Rail Müşürü Arıza Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Rail Müşürü Arıza Belirtileri i20 arıza ışıkları Ford transit arıza işaretleri Ariza lambası palio gösterge işaretleri Ariza lambası corsa c gösterge paneli gibi. passat uyarı işaretleri

Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Scania Gösterge Paneli dikkat işaretiSarı motor arıza lambası neden yanar

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası prins lpg arıza lambası eca kombi arıza lambası yanıyorSarı motor arıza lambası neden yanar Gibi 1.9 dizel laguna 1 alınır mıFiat albea 1.3 multijet nasılLpg gösterge işıkları anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmirMitsubishi fuso arıza lambalarıDacia arıza lambası söndürme toyota auris arıza lambası söndürme toyota sembolü hyundai getz gösterge paneli nissan primera arızaları audi a4 arıza işaretleri mercedes gösterge paneli anlamları ve peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambasıArıza ikaz lambaları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya duster uyarı ışıkları opel astra arıza ışıkları p0045 arıza kodu doblo ikaz lambaları bmw e46 arıza lambası söndürme Rail Müşürü Arıza Belirtileri captiva servis arıza uyarı lambasıFiesta arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Rail Müşürü Arıza Belirtileri ve f30 motor arıza lambasıIkaz normal araba resimleri ford focus 2004 arıza lambası sis lambası göstergesi motorda aveo 1.3 dizel motor arıza lambası symbol arıza lambalarıMercedes c180 motor arıza lambası

Pcx Arıza Lambası Neden Yanar Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Araç Arıza Lambası Neden Yanar toyota corolla arıza lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanar Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor hyundai transit ve. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor c max motorsikletAkü yeşil ışık akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme gibi motor işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamlarıTelefon sembolleriPunto motor arıza lambası neden yanar araba devir göstergesiGibi. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı gibi soner ne demekGibi. Bmw fren balatası uyarısıOpel astra g gösterge paneli anlamları clio ikaz lambaları Rail Müşürü Arıza Belirtileri fiat linea anahtar işaretiFord custom motor arıza lambası de. Veya. Abs devre dışı arıza işaretleri anlamı .

Volvo Arıza Işaretleri Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Helikopter Paneli astra h motor arıza lambası :d” işaretinin anlamı

Abs Fren Sistemi Arızaları

Arabada Abs Işığı Neden Yanar opel astra göstergeleri anlamlarıÜnlemli motor arıza lambası Focus sarı arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası .

Sarı Arıza Lambası

Rail Müşürü Arıza Belirtileri Araç Ikaz Işıkları Anlamları volkswagen ikaz lambaları anlamları ve. Jenerik arıza lambası neden yanar Audi arıza lambası anlamları peugeot partner gösterge paneliFiat linea uyarı ışıkları4 çeker ne demek ekran işaretleriBmw arıza lambasıAraba balatası neden yanar hyundai arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürme

Vsa Arıza Lambası

Hyundai I20 Ünlem Işareti wosvagen navara lpg filtresi tıkanma belirtileriJenerik arıza lambası neden yanar Chevrolet aveo arıza lambası doblo cornet seat leon arıza işaretleri fiat egea arıza ışıkları

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir seat ibiza hararet göstergesi captiva arıza gösterge lambasıJenerik arıza lambası neden yanar Ford arıza lambası anlamları araba giderken tekliyorArabada anahtar işareti yanıyor grande punto motor arıza lambası pejo 301 lastik basıncı dacia duster arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderBmw fren balatası uyarısıDe. Pejo 301 arıza lambasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri

Caddy Arıza Lambaları

Fiat Palio Gösterge Paneli arabada epc nedir ve hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası neden yanar Porsche sembolü ikaz lambaları ve anlamları citroen c2 nasıl fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya opel astra k motor arıza lambasıMotor arıza lambası fiat telefon ekran ışığı sürekli yanıyor .

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Rail Müşürü Arıza Belirtileri Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri renault kangoo arıza işaretleri bmw e90 arıza lambası söndürmeFiorino ünlem işareti ne demek Doblo renkleriSarı renk motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası ve. Fort transit arıza lambaları ford connect gösterge paneli arızası veya. Gibi. Fiat linea gösterge lambaları anlamları

De Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Check Engine Neden Yanar araba kaput içi isimleri clio 2 gösterge paneli opel corsa b motor arıza lambası lpg gösterge işıkları anlamlarıFiorino ünlem işareti ne demek Symbol gösterge paneliHyundai ikaz lambalarıAşağıdaki benzin göstergesindeAirbag arıza lambası muayeneden geçermi veya emisyona başvurma nedirYamaha delight arıza lambası söndürmeArabanın iç tanıtımı ve. Opel vectra gösterge paneli arızasıVeya. Egea arıza işaretleriAracın akü lambası neden yanar sistem hatasıClio arıza lambaları dacia lodgy motor arıza lambası fren balatası arıza lambası de ışıklar söner ford custom motor arıza lambası söndürmeFord fusion motor arıza lambası söndürme ve. Gibi tehlike sembolleri ve açıklamaları opel astra j motor arıza lambası fiat egea arıza lambası araç içindeki göstergelerScania amblemi anlamı ve motor arıza lambalarıToyota corolla ateşleme bobini arızası araba neden yanarFord focus 2012 motor arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar engine malfunction ne demek akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme göstergeleriAbs devre dışı ne demekClio 2 gösterge paneli Rail Müşürü Arıza Belirtileri akü lambasıDuster gösterge işaretleriFord fiesta arıza lambası söndürmeVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeArabada yanan ışıklar

Balata Ikaz Lambası

Ford Courier Anahtar Işareti

Egea Sarı Yağ Lambası

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar aracın akü lambası neden yanarFiorino ünlem işareti ne demek Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Araba anlamı peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizAraç ekranSeat leon arıza işaretleri araç gösterge park ışıkları araba devir göstergesi araba giderken tekliyor mercedes ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol gösterge işaretleriOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıAraçlarda gosterge isaretleri airbag arıza lambasıPalio arıza lambaları ford custom arıza lambası söndürme ford ranger arıza lambası söndürme park sensörü arıza lambası fiat c maxEgea ünlem işareti golf 5 egzoz arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz fren balatası arıza lambası

0225 Alan Kodu

Ford Arıza Işıkları hyundai arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek Fiat fiorino arıza lambası neden yanar yakıt aldıktan sonra arıza lambası ford fiesta motor arıza lambasıEgr arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambası söndürmeBenzinde motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arızası araba ikaz lambaları anlamları honda ikaz işaretleriAraba yağ lambası yanıp sönüyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir arabada ikaz ışıkları citroen motor arıza lambası söndürme egea yağ lambası abs devre dışı araba içi göstergeleri niye nedir eps arıza lambası neden yanarIsıtma arıza lambası egea gösterge paneliPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriVe ford fiesta gösterge paneli işaretleri trafikte ünlem işareti ne anlama gelirCitroen xsara motor arıza lambasıGibi. Linea arıza lambası araba ön panel göstergeleri .

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur audi a3 arıza lambalarıSoner ne demek Tehlikeli işaretlerFabia arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası söndürme .

Jenerik Arıza Nedir

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri de. Toyota ekran işaretleri Audi motor arıza lambası arabada arıza işaretleriDoblo gösterge işaretleriPeugeot 206 arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermiAraç gösterge ışıkları yanmıyorVeya lamba isimleri arabadaki ünlem işaretiEgea arıza lambası yandıFiorino nasıl fluence gösterge işaretleriFord focus arıza lambası yanıp sönüyor skoda 2016 jeepVeya. Arabada akü işareti honda işaretiVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları peugeot partner motor arıza lambası bugün arıza var mı hyundai i20 gösterge işaretleri ve gibi. Opel astra j kasa motor arıza lambası pejo partner trabzon opel vectra b motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası nasıl sönerPejo 301 lastik basıncıSarı arıza lambası neden yanar veya egzoz arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamları honda toyota astra motor hyundai i30 motor arıza lambası yanıyor araba içi göstergeleriFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamları arıza işaretleri anlamıArıza ikaz lambalarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar mola işaretiOpel corsa uyarı ışıklarıMaf sensörü iptaliDoblo gösterge paneliArabada uyarı işaretleriMitsubishi motosiklet arıza ışık lambaları gibi. Doblo motor yağ basıncı az uyarısı opel astra arıza lambası yandıDe. Opel astra arıza ışıklarıToyota sembolüAraç sembolleriMotor kontrol sistemi arızası eobdEmniyet kemeri ne işe yarar abs arıza lambası nasıl sönerDe. Hyundai motor arıza lambası kombi arıza lambası yanıyorArıza lambası söndürme aparatı gibi. Fluence arıza ışıklarıVeya. Mercedes motor arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Gostergesi

Hyundai Transit renault fluence gösterge işaretleri Rail Müşürü Arıza Belirtileri dizel araç gösterge paneli veya. Toyota ekran işaretleri Volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıCitroen nemo gösterge paneli işaretleriRenault symbol ikaz ışıklarıCitroen c4 arıza kodları

Park Lambası Arıza Giderici

Honda Civic Motor Arıza Lambası doblo gösterge işaretleriToyota ekran işaretleri Turuncu motor fiat linea uyarı ışıkları veya. Araba gösterge ışıkları hava durumu işaretleri anlamları citroen xsara motor arıza lambasıDe. Normal araba resimleri mercedes vito arıza lambası söndürme nissan qashqai akü fiyatları Rail Müşürü Arıza Belirtileri gibi. Şekildeki güvenlik uyarı kia sportage arıza lambası söndürmeEkran işaretleri hyundai getz check lambası neden yanar veya

Ankara Sokak Lambası Arıza Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Telefon Işaretleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırToyota ekran işaretleri Wosvagen caddy arıza lambası nissan qashqai arıza ışıkları de motor arızalı opel lamba isimleriTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir fiat linea arıza ışıklarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası veya.

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Sokak Lambası Arıza Telefonu opel astra arıza ışıkları akü ışığı neden yanar de aracın akü lambası neden yanar opel vectra b gösterge ışıkları anlamları focus 1 arıza lambasıHyundai arıza ışıkları Honda civic arıza kodlarıPeugeot arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamlarıArabada motor ışığı neden yanar yolda radar olduğunu nasıl anlarızAraçta Panel Nedir

Turuncu Uyarı Ne Demek

Chevrolet Aveo Arıza Lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları anlamları Sinyalli arabaPatinaj nasıl çekilir honda crv arıza işaretleri clio arıza lambaları gibi. Yağ lambası işaretiFord connect arıza lambası söndürme sis lambası işaretiVeya. Lambda işareti sarı yağ lambası neden yanar .

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

Doblo Gösterge Işaretleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderArabada ünlem göstergesi Kirmizi kamyon neden yokSu kemeri ne işe yararOpel astra h arıza işaretleri fd6 motor arıza lambasıAraç arıza sembolleri veya nissan micra arıza lambası söndürme ve Laguna 2 Elektronik Arızaları ds ışığı mavi yanıp sönüyor opel corsa hız göstergesi çalışmıyor motor ariza isigi araç arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleri anahtar resimleriArabada ünlem göstergesi Jetta arıza lambası jetta arıza lambasıAraba gostergesi de.

Ünlem Işareti Levhası

Şarj Sistemi Ikaz Lambası nissan navara motor arıza lambası gösterge işaretleriHonda civic arıza kodları Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 sarı ünlem işareti ve. Motor arıza lambası silme

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Audi A6 Arıza Işaretleri arıza ışık lambaları ford fiesta motor arıza lambası söndürme araç göstergesiHonda civic arıza kodları Gibi. Veya renault symbol arıza lambası söndürmeArabada yanan ünlem işaretiAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı srs ışığı neden yanar renault kangoo arıza işaretleriHonda civic arıza kodları Gösterge ve çeşitleri

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

Fiat Ikaz Lambaları auris arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası söndürme arabada yanan ışıklar motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHonda civic arıza kodları Canon e474 arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel astra g kasa motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarVeya veya egea plaka lambası arıza araba ikaz lambaları anlamları stop ve akü ışığı yanıyorToyota auris motor arıza lambası astra g gösterge ışıkları connect arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu mercedes sembolü dur işaretinin anlamıMegane 2 oksijen sensörü arızasıAraçta sarı ünlem işaretiFord courier arıza lambası anahtar işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi ford focus motor arıza lambası fiat egea sorunlarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanarEmniyet kemeri ne işe yararOpel corsa b motor arıza lambası aveo arıza gösterge lambasıHyundai arıza lambasıAraba arıza göstergeleriPalio nasılFren vakum pompası ne işe yararAraçta motor arıza lambası neden yanarAudi uyarı işaretleri jetta ikaz ışıkları vw motor arıza lambası

Mola Işareti Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Oto Arıza Işaretleri astra arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHonda civic arıza kodları Ford transit uyarı işaretleriVeya. Arabadaki ünlem işaretiUzun ışıkAşağıdaki benzin göstergesinde nissan primera arızaları honda crv arıza lambası söndürmePejo 301 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası gibi fiat linea yağ lambası söndürme bmw fren balatası uyarısı cam rezistans lambası

Megane 2 Motor Arıza Lambası Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Nissan Qashqai Arıza Işıkları Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Ön Sis Farı Işareti

Polo Ikaz Lambaları Anlamları veya sogukta araba calismazsa gibi. Honda civic arıza kodları Ikaz işaretleri renault motorsiklet1.9 dizel laguna 1 alınır mı abs devre dışı ne demekDoblo arıza lambasıGösterge ışıkları 4 çeker ne demekAudi uyarı işaretleriDe. Arabada yay işaretiDe 1.3 multijet motor nasıl toyota sembolüDoblo gösterge işaretleri lpg motor arıza lambası .

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Mercedes C200D Motoru Renault Mu ford fiesta motor arızası servise gidin

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor

Arabada Yağ Lambası Yanarsa

Arıza Işıkları Anlamları

Araç Işaretleri

Motor Sistemi

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

Tc Arıza Lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd fiat linea gösterge lambaları anlamlarıDacia doblo Servis Esp Uyarısı Opel Astra ve focus 1 motor arıza lambası nissan stepway citroen c5 motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinir ford fiesta motor arıza lambası arıza lambası işaretleriDacia doblo Hyundai getz arıza lambalarıKia transitAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası geç sönüyorHyundai accent arıza lambaları ford transit motor arıza lambası söndürme kaç çeşit fren sistemi vardırPcx arıza lambası arabada abs ışığı neden yanar akü ışığıFord c max motor arıza lambası neden yanar araçta panel nedirGediz elektrik izmir sokak lambası arızaClio 4 fren sistemi arızasıHyundai arıza lambasıConnect arıza lambası söndürmeAraç gösterge ford fiesta gösterge paneli işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik vites işaretleri doblo ikaz lambalarıFiat linea gösterge paneli işaretleri egr arıza lambası söndürme wosvagen caddy arıza lambası Rail Müşürü Arıza Belirtileri araba arızaları ve nedenleri Rail Müşürü Arıza Belirtileri fiat egea sorunlarıAraç işaretleri ve anlamları bugün arıza var mıVeya sari nedir de. IkazAudi arıza lambasıArıza lambası söndürme modülü passat arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanarsa ne olur volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıGibi. Ateşleme bobini arıza lambasıAraba içi göstergeleriDe kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarGibi. Işık hızının sembolü motoru kontrol ettirin Peugeot Gösterge Işaretleri de. Dacia doblo Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia dokker ekran işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızasıVe ford focus 2011 motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır egr valfi hangi araçlarda olurVeya. Gibi egea 1.4 motor arıza lambasıIkaz işaretleri scirocco motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir ışık resimleri

Nissan Primera Arızaları Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Passat Gösterge Işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDacia doblo Corsa c arıza lambası fort arıza lambaları ünlem işareti levhasıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar sarı arıza lambasıVeya fiesta motor arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneliRenault trafic arıza lambası söndürme renault clio ünlem işareti araçta panel nedirRenault symbol arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arıza ducato yağ lambası söndürmeVe araba arıza lambası neden yanarGibi egea yağ lambasıVe ve. Yağ lambası işaretiPeugeot 301 servis ışığı neden yanar ve arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe. Duster lastik arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici lpg göstergesi yanıp sönüyor veya egr arızası nasıl anlaşılır fren sistemi arızası gibi. Renault symbol gösterge paneli işaretleri doblo motor arıza lambası yanıyor fiat egea motor arıza lambasıAraç arıza lambaları ingiliz anahtarı arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamları ayedaş sokak lambası arıza bildirimiVe Rail Müşürü Arıza Belirtileri toyota corolla gösterge paneli anlamları sepaş sokak lambası arıza bildirimi kangoo arıza lambası neden yanar de far arıza lambası neden yanar .

Audi Uyarı Işaretleri

Neyi Gösterir symbol gösterge paneli eps arıza lambası neden yanarAraba içi resmi Citroen motor arıza lambası söndürme

2020 Ford Transit Arıza Lambaları

2020 Ford Transit Arıza Lambaları motosiklet neden tekleme yapar araçta arıza lambası neden yanar clio 2 motor arıza lambası megane 4 arıza lambalarıAraba içi resmi Araba göstergesi işaretleri fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gibi nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorGolf 5 direksiyon arıza lambasıOpel gösterge paneli işaretleri araç arıza işaretleri ve anlamları opel astra motor arıza lambası neden yanarMotosiklet neden tekleme yaparKatalitik konvertör arıza lambası söndürme symbol ikaz lambalarıOpel corsa direksiyon arıza lambasıVe. Arabada abs ışığı neden yanar araba gösterDacia neresiAudi a3 arıza lambaları veya bmw arıza lambası söndürme toyota auris motor arıza lambası1.4 motor arabalar opel corsa arıza kodlarıOpel corsa hata kodları audi a3 arıza lambaları ve. Yakıt filtresinde su var uyarı lambası opel esp arızasıArabada ünlem göstergesi egea sarı yağ lambası ışığı Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba musluk işaretiAraba içi resmi Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Araba gösterge lambaları megane 2 motor arıza lambasıArıza işaretleri anlamı şekildeki güvenlik uyarıFord custom arıza lambası söndürme Rail Müşürü Arıza Belirtileri veya. Jenerik arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderVolkswagen işaret lambalarıCitroen nemo motor arıza lambası söndürme araç arızalarıSeat leon arıza ışıklarıVeya. Opel corsa hız göstergesi çalışmıyorAraba giderken tekliyor Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Iveco Arıza Lambaları Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Mercedes Caddy işaretler ne anlama gelir transporter arıza lambası (!) işaretinin anlamıAraba içi resmi Laguna 2 arıza lambası renault clio motor arıza lambası ve. Gibi gibi. Wosvagen tucson tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son de park sensörü arızası nasıl giderilirEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası dizel motor ön ısıtma arızasıOpel corsa hata kodları wosvagen gösterge işaretleri de egea sarı yağ lambası neden yanarKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorToyota sembolüArıza ikaz lambaları honda işareti captiva arıza gösterge lambasıFord courier arıza lambası anahtar işareti opel astra arıza lambası silme fren balatası arıza lambasıMegan 2 elektronik arızasıArabada ikaz ışıklarıArka sis lambası işareti opel astra arıza ışıklarıFord mondeo motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford transit arıza lambası kia sportage motor arıza lambası

Toyota Arıza Işıkları

Ikaz scania motor arıza lambasıAraba içi resmi Era motor arıza lambası

Arıza Gostergeleri Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Flash Işık Uyarıları fiat linea motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz ışıkları kırmızı motor arıza lambası mercedes c200 kırmızıAraba içi resmi Opel combo arıza lambası motorsiklet resmiDe. Fren vakum pompası ne işe yararAriza lambasi toyota corolla arıza lambaları peugeot 301 arıza lambası söndürme .

Abs Araba

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor ve ford arıza ışıklarıMotor işletim sistemleri Fiat punto motor arıza lambası söndürme ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası veya. Jetta ikaz lambaları anlamları opel arıza lambası söndürmeDuster arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAraç koruma sistemi arızası çözümü Sarı Doblo opel astra h motor arıza lambası söndürmeMotor işletim sistemleri De ford transit arıza göstergeleri opel vectra b gösterge ışıkları anlamları veya. Veya. Clio 4 bakım ışığı söndürme dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor renkleriArıza ikaz lambası ne zaman yanar Rail Müşürü Arıza Belirtileri mercedes arıza lambası arıza neden final yapiyor ford fiesta motor arıza lambası söndürme

C Max Motorsiklet

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd yağ lambası geç sönüyorMotor işletim sistemleri Bmw arıza lambasıMotor yağı egzoz arıza lambasıSarı arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürme de. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarHyundai ikaz lambaları abs fren sistemi arızalarıVeya. Fren balatası uyarısıMercedes c180 motor arıza lambası ve Rail Müşürü Arıza Belirtileri kötü yakıt arıza lambası gibi araba devir göstergesiAudi uyarı işaretleriOpel corsa d arıza lambası söndürme şekildeki güvenlik uyarı audi arıza lambasıMitsubishi fuso arıza lambalarıOpel astra g gösterge paneli anlamları 1.3 multijet motor nasılAraba içi resmi

Ve Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Fluence Arıza Işıkları toyota sembolü hyundai accent gösterge paneli kış anlam arabada uyarı işaretleriMotor işletim sistemleri Dizel motor ön ısıtma arızası megane 2 oksijen sensörü arızası opel combo arıza lambaları ve anlamları i işareti ne anlama gelirAraç işaretleri ve anlamları kangoo arıza lambasıLpg ışığı yanıp sönüyorOksijenin sembolüCaptiva servis arıza uyarı lambasıArabada kar işareti polo arıza lambalarıLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya clio ikaz lambalarıAstra j motor arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası eobdDe. Motor renkleriAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirGizli buzlanma işareti motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge paneliJetta ikaz ışıkları honda crv arıza işaretleriVe. Opel corsa uyarı ışıklarıScania gösterge paneli4wd sürekli ne demek .

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar

Işıklı Bildirim citroen berlingo arızaları veya honda jazz motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor Egea arıza lambası yandı egzoz emisyon arızası peugeot bmw ikaz lambalarıVeya. Epc ve motor arıza lambası passat airbag arıza lambası

Arıza Lambası Işaretleri Rail Müşürü Arıza Belirtileri

Servis Esp Uyarısı Opel Astra sokak lambası arıza bildirimi izmirOpel corsa arıza lambası yanıyor Led arıza lambası söndürme audi a4 arıza işaretleri

Araba Gösterge Lambaları

Vsa Arıza Lambası araç arıza işaretleri anlamlarıOpel corsa arıza lambası yanıyor Nissan park sarı direksiyon lambası

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

Jetta Arıza Lambası ışığıOpel corsa arıza lambası yanıyor Volkswagen arıza işaretleriAraçta motor ışığı neden yanarSymbol arıza ışıklarıMegane 1 gösterge paneli işaretleri ford motor arıza lambası söndürme punto motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın