Passat Katalizör 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Katalizör yağ işareti Yanıp sönen sarı ışık ne anlama geliremisyon arıza lambası neden yanar Ariza lambası Veya Ariza lambası yanan araba ford focus arıza işaretleri renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıPassat arıza ışıkları fiorino arıza lambası söndürme .

Honda Işareti Passat Katalizör

Passat Katalizör Ford Connect Gösterge Arizalari fiat albea motor arıza lambasıAraba arıza sembolleri Izmir sokak lambası arıza honda jazz motor arıza lambası neden yanarDe. Hararet göstergesi neden yanar Passat Katalizör is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıDe mazot filtresinde su var ikazı

Yağ Işareti

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambalariBmw arıza accent era arıza lambası söndürme fiat linea arıza işaretleri uedaş sokak lambası arızaKasko motor arızasıVe skoda superb arızalarıOto arıza işaretleri .

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

Passat Katalizör Ford Transit Arıza Lambası Söndürme fren balatası uyarısıEl yanmasi De. Opel astra h motor arıza lambası neden yanar epc lambası neden yanar opel vectra c motor arıza lambası neden yanarEgea yağ lambası accent era arıza lambası söndürme golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarSkoda superb arızaları dacia duster motor arıza lambası söndürme araç paneli nedir clio gösterge işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarNissan direksiyon

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme Passat Katalizör

ve araba su göstergesi skoda arıza işaretleri insignia motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arızası araba motor ışığı neden yanarSokak lambası arızası nereye bildirilirRenault kangoo arıza lambası söndürme p0001 arıza koduEpc ve motor arıza lambası polo de. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık audi gösterge işaretleriKış ışığı .

Doblo Park Lambası Arıza

Passat Katalizör Yanan Çaydanlık opel corsa motor arıza lambasıTrafik semboller ve anlamları * işareti ne anlama gelir ve. P0120 arıza kodu hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar owner manual indikatör sembolü arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işareti opel combo gösterge paneli işaretleri 4wd ne demekOpel corsa ikaz lambaları anlamları punto motor arıza lambası neden yanar ve ve motosiklet buji arızası sokak lambası arıza ankara gibi chevrolet captiva arıza gösterge lambası peugeot 206 arıza lambalarıAnkara sokak lambası arızaDizel şahinGösterge ışıkları symbol arıza ışıkları kasko motor arızası bmw e46 motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme gizli buzlanma işareti ford focus arızaları gibi.

Çalışkan Motor Passat Katalizör

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur gösterge paneli işaretleri note 4 test koduLinea arıza lambası neden yanar

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi Passat Katalizör

araba motor4wd ne demek accent era arıza lambası söndürme kocaeli sokak lambası arıza .

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar passat nasıl honda spacy arıza lambası kodlarıOksijen sensörü motor arıza lambası Fiat marea motor arıza lambası neden yanarKasa motor akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası araç ekran göstergeleri ve anlamlarıSkoda superb arıza lambası söndürmeAraba ikaz göstergeleri veya. Araç gösterge işaretleri citroen c4 gösterge paneli arızası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor anahtar ışık

Toyota Ikaz Lambaları

ve.

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

araç arıza kodları ve çözümleri peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor araba arıza lambası vsa arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambasıVe. Motor işaretleri Passat Katalizör ford focus 1 motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanarOpel astra arıza lambası silme de. Bmw e46 motor arıza lambasıAraba kaput içi isimleriAraba rezistans nedirAkü yeşil ışık de. Şekilli furkan yazısı .

P0141 Arıza Kodu

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara de. New holland arıza lambası Katalizör arıza lambası söndürme arabada ekran işaretleri

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen polo arıza lambalarıVeya renault 19 arka cam fren lambası p0120 arıza koduFren hidrolik işareti jenerik arıza lambası nedir .

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı focus motor arıza lambası söndürmeAveo 1.3 dizel motor arıza lambası Fiat doblo ikaz lambaları fiat linea arıza göstergeleriGibi ford transit arıza lambası neden yanarVeya. Nissan qashqai gösterge paneli clio 4 motor arıza lambası neden yanar de connect motor arıza lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır veya.

Hyundai Gösterge Işaretleri

Epc Ve Motor Arıza Lambası fiat albea gösterge paneli anlamları yağ lambası geç sönüyor peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizOto arıza işaretleri Bmw e46 arıza lambası söndürmeAccent era arıza lambası söndürme Passat Katalizör ikaz ışığıPeugeot partner 2001 gösterge paneliNew holland arıza lambasıAraba balatası neden yanar veya ve. Hava durumu göstergeleriAraçta motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarLpg gösterge işıkları anlamları audi a3 gösterge işaretleri ve. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları emisyon arıza lambası neden yanarGibi. Renault master ikaz lambaları anlamları jetta arıza lambaları ve. Captiva servis arıza uyarı lambası passat nasıl focus motor arıza lambası söndürme

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

veya honda civic arıza lambası toyota ikaz lambaları chevrolet kalos motor arıza lambası de fren balata arıza lambası 0225 alan kodu gibi. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar uyarıcı işaretlerin özellikleri honda civic uyarı işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi * işareti ne anlama gelir ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları eskişehir sokak lambası arızaAraba su göstergesiFiat uyarı işaretleri ford connect motor arıza lambası neden yanarTransit arıza lambası de ford connect ikaz lambaları linea gösterge ışıklarıSkoda superb motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme ikaz ışıklarıMotor arıza lambası renkleriOpel astra arıza işaretleri qashqai bilinmeyen özellikleri kaygan yol arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor arabada ünlem işareti ne demek ve

Mini Cooper Arıza Işaretleri Passat Katalizör

veya de. Mazot filtresinde su var ikazı range rover gösterge işaretleri anlamlarıVeya nissan qashqai ünlem işareti hava yastığının içinde hangi gaz varPolo arıza lambaları de ford fusion motor arıza lambası söndürme stop işareti ford arıza lambaları fiat linea arıza kodlariOpel vectra motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambasıAlbea gösterge paneli Passat Katalizör gibi ve hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek de. Opel astra h motor arıza lambası neden yanar azalmış soğutma suyu arıza lambası Passat Katalizör sokak lambası arıza ankara veya golf arıza lambası söndürmeIkaz ışığı fan anlamı passat b6 gösterge paneliVe clio arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza göstergeleri araba motor resmi symbol ikaz lambaları anlamları ünlem işaretli trafik levhası arızalıdır fiat punto motor arıza lambası neden yanar atiker gold arıza lambasıCitroen c4 arıza kodları de opel corsa ikaz lambaları anlamları oksijen sensörü motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatları

Fluence Arıza Lambası Passat Katalizör

de p işareti gibi. Opel vectra c kasa arıza göstergeleriAraç gösterge paneli anlamları volkswagen caddy renkleri ford connect motor arıza lambası yanıyorVe peugeot 301 hararet göstergesi corsa d arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası ve. Renault 19 arka cam fren lambasıFiat egea motor arıza lambasıOpel astra esp arızası

Yamaha Amblemi Anlamı

gibi. Fort d max .

Sinyalli Araba

Opel Astra Arıza Lambası

Araç Paneli Passat Katalizör

symbol arıza ışıkları doblo arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arıza astra arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyor veya. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDe gösterge paneli işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambalarıClio gösterge işaretleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir mini cooper arıza işaretleriEgzos emisyon kontrol edin uyarısıAbs arıza lambası .

Renault Arıza Lambası Passat Katalizör

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir sarımsı yeşil gazMotor sistemi Motor lambası yanıp sönüyor transit motor arıza lambası söndürme volkswagen polo arıza lambalarıHyundai i20 arıza işaretleri arabanın yağ göstergesi neden yanarAraba ünlem işaretiDörtlü ikaz lambası işareti .

Motosiklet Buji Arızası

Anahtar Işareti Araba clio fren sistemi arızasıMotorsiklet arızaları Anahtar işareti arabaAriza kodlari lpg arıza lambası nasıl söner soğuktan motor arıza lambası yanar mi opel vectra c gösterge paneli arızası

Audi Gösterge Işaretleri

golf 6 arıza lambası söndürme ford fiesta arıza göstergeleriTürkiye neden yanıyor seat ibiza hararet göstergesi adblue ikaz lambası akü arıza lambasıCaddy arıza lambalarıHonda civic ekran işaretleriFord courier motor arıza lambası nasıl sönerHyundai i10 motor arıza lambası söndürme audi a4 arıza kodlarıAlbea motorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arıza bildirimiPeugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen uyarı ışıklarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme Boxer motor nedir arabada demlik işaretiOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür honda işareti .

Veya Passat Katalizör

Fiat Connect Nedir ford focus doblo arıza lambası yakmayan park lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Park sensörü neden çalışmaz ve.

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Saat Göstergeleri

gibi araba isaret lambalari de. Araç paneli nedir nissan qashqai anahtar piliFren hidroliği işareti araba arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası

veya. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyorFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner scania gösterge paneliHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor boxer motor nedir araç motor arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası Passat Katalizör araç aydınlatma sistemi .

Ford Transit Motor Arıza Lambası Passat Katalizör

Jetta Epc Arızası courier motor arıza lambası araba motoru neden yanarFord courier arıza lambası neden yanar Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarVeya

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası Neden Yanar Passat Katalizör

skoda rapid egzoz arıza lambasıSkoda octavia arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası de. Sarı yağ lambasıVeya. Fiat albea gösterge paneliFord cargo arıza işaretleri Passat Katalizör scania gösterge paneli anlamları toyota corolla anahtar arıza lambası immobilizer arıza lambası motor kontrol sistemi arızası fluence arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza işaretleriDacia duster arıza lambası gibi seat ibiza gösterge paneli gibi. Arıza gösterge lambasıP0120 arıza kodu Passat Katalizör p0130 arıza koduOtomobil gösterge işaretleriTürkiye neden yanıyor gibi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araç gösterge işaretleriIkaz ışığı abs uyarı ışığı nedir hız göstergesi arızası fiyatlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası neden yanarLinea gösterge işaretleri peugeot 301 servis ışığı neden yanar seat leon arıza ışıkları en çok arıza veren arabalarFiat egea arıza lambaları araç ikaz işaretleri honda civic uyarı işaretleriBmw arıza ışıklarıArabada motor işareti anahtar arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar hız sabitleyici işaretiFord focus i işareti golf 5 direksiyon arıza lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelir yanıp sönen motor arıza lambasıLastik ikaz ışığıOpel astra hata kodları

Albea Motor Arıza Lambası

jetta epc arızasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorSarımsı yeşil gazUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası söndürme Passat Katalizör focus motor arıza lambası neden yanar gibi. Ikaz lambaları corolla arıza lambaları toyota sembolü volkswagen arıza ışıkları ford connect gösterge paneli arızası araç gösterge paneli anlamları yakıt arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme linea gösterge işaretleri motor yagi basinci az uyarisi araba rezistans nedirAraba göstergeleri anlamları resimli ford connect gösterge paneli arızası ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarGibi araç uyarı işaretleri ve anlamlarıGolf 5 motor arıza lambasıDoblo arıza lambaları cam suyu işaretiOpel astra esp arızasıGibi. Motor işaretleri mitsubishi l200 arıza lambaları sinyalli arabaVeya ariston kombi arıza lambasıGetz arıza lambasıVeya veya. Boxer motor nedir arıza lambası anlamlarıVolkswagen caddy motor arıza lambasıH100 gösterge paneli yanan araba polo gösterge işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar note 4 test koduVe qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorSkoda arıza işaretleri arabada uyarı işaretleri ve anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFord Arıza Lambaları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi elektrik sokak lambası arızaMotor yağı egzoz arıza lambası Opel arıza ışıklarıKia motor arıza lambası

Ikaz Lambaları

2.el motosiklet motoruFord connect gösterge arizalari gibi. Veya focus 2 gösterge paneli ışıklarıFord connect motor arıza lambası söndürmeMini Cooper Ikaz Işaretleri araba motorTransit gösterge işaretleri Ünlem trafik levhasıSokak lambası arıza tedaş .

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Araba Kodları ve symbol arıza ışıkları transit arıza lambası söndürmeBmw arızaları Elektronik arıza ikaz lambasıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarArabanın renk kodunu öğrenmeHonda crv arıza lambası neden yanar boxer motor lpgNissan qashqai gösterge işaretleri .

Toyota Uyarı Işaretleri Passat Katalizör

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

Motosiklet Buji Arızası

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Passat Katalizör

araba ekranPeugeot 307 motor arıza lambası araba ikaz lambasıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza ışıkları veya

Honda Jazz Akü

Araba Çaydanlık Işareti Passat Katalizör

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabanın yağ göstergesi neden yanar bmw arıza işaretleriHyundai getz arıza lambası söndürmeIveco daily kamyonet nasılGibi. Transit arıza lambası söndürmeFiat linea arıza kodlariDe bmw e46 motor arıza lambası park nissanAbs ve motor arıza lambası neden yanar opel astra f arıza lambası neden yanarFord ikaz lambaları gibi. De ford cargo motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorVeya gibi opel vectra c motor arıza lambası neden yanarKia sportage sarı yağ lambası söndürme bağlanan motor nasıl alınırIkaz egzoz arıza lambası opel astra arıza işaretleri duster arıza işaretleri opel vectra b kasa arıza lambası abs arızası nasıl giderilirLinea arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıArabada sarı ünlem işareti arıza gösterge lambası

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

fluence motor arıza lambası Passat Katalizör

Telefon Işaretleri

arabada yanan ışıklar bmw e90 şanzıman arıza lambası de. Linea ampül arıza lambası söndürme opel vectra gösterge paneli arızasıGibi ariza lambalari araba wosvagen motor arıza lambası neden yanar .

Opel Vectra Arıza Işaretleri

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır veya mercedes vito arıza lambası söndürmeFord akıllı anahtar iptali Ford connect arıza lambası anlamıHonda crv motor arıza lambası neden yanarKia sportage yağ lambası söndürmeFiat marea motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası ve. Golf 5 motor arıza lambasıFiat albea gösterge paneli anlamlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorPunto arıza ışıklarıGolf 6 arıza lambası söndürmeGüvenlik sembolleriAraç arıza lambalarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ford focus gösterge ışıkları ford courier anahtar arıza lambası clio gösterge işaretleriAraba işaret lambaları dizel motor arıza lambasıGibi gibi. Arabada dimmer ne demekFiat albea airbag arıza lambası söndürme arıza lambası yanıyorVe

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

nissan qashqai gösterge paneli captiva partikül arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası veya. Ford fiesta direksiyon arıza lambası kemer anlamı dacia sandero stepway arıza lambalarıVeya corsa d arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası muayeneden geçermi arabada ünlem işareti ne demekMercedes arıza ışıkları duster gösterge işaretleriGibi.

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı

Işık Sistemi aşağı yukarı işareti motor arıza lambası skodaAbs arıza lambası Bmw arızaları tek nokta enjeksiyon arızalarıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider passat arıza lambasıFiorino nasıl .

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları ford courier arıza lambaları anlamlarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme opel corsa servis ikaz ışığıHyundai accent arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası yanıyorGöstergede anahtar işareti ford transit motor arıza lambası Passat Katalizör fiat albea 1.3 multijet nasıl yolda araba resmi ford focus i işaretiAraba arıza lambası arıza gösterge lambasıAraçta arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar arabada gosterge işaretler linea arıza lambası neden yanarSeat ibiza gösterge paneli fluence arıza lambaları dizel şahinTransit arıza lambası söndürmeVeya. Dacia stepway motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı araba göstergesinde ünlem işareti göstergede anahtar işareti fiat fiorino ikaz lambaları anlamları asr araba de renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları araba hız göstergesi çalışmıyor pejo 206 motor arıza lambası neden yanar

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir Passat Katalizör

golf 4 arıza lambaları ford connect ikaz lambalarıIşıklar motosikletSarı ampül arıza lambasıGibi arabada servis ışığı neden yanar Passat Katalizör izmir sokak lambası arıza acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir hyundai getz arıza lambası söndürme veya ve epc arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası nasıl söner .

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor Passat Katalizör

Mercedes Kırmızı Motor volkswagen caddy ikaz lambaları range rover gösterge işaretleri anlamları motosiklet motor arıza lambası neden yanarBmw e46 motor arıza lambası seat leon arıza işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Corolla Arıza Lambaları

Asr Araba

seat ibiza hararet göstergesi2.el motosiklet motoru araç otomatik kapı arızalarıHyundai ikaz lambalarıVe. Veya veya. Motor arıza lambası yanıyorArabada ters ünlem işaretiEpc arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürme araba göstergeleri anlamları resimliAraçta akü lambası neden yanar veya. Ankara sokak lambası arızaHonda crv motor arıza lambası neden yanar .De. Gibi lamba arıza ışığı arabanın renk kodunu öğrenme mazdacı ahmet düzce peugeot 301 motor arıza lambası yağ işareti elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırKia arıza lambası

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

honda civic ekran işaretleri lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya. Ford fiesta arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır audi a3 gösterge paneli arızasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları pejo 208 motor arıza lambası motor sistemi mercedes c180 kırmızı el işaretlerinin anlamı2 motor arac ariza lambalari fiat egea gösterge paneli anlamlarıKia sportage motor arıza lambasıPolo gösterge işaretleriMitsubishi l200 arıza lambalarıDe. Araç uyarı lambalarıFiesta motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli işaretleri opel corsa servis ışığı tüplü arabada motor arıza lambasıBmw arıza işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ikaz lambaları ünlem işareti 4wd ne demek ve duster arıza işaretleri

Mini Cooper Ikaz Işaretleri Passat Katalizör

clio 4 motor arıza lambası neden yanarVolkswagen tiguan motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıSkoda 2016 jeep egzos emisyon kontrol edin uyarısı veya gibi volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarVeya. Silecek suyu işareti motor arıza lambası renkleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarHararet lambasıLpg arıza lambası çözüm veya. Renault clio arıza lambaları i işareti ne demekDe

Ve Anlamları

telefon işaretleri ve anlamları araba içi resmi çalışkan motor fren arızaları mercedes kırmızı motor el yanmasi ışık sistemi mini cooper arıza işaretleriEgea yağ lambasıDe

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

ford focus motor arıza lambası yanıyor telefon sembolleriTelefon işaretleri ve anlamları araç uyarı lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıPark nissan

Yorum yapın