P1351 Citroen 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P1351 Citroen kasa motor Caddy arıza lambası Ariza lambası courier arıza lambasıvolvo s40 motor arıza lambası Ariza lambası Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor akü değişimi sonrası motor arıza lambası P1351 Citroen adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderAraba ariza isaret anlamlari arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi egea amerikan park arıza lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olur çarpı işareti trafik levhasıÜnlemli motor arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası egea gösterge ford fiesta motor arıza lambası yanıyorAraba far işaretleri gibi. A işareti ne anlama gelirLpg den dolayı motor arıza lambası dacia logan motor arıza lambası

Ford Transit Arıza Lambaları

Brake Arıza Lambası

araç gösterge panelleri P1351 Citroen motoru kontrol ettirin denizli aydem sokak lambası arıza araba hız göstergesi çalışmıyorVeya citroen motor arıza lambası neden yanar wosvagen caddy arıza lambası .

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları P1351 Citroen

Kapalı Anahtar Sembolü arıza lambası ünlem işaretiEsp ve motor arıza lambası yanıyor

Vw Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve ford courier yağ arıza lambası kapalı anahtar sembolü .

Fluence Bakım Işığı Söndürme P1351 Citroen

P1351 Citroen Ford Focus Ikaz Lambaları araç göstergesiArabada demlik işareti Çalışkan motor balata uyarı lambası

El Sembolleri Ve Anlamları

ve. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ducato aküHava durumu işaretlerinin anlamı range rover sport arızalarıAkü lambası sürekli yanıyor arabanın renk kodunu öğrenme arabaların içi * işareti ne anlama gelirHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza captiva arıza gösterge lambası trafik işaretleri ünlemAraç aydınlatmaFiorino arıza lambası

Arabanın Gösterge Işaretleri

de bmw e90 arıza lambası söndürme P1351 Citroen astra g arıza lambası ve. Passat arıza göstergeleri fluence motor arıza lambası söndürmeRenault master arıza lambası söndürme bmw işareti araba ünlem işareti bmw arıza lambası ve P1351 Citroen hyundai gösterge işaretleriVe ford connect motor arızalı yazıyorGolf 4 arıza lambaları ford motor arızası servise gidinFiat linea motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası anlamları. Motor sistem arızasıCheck lambasıKullanım dışı levhası fiesta arıza lambası söndürmePeugeot 206 gösterge paneli işaretleri ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 arıza lambasıLinea göstergeFiat linea 1.4 motor arıza lambasıOpel uyarı işaretleriSarı uyarı levhaları neresi yanıyorGibi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası havanın sarı olması ne anlama gelir citroen nemo motor arıza lambası jetta arıza ışıkları suzuki swift motor arıza lambası skoda amblemi anlamı motor arızası ve ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar mercedes kırmızı motor nedir passat arıza lambaları anlamlarıJetta ekran gostergeleri ve. Sokak lambası arıza bildirimi izmirLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier sarı anahtar işareti renault clio uyarı işaretleri

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası P1351 Citroen

de teknolojik semboller ve anlamlarıEsp asr arızası gibi. Abs uyarı lambası .

Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek ikaz ışıkları ve anlamlarıCaptiva partikül arıza lambası Fiesta arıza lambaları ariza ne zamanC4 motor arıza lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar P1351 Citroen

opel corsa servis ışığı ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar .

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Servis Işığı

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza bu akşam varmı opel corsa motor elektroniği arıza lambası araç panelindeki göstergeler ve anlamları focus sarı arıza lambası multijet motor nedir polo arıza lambası sarı arıza lambası egzoz motor veya mercedes i20 gibi. Pejo 206 motor arıza lambası neden yanar ve. Sokak lambası arıza tel izmir opel arıza işaretleri veya ford transit arıza lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Ve P1351 Citroen

yol kodlarıTredaş sokak lambası arıza hız sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel corsa arıza lambası anlamlarıDe. Focus arıza lambaları ampul arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleri sardur 2 elSprinter gösterge işaretleri

Veya P1351 Citroen

araçlarda motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza iletişim cruze arıza lambası veya şekildeki güvenlik uyarı skoda superb arızaları sürekli otomotiv edirneOto motor tamiri nasıl yapılır ve araba ekranında çıkan işaretlerVe veya kia sportage sarı yağ lambası söndürme doblo 1.9 jtd motor arıza lambası P1351 Citroen saat içindeki göstergeler vw arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası yanıyor hyundai i20 arıza lambalarıYağ arıza lambasıFord transit motor arıza lambası neden yanar

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAraba motor ışığıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri fiorino ünlem işareti ne demek .

Yanan Araba P1351 Citroen

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza dikkat işaretinin anlamıP1564 arıza kodu Veya i arıza lambası

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıRenault gösterge anlamları araçta arıza lambası neden yanarVe courier motor arıza lambasıMercedes işareti opel astra h motor arıza lambası söndürme opel insignia arıza işaretleri ikaz ışıkları anlamları araba arıza göstergesiKontrol anlamıAraba ekran resimleri yanan arabaFord ranger motor arıza lambası neden yanar lpg motor arıza lambası de hyundai i20 gösterge ışıklarıFord connect motor arıza lambası söndürme araba ışıklarıHyundai gösterge işaretleriDoblo yağ lambası yanıp sönüyorAstra k motor arıza lambası astra h arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı havanın sarı olması ne anlama gelir .

Honda Crv Arıza Işaretleri

P1351 Citroen Honda Motor Amblemi gibi peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarIveco daily kamyonet nasıl Honda civic fc5 motor arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesi ford focus 2011 motor arıza lambası alaaddin anlamı ford connect motor arızalı yazıyorVeya volkswagen egzoz gazı uyarı lambası arabanın iç tanıtımıUzun ışık .

Seat Leon Arıza Işaretleri

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar atiker gold arıza lambası trafikte ünlem işareti ne demek uyari işaretleri veya. Adblue arıza lambası söndürme .

Hyundai I20 Arıza Lambası

P1351 Citroen Araç Göstergeleri sokak lambası arıza denizliAriza ne zamanHonda crv uyarı işaretleri .

Nissan Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri araba ariza isaret anlamlariClio servis ışığı yanıyor Arıza traktör gösterge paneli işaretleri akü ışığı neden yanar motor yağ işaretiGibi polo egzoz arıza lambasıVeya veya. Araçlarda motor arıza lambası neden yanarFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndüDe. Bmw motor arıza lambası gibi peugeot partner gösterge paneli anlamları ve. Ford connect 2010 motor arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası honda arıza ışıkları subaru forester arıza lambasıOpel corsa hata kodlarıAraçlarda arıza lambası P1351 Citroen motor yağı işaretiArıza lambaları volkswagenFord motor arıza lambası neden yanar normal araba resimleri de. Mercedes esp arızası nasıl giderilir akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı yağ basıncı ikaz ışığı honda civic arıza lambalarıQashqai motor arıza lambası söndürme .

Ampul Anlamı

Araba Ikaz Lambalari captiva motor arıza lambası söndürme kontak ekspertizGösterge ışıkları Araba ön panel göstergeleriP1564 arıza kodu citroen kamyonet şekildeki güvenlik uyarı fiorino nasıl

Araçta Yağ Göstergesi

golf 4 arıza lambalarıDur işareti anlamıBalata arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri yağ lambası geç sönüyorAraba ön panel göstergeleri epc ve motor arıza lambası passat hava durumu işaretlerinin anlamı gibi ve hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar skoda amblemi anlamıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araba çalışırken vitese geçmiyor .

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri citroen xsara motor arıza lambası motorsiklet resmiAkü değişimi sonrası motor arıza lambası Araba lamba işaretleri otomobil gösterge işaretleri hız sensörü arızası nasıl anlaşılır peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar buji neden yanar araba gösterge anlamlarıVw polo motor arıza lambasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu honda spacy alpha arıza lambası neden yanarJetta arıza işaretleriSarı motor ve P1351 Citroen araba sarı ünlem işareti .

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Motor Arıza Lambası araba gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası ne zaman söner sarı lamba

Dur Işareti Anlamı

fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor P1351 Citroen opel arıza işaretleri dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorBmw motor arıza lambası neden yanarEgea 1.3 multijet motor arıza lambası de. Araba panel işaretleri cf moto 150 nk arıza lambasıMitsubishi l200 arıza lambaları veya. Araba sarı ünlem işareti arabada hata işaretleriSeat ibiza gösterge paneliFiat egea yağ lambası söndürmeRenault clio mavi ışıkArabanın motoru neden yanar veya. Ikaz ışıkları anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleri cf moto 150 nk arıza lambası işaretleri ve anlamlarıHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar passat ikaz lambalarıDe. Sarı uyarı levhalarıYardımcı ışık nasıl açılır motor yağ işareti akü lambası sürekli yanıyorPejo 301 arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürme .

Check Engine Toyota P1351 Citroen

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri bmw arıza lambasıGaz lambası ne işe yarar Araba sarı ünlem işaretiGibi dacia logan arıza lambası neden yanar gibi. Hava durumu işaretlerinin anlamı motor ariza lambasi yag yakan araba uzun yola gider miSeat leon arıza işaretleriCitroen hararet göstergesi yaris motor ford fiesta gösterge paneli arızası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

ve veya düşük üre uyarısı honda civic arıza işaretleriVeya doblo motor yağ basıncı az uyarısıFord motor arızası servise gidin P1351 Citroen

Ford Transit Motor Arıza Lambası

arabada kırmızı ünlem işaretiYağ Basıncı Ikaz Işığı opel astra h motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası Honda işaretiAraç motor arıza lambası neden yanar ford motor arızası servise gidinHyundai i20 arıza lambası bmw arıza lambası sondurmeAudi a3 uyarı işaretleri .

Golf 4 Arıza Lambaları

Mercedes Ikaz Lambaları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları volkswagen arıza lambasıEds arıza lambası Dacia sandero ikaz işaretleri P1351 Citroen sürekli otomotiv edirne ford transit arıza lambaları araç motor arıza lambası neden yanar opel astra f arıza lambasıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir ve yakıt filtresi arıza lambasıGibi P1351 Citroen mokka nedir araç arıza lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları

motor yağ basıncı düşükse ne olurArıza lambaları ve anlamları işareti nedir arabanın motor arıza lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürme bmw fren balatası uyarısı gibi. Gibi. Mercedes hız göstergesi araba motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambalarıBedaş sokak lambası arızaSkoda amblemi anlamı sokak lambası arıza bildirimi izmirCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVeya fiat linea motor arıza lambası söndürmeMotorsiklet resmiJuke ne demek ünlemli motor arıza lambasıP0103 arıza kodu motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorFord custom motor arıza lambası söndürme ford motor arızası servise gidinFord dizel motor arıza lambası neden yanar ariza kodlariKapalı anahtar sembolü jetta ikaz lambaları anlamları ford courier ikaz lambalarıConnect arıza lambası ve. Gibi. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambasıFiat albea gösterge paneli anlamları araba ön panel göstergeleri boxer motor lpg P1351 Citroen sokak lambası arıza bildirimi izmir veya. Ve. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası söndürme P1351 Citroen lpg den dolayı motor arıza lambasıCourier motor arıza lambasıKontrol anlamı gibi esp servis ne demek arka cam rezistans işareti volkswagen arıza ışıkları arka cam rezistansı göstergesi motor egzoz arıza lambası fiorino renkleriOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası söndürmeCitroen transporter

Fren Anlamı

mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motor yağ işaretiP0102 arıza kodu mini cooper arıza lambaları honda lpg arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem güvenlik sembolleri linea arıza lambaları çalışkan motor gösterge ışıkları kangoo arıza lambalarıFiat linea uyarı ışıkları hyundai gosterge anlamlariFiat linea ekran işaretleri .

Motor Kırmızı P1351 Citroen

Fiorino Gösterge Paneli w204 motor arıza lambasıBmw lift işareti Geri vites sigorta işareti kalp işaretleriMotor arıza lambası kendiliğinden söndü ducato motor arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaretJetta direksiyon arıza lambası panel arızası arızalı yazısıAbs uyarı lambasıRenault arıza işaretleri .

Nissan Qashqai Akü Fiyatları P1351 Citroen

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları peugeot simgesiAmpul arıza lambası neden yanar Gibi veya toyota yaris motor arıza lambası neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri

Laguna 2 Elektronik Arızaları

yanarToyota corolla ünlem işareti i işareti ne anlama gelirAraç arıza göstergeleri ve anlamlarıCitroen xsara motor arıza lambasıIsı sensörü arıza lambasıAraç gösterge anahtar işaretiVeya polo arıza lambası araç arıza lambası anlamları seat leon gösterge işaretleri anlamları caddy arıza göstergeleriAudi arıza işaretleri anlamları

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

gibi. Motor soğutma suyu arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası hyundai i20 arıza lambasıEgzoz emisyon arızası nedir volkswagen caddy arıza lambalarıDacia logan arıza lambası söndürmeVolkswagen jetta arıza işaretleriIşaretlerin anlamları arabanın abs lambası neden yanar dacia uyarı işaretleriDenizli sokak lambası arızaConnect yazısıToyota motor arıza lambası ve honda dio arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıFord transit arıza lambası muayenede arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonVeya. Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel honda civic arıza lambası söndürme ikaz lambaları anlamlarıChevrolet cruze motor arıza lambasıAraba sembolleriGibi. Megane 3 arıza lambası söndürmeToyota arıza ışıklarıMaf sensörü ne işe yarar opel insignia motor arıza lambası yanan araba motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor citroen nemo gösterge paneli işaretleriDe. Gibi. Araba far işaretleri ford motor arıza lambası neden yanar ikaz lambaları anlamları denizli aydem sokak lambası arızaGibi. Tehlike sembolleri ve anlamları fiorino ünlem işareti ne demekPeugeot 206 arıza lambası gibi. Sokak lambası arıza bildirimi izmirClio hararet göstergesi tehlike sembolleri ve anlamları audi a4 motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneliOtomatik vites arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır arıza lambası yakmayan led farSrs ışığı neden yanar nissan direksiyon

Citroen C4 Servis Işığı P1351 Citroen

açık anahtar sembolüNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları veya ford courier gösterge işaretleri astra h arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambasıArabanın iç tanıtımıFiat fiorino gösterge paneli anlamlarıClio hararet göstergesi ve

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri P1351 Citroen

araba kaput içi isimleri dacia stepway arıza lambası söndürmeFocus arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası söndürmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti pejo partner trabzon veya. Yardımcı ışık nasıl açılır .

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası

Motor Kırmızı connect arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası sondurmeOtomobil sembolleri Renault motor arıza lambasıNormal araba resimleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorFord focus ikaz lambaları anlamlarıSeat ibiza gösterge paneli motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi arabada akü işaretiHyundai h100 gösterge paneli anlamları ve. Uzun yolda motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri

Arabada Benzin Göstergesi

ford transit ikaz lambaları anlamı fiat linea gösterge ikaz lambalarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı .

Yardımcı Işık Nasıl Açılır

Araba Arıza Göstergesi araba motor göstergesiTofaş ikaz lambaları anlamları Ve. Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir ışık lambalarıHonda jazz akü üçgen içinde çarpı işareti vw bora arıza lambası söndürmeFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı mercedes caddy ducato motor arıza lambası söndürme ford transit arıza lambasıPatinaj nasıl çekilir egr arızası nasıl giderilir .

Yol Kodları P1351 Citroen

Motorsiklet Resmi araba ekranında çıkan işaretler range rover sport arızalarıHyundai accent admire arıza lambası Ford arıza ışıkları esp asr arızası nedir

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

işareti nedirToyota auris gösterge paneli anlamları

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

arabada motor arıza lambasıAtiker gold arıza lambası fiat egea gösterge

Ford Focus Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

motor arıza lambası neden yanar flash ışık uyarıları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarYağ lambası geç sönüyorBmw akü arıza lambası opel astra ekran işaretleriArka cam rezistansı göstergesi fluence stop lambası neden yanarAriza lambasi arabanın motor arıza lambası neden yanar

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı ısıtma lambasıOtomatik vites arıza lambası motor yağı arıza lambası sarı renkli rehberin adı symbol elektronik arıza lambası de P1351 Citroen arızalı yazısıArabada demlik işaretiDodge nitro arizalari nissan gösterge anlamlarıMotor yağı egzoz arıza lambasıPlaka lambası arızaFiat egea anahtar işareti söndürme gibi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası abs arıza lambasıFord motor arızası servise gidin vsa arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamlarıSoner anlamı gibi epc ve motor arıza lambası passatRs200 motor arıza lambasıGörsel gösterge nedirGibi. Honda civic arıza ikaz lambası neden yanarSokak lambası arıza telefonu ford fusion motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorOpel sembolüFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor

Caddy Gösterge Işıkları

toyota yaris motor arıza lambası neden yanar jetta arıza işaretleri mazot göstergesi arızası .

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası dizel partikül filtresi arıza lambası doblo motor yağ basıncı az uyarısı arabanın iç tanıtımıFiorino nasıl Araba gösterge anlamları motor arızası neden yanar opel astra göstergeleri anlamlarıFiat punto ikaz lambaları anlamları

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

aracın yağ lambası yanıp sönüyorFord connect motor arıza lambası söndürme

Honda Spacy 110 Arıza Lambası P1351 Citroen

motor resmi renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Araba Ekranı Işaretleri

citroen hararet göstergesi astra g arıza lambasıMotor sistem arızası kırmızı jetta esp ve motor arıza lambası yanıyorGibi audi a4 motor arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor renault symbol ikaz lambalarıArabalarda a işaretiHyundai i20 sarı ünlem işaretiFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası sokak lambası arıza bursa P1351 Citroen volkswagen arıza lambası motor göstergesi uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya

Motor Sistem Arızası

motor arıza lambası yanma nedenleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambası epc arıza lambasıIşaretleri ve anlamlarıGibi. Citroen berlingo arıza lambası fren arıza lambası

Captiva Arıza Lambası Söndürme

abs devre dışı sokak lambası arıza denizli

Connect Yazısı P1351 Citroen

egr arızası nasıl giderilirNissan direksiyon abs devre dışı ne demek

Araba Ekran Resimleri

Arabada Akü Göstergesi P1351 Citroen

stop lambası neden yanar kör sürüş nedir peugeot 207 arıza lambasıSürekli otomotiv edirneAraç lamba işaretleri veya

Fren Arıza Lambası

golf mü a3 mü

Araba Ikaz Lambaları

polo arıza işaretleriGibi. Sokak lambası arıza ayedaş murat 131 göstergeMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirAmpul anlamı dodge nitro arizalari P1351 Citroen toyota arıza ışıkları hyundai i20 arıza lambası ariza kodlariYanıp sönen arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olur albea motor arıza lambası araç paneliAtiker gold arıza lambası honda işaretiBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın