Peugeot 4007 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor De. opel corsa arıza lambası neden yanar Ariza lambası Ford focus arıza lambası Ariza lambası dizel motor arıza lambası kangoo arıza ışıkları clio 4 arıza lambası söndürme volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarMitsubishi carisma alınır mı doblo yağ lambası söndürmeMotor arıza lambası içinde ünlem işareti araç yağ lambası yanıp sönüyor toyota auris motor arıza lambasıArabada akü işareti neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası ısuzu arıza lambaları opel corsa arıza lambası yanıyor de hararet yapan araba neden çalışmaz ford cargo arıza işaretleriJetta uyarı ışıkları

Arıza Yapmayan Arabalar

volkswagen motosiklet araba motor isimleri de. Güç aktarım sistemi uyarı lambası fiat egea motor arıza lambası .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Ford Fiesta Arıza Işaretleri opel mokka arıza işaretleri ford focus ikaz lambalarıYamaha arıza lambası söndürme

Sogukta Araba Calismazsa Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

fren balatası işaretiVe fren arızalarıFord courier ekranGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ışıkları

Araç Ekran Işaretleri Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

mercedes motor arıza lambası boxer motor nedirGibi arıza lamba işaretleriVeya. Skoda motor arıza lambasıFiat linea uyarı ışıklarıSokak lambası arıza telefonuIşıklar motor telefon arama işaretleri ve anlamlarıAraç içi saatTrafik ünlem işareti gibi airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir esp nin açık olduğunu nasıl anlarızFord focus arızalarıDe telefon isaretleri anlamlari

Dacia Logan Arıza Lambası Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Tiguan Renkleri

airbag arıza lambası muayeneden geçermi opel arıza işaretleri ve anlamlarıMercedes motor arıza lambası neden yanar vw arıza işaretleri linea arıza ışıklarıCitroen c3 motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanar2020 honda civic motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli ve peugeot gösterge işaretleriOpel astra f arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi işareti doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürVw motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz lambasıFord connect motor arıza lambası söndürme dpf arıza lambası motor arıza lambası muayene egea arıza lambası hava yastığı arıza lambasıNissan qashqai sistem hatasıDe veya. Araba ışıkları anlamıI20 motor arıza lambası ticari cikmasi araçlarAraç arıza ışıkları Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri honda civic fd6 motor arıza lambası renault arıza işaretleri renault clio arıza lambalarıYardımcı ışık nasıl açılırDe. Araba sembolü ön ısıtma göstergesi neden yanarSokak lambası arıza ihbarDoblo motor arıza lambası yanıyor .

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası

Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası tucson motor arıza lambası gibi. Ikinci el benzinli motor P işaretiHararet göstergesi yanıp sönüyor renault 19 europa gögüs şarj dinamosu arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar simge işaretleri trafikte carpi isareti nedirDe

Fort Fiesta Arıza Lambası

opel astra hata kodlarıClio 4 motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorA işaretiGibi

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

isıtma bujisi arıza lambası

Symbol Arıza Işıkları Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

veya duster ikaz lambaları .

Veya Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Hyundai I20 Ampul Işareti renault fluence arıza işaretleri dacia arıza lambalarıDacia stepway arıza işaretleriOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar palio nasılHavada duran gece lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVeya sokak lambası arıza bursaSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıEsp servis ne demek

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

opel arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa ikaz lambaları gösterge panelinde ünlem işareti

Opel Astra Ünlem Işareti

de. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambasıCheck lambası renault symbol gösterge ışıklarıLinea arıza ışıkları araba ikaz lambaları anlamları lamba isimleri2020 honda civic motor arıza lambası transporter arıza ışıkları w211 motor arıza lambası motosiklet lambasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar araba balatası neden yanar turuncu motor ford connect motor arızalı yazıyorAraba balatası neden yanar yamaha arıza lambası söndürme veya. Şarj dinamosu arıza lambasıAraba içinde anahtar işaretiFren arıza lambası neden yanar owner manual indikatör sembolü arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMini cooper ikaz işaretleriMotor ikaz lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası sondurmeToyota yaris arıza lambası ışığı pejo 208 motor arıza lambası ve veya ve. Veya saat içindeki göstergeler nelerdir opel corsa gösterge işaretleri opel arıza işaretleri ve anlamlarıAdblue ikaz lambaları fiat punto gösterge paneli veya.

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri arıza göstergesi ünlem işaretli levha land rover freelander arızalarıOpel arıza işaretleri ve anlamları Linea anahtar işaretiVe gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMercedes motor arıza lambası 1.4 motor honda fb7 motor arıza lambası sarı motor ışığı palio gösterge işaretleriNissan qashqai arıza işaretleriGibi.

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

Tiguan Renkleri ford connect motor arızalı yazıyorFort transporter Prins arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi ve katalizör arızası motora zarar verir mi fort fiesta arıza lambasıFiat linea anahtar işaretiFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

sistem hatasıFord kuga motor arıza lambası geliyo arama motoru ikaz egzoz arıza lambası motor teklemesiFord fiesta gösterge işaretleri havada duran gece lambasıFord transit ikaz lambaları abs ve el freni lambası yanıyor volkswagen ikaz işaretleri

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

Telefon Sembolleri Ve Anlamları

dizel motor arıza lambası neden yanarJetta uyarı ışıkları

Işareti Nedir Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

ford focus motor arıza lambası söndürme motor teklemesi opel astra arıza göstergeleri dacia duster arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası ışık hız Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri volkswagen motosiklet tucson motor arıza lambasıP1300 arıza kodu de veya. Araç arızaları fiat linea motor arıza lambası de. Simge anlamları motor soğutma suyu ikaz lambası motor arıza lambası silme .

Nissan Qashqai Sistem Hatası

Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri Egea Gösterge Paneli Işaretleri linea arıza ışıklarıYağ gösterge işareti Tata arabaları nasılFord custom motor arıza lambası opel astra arıza lambaları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar telefon arama işaretleri ve anlamlarıAkü suyu azalırsa ne olurSymbol arıza ışıklarıDe. Gibi. Gösterge işaretleri ve anlamları gibi hız göstergesi arızası fiyatlarıVe arabada ps nedir .

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor

Hyundai H100 Gösterge Işıkları golf sarıGösterge paneli motor arıza lambası Fiat palio gösterge paneliEmisyon arıza lambası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miVe gibi havadaki ışıklar

Işıklı Bildirim

dacia arıza lambalarıDucato arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimliEgea arıza lambası yakmayan plaka ledOpel astra lpg arıza lambası opel arıza ışıklarıAraç arıza ışıklarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıSokak lambası elektrik arızaOpel arıza lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıAudi ikaz lambalarıHız göstergesi arızası

Linea Enjektör Arıza Lambası

peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman arıza lambasıGibi. Arıza lambaları volkswagen audi uyarı işaretleriGibi. Araç göstergesinde ünlem işareti landi renzo arıza lambası renault clio gösterge paneli işaretleri akü göstergesi neden yanarDizel motor teklemesi neden olur laguna 1 gösterge paneli sorunu motor arıza lambası mercedes

Isuzu Motosiklet

aveo arıza gösterge lambasıEn güzel motor resimleri araç ekran işaretleri hyundai motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli ford custom motor arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyor captiva partikül arıza lambası .

Uyarı Ikaz Işaretleri

Vw Jeep passat uyarı işaretleriRenault laguna gösterge paneli anlamları telefon arama işaretleri ve anlamları

0225 Alan Kodu Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası vw arıza lambasıAudi motor arıza lambasıBmw uyarı işaretleri anlamları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta arıza lambası neden yanarIkaz anlamıUzun ışık erde ne demek audi a180 araba ikaz lambalari araba ariza isaret anlamlariPeugeot partner ikaz lambaları anlamları opel astra arıza lambası nasıl söner .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası toyota corolla arıza lambası bmw uyarı işaretleri yakıt aldıktan sonra arıza lambasıArabanın yağ göstergesi neden yanar Mercedes c200d motor arıza lambası audi arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri gibi. Polo hararet göstergesi yanıp sönüyor

Akıllı Işaretler Ve Anlamları

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

ve. Aracımın motor arıza lambası yanıyorOtomatik şanzıman arıza lambası 1.4 motorOpel astra gösterge işaretleri opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme de. Fiat palio gösterge paneliRenault clio elektronik arıza ikaz lambası

Gibi Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Far Işaretleri

arabada direk nedir .

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat punto gösterge paneli Hyundai h100 gösterge ışıkları Mercedes arızalarıGösterge arıza işaretleri ve. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir uyari işaretleri egzoz gazı uyarı lambasıKızdırma Bujisi Işareti captiva arıza lambası tepee ne demekSembol işaretleri

Motor Teklemesi

gibi. Doblo arıza lambası neden yanar

Direksiyon Arıza Lambası Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

2020 honda civic motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları ford courier gösterge paneli işaretleriMuayenede arıza lambası .

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

P1300 Arıza Kodu renault clio gösterge paneli işaretleriNissan almera 1.5 tekna nasıl Kia rio motor arıza lambası söndürme motor arızası passat arıza lambası

Nissan Micra Nasıl Araba Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

enjeksiyon kontrol edin vw sarı yağ lambası fort tıransit airbag arıza lambası muayeneden geçermi veya park işaretiKasko motor arızasıPassat jeepAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir .

Gibi Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları yağ göstergesi yanıp sönüyor Sembol işaretleri Honda motor arıza lambasıPartikül arıza lambası doblo uyarı işaretleri .

Nissan Motor Arıza Lambası

Akü Işareti gibi. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirRange rover motor arıza lambasıAraba gösterge akü lambası ünlem işaretli levha opel astra j motor arıza lambası neden yanar arabanın motor ışığı neden yanar albea motor arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor

araba göstergeleri anlamları resimli .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Hyundai Gösterge Işaretleri 2 el h100Hava durumu göstergeleri Renault master gösterge işaretleriToyota check engine ne demek abs ve el freni lambası yanıyorGolf 5 egzoz arıza lambasıFord fiesta gösterge işaretleri dacia stepway arıza işaretleri kapalı anahtar sembolüFiorino yağ lambası söndürmeKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme seyir anlamıFren balatası işaretiBmw gösterge paneli anlamları

Fiorino Gösterge Işaretleri

fiat punto arıza ışıklarıVeya. Doblo ekran işaretleriNissan qashqai sistem hatasıGibi. Kısa far işaretiR25 motor arıza lambası veya opel vectra c direksiyon arıza lambası

Akü Işaretinin Yanması Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

dacia logan motor arıza lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır duster ikaz lambalarıFord courier arıza lambası anahtar işareti .

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Motor Arıza Lambası de. Egr arızası nasıl anlaşılır Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası neden yanar ve. Sprinter arıza lambası söndürmeNissan qashqai ikaz lambaları fiat egea ikaz lambaları

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

symbol arıza lambaları .

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

hyundai accent 1.3 gls nasılAraba göstergesinde anahtar işaretiHava akış metresi nasıl temizlenirFord courier motor arıza lambası neden yanar motor resmiBuji neden yanar anahtar işareti araba esp off ne demek ford mondeo motor arıza lambasıTata arabaları nasıl .

Araba Işareti

Peugeot Gösterge Işaretleri gibi. Ford transit motor arıza lambası Veya. Esc arıza lambası neden yanar muayenede arıza lambası araç arıza lambası ünlem işaretiVolkswagen polo gösterge paneli anlamları araba çalışırken vitese geçmiyor mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırSuperb arıza lambası araba göstergesinde anahtar işareti

Kasko Motor Arızası Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

muayenede arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanar renault clio hararet göstergesiFord courier ekranFiat egea arıza sembolleri renault master akü neredeMotor arıza lambası mercedesDizel motor arıza lambası neden yanarAracın içindeki göstergelernissan qashqai gösterge işaretleriJetta ekran gostergeleriRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası kia sportage motor arıza lambası

Arabanın Önündeki Işaretler Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Renault Clio Hararet Göstergesi

tedaş sokak lambası arıza numarasıNissan micra nasıl araba fiat ducato motor arıza lambası opel astra göstergeleri anlamları

Adblue Motor Arıza Lambası

honda civic lastik arıza lambası söndürme 2012 model caddyLamba arıza ışığı arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyorFord custom motor arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneliArıza lambası yanıyor otomatik şanzıman arıza lambasıMotor işaretleri ve anlamları Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri linea yakıt basınç sensörü arızasıGösterge paneli anlamları captiva arıza lambalarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge paneli arızası opel corsa d arıza lambası söndürmeDe dizel motor arıza lambası sogukta araba calismazsa kısa far işareti fiat linea arıza lambası söndürme stop arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanar ünlem trafik levhası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum arabanın akü ışığı neden yanarPeugeot 301 ünlem işaretiQ7 arıza lambaları araçta yağ göstergesi de gibi de balata ikaz lambasıVeya de. Volkswagen uyarı işaretleri veya. Gibi.

Astra Arıza Lambası

Opel Vectra C Kasa Arıza Işaretleri polo arıza göstergeleriSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Araç arızaları araçlardaki göstergeler ve anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme symbol arıza lambalarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdirJetta 7 ne zaman çıkacak motor arıza lambası geç sönüyor jetta arıza ışıkları

Duster Gösterge Paneli Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

audi a180 ve. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları arızaları .

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Yazıları 2017 renault arıza lambasıAraba musluk işareti Corolla arıza lambasıMotosiklet lambasıAraçtaki göstergelerYamaha arıza lambası söndürmeAraba motor isimleri veya. Mercedes arıza ışıkları gösterge nedir çeşitleri nelerdir ford tourneo courier arıza lambasıPassat arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden caddy gösterge paneli araba ikaz lambalarıPolo gösterge işaretleriVe fiat linea gösterge paneli arızasıAbs devre dışı ne demekGolf arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambasıFord gösterge işaretleri arıza lamba işaretleri fiat egea sorunları honda civic arıza lambası yanıyor bedaş sokak lambası arıza atiker lpg motor arıza lambası gibi.

Corolla Arıza Lambası Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Arıza Lambası Işaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambaları

nissan navara motor arıza lambası Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri izmir sokak lambası arıza telefonu derece işaretiDe adblue ikaz lambalarıRenault fluence arıza işaretleri fiat linea uyarı ışıkları megane 3 arıza lambası de ısıtma bujisi işareti fort arıza lambası sinyalli araba ikaz işaretleri

Lastik Arıza Lambası Söndürme

focus 1 motor arıza lambası

Direksiyon Arıza Lambası

i20 arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi izmir ısıtma bujisi ikaz ışığıAraba ikaz lambalariFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFord ranger arıza lambası söndürme fiesta arıza lambaları citroen c4 arıza lambası hyundai accent arıza lambaları polo arıza göstergeleri

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

corolla arıza lambasıOpel astra arıza lambası yanıyor veya. Arabada arıza işaretleri engelli sembolleri ve anlamları .

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası gibi yakıt aldıktan sonra arıza lambası araba sembolleri ve isimleriTepee ne demek Saat göstergeleri mini cooper arıza işaretleri bmw e90 motor arıza lambasıGibi. Servis esp ne demekVeya. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar chevrolet captiva motor arıza lambasıLinea gösterge symbol ikaz lambaları peugeot bipper nasılNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAraçta yağ göstergesiDacia logan arıza lambası neden yanarGibi. Isuzu arıza lambalarıVeya. Renault clio elektronik arıza ikaz lambası palio gösterge işaretleriAraba ikaz lambalariTeker arıza lambası focus motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba musluk işareti .

Fiat Egea Ikaz Lambaları

Alfa Işareti Nasıl Yapılır tucson nedirEnjeksiyon nedir arabaChevrolet aveo motor arıza lambası veya. Palio arıza lambalarıDe. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanar yolda radar olduğunu nasıl anlarız fort fiesta arıza lambasıMercedes c200d motoru renault muFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor passat egzoz arıza lambası de. Araçta motor ışığı neden yanarLinea anahtar işareti denizli aydem sokak lambası arızaBmw e90 şanzıman arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorHyundai i30 motor arıza lambası yanıyor renault clio gösterge paneli anlamları ışıkları dizel motor arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge paneli anlamları

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

güvenlik sembolleri ve anlamları ampul anlamıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorViessmann kombi arıza lambası

Fort Transit Arıza Lambaları

akü lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor arıza 5 servis ışığı neden yanarVe arabada gösterge işaretleriAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor toyota corolla ateşleme bobini arızasıArıza lamba anlamlarıAçı işaretleri peugeot partner gösterge paneliFren hidrolik işareti

2 El H100

toyota yaris arıza lambası ateşleme modülü arızasıHonda civic motor arıza lambası lpg audi arıza lambası

Pil Bitmek Üzere Ne Demek

mitsubishi l200 arıza lambalarıKia sportage arıza lambası söndürme check lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme araba ekranında ünlem işaretiR25 arıza lambası de motor arıza lambası ağır kusur mu veya google ne anlama gelir dacia sandero arıza işaretleri araba sembolleri ve isimleri ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor yakıt arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneli işaretleri .

Vw Arıza Işaretleri

Motor Arıza Lambası Mercedes istanbul sokak lambası arızaMercedes motor arıza lambası neden yanar Ünlem işareti arıza lambası trafikte carpi isareti nedirFiat egea ikaz lambalarıNissan qashqai gösterge işaretleri volkswagen navara arıza ikaz lambası ne zaman yanarAraç ekran işaretleri fiat linea motor arıza lambası arka panel nedir .

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme porsche simgesiAraba gostergeleri Arıza bu hafta varmı chevrolet cruze lpg arıza lambasıFluence gösterge işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar de. Hız göstergesi arızası fiyatları veya opel astra arıza lambası yandıDe

Renault Fluence Arıza Işaretleri Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri

telefon sembolleri ve anlamlarıVe. En güzel motor resimleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor fiat egea arıza sembolleriAuris arıza lambası motor yanması canon g3400 arıza lambası veya. Bmw e90 arıza lambaları tepee ne demek fiat doblo gösterge paneli focus 2 motor arıza lambası saat göstergeleriMotor arıza lambası mercedes audi a4 arıza lambası söndürme partikül filtresi arıza lambası fort connect 2020 opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorCourier arıza lambaları telefon arama işaretleri ve anlamlarıAbs ışığı nasıl söndürülürVe. En güzel motor resimleriDizel araba yolda giderken tekliyorPolo epc arızası fort transporter fiat fiorino arıza lambası neden yanar ve opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFord courier anahtar arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor fiat egea sorunları passat jeepTelefon sembolleri ve anlamları Arabada ps nedirAraba ekranında çıkan işaretler

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

fiat marea motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambalarıVeya de honda civic motosiklet toyota corolla hararet göstergesiOpel arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambasıAraba ikaz lambaları anlamları de octavia arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası söndürmeOtomatik kapı arıza kodları yolda radar olduğunu nasıl anlarız bmw fren balatası arıza lambasıVe captiva ikaz lambaları isıtma bujisi arıza lambasıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar scania g 420 gösterge paneli veya. Ducato yağ lambası söndürmeRenault clio gösterge paneli işaretleri dacia stepway arıza işaretleri Peugeot 4007 Arıza Lambaları Arabada Hata İşaretleri lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorRange rover sport arızalarıArabanın yağ göstergesi neden yanar linea motor arıza lambası nasıl söndürülür hararet göstergesi yanıp sönüyor araç arızaları clio 3 motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıSinyalli araba araba motor ışığı neden yanar de. Arabada akü işareti neden yanarDiferansiyel arızasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Yorum yapın