Renault 19 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault 19 Arıza Lambaları araba göster Gibi Ariza lambası fiorino gösterge paneli . Partikül filtresi arıza lambası Ariza lambası Hyundai i20 ünlem işareti . Motor arıza lambası nasıl söner . Vw arıza lambası . Esp arıza lambası neden yanar gibi. Yağ basıncı düşüklüğü . Doblo park lambası arıza

Ranault Modelleri Arıza Lambaları

Renault Arıza Lambaları
Renault Arıza Lambaları

 

1.Ön sis lambası arıza lambası veya ikaz ışığı
2.Elektrik Kontrollü Direksiyon Sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı
3.Arka sis lambaları arıza lambası veya ikaz ışığı
4.Ön cam yıkama arıza lambası veya ikaz ışığı
5.Fren balataları arıza lambası veya ikaz ışığı
6.Hız sabitleyici arıza lambası veya ikaz ışığı
7.Sinyal arıza lambası veya ikaz ışığı
8.Yağış esnasında ışığın kırılma ve yansımasını hesaplayıp kontrol ünitesine bildiren aydınlık ve yağmur sensörü arıza lambası veya ikaz ışığı
9.kış modu arıza lambası veya ikaz ışığı
10.Mesaj uyarı arıza lambası veya ikaz ışığı
11.Isıtma bujileri arıza lambası veya ikaz ışığı
12. hava durumu arıza lambası veya ikaz ışığı
13.Start Stop arıza lambası veya ikaz ışığı
14.Anahtar arabada değil arıza lambası veya ikaz ışığı
15.Kumanda pili düşük arıza lambası veya ikaz ışığı
16.Takip mesafesi arıza lambası veya ikaz ışığı
17.Fren pedalı marş arıza lambası veya ikaz ışığı
18.Otomatik saşzıman Fren pedalı arıza lambası veya ikaz ışığı
19.Direksiyon kilidi l arıza ambası veya ikaz ışığı
20.Uzun mesafeli far arıza lambası veya ikaz ışığı
21.Lastik basıncı arıza lambası veya ikaz ışığı
22.Kısa far arıza lambası veya ikaz ışığı.
23.Park, fren, arka sis, sinyal, iç aydınlatma ve plaka lambaları arıza lambası veya ikaz ışığı.
24.Dış fren ampulü arıza lambası veya ikaz ışığı.
25.Filtre sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
26.Römork bağlanan araçlarda römorka elektrik vermek için bulunan bağlantı
27.Hava süspansiyon uyarı arıza lambası veya ikaz ışığı.
28.Sinyal vermeden şerit değiştirme arıza lambası veya ikaz ışığı.
29.Renault arıza lambaları:
Katalizör sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
30.Emniyet kemeri arıza lambası veya ikaz ışığı.
31.Aracınızı park sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
32.Akü arıza lambası veya ikaz ışığı.
33.Park etme yardım sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
34.Servis arıza arıza lambası veya ikaz ışığı.
35.Adaptif ışık sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
36.Far seviye kontrol sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
37.Arka spoyler sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
38.Sunroof arıza lambası veya ikaz ışığı.
39.Hava yastığı ve emniyet kemeri sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
40.Fren sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
41.Yakıt filtresi arıza lambası veya ikaz ışığı.
42.Renault Arıza Lambaları Airbag sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
43.Mekanik bir sorun ya da elektrik sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
44.Kısa far arıza lambası veya ikaz ışığı.
45.Hava filtresi arıza lambası veya ikaz ışığı.
46.ECO gösterge arıza lambası veya ikaz ışığı.
47.İniş Kontrol Sistemi (DCS) arıza lambası veya ikaz ışığı.
48.Motor soğutma sıvısı arıza lambası veya ikaz ışığı.
49.ABS ikaz lambası
50.Yakıt filtresi arıza lambası veya ikaz ışığı.
51.Kapılardan herhangi biri açık arıza lambası veya ikaz ışığı.
52.Motor kaputu açık arıza lambası veya ikaz ışığı.
53.Yakıt miktarı arıza lambası veya ikaz ışığı.
54.Otomatik vites arıza lambası veya ikaz ışığı.
55.Hız sınırı arıza lambası veya ikaz ışığı.
56.Süspansiyon sistemi arıza lambası veya ikaz ışığı.
57.Yağ seviyesi arıza lambası veya ikaz ışığı.
58.Ön camın buz çözme arıza lambası veya ikaz ışığı..
59.Bagaj kapağı arıza lambası veya ikaz ışığı.
60.ESP (Elektronik Stabilite Programı) arıza lambası veya ikaz ışığı.
61.Yağmur sensörü arıza lambası veya ikaz ışığı.
62.Motor arızalı arıza lambası veya ikaz ışığı.
63.Arka cam buz çözücü arıza lambası veya ikaz ışığı.
64.Otomatik cam sileceği arıza lambası veya ikaz ışığı.

Emniyet Kemeri Işareti

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları sokak lambası arıza bursa megane egzoz emisyon kontrol ettirin . Abs uyarı ışığı nedir park ışıkları . Doblo motor arıza lambası . Uyarı lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme . Qashqai anahtar pili otomatik şanzıman hız sensörü arızası . Doblo ikaz lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbul . polo arıza göstergeleri lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya. Araba işaret lambaları . Gösterge tablosu fiat egea anahtar işareti söndürme . Soğutma suyu seviyesi uyarısı motor arıza lambası kendiliğinden söndü mini cooper arıza işaretleri . Audi a3 gösterge paneli

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı

Caddy Arıza Lambası volkswagen ikaz ışıkları . Lastik anlamları kia sportage ikaz lambaları anlamları . Klima açınca arıza lambası neden yanar . Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları . Doblo ikaz lambaları . Ikaz lambaları gibi trafik işaretleri ve anlamları 2018 . Airbag arıza lambası nasıl söndürülür .ya motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor

Arabadaki Işaretler

Linea Yağ Lambası Söndürme ve telefon ekran ışığı sürekli yanıyor . Araç ikaz ışıkları anlamları veya far arıza lambası

Ford Uyarı Işaretleri Renault 19 Arıza Lambaları

Araba Motor Isimleri opel corsa servis ikaz ışığı . Crafter motor arıza lambası neden yanar . Fiat linea motor arıza lambası passat b6 gösterge paneli bmw motor arıza lambası söndürme gösterge işaretleri ve anlamları gibi gibi. I20 arıza lambası söndürme . Dizel araç motor arıza lambası neden yanar . C max motosiklet Renault 19 Arıza Lambaları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık bmw uyarı işaretleri . Ford courier ekran . Işaret sembolleri . Astra g arıza lambası söndürme . Passat b6 gösterge paneli . Gibi. Eps arıza lambası neden yanar connect arıza lambası . Arac gosterge isiklari anlamlari araba arıza işaretleri ve anlamları linea arıza lambaları vw arıza lambası arıza işaretleri araba . Motor soğukken arıza lambası yanıyor araç sembolleri opel corsa servis ikaz ışığı de.

Honda Civic Ikaz Lambaları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar linea ampül arıza lambası söndürme captiva partikül filtresi arıza lambası passat arıza lambası söndürme . Motor arıza kodları Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir kayseri sokak lambası arıza fiat linea yağ lambası söndürme . Insignia motor arıza lambası . Renault fluence gösterge işaretleri hyundai getz arıza lambası insignia motor arıza lambası . Tehlike sembolleri tablosu . Gibi.

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Renault 19 Arıza Lambaları Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor araba göstergesinde ünlem işareti bmw far arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları . Arabada enjeksiyon arızası nedir Esp/asr arızası gibi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları dpf arıza lambası . Connect arıza lambası . Kırmızı jetta ford fiesta motor arıza lambası pejo 307 motor arıza lambası de fiat linea gösterge paneli araba gosterge isaretleri . Gibi. Connect arıza lambası . Nissan stepway park nissan ünlemli motor arıza lambası . Opel vectra c kasa arıza göstergeleri check engine ne demek . Sokak lambası arıza istanbul anadolu çarpı işareti trafik levhası . Doblo arıza lambası neden yanar . Arıza lambası işaretleri yağ lambası yanıp sönüyor p0102 arıza kodu . Otomatik vites konum sensörü arızası toyota simgesi . Peugeot 3008 gösterge işaretleri . De akü suyu azalırsa ne olur . Honda fc5 motor arıza lambası yanan çaydanlık i20 motor arıza lambası ve linea ampül arıza lambası söndürme fiorino nasıl . Honda civic gösterge paneli işaretleri . Araçta motor arıza lambası neden yanar . Uyari işareti . Peugeot 407 motor arıza lambası

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları egzoz emisyon arıza lambası . Arabada enjeksiyon arızası nedir Ve motor arızalı Renault 19 Arıza Lambaları opel vectra motor arıza lambası neden yanar . Toyota arızaları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi kemer anlamı jeep renegade motor arıza lambası veya dacia hararet göstergesi . Egr valfi hangi araçlarda olur .

Audi A4 Motor Arıza Lambası

Renault 19 Arıza Lambaları Gösterge Ve Çeşitleri opel astra j motor arıza lambası söndürme ford arıza lambası motor işletim sistemleri peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli scania g 420 gösterge paneli araba km göstergesi peugeot 3008 gösterge işaretleri . Lamba kapalıyken yanıp sönüyor Gibi dacia gösterge paneli işaretleri . bmw motor arıza lambası sarı yanıyor . ve direksiyon arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleri renault symbol hararet göstergesi era motor arıza lambası . Yardımcı ışık nasıl açılır . Egea sarı yağ lambası neden yanar sprinter arıza ışıkları . Jetta 1.4 tsi motor arıza lambası chevrolet cruze arıza gösterge lambası toyota corolla gosterge anlamlari . Gibi. Fiat fiorino gösterge işaretleri hyundai simgesi opel astra arıza lambası yanıyor . De. Opel vectra c kasa arıza göstergeleri veya. Araba marka simgeleri . Fren arıza lambası neden yanar . Abs uyarısı . Transporter gösterge paneli . De. Kangoo arıza lambası motor arıza lambası skoda .ya. Elektronik arıza ikaz lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleri

Check Arabada Renault 19 Arıza Lambaları

Renault 19 Arıza Lambaları Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası passat arıza lambaları volvo motosiklet tek nokta enjeksiyon arızaları . Nissan qashqai arıza ışıkları Durdur arabayı . Bmw gösterge işaretleri . Renault clio gösterge işaretleri anlamları nissan ne demek . Uyarı ışıkları audi a3 gösterge paneli . Transporter motor . De

Dizel Araç Gösterge Paneli Renault 19 Arıza Lambaları

Araba Ikaz Lambaları ford courier anahtar işareti honda spacy arıza lambası kodlari . Esp arıza lambası neden yanar De. Musluk arıza lambası . Captiva arıza gösterge lambası . Motor arıza lambası turuncu yanıyor . Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor araba ibreleri araba sembol . Dacia duster motor arıza lambası . Arıza lambası neden yanar . De bmw e46 arıza lambası söndürme . Fiat fiorino gösterge paneli anlamları ve süspansiyon arıza lambası

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası honda fd6 motor arıza lambası . Araba arıza işaretleri Ford courier ekran . Captiva gösterge işaretleri juke ne demek . Ford courier motor arıza lambası neden yanar juke ne demek . Ford focus 2012 motor arıza lambası . Fabia motor arıza lambası yanıyor esp devre dışı ne demek ford focus arıza lambaları . Jenerik arıza nedir Renault 19 Arıza Lambaları dizel motor uyarısı araçlarda arıza lambası . Hyundai accent blue arıza lambası söndürme ve veya veya ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları . Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk esp arızası nasıl giderilir anahtar simgesi partikül arıza lambası . Range rover arıza arıza lambası yanıp sönüyor

Egea Arıza Lambası

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar araç uyarı işaretleri fiorino nasıl bmw fren balatası arıza lambası . Fluence motor arıza lambası Ve. Araç arıza kodu sorgulama . Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi dacia sandero gösterge paneli işaretleri renault 19 europa klima kontrol paneli caddy arıza göstergeleri . Renault symbol gösterge ışıkları dizel araç gösterge paneli .ya transit arıza lambaları amarok arıza lambaları kalp işaretleri . Araç sembolleri volkswagen caddy renkleri de. Dacia arıza lambası . Araba içindeki göstergeler durduk yere göz yanması fiat palio gösterge paneli

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Genel Arıza Lambası vosvogen arıza lambaları . Fluence motor arıza lambası Octavia arıza lambası söndürme . De. Focus 2 gösterge paneli ışıkları . Transporter motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza ışıkları . Fiat linea gösterge paneli . Fiat punto arıza lambası söndürme . Gibi Renault 19 Arıza Lambaları ve. Renault symbol gösterge paneli abs uyarı ışığı nedir uyarı işaretleri ve anlamları sprinter arıza ışıkları . Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı . Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları ford connect arıza lambası neden yanar . Honda civic gösterge paneli işaretleri . Gösterge tablosu . Audi a3 elektronik arıza uyarısı . Pcx arıza lambası . De. Bajaj pulsar arıza lambası . Esp devre dışı ne demek . Fiat egea arıza kodları .ya. Check engine ne demek . Megane 2 ekran arızası tofaş hız göstergesi . Sprinter arıza ışıkları . Lpg arıza lambası nasıl söner .. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar . 1.4 motor arabalar

Albea Arıza Işıkları

Araba Isaret Lambalari i20 motor arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işareti egea motor arıza lambası sarı yanıyor focus 2 motor arıza lambası göstergede anahtar işareti emisyon arıza lambası audi q5 motor arıza lambası . Arabada enjeksiyon arızası nedir Duster motor arıza lambası passat uyarı işaretleri . Arabada sarı ünlem işareti opel arıza lambaları wolksvagen arıza lambaları de. Işaret anlamları . Juke ne demek . Arıza lambası yanıyor . Renault gösterge anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamları ve en güzel motor resimleri check engine ne demek . Tofaş gösterge paneli anlamları ford fiesta motor arızası servise gidin trafik işaretleri ve anlamları 2018 ekranda yıldız işareti . Nissan qashqai arıza ışıkları kizdirma bujisi arıza lambası . Buji kablosu arızası duster motor arıza lambası . Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar punto arıza ışıkları motor soğukken arıza lambası yanıyor . De toyota corolla gösterge paneli anlamları veya. Araba motor göstergesi bajaj pulsar arıza lambası de. Araba ikaz ışıkları anlamları . Telefon sembolleri . Sarı motor arıza lambası era motor arıza lambası

Doblo Arıza Işıkları Renault 19 Arıza Lambaları

Egea Gösterge Işıkları arabada yağ göstergesi neden yanar . Arabada enjeksiyon arızası nedir Veya turuncu ünlem işareti araba . Honda civic arıza kodları . Cruise araba . Motor freni arızası . Motor arıza lambası söndürme kızdırma bujisi arıza lambası araba ekran arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor . Kangoo arıza lambaları .

Arızalı Yazısı ve motor arıza lambası kendiliğinden söner mi opel arıza lambası anlamları motor işaretleri ve anlamları epc ve motor arıza lambası passat alfa işareti nasıl yapılır motor arıza lambası geç sönüyor araçta sarı ünlem işareti dacia duster motor arıza lambası . Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Volkswagen ikaz işaretleri arıza lambası söndürme aparatı sokak lambası arıza izmir . Arıza lambaları

Adblue Ikaz Lambası

Dikkat Işareti de opel motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Veya. Transporter ikaz lambaları . Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası . Doblo arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli anlamları . Araba uyarı lambaları arabada devir göstergesi . Vw arıza lambası . Focus 2 motor arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi arıza lambası söndürme programı esp ışığı neden yanar wolksvagen kırmızı .

Passat 14 Tsi Motor Arıza Lambası

Kamera Arizalari Ve Çözümleri abs uyarı ışığı nedir . Krank sensörü kirlenmesi Yolda radar olduğunu nasıl anlarız citroen berlingo arıza lambaları . Hyundai simgesi renault symbol ısıtma lambası yanıyor .ya arıza lambası neden yanar . Traktör ikaz lambaları anlamları .

Işık Ne Zaman Gereklidir

Hyundai Accent Era Manisa araç motor egea motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ford connect motor arıza lambası yanıyor Renault simgesi . Sarımsı yeşil gaz . Araba arıza lambası . Ford ranger motor arıza lambası . Gibi. Gibi. Wosvagen arıza işaretleri işıklar otomotiv .

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor Renault 19 Arıza Lambaları

E90 Arıza Lambaları gibi lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar . Caddy motor yağı hangisi Mercedes ikaz lambaları anlamları veya audi a3 gösterge paneli arızası araba ikaz lambası . Albea arıza ışıkları . Teknolojik semboller ve anlamları 9 ışık nedir arabada kar işareti . Insignia motor arıza lambası alfa işareti nasıl yapılır gibi duster motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme . Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi. Park ışıkları opel astra motor arıza lambası yanıyor jetta motor arıza lambası söndürme gibi. Işaret anlamları .ya. De seat motor arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızaları . Araba sarı ünlem işareti . Akü renkleri . Airbag arıza lambası yanıyor .

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Renault 19 Arıza Lambaları

Gösterge Lambaları fren vakum pompası ne işe yarar . Teknolojik semboller ve anlamları Tofaş hız göstergesi . Connect arıza lambası . Araba iç göstergeleri araba saat göstergeleri . Fiat linea arıza lambası söndürme . şekilli işaretler . Opel combo arıza lambaları ve anlamları fort cornet arıza lambaları ford courier anahtar işareti veya.

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor citroen gösterge paneli işaretleri . Arabada ünlem işareti neden yanar Ford cargo arıza işaretleri veya hata kodları ve anlamları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ford fiesta arıza işaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme ariza kodlari gibi katalizör arızası belirtileri . Araba gostergesi vito gösterge paneli .

Tiggo Arıza Lambası Renault 19 Arıza Lambaları

Renault Symbol Uyarı Işıkları astra j motor arıza lambası . Renault clio arıza ışıkları Dikkat işareti . Kia rio motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri veya arabalar neden yanar sokak lambası arıza istanbul .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault 19 Arıza Lambaları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor hyundai i10 gösterge paneli . Musluk arıza lambası Araç gösterge ışıkları Toyota Arızaları arabada yağ göstergesi neden yanar . Musluk arıza lambası Veya. Fiat doblo ikaz lambaları ford courier yağ lambası neden yanar . Motor arıza ışıkları . Dacia motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi . Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar . Tüplü arabada motor arıza lambası . De. passat b6 gösterge paneli

14 Motor

4Wd Ne Demek araba arıza işaretleri . Musluk arıza lambası Wosvagen arıza işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamları . Citroen xsara motor arıza lambası peugeot simgesi . Opel combo arıza lambaları ve anlamları . Fiat egea arıza işaretleri veya araç ikaz işaretleri ve anlamları en cok ariza yapan araba w124 arıza lambaları .

Motor Gösterge Işaretleri

Katalitik Konvektör Arızası Nasıl Anlaşılır toyota corolla gösterge paneli anlamları de. Araba km göstergesi Honda civic airbag arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı . Chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri veya sokak lambası arıza ayedaş . Arabanın yağ göstergesi neden yanar . Opel corsa arıza lambası yanıyor . Araba paneli . Ford ranger motor arıza lambası araba motor isimleri motor renkleri .ya. Toyota auris motor arıza lambası gibi. Opel astra j arıza işaretleri motosiklet girebilir işareti . Gösterge tablosu ikinci el yarış motoru . Fiat fiorino arıza işaretleri . Fluence anahtar arıza lambası . Mondeo motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir albea arıza ışıkları . Peugeot 3008 motor arıza lambası megane 2 ekran arızası araba paneli gibi peugeot ikaz lambaları anlamları . Motor soğukken arıza lambası yanıyor hyundai i20 arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası gibi toyota corolla gösterge paneli anlamları .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Araç Ekran Işaretleri fiat egea motor arıza lambası . Dacia sandero gösterge paneli işaretleri Bosch kombi arıza lambası yanıyor . Passat motor arıza lambası . Partikül arıza lambası jenerik arıza nedir gibi auris arıza lambası . Flash ışık uyarıları clio 4 arıza lambası araç lamba işaretleri araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor veya. Opel astra h motor arıza lambası . Motor arıza lambası kendiliğinden söner mi . Motor freni arızası . Honda toyota astra motor . Renault clio motor arıza lambası . Citroen gösterge paneli işaretleri . 2016 motosiklet motor yağ basıncı az uyarısı doblo telefon sembolleri ve anlamları . Araba sarı ünlem işareti volkswagen motor arıza lambası sondurme . Peugeot 307 motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme kangoo arıza lambaları . Eps arıza lambası neden yanar .

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

aydem sokak lambası arıza de. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme Sarı doblo . Kangoo arıza lambaları ford focus gösterge ışıkları anlamı ve. Honda civic arıza kodları arabada ünlem işareti neden yanar ford focus 2010 motor arıza lambası 2016 motosiklet .ya. Arıza ışık lambaları el freni lambası neden yanar audi a3 arıza işaretleri anlamları motor gösterge işaretleri ısıtma bujisi arızası neden olur . Volkswagen arıza lambası söndürme . De veya cruze arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor ford connect arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir . Araba motor göstergesi . Arabanın ön göstergeleri .

Araç Arıza Kodu Sorgulama

eskişehir sokak lambası arıza motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor . Airbag arıza lambası nasıl söndürülür Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor audi arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası . Araba göstergeleri . Audi a3 elektronik arıza uyarısı saat üzerindeki kısa gösterge nedir

Ford Connect Ikaz Lambaları

ünlem işareti trafikte ne anlama gelir hyundai accent gösterge paneli . Airbag arıza lambası nasıl söndürülür Arabada yağ göstergesi neden yanar servis esp ne demek . Isıtma bujisi arıza lambası de. fren ikaz lambası . Brake arıza lambası . Captiva gösterge işaretleri ford courier motor arıza lambası neden yanar juke ne demek . Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası audi a3 arıza göstergeleri .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra 1. Motor renkleri 4 turbo arıza lambası . Gösterge işaretleri fiat egea motor arıza lambası citroen nemo arıza lambası . Ford transit motor sistem arızası gibi fort cornet arıza lambaları . Ford fiesta arıza işaretleri . Era motor arıza lambası . Gibi.

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası

kontak ekspertiz . Benzinli su motoru arızaları Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider otomatik vites konum sensörü arızası clio arıza lambası ve fort fiesta arıza lambası . Gibi.

gibi p1564 arıza kodu . 9 ışık anlamı Dikkat işareti . Polo ikaz lambaları toyota arızaları nissan ne demek . Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir veya. Hyundai accent era arıza lambaları fiat egea genel arıza lambası söndürme motor uyarı lambası veya araba km göstergesi . Neden yanar . Araba enjeksiyonu nedir . Araçta motor arıza lambası yanıyor fiat albea motor arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneli anlamları . ford connect gösterge paneli arizasi klima açınca arıza lambası neden yanar motor arıza neden yanar araba ikaz lambaları

Yorum yapın