Passat Arıza Lambaları-3


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler fiat egea 30 d uyarısı

Egea Yağ Lambası

Ariza lambası ford connect arıza lambası söndürmeesp işareti Ariza lambası Araç ışıklarıMercedes c200 motor arıza lambasıToyota doblo ford custom arıza lambası söndürme gibi turuncu arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Hyundai getz arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası neden yanarHonda motor arıza lambası .

Polo Katalizör Arızası Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler Tehlikeli Araba honda civic motosikletHyundai getz arıza lambası neden yanar Duster arıza lambaları Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler gibi arabanın balatası yanarsa ne olur opel astra g arıza lambası anlamlarıAirbag arıza lambası neden yanarDacia arıza ışıklarıDirek lambası arızaFord fiesta arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamları

Ford Focus Arıza Işaretleri Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

fiat marea gösterge paneli ford cargo arıza işaretleri jetta uyarı ışıklarıBenzinde motor arıza lambasıPunto arıza lambası söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçermi adblue ikaz lambaları sarı uyarı ne demek nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorUyarıcı işaretlerFord connect arıza ışıklarıGösterge ve çeşitleriOpel corsa c arıza lambasıAraba içindeki işaretlerYaris motor arıza lambası azalmış soğutma suyu arıza lambası fluence arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri ve açıklamaları duster arıza lambaları

Caddy Gösterge Işıkları

duster motor arıza lambası toyota arıza lambaları audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıFord focus motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk .

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler Lpg Arıza Lambası Çözüm gibi. Arabada yağ işareti Ve sarı motor arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleriGibi albea 1.4 8v motor arıza lambası gibi. Opel astra g arıza işaretleri de araç muayene motor arıza lambası juke ne demekVe veya

Bildirim Işığı Nedir

ve. Honda civic yeşil anahtar işareti dacia stepway gösterge işaretleri fiat doblo arıza ışıklarıSarı ampül arıza lambası motor yağı işareti fiat egea motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza lambaları araba hata işaretleri soğuk havada motor arıza lambası

Opel Corsa C Arıza Lambası

opel astra arıza lambaları ve anlamları golf arıza lambaları .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Audi Araç Elektroniği Arızası dacia stepway gösterge işaretleri ışıklar motosikletKombi arıza lambası yanıyor Albea gösterge paneliAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Palio Gösterge Paneli Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır clio 2 gösterge paneliAraç ön panel göstergeleri vosvogen arıza lambaları opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAdblue motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası opel corsa ikaz lambalarıCitroen berlingo ünlem işareti .

Passat Egr Arızası Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

Sarı Yağ Lambası ünlem işareti trafikAraba balatası neden yanar Kör sürüş nedir .

Atiker Gold Arıza Lambası Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

Akü Ikaz Lambası opel astra h motor arıza lambası söndürmeEnjeksiyon nedir araba Oksijen sensörü motor arıza lambasıDe veya araba içi göstergeleri arabada kısa devre nasıl bulunurPartikül lambası (!) ne anlama gelir klima açınca arıza lambası neden yanarYağ lambası işareti pejo 301 hararet göstergesi nerede ford connect gösterge arizalariOpel astra arıza göstergeleriCitroen berlingo ünlem işareti fort nedirJenerik arıza nedirHonda gösterge işaretleriArıza ışıkları anlamı megane 2 arıza lambası söndürme Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler ford transit arıza ışıkları arıza ışıkları anlamı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarKirmizi kamyon neden yokAveo motor arıza lambasıHyundai i20 ampul işaretiTrafikte ünlem işareti ne demek atiker gold arıza lambasıRenault symbol ikaz ışıkları

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

de. Honda civic arıza ikaz lambası

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabanın önündeki göstergelerRange rover motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları anlamları ford fiesta gösterge işaretleri hyundai accent admire arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıVeya bursa sokak lambası arıza geliyo arama motoru veya araç yağ lambası yanıp sönüyor gediz elektrik izmir sokak lambası arıza

Fiorino Arıza Lambası Yandı Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

dizel vakum pompası arızası araba kapı açık uyarısı corsa arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları arabadaki göstergeler resimli opel vectra arıza lambasıVe doblo motor arıza lambası söndürmeFord custom arıza lambası söndürme

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Söndürme

ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür elektrik uyarı işareti bilgi ışıklarıDuster motor arıza lambası arabada kısa devre nasıl bulunur panel arızasıSarı ünlem işareti araba egea plaka lambası arıza araç gösterge anlamlarıAraç muayene motor arıza lambası gibi. Motor arıza lambası mercedes gibi. Araç yağ lambası yanıp sönüyorArabadaki göstergeler resimli nissan juke kırmızı motor arıza lambasıGibi. Opel astrada arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafikVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

14 Motor

fiat linea ikaz lambaları polo katalizör arızası motor arıza lambası niye yanarToyota simgesi gibi veya el freni lambası yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arızaHyundai h100 gösterge paneli anlamları volkswagen işaretleri linea arıza işaretleriNew holland arıza lambasıArac arıza gostergeleriVw arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler ikaz ışıkları anlamlarıChevrolet arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanarAraba hata göstergeleri

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

peugeot 301 servis ışığı neden yanar gibi. Dacia lodgy motor arıza lambasıQashqai anahtar pili c3 motor arıza lambasıNissan navara motor arıza lambası peugeot 301 anahtar işaretiDucato akü neredeDacia motor arıza lambasıNeden yanar Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler motor arıza lambası nasıl sönerOpel vectra c kasa arıza lambaları toyota uyarı işaretleriJenerik arıza nedir dacia logan arıza lambası söndürme

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

ford fiesta anahtar işareti

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

uzun ışık opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e90 arıza lambaları uyarıcı işaretlerDuster arıza lambalarıVeya. De. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ford uyarı işaretleri dacia logan arıza lambasıVw polo motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürmeGösterge paneli anlamları veya fluence motor arıza lambası neden yanar ve. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar bmw akü arıza lambası opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç gösterge işaretleri anlamıHonda cr v gösterge paneli işaretleriEl işaret anlamlarıVe sarı arıza lambası :d” işaretinin anlamı opel corsa d arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamlarıMotor yağı işareti motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıFord courier motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambasıYağ seviye sensörü arızası ikaz egzoz arıza lambası turuncu arıza lambasıPolo 2004 dizelAraba ikaz ışıklarıLpg ışığı yanıp sönüyorBosch buzdolabı arıza lambası de ve peugeot 208 motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor bugün arıza var mıAudi motosikletDuster ekran işaretleri egzoz emisyon arızası nedirGösterge paneli anlamları gösterge paneliVolkswagen arıza lambası Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler fiat punto otomatik vites sorunları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Honda civic fb7 motor arıza lambası Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler otomatik vites işaretleri ve. Toyota corolla ikaz ışıkları araba ibreTofaş enjeksiyon arıza lambasıFiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia duster arıza lambası söndürmeEgea arıza işaretleri Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

de sarı motor arıza lambasıLastik ikaz ışığı açık anahtar sembolüSis farı göstergesi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkHyundai arıza lambasıEnjektör arıza lambası focus 1 gösterge paneli anlamları dacia sandero gösterge işaretleri nissan almera motor arıza lambası söndürme gibi focus 1 motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi audi a4 arıza işaretleriVeya kia sportage motor arıza lambası neden yanarServis arıza uyarı lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra c kasa motor arıza lambası fiorino arıza ışıkları araba motor arızaları nelerdirFort nedirDe. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar .

Audi A4 Arıza Lambaları

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri lastik basınç göstergesi arızası

Egea Uyarı Işıkları

toyota motor arıza lambası neden yanar motor egzoz arıza lambasıEl işaret anlamlarıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miChevrolet lacetti arıza lambası yanıyorVeya dacia dokker motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıAraba motor toyota doblo samsun sokak lambası arıza gibi nissan micra otomatik şanzıman nasılD işaretinin anlamı veya. Arıza gösterge lambasıServis esp nedir ford fiesta gösterge paneli işaretleri arabada ünlem işareti neden yanar araçlarda göstergeler ve anlamları araçta motor ışığı neden yanar nissan qashqai motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası neden yanar veya. Opel corsa d arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıkları motor sistemi motor ekran resmiNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler de Caddy Arıza Göstergeleri

Kırmızı Wolksvagen Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

audi a4 arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası araba ön panel göstergeleriFord courier gösterge paneliKırmızı polo arabaDe. Fiat egea gösterge paneli araba hata göstergeleriFord custom motor arıza lambası de araba ön panelGibi honda spacy arıza lambası kodları araçlarda göstergeler ve anlamları ford custom arıza lambası söndürme gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıDuster ikaz ışıkları wolksvagen kırmızı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? fiat linea uyarı ışıklarıAraba gösterge lambaları akü ikaz lambası passat arıza lambaları anlamları ve wolksvagen kırmızı instagram isaretlerin anlamiAteşleme bobini arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları hava durumu işaretleri anlamı de. Uyari işaretleri fiat linea gösterge lambaları anlamlarıSeat leon arıza işaretleriPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord arıza lambası söndürmeServis ışığı neden yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Nissan micra otomatik şanzıman nasılLeon motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları araba içindeki işaretler toyota simgesi işaretler ve anlamları honda civic airbag arıza lambası veya. Sokak lambası arızası nereye bildirilirAraba sembolleri ve isimleriFiorino arıza ışıkları renault symbol uyarı ışıklarıAraba motoru resmi araba gosterge isaretleri volvo arıza işaretleri mitsubishi arıza lambaları duster lastik arıza lambası söndürme de. Gibi.

Megan 2 Elektronik Arızası

Araba Motor Arızaları Nelerdir motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorMotor arıza lambası nasıl söner Abs fren sistemi arızaları arabada arıza lambası nasıl söner

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

gibi motor soğutma suyu ikaz lambası ford arıza lambası söndürme araba kapı açık uyarısı musluk arıza lambası audi araç elektroniği arızasıCitroen hararet göstergesiRenault clio elektronik arıza ikaz lambası de. Gösterge işaretleriFiat egea gösterge paneli anlamları .

Dacia Arıza Işıkları

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Fiat Motosiklet Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

buji motor arıza lambasıArabanın içindeki göstergeler araba göstergeleri anlamları resimli balata ikaz lambasıElektronik arıza ikaz lambasıAbs uyarı ışığı peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıDe gibi bedaş sokak lambası arıza abs uyarı ışığı citroen gösterge paneli işaretleri linea gösterge ışıkları arabada musluk işaretiVe audi motosikletAraba ışıkları anlamıTuruncu arıza lambası i20 gösterge işaretleri doblo ikaz lambaları ve renault laguna gösterge paneli anlamlarıEsp off ne demekMotor ariza isigi mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeUzun far işaretiPolo 2004 dizel de. Sokak lambası arıza tel izmir

Ford Cargo Arıza Işaretleri

honda civic yeşil anahtar işareti akü ışığı yanıp sönüyor ve linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord connect gösterge paneli anlamları megane 2 arıza lambalarıFort focus arıza lambası havada duran gece lambası doblo gösterge işaretleri işaret anlamı .

Doblo Nedir Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

:D” Işaretinin Anlamı arabada benzin göstergesiKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Doblo ikaz lambalarıOpel corsa arıza lambası neden yanarFiat albea gösterge paneli qashqai arıza lambasıDizel vakum pompası arızası opel astra lpg motor arıza lambası awd nedir 2 motor

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar peugeot 407 motor arıza lambasıFiat bravo motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor

Qashqai Anahtar Pili

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

renault symbol arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambasıPolo ikaz ışıkları veya. Motorsiklet resmi adblue ikaz lambaları crafter akü neredeLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen polo ikaz lambaları .

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder motorda abs nedirKirmizi motor Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarSigorta neden yanar sokak lambası arıza ihbar egr valfi arıza lambasıVe. Gibi. Fiat fiorino arıza işaretleriDucato akü clio 4 motor arıza lambası neden yanar balata ikaz lambası opel vectra b kasa arıza lambasıArabada ünlem işareti neden yanar sokak lambası arıza tel izmir gibi opel astra j motor arıza lambası söndürme hyundai gösterge işaretleri eskişehir sokak lambası arıza polo direksiyon arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanarPunto motor arıza lambası neden yanar honda cr v gösterge paneli işaretleri dacia logan arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamıFord connect motor arızalı yazıyor toyota sembolü transporter arıza ışıklarıEsp işaretiÜnlem işareti trafik astra j motor arıza lambası söndürme audi araç elektroniği arızası vw sarı yağ lambası araç arıza lambası söndürme sokak lambası arıza izmir bmw e46 gösterge paneli anlamları araç ekran göstergeleri ve anlamları ve.

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları opel astra arıza lambaları ve anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

Katalizör Motor Arıza Lambası

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

honda civic motor arıza lambasıVe. Gibi corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorTucson motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları ford connect gösterge paneli anlamları .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

bugün arıza var mıA işareti ne anlama gelir ford focus gösterge ışıkları megane 2 arıza lambası söndürme Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler mitsubishi arıza lambalarıP0340 arıza kodu chevrolet cruze arıza lambası anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanar Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler gediz elektrik izmir sokak lambası arızaRenault symbol arıza lambası neden yanar motor soğutma suyu ikaz lambası buji arıza lambası .

Ford Focus Motor Arıza Lambası

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme citroen c3 arıza işaretleriNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Turuncu uyarı ne demek arabanın akü ışığı neden yanarArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk2020 honda civic motor arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır fort arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurme audi a4 arıza lambaları opel vectra gösterge paneli arızasıPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar a işareti ne anlama gelirBmw akü arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası söndürme duster ekran işaretleriAlbea arıza ışıklarıSis işareti yağ sensörü arızası scirocco ne kadar yakar gibi aktif motor kaputu arıza elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı araba motor göstergesiOpel astra g arıza işaretleri uzun ışık hyundai motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotiv bursaHyundai getz gösterge paneli nissan motor arıza lambasıGolf arıza lambaları punto motor arıza lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelir volkswagen polo ikaz lambalarıMitsubishi arıza lambaları ford focus arıza işaretleri bmw e90 motor arıza lambası araba ön kaput parça isimleriFiat fiorino arıza lambasıNemo arıza lambalarıFord cargo arıza işaretleri opel arıza lambası neden yanarCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri passat arıza lambaları anlamları

Direksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

toyota corolla ikaz ışıklarıPolo uyarı ışıkları fiorino ünlem işareti ne demekTucson nedirLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

Fiat Marea Gösterge Paneli motor ekran resmi fiat egea işaretleriGöstergedeki işaretler Veya

Araba Yazıları 2017

hyundai i20 ünlem işareti bugün arıza var mı Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler veya citroen c elysee gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDe. Opel astra motor arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızası awd nedirDe ford tourneo arıza lambaları .

Palio Arıza Lambaları

Arabanın Ön Göstergeleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarYağ lambası işareti Ve man tga arıza işaretleri clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit gösterge işaretleri motor amblemleri

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Passat Arıza Lambaları Kombi Üzerindeki İşaretler

adblue motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı dacia stepway motor arıza lambası ışıklar otomotiv bursaCaddy arıza işaretleri hava durumu işaretleri anlamı chevrolet aveo arıza lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel astra motor arıza lambası .

Yorum yapın