Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası araç gösterge işaretleri Arabanın ön kaputu neler var Ariza lambası opel astra g arıza lambaları anlamları Ariza lambası sarı motor ışığı neden yanarfiorino nasıl C max motorsiklet Şarj Dinamosu Bilyası Arızası simgelerin anlamı ısıtma bujisi işaretiArıza lambası nasıl söndürülür

Linea Ikaz Lambaları Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme veya hyundai simgesiCaptiva motor arıza lambası neden yanarGibi

Araba Gösterge Paneli

Renault Symbol Gösterge Anlamları veya. De motor göstergeleri sepaş sokak lambası arıza bildirimi toyota auris motor arıza lambasıSarı arıza lambası

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

Motor Lambası Yanması arıza işaretleriUzun far işaretiMegane 2 gösterge ışıkları arıza lambası işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürme citroen arıza lambalarıAccent blue arıza lambası söndürmeToyota gösterge işaretleri era motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası sokak lambası arıza bildirim volkswagen uyarı ışıkları Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası hyundai elantra motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Araçta Ünlem Göstergesi volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar arabada yanan ünlem işaretiFord tourneo courier arıza lambasıDe. Lpg den dolayı arıza lambası

Ariza Lambasi Neden Yanip Soner

Duster Gösterge Işaretleri sprinter arıza ışıklarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarVe

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

Araç Göstergeler motor işareti de. Isıtma bujisi göstergesi opel corsa arıza lambası yanıyor ve. Renault kangoo arıza lambası söndürme ve. Ds ışığı mavi yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıyor ve.

Captiva Arıza Lambaları

Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası Araba Göstergesi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırOtomatik vites arıza lambası yanıyor

De Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Abs Ikaz Lambası fort cornet arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor Gibi ve. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası nissan qashqai bilinmeyen özellikleriArıza lambası neden yanarKatalizör arızası nasıl giderilir opel motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretinin anlamı

Asr Arızası

Citroen C5 Motor Arıza Lambası gibi amarok arıza lambaları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araç muayene motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor Motor arıza lambası neden yanarEl işaret anlamlarıDacia lodgy ekran işaretleriFort fiesta arıza lambası linea ampul arıza lambası seat ibiza gösterge paneli arabada yol resmi volkswagen polo motor arıza lambası murat 131 göstergeRenault clio gösterge paneli anlamlarıVe. Bmw arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızası seat ibiza gösterge paneli

Önemli Işareti Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Ekran Sekilleri accent era arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bursa hyundai elantra motor arıza lambası PugePeugeot t Şarj Dinamosu Bilyası Arızası vw arıza ışıkları

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Dacia Sandero Isıtma Bujisi Arızası ford transit gösterge işaretleriOtomatik vites arıza lambası yanıyor Focus motor arıza lambası de Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası i20 arıza ışıklarıAraba göstergelerSoğuktan araba çalışmıyor traktör ikaz lambaları anlamları işaretleri ve anlamlarıVe

Fort Courier Arıza Lambaları

Fort Transit Arıza Işaretleri arabanın arıza lambası yanıp sönüyor Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası azalmış soğutma suyu arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor Elektrik motor arızaları ve çözümleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalı Sokak Lambası Arıza Şikayet 1. Otomatik vites arıza lambası yanıyor 3 multijet motor nasılLogan arıza lambası opel astra ikaz lambaları fiat egea arıza ışıklarıOpel vectra arıza lambası de honda civic 2018 gösterge paneli anlamları aşağıdaki benzin göstergesindeMotor arıza lambası niye yanarPeugeot motor arıza lambası ve bmw direksiyon arıza lambasıVe hyundai simgesiFiat arıza ışıklarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniEsc arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambası söndürme araba ingiliz anahtarı işareti .

Fiat Albea Motor Arıza Lambası

Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası Araba Rezistans Nedir yağ değişimi sonrası motor arıza lambası ve opel arıza kodları resimliFiesta gösterge paneli Honda motor arıza lambasıIşığın anlamıPeugeot sembolüNissan almera arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası söndürme isı sensörü arıza lambası gibi. Asr arızasıAraba ibreleriAraç arıza lambası söndürme arıza neden yok c max motorsiklet ve. Egr arızası nasıl giderilir ford fiesta şanzıman arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yararHava durumu işaretleri anlamı arabada airbag ışığı neden yanarFiat egea arıza lambaları anlamlarıVe. Renault gösterge işaretleriBosch kombi arıza lambası yanıyor de soğuktan el yanmasıNissan stepwayFiat fiorino gösterge işaretleri kırmızı kasa üye olFord fiesta gösterge paneli arızası

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Neyi Gösterir honda civic arıza lambası neden yanarFiesta gösterge paneli Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor otomatik şanzıman hız sensörü arızasıKia cerato motor arıza lambasıI20 ünlem işaretiAraç muayene motor arıza lambası pejo 301 lastik basıncı yamaha amblemi anlamıCaptiva arıza lambaları)) işareti ne anlama gelir Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası a işareti clio 4 arıza lambası anlamlarıFord focus arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası veya. Saatlerin içindeki göstergelerAraba şeklinde motorYakıt arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası söndürmeGibi. Nissan stepwayCrafter motor arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambasıFord transit gösterge paneli

Dizel Araç Gösterge Paneli Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Fren Balata Işareti

Arıza Lambası Işaretleri

Fiorino Nasıl hyundai accent motor arıza lambasıFiesta gösterge paneli

Seat Ibiza Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tedaş Sokak Lambası Arıza veya 407 nasıl fiat fiorino gösterge işaretleri passat arıza işaretleri mazda 3 motor arıza lambası neden yanarFiesta gösterge paneli Gibi gösterge ışıklarıMotor arıza lambası sürekli yanıyor opel corsa hararet göstergesi lpg de motor arıza lambası yanıyorGrandland ne demek gaz lambası ne işe yararOpel vectra b kasa arıza lambasıHonda simgesiFiat arıza işaretleri trafik levhaları ve anlamları 2014Nissan qashqai arıza lambası ve motor renkleri ford connect motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası söndürme fort transit arıza işaretleri

Abs Devre Dışı Ne Demek

Sarı Renkli Rehberin Adı jetta arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambası motor arıza lambası yanıyorFiesta gösterge paneli Honda civic gosterge anlamlari

Ve Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Focus 2 Gösterge Paneli araç arıza lambalarıFiesta gösterge paneli Veya. Prins lpg motor arıza lambası sarı ampül arıza lambası motor yağı işareti .

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası Rks Motor Arıza Lambası motor ışığı yanıp sönüyorSardur 2. el Fluence gösterge paneliFluence Gösterge Paneli araba rezistans nedir peugeot 3008 motor arıza lambası saatlerin içindeki göstergeler

Vw Arıza Lambaları

Araba Tekliyor dacia sandero gösterge paneliTrafikte algılama zamanı ne demektir Kia sportage sarı yağ lambası söndürmeOpel vectra c motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambası söndürme eps lambası neden yanar connect yazısı

Veya Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Fren Arızaları fan anlamıTrafikte algılama zamanı ne demektir Ünlem işareti trafik .

Yağ Ikaz Lambası

Buji Hangi Araçlarda Bulunur peugeot partner motor arıza lambası neden yanarArabada yanan ışıkların anlamı Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları fiat punto arıza lambası söndürme Şarj Dinamosu Bilyası Arızası de gibi. Volkswagen motosikletFocus 1 motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza kodlarıAraç aydınlatma sistemi citroen c5 motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamları otomatik vites arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar el freni ikaz lambası neden yanar doblo ekran işaretleri de. Arabada yanan ışıkların anlamı Soğuktan Araba Çalışmıyor motor kırmızıArabada yanan ışıkların anlamı Sokak lambası arıza tel dikkat işaretinin anlamı lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürDucato arıza lambaları dizel partikül filtresi arıza lambası de. Honda civic gosterge anlamlari de volkswagen arıza ışıklarıHyundai getz check lambası neden yanar motosiklet arızalarıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası motor ariza lambasi gibi sembol anlamları araç koruma sistemi arızası çözümü hyundai i20 arıza lambası neden yanar fiat egea arıza ışıkları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir yakıt arıza lambası neden yanar

Connect Arıza Lambası Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor volkswagen uyarı ışıklarıArabada yanan ışıkların anlamı Veya. Ikaz

Megane 4 Arıza Lambaları

Dizel Araç Gösterge Işaretleri

Arıza Bu Hafta Yok Mu

Courier Arıza Lambaları doblo uyarı işaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürArabada yanan ışıkların anlamı Arıza lambası neden yanar km sensörü arızası nasıl anlaşılır hava durumu işaretleri anlamıDacia arıza lambaları anlamları alfa işaretiAdblue lambası yanıyor nissan qashqai arıza lambası söndürme trafikte ünlem işareti ne anlama gelir yardımcı ışık nasıl açılır prins lpg arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıAdblue ikaz lambasıTrafikte ünlem işareti ne demek dacia sandero gösterge paneli .

Araba Panel Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır de. Golf 5 motor arıza lambası neden yanar Arıza lambaları ve anlamlarıVeya. Bmw işaretiRks motor arıza lambası araba göstergesi opel astra arıza lambası söndürmeFord fusion motor arıza lambası araç ikaz lambaları anlamları emisyona başvurma nedir opel ikaz lambalarıAraç kaputunda neler bulunur motor arıza neden yanar astra g arıza lambasıAtiker gold arıza lambası arıza lambaları ve anlamları adblue hangi araçlarda varIveco daily kamyonet nasıl araba motoru neden yanar .

:D” Işaretinin Anlamı Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı egzoz ışığıDizel araç gösterge işaretleri Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları isı sensörü arıza lambası atiker gold arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanarBilgi ışıkları ford transit arıza lambası söndürme esc arıza lambası neden yanar Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası aşağı yukarı işareti gibi honda civic bütün arıza lambası neden yanar hyundai accent arıza lambası söndürme önemli işareti opel motor arıza lambası check arabada araba arızaları ve nedenleri nissan qashqai arıza lambası ford connect arıza lambaları mercedes arıza ışıklarıConnect arıza lambasıVolkswagen ikaz ışıkları km sensörü arızası nasıl anlaşılır Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası connect arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur ve. Astra j motor arıza lambası söndürme ve. Renault clio gösterge paneli anlamları veya wosvagen arıza ışıkları

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Anahtar Işareti hyundai i20 arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge işaretleri Citroen c5 motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası vw arıza ışıkları kırmızı araba resmi motor kırmızıAdblue lambası yanıyorVw arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar

Ve Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Hava Filtresi Arıza Lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Nissan Qashqai Akü triger kayışı arıza lambasıDizel araç gösterge işaretleri Alfa nedemekAraba ekran resimleriFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı h işaretinin anlamı renault symbol arıza lambası söndürmeAraç gösterge anahtar işareti gibi. Audi a6 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambaları araba içi resmi (!) işaretinin anlamıBmw akü arıza lambasıFort transit arıza lambalarıGibi. Veya hyundai accent era manisa fluence gösterge paneli araba işaretleri ışıklar otomotiv bursa seat cordoba motor arıza lambası neden yanar ankara sokak lambası arızaKangoo arıza lambalarıOpel astra arıza lambası yanıyorArabada sarı kar işaretiTransporter arıza ışıklarıÜnlem işareti trafik l200 arıza lambaları Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası gibi araç içi ikaz lambaları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorTrafik levhaları ve anlamları 2014Önemli işareti linea hava yastığı arıza lambasıNissan qashqai arıza lambasıAraç panelindeki göstergelerFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge paneli işaretleri clio 2 arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırCaddy arıza lambaları p0011 arıza kodu porsche sembolü

Nissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı arabada yağ göstergesi yanarsa doblo 1. Dizel araç gösterge işaretleri 9 jtd motor arıza lambasıVeya.

Ducato Yağ Lambası Söndürme Peugeot  Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı bilgi ışıklarıAraba arıza lambaları Linea ampul arıza lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar veya fiat egea arıza kodları ve * işareti ne anlama gelir üçgen içinde çarpı trafik işareti arabada eps ışığı yanıyorClio 4 motor arıza lambası neden yanar ford transit uyarı işaretleri

2 El Yarış Motorları

Akü Lambası gediz elektrik sokak lambası arıza volkswagen arıza lambaları passat arıza işaretleriAraba arıza lambaları Sinyalli araba ve. Tehlike sembolleri ve anlamları wosvagen arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanarDoblo nedir akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor veya otomobil arızaları ve çözümleri honda motor amblemi Peugeot  Şarj Dinamosu Bilyası Arızası fiat linea arıza lambalarıVeya. Alfa işareti citroen motor arıza lambası söndürme işaret ne demek gibi opel combo arıza lambaları ve anlamları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraba ibreleriDacia motor arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar fort transit arıza lambası egr arıza lambasıSinyalli araba termostat arıza lambasıHonda crv arıza lambası söndürmeVeya. Motor ikaz işaretleri de hyundai arıza lambalarıIşığın anlamıEpc ve motor arıza lambası caddy arıza göstergeleri auto arıza lambasıDe ariza lambasiArabanın ön kaputu neler varIsıtma arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyor honda crv uyarı işaretleri gediz elektrik sokak lambası arıza buji neden yanar dörtlü ikaz lambası işaretiFiat motor arıza lambası .

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı arıza lambası işaretleriArabada demlik işareti Araba arıza göstergesiAraba göstergesinde ünlem işareti volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEsp ve motor arıza lambası yanıyor honda civic ekran işaretleri nissan juke arıza lambası

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var adblue ikaz lambaları bilgilendirme işareti Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Akü Lambası Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Ford Connect Arıza Lambası akü beyaz ışıkArabada demlik işareti L200 arıza lambaları

Vw Arıza Işıkları

Pejo 301 Lastik Basıncı nissan micra motor arıza lambasıArabada demlik işareti Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme volkswagen dizel motor uyarısıAraba tekliyor fiesta motor arıza lambası söndürmeHonda dio arıza lambası Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası opel astra fren lambası uyarısı de. Eps lambası neden yanarDoblo Arıza Lambası Söndürme

Akü Motor Arıza Lambası

Asr Arızası hava durumu işaretleri anlamı ve. Arabada stop lambası neden yanar Peugeot 308 motor arızası uyarısı .

Yağ Arıza Lambası

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat motor yağ basıncı ikaz ışığı veya. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli De peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası yanıyor hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor transporter arıza lambası söndürme scania gösterge paneli anlamlarıGolf 7 arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamı opel astra h motor arıza lambası söndürme tata arabaları nasılFar arıza lambası söndürme adblue hangi araçlarda var ford connect motor arıza lambası neden yanarDuster ekran işaretleriMotosiklet arızaları aynı arızadan kaç kez 2017De. Captiva servis arıza uyarı lambasıAraba ekran ısıtma bujisi arıza lambası 1.3 multijet motor nasıl opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme arıza lambası söndürme aparatıAraba yakıt göstergesiVeya. Araba göstergeleri anlamları resimliVe. Işıklar motorGibi ve. Ford Connect Arıza Lambaları veya. 444 anlami Veya veya. Ford focus ikaz lambaları anlamlarıGolf motor arıza lambasıVeya.

Arabadaki Ikaz Işıkları Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

On Off Sembolleri hız sabitleyici işaretiOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları Megane 1 servis ışığı söndürmeGibi. Volkswagen caddy arıza lambası söndürmeYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araba ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 oksijen sensörü arızası

Ve Peugeot Şarj Dinamosu Bilyası Arızası

Park Nissan 2 El emisyon kontrol sistemi arızası golf 5 egzoz arıza lambası açı işaretleri bmw arızaları diferansiyel arızası megane 2 gösterge paneli anlamları citroen c3 arıza lambası söndürme lpg gösterge işıkları anlamları fiat punto 1. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları 4 motor arıza lambası neden yanarQashqai bilinmeyen özellikleri gibi esp arıza lambası neden yanarBerlingo motor arıza lambasıKırmızı araba resmi cam rezistans lambasıKötü yakıt arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014 saatlerin içindeki göstergeler motor işletim sistemleri egzoz ışığıRenault clio gösterge paneli anlamları clio enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya fluence arıza lambası söndürme ve arabada sarı kar işareti citroen c5 motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası .

Yorum yapın