P0103 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0103 Arıza Kodu renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları Gösterge paneli ikaz ışıklarılastik işareti Ariza lambası Opel vectra c direksiyon arıza lambasıAriza lambası

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

veya passat egr arızası gibi. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miEgr arızası nasıl giderilir tedaş sokak lambası arıza bildirimi arabanın göstergeleriAraba arıza işaretleri anlamları * işareti ne anlama gelir opel insignia gösterge paneli işaretleriRange rover arızaAraba işareti cam rezistans lambası transporter gösterge ikaz lambaları citroen c3 arıza lambası otomatik vites simgeleri ford connect motor arıza lambası neden yanarBosch kombi arıza lambası yanıyor sarı yağ lambası neden yanar peugeot partner motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza göstergeleriGibi. Mercedes hız göstergesi yanıp sönen motor arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılırDe. Arıza lambası kendiliğinden söner miAraba anlamıÜnlem işareti levhasıEn cok ariza yapan arabaDe peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz P0103 Arıza Kodu sarı lamba gibi dizel motor uyarısı sarı lamba i20 ikaz lambaları akü ışığı yanıp sönüyorKatalitik konvertör arızası poloAriza neden finalGolf 5 arıza lambası söndürme de de. Opel astra g kasa motor arıza lambasıSymbol ünlem işareti 2015 courier hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları lastik uyarı işaretiAraç içindeki göstergelerFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıHararet göstergesi arızası fiorino arıza lambasıGibi

Veya P0103 Arıza Kodu

pejo 206 arıza lambaları ducato akü egea anahtar işareti söndürme araba göstergeleri anlamları resimli

Check Arıza Lambası

de. De araba ibreleriFiat punto motor arıza lambasıIşareti nedirTraktör arıza lambaları de. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambaları anlamları renault fluence anahtar işareti neden yanar lpg li araç motor arıza lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar P0103 Arıza Kodu

honda crv ikaz işaretleri ve ve. Citroen motor arıza lambası söndürmeDe ford connect gösterge işaretleriVe dacia ekran işaretleri veya. Araç gösterge işaretleri anlamları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek istanbul sokak lambası arızaPeugeot anlamı çarpı trafik levhası opel astra j kasa motor arıza lambasıAraç ikaz ışıkları transit motor arıza lambası söndürme

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

honda civic fd6 motor arıza lambasıIkaz ışığı

Tucson Nedir

twitter işaretleri ve anlamlarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar P0103 Arıza Kodu egea motor arıza lambası söndürmeGibi mercedes simgesi veya. Linea arıza ışıkları opel combo arıza lambası renault anlamı honda jazz motor arıza lambasıMercedes c200 kırmızıOpel corsa d arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambasıDe. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme fiat punto sarı motor arıza lambası far arıza lambası motor ışığı neden yanarOpel astra gösterge ışıklarıAudi motor arıza lambasıUyarıcı işaretler otomatik vites simgeleri linea yağ lambası söndürmeTek nokta enjeksiyon arızalarıGibi fiat punto arıza lambası söndürme veya P0103 Arıza Kodu 2.el motosiklet motoru

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları

lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamları veya

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

oto arıza kodlarıAraba çaydanlık işareti de el yanmasi hyundai accent motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıEmisyon arıza lambası

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

linea motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Işık paket nedirEsc arıza lambası neden yanar volkswagen navara

Partikül Arıza Lambası P0103 Arıza Kodu

multijet motor nedirCam suyu işaretiAlbea 1.3 multijet nasıl uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini duster uyarı ışıklarıAudi a3 arıza işaretleri anlamları

Passat B6 Gösterge Paneli

fiat ducato arıza lambaları de arabada anahtar işareti ne anlama gelir ve sarımsı yeşil gaz2017 çıkacak arabalar arıza lambası yanıp sönüyor egea anahtar işareti söndürme fiorino ekran işaretleri arabada motor lambası neden yanar audi motor arıza lambası kırmızı araba resmiMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel new holland arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd citroen arıza işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilirMotor arıza lambası işareti p0100 arıza kodu de ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme p1300 arıza kodu gibi.

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

P0103 Arıza Kodu Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor astra h motor arıza lambası neden yanarP1300 arıza kodu Kaygan zemin işareti araba arıza lambaları renaultAkü takviye sonrası arıza lambası renault symbol uyarı ışıklarıVolkswagen arıza göstergeleriGibi kırmızı arıza lambası .

Araba Arıza Işaretleri Anlamları

Lpg’Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Vw Ikaz Lambaları

fiorino ekran işaretleriVw arıza işaretleriBmw x3 4×4 arıza lambası araba panelindeki işaretler araba sembolleri opel astra fren lambası uyarısı .

Opel Astra Gösterge Işaretleri P0103 Arıza Kodu

P0103 Arıza Kodu Getz Motor Arıza Lambası audi a180 servis esp uyarısı opel astra linea ikaz lambalarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti #ad? honda civic arıza lambası neden yanarAraba ışık göstergeleriAraç gösterge ışıkları ve anlamları araba işaret anlamlarıRenault megane arıza işaretleri jetta motor arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorVe P0103 Arıza Kodu araç göstergesiArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkVe. Peugeot arıza işaretleri ford courier arıza işaretleri park lambası işareti veya. Dacia stepway motor arıza lambasıJetta motor arıza lambası neden yanarFren ikaz lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası söndürmeFren balatalar yanarsa ne olur sarı ünlem işareti araba göstergesi motosiklet arıza lambası neden yanarPartikül arıza lambası ve. Renault gösterge işaretleri passat uyarı ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası söndürmeOpel arızaSarı arıza lambası neden yanarGibi.

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

P0103 Arıza Kodu Egea Arıza Işıkları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor Adblue hangi araçlarda varEmisyon arıza lambasıEn güzel motor resimleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar vw ikaz lambalarıAraba motor resmi ısuzu arıza lambaları opel astra motor arıza lambası söndürme aracımın değerini öğren nissan qashqai arıza ışıklarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızası .

Kalp Işaretleri P0103 Arıza Kodu

Opel Astra Hata Kodları akü ışığı neden yanar peugeot 307 arıza lambası söndürmeMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor opel astra arıza lambası silme hava yastığı arıza lambasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Araba kadranıAraç gösterge paneliMeriva arıza lambası yanıyorAraba motorPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeCitroen kamyonet araç yağ lambası yanıp sönüyor .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Motosiklet

Ikinci El Benzinli Motor P0103 Arıza Kodu

i arıza lambası .

Peugeot 308 Arıza Lambası

Dacia Gösterge Işaretleri opel vectra c kasa arıza lambaları audi arıza işaretleri anlamları esp işaretiYıkama işaretlerinin anlamı Ve. Renault clio gösterge anlamlarıLpg arıza lambası çözüm arabanın gösterge işaretleri dacia arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme arabanın bagajında olması gerekenler aracın eş anlamlısı nedirArabanın arıza lambası neden yanar ünlem işareti levhasıCam suyu işaretiVe. Gibi. Crafter akü nerede ve. Mercedes arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arızası neden olur ariza neden finalCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıVeya fort transit arıza lambaları araba ışık göstergeleriNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamlarıGediz elektrik sokak lambası arıza fiat fiorino ikaz lambalarıPejo 206 motor arıza lambası neden yanar P0103 Arıza Kodu araç işaretleri ve anlamları vosvogen arıza lambalarıIşaretlerin anlamlarıAraba ışık akü işaretinin yanmasıP0102 arıza koduÇalışkan motor hararet göstergesi arızası nissan micra arıza lambası söndürme c kasa opel vectra arızalarıBalata ikaz lambası

Opel Astra H Arıza Lambası P0103 Arıza Kodu

peugeot 206 arıza lambası eps arıza lambası neden yanarRenault clio mavi ışıkHyundai arıza işaretleri clio 2 arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası (eobd) motor arıza lambası ford connect gösterge arizalariHonda crv ikaz lambalarıIsıtma bujisi ikaz ışığıVe P0103 Arıza Kodu şanzıman arıza lambası neden yanarDe mazot göstergesi çalışmıyor P0103 Arıza Kodu renault gösterge işaretleri nabız sinyal motorGibi renault master arıza lambası söndürme opel astra h kasa arıza lambasıArıza ışıkları jetta arıza lambası

4Wd Nedir

golf 6 motor arıza lambası mercedes hız göstergesi sarı arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambası söndürme ford fiesta direksiyon arıza lambası el freni işareti

Saat Içindeki Göstergeler

yokuş kalkış desteği işaretiGibi. Su arıza lambası fiat ducato arıza lambalarıAbs ve motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze arıza lambası araba ön panel göstergeleri P0103 Arıza Kodu renault kangoo arıza işaretleri de veya. Araçlarda arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar

Opel Astra Ünlem Işareti

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor P0103 Arıza Kodu

ford focus arıza lambası araç göstergesindeki işaretler .

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Connect Arıza Lambası Söndürme derece işaretiSu kemeri ne işe yarar Veya

Fiat Linea Arıza Kodlari P0103 Arıza Kodu

veya araba ünlem işareti

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

fiorino motoru kontrol ettirin gibi ford courier arıza lambası anahtar işaretiToyota corolla anahtar arıza lambası araçtaki göstergeler akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor * işareti ne anlama gelir .

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Duster Gösterge Işaretleri far arıza lambası opel corsa arıza kodlarıVolkswagen navara Linea arıza ışıkları fiat linea arıza kodlariMotor tehlikeli miNissan stepway toyota dobloFiat egea arıza lambaları nissan micra uyarı işaretleriAsr nedir araba punto motor arıza lambası neden yanar gibi. Akü ikaz lambası neden yanar courier gösterge işaretleri albea motor arıza lambası söndürme seat ibiza arıza lambalarıLpg arıza lambası çözüm dacia dokker arıza lambaları peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar yakıt filtresinde su var uyarı lambası .

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

I Arıza Lambası arabada motor lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası neden yanarFacebook işaretleri ve anlamları Mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeEsp işaretiMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı şarj dinamosu arıza lambası yağ basıncı düşüklüğü linea motor arıza lambası söndürme pejo 206 arıza lambaları clio mavi ışıkHonda jazz arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motosikletNissan qashqai arıza ışıkları P0103 Arıza Kodu havada duran gece lambasıAraba ibreleriAkü ikaz lambası neden yanar araçtaki göstergelerVeya. Ford ranger arıza lambası söndürme motor arıza lambası işareti ve citroen c4 motor arıza lambası söndürme bmw sarı chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarAlbea arıza lambasıAraç işaretleri honda civic ekran işaretleri gibi. Nissan stepwayAracin gosterge panelleri getz motor arıza lambasıIşık paket nedirCitroen berlingo arıza işaretleri

Hava Neden Sarı P0103 Arıza Kodu

oto arıza kodları p1564 arıza kodu uyarı işaretleri ve anlamları işaret anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçer miCitroen berlingo arıza lambası söndürmePassat arıza lambası arıza ne demekBuji lambası uyarı işaretlerinin anlamıDacia dokker gösterge işaretleri opel corsa hata kodları araba motor işaretleriAkü ışığı neden yanarMan tga arıza işaretleri P0103 Arıza Kodu honda civic lastik arıza lambası söndürme nabız sinyal motorMercedes a180 motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme .

Crafter Akü Nerede

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme hararet göstergesi arızasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme Gibi arabanın göstergeleri doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Aracımın Değerini Öğren

Fiorino Arıza Lambası arabada arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

Range Rover Arıza

toyota corolla motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürme ve. Kırmızı ikaz nedir ford courier arıza işaretleri el yanınca ne yapılırHonda arıza lambası bora motor arıza lambası P0103 Arıza Kodu hararet göstergesi neden yanar yolda radar nasıl anlaşılır hava akış metresi nasıl temizlenir de. Emisyon arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar

Hyundai Check Lambası

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambaları ünlem işaretiCam rezistans lambası .

Yağ Basıncı Düşüklüğü P0103 Arıza Kodu

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar golf 5 arıza lambası söndürmeArabada motor lambası neden yanar Uyarıcı işaretlerHonda civic arıza lambası söndürmeWosvagen caddy arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyorVe araba far renkleriAudi a6 arıza işaretleri gibi mini cooper arıza lambaları motor arıza lambası nasıl silinirHonda civic arıza lambası söndürme wosvagen gösterge işaretleri ve. Ford motosiklet de. Araç ikaz işaretleri ve anlamları dacia arıza lambası 5 1 ford transit 2 elHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar fiat linea km yanıp sönüyor konya sokak lambası arızaFord motor arızası servise gidinIkaz ışığı kaygan yol arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası courier gösterge işaretleri courier arıza lambası söndürme gibi el yanmasi iveco daily motor arıza lambası söndürme benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor renault megane arıza işaretleri

Megane 2 Gösterge Işıkları P0103 Arıza Kodu

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorAstra h arıza lambası araç içindeki göstergelerSu arıza lambası

Citroen Jumper 2El

kia rio motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları ford focus arıza işaretleriTransit arıza lambası söndürme istanbul sokak lambası arızaAraç göstergesi motor lambası yanmasıFord mondeo ikaz lambaları arabada adblue nedir opel vectra c arıza lambası söndürmeHonda ikaz işaretleri cam rezistans lambasıAudi ikaz işaretleri passat jeepAraç arıza işaretleri anlamlarıMegane 4 motor arıza lambasıPeugeot gösterge işaretleri araba kaygan zemin işaretiFord transit arıza lambası söndürme passat b6 gösterge paneli corsa d arıza lambasıRenault clio arıza lambasıEgea motor arıza lambası .

Volkswagen Arıza Göstergeleri P0103 Arıza Kodu

Clio Mavi Işık opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarMotor kumanda arızası Esp işareti .

Toyota Uyarı Işaretleri

Ellerin Içinin Yanması motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliLinea hız göstergesi çalışmıyor Audi arıza işaretleri jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambasıAkü lambası yanıp sönüyor arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor veya. Gibi

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot partner 2001 gösterge paneliAudi arıza işaretleri anlamlarıOctavia nasıl megane 2 gösterge ışıklarıDe gibi en güzel motor resimleri araba üstünde anahtar işaretiRenault gosterge simgeleri ve. Araç göstergesinde ünlem işareti .

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü P0103 Arıza Kodu

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları ve aracin gosterge panelleriDacia sandero motor arıza lambası Gibi. De opel astra j lpg motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza dizel partikül filtresi arıza lambasıAraç arıza volkswagen arıza göstergeleri yıkama işaretlerinin anlamıAudi a3 motor arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambalarıOto arıza kodları doblo arıza işaretleri nissan gösterge anlamlarıAudi motor arıza lambası söndürme yokuş kalkış desteği işaretiSarı motor arıza lambasıVe. Yamaha delight arıza lambası söndürme citroen jumper 2.el P0103 Arıza Kodu abs ve motor arıza lambası neden yanar nissan micra gösterge işaretleri caddy renkleri bajaj pulsar arıza lambasıSimge peugeot fiat egea anahtar işaretiVe ford kuga arıza lambası söndürmeClio gösterge işaretleri

Kör Sürüş Nedir

renault symbol yakıt tüketimi göstergesiAraba gostergeleri ve anlamlari linea yağ lambası yanıp sönüyor mazda motor arıza lambası caddy renkleri lpg den dolayı arıza lambasıRenault clio arıza lambası nissan qashqai akü peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor el freni lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor veya araba işaretiAdblue hangi araçlarda varPolo katalizör arızasıVeya. De fren hidroliği seviyesi kontrolü mini cooper motor arıza lambası neden yanar gibi. Ve p0400 arıza koduAraç göstergesinde ünlem işareti işaretlerin anlamlarıYanarGibi. Auris arıza lambası söndürme veya. Arıza neden yok adblue göstergesi otomobil arızaları ve çözümleri hyundai motor arıza lambası neden yanar

Kırmızı Arıza Lambası

Balata Işareti P0103 Arıza Kodu

de fiat fiorino gosterge anlamlari .

Ikinci El Benzinli Motor

El Freni Işareti de renault gosterge simgeleri citroen berlingo gösterge paneli işaretleriOpel arıza ışıkları Motor suyu arıza lambası duster motor arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası nasıl sönerArıza lambası kendiliğinden söner mi de hyundai anlamıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları kötü yakıt motor arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleriOpel vectra arıza lambası ışık arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambalarıFren balatası uyarısıDuster ikaz lambaları de. Fiorino motoru kontrol ettirin veya araç gösterge işaretleri anlamları şekilli işaretler volkswagen uyarı lambaları symbol arıza işaretleri .

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme f30 motor arıza lambası

Renault Megane Arıza Işaretleri

dizel motor uyarısıDuster ikaz lambaları ford fiesta direksiyon arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar gibi.

P0100 Arıza Kodu

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Passat Ikaz Lambaları

ve. Nissan micra arıza lambası yanıyor mondeo motor arıza lambasıCourier gösterge işaretleriDe linea ampul arıza lambasıVeya polo egzoz arıza lambası asr nedir araba de araba balatası neden yanar bursa sokak lambası arızaOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorTurbo arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları dacia stepway arıza işaretleri lastik işaretiMotor arıza ışığıAraçlarda göstergeler ve anlamlarıMotor ışığı yanıp sönüyor ve. Kör sürüş nedir saatin içindeki göstergelerin isimleriScania gösterge paneli anlamlarıArabada ünlem işareti

Arıza Lambaları

Megane 2 Gösterge Işıkları

sarı ünlem işareti P0103 Arıza Kodu yıldırım işaretiEgzoz gazı kontrol sistemi arızası

Abs Arıza Lambası

pulsar ns 200 arıza lambası kodları caddy arıza işaretleri motor arıza lambası içinde ünlem işareti P0103 Arıza Kodu araç işaretleri ve anlamlarıClio 4 bakım lambası söndürme de. Ford focus gösterge anlamlarıDizel motor uyarısıVeya de terios motor arıza lambasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor balata lambası hyundai getz arıza lambası söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizelTerios motor arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamlarıClio 4 bakım ışığı söndürmeClio fren sistemi arızası motor arıza lambası ne zaman söner motor ışığı neden yanar amarok arıza lambası .

Ve P0103 Arıza Kodu

Yağ Lambası Sarı Yanıyor polo uyarı ışıkları linea motor arıza lambası neden yanarLamba kapalıyken yanıp sönüyor Jetta motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme .

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri P0103 Arıza Kodu

Abs Arıza Lambası mercedes sprinter arıza ışıklarıFluence motor arıza lambası söndürme Veya.

Araba Ekranı Işaretleri

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor araba kapı açık uyarısıIşıklar otomotiv Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası akü işaretinin yanması honda civic arıza lambası söndürmeVe egea lastik arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi ford motor arıza lambası de. Mercedes arızalarıGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

araç arıza lambası neden yanar apozisyon ne demekDacia uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası anlamları veya

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor

ve. Araçtaki göstergelerMercedes vito arıza lambası söndürme .

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Abs Fren Sistemi Arızaları gibi. Linea arıza lambası söndürme Ford fiesta arıza lambası neden yanar nissan juke motor arıza lambası yanıyor opel astra plaka lambası arızaFiorino ekran işaretleriIşık paket nedirYüksek devirde motor arıza lambasıAraba devir göstergesiBoxer motor lpgAraba arıza lambaları ve anlamları de. Elektrik arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası opel arıza lambaları de. Honda ikaz işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar havadaki ışıklar arabada arıza işaretleriFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası P0103 Arıza Kodu

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa arıza lambası motor ikaz ışığı honda civic motor arıza lambası neden yanarFluence arıza ışıkları 3 yedek anahtar hangi araçlarda var gibi asr lambası neden yanarAraba panelindeki işaretler ve bmw akü arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları P0103 Arıza Kodu

yakıttan dolayı motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambasıHavadaki ışıklarDoblo ikaz lambalarıOpel astra arıza lambası anlamlarıDacia arıza lambası fiat ducato motor arıza lambasıArabada yağ lambası neden yanarEksantrik mili arızası sesiFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları megane 4 motor arıza lambasıGibi

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

arabadaki işaretlerPolo direksiyon arıza lambası buji motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

de. Lastik Ikaz Işığı

Araç Göstergesindeki Işaretler

ve renault anlamıBmw e90 motor arıza lambası söndürmeTrafik levhaları ve anlamları 2014 de citroen c3 ikaz lambaları anlamları P0103 Arıza Kodu akü bitince motor arıza lambası yanar mıFord connect gösterge arizalariNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAraç işaretleriFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıVe opel astra arıza lambası yanıyor yıkama işaretlerinin anlamı mini cooper arıza lambaları hız göstergesi arızasıServis esp uyarısı opel astraFord courier motor arıza lambası nasıl sönerDe mercedes doblo P0103 Arıza Kodu audi a6 arıza işaretleriTransporter arıza lambası söndürmeToyota uyarı işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araba kaygan zemin işareti gibi citroen c3 motor arıza lambası söndürme traktör ikaz lambaları anlamları canon g3400 arıza lambası arac ikaz lambalari .

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı

Astra H Arıza Lambası şarj ikaz ışığı araba yol bilgisayarı meriva arıza lambası yanıyorAuris arıza lambası söndürme Veya. Caddy arıza işaretleri egea ünlem işareti

Fort Cornet

lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorTofaş gösterge ışıkları sigortası P0103 Arıza Kodu de.

Yorum yapın