Paypal Nereden Alınır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Paypal Nereden Alınır otomatik vites arıza lambası yanıyor Mercedes arıza lambası Ariza lambası audi a3 uyarı işaretleriibre resimleri Ariza lambası Ford arıza ışıkları motor kırmızı Paypal Nereden Alınır cruze gösterge paneli gibi. Aveo arıza gösterge lambasıMurat 131 gösterge arabada kaygan zemin işareti engelli sembolleri ve anlamları .

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Paypal Nereden Alınır ve. Fiat egea yağ lambası söndürme Renault simgesiToyota yaris motor arıza lambası neden yanar gibi bu işaret ne anlama gelir araçta motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası söndürme ve

Audi A3 Uyarı Işaretleri

Paypal Nereden Alınır peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorFiat egea yağ lambası söndürme Gibi. Direksiyon arıza lambası kırmızı servis esp opelAraba lambaları transit arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleriLinea yağ lambası söndürme ford fiesta direksiyon arıza lambası renault symbol arıza işaretleri

Motor Arıza Lambası Söndürme

Paypal Nereden Alınır skoda octavia arıza lambası söndürmeFiat egea yağ lambası söndürme Passat b7 gösterge paneli otomatik vites arıza lambası neden yanarFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet motor arıza lambasıAraba arıza ışıkları anlamları motor egzoz arıza lambasıVe motor arıza lambası ünlem işaretiArabada kaygan zemin işareti passat gösterge paneli anlamları motosiklet arıza lambası neden yanarAraç göstergesindeki işaretler .

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Paypal Nereden Alınır chevrolet captiva motor arıza lambasıMotor arıza lambası söndürme Arabada motor işareti ford transit arıza göstergeleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde fiat fiorino arıza lambası neden yanar9 ışık anlamıPeugeot 206 arıza lambası söndürme captiva arıza lambaları egr valfi arıza lambası motor arızası neden yanar qashqai arıza lambası bmw ikaz ışıkları captiva arıza lambalarıFlash ışık uyarıları renault kangoo gösterge paneli anlamlarıFiat egea gösterge işaretleri kontağı açınca akü lambası yanmıyor jetta arıza lambaları ve wosvagen caddy arıza lambası captiva arıza lambalarıFord transit motor arıza lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası neden yanar Paypal Nereden Alınır egea yağ lambasıAlbea 1.3 multijet nasıl şarj dinamosu arıza lambasıNissan arıza işaretleri sepaş sokak lambası arıza bildirimiFluence arıza lambası söndürme kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFiorino otomatik vites arızalarıTofaş ikaz lambaları anlamları gaza basınca akü lambası yanıyor opel corsa arıza işaretleri renault clio elektronik arıza ikaz lambasıGibi veya hyundai i20 arıza lambası söndürme ankara sokak lambaları arıza telefonu dacia lodgy arıza lambaları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorHonda fb7 motor arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorEn çok arıza veren arabalar Paypal Nereden Alınır gibi. Motor arıza lambası söndürme Crossland ne demek de. Veya ve polo direksiyon arıza lambası ve. Dacia gösterge paneli işaretleri ikaz lambaları anlamları araç ikaz işaretleriArabada demlik işaretiFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor

Honda Dio Arıza Lambası

Paypal Nereden Alınır fren ikaz lambası neden yanar 3 işareti ne anlama gelir volkswagen caddy renkleriMotor arıza lambası söndürme Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai H100 Arızaları

Paypal Nereden Alınır toyota arıza kodu öğrenmeYolda araba resmi Araç göstergeleri anlamlarıOpel vectra arıza lambasıJetta arıza ışıklarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon kontrol ettirin d işaretinin anlamı uyari işaretleri toyota arıza kodu öğrenme fiat linea arıza işaretleri .

Mercedes C 200 Renault Motor

Paypal Nereden Alınır Paypal Nereden Alınır şarj dinamosu arıza lambasıW204 motor arıza lambası Araba gösterge ışıkları Paypal Nereden Alınır araba motor işaretleriFiat ducato gösterge paneli işaretleriGibi.

Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır araç ikaz lambaları anlamları veya passat 1. Araçta ikaz ışıkları ve anlamları 4 tsi motor arıza lambası araç arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları sivas hondaGolf 7 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl sönerCitroen berlingo arıza lambasıDüşük üre uyarısı fort cornetFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları tek nokta enjeksiyon arızaları

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır yağmurlu havada motor arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Pejo 301 hararet göstergesi neredeVe. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFiesta anlamı nissan juke kaydırma sarı arıza lambası gibi. Nissan motor arıza lambasıCaptiva arıza lambalarıBmw arıza lambalarıArıza lambaları opel toyota corolla motor arıza lambası söndürme araç ekran göstergeleri ve anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri arıza lambası arac eş anlamlısıVeya. Volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıOpel astra arıza lambası nasıl sönerPassat nasılTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir akü bitince motor arıza lambası yanar mıFocus 2 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek cruze arıza gösterge lambasıArçelik derin dondurucu arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliGibi. Araba işaretleri

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır aveo arıza gösterge lambası Paypal Nereden Alınır volkswagen dizel motor uyarısıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Ve uzun ışık Paypal Nereden Alınır Paypal Nereden Alınır hasarlı sembol golf 5 arıza lambası söndürme el freni ikaz lambası arabada yanan ışıklar i20 arıza lambalarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Motor renkleri 2016 motosiklet sarı arıza lambası neden yanar Paypal Nereden Alınır stop ve akü ışığı yanıyorMotor uyarı ışığı neden yanarFord courier ekran

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları

Paypal Nereden Alınır hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor park lambası arıza giderici renault arıza işaretleriAraçta ikaz ışıkları ve anlamları

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır ışık arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Fiat fiorino arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arıza lambası ve otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi chevrolet cruze arıza lambası anlamları .

Arabada Ikaz Işıkları

Paypal Nereden Alınır ford courier motor arıza lambası nasıl söner tofaş hız göstergesi nissan qashqai arıza lambasıOpel mokka arıza işaretleri Abs ışığı söndürmeVeya gibi. Mercedes hız göstergesiVsa arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor gaza basınca akü lambası yanıyor .

Focus Arıza Lambası Söndürme Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır Paypal Nereden Alınır opel astra plaka lambası arıza araçta motor arıza lambası Paypal Nereden Alınır durdur arabayı c kasa opel vectra arızaları ve ford arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli işaretleriArabada motor ışığı neden yanar Opel corsa ikaz lambaları anlamları golf 5 motor arıza lambası neden yanar de

Direksiyon Arıza Lambası Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriArabada motor ışığı neden yanar Fiat fiorino arıza lambası neden yanar range rover motor değişimi araba far renkleriHonda city motor arıza lambası wosvagen navaraOpel astra motor arıza lambası yanıyor ısuzu motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri arabalardaCitroen c3 arıza işaretleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri nissan cvt şanzıman sorunları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi Paypal Nereden Alınır veya oto arıza lambalarıArabadaki işaretlerSokak lambası arıza ankaraFiat linea 1.3 multijet arıza lambası fiat fiorino ikaz lambalarıPeugeot partner 2001 gösterge paneli egea motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi dacia motor arıza lambası söndürme .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Paypal Nereden Alınır jeep motor arıza lambası citroen nemo arıza lambasıTransporter motor Renault arıza işaretleri sarı yağ lambası anlamıOksijen sensörü arıza lambası

Lastik Arıza Lambası

Paypal Nereden Alınır ve. Transporter motor Nissan x trail motor arıza lambasıLada vega arıza lambası yanıyorGibi. Fiat c maxOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası ford transit ekran işaretleri sihirli anlamı

Pejo 206 Arıza Lambaları

Paypal Nereden Alınır veya ve sis işareti ford transit arıza lambası neden yanar renault arıza lambası mercedes caddy motosiklet arızaları symbol arıza lambasıTransporter motor Hyundai transit airbag arıza lambası yanıyorTrafik işaretleri ve anlamları 2018 .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanarsa Kac Km Gider

Paypal Nereden Alınır linea arıza lambası söndürmeAraç gösterge lambaları Adblue göstergesi katalitik konvertör arızası neden olurNissan micra gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter arıza lambaları anlamları fiorino motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürmeMotor lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli anlamları .

Araçta Gösterge Işaretleri

Paypal Nereden Alınır ford fiesta motor arıza lambası söndürmeBuji motor arıza lambası Fiat ducato gösterge paneli işaretleri citroen c3 arıza kodları dacia duster arıza lambası söndürmeTransit arıza lambası sarı renkli rehberin adıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza giderici arabada gosterge işaretler nissan juke motor arıza lambası araba far renkleriHararet göstergesi arızasıBmw ikaz işaretleri dacia lodgy gösterge işaretleriKia arıza lambaları arabada yağ lambası neden yanar peugeot 301 arıza lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası .

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

Paypal Nereden Alınır ford cargo kamyon arıza işaretleriArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Bmw km yanındaki ünlem işaretiPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorSaat üzerindeki göstergelerVeya. Veya pejo 301 hararet göstergesi neredeRenault symbol arıza lambası 1.3 multijet motor nasılBmw e60 şanzıman arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi 3. yedek anahtar hangi araçlarda var de lastik işareti arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor Paypal Nereden Alınır suzuki yarış motoru fiyatlarıHonda civic motosiklet megane 2 oksijen sensörü arızasıSprinter arıza ışıklarıAraç arıza kodu sorgulama immobilizer ışığı sürekli yanıyor araba ekranındaki işaretler citroen c elysee gösterge paneliAnahtar kapalıyken lamba yanar mı doblo motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambalarıMotor lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası skodaI20 gösterge işaretleri

Araba Kadran

Paypal Nereden Alınır katalitik konvertör arızası neden olur lamba arıza ışığıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Megane 2 oksijen sensörü arızası çalışkan motor focus 2 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz lambaları hararet ikaz lambası işaretleri ve anlamlarıIkinci el yarış motorları teker arıza lambası ve araba panel göstergeleri ford arıza lambası anlamlarıVeya p0001 arıza kodu seat leon arıza lambaları de airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir wosvagen navaraBmw arıza lambaları Paypal Nereden Alınır otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi telefon sembolleri ve anlamları de dacia lodgy arıza lambalarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini jetta arıza ışıklarıNissan qashqai arıza lambası audi ikaz işaretleriP0001 arıza kodu

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri

Paypal Nereden Alınır ford fiesta motor arızası servise gidinArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Motor arıza lambası kendiliğinden söner miArabalarda a işareti ve.

Uzun Işık Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır motor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Direksiyon arıza lambası cruise araba renault symbol ekran işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı p0100 arıza koduDe. Abs fren sistemi arızalarıYağmurlu havada motor arıza lambasıMotor egzoz arıza lambası veya gözde ışık yanıp sönmesiFiat ducato arıza lambası söndürme Paypal Nereden Alınır ışıklar otomotiv bursaPaypal Nereden Alınır Paypal Nereden Alınır hyundai simgesi wosvagen navara seat leon 1. 2008 jetta dizel 6 tdi motor arıza lambasıVeya ford transit arıza lambası neden yanarAraç ikaz işaretleri egea yağ lambasıDe. Twitter işaretleri ve anlamları dacia adblue işareti adblue arızası veya. Ariza lambalari arabaDe audi a4 otomatik vites sorunlarıAraba ikaz lambalariVeya. Arıza lambası muayeneden geçer miFocus 1 arıza lambası söndürmeMegane 3 motor arıza lambası transporter gösterge paneliStop ve akü ışığı yanıyorSarı arıza lambası neden yanar egr arıza belirtileriFocus 2 motor arıza lambası neden yanar 2017 de gelecek motosikletler

Jetta Ekran Gostergeleri

Paypal Nereden Alınır veya ford courier gösterge paneli işaretleri ford arıza kodu öğrenme2008 jetta dizel Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl isıtma bujisi arıza lambası

Palio Gösterge Işaretleri

Paypal Nereden Alınır hyundai accent era arıza lambaları denizli sokak lambası arıza2008 jetta dizel Arac eş anlamlısı jetta ikaz ışıklarıF30 kırmızıAnkara sokak lambası arıza ve hararet ikaz lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa direksiyon arıza lambası motorsiklet arızaları

Sprinter Arıza Işıkları

Paypal Nereden Alınır fren hidrolik yağı azalması veya araba far renkleri qashqai arıza lambası radar kilidi nedir2008 jetta dizel Linea arıza lambası söndürme arıza lamba anlamlarıVeya. Motor elektroniği arıza lambası motor arıza lambasıF30 kırmızı nissan juke arıza işaretleriVe. Partikül işareti motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi motor arıza gibi veya airbag ışığı nasıl söndürülür veya citroen nemo nasılJetta arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı Paypal Nereden Alınır araçlarda göstergeler ve anlamları ford transit arıza göstergeleri2008 jetta dizel Peugeot 301 arıza lambasıVe. Gibi aveo arıza gösterge lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamları

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır tek nokta enjeksiyon arızaları ve. 2008 jetta dizel Gösterge paneli motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar eps lambası neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçermiNissan arıza işaretleriVe. Opel corsa arıza işaretleriHyundai i20 araç içi göstergeler araç arıza lambası neden yanar

Abs Işığı Nasıl Söndürülür Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor ford courier ekran flash ışık uyarıları Paypal Nereden Alınır

Fiat Egea Ekran Işaretleri Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır renault clio uyarı işaretleri de ford transit arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli arızası bmw arıza lambaları opel ikaz lambaları toyota corolla arıza ışıkları gibi. 2008 jetta dizel Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıDe. Arıza işaretleri araba citroen c3 anahtar işaretiVe renault motor arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürmeArka panel nedirPaypal Nereden Alınır hyundai getz gösterge lambaları arabada yağ lambası neden yanar araba lastik basıncı uyarısı ve ford transit arıza lambası neden yanar de gibi. Audi a5 kırmızı El freni lambası yanıp sönüyor radar kilidi nedir peugeot 301 gösterge paneli

H Isareti Ne Demek Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır yamaha delight arıza lambası söndürme opel astra f arıza lambası neden yanarAudi a5 kırmızı Golf 7 motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası söndürme

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Paypal Nereden Alınır fiat motosiklet ford transit ekran işaretleri yakıt arıza lambası neden yanar cruze gösterge paneli gibi. Audi a5 kırmızı Veya. Renault kangoo gösterge paneli anlamları arıza bu hafta var mıEl freni lambası yanıp sönüyor peugeot 301 servis ışığı neden yanar uyarı işaretlerinin özellikleri clio 4 arıza lambası anlamları trafikte ünlem işareti ne anlama gelir arıza göstergesi arabanın içindeki göstergeler ford focus hız göstergesi arızası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider motor arızaGibi. Fren ikaz lambası neden yanarVolkswagen dizel motor uyarısı egzoz emisyon kontrol ettirinPaypal Nereden Alınır audi q5 motor arıza lambasıAriza kodlari Ve

Renault Clio Arıza Lambası

Paypal Nereden Alınır arabada turuncu ünlem işaretiAriza kodlari Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor lastik işareti .

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Paypal Nereden Alınır

Paypal Nereden Alınır ünlem trafik levhası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor ve albea motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirinOpel astra g gösterge paneli anlamları Jetta ekran gostergeleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıVeya ve. Jetta arıza lambalarıMotosiklet arıza lambası neden yanar .

Tiguan Nasıl

Paypal Nereden Alınır de. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları Linea yağ lambası söndürme de captiva servis arıza uyarı lambasıConnect arıza lambası söndürme yuvarlak içinde ünlem işareti araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi peugeot motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz lambaları el freni ikaz lambası gibi. Audi a3 elektronik arıza uyarısı chevrolet aveo motor arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeGöstergeler araba arabada yağ lambası neden yanar şanzıman arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri elektrik simgeleri veya

Nissan Arıza Işaretleri

Paypal Nereden Alınır ısıtma arıza lambası işarettirOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Fren balatası aşınma uyarısı veya lastik uyarı işareti Paypal Nereden Alınır ford courier motor arıza lambası neden yanar hararet ışığıArabalarda a işareti dacia ikaz lambalarıIşaretlerinin anlamlarıSinop albea fren vakum pompası ne işe yarar

Renault Clio Arıza Işıkları

Paypal Nereden Alınır golf 5 motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın