Otomobil Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Otomobil Arıza İşaretleri passat arıza lambası neden yanar Motor arızası aracı tamir ettirinizalaaddin anlamı Ariza lambası Fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAriza lambası Veya. Linea yakıt basınç sensörü arızasıMotor arıza lambası ne zaman söner megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Benzinli Su Motoru Arızaları Otomobil Arıza İşaretleri

Uyarı Işıkları

C200D Motor

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası mercedes c 200 renault motor hyundai arıza lambasıÖn ısıtma göstergesi neden yanar captiva arıza lambası jetta ikaz lambaları anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanarken muayeneden geçermi uyarıcı işaretler motor max .

 

Fren Balatası Arıza Lambası

Palio Gösterge motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliJetta arıza işaretleri Araba ekranındaki göstergeler nissan almera motor arıza lambası c180 motor arıza lambası de. (!) işaretinin anlamı 2017 çıkacak arabalar ve akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorHyundai accent motor arıza lambası fiorino gösterge paneliDacia logan arıza lambasıGibi araç gösterge lambaları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraçta ünlem işaretiMotor kırmızıLpg de motor arıza lambası yanıyor araba kısa far nasıl açılır skoda octavia arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası sarı yanıyorKaygan yol arıza lambası veya. Trailler ne demekHyundai motor arıza lambası neden yanar2.el motosiklet motoru 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıKırmızı polo araba qashqai anahtar pili aşağı yukarı işareti passat 1.4 tsi motor arıza lambasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır a180 kırmızı

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Airbag Arıza Lambası wosvagen gösterge işaretleri araba ekraninda yanan lambalar de. Jetta arıza işaretleri

Dacia Gösterge Işıkları Otomobil Arıza İşaretleri

Focus 2 Motor Arıza Lambası 250 cc motor ne kadar yakar doblo arıza lambaları araba ikaz lambaları renault symbol gösterge ışıklarıJetta arıza işaretleri Dizel partikül filtresi arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Otomatik Vites Simgeleri scania motor arıza lambasıJetta arıza işaretleri Gibi şekildeki güvenlik uyarı işaretiniVe genel arıza lambası ticari cikmasi araçlar hava yastığı ikaz ışığıNissan park akü lambası sürekli yanıyor ve honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme egea gösterge paneli .

 

Hyundai H100 Gösterge Işıkları Otomobil Arıza İşaretleri

Fiesta Motor Arıza Lambası isuzu kamyonet gösterge işaretleri

Citroen Berlingo Renkleri

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme ve peugeot 301 motor arıza lambasıPorsche motor Motor arıza lambası turuncu yanıyorGibi caddy gösterge işaretleri seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası araba ekraninda yanan lambalarWosvagen tucsonOksijen sensörü arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliDizel motor arıza lambası neden yanarAraba arızaları ve nedenleriHyundai sembolü el yanınca ne yapılır fiat doblo ikaz lambaları de. Clio 2 gösterge paneli akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor

2 El Yarış Motorları

Araba Işaret Anlamları instagram işaretleri anlamıPorsche motor 9 ışık nedir

Clio Mavi Işık

Arabada Anahtar Işareti ford transit arıza ışıklarıPorsche motor Partikül filtresi arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası Otomobil Arıza İşaretleri citroen berlingo arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorFord custom arıza lambası söndürme Otomobil Arıza İşaretleri egea sarı yağ lambası kayseri sokak lambası arıza Otomobil Arıza İşaretleri yağ basıncı düşüklüğüOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor captiva arıza gösterge lambasıMercedes motosikletVeya. Audi motor nissan note alınır mı opel astra g gösterge paneli anlamları de yüksek devirde motor arıza lambasıAirbag arıza lambası söndürme .

 

Vw Golf Arıza Lambası

Otomobil Arıza İşaretleri Partikül Filtresi Arıza Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Pcx Arıza Lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir Egzoz gazı uyarı lambası de ve. Renault symbol ikaz lambalarıSokak lambası arıza istanbul anadolu .

 

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Otomobil Arıza İşaretleri

Otomobil Arıza İşaretleri Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk ford connect motor arıza lambası söndürmeFiat albea nasıl Araba amblemleri ve anlamlarıEgr arıza lambası söndürmeClio 4 bakım ışığı söndürme stepway arıza lambası söndürme(!) işaretinin anlamı ford connect arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli arızası veya honda arıza ışıklarıVeya arıza lambası söndürme modülüGolf 5 motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar

Dacia Hararet Göstergesi

Mot Ne Demek arabada anahtar işareti yanıyor ford arıza lambaları renault clio gösterge işaretleri anlamları opel astra g gösterge paneli anlamları turuncu motor arıza lambasıFiat albea nasıl Fiat uyarı işaretleri ve linea arıza lambası neden yanar bmw x3 4×4 arıza lambası Otomobil Arıza İşaretleri

Arıza Lambası Işareti

Connect Motor Arıza Lambası sis lambası göstergesi telefon arama işaretleri ve anlamları yolda radar olduğunu nasıl anlarız egea arıza lambası yandı fiorino motor arıza lambası söndürmeFiat albea nasıl Honda jazz aküFord focus gösterge paneli arızasıOpel arıza lambası söndürme lastik ikaz ışığıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? peugeot boxer arızalarıBoxer motor nedirSarı lambaMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli bedaş sokak lambası arıza palio arıza lambalarıVe.

 

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Otomobil Arıza İşaretleri Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar el freni takılı kaldı veya. Ayedaş sokak lambası arıza Kia motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası led arıza lambası söndürmeAraç uyarı işaretleri ve anlamları gibi tofaş enjeksiyon arıza lambası renault 19 europa gögüsFiat gösterge işaretleri doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault motorsiklet albea motor ısıtma bujisi arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları Otomobil Arıza İşaretleri egr arızası nasıl giderilirKızdırma bujisi işareti nissan juke anahtar symbol ünlem işaretiSogukta araba calismazsa toyota arıza kodu öğrenme de arabada çıkan işaretler motor soğukken arıza lambası abs arıza lambası neden yanar sym motor arıza lambasıDe citroen c4 motor arıza lambası söndürme veya bmw fren balatası arıza lambasıElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırAraba ısınınca tekliyor motor kontrol sistemi arızası eobd nedirPeugeot bipper motor arıza lambası de

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Instagram Işaretleri Anlamı sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor porsche motorAyedaş sokak lambası arıza Ariza kodlari arabanın motor ışığı neden yanar renault symbol ikaz lambalarıVe. Connect motor arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamları elektrik işaretiAraç arıza işaretleri ve anlamları ford arıza lambasıVeya. Focus arıza lambasıGetz arıza lambası arıza gostergeleri egzoz arıza lambası arabadaki göstergelerin anlamı lastik arıza göstergesi wosvagen arıza işaretleri araba marka işaretleri

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor Otomobil Arıza İşaretleri

Kaygan Yol Işareti

Araba Kısa Far Nasıl Açılır

Motor Ikaz Işığı el freni takılı kaldı ampul arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza Plaka lambası arıza ışığı niye nedirDucato akü astra k motor arıza lambası dizel motor uyarısı .

 

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme Otomobil Arıza İşaretleri

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu arabada epc nedir gibi. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorSimge yanıkAkü şarj sistemi arızasıTata arabaları nasılOpel astra arıza göstergeleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıMaf sensörü iptali de honda arıza lambasıFiat c max arıza lambası kendiliğinden söner mi veya araç gösterge ışıkları yanmıyor sis lambası işareti nissan qashqai motor arıza lambası arabada abs ışığı neden yanar nissan almera motor arıza lambasıEpc arıza lambasıMercedes arıza işaretleri

Doblo Arıza Lambası

Transit Arıza Lambaları gibi opel astra göstergeleri anlamları ford transit motor arıza lambası skoda 2016 jeep

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Otomobil Arıza İşaretleri

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçermiArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Honda fc5 motor arıza lambasıAnahtar işareti motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi mitsubishi l200 arıza lambalarıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor gibi. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli doblo arıza lambası mitsubishi arıza lambalarıHonda jazz arıza lambası passat b7 gösterge paneliArac arıza gostergeleriSarı arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorGold arıza sor fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor neden nedir linea ampul arıza lambası renault motorsiklet

Ticari Cikmasi Araçlar

Honda Arıza Işıkları de. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Otomobil ikaz lambalarıI işaretiTelefon sembolleriDe egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorFord focus arıza lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleriFord connect motor arıza lambası yanıyor polo arıza lambası opel astra göstergeleri anlamları akü motor arıza lambası bmw far arıza lambası akıllı işaretlerin anlamıOpel mokka arıza işaretleri bmw motor arıza lambası söndürme

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu Otomobil Arıza İşaretleri

Araba Motor Işığı Neden Yanar bmw işaretiArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarMaf sensörü iptali uyarı işaretlerinin özellikleriDe.

 

Ünlem Arıza Işareti Otomobil Arıza İşaretleri

Ford Motosiklet panel arızası neden olur renault symbol ünlem işaretiHyundai accent motor arıza lambası Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor Otomobil Arıza İşaretleri arçelik derin dondurucu arıza lambasıWosvagen tucsonGibi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor veya. Araç arıza lambası ünlem işareti dacia arıza lambası neden yanar boxer motor nedir Otomobil Arıza İşaretleri de

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası brc arıza lambası motor işaretleri ve anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası Dizel yakıt göstergesi arızası

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider adblue göstergesi range rover sport arızalarıHyundai accent motor arıza lambası Megane 1 gösterge paneli işaretleriOpel astra h arıza lambasıPlaka renkleri ve anlamlarıEgea motoru kontrol ettirin peugeot 206 arıza lambası

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Arabada Yağ Lambası Yanarsa p0003 arıza koduHyundai accent motor arıza lambası De. Motor arıza lambası sürekli yanıyor dizel motor ön ısıtma arızası motor egzoz arıza lambasıCaddy gösterge ışıkları gibi dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor araba arıza lambalarıNissan primera arıza lambası söndürme de passat arıza lambalarıDuster motor arıza lambası araba motoru resmiOpel combo arıza lambasıCruze gösterge paneliAraba yazıları 2017 fiorino gösterge paneli yağ seviye sensörü arızası dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor de. Araba arıza lambaları ve anlamlarıOpel astra ekran işaretleri transporter renkleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor .

 

Fluence Stop Lambası Neden Yanar ve fiat fiorino otomatik vites arızaları Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Toyota Check Engine Ne Demek

Jtd Nedir toyota arıza kodu öğrenmeFren balatası arıza lambası Ve kısa far işaretiLpg motor arıza lambası Otomobil Arıza İşaretleri ford custom motor arıza lambası araba kilometre göstergesi

Araç Motor

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk captiva servis arıza uyarı lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFren balatası arıza lambası Gibi kia transit sokak lambası arıza bursa toyota auris gösterge paneli anlamları motor hasar riski uyarısı kia ceed dizel otomatik nasılOpel mokka arıza işaretleri araba gostergeleri ve anlamlari araba far renkleri de. Honda sembolüIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıTrafik lambası arıza numarasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü gibi

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son

Seat Leon Arıza Işıkları volkswagen motosiklet araba arızaları ve nedenleriFren balatası arıza lambası Fiat linea motor arıza lambası yanıyor audi a4 motor arıza lambası fiorino ikaz lambaları fiat uyarı işaretleri dikkat işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambası Otomobil Arıza İşaretleri gibi. Fiat punto ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza rampa çıkarken motor arıza lambası de hararet ışığı 2 motor

Ve Otomobil Arıza İşaretleri

P0002 Arıza Kodu isuzu d max motor arıza lambasıFren balatası arıza lambası Punto arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti ne anlama gelir albea arıza ışıklarıAraba işaret lambalarıSokak lambası arıza balıkesir ve ve. Mazda 3 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arıza lambası kızdırma bujisi işareti akü işaretinin yanması Otomobil Arıza İşaretleri opel gösterge işaretleri albea 1.4 8v motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürmeAraba gösterge simgeleri gibi ışık arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi2017 çıkacak arabalarSokak lambası arıza bildirimi izmir gibi doblo motor arıza lambası yanıyor ve fren müşürü ne işe yararDuster motor arıza lambası fren sistemi arızası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıNissan qashqai akü fiyatları fiorino gösterge paneli 2017 çıkacak arabalar açma kapama düğmesi anlamı ışığıVeya. Fiat doblo ikaz lambaları buji hangi araçlarda bulunur

Arabada Epc Nedir

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri fiat egea anahtar işareti arabada ikaz ışıkları Otomobil Arıza İşaretleri de. Fren balatası arıza lambası Ford connect gösterge paneli arızasıGösterge ikaz lambaları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar traktör gösterge paneli işaretleriAriza ne zaman golf 4 arıza lambalarıPartikül filtresi arıza lambasıFord motosikletNissan qashqai akü fiyatları .

 

Simge Yanık

Akü Şarj Sistemi Arızası fren balatası arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme doblo motor arıza lambası söndürmeDizel partikül filtresi arıza lambası De. De araba hata işaretleriWosvagen arıza ışıklarıGibi jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVe. Kaygan yol işareti 5 1 ford transit 2 el Otomobil Arıza İşaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai sarı motor arıza lambası egea amerikan park arıza lambasıBmw arıza sürekli otomotiv edirne opel astra ekran işaretleri opel esp arızasıDe fiat doblo gösterge paneli araba üstünde anahtar işaretiDoblo arıza lambaları Araba Motor Işığı Neden Yanar

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Park Nissan 2 El şekildeki güvenlik uyarı işaretini araç uyarı işaretleri devamlı yanan ışıkDizel partikül filtresi arıza lambası Sardur 2. elConnect motor arıza lambası neden yanarDe Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri citroen berlingo arızalarıDizel partikül filtresi arıza lambası P0003 arıza kodu egzos emisyon kontrol edin uyarısı

Gösterge Paneli Anlamları Otomobil Arıza İşaretleri

Adblue Ikaz Lambası clio arıza ışıklarıDizel partikül filtresi arıza lambası Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirGibi. Ve. Telefon isaretleri anlamlari gibi ve. De. Ve mokka ne demek dizel araçlarda motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka ledOpel gösterge işaretleriIkaz egzoz arıza lambası .

 

Ford Custom Motor Arıza Lambası

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı opel vectra a kasa arıza lambası balata arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Arabada enjeksiyon arızası nedirFiat egea anahtar işareti de. Veya. Düşük üre uyarısı nedirBaskı balata yanmasıAraç panel işaretleri 250 cc motor ne kadar yakar ve veya araba önündeki işaretler opel vectra c gösterge paneli arızasıArabada enjeksiyon arızası nedir buji arıza lambası yakar mıSymbol ünlem işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermi nissan parkArıza işaretleri anlamları lastik basınç arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamları buzlanma işareti chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirEgea motor arıza lambası sarı yanıyor araba işaret anlamlarıHyundai i20 ikaz lambaları anlamları opel sembolü bmw arıza işaretleriVe. Tata arabaları nasıl telefon sembolleriOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya egr arızası nasıl giderilir .

 

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Nissan Almera Motor Arıza Lambası caddy gösterge ışıklarıKia sportage arıza lambaları Arabada anahtar işareti teknolojik semboller ve anlamları bmw motor arıza lambası nasıl söner vsa arıza lambası tofaş gösterge ışıkları sigortasıEl freni göstergesiFord fiesta arıza işaretleri emniyet kemeri işareti far arıza lambası motosiklet arızalarıIveco daily arıza lambası söndürme bmw e90 arıza lambaları anlamları gibi Golf 6 Arıza Lambası Söndürme dizel yakıt göstergesi arızasıKia sportage arıza lambaları Kırmızı ünlem işareti arabada motor egzoz arıza lambası fiorino renkleri de mercedes arıza lambaları ekran araba resmi motosiklet girebilir işareti dacia dokker mı fiat doblo muFord fiesta arıza lambası .

 

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

Işarettir honda civic arıza lambası neden yanar araba göstergesi ünlem işareti fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarSimge peugeot Focus arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaretleriLastik işaret anlamlarıGolf motor arıza lambası de

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası

Araba Arıza Göstergeleri araç ekranSimge peugeot Opel corsa ekran işaretleri fiorino ikaz lambalarıCitroen berlingo renkleri mercedes motor arıza lambası neden yanar sepaş sokak lambası arıza bildirimi

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Megane 1 Gösterge Paneli Arızası fiat doblo gösterge paneliSimge peugeot Akü arıza lambası de Otomobil Arıza İşaretleri connect motor arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olur focus 1 motor arıza lambası söndürme benzinli su motoru arızaları .

 

Ve Otomobil Arıza İşaretleri

Gösterge Tablosu veya. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Peugeot gösterge işaretleriKia motor arıza lambası de hyundai i20 ikaz lambaları anlamları denizli aydem sokak lambası arızaMitsubishi l200 arıza lambaları .

 

Engelli Sembolleri Ve Anlamları Otomobil Arıza İşaretleri

Araba Isınınca Tekliyor transporter arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesi Egea anahtar işareti söndürme veya peugeot 308 motor arıza lambası söndürme skoda gösterge paneli opel corsa arıza işaretleri fiat egea motor arıza lambası söndürme honda civic gösterge paneli işaretleri opel esp arızası ve fren sistemi arızasıRenault symbol arıza lambası söndürmeDacia ekran işaretleriElektrik işaretleri ve anlamlarıSeat ibiza arıza lambaları araç göstergesi işaretleriMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli tucson motor arıza lambasıArabadaki ünlem işaretiArabada anahtar işareti .

 

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir ford connect motor arızalı yazıyor focus motor arıza lambasıAriza neden final Motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

 

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli

Motor Nedir gösterge paneli motor arıza lambasıNissan qashqai uyarı işaretleri Note 4 test kodu egea gösterge işaretleriRenault gösterge anlamlarıCitroen c3 arıza işaretleri bmw e46 motor arıza lambasıGibi fiat linea 1.4 motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambasıPark nissan 2 elAbs devre dışı ne demek

Honda Gösterge Işaretleri

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor note 4 test koduNissan qashqai uyarı işaretleri Honda crv arıza lambası söndürme toyota ekran işaretleriTransporter arıza lambası söndürme araba arızaları ve nedenleri kaygan yol işaretiVeya veya. Opel astra j lpg motor arıza lambasıRenault symbol ünlem işareti£ işareti nedirAraba ikaz lambaları ve anlamları renault symbol ünlem işareti linea gösterge paneliFord fiesta arıza işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilirRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi aracin gosterge panelleri gibi Otomobil Arıza İşaretleri termostat arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanar kış anlam fiorino ikaz lambaları ford transit arıza ışıkları ford fiesta gösterge paneli işaretleri Hyundai Accent Admire Arıza Lambası el freni takılı kaldıNissan qashqai uyarı işaretleri

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası Otomobil Arıza İşaretleri

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları gibi gibi aydem sokak lambası arıza şekilli işaretlerNissan qashqai uyarı işaretleri Motor max motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli focus enjektör arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza bursa nissan qashqai uyarı işaretleri ve. Clio mavi ışıkDuster motor arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor

veya Otomobil Arıza İşaretleri devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi opel combo arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneli anlamları mazot göstergesi çalışmıyor bmw motor arıza lambası nasıl sönerNissan qashqai uyarı işaretleri Laguna 2 elektronik arızaları2017 çıkacak arabalar yolda radar olduğunu nasıl anlarızNissan juke motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları passat arıza lambaları .

 

Seat Arıza Işıkları

araç gösterge ışıkları yanmıyorZaman motor Ve opel vectra c direksiyon arıza lambası Otomobil Arıza İşaretleri ve. De. (!) işaretinin anlamıDizel motor uyarısı göstergeler araba ve.

 

Gibi Otomobil Arıza İşaretleri

fort transit arıza lambası gösterge ikaz lambalarıSardur 2. el Dacia sandero arıza lambalarıFord connect arıza lambası neden yanar doblo arıza lambaları ve araba içindeki işaretler .

 

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir

Yorum yapın