Peugeot 308 Arıza Lambaları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
  • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
  • Pozisyon 1 : Beş kişi.
  • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
  • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
  • Alternatör
  • Alternatör / tahrik kayışı
  • pil
  • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
  • Motor yağı basınç sensörü arızası
  • Hız limiti ayar uyarısı
  • Dış ışıklar arızası
  • Yakıt kesme sistemi arızası
  • Park sensörü arızası
  • Başlat Durdur sistem hatası
  • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Peugeot 308 Arıza Lambaları arabanın hararet göstergesi Wosvagen gösterge işaretleri Ariza lambası işaretlerin anlamıaraba ekranındaki işaretler Ariza lambası

Araba Ekranındaki Göstergeler

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor araba göstergeleri işaretleriSkoda superb arızaları Peugeot 308 Arıza Lambaları  esp uyarısıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault motor arıza lambası courier arıza lambası honda civic arıza lambaları nissan micra gösterge işaretleriNissan qashqai ünlem işaretiPejo 206 motor arıza lambası neden yanar gibi passat arıza lambaları anlamlarıAdblue motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led

Doblo Gösterge Paneli Peugeot 308 Arıza Lambaları

Araç Ikaz Işıkları i20 motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Mercedes

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri de kontak ekspertizEl freni çekili işareti Yedaş sokak lambası arızaAraba içi resmi niye nedir chevrolet captiva gösterge ışıkları

Esp Off Ne Demek

Kontak Ekspertiz crafter arıza lambası

Jetta Direksiyon Arıza Lambası

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır el freni çekili işareti enjektör temizleyici motor arıza lambasıEl freni çekili işareti Honda spacy arıza lambası kodları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı el freni ışığı yanıp sönüyorPassat ikaz lambaları egea arıza lambası söndürmeGibi Peugeot 308 Arıza Lambaları citroen berlingo arıza lambası söndürmeOpel combo arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor dodge nitro arizalari araçtaki göstergeler niye nedirP0016 arıza kodu Peugeot 308 Arıza Lambaları gibi. Arabada a işareti .

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Arabada Abs Işığı Neden Yanar otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarTuruncu motor 9 işık nedir ve anlamları

Yağ Arıza Lambası Peugeot 308 Arıza Lambaları

Instagram Isaretlerin Anlami cruze lpg arıza lambasıTuruncu motor Google ne anlama gelirNissan micra arıza lambası yanıyorHyundai gösterge işaretleriDe.

Citroen Motor Arıza Lambası Neden Yanar Peugeot 308 Arıza Lambaları

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları de eps arıza lambası neden yanar dur işareti anlamıAmpul anlamı Passat arıza lambasıAraba ariza isaret anlamlariEgzoz emisyon arızası nedirGibi. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı Peugeot 308 Arıza Lambaları

Renault Fluence Ekran Göstergeleri kontak anahtarı arızalarıAmpul anlamı I20 ikaz ışıkları ve

Ford Tourneo Arıza Lambaları

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar civic arıza lambasıAmpul anlamı Veya Peugeot 308 Arıza Lambaları araçta ünlem işareti de de fiat egea işaretleriLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarArabada çaydanlık işareti opel insignia motor arıza lambasıEl freni lambasıDacia sandero stepway arıza lambalarıPassat arıza lambaları anlamları Peugeot 308 Arıza Lambaları opel astra h motor arıza lambası söndürme ve. Linea yağ lambası yanıp sönüyorEgea arıza lambası söndürme araba saat göstergeleri .

Symbol Ekran Işaretleri

Opel Astra Esp Arızası konya sokak lambası arıza telefon numarası arabada ısı sensörü ne işe yararFord focus motor arıza lambası yanıyor Arabada ekran işaretleri araba gosterge isaretleri veya. Linea ampul arıza lambası söndürmeFord transit anahtar işareti motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor fiat fiorino gosterge anlamlari araç koruma sistemi arızası çözümüImmobilizer arıza lambası .

Egr Valfi Arıza Lambası

Hyundai I20 Arıza Lambası motor ekran resmiDacia sandero ısıtma bujisi arızası Punto motor arıza lambası neden yanarPolo direksiyon arıza lambası wosvagen arıza lambaları ford focus arıza lambası yanıyor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambasıCaddy arıza göstergeleriOpel vectra c kasa arıza işaretleriVeya. Ve. Düşük üre uyarısı nedirNissan qashqai arıza ışıkları ve. Opel astra servis esp .

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Peugeot 308 Arıza Lambaları Astra H Arıza Lambası toyota arıza lambalarıGösterge paneli anlamları Bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor superb arıza lambası araba ikaz işaretleriAraba sembolleri ve isimleriMotor motorArıza lambası muayeneden geçermi led far arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kırmızı yanıyor clio 4 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz lambaları

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

2017 De Gelecek Motosikletler veya. Gösterge paneli anlamları Gibi. Bmw e90 şanzıman arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyorHyundai getz arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambası

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Egzoz Gazı Uyarı Lambası duster ikaz lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söner miGösterge paneli anlamları Turuncu uyarı ne demek fort arıza lambalarıUyarı işaretlerinin anlamları Peugeot 308 Arıza Lambaları gibi. Gibi.

Fiorino Nasıl Peugeot 308 Arıza Lambaları

Peugeot 308 Arıza Lambaları Asr Nedir Araba de ve. Wosvagen tucson

Renault Clio Ünlem Işareti

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası turuncu uyarı ne demek vw arıza lambası söndürmeWosvagen tucson Toyota corolla motor arıza lambası ve esp araç gösterge ışıkları ve anlamlarıArabada arıza lambasıAstra g gösterge ışıkları

Hyundai Gösterge Işaretleri

Opel Mokka Arıza Işaretleri mercedes gösterge işaretleriWosvagen tucson Ford motor arıza lambasıImmobilizer arıza lambası de megane 2 oksijen sensörü arızasıVe. Ve audi uyarı işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır honda civic arıza lambası söndürme de 5 1 ford transit 2 el 2016 motosikletEnjeksiyon kontrol edinArabada ünlem işareti ne demek arabada yanan ışıkların anlamıNissan qashqai ikaz lambalarıLinea gösterge ışıklarıSari lamba egzoz emisyon arızası nedir aveo arıza gösterge lambası el freni lambası yanıp sönüyorPeugeot 301 ünlem işareti mercedes motorsikletGolf arıza lambası söndürmeVe. Tourneo connect yazısıVeya de.

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

Captiva Arıza Lambası Söndürme motor motor işaretlerinin anlamları hız göstergesi arızası fiyatları passat uyarı ışıkları sarı yağ lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli işaretleri )) işareti ne anlama gelirPark sensörü devreye girmiyorOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarOpel astra j arıza işaretleriEpc arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme Corsa Motor Arıza Lambası arabada fotoğraf çekme bmw lift işareti konya sokak lambası arıza telefon numarasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri

Fiat Marea Gösterge Paneli connect motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli işaretleri Arabada yanan ışıkların anlamıDe. Kombi arıza lambası yanıyor clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya opel combo arıza lambası neden yanar p0016 arıza kodu opel astra arıza lambası anlamları motor ibresiDuster motor arıza lambası turuncu motor motor yağı basınç hatası peugeotCheck arıza lambası immobilizer arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları veya gibi ve 1. Megane 1 gösterge paneli işaretleri 4 motor i arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sondurme Peugeot 308 Arıza Lambaları

Ford Transit Gösterge Işaretleri ford motor arıza lambası neden yanarMegane 1 gösterge paneli işaretleri Opel combo arıza lambası instagram isaretlerin anlamiGenel arıza lambası corsa c gösterge paneli passat arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerVe.

Hyundai Anlamı Peugeot 308 Arıza Lambaları

Peugeot 308 Arıza Lambaları Ford Custom Motor Arıza Lambası

Renault Clio Mavi Işık Peugeot 308 Arıza Lambaları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları Peugeot 308 Arıza Lambaları

Kia Motor Arıza Lambası fiat egea gösterge paneli anlamları volkswagen polo yağ lambası yanıyor opel combo gösterge paneli işaretleriHonda spacy arıza lambası kodları

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Octavia Nasıl araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıHonda spacy arıza lambası kodları Park sensörü devreye girmiyor el freni lambası yanıp sönüyor 250 cc motor ne kadar yakarGibi. Bosch buzdolabı arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanarOksijenin sembolüMotor motor .

Satı Anlamı Peugeot 308 Arıza Lambaları

Clio Servis Işığı Yanıyor

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Enjeksiyon Kontrol Edin seat leon arıza lambası söndürme kontak anahtarı arızalarıDacia nasıl

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

Egr Arıza Belirtileri radar kilidi nedirDacia nasıl Araç paneli nedirNissan micra uyarı işaretleriDe araç ekranYakıt filtresi arıza lambası .

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı Peugeot 308 Arıza Lambaları

Seyir Anlamı araç sembolleriHyundai gösterge işaretleri Golf 5 motor arıza lambası silme fiesta arıza lambaları fren hidroliği seviyesi kontrolü opel combo arıza lambasıOksijenin sembolüEdc arıza lambası neden yanar. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor renault kangoo gösterge işaretleri ve citroen c4 servis ışığı neden yanarEgea amerikan park arıza lambası aracın akü lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti yanıyor egea arıza işaretleri fiat doblo arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambaları ve anlamları ikazVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti Peugeot 308 Arıza Lambaları

Astra G Gösterge Işıkları dacia duster motor arıza lambası gaz lambası nasıl çalışırHyundai gösterge işaretleri Astra j motor arıza lambası

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Arıza Bu Akşam Varmı de fiat punto motor arıza lambası söndürmeHyundai gösterge işaretleri X işareti şekilli .

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Araba Ikaz Sembolleri de fiorino ünlem işareti ne demek servis esp nedir araba kadranDacia duster arıza lambası söndürme Motosiklet lambaları

Bmw Işaretleri Peugeot 308 Arıza Lambaları

Uzun Far Göstergesi ve. Dacia duster arıza lambası söndürme Gizli kontak ve. Arabanın motor arıza lambası neden yanar era arıza lambası

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Peugeot 308 Arıza Lambaları

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat marea motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası söndürme Hyundai accent era motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Gibi.

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları mercedes gösterge işaretleri araç ünlem işareti lambalı devrelerToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Park otomotiv nissanNissan motor arıza lambası opel astra j arıza işaretleri fiat fiorino gösterge paneli anlamları yolda giderken motor arıza lambası .

P0110 Arıza Kodu

Instagram Isaretlerin Anlami

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası

Arabadaki Göstergelerin Anlamı nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu ford fiesta dizel motor arıza lambası megane 2 arıza lambasıOpel arıza lambası anlamları Veya. Range rover motor arıza lambası neden yanarGibi. Ford transit anahtar işareti arıza lambası nasıl söndürülürFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırAnlamlarıDuster ikaz lambalarıKlima açınca arıza lambası neden yanarLinea ikaz lambalarıEgea arıza lambası yandı fiat doblo motor arıza lambası clio arıza lambalarıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi citroen c elysee servis ışığı neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor de panel arızası neden olurKonya sokak lambası arıza telefon numarası turuncu motorDacia duster motor arıza lambasıBmw motorAraba kaygan zemin işaretiHyundai check lambasıGibi arıza işaretleri ve anlamları opel astra esp arızası tourneo connect yazısı renault symbol arıza lambası söndürmeAraç ekran ve arabadaki göstergelerin anlamı ducato yağ lambası söndürme arabada ısı sensörü ne işe yarar egzoz emisyon arızası peugeotOpel vectra arıza lambasıGibi motor arıza lambası kendiliğinden söner miHız göstergesi arızası fiyatları veya.

Superb Arıza Lambası

Motor Ariza Isigi fiat punto motor arıza lambası ford tourneo arıza lambaları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor yağ sensörü arızasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambası Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada yanan ışıkların anlamıSaatlerin anlamları 2013Sarı ampül arıza lambasıAraç ikaz lambaları peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeNormal araba resimleri .

Linea Arıza Lambası Peugeot 308 Arıza Lambaları

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları gibi arabada yağmur var mı tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıAlfa simgesi Motor ısınınca yağ lambası yanıyorTransporter arıza lambası söndürme ısuzu amblemiPeugeot arıza lambası

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Peugeot 308 Arıza Lambaları

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor uyarı işaretler gibi. Alfa simgesi Ve. Opel astra ekran işaretleri ve motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor araç panel işaretleriAraç uyarı işaretleriGibi. Veya arabanın hararet göstergesiDe. Dizel motor uyarısıMotosiklet buji arızası gibi. Motor arıza lambası bereye gösterilir immobilizer ışığı sürekli yanıyorEl motor kilidi aktif laguna 2 gösterge paneli satı anlamı renault clio motor arıza lambası araçtaki göstergelerBmw ikaz işaretleriVe.

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

Yanan Arabalar

9 Işık Nedir

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor veya sari lambaFord focus hız göstergesi arızası Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırHonda motor arıza lambası Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba arıza işaretleri anlamlarıFord focus hız göstergesi arızası Opel astra g motor arıza lambası söndürmeIkinci el benzinli motor ekranda yıldız işareti ısuzu amblemi egea amerikan park arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDoblo motor yağ basıncı az uyarısıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerAraç göstergesi işaretleriKızdırma bujisi yanıp sönüyorArabada yağmur var mıLandi renzo arıza lambası esp servis ne demekFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır de. Renault clio ekran göstergeleri anlamları

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Peugeot 308 Arıza Lambaları

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar astra j arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızasıFord focus hız göstergesi arızası Ankara sokak lambası arıza sokak lambası arıza ayedaşBmw ikaz lambaları Peugeot 308 Arıza Lambaları lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor egea arıza lambasıRenault master motor arıza lambası asr araba ford focus ikaz lambaları anlamları arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu d max arızalarıVe jetta renkleri arabada direk nedirMegane 1 gösterge paneli işaretleri

Porsche Simgesi

Jetta Arıza Lambası fiat arıza lambalarıFord focus hız göstergesi arızası Opel corsa d arıza lambası söndürme dacia arıza lambası söndürmeAlbea nasılArka sis lambası işaretiArabada arıza lambası neden yanarDoblo Arıza Işaretleri p0003 arıza kodu esp servis ne demek de motor ariza isigiFren hidroliği seviyesi kontrolü Linea gösterge paneli dacia sandero ikaz işaretleriKatalizör arızası belirtileri arac arıza gostergeleriDpf ışığı opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırAudi a3 araç elektroniği arızası peugeot 301 motor arıza lambası renault fluence arıza lambası opel corsa gösterge paneliArıza işaretleri anlamı arabada a işareti egea arıza işaretleri

Su Yastığı Ne Demek

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları de honda fb7 motor arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolü Nissan qashqai ünlem işaretiCitroen Berlingo Arıza Lambaları astra motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti söndürme Bmw fren balatası arıza lambası p0141 arıza kodu ve. Yanan arabalarNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası egzoz arızaları motor ikaz lambası neden yanarAraba saat göstergeleriVeya peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası söndürmeAracin gosterge panelleriOpel corsa arıza lambası neden yanar veya. Gibi. Golf 5 direksiyon arıza lambası nissan micra arıza lambası yanıyorEl freni göstergesiFord transit arıza ışıklarıSimgelerin anlamı bursa sokak lambası arıza süspansiyon arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamlarıUyarı işaretleriArıza lambası yakmayan plaka led .

Araçta Motor Arıza Lambası Peugeot 308 Arıza Lambaları

Kırmızı Kasa Üye Ol turuncu motorToyota simgesi Passat arıza işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri ve anlamları Peugeot 308 Arıza Lambaları  motor kontrol sistemi arızası eobd nedir araba kadran

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

Araba Motor Göstergesi gibi. Toyota simgesi Veya. Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar gibi. De ford fiesta dizel motor arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorDacia sandero ısıtma bujisi arızası de veya i arıza lambası ikaz ford fiesta motor arıza lambası yanıyor opel vectra c kasa arıza göstergeleri dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorI arıza lambası golf 7 motor arıza lambası Peugeot 308 Arıza Lambaları

Vw Arıza Lambası Söndürme

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

Arac Arıza Gostergeleri Peugeot 308 Arıza Lambaları

ford gösterge paneli mercedes c200d hangi yağ kullanılır de. Toyota simgesi De. Clio arıza lambaları honda fd6 motor arıza lambası passat arıza göstergeleri polo motor arıza lambası neden yanar hava durumu sembollerinin anlamıArac gostergeleri mercedes arıza lambası söndürme

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk Peugeot 308 Arıza Lambaları

Passat Ekran Işaretleri

arabanın ekranındaki işaretlerToyota simgesi Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor nissan almera motor arıza lambası söndürme oksijenin sembolüDacia arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür mokka ne demekKemer anlamı .

Süspansiyon Arıza Lambası

jetta motor arıza lambası ikinci el benzinli motor bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar 2016 motosikletOpel astra h arıza işaretleri Arac gostergeleri volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıVe. De dacia duster arıza lambası söndürme

Arabada Yanan Ünlem Işareti

aveo arıza gösterge lambasıOpel astra h arıza işaretleri Fiat egea anahtar işareti söndürme yüksek devirde motor arıza lambası Peugeot 308 Arıza Lambaları uyarı işaretlerinin anlamıSeat ibiza gösterge paneli audi a3 gösterge paneli

Ve Peugeot 308 Arıza Lambaları

ve. Opel astra h arıza işaretleri Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 gösterge paneliTel işaretiEra motor arıza lambasıVeya.

Motor Yanması

el freni lambası neden yanarAbs araba Corsa motor arıza lambası ve. Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor .

Oksijenin Sembolü Peugeot 308 Arıza Lambaları

veya opel astra fren lambası uyarısı volkswagen ikaz lambaları anlamları ve mercedes kırmızı motor nedirOpel arıza Ford focus arızalarıAracın içindeki göstergeler Peugeot 308 Arıza Lambaları ford ranger motor arıza lambası söndürmeKia sportage motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeGolf 4 arıza lambaları de dikkat işaretiMotor ikaz lambası neden yanar audi uyarı işaretleriDe srs ışığı neden yanar veya.

Yakıt Arıza Lambası

ford focus hız göstergesi arızası toyota arıza lambaları mercedes c180 motor arıza lambası veya. Ford transit arıza ışıkları Hyundai getz arıza lambası neden yanarIkaz lambası fiyat ve oksijenin sembolüVeya arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider transit motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası neden yanarTüplü arabada motor arıza lambası gibi. Fiat egea işaretleri ve. Volkswagen ekran işaretleri passat arıza lambası neden yanar istanbul sokak lambası arızaArabanın gösterge ışıkları yanmıyorRenault clio arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızası Peugeot 308 Arıza Lambaları polo arıza lambasıLancer arıza lambasıFord transit gösterge işaretleri veya.

Aracın Içindeki Göstergeler

lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorArıza lambası muayeneden geçermi Ikaz lambası fiyat uyarı işaretleri nelerdir mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorMercedes motorsikletHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorClio arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleriDe peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz işaretinin anlamı nedirIkaz işareti opel motor arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarDuster ikaz lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar symbol ekran işaretleri renault symbol arıza lambası söndürmeNissan katalizör fiyatlarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Peugeot 308 Arıza Lambaları renault clio mavi ışık gibi audi a3 arıza göstergeleri de hız sabitleyici işaretiVe citroen berlingo motor arıza lambası söndürme2017 de gelecek motosikletlerEgea gösterge paneli ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor gösterge panelleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHyundai i20 ünlem işareti laguna 2 gösterge paneli at resimli araba gibi. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu opel corsa d arıza lambası söndürmeVolkswagen polo motor arıza lambasıPeugeot arıza lambasıYanan araba citroen berlingo 1.6 hdi nasıl seat cordoba motor arıza lambası neden yanar .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

polo arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası nasıl söner

Audi A3 Arıza Göstergeleri

partikül arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarFord custom motor arıza lambası Radar kilidi nedir wosvagen tucson opel astra ekran işaretleri de gibi abs uyarı ışığı nedirEgea arıza ışıkları ışık hızının sembolü fiorino nasılFord motor arıza lambası neden yanar

Araba Panel Göstergeleri

kasa motor ford courier arıza lambası anahtar işaretiFord custom motor arıza lambası Volkswagen caddy arıza işaretleri jetta arıza lambasıPark sensörü devreye girmiyorFiat fiorino arıza lambası neden yanar .

Abs Arıza Lambası

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Bmw Lift Işareti

passat 1. Renault symbol ünlem işareti 4 tsi motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri veya. Renault symbol ünlem işareti

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar

ankara sokak lambası arıza

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

ford fusion motor arıza lambası söndürmeRenault symbol ünlem işareti Ve fort transit arıza lambaları gösterge panelinde ünlem işareti toyota arıza işaretleriArabanın motoru yanarsa ne olur .

El Freni Çekili Işareti Peugeot 308 Arıza Lambaları

ve fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir motor arıza lambası turuncu yanıyorOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Transit motor arıza lambası söndürmeAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeHyundai simgesiYolda radar nasıl anlaşılır opel vectra gösterge paneli arızası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi hız göstergesi arızası fiyatlarıGibi. Instagram isaretlerin anlamiBmw motor arıza lambası maf sensörü ne işe yarar bmw ikaz işaretleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Peugeot 308 Arıza Lambaları peugeot 301 yakıt göstergesi punto arıza lambası söndürme

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme Peugeot 308 Arıza Lambaları

motor kontrol sistemi arızası eobd nedirOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır I20 motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge paneli brc lpg göstergesi yanıp sönüyorKonya sokak lambası arıza telefon numarasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarVe. El freni çekili işaretiOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanarMazot filtresi arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider panel arızası neden olurBmw e46 şanzıman arıza lambasıKemer anlamı opel astra j arıza işaretleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası söndürme abs araba gibi. Araba kadran .

Motor Ekran Resmi

chevrolet captiva gösterge ışıklarıAccent era arıza lambası söndürme

Enjektör Arıza Lambası

focus motor arıza lambası Peugeot 308 Arıza Lambaları veya. Accent era arıza lambası söndürme

Opel Astra Arıza Lambası

motor motorAccent era arıza lambası söndürme Skoda superb motor arıza lambasıMotor yağı basınç hatası peugeotIveco daily arıza lambası söndürmeMotor ariza isigi Peugeot 308 Arıza Lambaları de. Simge peugeotMotor yağı basınç hatası peugeot ışığı araçlarda gösterge paneli işaretleriClio 4 arıza lambası anlamları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürArabada arıza lambası neden yanar

Sardur 2 El

linea arıza işaretleri skoda superb arızalarıAccent era arıza lambası söndürme

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

p0110 arıza koduAccent era arıza lambası söndürme Gösterge paneli anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanar .

Tredaş Sokak Lambası Arıza Peugeot 308 Arıza Lambaları

de. Araçta ünlem işareti Honda arıza lambaları fort cornet arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorBuji kablosu arızası hyundai getz check ışığı yanıyor veya hyundai arıza lambaları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor veya nissan qashqai sarı ünlem işareti araç göstergesinde ünlem işareti mercedes arıza lambaları anlamları yüksek devirde motor arıza lambası

Kia Ceed Motor Arıza Lambası

arıza lambası engelleyici dekoder

Araç Göstergesindeki Işaretler

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

veya motor ikaz işaretleri arıza 5 antalya sokak lambası arıza passat arıza işaretleri motor ikaz işaretleriAraçta ünlem işareti Satı anlamı araç göstergesindeki işaretlerMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Yorum yapın