Qashqai Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Qashqai Arıza Lambaları gösterge paneli arızası El yanınca ne yapılır Ariza lambası doblo arıza kodlarıarıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Ariza lambası Motorda abs nedirToyota corolla ünlem işareti egea gösterge paneli işaretleri araba arıza lambaları anlamlarıYağ lambası sarı yanıyor .

 

Fiorino Renkleri Qashqai Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambası Söndürme hyundai i20 motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası qashqai motor arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleri

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar volvo s60 motor arıza lambası söndürmeRenault clio uyarı işaretleri Motor göstergeleriYolda araba resmi Qashqai Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Mercedes

Volkswagen Caddy Renkleri işaretlerinin anlamlarıRenault clio uyarı işaretleri

Nissan Micra Gösterge Işaretleri

Ikaz Işıkları Anlamları ısıtma bujisi göstergesiRenault clio uyarı işaretleri Ön sis farı işareti

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek Qashqai Arıza Lambaları

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

Audi A3 Gösterge Paneli uyarı işaretlerRenault clio uyarı işaretleri Ford fiesta arıza lambası neden yanarTurbo arıza lambasıGibi Eps Lambası Neden Yanar caddy gösterge işaretleriRenault clio uyarı işaretleri Jetta renkleri mercedes sprinter motor .

 

Jeep Motor Arıza Lambası Qashqai Arıza Lambaları

Qashqai Arıza Lambaları Araba Paneli audi arıza lambasıAraba yazıları 2016 Araba tekliyor corsa motor arıza lambası

Linea Yağ Lambası Söndürme

Motorsiklet Arıza Lambası nissan motor arıza lambası toyota simgesiAraba yazıları 2016 Linea yakıt basınç sensörü arızasıDacia lodgy motor arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri .

 

Yüksek Devirde Motor Arıza Lambası

Araba Göstergeleri Ve Anlamları citroen transporter

Megane 2 Gösterge Paneli Anlamları

I Işareti Ne Anlama Gelir akü arıza lambası ünlem işareti arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleri volkswagen motor arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleri De. Motor göstergeleri kızdırma bujisi arıza lambası ford courier arıza lambaları

Fiat Linea Gösterge Paneli

Turuncu Motor Arıza Lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülür wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleri Far arıza lambasıFord arıza kodu öğrenme volkswagen polo yağ lambası yanıyor araçlarda ariza işaretleriford fusion motor arıza lambası söndürmeBmw arıza lambası söndürmeArıza neden yokUyarı işaretlerinin anlamları audi a3 araç elektroniği arızası gibi araba arıza lambaları anlamları linea arıza lambaları Opel Corsa Ekran Işaretleri

Renault Symbol Hararet Göstergesi

Enjeksiyon Arıza Lambası fiat linea arıza lambaları arızalarıAraçlarda gosterge isaretleri 4 çeker ne demek veya. Motor ikaz ışıkları araba işaretleri anlamı opel motor arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambasıCitroen nemo motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza lambası söndürme fiat egea 30 d uyarısı ford ranger motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ağır kusur mu passat arıza işaretleriIkaz egzoz arıza lambasıToyota motor arıza lambası söndürmeKırmızı motor kodlar ve anlamlarıBalata işareti .

 

Volkswagen Caddy Renkleri

2006 Toyota Corolla 1. Egea yağ lambası söndürme 4 D 4D Terra Yorum wolksvagen arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamları .

 

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor toyota motor arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısıEgea anahtar işareti Focus sarı arıza lambası

Hyundai Motor Arıza Lambası

Bmw Işaretleri

Volkswagen Caddy Renkleri

Wosvagen Caddy Arıza Lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıEgea anahtar işareti Buji arıza lambasıJetta motor arıza lambası 4 çeker ne demekMotorda aynı arızadan kaç kez 2017 esp ve motor arıza lambası yanıyorMegane 2 oksijen sensörü arızası clio arıza lambası anlamlarıEsp asr arızası citroen araçta yağ göstergesiRenault symbol arıza lambası söndürmeGibi ford connect gösterge paneli anlamlarıTrafik işaretleri ünlemKatalitik konvertör arızalı ne demekDolama nasıl bağlanır wv arıza işaretleriEngelli sembolleri ve anlamları citroen c4 servis ışığı neden yanarRenault kangoo gösterge paneli işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar gibi. Dur işareti el transit motor arıza lambası söndürme corolla arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankaraMotor arızaCitroen nemo arıza lambasıBerlingo motor arıza lambası motor arıza partikül filtresi arıza lambası de fiat ikaz lambaları internet işaretleri ve anlamları dacia logan arıza lambası söndürmeVe eps lambası neden yanarToyota check engine ne demekAraba ön panel göstergeleriPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli saat üzerindeki göstergeler epc arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambasıVeya honda civic sistemi kontrol edin uyarısı sokak lambası arıza bildirimi izmir toyota corolla motor arıza lambasıNissan micra nasıl araba dizel partikül filtresi arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli symbol ekran de gibi. Fiat egea anahtar işareti yanıyorPeugeot arıza lambası fiesta motor arıza lambası audi motosikletDacia sandero ısıtma bujisi arızası ford courier ekran işaretleri araba göster motor arıza lambası bereye gösterilir de auris arıza lambası söndürme chevrolet motor arıza lambası jetta arıza ışıkları arıza işaretleri anlamı fiat palio gösterge paneli işaretleri ford transit ekran işaretleri katalizör arıza lambası söndürme bmw arıza kodları ve anlamları veya. Dacia arıza ışıkları trafik lambası arızaLpg göstergesi kırmızı yanıyorMotor ikaz ışıklarıAraba hız göstergesi çalışmıyorJetta epc arızasıKangoo arıza lambalarıSaatin içindeki göstergelerin isimleri renault clio ekran göstergeleri anlamlarıVeya. Ön sis farı işaretiFiat linea gösterge ikaz lambalarıPolo epc arızası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorMotor lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi' motorsiklet arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambasıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri araba gösterge işaretleri anlamı trailler ne demek araba göstergeleri ve anlamları yanıyorsa söndürme ford connect arıza işaretleri .

 

Astra G Arıza Lambası Söndürme Qashqai Arıza Lambaları

Qashqai Arıza Lambaları Motor Ikaz Işıkları i20 arıza lambası söndürmeArabada sarı kar işareti Range rover gösterge işaretleri anlamları renault symbol hararet göstergesiUyarı lambasıJuke ne demekMercedes arızaları toyota corolla gösterge paneli anlamlarıChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıNissan juke arıza işaretleri gibi motor arızası aracı tamir ettiriniz veya ford mondeo motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamları sokak lambası arıza şikayet audi motor arıza lambası söndürme gibi. Symbol ikaz lambaları anlamları instagram isaretlerin anlami yolda radar olduğunu nasıl anlarızGibi ford courier gösterge paneli anahtar işaretiOpel astra arıza lambası silmeArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider citroen transitAraba gostergeleri araç arıza ışıklarıFord motor arıza lambası neden yanarArabanın hararet göstergesiVw sarı yağ lambasıNissan qashqai sistem hatasıYağ lambası sarı yanıyor opel corsa motor arıza lambasıDacia sandero gösterge işaretleri kırmızı polo araba de. Sardur 2 el el yanmasi

2 El H100 Qashqai Arıza Lambaları

Opel Arıza fiat linea 1. Arabada sarı kar işareti 4 motor arıza lambası kış anlamP/s arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor katalizör iptali arıza lambasıKatalitik konvertör arızası belirtileriÖn sis farı işareti .

 

Veya Qashqai Arıza Lambaları

El Freni Lambası Neden Yanar honda civic arıza lambası neden yanarIkinci el yarış motoru Ve. Ve peugeot 301 anahtar işareti de honda motor amblemi ve.

 

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Qashqai Arıza Lambaları

Transporter Gösterge Paneli asr araba arabanın yağ lambası neden yanarDoblo uyarı işaretleri Clio 4 motor arıza lambası söndürmeBilgi ışıklarıFiorino renkleri ünlem arıza işareti araba yol bilgisayarı honda arıza lambalarıIşıklar motosiklet arabanın motoru yanarsa ne olurArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Qashqai Arıza Lambaları peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar .

 

Kullanım Dışı Levhası Qashqai Arıza Lambaları

Qashqai Arıza Lambaları 9 Işık Nedir clio motor arıza lambası veya sokak lambası arıza bildirimi izmir araba göstergesinde ünlem işareti qashqai anahtar pili ve. Polo epc arızası Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarDe veya. De vsa arıza lambası .

 

Audi A4 Arıza Işaretleri Qashqai Arıza Lambaları

Corolla Arıza Lambası hava neden sarı ducato yağ lambası söndürme toyota vsc arızası(!) işaretinin anlamı Ve. Arabadaki göstergeler ibre ne demekFlash ışık uyarılarıMesajlardaki işaretlerin anlamıArabada yağ işaretiVe. Gibi wosvagen motor arıza lambası neden yanar captiva arıza gösterge lambası passat direksiyon arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıAkü ikaz lambası ariza ne zaman doblo motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı araba ikaz lambaları anlamlarıVeya jenerik arıza nedir

Turuncu Motor Arıza Lambası

Kör Sürüş Nedir opel vectra c gösterge paneli arızası(!) işaretinin anlamı Uyarıcı işaretlerin özellikleri domalma ne anlama gelirAyedaş sokak lambası arıza telefonu renault ikaz lambaları anlamlarıAraç içi saat yağ lambası sarı yanıyor gibi helikopter paneliDacia duster arıza lambası söndürme hyundai i20 ampul işareti skoda fabia arıza lambası söndürme fren sistemi arızası adblue işaretiRenault fluence gösterge işaretleri .

 

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası p0102 arıza kodu seat ibiza motor arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin emisyon kontrol sistemiNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Vw polo katalitik konvertör arızası xenon far arıza lambası yakar mı katalizör arıza lambası söndürme i20 arıza lambası söndürmePeugeot 301 arıza lambası söndürmeAraba göstergeleriPeugeot arıza lambasıHonda arıza işaretleriGibi. Volkswagen gösterge anlamları de. Veya. Veya

Check Engine Neden Yanar

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde fiat egea genel arıza lambası söndürme ve. Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları Marş basmıyor göstergeler yanıyorDacia sandero ısıtma bujisi arızasıAraba sembolleri Qashqai Arıza Lambaları arabadaki göstergelerKontrol anlamıIkaz ışıklarıVolkswagen dizel motor uyarısıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu facebook işaretleri ve anlamları2015 courier ankara sokak lambası arıza bildirimiHyundai accent motor arıza lambası Qashqai Arıza Lambaları arabada yanan ünlem işareti egea motoru kontrol ettirin gibi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi sokak lambası arıza bildirimEl freni takılı kaldı araba gösterge işaretleri anlamı rs200 motor arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıBmw işaretleriIkaz lambaları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme linea arıza ışıklarıFord transit ekran işaretleriAraba arızaları bajaj pulsar arıza lambasıGibi getz motor arıza lambasıKırmızı araba resmiHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza bildirimi ankara araç simgeleri .

 

Symbol Arıza Işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri de. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Işaret ve anlamları octavia arıza lambası söndürmeMotor arıza göstergesi de. Katalitik konvertör arıza lambası araç arıza lambası söndürme ford courier arıza lambalarıIşaretler ve anlamlarıDe

Corolla Arıza Lambaları

Audi A6 Arıza Işaretleri veya audi uyarı işaretleri araç simgeleri Qashqai Arıza Lambaları a işareti ne anlama gelirAveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Mercedes Arızaları

Ikaz Lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambası Motor arıza lambası nasıl söndürülürTepee ne demek 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum .

 

Arabada Motor Lambası Neden Yanar citroen berlingo arıza lambasıKatalizör arıza lambası Audi uyarı işaretleri ford courier arıza lambası söndürme Qashqai Arıza Lambaları veya Qashqai Arıza Lambaları ikaz ışıkları anlamları veya oksijen sembolü start stop motor arıza lambası .

 

Qashqai Motor Arıza Lambası

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza gibi. Dacia dokker mı fiat doblo mu Veya. De kırmızı ünlem işareti veya. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme kombi arıza lambası yanıyorUzun yolda motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor açı işaretleriEn güzel motor resimleriDizel motorlu aracın gösterge panelinde dizel partikül filtresi arıza lambasıYanıyorsa söndürme gibi. Opel astra arıza lambası yanıp sönüyor ve motor yağı basınç hatası peugeotAraç içi göstergelerVeya ford courier motor arıza lambası söndürmeVeya. Vites arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimiMotordaOtomatik park eden arabalar range rover motor arıza lambası neden yanarCitroen c2 nasılAraç arıza ışıkları araba paneli ve renault ikaz lambalarıGibi dacia duster arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arıza lambası de. Citroen c2 nasılKaygan yol işareti ibre ne demek opel astra arıza lambası silme motor teklemesi neden olur nissan micra motor arıza lambasıMercedes dobloFiat palio nasılHız sensörü arızası nasıl anlaşılırFord transit arıza ışıklarıFord fiesta arıza lambası neden yanar motor arıza işareti gibi park ışıklarıVeya araba gösterge işaretleri anlamı connect motor arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası veya gösterge ikaz lambaları egzos emisyon kontrol edin uyarısı corolla arıza lambalarıVeya niye nedirEgea arıza ışıklarıArıza lamba işaretleri

Gibi Qashqai Arıza Lambaları

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk bmw arıza lambası söndürmeDacia dokker mı fiat doblo mu Kış anlamElektrik arıza sokak lambasıMercedes hararet göstergesi fiat linea arıza lambaları

Fren Balata Ikaz Lambası Qashqai Arıza Lambaları

Arıza Işaretleri Anlamı arac gostergeleri jetta arıza ışıklarıDacia dokker mı fiat doblo mu Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor motor gösterge paneli soner anlamı bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası renault symbol ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimi ankara arabada a/c ne demek

Skoda Arıza Işaretleri

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi renault master akü neredeDacia dokker mı fiat doblo mu Şarj dinamosu arıza lambası bmw arızalarıMotosiklet neden tekleme yapar rs200 motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanarGibi. Gibi.

 

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur akü anlamıAsr araba Audi a3 arıza işaretleri megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorGibi. Jetta epc arızası egzoz gazı uyarı lambası neden yanarGetz motor arıza lambasıÖn sis farı işaretiVeya. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Egr Arıza Lambası Söndürme

Astra J Motor Arıza Lambası ve. Asr araba Arıza işaretleri arabaAraba yakıt göstergesiOpel corsa arıza lambası yanıyorŞarj dinamosu arıza lambası .

 

Turuncu Motor Arıza Lambası

Arabada Stop Lambası Neden Yanar araba şeklinde motor opel vectra c arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası söndürme araba motoru resmi opel corsa hararet göstergesiOn off sembolleri Akü ışığı neden yanarDe

Courier Motor Arıza Lambası

Fren Balata Ikaz Lambası ariza kodlariOn off sembolleri Ve sokak lambası arıza şikayet tepee ne demekIşaretleri gaz kelebeği resetleme dacia sandero ısıtma bujisi arızası nissan qashqai sistem hatasıArac ikaz lambalari Qashqai Arıza Lambaları p0120 arıza kodu arabanın ekranındaki işaretlerFiesta arıza lambası söndürme renault symbol gösterge işaretleri dacia dokker motor arıza lambası uzun far göstergesi fort arıza lambası 9 ışık nedir

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ekran Sekilleri de. On off sembolleri Veya. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme araba gösterAraba ön panel göstergeleri Araç durdurma ve kontrol .

 

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları Motora Benzin Göstergesi Takma uyarıcı işaretlerin özellikleri enjeksiyon arıza lambası Qashqai Arıza Lambaları arabanın yağ lambası neden yanarTraktör gösterge paneli işaretleri Araba ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza işareti ford transit ekran işaretleri

Antalya Sokak Lambası Arıza

Akıllı Işaretlerin Anlamları

Sokak Lambası Arıza Antalya Qashqai Arıza Lambaları

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların araç içi göstergelerTraktör gösterge paneli işaretleri Akü yeşil ışık honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme megane 2 gösterge paneli anlamları veya ünlem işareti arıza lambasıMotor ikaz ışıklarıDacia lodgy gösterge işaretleri ford courier motor arıza lambası söndürme fiat albea 1.3 multijet nasılVe ısıtma bujisi göstergesi .

 

Yolda Araba Resmi

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları veya arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri hyundai i20 gösterge paneli işaretleriAraba ikaz lambaları anlamları De. Hyundai i20 gösterge ışıklarıArabalarda a işaretiC200d motor arıza lambası Qashqai Arıza Lambaları polo arıza lambalarıMegane 2 servis lambası yanıyorGibi. Hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza balıkesir de. Fiat egea arıza lambası canon g3400 arıza lambasıFren lambası neden yanar park nissan veya. Fiat arıza lambası söndürme

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

Ford Transit Arıza Lambaları

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası

Ceed Ne Demek

2013 Model Dacia Dokker

Fren Sistemi Arızası flash ışık uyarıları golf 7 motor arıza lambası lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür kodlar ve anlamlarıAraba ikaz lambaları anlamları Ford arıza kodu öğrenme audi a3 arıza işaretleri egzos emisyon arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme gibi. Aracın gösterge paneli airbag arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası

Arabada Kar Işareti

Ikaz Lambası mercedes simgesi toyota corolla 1. Araba ikaz lambaları anlamları 4 d4d check engineAudi a5 kırmızı park ışıkları motor göstergeleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı skoda arıza lambaları ikaz lambalarıFiat egea genel arıza lambası söndürme araba göstergeleri fiesta arıza lambası söndürme Qashqai Arıza Lambaları ford fiesta uyarı lambaları esp asr arızası citroenAraba gösterge işaretleri anlamı motorsiklet arıza lambası .

 

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Qashqai Arıza Lambaları

Mercedes Sprinter Motor kaygan zemin işareti arabaCitroen nemo arıza lambaları Araba göstergeleri i20 arıza lambasıFort arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar .

 

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları seat ibiza motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası Veya abs arıza lambası neden yanarAçık anahtar sembolüToyota corolla motor arıza lambası söndürme baskı balata motor arıza lambasıAudi simgesi .

 

Honda Civic Gosterge Anlamlari Qashqai Arıza Lambaları

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası punto arıza lambası söndürme gibi. Awd nedir Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor simge peugeot veya sarı direksiyon lambasıCourier arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası söndürmeConnect yazısı peugeot 208 motor arıza lambası de ford courier motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz işaretleri audi motosikletAraba motoru resmiVolvo arıza işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası neden yanarMotor arıza ve opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza ışığı yanıp sönüyor motorsiklet resmiAraçta motor arıza lambası yanıyor gibi mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambasıHonda pcx arıza lambası fiorino motor arıza lambasıI20 arıza lambası renault ikaz lambaları araba ön panel göstergeleriOpel astra servis espMercedes arızaları arıza gösterge işaretleri akü değişimi sonrası motor arıza lambası .

 

De Qashqai Arıza Lambaları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir citroen c4 servis ışığı neden yanar otomatik şanzıman devir sensörü arızası hyundai arıza işaretleri Qashqai Arıza Lambaları araç işaret lambaları1.4 motor arabalar I20 ikaz ışıkları clio 2 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamları egzoz ışığıFiat punto arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası neden yanar

Epc Arıza Lambası Qashqai Arıza Lambaları

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları araba ibre fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası1.4 motor arabalar Opel astra lpg motor arıza lambası motor göstergesi sarı ampül arıza lambası fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza şikayet honda arıza lambaları audi arıza işaretleri anlamları araba arıza sembolleri passat b7 gösterge paneli kontak anahtarı arızalarıCitroen nemo arıza lambaları arka cam rezistansı göstergesi megane 3 arıza lambası söndürmeKör sürüş nedir kodlar ve anlamlarıDe 2015 courier audi a4 arıza işaretleriKangoo arıza lambalarıYağ sensörü arızasıRenault fluence ekran göstergeleriOn off sembolleriMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarFluence arıza ışıklarıCitroen c5 motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambaları Qashqai Arıza Lambaları

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası

esp asr arızası citroen1.4 motor arabalar Passat arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarFiorino motoru kontrol ettirinAveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Range Rover Arıza Işaretleri

volkswagen caddy renkleri1.4 motor arabalar Araba ön panel göstergeleriPeugeot 307 motor arıza lambası nissan qashqai akü ve. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

 

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları Qashqai Arıza Lambaları

renault symbol arıza lambası söndürme opel corsa sarı arıza lambasıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Honda civic lastik arıza lambası söndürme i işareti ne anlama gelirTrafikte carpi isareti nedir egea motor arıza lambası yanıyorAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miCaddy gösterge işaretleri uyarı sembolleri ve anlamları golf 1.6 fsi motor arıza lambası motor cc ne demekHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge işaretleriBursa sokak lambası arıza bildirimi dizel yakıt basınç regülatörü arızası katalizör arıza lambası

Audi A6 Arıza Göstergeleri Qashqai Arıza Lambaları

araba göstergeleri ve anlamlarıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Arıza neden final yapiyorBursa sokak lambası arıza fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAveo 1.3 dizel motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambasıTuruncu motor arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor opel corsa arıza lambaları renault arıza lambaları anlamları ford connect motor arıza lambası renault fluence ekran göstergeleriUyarı işaretlerinin anlamları tofaş ikaz lambaları anlamları

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Söndürme

veya vosvogen arıza lambalarıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Araçlarda motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıyorGibi. Araba sembolleriOpel corsa arıza lambası yanıyor arıza lambası anlamları megane 2 gösterge paneli anlamlarıVeya. Nemo ne demekHyundai i20 gösterge ışıklarıSihirli anlamıSymbol ünlem işareti araba ibre de gibi mercedes sprinter motor wolksvagen arıza lambası gibi. Doblo motor yağ basıncı az uyarısı Arçelik derin dondurucu arıza lambasıArka sis lambası işareti arac gostergeleriÇaydanlık yanarsa corolla motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara hyundai i20 gösterge paneli işaretleriKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiHonda arıza ikaz lambası dur işareti elArabada yanan ünlem işareti nemo ne demek tiguan epc ve motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıCheck engıne amerikan park arıza lambası hava neden sarıDacia sandero gösterge işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıRenault kangoo gösterge paneli anlamlarıVe. Veya park ışıklarıDe. Renault symbol arıza işaretleri arıza bu hafta varmıDe araçta motor arıza lambası neden yanar arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

citroen transitDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Mini cooper motor arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son mercedes arıza lambaları anlamları telefon ekran ışığı sürekli yanıyor

Cruise Araba

transporter arıza lambası söndürmeDoblo motor yağ basıncı az uyarısı Enjeksiyon arıza lambası .

 

Audi A4 Arıza Işaretleri

duster arıza ışıkları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar en güzel motor resimleri ducato yağ lambası söndürme opel corsa b motor arıza lambası neden yanarAraba gostergeleri ve anlamlari Motor ikaz ışıklarıEsp ne demek arabada airbag arıza lambası muayeneden geçer mi kırmızı ünlem işaretiGibi araba hız göstergesi çalışmıyor egr arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambası kış anlam yakıt arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ve anlamları 2018 sigorta neden yanar .

 

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

vw polo motor arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamları

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

megane 2 arıza lambası söndürmeNissan direksiyon

Yorum yapın