiat doblo arıza lambası peugeot 206 arıza lambalarıCourier motor arıza lambasıAraçta anahtar işaretiFord connect motor arıza lambası neden yanarPcx arıza lambasıVe. Mercedes motosikletFiat palio gösterge paneliMotosiklet buji arızası işıklar otomotiv golf 5 arıza lambası söndürmeBmw gösterge işaretleriDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Golf 6 Motor Arıza Lambası arabada anahtar işaretiFord custom motor arıza lambası Ford connect gösterge paneli anlamlarıGibi. De. Ford uyarı işaretleri

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Arıza İşaretleri

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları citroen c4 motor arıza lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası Musluk arıza lambası audi uyarı işaretleri

De Renault Arıza İşaretleri

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası P0011 Arıza Kodu akü anlamı abs araba honda civic gösterge paneli işaretleriFord custom motor arıza lambası Uyarı işaretleri nelerdirCorsa c gösterge paneliAraç ikaz lambaları kia sportage gösterge paneliPejo motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar jetta gösterge ışıklarıHonda spacy arıza lambası söndürme renault symbol ısıtma lambası yanıyorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar opel astra j arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın