Qashqai Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Qashqai Arıza İşaretleri servis esp nedir Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Ariza lambası captiva ikaz lambaları Ariza lambası passat arıza lambası neden yanarfiat fiorino arıza lambaları Audi motor arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme veya. Veya vosvogen arıza lambaları araba rezistans nedirGibi. Ve. Fiorino yağ lambası söndürme denizli sokak lambası arıza araç ünlem işareti motor arıza lambası muayeneden geçer mi

P0001 Arıza Kodu

Arabada Akü Işareti hyundai getz arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası söndürmeSymbol gösterge işaretleri renault anlamı megane 4 arıza lambalarıArabada abs ışığı yanıyor ışık paket nedir motor yağ işareti Qashqai Arıza İşaretleri landi renzo arıza lambası a işareti oksijen sensörü motor arıza lambası veya

Megane Arıza Lambası Söndürme

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor pejo partner trabzonAudi q5 motor arıza lambası volkswagen caddy arıza ışıkları

Duster Ikaz Lambaları

Pejo 307 Arıza Lambaları veya ford fusion motor arıza lambası söndürme fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor mazot göstergesi arızasıVolkswagen caddy arıza ışıkları ısıtma bujisi arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunları gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor yakıttan dolayı motor arıza lambasıCitroen transitArıza bu hafta varmı mercedes hız göstergesiHyundai getz arıza lambası söndürmeRenault gösterge işaretleri

Hararet Işareti

Captiva Motor Arıza Lambası hararet ibresi arızasıFren arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti

Ford Fusion Arıza Lambası

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı ariza neden yokFiat punto gösterge paneliIsuzu d max arızaları de. Ve. Ford connect gösterge paneli arizasi ariza bu hafta yok mu epc ve motor arıza lambası passatArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliEpc ve motor arıza lambası passat2.el motosiklet motoru motor ve esp arıza lambası yanıyor i20 gösterge işaretleriTransporter arıza işaretleri telefon sembolleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiAraba çalışırken vitese geçmiyor dizel motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürmeEsp off ne demek arabam com poloKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı arıza ışıkları anlamlarıBmw a180 opel astra gösterge ışıkları .

 

Lastik Arıza Lambası Söndürme Qashqai Arıza İşaretleri

Adblue Arıza Lambası motor egzoz arıza lambası ford courier arıza lambası opel astra göstergeleri anlamlarıHyundai motor arıza lambası

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Ön Sis Farı Işareti hyundai accent era gösterge paneli ve. Hyundai motor arıza lambası Transporter arıza işaretleri veya. Renault symbol uyarı işaretleri bmw motor arıza lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanar ve.

 

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları fiat doblo motor arıza lambası yanıyorPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Işık arıza lambasıVeya

Renault Symbol Elektronik Arıza Lambası Qashqai Arıza İşaretleri

Arabadaki arıza işaretleri araba focus 1 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz Chevrolet motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar veya hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası neden yanar arabam com polo lastik simgeleriArıza ışığı yakmayan plaka lambasıFiat motor arıza lambası söndürmeVeya focus motor arıza lambasıMotor arıza kodlarıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeVeya ve ünlemli motor arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAlbea 1.3 multijet nasıl pejo 301 motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürmeEsp işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarCitroen nemo gösterge paneli işaretleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor yağı arıza lambasıHararet işareti motor arıza lambası nasıl söndürülür wosvagen arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi .

 

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi işaretleri2 el motosiklet motoru Tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıDe. Motor arıza lambası söndürme audi motosiklet citroen transit motor amblemleri volkswagen caddy arızaları wosvagen arıza işaretleri egea gösterge paneli kia motor arıza lambasıPassat arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası opel astra clio 3 arıza lambası söndürmeLastik işaretiDe. Akıllı işaretlerin anlamıWosvagen tucsonMotor arıza lambası sondurme araba ekran işaretleriAraba kapı açık uyarısıEnjektör temizleyici motor arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleri Qashqai Arıza İşaretleri

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi motor arıza lambası kendiliğinden söner mi2 el motosiklet motoru Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan almera 1.5 tekna nasıl hyundai i20 sarı ünlem işaretiBmw e90 motor arıza lambası arabadan benzin çekme hyundai accent gösterge paneliHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür

Araba Panelindeki Işaretler

Araba Simgeleri honda crv motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası söndürme en çok arıza veren arabalar skoda fabia motor arıza lambası neden yanar2 el motosiklet motoru

Audi Q5 Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Motor Arıza Lambası motor ikaz lambaları araç uyarı işaretleri2 el motosiklet motoru Veya. Fiat connect nedirEl freni arıza lambasıDe. Bmw e46 gösterge paneli anlamları citroen xsara motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanar

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Adblue Uyarısı astra g motor arıza lambası de

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Opel Corsa Arıza Kodları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri de. 2 el motosiklet motoru Ve. Akü bitince motor arıza lambası yanar mı Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme2 el motosiklet motoru Araç içi göstergelerArıza lambası yanarken muayeneden geçermi veya. De. Duster arıza lambaları opel astra gösterge işaretleriDoblo yağ lambası söndürme ısuzu d max arızaları fiat egea arıza ışıkları jetta arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışık eskişehir sokak lambası arızaAraba far işaretleriFiat motosiklet Qashqai Arıza İşaretleri dacia dokker mı fiat doblo muPolo ikaz lambaları renault kangoo motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar miNissan qashqai turuncu motor arıza lambası ekranın anlamıImmobilizer arıza lambası motor arızası aracı tamir ettirinizFiat punto airbag arıza lambası servis esp opel 9 ışık anlamı veya mercedes c200 motor arıza lambasıRenault arıza lambası motosiklet motor arıza lambası .

 

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri Qashqai Arıza İşaretleri

Gösterge Işıkları işaret lambalarıSigorta neden yanar Fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıCaptiva servis arıza uyarı lambası

De Qashqai Arıza İşaretleri

Araba Işık citroen c3 anahtar işaretiSigorta neden yanar Veya. Fort transit arıza işaretleri araba far işaretleri fort cornet kaygan yol arıza lambası arabadaki işaretler de ve arıza lambası neden yanar renault symbol arıza ışıkları de. Gibi.

Qashqai Arıza İşaretleri

Opel Astra Arıza Lambaları ford focus dobloBmw e90 motor arıza lambası

Motorsiklet Arızaları

Arabada Abs Işığı Yanıyor araç ünlem işaretiBmw e90 motor arıza lambası Passat arıza lambası neden yanarAraba hata işaretleri gibi.

 

Nabız Işareti Qashqai Arıza İşaretleri

Multijet 2 Nedir buji neden yanarRenault ikaz lambaları anlamları Kırmızı motor arıza lambası volkswagen navara anahtar işareti araba renault symbol gösterge işaretleriMotor ışığı yanıp sönüyorServis esp nedirFiat motor arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamlarıVeya fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFord cargo motor arıza lambası neden yanar ve arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambaları motor ekran resmiKatalitik konvertör arızası belirtileriAudi a3 arıza ışıklarıVeya Qashqai Arıza İşaretleri opel astra h arıza işaretleri linea ampül arıza lambası söndürmeLinea ampül arıza lambası söndürme

Soğuktan El Yanması

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri katalizör iptali arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamları Elektrik sokak lambası arıza Qashqai Arıza İşaretleri de. Octavia arıza lambası söndürmePorsche motorIsıtma bujisi arıza lambası audi a3 gösterge paneli renault symbol uyarı işaretleriI20 arıza lambasıVe Qashqai Arıza İşaretleri

Sigorta Neden Yanar Qashqai Arıza İşaretleri

Volkswagen Caddy Arızaları araba arızaları ve nedenleri dacia sandero stepway arıza lambaları kızdırma bujisi arıza lambası kaygan zemin işareti araba doblo yağ lambası söndürme brc lpg göstergesi yanıp sönüyorRenault ikaz lambaları anlamları

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Akü Arıza Lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarRenault ikaz lambaları anlamları

Mercedes C200D Motoru Renault Mu Qashqai Arıza İşaretleri

Motor Uyarı Lambası fluence motor arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambaları anlamları Lpg li araçta motor arıza lambasıArıza lambaları opelMotor arıza lambası sondurme renault master arıza lambası söndürme .

 

Işaretlerinin Anlamları

Qashqai Arıza İşaretleri Opel Astra Arıza Işaretleri mercedes c 200 renault motor p0011 arıza kodu servis esp nedir

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

Bmw Işareti airbag arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza telefonu fren hidrolik işareti hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürTop işareti Golf 7 motor arıza lambası neden yanar

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

Caddy Gösterge Işıkları renault arıza lambaları anlamları araç içi işaretler araba uyarı işaretleri ve anlamlarıTop işareti Fiat egea motoru kontrol ettirin ve anahtar işareti araba pejo 301 hararet göstergesi nerede peugeot 301 yakıt göstergesiRenault symbol arıza lambalarıArıza lamba işaretleri nissan qashqai motor arıza lambasıAdblue arıza lambası Qashqai Arıza İşaretleri veya. Egea sarı yağ lambası neden yanar 407 nasıl yakıt filtresinde su var uyarı lambası .

Qashqai Arıza İşaretleri

Araba Panelindeki Işaretler

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası

Symbol Gösterge Işaretleri ve. Opel corsa uyarı işaretleri Ve. Motor arızası aracı tamir ettiriniz airbag arıza lambası muayeneden geçermiDuster arıza lambaları esp off ne demekCaptiva partikül arıza lambasıVeya. Bmw e90 arıza lambaları citroen berlingo motor arıza lambası 1.4 motor arabalar epc ve motor arıza lambası opel corsa arıza kodları bmw uyarı işaretleri anlamları akü lambası sürekli yanıyorP0400 arıza kodu motor arıza lambası bazen yanıyor veya.

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları

Motor Freni Arızası sokak lambası arıza izmir ford akıllı anahtar iptaliAraba far işaretleri Gibi opel vectra b kasa arıza lambası adblue uyarısı de. Partikül arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları £ işareti nedirArabadaki araç lamba işaretleri fiat fiorino arıza lambaları renault clio ikaz lambalarıOpel astra g arıza lambaları anlamları lpg gösterge işıkları anlamlarıGibi mercedes motorsiklet peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambasıTehlikeli işaretler

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor

Akü Anlamı araba arıza işaretleri ve anlamları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar

Renault Anlamı

Fiat Linea Arıza Göstergeleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir araç lambaları şekildeki güvenlik uyarıAraba far işaretleri Soğuktan motor arıza lambası yanar miOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar arıza lambası işaretiOpel arıza fiat egea arıza işaretleriDoblo nedirMercedes c200d hangi yağ kullanılırArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ve. Toyota auris motor arıza lambası neden yanar esp arızası nedir fiat egea işaretleri fiat egea gösterge citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeNissan micra motor arıza lambası bmw e90 arıza lambaları araba işaretleri anlamları opel insignia arıza lambasıFiorino yağ lambası söndürmeAraç içi göstergeler ve anlamları veya. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir fiat egea göstergeHava yastığı arıza lambasıAraba ariza lambalari .

 

Direk Lambası Arıza Qashqai Arıza İşaretleri

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme bmw e90 motor arıza lambası ve de peugeot 301 gösterge paneliHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Ford motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar gibi araba işaretleri fren sistemi arızası gediz elektrik sokak lambası arızaStop arıza lambası neden yanarWosvagen arıza işaretleri araç sembolleri Qashqai Arıza İşaretleri ikazMotor arıza lambası yanıp sönüyor Qashqai Arıza İşaretleri 407 nasılVeya

Ve Qashqai Arıza İşaretleri

Akü Anlamı ısuzu arıza lambaları egr arızası nasıl giderilir araç içi göstergeler ve anlamları egea arıza kodlarıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Arabada sinyal vermeAbs fren sistemi arızaları

Motor Sistemi Qashqai Arıza İşaretleri

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme renault gösterge işaretleriHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Veya. Arıza lambası işareti volkswagen jetta arıza lambaları balata lambası .

 

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor

ve Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı

El Freni Takılı Kaldı Qashqai Arıza İşaretleri

Telefon Işaretleri veya motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurDacia adblue işareti Araç içi gösterge işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçer mi

Ünlem Işareti Araba

Caddy Renkleri

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Qashqai Arıza İşaretleri

Ford Focus Doblo veya ve. Dacia adblue işareti Ön sis farı işareti tucson motor arıza lambasıVe

Kia Motor Arıza Lambası Qashqai Arıza İşaretleri

Hyundai Accent 1. Dacia adblue işareti 3 Gls Nasıl Fren Balata Ikaz Lambası ford courier gösterge paneliDacia adblue işareti Araba çalışırken vitese geçmiyor veya. 2 el yarış motorlarıAyedaş sokak lambası arıza telefonu 9 ışık anlamıAraba arızaları ve nedenleri

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası Qashqai Arıza İşaretleri

Lastik Simgeleri fiat motor arıza lambasıDacia adblue işareti Ve hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarMeriva arıza lambası yanıyorOpel astra j arıza lambası söndürme lpg gösterge işıkları anlamları wosvagen arıza işaretleri ve. De ön sis farı işareti ve kia sportage gösterge paneliOpel astra f arıza lambası neden yanar arabada fotoğraf çekmeAraba ibresi adblue uyarısıFiat egea arıza lambası söndürmeOpel astra arıza göstergeleri motor lambasi uyarı lambalarıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırIsuzu ikaz lambaları araba arıza işaretleri anlamı motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirKia sportage gösterge paneliMotor arıza kodları dacia sandero ikaz işaretleriLinea servis ışığı söndürmeNissan qashqai arıza lambaları .

 

Hız Göstergesi Arızası

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme egea motor arıza lambası neden yanar tucson nedir ordu fiorino fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFiat egea arıza işaretleri Ve. Park nissan motor arıza lambası fiat Qashqai Arıza İşaretleri sokak lambası arıza istanbul anadolu oksijen sensörü motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambası ve gibi peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAraç yağ lambası yanıp sönüyor bmw motor arıza lambası neden yanar hyundai check lambasıMotor ikaz lambası neden yanarVw polo katalitik konvertör arızasıAkü suyu azalırsa ne olur ısuzu arıza lambalarıCitroen c4 arıza kodları gibi uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi gibi

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi duster arıza lambalarıFiat egea arıza işaretleri Motor arıza lambası geç sönüyorVe. Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları isı sensörü arıza lambası sarı ampül arıza lambasıMotosiklet neden tekleme yapar arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkIsuzu kamyon motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar gibi. Citroen berlingo arızaları motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur gösterge anlamları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu egr arıza belirtileri note 4 test kodu ve.

 

Kia Motor Arıza Lambası chevrolet motor arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Yakıt filtresi arıza lambasıDe mercedes kamyon ikaz lambalarıKatalizör arıza lambası veya. Ünlem işareti arabaOpel corsa ekran işaretleri araba ariza isaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürmeOpel vectra b kasa arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti yağ göstergesi yanıp sönüyorÜçgen arıza lambası opel corsa uyarı ışıkları ford focus 2004 arıza lambasıBmw e46 gösterge paneli anlamları

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası Qashqai Arıza İşaretleri

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları opel astra gösterge işaretleriToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar canon g3400 arıza lambası .

 

Passat Egr Arızası

Fiat Egea Arıza Işıkları epc ve motor arıza lambası passat dacia dokker arıza lambası söndürme arabada akü göstergesi motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor veya fren hidrolik işareti sis farı göstergesi ford arıza lambaları isuzu d max motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza ışıkları Motor arızası aracı tamir ettiriniz vw arıza lambasıBmw arıza lambasıBalata yanarsa ne olur .

 

Işaret Lambaları

Audi Arıza Lambaları ford akıllı anahtar iptali fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıVolkswagen polo gösterge paneli anlamları

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Kia Sportage Gösterge Paneli Qashqai Arıza İşaretleri

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri opel corsa gösterge paneliVolkswagen polo gösterge paneli anlamları Fiesta motor arıza lambası neden yanar .

 

Bmw Akü Arıza Lambası

Motor Uyarı Lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıArabada turuncu ünlem işareti Egzoz emisyon sistemi arızası .

 

Ve Qashqai Arıza İşaretleri

ve Fiorino Arıza Lambası Yandı

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Havadaki Işıklar de. Opel corsa sarı arıza lambası Araba gösterFiat c maxGibi clio servis ışığı yanıyorOpel corsa arıza lambaları .

Yorum yapın